Все, що робиться, робиться на краще?

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення Talya » 07 вересня 2011, 08:56

В житті людини трапляються різні ситуації, залежні та незалежні від неї. Чи скрізь варто шукати позитив і вірити, що так як є буде краще?
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення о.Олег » 07 вересня 2011, 09:04

Talya писав:В житті людини трапляються різні ситуації, залежні та незалежні від неї. Чи скрізь варто шукати позитив і вірити, що так як є буде краще?

скрізь потрібно молитись до Бога і вірити, що Він Допоможе справитись, пережити проблеми, ситуацію. Самі ж ситуації можуть бути погані як такі і... зло, гріх - існує. Але Бог Сильний і Могутній. Що б не сталося - Його тримаймося :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення Talya » 07 вересня 2011, 09:22

Справитись і пережити... це можна певно лише з надією на Бога, основне питання певно полягає в тому чи варто довіритись і екати кращого в майбутньому, чи змиритись вповні з ситуацією, відкинути примарні надії і жити прагматично?
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення Злий Іван » 07 вересня 2011, 09:27

Так! я буду крізь сльози сміятись,
Серед лиха співати пісні,
Без надії таки сподіватись,
Буду жити! Геть думи сумні!


Леся Українка "Contra spem spero!"
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення Talya » 07 вересня 2011, 10:13

«Боже! Дай мені сили змінити в моєму житті те, що я можу змінити, дай мені мужності прийняти те, що я не можу змінити, і дай мені мудрості відрізнити одне від іншого»
Може все ж варто шукати розумну межу мріям і надіям?
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення ShMariam » 07 вересня 2011, 19:13

Talya писав:Може все ж варто шукати розумну межу мріям і надіям?

Звичайно, тільки я це пізно зрозуміла. :( І тільки зараз, прийнявши те, що маю, зважаючи на всі мої промахи, які допустилася, надто багато мріючи про нездійсненне (і махнувши рукою на реальність), бачу якийсь поступ.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення Talya » 08 вересня 2011, 06:10

А як Ви зуміли знайти ту межу?
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення ShMariam » 08 вересня 2011, 07:21

Talya писав:А як Ви зуміли знайти ту межу?

Так я зважди розуміла, що мрія нездійсненна, але не могла від неї відмовитися, бо думала, що інакше не буду щасливою.
Власне, при усвідомленні того, що мрія нездійсненна, в мене з'явилася інша, подібна, набагато менш прекрасна, але цілком реальна. Тільки мама не дозволила її втілити. Тепер розумію, що добре зробила - якось я по-дитячому, непрактично дивилася на ситуацію.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення Олюнька » 10 вересня 2011, 18:38

"Ми знаємо, що тим, які люблять Бога, - покликаним за його постановою, усе співдіє на добро" (Рим. 8, 28)

Важко знайти межу, важко шукати позитив у найтемніші моменти життя... але треба довіряти Богові з усіх сил, навіть тоді, коли не бачиш сенсу... важко, але працює :wink: чесно!
Із сьогоднішнього читання Апостола: «Те, чого око не бачило й вухо не чуло, що на думку людині не спало, те наготував Бог тим, що його люблять.» (І Кор. 2,9) :good:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення luksander » 01 жовтня 2011, 19:44

у вузах же філософії вчать? так от я такого свіжонавченого філософа запитав. І що ж він відповів?!
- якщо "робиться", то вже погано... :(
:)
а я ж вважаю, що таки так, - Все, що робиться, робиться на краще... :good:
от тільки за все треба платити... :o

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення о.Олег » 01 жовтня 2011, 21:31

luksander писав:от тільки за все треба платити... :o

а платити - це переважно сприймається погано :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення Talya » 03 жовтня 2011, 08:09

а я ж вважаю, що таки так, - Все, що робиться, робиться на краще...
от тільки за все треба платити...


"Все мені можна, та не все корисно"

якщо за щось доводиться платити, то де ж тут "все до кращого"?
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення luksander » 03 жовтня 2011, 21:23

Talya писав:
а я ж вважаю, що таки так, - Все, що робиться, робиться на краще...
от тільки за все треба платити...


"Все мені можна, та не все корисно"

якщо за щось доводиться платити, то де ж тут "все до кращого"?


Це я виходжу з того, що Бог так влаштував світ, що все в ньому робиться для спасіння людини...
а платити треба за все, а не за щось. от, до прикладу, візьмемо граблі... навіть мудрому треба заплатити свій час, щоб зрозуміти, що наступати на них "не корисно"... а просто розумному - щей гулею на лобі треба розрахуватись за науку... а нерозумному скількома гулями? і так і не зрозуміє... але і в нього є шанс досягти вищої ступені терпіння, - теж на краще...
от Ви, прочитавши цю відповідь, можете або ж просто посміхнутись :) , або добре посміятись з моїх філозовхствувань :lol: ... а так як сміх - це здоров*я, то суцільна вигода... :Bravo:
однак Вам довелось потратити свій час і гроші :pardon:
:Rose:

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення Talya » 04 жовтня 2011, 12:51

:lol: :lol: :lol:
дійно весело)
часто роздумуючи про події в житті хочу знайти їм якесь пояснення, а вислів про те що все що не відбувається є на краще, є досить поширеним. Раніше думала що то просто люди собі так виправдання знаходять... наприклад не достатньо вчились і не поступили до вузу, а кажуть на краще, поступлю іншого разу, або займатимусь чимось іншим... тобто на ситуацію реально вплинути могли, але не достатньо приклали зусиль. Але часом є події, які не залежать від нас, на які ми не можемо вплинути... і ото тоді дуже хочеться знати до кращого то чи до гіршого... ех :Search:
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення luksander » 04 жовтня 2011, 20:55

Talya писав::lol: :lol: :lol:
дійно весело)
часто роздумуючи про події в житті хочу знайти їм якесь пояснення, а вислів про те що все що не відбувається є на краще, є досить поширеним. Раніше думала що то просто люди собі так виправдання знаходять... наприклад не достатньо вчились і не поступили до вузу, а кажуть на краще, поступлю іншого разу, або займатимусь чимось іншим... тобто на ситуацію реально вплинути могли, але не достатньо приклали зусиль. Але часом є події, які не залежать від нас, на які ми не можемо вплинути... і ото тоді дуже хочеться знати до кращого то чи до гіршого... ех :Search:


не думаю що можна скласти список сприятлиаих чи ні подій :no:
варто кожну подію перетворювати на сприятливу
:oops: от, приміром, смерть когось близького привела людину до Бога... буває таке :pardon:
а святкування народження дитини закінчилось розривом стосунків між її батьками :o

є приказка (на форумі почув :Rose: ): Бог зі зла робить добро, бо більше немає з чого. Так і нам, треба всі події нашого життя перетворювати на корисні. Часто для цього досить просто включити голову :)

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення andrey s. » 05 жовтня 2011, 17:42

luksander писав:


є приказка (на форумі почув :Rose: ): Бог зі зла робить добро, бо більше немає з чого. Так і нам, треба всі події нашого життя перетворювати на корисні. Часто для цього досить просто включити голову :)

Я також щось схоже тут чув, чув, що то є наше завдання, тут, на планеті Земля :) , на Марсі то не діє. :D
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення Georgij » 05 жовтня 2011, 19:38

luksander писав:
є приказка (на форумі почув :Rose: ): Бог зі зла робить добро, бо більше немає з чого. Так і нам, треба всі події нашого життя перетворювати на корисні. Часто для цього досить просто включити голову :)

А деколи, для повноти відчуття, що Бог все творить на наше добро, часто доводиться і "відключати" голову, точніше те, що в ній деколи ніби-то думає, що воно думає найкраще :)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення Talya » 06 жовтня 2011, 21:27

А деколи, для повноти відчуття, що Бог все творить на наше добро, часто доводиться і "відключати" голову, точніше те, що в ній деколи ніби-то думає, що воно думає найкраще


Боже, дай мені душевний спокій
Прийняти те, що не можу змінити,
Відвагу змінити те, що можу,
І мудрість відрізнити одне від другого.
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення Georgij » 06 жовтня 2011, 21:37

Talya писав:Боже, дай мені душевний спокій
Прийняти те, що не можу змінити,
Відвагу змінити те, що можу,
І мудрість відрізнити одне від другого.

Амінь
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення Talya » 06 жовтня 2011, 23:30

Та молитва має дуже гарне продовження.

Боже, дай мені душевний спокій
Прийняти те, що не можу змінити,
Відвагу змінити те, що можу,
І мудрість відрізнити одне від другого.
Жити нинішнім днем,
Радіти кожній миті,
Вважати незгоди дорогою до миру,
Приймати, як Він, цей грішний світ, яким той є,
А не яким хочу бачити його я.
Вірити, що Він виправить усе,
Якщо я скорюся Його волі -
Щоб я був досить щасливий у цьому житті
І безмежно щасливий з Ним навіки!

Амінь.
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення Georgij » 07 жовтня 2011, 14:22

Дякую. :) Просто у мене був такий тиждень, що мені б вистачило перші чотири строки, але в любому випадку Амінь
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення andrey s. » 07 жовтня 2011, 17:14

Talya писав:Та молитва має дуже гарне продовження.

Боже, дай мені душевний спокій
Прийняти те, що не можу змінити,
Відвагу змінити те, що можу,
І мудрість відрізнити одне від другого.
Жити нинішнім днем,
Радіти кожній миті,
Вважати незгоди дорогою до миру,
Приймати, як Він, цей грішний світ, яким той є,
А не яким хочу бачити його я.
Вірити, що Він виправить усе,
Якщо я скорюся Його волі -
Щоб я був досить щасливий у цьому житті
І безмежно щасливий з Ним навіки!

Амінь.

Ця молитва є глибока, чомусь так вважаю. Ну мені цікаво, хто є автором цього звернення до Бога, бо справді, так можна написати тільки з-за допомогою Святого Духа.
Незнаю, не мало є гарних, кимось написаних молитов, якими з нами хтось поділився. Але ще раз маю підтверження, що кожна молитва сприймається людьми трішки по різному, можна сказати западає в душу по різному, відчувається по різному. І то є нормальним.
Я навіть не знаю, но підозрюю, що люди які переживали скрутні моменти в житті, цю молитву сприймають схоже.
І ця молитва Є допомогою багатьом страждущим, які прагнуть Бога, прагнуть тої Живої Води для своїх спраглих душ, як та спалена сонцем земля прагне дощу.

Дякую за нагадування про неї. :Rose:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення Talya » 07 жовтня 2011, 22:18

Ну мені цікаво, хто є автором цього звернення до Бога

Зараз читаю книжечку про цю молитву (називається "Молитва про душевний спокій" Тревор Гадсон) в ній написано що точно не можна сказати хто автор, приписують її філософу Боецію, анонімному англійському поетові, невідомому американському морському офіцерові і т.д. Наразі її дуже часто використовують АА (анонімні алкоголіки)

А щодо глибини цієї молитви, то я знаючи раніше лише поширені її перші чотири рядки дуже болюче її сприймала, особливо те, що стосується "Прийняти те, що не можу змінити", але коли натрапила на продовження то почала більше задумуватись над нею, глибше її розуміти.

Наразі багато роздумую про свобідну волю людини і Волю Божу, тому для мене дуже актуальними є наступні рядки цієї молитви : "Вірити, що Він виправить усе
Якщо я скорюся Його волі".
Не до кінця їх розумію...
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення Georgij » 07 жовтня 2011, 22:30

Talya писав:Наразі багато роздумую про свобідну волю людини і Волю Божу, тому для мене дуже актуальними є наступні рядки цієї молитви : "Вірити, що Він виправить усе
Якщо я скорюся Його волі".
Не до кінця їх розумію...

Скоритися Його волі, це напевне спробувати побачити світ в першу чергу не таким, яким його хочу бачити його я, і вирішення своїх проблем, деколи я "ніби бачу наперед", і хочу чути щось вже ну зовсім, як для мене, по-нутру мені. Кілька днів тому, почав розуміти, що деколи доводиться позбутися всього, щоб отримати щось нове,але вже не пришивати це НОВЕ як латку до старого. А от якраз тут не йму віри, що так можливо.... Напевне ще не готовий позбутися цього старого. Знаєте, вірю що Він виправить усе, але хай зволить помогти моєму невірству....
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення andrey s. » 08 жовтня 2011, 15:41

Talya писав:
Боже, дай мені душевний спокій
Прийняти те, що не можу змінити,
Відвагу змінити те, що можу,
І мудрість відрізнити одне від другого.
Жити нинішнім днем,
Радіти кожній миті,
Вважати незгоди дорогою до миру,
Приймати, як Він, цей грішний світ, яким той є,
А не яким хочу бачити його я.
Вірити, що Він виправить усе,
Якщо я скорюся Його волі -
Щоб я був досить щасливий у цьому житті
І безмежно щасливий з Ним навіки!

Амінь.


Наразі багато роздумую про свобідну волю людини і Волю Божу, тому для мене дуже актуальними є наступні рядки цієї молитви : "Вірити, що Він виправить усе
Якщо я скорюся Його волі".
Не до кінця їх розумію...

:)
Та наразі не Ви одні такі, тому не шукайте чиїгось розуміннь, як це розуміє хтось, коги ми бачим чи спілкуємся. Бо у кожного того "хтось" є свій шлях до Бога. св.Августин висловився дуже зрозуміло, я це вже не одноразово тут писав. "Скільки людей, стільки шляхів до Бога
У нас не одинакові життя, тобто не існує двох повністю одинакових. Хоча здавалось би, є дуууже схожі . Але всерівно з маленькими відмінностями.
А якраз та відмінність може бути вирішальною, тою підказкою, яка приводить нас до Бога.
Парадокс в тому, що частіше всього ми прямуєм Дорогою до Бога, але якось надто сильно шукаєм ту дорогу, або підтверження що ми на ній, тим самим дивимся куди завгодно, тільки не вперед, не під ноги. А насправді ми на Тій дорозі, тільки якось не можим повірити, що зараз перебуваєм саме на ній.(якось надто простою її бачим, а від так і не справжньою)
Не можим, бо якось уявляєм ту дорогу по іншому, бо надмірно дивимся на цей шлях у інших, звідти маючи якесь уявлення про неї(ту дорогу). Шукаєм якоїсь складності й мудрості в тому, а насправді для Бога то глупота.
Ми відкидаєм себе, а від так і ті обставини в яких перебуваєм. Бо намалювали собі себе і яким має бути життя.
Особливо шкодить на мою думку, це наслухатись когось і начитатись всього потроху, з ціллю це вооплотити в своє життя, знайти той омріяний шлях до Бога. Святі дані Богом для наслідування, вони є різними, тобто їх життя були різними, тільки спільна ціль до якої дойшли.
Але часто ми не наслідуєм якогось одного святого, а вибірково вибираєм якісь чисноти у багатьох різних святих, робим це згідно своєї логіки, і виходить якись коктель. І якось хочимо це ввоплотити в своє життя, і звісно з усіма витікаючими.
Пошук свого шляху, це така хитра штука, що чим наполегливіше шукаєш, тим вона якось віддаляється, стає не зрозумілою і важкою.(так мені здається)
Все якось простіше, звісно не в сенсі легкості, а в сенсі простоти, тобто без своїх уявностей, які тільки ускладнюють. І якщо подумати, то ці уявності не наші, а чиїсь.
І головне, що значить "Скоритись Його Волі". Бо ми часто противимся, противимся чомусь, чого не розумієм, в чому перебуваєм. Справді, якщо не скоритись, то ми просто не можемо "Жити нинішнім днем, Радіти кожній миті".
Можна собі намалювали якись уявний шлях, яким він має бути, і в підсумку жити ним, не справжнім, а уявним.
Живем в очікуванні, а від так, в Не спокої.
Ми є сьогодні, і потрібно шукати Божу Волю сьогодні. Тобто просто жити і працювати над собою.
І я вірю, що Бог спрямує нас, в тих життєвих обставинах, в яких перебуваєм.
Просто частенько людина може скоритись тільки тоді, коли випаде якесь терпіння, а до того ми гордовиті герої.
От в цій ситуації ця молитва є тим каталізатором, який прискорює реакцію но не витрачається.
І якось я хочу постаратись прийняти її не частинками, а повністю.
От якщо повністю її прочитати, і постаратись виразити її в одному словосполученні, так, як ми її бачим.(або назву молитви, її заголовок).
То що вийде??? Цікаво, як у кого???
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення Talya » 08 жовтня 2011, 17:42

Знайшла я її під назвою "Молитва про душевний спокій", а виразити її всю в одному словосполучення якось важко... Хоча... осбисто для мене вона є проханням про внутрішню рівновагу, про мир в душі.
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення luksander » 09 жовтня 2011, 17:40

Talya писав:
Наразі багато роздумую про свобідну волю людини і Волю Божу, тому для мене дуже актуальними є наступні рядки цієї молитви : "Вірити, що Він виправить усе
Якщо я скорюся Його волі".
Не до кінця їх розумію...

:)
Є на форумі подібна тема:

viewtopic.php?f=3&t=2082&hilit=%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D1%8F+%D0%91%D0%BE%D0%B6%D0%B0

Так Ви вже скорилися... і Бог все виправить. :Rose:
Адже щукати волю Божу - це теж воля Божа для людини

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення Georgij » 10 жовтня 2011, 19:58

Talya писав:Зараз читаю книжечку про цю молитву (називається "Молитва про душевний спокій" Тревор Гадсон) в ній написано що точно не можна сказати хто автор, приписують її філософу Боецію, анонімному англійському поетові, невідомому американському морському офіцерові і т.д.

Вчора побачив цю книжечку, зрадів, але не купив... Ну хіба так можна?-35гривень :shock: , а ви часом не знаєте її меншу (реальну) ціну? :oops:
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення andrey s. » 11 жовтня 2011, 14:14

Talya писав:Знайшла я її під назвою "Молитва про душевний спокій", а виразити її всю в одному словосполучення якось важко... Хоча... осбисто для мене вона є проханням про внутрішню рівновагу, про мир в душі.

Так, можна таку назву вжити, власне так і цю молитву використовують для людей які мали чи мають проблеми з якимось залежностями.
Але справді, тільки частину тої молитви, тобто перші рядки.
Я вважаю, що друга частина є важливою, бо доповнює, робить більш повною цю молитву.
Або перша частина то саме прохання:
Боже, дай мені душевний спокій
Прийняти те, що не можу змінити,
Відвагу змінити те, що можу,
І мудрість відрізнити одне від другого


а друга, це відповідь, як то отримати, як прийти до того:
Жити нинішнім днем,
Радіти кожній миті,
Вважати незгоди дорогою до миру,
Приймати, як Він, цей грішний світ, яким той є,
А не яким хочу бачити його я.
Вірити, що Він виправить усе,
Якщо я скорюся Його волі -
Щоб я був досить щасливий у цьому житті
І безмежно щасливий з Ним навіки!
Амінь.


А я би назвав цю молитву " Настанова", де перша частина то звернення, а друга, відповідь Бога на нього.
Типу; Живи тим, що послав тобі день, не впадай в розпач, а радій за кожну мить, якої хтось вже не має, не марнуй часу, бо незнаєш коли настане та остання мить. Приймай цей грішний світ, як прийняв мій Син, з усією люцкою грішністю і Моїми Дарами, бо гріх від світу, а все добре від Мене. Вірь, що Син провадить тебе до Мене, якщо ти повіриш в Нього. Довірся Моїй науці, яку я обявив через Нього, скорись як останній серед грішників, і Він врятує тебе, Визволить з полону твоєї неволі, яку Він переміг, бо на те була Моя Воля. Я Є у кожній твоїй добрій думці, в кожному твоєму чистому помислі, в кожній добрій справі яку ти, або тобі вчинили.Не шукай мене на небі, не шукай мене у мудростях світу цього,Я Є завжди і всюди. Світ який сьогодні оточує тебе, всі люди і обставини в яких ти перебуваєш, Я там Є, в душевній простоті побачиш Мене. Саме так знайдеш Мене у собі, так возрадуєшся у Мені в цьому житті, ради сповення Моєї обітниці, Життя у Мені, на віки вічні. Амінь.

Ну щось типу цього, тобто якщо коротко, не розділяючи цю молитву на складові.
........
Читав подібну книжечку, її суть дуже відповідає назві теми.
ЇЇ назва ;"От Меня Это было" Преп. Серафим Вырицкий. Правда бачив її тільки на россійській мові, але хіба то суть.
То навіть не книжечка, а маленька брошурка.
Може комусь стане в нагоді, мені в свій час стала, і дуже вчасно.
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення kvantum » 19 жовтня 2011, 15:32

Все, що робиться, робиться на краще..
Суть вислову - змиритися і прийняти за належне довершений факт, який відбувся не на вашу користь чи не так як ви хотіли. Вислів радше символізує ставлення людини до дії як такої, що не в змозі щось змінити і це вислів слабких людей, а точніше людей у котрих не вийшло втілити у життя задуманне, або втілити у неповному обсязі і які таким чином змирилися з відбуваючими чи завершиними справами в не свою користь. Впускають справу на самотьок, думають що справа сама чи хто її вирішить.
Протележність вислову можна тнрактувати, що немає неможливого, при бажання всього можна досягнути.


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей