Яким буде ім'я нового Папи

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення Just_me » 06 березня 2013, 10:19

Отець Олег запропонував обговорити, яке ім"я носитиме наш новий Папа. Голосування в нас поки не можливе з технічних причин, які можливо вдастся вирішити найближчим часом, а поки просто висловлюємо свої думки (бажано з обгрунтуванням і ті, які підходять по змісту) в темі. Отже:

Яким буде ім`я нового Папи?
Бенедикт XVII
Іван Павло III
Павло VII
Іван XXIV
Пій XIII
Лев XIV
Григорій XVII
Климент XV
Інокентій XIV
Целестин VI
Щось новеньке (або давно забуте старе)
Збереже своє власне ім`я
Петро II

А як би Ви хотіли, щоб його звали?
Бенедикт XVII
Іван Павло III
Павло VII
Іван XXIV
Пій XIII
Лев XIV
Григорій XVII
Климент XV
Інокентій XIV
Целестин VI
Щось новеньке (або давно забуте старе)
Нехай збереже своє власне ім`я, якщо це не Петро
Петро II
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення Just_me » 06 березня 2013, 10:38

Особисто я за Івана Двадцять четвертого або Івана Павла Третього.
Обидвоє Пап, які носили ім"я Івана Павла, були радісними та усміхненими, Перший мав помисли до реформ, деякі із них встиг втілити в житя за свій короткий (33 дні) понтифікат, Другий мав предостатньо часу і теж символізує епоху змін (як на мене), обоє без особливого пафосу ставилися до своїх обов"язків, Перший - відмінив свою коронацію і відмовився від тіари, Другий - їздив собі на лижі, ходив у синагоги і мечеті, полюбляв подорожі і простих людей (Перший може і теж полюбляв, просто не мав так багато можливостей, щоб це продемонструвати :) ) Загалом класні драйвові Папи, такі як треба, а не такі, що насуплено сиділи і тільки писали, писали, писали...
Ну а чому Іван Двадцять четвертий? Ну бо Іван Двадцять третій був теж веселим Папою. І зробив багато добра.

Це щодо того, як би я хотіла. А як буде? думаю, що не буде ні Івана Павла, ані Івана, але і Петра тим більше не буде (там у Ватикані напевне знають ті всі історії і не захочуть лякати народ :D ). Напевне буде або Пій, або Інокентій, або Григорій, або Лев :) ну тому що це поширені папські імена, але останнім часом малопопулярні. З тих чотирьох надала б перевагу двом останнімм, особливо Леву, звучить гарно і солідно :good:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення пілігрим » 06 березня 2013, 11:23

Я як дитина в магазині іграшок - очі розбігаються :)
Лев Великий , Григорій VII, Іннокентій ІІІ , Павло ІІІ , Пій Х , Бенедикт ХVI - славна традиція. Десь в такому дусі і хотілося б.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення о.Олег » 06 березня 2013, 12:04

думаю :) буде щось новеньке або призабуте старе

а хотілося б :) Венедикта XVII чи Пія XIII
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення Just_me » 06 березня 2013, 12:06

о.Олег писав:а хотілося б :) Венедикта XVII чи Пія XIII

Ну а чому?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення о.Олег » 06 березня 2013, 12:15

Just_me писав:
о.Олег писав:а хотілося б :) Венедикта XVII чи Пія XIII

Ну а чому?

а от хай пілігрим :) опише, чому дякував мому вибору :Rose:
(така вже у мене місія - перекидати мячі засновувати дискусію :pardon: )
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення пілігрим » 06 березня 2013, 12:17

Just_me писав:
о.Олег писав:а хотілося б :) Венедикта XVII чи Пія XIII

Ну а чому?

Я скажу , чому я подякував о.Олегу. Наша Церква - це ще й войовнича Церква. Пора вже це згадати імхо. Я не дарма назвав всіх тих Пап.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення Just_me » 06 березня 2013, 12:24

А от я, знаєте, проти :) Ні, я не критикую Вашу мотивацію, вона теж має право на існування, але "Папа Миру" нам зараз як на моє бачення, більше б пригодився... В хорошому сенсі цього слова, не бездіяльний, а саме миротворець. І так конфлікт на конфлікті в тому шаленому світі. Мені бракує радості в Церкві, протистояння і так по самі вуха. (Ні, я розумію, про що саме Ви говорите, але...)
Навколо всі вимордувані тією потребою постійно за щось чи проти чогось боротися, постійно бути до чогось напоготові, бракує просто позитивних емоцій. Може і трохи таке бачення видається поверхневим, але кажу як думаю :)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення пілігрим » 06 березня 2013, 12:37

І мені б хотілося радості , миру , спокою. Але коли людину б"ють , та має або битись , або тікати. А нас зараз товчуть на квасне ябко :(
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення о.Олег » 06 березня 2013, 12:44

Just_me писав:... Може і трохи таке бачення видається поверхневим, але кажу як думаю :)

якщо Ви не про усміхнене кивання "все добре, все добре" та "ой, які ж ви молодці, що грішите" - то не надто бачу різниці між Вами і написаним Пілігримом :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення Just_me » 06 березня 2013, 13:05

о.Олег писав:"ой, які ж ви молодці, що грішите"

Аффтар, пєши ісчьо :D А Ви з гумором, отче )))
Якщо серйозно, я просто певна, що періоди "войовничості" (не обов"язково в прямому сенсі "війни") - радше сумні сторінки в історії Церкви. Тоді як періоди "миру" - світлі і радісні.
Наступ на Церкву був ЗАВЖДИ. Масони не сплять, вони всім постійно керують. Але люди кожного покоління не забувають сяказати "ой, в які важкі часи ми живемо!". Були і важчі, кажу вам це з повною відповідальністю і розумінням. Але "миротворчість" ( в доброму сенсі) сприяє поширенню добрих начал більше, ніж протистояння. Власне, ще раз звернуся до фільму про Блаженного Івана Павла ІІ, про який вже згадувала - "Кароль - Папа і Людина" (Не плутати з "Кароль - Людина, що стала Папою") - мене вразило, як він проповідував окремим людям і цілим народам, як лагідно і з посмішкою розмовляв з активісткою руху за аборти, як тримався, коли йому повідомляли щораз неприємні для Церкви новини, в тому числі ті, які походили з його рідної Польщі, коли вбили ксьондза Попєлушко). Вразила також розповідь одного німецького фотографа, якого газета відрядила супроводжувати Папу у всіх його подорожах і у Ватикані, щоб забезпечувати свіжі фото: Він завідчив, що на початку відрядження він був яскравим противником вчення Церкви, його відштовхувала позиція Папи стосовно дошлюбного співжиття, абортів, але за роки проведені з ним він став практикуючим католиком. До чого я веду: яскравою харизмою, милосердям і відкритістю можна досягнути не менше, а то й значно більше, ніж опором, протистоянням, конфліктами... Звісно, є спокуса "відбити наступ", але я певна, це не той випадок. (Я за характером холеричним теж більша прихильниця стерти опонента в порох :D , але мій особистий досвід, досвід моїх рідних, показав мені, що через терпеливість і бажання зберегти мир (не потакати гріху) Бог діє ще швидше, ніж коли зайняти позицію "До атаки готуйсь". Особисто теж понад усе хочу навчитися того принципу)
пілігрим писав:Але коли людину б"ють , та має або битись , або тікати. А нас зараз товчуть на квасне ябко

але "...ворота аду її не подолають", тому не переживайте, Бог нас не обманув :)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення andrivovk » 06 березня 2013, 17:51

А може буде Іван-Павло-Бенедикт І. :D
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення andrey s. » 06 березня 2013, 18:59

Цікаво.., а чому ніхто з Пап не брав імена Апостолів. Папа Андрій ( або Андрей ) було би круто.
:oops:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення пілігрим » 06 березня 2013, 19:52

andrey s. писав:Цікаво.., а чому ніхто з Пап не брав імена Апостолів.

Іван . Та й з 70 - ти
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення andrey s. » 06 березня 2013, 20:09

пілігрим писав:
andrey s. писав:Цікаво.., а чому ніхто з Пап не брав імена Апостолів.

Іван . Та й з 70 - ти

А як же інші імена ( Павла не рахуємо.., іто можна рахувати ..,бо вроді не було.., щоб окремо . Так ? )
....
А я тільки збагнув чому.., тобто маю підозри чи теорію. І якщо так.., то Андрія не буде :) .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення пілігрим » 06 березня 2013, 20:17

andrey s. писав:
пілігрим писав:
andrey s. писав:Цікаво.., а чому ніхто з Пап не брав імена Апостолів.

Іван . Та й з 70 - ти

А як же інші імена ( Павла не рахуємо.., іто можна рахувати ..,бо вроді не було.., щоб окремо . Так ? )
....

Був.
з 70 - ти - Стефан , Климент , Марк
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення andrey s. » 06 березня 2013, 20:28

пілігрим писав:Був.
з 70 - ти - Стефан , Климент , Марк

Я думав про то, просто не уточнив. Тобто я про 12 - цятку.
Марк ? ( зара пошпортаюсь )
За Павла я щось буксанув :pardon: .
Востаннє редагувалось 06 березня 2013, 20:30 користувачем andrey s., всього редагувалось 1 раз.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення пілігрим » 06 березня 2013, 20:30

andrey s. писав:
пілігрим писав:Був.
з 70 - ти - Стефан , Климент , Марк

Я думав про то, просто не уточнив. Тобто я про 12 - цятку.
Марк ? ( зара пошпортаюсь )

Павло теж не з 12-ти. Але Папи з таким іменем були.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення andrey s. » 06 березня 2013, 20:32

пілігрим писав:
andrey s. писав:
пілігрим писав:Був.
з 70 - ти - Стефан , Климент , Марк

Я думав про то, просто не уточнив. Тобто я про 12 - цятку.
Марк ? ( зара пошпортаюсь )

Павло теж не з 12-ти. Але Папи з таким іменем були.

І знов я помалий, або Ви швидкий :D
Чому.., Його повноправним зробили ..12 - цятим. Замість Юди. Типа офіційно. Таке було ? ( бо це не 100 % )
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення ShMariam » 06 березня 2013, 20:35

andrey s. писав:І знов я помалий, або Ви швидкий :D
Чому.., Його повноправним зробили ..12 - цятим. Замість Юди. Типа офіційно. Таке було ? ( бо це не 100 % )

То Матей став 12-тим.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення пілігрим » 06 березня 2013, 20:37

andrey s. писав:Чому.., Його повноправним зробили ..12 - цятим. Замість Юди. Типа офіційно. Таке було ? ( бо це не 100 % )

Матвій (не плутати з євангелістом)
чи Матей , чи Матфей - різні транскрипції зустрічав
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення andrey s. » 06 березня 2013, 21:05

ShMariam писав:
andrey s. писав:І знов я помалий, або Ви швидкий :D
Чому.., Його повноправним зробили ..12 - цятим. Замість Юди. Типа офіційно. Таке було ? ( бо це не 100 % )

То Матей став 12-тим.

пілігрим писав:
andrey s. писав:Чому.., Його повноправним зробили ..12 - цятим. Замість Юди. Типа офіційно. Таке було ? ( бо це не 100 % )

Матвій (не плутати з євангелістом)
чи Матей , чи Матфей - різні транскрипції зустрічав

Так :) .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

malka
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 02 червня 2011, 13:51

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення malka » 11 березня 2013, 22:19

MOD Just_me: Я б не була такою сміливою розписуватися за Святу Трійцю, вибачте. Не поширюйте більше на форумі подібної інформації, про такі "попередження" вже говорено-переговорено.

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення пілігрим » 11 березня 2013, 22:22

malka писав:Петро Римлянин. Антипапа і Лжепророк. На жаль. Але Писання повинні збутись. Читайте:http://www.poperedzennya.blogspot.com/ В цих Посланнях Пресвята Трійця говорить.

Ууууу як все запущено....
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення ShMariam » 11 березня 2013, 22:34

malka писав:Петро Римлянин. Антипапа і Лжепророк. На жаль. Але Писання повинні збутись. Читайте:http://www.poperedzennya.blogspot.com/ В цих Посланнях Пресвята Трійця говорить.

А звідки Ви знаєте, що Пресвята Трійця?
Марка, 13:22 писав:Постануть бо месії неправдиві та пророки ложні й чинитимуть знаки та чуда, щоб, оскільки можна, одурити вибраних

На той сайт вже третій чи четвертий раз йде посилання, вже вивчила його вздовж і впоперек (з модераторської необхідності) і зробила тільки один висновок - не вірте таким об'явленням. А взагалі-то наш Форум має чудове "щеплення" від лжеоб'явлень - тут певний час гм... пропавідувала одна сектантка про те, як "Діва Марія" (хоч, як не помиляюся, ще й інші дійові особи) говорила такі єресі, що волосся дибки на голові ставало. Єресі, звісно, були так між іншим :roll: , а переважно - заклики до молитви, посту, добрих вчинків тощо. Як результат - частина людей просто відійшла від Церкви. Звичайно, до кінця не знаємо хто буде новим Папою і чим це закінчиться, тільки, боюся, це черговий хід диявола.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення andrivovk » 11 березня 2013, 22:42

"Вирвалося мені"

Коли помер Папа Іван 23, то кардинали зібралися на конклав, щоб обрати його наступника.
Я дуже хотів довідатися раніше, кого оберуть, тому постійно запитував про це о.Піо. Якось, коли ми покидали сповідальню, задав йому це саме запитання. З нами був ще один францисканець.
З абсолютною впевненістю о.Піо викрикнув : - Очевидно, що Монтіні, - і скоро сказав, - вибачте, вирвалося мені...

Отець Еусебіо з Кастелпетрозо, "Casa Sollievo della Sofferenza".

"Усмішка Отця Піо", о.Андреа Д'Асканіо. Добра книжка, 2010.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

malka
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 02 червня 2011, 13:51

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення malka » 11 березня 2013, 22:54

Такі речі серцем відчуваєш, самі розумієте. Людина так не говорить. Дякую за Ваше попередження, але я не маю підстав змінювати свою думку. Я практикуюча християнка вже багато років і не боюсь впасти в єресь. Про те, що це черговий хід невидимого ворога, пам’ятатиму, але, погодьтесь, читаючи Попередження, не складається така думка. Адже воно про цього ворога людства і попереджає. Розумію, як безглуздо і з викликом звучить моя відповідь на питання форуму, але і сама тема цього форуму не надто мудра і коректна. Говорильня для пустої розваги. Не ображайтесь, якщо це звучить надто різко.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення andrivovk » 11 березня 2013, 22:57

malka писав: я не маю підстав змінювати свою думку. Я практикуюча християнка вже багато років і не боюсь впасти в єресь.

Ше не такі були практикуючі християни і впали у єресь. Дивно. :pardon:
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення ShMariam » 11 березня 2013, 23:16

malka писав:Такі речі серцем відчуваєш, самі розумієте. Людина так не говорить. Дякую за Ваше попередження, але я не маю підстав змінювати свою думку. Я практикуюча християнка вже багато років і не боюсь впасти в єресь. Про те, що це черговий хід невидимого ворога, пам’ятатиму, але, погодьтесь, читаючи Попередження, не складається така думка. Адже воно про цього ворога людства і попереджає. Розумію, як безглуздо і з викликом звучить моя відповідь на питання форуму, але і сама тема цього форуму не надто мудра і коректна. Говорильня для пустої розваги. Не ображайтесь, якщо це звучить надто різко.

Ті люди, що утворили секту, з якої одна наша форумчанка, теж дуже побожні, мабуть набагато побожніші ніж багато хто з нас. Просто на кожного з нас диявол має свою наживку - думаю, Ви самі це прекрасно розумієте.

І та жінка, може й так конкретно не висловлювалася, але було видно - вона серцем приймає, що це від Бога. І всі логічні доводи розбивалися об її відчуття. :( Подібно говорять й представники окремих схизм (з того, що я знаю).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Яким буде ім'я нового Папи

Повідомлення пілігрим » 11 березня 2013, 23:17

malka писав: але і сама тема цього форуму не надто мудра і коректна. Говорильня для пустої розваги. Не ображайтесь, якщо це звучить надто різко.

Тема цього форуму не так про ім"я нового Папи (для цього є тоталізатор) , а про наші сподівання і надії на нового Папу. А це не така вже й говорильня.

malka писав:Такі речі серцем відчуваєш, самі розумієте. Людина так не говорить. Про те, що це черговий хід невидимого ворога, пам’ятатиму, але, погодьтесь, читаючи Попередження, не складається така думка. Адже воно про цього ворога людства і попереджає.


"4 Ісус же промовив у відповідь їм: Стережіться, щоб вас хто не звів! 5 Бо багато хто прийде в Ім'я Моє, кажучи: Я Христос. І зведуть багатьох." Матвія , 24
Κύριε ελέησον


Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей