Адміністративна влада в єпархіах

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

внимательный
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 06 січня 2009, 11:20

Адміністративна влада в єпархіах

Повідомлення внимательный » 06 січня 2009, 12:19

Досить несподіваною виявилася модель керування в одній з єпархій УГКЦ в Україні (наприклад Стрийській). Як кожен може переконатися,
що дотепер інформація яка подається на офіційній веб-сторінці єпархії (в розділі "структура")

http://stryi.ugcc.org.ua/index.php?opti ... iew&id=619

вказує що теперішнім протосинкелом є о. Т. Пошивак - який також є й канцлером,

тоді як інформація, що насправді протосинкелом є лише Владика-Помічник знаходиться не в розділі "структура", а в новинах піврічної давнини.

http://stryi.ugcc.org.ua/index.php?opti ... &Itemid=30

Це в свою чергу вводить в оману вірних і з цього випливає висновок, що в даній єпархії існує два протосинкела.

Сподіваємося на пояснення вище викладеного від прес-секретаря цієї єпархії, який підписується під цією інформацією, і немає сумніву що є відповідальним за все, що там знаходиться.
Дивним виглядає те, що на це більш ніж пів року ніхто з відповідальних осіб не звертає уваги.

Вірний УГКЦ.

dmytrofedoriv
новик
новик
Повідомлень: 13
З нами з: 03 січня 2009, 15:06

Повідомлення dmytrofedoriv » 06 січня 2009, 22:07

Ja dumau shcho ne potribno robyty problemy tam, de ii v najvnosti ne maje.
Vsim vidomo, shcho jepyskop-pomichnyk, avtomatychno staje i protosynkelom.
Najkrashche ti rechi polahodzuvaty v seredyni eparhii, jak na forumah UHKC, hocha im vzahali ne povynno by buty miszia, aby ves brud i konflikty z okremyh eparhij chy miz osobamy vynosyty na shyrokyj zahal.

Vidpovid prosta: kanzler ne moze buty protosynkelom, a protosynkel(vladyka -pomichnyk) ne je ordynarijem, taj vse. Jak by ze komu ne bulo prykro pochuty, je Pravo.

A foto i inshi rechi tut ni pry chomu, krashche povidomyty cherez imeil administratora sajtu, jak stvoruvaty forumy.

Hrystos Rozdajetsia!

внимательный
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 06 січня 2009, 11:20

Повідомлення внимательный » 08 січня 2009, 06:25

Славімо Його!

Шановний, яку проблему, бруд чи конфлікт Ви побачили в попередньому повідомлені?

Навіщо звертатися аж до якогось права, якщо йдеться про звернення уваги на звичайну неправдиву інформацію на веб-сторінці.

Хіба-що Ви добре знаєте цього адміністратора сайту і бороните за це, що він свідомо, чи несвідомо "годує" нас такими плітками і більш ніж пів року не робить нічого з сторінкою. Бачу, що найкращим його словом на сторінці є "ВПЕРШЕ". То нехай ВПЕРШЕ серед єпархіальних сторінок створить "форум" (у своєму повідомлені Ви напевно мали на увазі те, що краще його повідомляти е-маілом ніж створювати нову "тему" на форумі). А я маю на увазі створення форуму на взір цього, на якому спілкуємося.

З повагою
ВІРЯНИН

dmytrofedoriv
новик
новик
Повідомлень: 13
З нами з: 03 січня 2009, 15:06

Повідомлення dmytrofedoriv » 08 січня 2009, 15:41

Dozvolu zilkom ne pohodytys z Vamy shcho do isnuvannia podibnoho rodu forumiv shche na inshyh sajtah nashoi Cerkvy i cej forum takoz ne povynen isnuvaty.
Ja mav na uvazi, jakshcho Vy maly jakis pobazannia chy zauvahy do administratora sajtu vyshchezhadanoi eparhii, Vy mozete ze zrobyty vyklavshy vsi Svoi razii i argumenty na elektronnu emeil -adresu dannoho sajtu. Jakshcho Vy bazajete dobra Cerkvi i vbolivajete za poslidovmist. A ne royty z zioho spezialnyj forum.
Tilky vsioho. Je reche, jaki ropzvjazuutsia prosto, bez velykoho shumu i heroizmu

Diakuu

спостерігач
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 08 січня 2009, 15:51

адміністративна влада в єпархіах

Повідомлення спостерігач » 08 січня 2009, 16:23

Якщо я правильно розумію, головна увага повідомлення була звернута на те що на офіційній веб-сторінці єпархії впродовж пів року була помилка (напевно через неуважність), яка вводила в оману читачів,

хто ж є протосинкелом в Стрийській єпархії: канцлер чи владика-помічник, а може двоє на раз?

Якщо ситуація згідно права є ясною, тобто не може бути двовладдя в єпархії, то як тоді пояснити, що впродовж таки певного тривалого часу в цій ж єпархії, в одній особі (але не в особі єпархіального єпископа) - а теперішнього канцлера, окрім уряду протосинкела, канцлера є ще навіть уряд єпархіального судді. Дивись:

http://stryi.ugcc.org.ua/index.php?opti ... &Itemid=57

Тобто судочинство, адміністрація і виконавча гілка були довірені і напевно ще є в однієї особи - тобто о. Т. Пошивак.

Це щось нагадує державну модель до 2005 року. Так бути не повинно, хіба що в єпархії не має дійсно інших освічених і гідних кандидатів.
А проблеми є звісно не тільки в цій єпархії, трохи іншого формату, але також і в інших.
Добре якщо провід нашої Церкви якось зареагує на це і щось зміниться, а може зміна якраз і полягає в тому, що в цій таки єпархії вже дійсно є інший протосинкел (владика-помічник), і проблем там би мало бути менше, але хтось зацікавлений щоб було навпаки.

Будь-ласка, ніхто не чіпайте Стрийської єпархії, через якусь помилку!

Читач

dmytrofedoriv
новик
новик
Повідомлень: 13
З нами з: 03 січня 2009, 15:06

Повідомлення dmytrofedoriv » 09 січня 2009, 00:54

Тобто судочинство, адміністрація і виконавча гілка були довірені і напевно ще є в однієї особи - тобто о. Т. Пошивак.
Jakshcho vy pobachyte sklad zerkovnoho trybunalu str.eparhii, vy pobachyte shcho az nijak sudochynstvo ne dovireni odnij osobi.
Так бути не повинно, хіба що в єпархії не має дійсно інших освічених і гідних кандидатів.
Osoblyvo u dilianzi prava, napevno. ih ne bahato, koly podyvytes na spysok zaproshenyh z inshyh eparhij pravnykiv.
Ne je vykluchenniam i inshi eparhii.

А проблеми є звісно не тільки в цій єпархії, трохи іншого формату, але також і в інших.
Vy tak hovoryte pro format i problemy v inshyh, niby vy majete bahatorichnyj dosvid prazi v bahatioh eparhijah, a zdajetsia shcho vy takoho dosvidu maly zanadto malo!

Добре якщо провід нашої Церкви якось зареагує на це і щось зміниться,Provid nashoi Cerkvy ne je vid toho shchob korehuvaty eparhijalni sajty, dlia toho je administratory sajtiv i vam, jak ja radyv ranishe, zamist zajmatysia balakanynou, vartuvalo prosto vidpravyty emeil z zauvahou do administratora sajtu.Tilky vsioho.

а може зміна якраз і полягає в тому, що в цій таки єпархії вже дійсно є інший протосинкел (владика-помічник), Tak je inshyj Protosynkel(Vladyka-Pomichnyk), zej tytul harno vyznachaje chitki povnovazennia Pomichnyk(toj , jakyj dopomahaje pravliachomu Arhijereu) і проблем там би мало бути менше(ne obovjazkovo shcho problkem zrazu stane menshe, duze vse zalkezyt)
але хтось зацікавлений щоб було навпаки. Zazikavleni ti, hto jak vy vynosyte zi spravy na shyrokyj zahal

Будь-ласка, ніхто не чіпайте Стрийської єпархії, через якусь помилку!
Oto proshu ii i ne chipaty, bo vydno shcho do nei ne nalezyte!

спостерігач
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 08 січня 2009, 15:51

адміністративна влада в єпархіах

Повідомлення спостерігач » 09 січня 2009, 01:54

Дякую пане (може отець?) Дмитре за Вашу пораду. Дійсно я не правник, але з усього бачу ви напевно або належите до проводу єпархії, бо не маючи аргументів радите: ось і не чіпайте, або зайшли інтереси ваших знайомих.
Я лише висловив своє бачення щодо того повідомлення про яке прочитав. Бо я теж не розумію, якщо дописувач пише що пів року на веб-сторінці є інформація, що є один і інший протосинкел, то звідки мені темному і непросвіченому знати, хто є хто. Очевидно скрізь є хтось, за щось відповідальний - і за подання інформації в друкованих органах теж (а веб-сторінка є електроною друкованою версією)-( тільки непотрібну інформацію можна тут коли небудь стерти, що вже і зроблено, ось в чому є перевага).
Коли ж ви згадуєте,
що у вас неначе є досвід в інших єпархіах, а його насправді немає - так дійсно, ви якщо не провидець, тоді людина, яка якраз і немає досвіду спілкування з іншими, бо я лише простий вірний і не можу мати цього досвіду в інших єпархіах, але коли чую різну інформацію від різних на мою думку авторитетних людей, то хочу знайти відповідь на ті питання які вони ж самі і ставлять, чому так є?
І для того на мою думку є і форум УГКЦ, щоб ви могли по-христянські мені пояснити. І якраз дуже погано, що як згадував дописувач, цього форуму нема на веб-сторінці Стрийської єпархії.
Так що ще раз хочу сказати, що я є за тим, щоб інформація яка є в церковних мас-медіа - відповідала дійсності, а якщо такою і є дійсність яка представляється, тоді щось не гаразд. Бо як розумію, ви напевно священик цієї єпархії і моя думка є такою, що священик не повинен прагнути влади, а якщо її йому поручають, тоді не надуживати.
Зрештою, я з вами погоджуюся в одному - не треба робити проблеми там, де її нема. Якщо я зрозумів добре, за вашими словами, що проблеми в єпархії такого характеру нема.?
Ще одне, будьте трошки вічливішими до дописувачів. Дякую.

спостерігач
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 08 січня 2009, 15:51

адміністративна влада в єпархіах

Повідомлення спостерігач » 10 січня 2009, 10:15

кому: dmytrofedoriv
Шановний dmytrofedoriv. Прошу Вас, як обізнану на форумі УГКЦ людину звернутися до адміністратора сайту Стрийської єпархії з проханням виправити інформацію щодо актуально займаної посади протосинкела. Оскільки станом на 10 січня 2009 року, вона є такою ж як вона була впродовж багатьох місяців. Нічого не змінилося. Ніхто Ваших рекомендацій не бере до уваги. Тобто як було, так і є двох протосинкелів. Очевидно, згідно права, як Ви зауважували є один - Владика-помічник, але на веб-сторінці два. Дивись в розділі "структура":

http://stryi.ugcc.org.ua/index.php?opti ... iew&id=619
http://stryi.ugcc.org.ua/index.php?opti ... iew&id=618

Дякую за бажання змінити світ на краще.

dmytrofedoriv
новик
новик
Повідомлень: 13
З нами з: 03 січня 2009, 15:06

Re: адміністративна влада в єпархіах

Повідомлення dmytrofedoriv » 10 січня 2009, 22:05

Shanovnyj "спостерігач" ,

Vy trohy ne za tym adresom zvertajetes , ale ja hoch i ne dosvidchenyj u forumah, prote, znovu, ja Vam pidkazu ades na jakij Vam treba napysaty Vashu propozyziu :

[email protected]

razom z linkamy i zauvahamy.

Chy Vy nastilky naivni, shcho te shcho Vy na forumi pyshyte, htos bere pid uvahu? :)


Шановний dmytrofedoriv. Прошу Вас, як обізнану на форумі УГКЦ людину звернутися до адміністратора сайту Стрийської єпархії з проханням виправити інформацію щодо актуально займаної посади протосинкела. Оскільки станом на 10 січня 2009 року, вона є такою ж як вона була впродовж багатьох місяців. Нічого не змінилося. Ніхто Ваших рекомендацій не бере до уваги. Тобто як було, так і є двох протосинкелів. Очевидно, згідно права, як Ви зауважували є один - Владика-помічник, але на веб-сторінці два. Дивись в розділі "структура":


Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей