Новини Бучацької Єпархії

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення Georgij » 25 липня 2011, 10:27

Analityk писав:...потрібно жити у правді...такі дані про о. Григорака не відповідають дійсності: Крім української мови, Владкиа Дмитро володіє російською та польською, знає також італійську(??), англійську(?), німецьку(?), старослов’янську та грецьку(?).

...подібно виглядає як найменше непродуманим і не докінця вивченим питання гучних єпархіалних конфліктів, які вже від кількох днів та місяців на основі доказаних відео-фактів фігурують в Інтернеті. http://risu.org.ua/forum/viewtopic.php?id=171...


В чім проблема? Якщо Церква прийняла таке ріщення- це вже є прада. Чи Церква не авторитет? чи там сумнівні рішення приймають?
А справи, що фігурують стосовно конфліктів...Ніхто не казав, що буде легко. Якщо церкву ворота пекельні не подолають, значить, вони час від часу намагаються це зробити... Хай Бог береже наших Владик, а ми молімося за них :)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення о.Олег » 25 липня 2011, 12:29

Analityk писав:...о. Григорака ...

з допису зрозуміло, що Ви проти того, щоб о.Григорак очолив Бучач як Єпископ. Це особисте?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Analityk
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 17 серпня 2008, 00:09

Re: Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення Analityk » 25 липня 2011, 13:43

Oтцю Олегу звертаю увагу на наклепи...вам шановний забагато здаєьтся, або стає зрозумілим те, що іншим людям на основі загально відомих фактів не зрозуміло (!!)...і я ніде в жадному дописі не висловлював таких думок (нібито проти цього призначення призначення!)...як певні особи в Церкві, ви також видаєте бажане за дійсне...
1. і на це я звернув увагу, що о. Григорак не знає вище вказаних мов...хочете візміть передзвоніть до нього в Епархіальне Управління(або ще краще зверніть увагу працівникам у відповідниг Церковних друкованих Органах---тим буде більше від вас користі, замість того як на форумах у всіх хто справедливо критикує одразу ворогів Церкви шукати (обвинувичувати, не сприймайте це особисто---розумію у вас така функція -"професія" тут на форумі???)...але Ви напевно цього забойтесь зробити...а то як то для карєри ...отець Олег... Владику-Номіната "поучає-поправляє"---чи у вас може вже такий досвід з Епископами з позитивним резултатом є?...напишіть цікаво буде знати!) і запитайте його щось цією мовою які там вказані...я вказав чітко що це є неправда (!!) і іх треба направити...а якщо ми поступатимемо як наші політики, коли пишуть: "знаннія мов...з словником", то кожен нормальний розуміє, що вій ї не знає...тоді хіба як мінімум пишу:" знаю такі і такі мови...з словником".
2. ...деякі Епископи нашої Церкви, відповідальні за вибір( все правильно - згідно канонічного права) висловлювали неодноразово незадоволення певними аспектами урядування о. Григорака (один з бахатьох загальновідомих прикладів його вчинки і нехристиянське ставлення до Епископа-Емерита) і таких прикладів є безліч...була звернути увага...що є у церкві священники які мають кращі душпастирскі(!!), "урядувальні" здібності...навіть з Василиянского Чину...ну так як завжди маємо те що маємо...тепер виходячи з конкретних загальновідомих прикладів про цю Епархію, можна припустити, що "вона буде мучитись тепер 20 років (емеритура 75 років)", але це є думка(!!), до якой було запрошено на основі загально відомих і мало відомих для когось то поверхово ставиться до таких речей фактів (доказів в Інтернеті і не тільки; Нунціатура?) подискутувати...бо рішення прийняла тілки "одна частина Церкви" = Епископи, а друга, народ Божий цього разу як бачимо -промовчала (у випадку з попереднім Епископом було це інакше= ще один доказ "слухання Церкви" = а то може знову згодом будуть когось Каноніком робити з ЧСВВ =наступний кандидат?)
3. тіж певні владики не раз "жартують"(народна приказка "в кожному жарті є доля правди", або говорять неофіційно, висловлючи жаль з певних таких "людских факторів"): ..."можливо Папа сам не знав що і коли в той момент стосуючи призначення певной особи підписував"...так і таке є загально відоме...що навіть сьогодні в Католицькій Церкві відкликаются певні рішення Папи...і вийти все може по різному...подібно як вже траплялось...що Синод не знав про призначння деяких Апостолських Адміністраторів...все є зрозуміло...скажете людські (інколи негативні) фактори?... так --тілки чому в нас в Церкві їх аж так багато?? і хто за це буде перед Церквою і людьми відповідати? за біятики...нерви та згіршення вірних і навіть інколи злочини---які можуть результувати з неправильних, халатно приготовлених рішень?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення о.Олег » 25 липня 2011, 14:32

Analityk писав:Oтцю Олегу звертаю увагу на наклепи...вам шановний забагато здаєьтся, або стає зрозумілим те, що іншим людям на основі загально відомих фактів не зрозуміло (!!)...і я ніде в жадному дописі не висловлював таких думок (нібито проти цього призначення призначення!)...як певні особи в Церкві, ви також видаєте бажане за дійсне...
1. і на це я звернув увагу, що о. Григорак не знає вище вказаних мов...хочете візміть передзвоніть до нього в Епархіальне Управління і запитайте його щось цією мовою які там вказані...я вказав чітко що це є неправда (!!) і іх треба направити...а якщо ми поступатимемо як наші політики, коли пишуть: "знаннія мов...з словником", то кожен нормальний розуміє, що вій ї не знає...тоді хіба як мінімум пишу:" знаю такі і такі мови...з словником".
2. ...деякі Епископи нашої Церкви, відповідальні за вибір( все правильно - згідно канонічного права) висловлювали неодноразово незадоволення певними аспектами урядування о. Григорака (один з бахатьох загальновідомих прикладів його вчинки і нехристиянське ставлення до Епископа-Емерита) і таких прикладів є безліч...була звернути увага...що є у церкві священники які мають кращі душпастирскі(!!), "урядувальні" здібності...навіть з Василиянского Чину...ну так як завжди маємо те що маємо...тепер виходячи з конкретних загальновідомих прикладів про цю Епархію, можна припустити, що "вона буде мучитись тепер 20 років (емеритура 75 років)", але це є думка(!!), до якой було запрошено на основі загально відомих і мало відомих для когось то поверхово ставиться до таких речей фактів (доказів в Інтернеті і не тільки; Нунціатура?) подискутувати...бо рішення прийняла тілки "одна частина Церкви" = Епископи, а друга, народ Божий цього разу як бачимо -промовчала (у випадку з попереднім Епископом було це інакше= ще один доказ "слухання Церкви" = а то може знову згодом будуть когось Каноніком робити з ЧСВВ =наступний кандидат?)
3. тіж певні владики не раз "жартують"(народна приказка "в кожному жарті є доля правди", або говорять неофіційно, висловлючи жаль з певних таких "людских факторів"): ..."можливо Папа сам не знав що і коли в той момент стосуючи призначення певной особи підписував"...так і таке є загально відоме...що навіть сьогодні в Католицькій Церкві відкликаются певні рішення Папи...і вийти все може по різному...подібно як вже траплялось...що Синод не знав про призначння деяких Апостолських Адміністраторів...все є зрозуміло...скажете людські (інколи негативні) фактори?... так --тілки чому в нас в Церкві їх аж так багато?? і хто за це буде перед Церквою і людьми відповідати? за біятики...нерви та згіршення вірних і навіть інколи злочини---які можуть результувати з неправильних, халатно приготовлених рішень?

червоним на Форумі дозволено писати лише модераторам. Написане червоним - завжди модераторіал. Відповідати на модераторіали можна лише в ПП.
Дуже прошу не сваритися - навіть з цього Вашого допису виглядає, що Ви не схвалюєте це призначення і мої припущення, які Ви чомусь називаєте наклепом, близькі до правди. Дуже прошу - не сваріться: я грішний, але далекий до писання наклепів і лише пишу про свої враження від написаного Вами і знову запитаю: Ви проти? Володіє чи не володіє о.Григорак зазначеними мовами і знав він про номінацію чи ні, а також наші організаційні проблеми в системі Церкви я взагалі не торкаю - для мене це мало додає чи віднімає від людини, яку я особисто ще не знаю, але мої друзі описують його як золотого священика. :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Analityk
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 17 серпня 2008, 00:09

Re: Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення Analityk » 25 липня 2011, 16:09

На Ваше прохання відносно відповіді на питання чи я, на мою думку,(і взагалі хто народ Божий в нас щось питає, радиться) за чи проти, відповідаю коротко і відверто: я не знаю, позиція половинчаста??!!(50/50)...можу відповісти з власного досвіду: вибір Церкви (тієй частини яка вибирає - Епископи) міг бути інакший, є в нас відповідальніші особи, більш до цього здібніші на Епископа до Бучацкой Епархії...але при такій недосконалій відповіді, вона відповід не є негативною ( ситуація з о. Григораком, його характером, навичками є складна, для того і пробуємо тут дещо подискутувати, обговорити, зрозуміти!!)...а неперевірені інформацій друзів, моя вам порада, поменше слухайте...а краще самі пойдте на місце, позбирайте факти і точні інформації і належно самі поцікавтесь...або скористайтеся з офіційних джерел збирання інформації у Церкві...хто хто а ви як отець ...знаєте як це відповідні на це призначені особи у Церкві роблять (інколи неофіційна інформація є також правдою...але ми про це в цьому випадку не говоримо!)
...мені було би цікаво також почути вашу відповідь...що Ви практичного зробили в цій ситуації щоб направити помилки, неточності...(наприклад офіційно виставлені у повідомленні, чи тілки на тому з Вашої сторони залишится: "Володіє чи не володіє о.Григорак зазначеними мовами і знав він про номінацію чи ні, а також наші організаційні проблеми в системі Церкви я взагалі не торкаю..." цитата о. Олег)...а хто дбатиме про правду...хоча б у Церкві???!!! :)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення о.Олег » 25 липня 2011, 18:23

Analityk писав:На Ваше прохання відносно відповіді на питання чи я, на мою думку,(і взагалі хто народ Божий в нас щось питає, радиться) за чи проти, відповідаю коротко і відверто: я не знаю, позиція половинчаста??!!(50/50)...можу відповісти з власного досвіду: вибір Церкви (тієй частини яка вибирає - Епископи) міг бути інакший, є в нас відповідальніші особи, більш до цього здібніші на Епископа до Бучацкой Епархії...але при такій недосконалій відповіді, вона відповід не є негативною ( ситуація з о. Григораком, його характером, навичками є складна, для того і пробуємо тут дещо подискутувати, обговорити, зрозуміти!!)...а неперевірені інформацій друзів, моя вам порада, поменше слухайте...а краще самі пойдте на місце, позбирайте факти і точні інформації і належно самі поцікавтесь...або скористайтеся з офіційних джерел збирання інформації у Церкві...хто хто а ви як отець ...знаєте як це відповідні на це призначені особи у Церкві роблять (інколи неофіційна інформація є також правдою...але ми про це в цьому випадку не говоримо!)
...мені було би цікаво також почути вашу відповідь...що Ви практичного зробили в цій ситуації щоб направити помилки, неточності...(наприклад офіційно виставлені у повідомленні, чи тілки на тому з Вашої сторони залишится: "Володіє чи не володіє о.Григорак зазначеними мовами і знав він про номінацію чи ні, а також наші організаційні проблеми в системі Церкви я взагалі не торкаю..." цитата о. Олег)...а хто дбатиме про правду...хоча б у Церкві???!!! :)

та я і перевіряв у тих, кому довіряю. Не думаю, що вродився якийсь чоловік, що "вгодив" би і Вам і мені грішному, але тут питання ставлю: чи може цей отець Богові вгодити і... :Rose: Хай Господь Його Благословить на те Служіння, на яке поставить Христова Церква. А "виправляння" написаного - хай номінант і виправляє: він, власне, єдиний компетентний сказати, якою мовою володіє/ні і, якщо у нього з мовами все так погано, як Ви пишите, обов'язково скаже.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення andrey s. » 25 липня 2011, 18:26

Слава Ісусу Христу!!!
Шановний дописувач Аналітік,Вам не соровно???
Хоч Ви напевно рахуєте себе захистником правди,але скажу своє враження.(роблю це відверто і з добрим наміром.І дякувати мені за це,не потрібно. :) )
Ви ніразу не відповіли на задане Вам запитання.(о.Олегом,чи є у Вас особиста неприязнь,до цього Владики).Навіть ваша агресія,Вам завадила побачити в кінці речення,яке Вам написав о.Олег,ЗНАК ПИТАННЯ,що свідчить про запитальну форму речення,а Ви вже з о.Олега зробили злостного наклепника,який є боягузом,і байдужим до Церкви Христової.(я цей факт,навів як приклад,щоб Ви зрозуміли,що та злоба Вас засліплює,і Ви бачите тільки те,що Вам хочиться побачити.)
Але не трудіться відповідати,ітак всім видно,що безперечно є.те особисте..(і не потрібно шукати собі гарні виправдання,приплітаючи тут люд Божий і Церкву).
І за мови,там все ясно написано.Друуга справа,що Ви це використали як зачіпку,додавши туди своїх висновків.(а може Ви не можите зробити вірні висновки,бо злоба заважає їх зробити,і якби не "мови",то знайшлися би інші зачіпки.Повірте,якщо попорпатись і включити уяву,то в кожному смертному їх можна знайти,так само як добрі сторони,яких зазвичай на-а-а-багато більше.Але Вам потрібні негативи...плюси Вас не ціавлять,бо є особисте)"
А те,що Ви балакаєте про добробут Церкви,і при цьому отравляєте дописувачів своєю злобою,говорить само за себе.Смирення і покору,на якому все тримається,ще ніхто не відміняв.
Дивився те відео(піддався спокусі),це якись жах,скільки злоби у вашій парафії.Справді,Владиці буде дуже не просто на цьому призначенні.І напевне Він це прийме з покорою,і буде виконувати те,до чого покликаний,і отримав благословення Папи на це,і поможи йому Боже,бо сам він з цим не справиться.А Бог є у Вас в середині,як і в кожному з нас.(хоч дякую за його працю,далеко не всі скажуть.І молитися за нього,щоб полекшити цю нереально важку працю,так само будуть не всі).
Скажу більше,я злосний не себе,ще за те,що дзвонив до друзів,які є Василіянами,бо знов таки(піддався спокусі :( ),в чому Ви помогли.І всі троє,мені приватно сказали,що це дуже добрий вибір,і ще багато чого.Суть в тому,що Він є порядною і достойною людиною,і плюс добрим отцем і монахом.(як про святого,мені за нього не казали :) ,а реальні речі.І так само,за Вашу складну парафію,і настрої там)
Скажу чесно,якби мені приватно сказали протилежне,то я би не писав це на форум.Тобто би утримався.Але пишу правду,те що мені сказали,і їх думка,для мене дуже авторитетна,ніж писанина людини,яка навіть не може написати своє імя.(скажу,що таке не є тою якостю,яка викликає у мене повагу,а навіть навпаки.п.Аналітік,ану давайте по чесному,Ви тільки но отця Олега упрікнули(в припускально-очевидній формі),а самі ховаєтесь в кущі за ніком(і більше ніякої інфи),тільки вилили бруд,і прикрились високими намірами.То як мені,це сприймати???За Вас нічого не знаю,тільки читається особиста неприязнь,яка навіть заважає адекватно сприймати написане.
Я перевірив Вами написане,це все не є так.(загальний стан речей)Я лице у Вашому розумінні,не зацікавлене.Я не отець,Владику особисто не знаю,і парафія моя да-а-а-леко від вашої.І навряд чи моя "зацікавленність"(мотив написання цього всього) буде Вам зрозуміла,Ви ітак побачите те,що здатні побачити.Мова за Вас,не за Владику,і не за мене,а за Вас.
А Вам пораджу не сумніватися,що в Церкві Христовій є Святий Дух,і Він керує і рішеннями і є поміччю в трудах.І ще пораджу,що коли дбаєте за Боже,то краще проявіть покору і смирення,і підкріпіть це молитвою за Владику,щоб Бог йому допомагав в цій праці.Моліться,бо Владика Ваш,і ваш негатив йому у праці не поможе,а навіть навпаки....
Якщо Ви бачите таким поганим цього Владику,то можливо Ви не заслужили на Хорошого(з Вашої точки зору)...Себе не запитували????
Сприйміть це як випробовування Богом Вас і моліться,бо без Ваших молитов,Владиці буде ваще.
А вибір за Вами,помагати чи ні....
Дякую...(сподіваюсь Ви адекватно сприймете мій допис,образити не хотів,і старався виявити повагу)
Амінь....
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення о.Олег » 25 липня 2011, 18:28

браття - дуже прошу не посваритися
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Analityk
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 17 серпня 2008, 00:09

Re: Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення Analityk » 25 липня 2011, 19:19

...просто Андрію...дозволю собі відверто відповісти, які речі з вашого опису оминаю, то це свідомо, як вираз того що це неправда (дурість яку шкода часу коментувати), і я такого не писав і не давав конкретно зрозуміти (!!)...читайте докладніше мою відповідь о. Олегу, хочаб по темі самого призначення як факту:
1. до парафії вами згаданої в Густині (останній складни і гучний конфлікт в Епархії) не належу.
2. дзвонив також до різних друзів, які о. Григорака знають багато років...незаперечую деяких ваших слів (!)(в нас багато є побожних і чесних в Церкві (говорю без іронії),але дивимось в першу чергу на вчинки і за них відповідаємо (чи не так?) є і багато проблем і треба вміти іх вирішувати!)...але то було колись раніше...а люди через владу міняються...до теми що нас на мою думку первинно турбує, є його "адміністрування"...і щоб коротко (!!)...вони кажуть, якщо він не буде мати доброї і міцної команди (виходячи з досвіду останніх 4 років,), не змінить конекретні речі і не змінюватиметься у позитивному розумінні сам...а не питатись чиєйсь думки, але виключно (принаймні це сам говорить) робити по своєму...проблем як бачимо не поменшає...буде на 20 років. (зрештою це виключно його проблеми, йому неспокійно доведется далі спати), а я говорю-пишу про те що є кращі і ефективніші в цьому контексті керівники-духівники!(постарайтесь зрозуміти правильно, не перекручуйте!)...має людина право на таку думку в Церкві, можна її висловити???...і звернути увагу на "відкириті" факти (наприклад Інтернет)...не називаючи, відкриваючи без дозволу-потреби інших відомих фактів!!!???...це не моя робота...за це несуть відповідалність і знають інші відповідальні у Церкві!
3. знаю довго по роках особу о. Григорака...і це нічого не мініає в написаному...бо вказані речі є правда!...а ви зараз почнете надалі спекулювати по цій темі, перебуваючи близко до кордону образи, до того до кого пишете...при тому навіть правдоподібно ні разу не зустрічавшись з особою о. Григорака...коли навіть свої Василияни не знають його методів вирішення певних "епархіалних проблем" (памятаєте події жоштня 2007 року в Бучацьскій Епархії (все було в Інтернеті) та щоб назвати одну з бахатьох невирішених по сьогодні проблем : Епископ-Емерит...подальших прикладів є багато, зверніться по Інформацію до Епархії та її священників! до чого говорити тут про побожність, як то були просто неповага до Ерарха Епископа і звичайна помилка тодішнього Адміністратора...як невідомо взагалі чи колись направить таку неприємну ситуацію?? (на мою думку причина була брак знань Адміністратора і душпастирська невторопність) (може Новий Блаженніший о. Григораку допоможе-вкаже, чи може "заставить"--- на 14 років молодший Блаженіший від о. Григорака? (не смію закидати нічого поганого Блаженнішому, навпаки покладаю надії на Його Чесність і справедливість!)
4. в мене все на форумі написано...під імям...а ви себе представили?...вас звати Андреи С....де вас у Франківску знайти?... може у Семінарії і виконуєте Епархіальне завдання?...наприклад семінаристи замість науки гайда на "бойню" до Чорткова? (не старайтесь мене зараз в наступному дописі до Підгорецьких приліпити, я з ними нічого не маю спільного...це давня вже проблема в Бучацькій Епархії...церква-монастир в руках оо. Василиян...і було це давно листопад 2010).
5. як християнину...не піддавайтесь на спокуси...шкода що так легко з ваших слів у вас це виходить (моліться)...а навчіться шукати і знайти правду...це нелегко!(всім треба цього вчитись це процес!).
6. моя вам порада, не сприйміть це за зле...вважайте хоч трохи на те, що пишете!
Востаннє редагувалось 25 липня 2011, 19:55 користувачем Analityk, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення andrey s. » 25 липня 2011, 19:48

Мені шкода,що мій стиль написання,викликає якісь близькі до образи відчуття.Просто таким чином хотів,щоб Ви зважили на ситуацію зі сторони.(ви подивились на свої дописи зі сторони,уявивши себе читачем,який просто читає.Без особистого,з наміром,зрозуміти,як зрозуміли Вас.)
А те,що я писав,це була відповідь Вам,на основі написаного Вами,а саме,з того,що я зрозумів.
Тому є пропозиція: Давайте завтра перечитаєм ми(обоє) кожен свої дописи(ви свій від сьогодні 13-34,а я свій останній),і постараємся відкинути особисте.(я без своїх враженнь,які склав зі свого допису,а Ви без того всього,того що знаїте по цій темі,так якби Про цього владику вперше почули.Зі сторони. )
І вже після цього,можливо,коли появиться бажання,а головне сміливість,то поспілкуємся.(сміливість,це коли щось побачим,де можливо перегнули,і це визнати.)
Спробуймо???
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Analityk
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 17 серпня 2008, 00:09

Re: Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення Analityk » 25 липня 2011, 20:05

я це вже спробував і останним днями-годинами (навіть роками роздумів, збирання фактів, прикладів) зробив...!бачу той самий результат...написану мною правду!
доведіть свойми фактами, що о. Грихгорак знає хоча б ці всі перелічені мови (передзвоніть, поспілкуйтесь, запитайте ваших знайомих(!!) як перше, потім перейдем до "епархiльяних проблем" - часто це резултат самих керівників, які іх створюють, через то беру слова у лапки, цих проблем могло би не бути (чоча на загал проблеми є завжди...питання як совісно ми їх вирішуємо!

почекаю на ваші перші кроки, (або факти-дії)! (з цілою повагою до о. Олега--він практичних по цій темі, щоб хоча б направити помилки в офіційних даних про біографію о. Григорака не зробив ніяких, принаймні не повідомив).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення о.Олег » 25 липня 2011, 20:20

Analityk писав:...(з цілою повагою до о. Олега--він практичних по цій темі, щоб хоча б направити помилки в офіційних даних про біографію о. Григорака не зробив ніяких, принаймні не повідомив).

а... з чого я б мав направляти цю біографію? Як вже писав - це повністю справа о.номінанта - його ж біографія. Окрім того - якщо Ви опротестовуєте цю біографію - пишіть туди, де вона друкується: чому про це сюди - до людей, які її ні не читали, ні не писали і знають о.Григорака точно не через призму його знання мов :) А - ще: Ви пишите, що все про себе вказали під іменем ("4. в мене все на форумі написано...під імям..."): де, якщо можна?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення o.Mykil » 25 липня 2011, 22:20

Analityk писав:я це вже спробував і останним днями-годинами (навіть роками роздумів, збирання фактів, прикладів) зробив...!бачу той самий результат...написану мною правду!
доведіть свойми фактами, що о. Грихгорак знає хоча б ці всі перелічені мови (передзвоніть, поспілкуйтесь, запитайте ваших знайомих(!!) як перше, потім перейдем до "епархiльяних проблем"


Та ж не було написано, що володіє вільно чи досконало мовами. Якісь знання значить є. В Німеччину їздив і т.д., давав собі раду. А взагалі наївні ви трохи. Цю тему хіба не ви раніше тут підняли про василіянських єпископів? viewtopic.php?f=3&t=1053

”Коли маєш щось проти брата — піди і скажи йому!” (Мт 18, 15).

Новоєпископа знав ще віддавна, мав теж не раз нагоду спілкуватися. Це справді Божий чоловік із добрим серцем. Побільше б таких у нашій Католицькій Церкві--саме на схожих вона й тримається, хоч ніхто не є до кінця досконалий і без гріха.

Хай Бог благословить нелегке служіння Кир Дмитра Григорака (ЧСВВ) у Винограднику Господа! http://buchacheparchy.org.ua/home/1-nov ... chsvv.html
Востаннє редагувалось 25 липня 2011, 23:08 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Mandrivnyk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 69
З нами з: 18 серпня 2008, 19:16
Звідки: Львів

Re: Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення Mandrivnyk » 25 липня 2011, 22:23

Почитавши дописи і претензії Analityka не лише на цьому форумі, але й на інших форумах, зокрема РІСУ, виникає враження, що ця особа справді критично налаштована проти новоіменованого владики Бучацького. Бог вам суддя, та не можна вже стільком людям "ліпити чорта" з майбутнього єпарха Бучацького. В першу чергу як вам зауважили. навчіться грамотно писати, щоб речення трималися купи і думка була зрозуміла, бо іноді читаю двічі, щоб щось зрозуміти. Шановні форумчани, ігноруймо дописи цього чоловіка, бо тональність відповідей і аргументи цього аналітика вказують на те, що якщо би навіть папа намагався йому довести правильність вибору, він би все рівно опротестовував. Така от категорія наших людей, які будуть вічно всім незадоволені. Не можуть зняти рожеві окуляри і змиритися з тим, що духовні особи можуть помилятися... А ви що, безгрішний?

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення Georgij » 25 липня 2011, 22:39

Дуже бракує в темі Призначеннія для Бучацкої Епархії : АКСІОС :Yahoo!: ἄξιος :Yahoo!: Dignus est !!!
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Analityk
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 17 серпня 2008, 00:09

Re: Призначення для Бучацкої Епархії

Повідомлення Analityk » 25 липня 2011, 23:33

"Шановні форумчани, ігноруймо дописи цього чоловіка",нашого велмимудрого мандрівника, який взагалі не маючи мудрого і з доказами нічого сказати"..тілки ігнорацією вміє відповісти.
"Така от категорія наших людей, які будуть вічно всім незадоволені" подібно як і тими хто має іншу думку як вони...бо все має бути у світлі "окулярів мандрівника"...йому прямо це говоримо...а він як багато інших "духовних осіб" (так як ви пишите ці слова може свідчити що ви також така "духовна особа") просто правди в подібних ситуаціях бояться,або може Папами себе всі непомилними уявляють, не хоче вірити або навіть перевірити, самому пересвідчитись, зібрати відповідну інформацію, о. Григораку на дурниці-помилки увагу звернути, вже не одноразово доречі звертали, мало що допомагає!Aле не розумію чому через таких "духовних осіб" -провідників Церкви та іхні дурниці люд Божий має страждати...може добре недовчились в семінарії...чи навіть простих компромісів шукати і знаходити не вміють...Владою себе почувають!!

"Не можуть зняти рожеві окуляри і змиритися з тим, що духовні особи" ( а з ними разом і пан мандрівник може помилятись) "...можуть помилятися"... "А ви що, безгрішний"? пане мандрівник? [/quote]

з вами все зрізуміло пане мандруівник...звертайтесь (помандруйте) письмово у інші місця з вашими хорошими порадами!

ПС: виділені цитати мандрівничі слова пана мандрівника...прийшли і пішли...а в памяті людей нічого не залишили...пустота!

Analityk
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 17 серпня 2008, 00:09

Re: Призначення для Бучацької Епархії

Повідомлення Analityk » 26 липня 2011, 00:00

o. Mykila цитата-- "Якісь знання значить є. В Німеччину їздив і т.д...."
...звичайно "гутен таг" точно може сказати...так це є і все що скаже! (так "знавець" мови...бачу у вас "поважні та високі категорії" знань, "особливо деякі ваші коментарі та гострий язик".
А по за кордонах, так їздив (багато йому людей допомагало---точно не його лишень заслуги(!!)...були у нас в історії Церкви також і такі Епископи, які собі їздили, а потім собі доїздились, що добродії іх бачити вже не хотіли...попередні влади церковні таким "прохачам" будь-яку допомогу заблокували!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення o.Mykil » 26 липня 2011, 01:20

Раджу модераторові звернути увагу на нетактовні дописи "Аналітика", що переросли вже у гріх обмови на грунті наклепів. Це не по-християнськи!!! :shock:
Востаннє редагувалось 26 липня 2011, 06:35 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Призначення для Бучацької Епархії

Повідомлення o.Mykil » 26 липня 2011, 01:22

Analityk писав: А по за кордонах, так їздив (багато йому людей допомагало---точно не його лишень заслуги(!!)...


Словоблуд ви, шановний! Було б добре дивитися спершу на себе, а не займатися провокаціями на християнському форумі! Раніше вас не раз за подібне справедливо тут попереджували та блокували, та ви знову на диво світові "воскресали"! :evil:

Тут на форумі не дозволяється розпалювання ворожнечі на релігійному грунті!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Призначення для Бучацкої Епархії

Повідомлення о.Олег » 26 липня 2011, 07:25

Analityk писав:"Шановні форумчани, ігноруймо дописи цього чоловіка",нашого велмимудрого мандрівника, який взагалі не маючи мудрого і з доказами нічого сказати"..тілки ігнорацією вміє відповісти.
"Така от категорія наших людей, які будуть вічно всім незадоволені" подібно як і тими хто має іншу думку як вони...бо все має бути у світлі "окулярів мандрівника"...йому прямо це говоримо...а він як багато інших "духовних осіб" (так як ви пишите ці слова може свідчити що ви також така "духовна особа") просто правди в подібних ситуаціях бояться,або може Папами себе всі непомилними уявляють, не хоче вірити або навіть перевірити, самому пересвідчитись, зібрати відповідну інформацію, о. Григораку на дурниці-помилки увагу звернути, вже не одноразово доречі звертали, мало що допомагає!Aле не розумію чому через таких "духовних осіб" -провідників Церкви та іхні дурниці люд Божий має страждати...може добре недовчились в семінарії...чи навіть простих компромісів шукати і знаходити не вміють...Владою себе почувають!!

"Не можуть зняти рожеві окуляри і змиритися з тим, що духовні особи" ( а з ними разом і пан мандрівник може помилятись) "...можуть помилятися"... "А ви що, безгрішний"? пане мандрівник?

з вами все зрізуміло пане мандруівник...звертайтесь (помандруйте) письмово у інші місця з вашими хорошими порадами!

ПС: виділені цитати мандрівничі слова пана мандрівника...прийшли і пішли...а в памяті людей нічого не залишили...пустота!

дуже прошу Analityk з повагою відноситись до дописувачів навіть тоді, коли Ви з ними в чомусь незгідний. Вам попередження
Стосовно погляду на +Григорака: ми з Вами - люди, він - людина. Сприймаймо одне одних як брат брата. З вже написаного на Форумі - дуже прошу перестати нападати на Владику і ще раз наголошу: вияснюйте проблематичні на Вашу думку моменти з біографії о.Григорака з ним і неанонімно; на Форумі такого роду анонімки заборонені
ще одна технічна річ: прошу при цитуванні не виділяти слова опонента іншим кольором чи шрифтом, а натискати над повідомленням, яке хочете процитувати, значок "цитата" - з'явиться бланк Вашого листа з процитованим цікавим для Вас дописом. У цьому дописі повидаляйте все зайве (лише вважайте, щоб не стерти технічні фрази у квадратних дужках на початку і у кінці цитати) і у низу - відповідайте. Дописувати саме так дуже важливо для нормального функціонування Форуму і кожен, що сюди дописує, має взяти на себе обов'язок навчитися цій нехитрій справі. Попередження даю з цього приводу Вам "усне", щиро надіючись, що виправитеся
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення о.Олег » 26 липня 2011, 07:30

o.Mykil писав:Раджу модераторові ...

задля нормального функціонування Форуму до модераторів прошу звертатись лише приватно
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Analityk
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 17 серпня 2008, 00:09

Re: Призначення для Бучацької Епархії

Повідомлення Analityk » 26 липня 2011, 12:07

от і ще раз ваші "зауваги" вказують на проблему спілкування на цьому форумі...так мені пригадується моя дискусія з паном Миколою (вам відомий) на теологічні теми (з широким профілем розмови, де я також вказував і на людські аспекти його як "теолога", погодтесь в певних ситуаціях інколи це не можш роздиілити, бо біографія і правда про людину не раз багато чого про неї допомагає зрозуміти!) і помітив якими методами ви його видаляли, викидали з форуму (знаєте інколи ті самі методи підхорецьких??!!)...коли вон тільки свою думку представляв...хоча наголошую, що в дискусій я був його "опонент"...тепер трохи щодо методів вашого "модерування" його розумію...це можна влучно назвати: "мобінг у прицерковнич колах"--пригадуєте таку статтю у "Патріархаті" (була в Інтернеті) десь у 2008 році?

...а отцю Микілу ще раз повідомляю...не робіть ви шановний наклепів...проти моїх думок-вказаних деяких фактів...бо ви навіть цими фактами не цікавились...не перевіряли...та навіть о. Григорака особисто не знаєте (напевно навіть не зустрічали) щоб пересвідчитись!
а я вже писав...правду...що знаю його надцять років...особисто про ці речі (мовні!!- він не знає цих мов, це є неправда що написано в його "біографії"- "похвалствуванні") і не тільки (!!) також по інших справах) говорив...а саме що не треба видавати бажане за дійсне...а робити і говорити правдиво...але нічого суттєвого не допомагає...видавати бажане за дійсне "владі" (особливо при вірішенні певних питань-проблем) часто дуже подобається!

відносно вельмишановного о. Олега...нічого поганого не мав у намірах...просто признаю...дійсно помилився...гадав він людина слова та діла...що стосуєтся "інформаційної політики"...оскільки тут "модерує"...я думав він ставить новини на сайт УГКЦ...або принаймні їх "контролює" ("модерує"), або може вказати на певну помилку...бо має контакти до сайтів з яких неправда була написана (Радіо Ватикан, Сайт УГКЦ, Бучацька Епархія та ін.).

отож до зустрічі...методи вашой тут роботи зрозумілі...може подискутуємо за 4-5 років про події в Бучацькій Епархії, як вони у всіх скандально "будуть на устах", в Інтернеті (цікавий матеріал о. Григорак представив ворогам Церкви--добре що з цим нічіого не маю спільного!!!)... та ЗМІ (принаймні так було останн 4 роки-перевірте, спитайте отців міцсевих, використайте інші офіційні джрела!, --- можливо отець з Гусятина буде то саме що отець з Чорткова (о. Канак), а потім як результат ще один Канонік від Василиянського Чину?)...але крім того будемо молитись щоб так не сталось...(хоча на це мало що вказує)...бо навіть чуда сьогодні трапляются...різні...і навіть такі що о. Григорак проголошений Епископом-номінатом!

Слава Ісусу Христу! Слава навіки Богу!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення andrey s. » 26 липня 2011, 12:24

Я навіть не знаю що цитувати.Але відповім п.Аналітіку на його запитання:"де вас у Франківску знайти?... може у Семінарії і виконуєте Епархіальне завдання?."
Я живу у Франківську,тобто родом звідси і тут мешкають мої батьки.Якщо Вам охота поспілкуватися зі мною в житті,то це в П.П.,,і головне,я не вчуся в симинарії,і нічого не виконую,ніяких завданнь чи дорученнь.
Як писав раніше,і зараз отримав підтверження своїх припущень,мої мотиви, написання мого пов.(і повідомленнь),,на превиликий жаль, вам не доступні(на данний момент),тому не буду гаяти час на пояснення.
З Богом...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Призначення для Бучацької Епархії

Повідомлення o.Mykil » 26 липня 2011, 15:12

Analityk писав:
...а отцю Микілу ще раз повідомляю...не робіть ви шановний наклепів...проти моїх думок-вказаних деяких фактів...бо ви навіть цими фактами не цікавились...не перевіряли...та навіть о. Григорака особисто не знаєте (напевно навіть не зустрічали) щоб пересвідчитись!


Я добре знаю нового владику і вказав це в попередніх дописах. Ви що не читаєте? От ви сієте пліткарство. Маєте щось проти когось-кажіть в очі. А поза очі та ще й анонімно свідчить, що наміри ваші злі і нехристиянські.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Призначення для Бучацької Епархії

Повідомлення о.Олег » 26 липня 2011, 17:43

Analityk писав:...от і ще раз ваші "зауваги" вказують на проблему спілкування на цьому форумі...

проблеми як проблеми - просіться в модератори і я з радістю зніму з себе тут будь-які повноваження: злоба, яку не вміють стримувати люди одне на одного дуже втомлює...
а у нас з Вами проблема, що ігноруєте правила Форуму і обговорюєте модераторіали. Інша проблема гірша: очорнюєте єпископа. Бан
Дуже шкода
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Mandrivnyk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 69
З нами з: 18 серпня 2008, 19:16
Звідки: Львів

Re: Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення Mandrivnyk » 26 липня 2011, 20:57

Analityk колисть нас Бог розсудить, а поки що помолімося за новоіменовавного владику, яким би він не був. А заодно я помолюся, щоб Святий Дух зіслав на вас вміння поважати думку інших і не буде цинічним щодо інших, не перекручувати їх цитати на свій манер, як ви це зробили з моїм дописом.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Призначення для Бучацької Епархії

Повідомлення o.Mykil » 26 липня 2011, 21:44

Analituk2 писав:
...переконаний...що о. Григорак прочитавши ці слова написані в повідомленні з його "біографії" в Інтернеті...перше би сам почервонів і в душі посміявся з таких надуманих повідомлень про його знання іноземних мов...



”Коли маєш щось проти брата — піди і скажи йому!” (Мт 18, 15).

Тому бігом зі своїми претензіями до владики Дмитра в канцелярію, якщо вистачить сміливості. Під маскою анонімності нині не бракує "героїв". Такі проблеми тут не вирішуються тим паче тими, хто прославився ще раніше своїми різними наїздами та ігноруванням офіційними правилами форуму УГКЦ. Напевно заздрість дусить вас темна.
Востаннє редагувалось 26 липня 2011, 21:47 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення andrey s. » 26 липня 2011, 21:46

п.Аналітік(1 чи 2)
Послухайте,мені не цікаві ваші посилання,я тут на форумі з навчальною ціллю,і скажу, що підтримую п.Мандрівника,а особливо у наміренні яке Він запропунував.
Я висловлюю свою думку,що до себе,і звичайно не навязую її іншим.ви є не вічливим з дописувачами(це сказали майже всі,так що я спокійний,тобто мені не прибачилось :) ),і повага до отців(вони не дипутати,і церква не партія) у вас взагалі відсутня.(у мене також були різні погляди з о.Миколою,але я собі не дозволяю давати волю язику,а коли таке робив,то вибачався.І можливо Він девчому правий(що до нашого різного бачення одного нюанса),тобто я допускаю можливість того,що я смертний,і можу помилятись.
У вас трошки навпаки,вам ця думка є просто неможливою...
Скажу простіше..погляньте,в якому світлі ви себе показали...в народі це називають "інтригантство",і Апостоли сварили вірних за таке.
Зрозумійте,якщо я навіть думаю,що у вас світлі наміри,то дружньо скажу,що метод бородьби ви вибрали не вірний,таке доброго плоду не дасть.І цю думку в собі не я сформував,це Божа наука,і інтриги просто не можуть нести добрий плід.(це якщо навіть уявити,що все написане вами правда).
Зрозумійте це....(ваша злість вам навіть заважає читати дописи форумчан,і це в кращому випадку,за наміренне перекручення я не хочу вірити)
Хай Бог Вам помагає в цьому..
Дякую...(відповідати вам в цій темі більше не буду,пробачте мені,якщо здатні на це)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення o.Mykil » 26 липня 2011, 22:14

Analituk2 писав:
чому я маю "завидувати" новому хресту о. Григорака...у вас якісь хворі уяви?...заспокойтесь і не пініться...не розмовляйте методами підгорецьких або православних московського патріархату...


Друже, та я спокійний. От ваші методи (інтриги) від самого початку існування на форумі -копія методів догналівців та їм подібних. І прошу шанувати вибір Церкви-єпископа маємо вже, тому звертайтеся відповідно!! А де покора? Вас банять весь час, а ви знову за своє. :shock:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Призначеннія для Бучацкої Епархії

Повідомлення Georgij » 26 липня 2011, 22:45

Analituk2 писав: попросіть вчителя італійскої, найпростішй спосіб, нехай передзвонить о. Григораку на мобільний номер, його вся Епархія знає, тай нехай з ним поговорить італійською...тоді побачите!)...і тоді самі не будете займатись тут на форумі інтригантством!

Ви не повірите, але 2 повідомлення перед цим, я хотів пожартувати"а яка буде хохма,коли позвонять до +Дмитра (досить вперто казати отець), а він відповість -PRONTO" це повторюю хотів писати раніше, щоб вас попустило :) , але ви таки додали ще вчителя, та й я не втримався, даруйте :)
Юду колись возмутило, що таку дорогу олію вилили на голову Учителя, він згіршився таким марнотратством, але Господь мав план..... Свій план..... незбагненний....і Він своїм провидінням тепер також, ВЖЕ пустив його в рух, ? Церква-корабель? чи не корабель?
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.


Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей