Новини Бучацької Єпархії

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

olwija
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 14 жовтня 2005, 02:00
Звідки: Kanada

Sytuacija w Buchackij eprachiji!

Повідомлення olwija » 06 лютого 2006, 17:29

NArid sluchajte chy chtos szczos znaje szczo robytsai w Buchackij epraciji! TAm zywut moji rodychi w slawnomu misti Chortkowi. NAprawdu wze trochy nadojilo sluchaty pro wse szczo tam robytsia! A Wony ne rozumijut czy ti swiaszczennyky w Chortkowi mozut widprawlaty Liturgiju czy ni! Durdom! CZy nasza Cerkwa moze tak lehko widpustyty wid sebe take welyke misto jak Chortkiw z grupoju swiaszczennykiw - nedouczok! ?pogoworit zi mnoju pro ce, a to az sece bolyt za nasze dekoly glupstwo!

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 07 лютого 2006, 14:17

Напевне про позиція Церкви мав би говорити хтось із її представників (за цим треба подивитися на ugcc.org.ua). А щодо наших
священиків-недоучок
- то це проблема семінарій...
і то яка проблема.
Ви знаєте як семінаристи називають між собою ЛДС? "система"
Чи не вважаєте Ви, що братчик вчиться 7 :!: років в, по-суті, замкненому середовищі стає трохи відірваним від життя.
З повагою, Дмитро.

olwija
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 14 жовтня 2005, 02:00
Звідки: Kanada

Повідомлення olwija » 07 лютого 2006, 16:45

JA znaju jak nazywajetsai LDS:) I znaju duze bagato inszogo. Ale jdetsai pro tych swiaszczennykiw jaki zakinczuwaly tak zwani 3 misiaczni kursy, koly cerkwa stawala na nogy. TEper wony wzagli ne jdut w nogu z rozytkom i ne rozumijut duze bagato zasad za jakymy CErkwa zywe. I wsi jich propowidi zwodytsia do sliw Bozia was pokaraje abo treba lubyty Serce isusyka. Myriany stajut wyszczi wid nych. oce problema.
Ale powirte 3 richnyj konflikt w Buchackij eprachiji ce wze nawit ne smiszno!

Vsevolod
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 13 лютого 2006, 16:57
Звідки: Lviv

Повідомлення Vsevolod » 24 лютого 2006, 14:07

SZCZOdo Ternopiljsjkoii jeparchii i ne lyche!!!!
Nichto ne zvazhaje szczo vnutrichnij chaos u nachij Cerkvi biljche vede do zhirchennja ta zanapaszczennja, anizh krytyka ta analiz myrjan sytuazii v cerkvi... Z rozumnych istot nas bazhajutj peretvoryty v adorazijne tovarystvo, z vyzilovuvannjam ruk po likti !!
Spoczatku na Ternopiljszczyni czynyly rozpravu nad jepyskopom BILYKOM, VIN vtikav azh u Serbiju!!! HANJBA!
TEPER ROZPRAVA NAD KOVPAKOM?
DOROHI DUCHOVNI! BRUDNE SMITTJA NA LJUDY NE VYVICHUJETJSJA!
VY NE DUCHOVENSTVO A BIZNESMENY V CERKVI....
JA VYCHOVANA SVJASZCZENYKOM - o. HODUNJKOM (radnykom A.SZeptycjkoho), vprodovzh pidpillja u njoho zbyralasj inteligencija m.Lvova, vin provadyv naukovyj, mystecjkij svit, navitj kompozytor Kolessa, Barvinsjki prychodyly za poradoju. Ja bula sekretarkoju v otcja i znaju jak duchovno provadyv dialihy mizh BANDERIVCJAMY I MELJNYKIVCJAMY! OTECJ VMYRAJUCZY DOBRE KAZAV: TEPER MY MATYMEMO PROLETARSJKYCH KSJONDZIV I ZE BUDE SZCZE STRACHNICHE VID KOMUNY, ZA 10 ROKIV BACZU, SZCZO OTECJ BUV PROROKOM !!!!!!!!!!

Аватар користувача
ihor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 78
З нами з: 22 червня 2005, 09:26
Звідки: м. Київ

Повідомлення ihor » 24 лютого 2006, 14:32

Vsevolod писав:Z rozumnych istot nas bazhajutj peretvoryty v adorazijne tovarystvo, z vyzilovuvannjam ruk po likti !!

Пані "Vsevolod", я не згідний із цитатою, яку зазначено вище. Як доказ наведу два аргументи: якщо б ви мали рацію, то не відбулось би зокрема лекцій Блаженнішого Любомира для мирян на тему "Хто є мирянин" (текст лекцій за цією адресою http://www.ugcc.org.ua/ukr/library/lectures/) та інших ініціатив у напрямку розгортання так званого мирянського апостоляту.
Інший аргумент - якщо б ви мали рацію, то не існувало б цього форуму УГКЦ.

Vsevolod
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 13 лютого 2006, 16:57
Звідки: Lviv

Повідомлення Vsevolod » 24 лютого 2006, 15:13

Ihore, ja pocinovuju tvij patriotyzm, zrechzoju - ze tvij obovjazok, odnak
navodyty argumentazii bezargumentazijni - ze mabutj dlja slipych fanatykiv ta osj takych:roll: zaczudovanych poczatkivciv bez krytycznoho myslennja. Hadaju, vesty dialoh vzajemodokaziv czy perekonanj: jaki zh bo my chorochi - ne doreczno, ze ne zabava, ze podaljcha dolja: czy hreko-katolyky zmozhutj vyjty iz zahominkovoii svidomosti, czy zmozhutj staty cerkvoju elity, jak rozpoczav mytropolyt Andrej, czy z pidpiljnoii perejchovszy u praznykovu tak i zavysnutj v egozentrycznomu zamyluvanni......djakuju

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Новини Бучацької Єпархії

Повідомлення Justyn » 31 грудня 2007, 00:03

Заходжу на сторінку Бучацької Єпархії (http://www.buchacheparchy.com.ua) і бачу, що там рішення тієї ж Апостольської Столиці, на яку так часто покликаються автори сайту ще не дійшли. Йдеться про призначення о. Дмитра Григорака.
Диво дивнеє - складається враження (може то тільки мені здається), що Апостольський Адміністратор Бучацької Єпархії є там взагалі ніким. Появляється його розпорядження, відразу слідує протест Владики Емерита. З усією повагою до останнього, але ж не можна одночасно їхати на двох конях! І до того ж, домашні негаразди поширюються як пропоганда для інших. Дивує, дійсно дивує постава Владики Іринея, а може його оточення... Не знаю, але, як на мене, то така постава не будує миру, який так усі, особливо Архиєреї, проповідують у своїх посланнях...

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 31 грудня 2007, 00:08

А якщо вже бути більш коректним у повідомленні про "Свячення в Папській Базиліці Святої Марії Більшої", то першим каноніком Владика Іриней не є. Вистачає згадати його попередника, також українця, Владику Даниляка.

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 31 грудня 2007, 00:12

"Для українців в Італії ці ієрейські свячення, які відбулися в Папській Базиліці Святої Марії Більшої з рук першого Каноніка, українського Єпископа, є великим привілеєм для Української Греко-Католицької Церкви. Ця подія є ще більшим свідченням сопричастя нашої української єрархії з Апостольською Столицею на чолі зі Святішим Отцем та одночасно є її живою і діяльною присутністю в лоні Католицької Церкви". А це взагалі перебільшення. Складається враження, що канонік Santa Maria Maggiore є більшим від єпископа! І взагалі при чім тут мова про сопричастя нашої єрархії з Апостольською Столицею????
Не знаю, хто це писав, але автор прес-релізу конкретно перегнув (очевидно, аби показати свою єхидну підлабузницьку любов до Владики).

agrobob
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 01 січня 2008, 11:44

Повідомлення agrobob » 01 січня 2008, 12:42

Шанований наш Преподобний отче Юстине!

Хочеться до Вас звернутися із проханням, яке докорінно змінить Ваше світобачення! Я б просив Вас не так песимістично сприймати дійсність, адже життя це Божий Дар!

Читаючи Ваші 3 попередні пости, я не можу сказати що їх написала людина духовна, а тимпаче єромонах! В цих рядках проявляється Ваша не симпатія до персони Владики Іринея, а може і ненависть. Вас зрозуміти Важко, адже Ви жодного права, як морального так і юридичного не маєте робити якісь закиди в сторону Владики чи будь кого іншого! На мою думку і без Вас все налагодиться.

Дивує, дійсно дивує постава Владики Іринея, а може його оточення... Не знаю, але, як на мене, то така постава не будує миру, який так усі, особливо Архиєреї, проповідують у своїх посланнях...
На мою думку прикриваючи зло і принижуючи попередню "Церковну Владу" миру і добра для церкви не збудувати, аж ніяк!:)
Зображення
Мовчати на ріх, як Ви знаєте є тим самим гріхом, дивлячись з сторони незацікавленої в мене складається враження що єпископ Іриней є справжнім християнном, який не тільки проповідує, але і живе тим чим проповідує! Мене відверто дивуєте тільки Ви!
А якщо вже бути більш коректним у повідомленні про "Свячення в Папській Базиліці Святої Марії Більшої", то першим каноніком Владика Іриней не є. Вистачає згадати його попередника, також українця, Владику Даниляка.Епископ Роман Даниляк

(Roman Danylak) (род. 1930)

Родился 29 декабря 1930 г. в Торонто (Канада). Священник Католической Церкви (1957). Титулярный епископ Нисский (1993).

Народився 2 січня 1950 року у с. Княжпіль Старосамбірського району Львівської області в сім'ї Івана Білика та Анни з родини Крентів.

Думаю тут все ясно!

"Для українців в Італії ці ієрейські свячення, які відбулися в Папській Базиліці Святої Марії Більшої з рук першого Каноніка, українського Єпископа, є великим привілеєм для Української Греко-Католицької Церкви. Ця подія є ще більшим свідченням сопричастя нашої української єрархії з Апостольською Столицею на чолі зі Святішим Отцем та одночасно є її живою і діяльною присутністю в лоні Католицької Церкви". А це взагалі перебільшення. Складається враження, що канонік Santa Maria Maggiore є більшим від єпископа! І взагалі при чім тут мова про сопричастя нашої єрархії з Апостольською Столицею????
Не знаю, хто це писав, але автор прес-релізу конкретно перегнув (очевидно, аби показати свою єхидну підлабузницьку любов до Владики).


Знаєте все радіо Ватикан підлабузницько любить Владику, особисто читав це на офіційному сайті "Радіо Ватикан"!

Насправді тут підлабузницько принижує єпископа, священик, який крім того що принижувати більши нічого напевно не вміє, на вашому місці я б не сидів по ночах в інтернеті, а краще робив би щось для користі всіх чи молився часослов. - Цей висновок я зробив проитавши всі Ваші пости!

Всьго найкращого, із Любовю Ваш!

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 01 січня 2008, 13:51

Якщо я Вас чимось згіршив, то щиро перепрошую!

Приймаю щиро Ваш закид, що мені б краще було б молитися часлослов, аніж дописувати на форум.

А тепер відносно Ваших слів: "Насправді тут підлабузницько принижує єпископа, священик, який крім того що принижувати більши нічого напевно не вміє, на вашому місці я б не сидів по ночах в інтернеті, а краще робив би щось для користі всіх чи молився часослов. - Цей висновок я зробив проитавши всі Ваші пости!"

Знаєте, Брате, коли я заходжу на форум, то заходжу з відкритим обличчям. Усі, хто читають мої дописи (може не завжди слушні) знають, хто їх пише. Але, коли Ви робите мені такі закиди і намагаєтеся закрити рота, при цьому перебуваючи в стані incognito, то також і Вам належало б подумати про Вашу чесність.

Відносно Владики Іринея: я не зараховую себе ані до прихильників, ані до ворогів Владики, бо я з ним особисто не є товаришем. Я шаную Владику як Владику, оскільки він є поставлений Господом через відповідну церковну владу. Але я також не можу зрозуміти і того факту, що між одною і другою церковною владою в Бучацькій Єпархії заходить виразно явний конфлікт. Коли Ви бажаєте, щоб люди про це не говорили чи не писали на форумі, то, будь-ласка, вирішуйте ці справи не через інтернет, але через особистий діалог. Я переконаний, що Владика Іриней, як духовна особа і о. Григорак Дмитро, також як духовна особа знайдуть між собою порозуміння. На жаль, цього немає. Виникає питання: Чому? Висновок робіть самі.

А щодо того, як оточення будь-якого Владики може робити з нього такий образ, який забажається, то це показує історія і дійсність. Якщо Ви належите до духовних людей, прихильників Владики, то це Ваше абсолютне право. Однак, не кажіть, будь-ласка, мені, що я не маю права висловлювати свою думку. Висловлюю її публічно тому, що справа стала публічною. А в цьому ж я не виноватий.

Так, маєте рацію, що справа вирішиться і без мене. Я не претендую на роль посередника у розвязанні справи. Але, справа не вирішиться ніколи, коли Ви мені і мені подібним будете злісно намагатися забрати слово.

При нагоді витаю Вас і Владику Іринея з Рідзвяними Святами і Новим Роком і бажаюи сили віри і мужности духу для ревного служіння Нашій Церкві в Україні і на поселеннях!

Христос раждається!

P.S.

Я дійсно зроблю висновок з того, чи варто мені взагалі будь-що висловлювати на цьому форумі. Я про це вже думав нераз. Однак, прошу Вас, не спішіть робити виисновку в стилі: "крім того що принижувати більши нічого напевно не вміє". Це також свідчить про Вашу духовність.

agrobob
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 01 січня 2008, 11:44

Повідомлення agrobob » 01 січня 2008, 16:16

Щиро перепрошую, якщо я Вас образив!

Я взагалі то сюди захожу тільки щоб почитати дискусії, навіть не хотів щось своє писати, але прочитавши до кінця не зміг себе стримати.

Я знаходжусь в стані incognito тільки тому що все рівно нічого не зміниться для мене, якщо ви будете знати хто ці рядки написав, мені від цього гірше точно не буде :)

Щодо моїх відносин з Владикою Іринеєм то тут навіть немає про що говорити, я просто був не декількох його Богослужінях.

В мене виникало весь час запитання: чому про нього таке говорять? чи це правда? чи ні? А відповідь я знайшов в одній реігійній книжці: "якщо хтось стає на дорогу правди нехай чекає на гоніння, і тюремні грати та море бруду в свою сторону"! Виходячи з цього стає видно хто є хто!

Мене дуже зацікавила ця тема і я почав шукати в інтернеті що вони один на одного азали знайшов тільки це :
о. Канак : – Які ваші стосунки з єпископом Іренеєм Біликом?

– Добре є добре, його не заховаєш, а зло, як би його не завивали, прикрашали церковними атрибутами, все одно буде зло, яке не заховаєш. Кожен із нас буде відповідати за себе. Церква - це інституція Божа, а не моя чи єпископа. Є Христові правила і по них треба жити, більше нічого. Треба жити по навчанню Євангелія, і люди будуть поважати і Бог буде благословити.
А стосунки, між мною і єпископом – вирішені і дана оцінка синодом, вищою церковною владою, це питання розгядалося в Римі. За деякий час це все завершиться і почнеться новий етап розбудови єпархії.
Хто такі слова міг написати? Точно не духовна людина!



Владика БіликУсні дискусії між мною і обвинуваченим в присутності промотора справедливості (який був би призначений спеціально для цього випадку) неодмінно відбулися б, якби петент не перешкоджав в отриманні моїх напоумлень, карного попередження і інших правових документів. Обвинувачений не може скаржитися на те, що щось заважало або перешкоджало йому у захисті його законних прав. Якби він звернувся до мене і попросив про надання йому допомоги в захисті і відстоюванні його законних прав, то це поза всяким сумнівом було б йому надано. Проте таких звернень від обвинуваченого не надходило. Усної дискусії зі мною обвинувачений не бажав і всіляко уникав через те, що став на шлях публічної і вікритої непокори та бунту проти єпархіального єпископа і саботажу його законних рішень. Верхом цинізму є також твердження про те, що обвинувачений не отримав фактів і підстав свого обвинувачення. Адже ці факти і правові підстави були викладені не тільки в тих документах, які він брутально не приймав і відкидав у присутності посадових осіб Бучацької єпархії, але ці факти були і є публічними, відкритими і неприхованими:

- публічне розпалювання бунту і ненависті проти власного єпархіального єпископа;
- підбурювання вірних до непослуху єпархіальному єпископу;
- незгадування імені єпархіального єпископа в літургії;
- блокування парафіянами петента приміщення єпархіального управління та побиття працівників єпархіального управління;
- самовільне захоплення петентом парафії і узурпація влади настоятеля;
- самовільне освячення церкви на Синяково у м.Чортові та каплиці в с. Росохачі;
- без благословення єпископа займався екзорцизмом;
- здійснення священнодій після накладення на нього суспензи тощо.
- це вже зовсім інша людина писла, яка йде на діалог, яка не ігнорує вищу від себе пряму Владу. Припустимо якби Іриней Білик не підчинився волі Папи про його призначення до Риму, всі одноголосно не визнали його вчинку, а чому це не зробили з о. Канаком - не знати може бути багато причин, може він не винний і тиран Єпископ над ним знущався, але це не є так, отже в нього були якісь інші патрони які керували його діями і гарантували успіх! З цього може випливати кому вигідно було цим займатися, а тут безліч варіантів: сатаністи, баптисти, атеїсти,........

Що до свободи особистості, я не маю нічого проти, але це не буде свободою, якщо одну сторону поливати бруду, а іншу ніхто не захистить - о це є свобода !

Дякую за привітання для мене, я від себе бажаю Вам взаємного, на жаль не можу вам цього побажати від владики, бо не є його якимось другом чи довіреною особою!

Це також свідчить про Вашу духовність.-
Не спорю! Вибачте Отче!

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 01 січня 2008, 20:32

Скажіть, будь ласка, наскільки можна довіряти цій інформації:
http://www.patriyarkhat.org.ua/ukr/arch ... le;21;383/
У світлі цієї статті не видно "правих" і "неправих"...
робив би щось для користі всіх

Переконана, що для певної категорії цих "усіх" дописи на форум СВЯЩЕНИКА є корисними.
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

agrobob
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 01 січня 2008, 11:44

Повідомлення agrobob » 01 січня 2008, 22:21

Прочитайте цю і самі зрозумієте! http://www.patriyarkhat.org.ua/ukr/arch ... e;402;401/

Особисто я цьому виданню не вірю!

terri
початківець
початківець
Повідомлень: 45
З нами з: 28 червня 2006, 14:09
Звідки: Львівська обл.

Повідомлення terri » 06 січня 2008, 11:55

agrobob писав: особисто читав це на офіційному сайті "Радіо Ватикан"!




Знаєте, брате, це вже занадто!!! бо Радіо Ватикан написало:

"19-го грудня 2007, у Римі, в Папській базиліці Святої Марії Більшої (Basilica Santa Maria Maggiore) відбулися ієрейські свячення диякона Степана Долепи, які уділив новопризначений Канонік цієї базиліки, Преосвященний Владика Іриней Білик, ЧСВВ. Новоєрей Степан Долепа належить до Бучацької Єпархії і 7 років навчався у Папських навчальних закладах Риму. Тепер о. Степан є викладачем релігії в Інституті ОО. Салезіян у містечку Фраскаті, неподалік від Риму.


***
Від 2000 року донедавна владика Іриней Білик, ЧСВВ, був Правлячим Єпископом Бучацької єпархії УГКЦ. 28 липня 2007 року Папа Венедикт XVI призначив владику Іринея Каноніком римської папської базиліки Santa Maria Maggiore. Це вже другий, після владики Романа Даниляка з Канади, український греко-католицький єпископ, який удостоївся цієї честі." (кінець цитати)

Цього повідомлення Ви вже, нажаль не знайдете в інтернеті, але можу запевнити, що саме так було.

не надто схоже на те, що написане за адресою: http://www.buchacheparchy.com.ua/

agrobob
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 01 січня 2008, 11:44

Повідомлення agrobob » 06 січня 2008, 13:59

:) Хіба між цими статтями є кардинальна різниця?

Там навіть думка та ж сама! :roll:

agrobob
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 01 січня 2008, 11:44

Повідомлення agrobob » 06 січня 2008, 14:06

Код: Виділити все

[b]http://www.buchacheparchy.com.ua/[/b]У Римі, 19-го грудня, о 10 годині місцевого часу, в Папській Базиліці Святої Марії Більшої (Basilica Santa Maria Maggiore) вперше відбулися ієрейські свячення диякона Степана Долепи, які уділив новопризначений Канонік цієї ж Базиліки, Преосвященний Владика Іриней Білик, ЧСВВ. Неоєрей Степан Долепа належить до Бучацької Єпархії і 7 років навчався у Римських Папських навчальних закладах. Тепер о. Степан є викладачем релігії у невеликому містечку Фраскаті, неподалік від Риму, в Інституті ОО. Салезіян, які очолюють державну італійську Середню школу.

Для українців в Італії ці ієрейські свячення, які відбулися в Папській Базиліці Святої Марії Більшої з рук першого Каноніка, українського Єпископа, є великим привілеєм для Української Греко-Католицької Церкви. Ця подія є ще більшим свідченням сопричастя нашої української єрархії з Апостольською Столицею на чолі зі Святішим Отцем та одночасно є її живою і діяльною присутністю в лоні Католицької Церкви.


Код: Виділити все

    
"19-го грудня 2007, у Римі, в Папській базиліці Святої Марії Більшої (Basilica Santa Maria Maggiore) відбулися ієрейські свячення диякона Степана Долепи, які уділив новопризначений Канонік цієї базиліки, Преосвященний Владика Іриней Білик, ЧСВВ. Новоєрей Степан Долепа належить до Бучацької Єпархії і 7 років навчався у Папських навчальних закладах Риму. Тепер о. Степан є викладачем релігії в Інституті ОО. Салезіян у містечку Фраскаті, неподалік від Риму.


***
Від 2000 року донедавна владика Іриней Білик, ЧСВВ, був Правлячим Єпископом Бучацької єпархії УГКЦ. 28 липня 2007 року Папа Венедикт XVI призначив владику Іринея Каноніком римської папської базиліки Santa Maria Maggiore. Це вже другий, після владики Романа Даниляка з Канади, український греко-католицький єпископ, який удостоївся цієї честі." (кінець цитати)


Зміст статі практично однаковий, не розумію в чому тут проблема і що тут занадто? І через те що статті практично однакові я і написав що її читав на "радіо Ватикан", хоча і різницю не суттєву помітив тільки тепер!

Гм Дивно!

terri
початківець
початківець
Повідомлень: 45
З нами з: 28 червня 2006, 14:09
Звідки: Львівська обл.

Повідомлення terri » 06 січня 2008, 16:13

Різниця в тому, що вищенаведена дискусія стосувалася "величань" і коментарів, поміщених у першому варіанті, і які відсутні в другому варіанці, в якому лише інформується про подію, не називаючи їй "свідченням сопричастя нашої української єрархії з Апостольською Столицею на чолі зі Святішим Отцем та одночасно її живою і діяльною присутністю в лоні Католицької Церкви"
Тому речення "Знаєте все радіо Ватикан підлабузницько любить Владику" не виглядає доречним до новини, яка була ним подана. Саме це і вважаю, що "занадто"

agrobob
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 01 січня 2008, 11:44

Повідомлення agrobob » 06 січня 2008, 16:47

Ну не знаю, може і так!

Але я тутай не бачу ніякої різниці, мені дійсно здається що ця подія таки свідчить про сопричастя Греко-Католиків з Апостольською Столицею, адже якщо мені пам'ять не зраджує, як на жаль сталося в одному із попередніх постів то Санта Марія Маджора є Папською Базилікою і за основним престолом там тільки колись служив Папа, а зараз зміг відслужити і наш Єпископ і не тільки відслужити а висвятити нового отця, це вже велике досягнення, не знаючому всі так негативно сприйняли цю інформацію.

Думаю що ново народжений Ісус допоможе нам в такий величний час все гарненько збагнути і з любов'ю зустріти це Різдво.

Користуючись нагодою ще б хотів Вас всіх привітати:

Маленький Ісусик на світ ся раждає,
Своїми ручками Вас усіх благословляє
І Вашу хатину, і Вашу родину,
І всю Україну!

ХРИСТОС СЯ РОЖДАЄ!

terri
початківець
початківець
Повідомлень: 45
З нами з: 28 червня 2006, 14:09
Звідки: Львівська обл.

Повідомлення terri » 06 січня 2008, 16:57

Вітаю і я всіх!
Перепрошую, що може й загостро щось пробував писасти. Я сам тут гість не частий, але коли до людей, яких добре знаю, незаслуженно клеять епітет "підлабузники", то не стримався. А це мабуть недоречно у цей передріздвяний вечір.
Всім бажаю радості і миру від Ісуса-Дитяти

terri
початківець
початківець
Повідомлень: 45
З нами з: 28 червня 2006, 14:09
Звідки: Львівська обл.

Повідомлення terri » 06 січня 2008, 17:52

agrobob писав: мені дійсно здається що ця подія таки свідчить про сопричастя Греко-Католиків з Апостольською Столицею, адже якщо мені пам'ять не зраджує, як на жаль сталося в одному із попередніх постів то Санта Марія Маджора є Папською Базилікою і за основним престолом там тільки колись служив Папа, а зараз зміг відслужити і наш Єпископ і не тільки відслужити а висвятити нового отця, це вже велике досягнення, не знаючому всі так негативно сприйняли цю інформацію.


Проти цього я не заперечую, що подія не буденна. Та й не зараховую себе до всіх, які негативно сприйняли цю інформацію.
Усі цитати і висловлювання, які я наводив, стосувалися того, про що згадую в попередньому пості. Розумію, що це може було з іронією сказано, відповідаючи на закид попереднього співрозмовника, але треба вважати, думаю. :wink:

agrobob
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 01 січня 2008, 11:44

Повідомлення agrobob » 09 січня 2008, 17:58

Вже добігають свого кінця Різдвяні свята разом із якими і ця дискусія!

Я щойно подумав над двома попереднім постами, які написані шановним terri і хочу відповісти дивлячись із своєї сторони, а саме: я не назвав підлабузниками працівників радіо Ватикан, а спираючись на їхній авторитет хотів підкреслити важливість цієї не буденної події, те що вона не буденна можна побачити і з приверненням до неї великої уваги. Ясна річ що коли ми песемістично сприймаємо інформацію навколо себе, ми також будемо і з неї робити песимістичні висновки, які в силу своєї однобокості не будуть об'єктивними.

Хочу порадити опонентам сприймати все оптимістично і жити буде краще не тільки нам, а і нашим близьким!

terri
початківець
початківець
Повідомлень: 45
З нами з: 28 червня 2006, 14:09
Звідки: Львівська обл.

Повідомлення terri » 09 січня 2008, 19:39

:Rose:
Не думаю, що ми опоненти :wink:
Гарних святкувань! (Маю на увазі ті, які ще попереду)
А побажання і зауваження з вдячністю приймаю :roll:

Analityk
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 17 серпня 2008, 00:09

Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення Analityk » 24 липня 2011, 19:11

...потрібно жити у правді...такі дані про о. Григорака не відповідають дійсності: Крім української мови, Владкиа Дмитро володіє російською та польською, знає також італійську(??), англійську(?), німецьку(?), старослов’янську та грецьку(?).
Джерело:1.http://www.radiovaticana.org/ucr/articolo.asp?c=506796; 2.http://www.ugcc.org.ua/news_single.0.html?&tx_ttnews[tt_news]=5682&cHash=3328b4a1c4c47873ac95975bab03330c;

...подібно виглядає як найменше непродуманим і не докінця вивченим питання гучних єпархіалних конфліктів, які вже від кількох днів та місяців на основі доказаних відео-фактів фігурують в Інтернеті. http://risu.org.ua/forum/viewtopic.php?id=171...

Analityk
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 17 серпня 2008, 00:09

Re: Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення Analityk » 24 липня 2011, 19:23

Чомусь сайт УГКЦ, який завжди паралельно з Ватиканським розміщує номінацію нових Епископів, її не розмістив,саме в день призначення 23.07.2011?.. відповідалним за такі повідомлення завжди на дві неділі швидше повідомляється про номінації, але цього разу чомусь цього не було зроблено, як також номінанта теж повідомляють, є достовірна інформація з певних джерел, що на той момент проголошення о. Дмитро навіть не знав, що його проголошують, його ще з декілка хвилин переконував (доводив до "відома") один знайомий по телефону з Риму, що він вже єпископ-номінат і з цього всього виглядає, що Блаженніший Святослав Шевчук міг про деякі речі не знати, можливо про останні події в Бучацькій Епархії,(відсутність призначеного але активно недіючого покищо Нунція на даний момент) та про цю інформацію був можливо достатньо не поставлений до відома???

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення o.Mykil » 24 липня 2011, 23:38

Analityk писав:...потрібно жити у правді...такі дані про о. Григорака не відповідають дійсності: Крім української мови, Владкиа Дмитро володіє російською та польською, знає також італійську(??), англійську(?), німецьку(?), старослов’янську та грецьку(?).


Ну так я теж за те... У Церкві має бути тільки Правда свята! Але хіба це нова "технологія" в такому контексті? :) Ви особисто перевіряли його і зауважили, що є проблема з іноземними мовами? Сам був би не проти поспілкуватися тривало з новим владикою по-англійськи про справи церковні...

А щодо гучних конфліктів у дещо проблематичній Бучацькій єпархії (читав статті, переглядав відео), то якщо не з групи Догнала колотять, якісь язичники, то ще й декотрі світські отці не мають достатньо послуху відповідно до ККСЦ, ще й мирян підбурюють у неповазі. Не так?

П. С. "Призначеннія для Бучацкої Епархії". Було б непогано бодай назви тем писати грамотно. :shock:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Analityk
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 17 серпня 2008, 00:09

Re: Призначення для Бучацької Епархії

Повідомлення Analityk » 25 липня 2011, 09:05

так перевіряв на власному досвіді...і ніяка нова технологія це по відношеню до постійних в медійному супроводі конфліктів в Епархії з моєй сторони це не є! в цьому контексті конфліктів дозволив собі висловити думку, що є більш відповідні методи і керівники в Епархіях які більш ефективнішими методам вирішують такі епархіальні проблеми.
...а відносно моєї помилки у назві теми...так скажу відверто я поганий "компютерщик" і мій опис помітив одразу, як перевірів текст і ставив тему на обговорення...не знайшов (забагато часу також не мав) в який спосіб на цьому форумі такий опис поправляєтся...може допоможете...я не пишу через то в своїй біографії : "Спеціаліст по компютерних справах", або "знавець китайськой мови" ( може він і цю мову також знає?)...от і нехай відповідальні в Епархії (чи точніше на Радіо Ватикан) переправлять ці дурниці в біографії о. Григорака!

...за вашими молитвами о. Михайле вже найшов як переправляються такі описи...чекаємо тепер на реакцію Епархії...або виступи о. Григорака в булічних привітаннях наприклад в день свячень, чи наприклад на Радіо Ватикан, саме цими мовами: "знає також італійську, англійську, німецьку, старослов’янську та грецьку".

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Призначення для Бучацької Епархії

Повідомлення o.Mykil » 25 липня 2011, 09:18

Analityk писав:[b]

...за вашими молитвами о. Михайле вже найшов як переправляються такі описи..


Та я ще не встиг помолитися і я не отець Михайло. :crazy:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Призначення для Бучацької Епархії

Повідомлення o.Mykil » 25 липня 2011, 09:21

Analityk писав:так перевіряв на власному досвіді...і ніяка нова технологія


Мав на увазі, що не раз дивувало й мене знання іноземних мов якогось новопризначеного єпископа. Просто в реальності не чув...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

terri
початківець
початківець
Повідомлень: 45
З нами з: 28 червня 2006, 14:09
Звідки: Львівська обл.

Re: Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення terri » 25 липня 2011, 09:59

Oltre all’ucraino, parla il russo e il polacco; conosce anche l’italiano, l’inglese, il tedesco, lo slavo antico e il greco.


http://press.catholica.va/news_services ... =it#NOMINA DELL’EPARCA DI BUCHACH DEGLI UCRAINI

Так написано в офіційній біографії на сайті Святого Престолу. Хто туди подає інформацію, не знаю, але думаю, що не єпархія. Написано зрозуміло, що говорить, крім української, російською та польською, про інші пише, що "знає". Ну, я також по-англійськи не говорю, але прочитати текст і зі словником перекласти можу, принаймі, щоб зрозуміти, про що йдеться. Думаю, що о. Григорак, який систематично буває за кордоном, також трохи "шурупає" в тих мовах. Може заголосно сказано, що "знає", але це не привід, щоб людину висміювати, НМД.


Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей