Зі Святими упокой, Христе...

Запрошення прийняти участь у церковних чи толерованих Церквою світських заходах. Інформація додається виключно за згодою адміністрації Форуму.

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 10 грудня 2008, 23:35

mmm82 писав:Ласкаво просимо сюди: http://www.scandaly.ru/news/news326.html
....... :)
Ви неправі, краще так:
Папа Римский Бенедикт XVI призвал католиков присоединиться в молитвах к "православным братьям" по случаю кончины Алексия II
Папа Римский Бенедикт XVI призвал католиков "молитвенно присоединиться к нашим православным братьям, дабы вручить душу" скончавшегося 5 декабря патриарха Московского и всея Руси Алексия II "доброте Господа, чтобы Он принял ее в царствии света и мира". Об этом он заявил сегодня, 7 декабря, обращаясь с традиционной воскресной проповедью "Ангелус" к толпе паломников, собравшихся на площади Святого Петра в Ватикане.
Служба печати Святого Престола распространила также заявление председателя Итальянской епископской конференции кардинала Анджело Баньяско. В документе указывается, что "патриарх Алексий II представлял собой важную фигуру во всем христианском мире". Кардинал направил послание соболезнования Священному Синоду РПЦ, в котором подчеркивается деятельность патриарха "по продвижению экуменического диалога", передают "Вести".
Думаю, Папа дурно не закликав молитися за упокій.... Це по людськи і по-християнськи :)
ljubomyr_ps писав:Та само можна сказати що Папа Римський це ще не вся Католиька церква. можна додати але найважливіша!
Ви впевнені, хто найважливіший? А Ісус Христос?

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 11 грудня 2008, 01:48

eirene писав:
сергій писав:Наш Іван є тільки доказом того шо підгорецькі і Алєксєй одним кагебистсько-москальсько-шовіністичним миром мазані.


Брате, я щиро тобі не бажаю, щоб про тебе так говорили після твоєї смерті. Вибач, я не знаю, чи ти маєш якийсь духовний сан, але я знаю, що ти - християнин. А християни себе так не поводять. Так що задумайся. Ніхто не знає, скільки тобі ще лишилося...


Не завивайте так побожно, бо дійсно нагадується відразу віршик Руданського про жалібливого дяка. Дайте аргументи, а не побожні зітхання. Христос бо казав що істина нас визволить. Якщо моє твердження не є істинне то доведіть. А не згіршуйтесь.

І одне зауваження. Не тикайте незнайомим. А то я згіршусь... :)

eirene
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 24 жовтня 2008, 13:17

Повідомлення eirene » 11 грудня 2008, 10:41

сергій писав:
eirene писав:
сергій писав:Наш Іван є тільки доказом того шо підгорецькі і Алєксєй одним кагебистсько-москальсько-шовіністичним миром мазані.


Брате, я щиро тобі не бажаю, щоб про тебе так говорили після твоєї смерті. Вибач, я не знаю, чи ти маєш якийсь духовний сан, але я знаю, що ти - християнин. А християни себе так не поводять. Так що задумайся. Ніхто не знає, скільки тобі ще лишилося...


Не завивайте так побожно, бо дійсно нагадується відразу віршик Руданського про жалібливого дяка. Дайте аргументи, а не побожні зітхання. Христос бо казав що істина нас визволить. Якщо моє твердження не є істинне то доведіть. А не згіршуйтесь.

І одне зауваження. Не тикайте незнайомим. А то я згіршусь... :)


Якщо слова Святого Письма і особистий приклад Ісуса Христа для тебе не є достатнім аргументом, а жалібним завиванням, то я припиняю нашу з тобою дискусію. І на твоєму місці я б краще згіршувалася іншими речами, а не тим, що ти називаєш "тиканням". Я насправді не зі зла чи з неповаги. Ти - мій брат, навіть, якщо думаєш інакше.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 11 грудня 2008, 17:18

Добрий це був священик, викладав непогано... Міг ще багато зробити добра, але. Хай спочиває в Бозі!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 12 грудня 2008, 14:55

Крест деревянный или чугунный?

Умер патриарх. Ничьей смерти, даже путинской или медведевской, интеллигенция радоваться не может. Мы не варвары и не людоеды. Мы не подпишемся под неосторожной пушкинской фразой "Твою погибель, смерть детей с жестокой радостию вижу". Тем более что следующий предстоятель может быть гораздо хуже прежнего, в этом плане я оптимист.

За покойным иерархом церкви числится несколько добрых дел. Их немного, поэтому начнем с них. Алексий не поддержал ГКЧП. Алексий всегда предлагал убрать языческое капище с Красной площади, а Ленина похоронить. Патриарх приютил на "своей" территории, подле Храма Христа Спасителя, статую Александра Второго, царя-реформатора, Освободителя, оплаченную Альфредом Кохом и торжественно открытую Борисом Немцовым, республиканцем и вольнодумцем. Этому монументу отказал в московской прописке на площадях мэр города. Наверное, из неприязни к идее либеральных реформ вообще.

А еще патриарх отказался мародерствовать на канонической территории грузинского коллеги Илии Второго. Ему предложили присоединить к своим немалым владениям Абхазию и Южную Осетию, то есть проживающие там христианские души. Он отказался. И не предлагал добить Грузию, гнать грузин из России или брать штурмом Тбилиси.

Что же, этого хватит для того, чтобы Бог простил: Бог прощал и не таких, Иисус простил разбойника. Но почему на грешной земле над этим гробом было пролито столько чекистских крокодильих слез и сказано столько лживых слов о завидной судьбе христианства в России? Ведь за эти 20 лет Россия потеряла не патриарха - Бога, потеряла по дороге к государственному статусу и не заметила. Нынешнее положение дел с христианством на Руси может устраивать только слезливых старушек, черносотенцев и бывших преподавателей марксизма-ленинизма и научного атеизма, разбивающих себе лоб во храмах и считающих церковную службу чем-то вроде обязательного политзанятия, а Бога - "основоположником" типа Ленина или Маркса.
Россия сейчас дальше от христианства, чем она была перед перестройкой, при Брежневе или Андропове.


Тогда интеллигенция мечтала о христианстве как о счастье и готова была идти за него в амфитеатр, львам на съедение. Я сама отказалась снять в Лефортово крест под угрозой смертельной голодовки. А было и не то. С одного диссидента в лагере снимали 47 крестов подряд, а он все делал себе новые. В Литве на лесных хуторах нелегально печатали Евангелие и получали за это срок. Священников - отца Глеба Якунина (отлученного Алексием Вторым от Церкви) и отца Виктора Смирнова, который меня крестил в конце 80-х (Алексий загнал его в новгородские болота, в крошечное село), сажали за веру, а Слово Божие конфисковывали на обысках, как "Архипелаг ГУЛАГ".

А мы покупали Библии на черном рынке за бешеные деньги и ходили к "нашим" священникам на тайные богослужения. Мы знали, что Иисус - из наших, что он диссидент из соседней камеры. И что же мы получили после снятия запретов, когда увели львов? Множество храмов и монастырей с позолотой, штатными единицами осторожных батюшек, с колокольным звоном и ладаном, с золотыми ризами, но без Бога. Лавочек, где торгуют христианством, как куриными окорочками. Мы получили Храм Христа Спасителя на мойке машин (как на Нерли), мы увидели, как РПЦ отвечает на вопрос христианского философа Владимира Соловьева, обращенный к России: "Каким ты хочешь быть Востоком? - Востоком Ксеркса иль Христа?" - в пользу Ксеркса.
Церковь стала идеологическим отделом ЦК "Единой России", идеологией "вертикали власти", идеологией изоляционизма, несвободы, ксенофобии, узости и насилия. Путинской идеологией.

Алексий Второй во время первой чеченской призывал юношей воевать в Чечне. При нем была учреждена православная инквизиция, едва не отправившая Юрия Самодурова за решетку за невинную выставку в Сахаровском музее. При нем гвардейцы Ясира Арафата выгоняли (по просьбе РПЦ) монахинь и монахов (избивая их прикладами) из монастырей на Святой Земле, чтобы отнять собственность у карловаровчан.

Поднять "зарубежников" - это не значит объединить церкви. При Алексии РПЦ отнимала силой театры и музеи под храмы, где нет Бога. Травила католиков и протестантов, воевала с Украинской православной церковью как с врагом, загоняла на частные квартиры, как при советской власти, таких настоящих священников, как отец Яков Кротов.

Ни разу покойный Алексий Второй не заступился за политзаключенных, за истерзанного Василия Алексаняна, за Михаила Ходорковского (только пожалел Светлану Бахмину, и это ему зачтется). Право "печалования" РПЦ отдала за право чинопочитания. Ни милосердия, ни благородства, ни защиты политических прав человека и общечеловеческих ценностей. Наоборот - РПЦ все время поносила и отрицала их. Отказавшись хоронить и признавать останки царской семьи, РПЦ оставила эту миссию демократам, в основном республиканцам и атеистам. От христианства на Руси осталась голая Догма, и мыслящим людям в РПЦ места нет. А только они и нужны Иисусу, который сказал: "Познайте истину, и истина сделает вас свободными".

Богу, в отличие от Путина, не нужны рабы. Ему нужны сподвижники. Спасителя распяли такие такие же тупые и злобные чиновники и бюрократы, гонители свободы совести, как иерархи РПЦ. В руках у РПЦ не деревянный крест, а чугунный. На нем нет Спасителя, им можно только бить непокорных по голове.
Валерия Новодворская
http://grani.ru/opinion/novodvorskaya/m.145257.html

Xrystia
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 24 листопада 2008, 20:38
Звідки: Neapol'

Повідомлення Xrystia » 18 грудня 2008, 16:42

"A pam'jat pro pravednuka zhuteme poviku"
"Jakwo y vas v dywi mur,vu vsjudu vdoma!I vsjudu vil'nuu!Bo tou,xto ne mae mury,dywe zalewnuu,adwe palae bawannjam robutu zlo.Krawe vuprominjuvatu dobro."L.Hyzar

Mandrivnyk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 69
З нами з: 18 серпня 2008, 19:16
Звідки: Львів

о.Йосафат Воротняк

Повідомлення Mandrivnyk » 31 грудня 2008, 19:44

"Злих слухів він не убоїться!"
І справді, протягом свого життя о.Йосафат їх не боявся. У 40-ий день смерті світило сонце. Як і на похороні.

privet
початківець
початківець
Повідомлень: 47
З нами з: 05 грудня 2008, 00:03

Повідомлення privet » 17 січня 2009, 17:16

Алексий 2-й, видимо, был масоном.

http://www.rus-sky.com/forum/viewtopic.php?t=1887

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 19 січня 2009, 17:19

privet писав:Алексий 2-й, видимо, был масоном.

http://www.rus-sky.com/forum/viewtopic.php?t=1887



Кажуть документи, що КГБ- істом більше... До слова, коли він помер, то один чоловік висловився був на радіо, що саме завдяки Алексію перестав ходити до церкви. Ще хтось казав, що у своїй церковній політиці московський покійний патріярх так боровся проти прозелітизму в Росії, що забув у тому разом зі своєю Церквою про найголовніше: проповідь Божого Слова як таку. Доля правди в цьому є...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Повідомлення Sotnik » 13 лютого 2009, 21:42

Кажуть, що був масон...
Кажуть, що КДБіст...
Раніше засудили, ніж Бог почав Свій суд.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 14 лютого 2009, 14:29

Sotnik писав:Кажуть, що був масон...
Кажуть, що КДБіст...
Раніше засудили, ніж Бог почав Свій суд.



Ні, трохи не так... Суд Божий ніхто не випередив абсолютно, тільки проаналізувалося на основі декотрих фактів (невтішних плодів) певну емпіричну дійсність, зробивши висновки та залишивши остаточну крапку у цій справі Всевишньому, не поставивши себе на Його місце, бо ж людина!

Чи може ви більше прихильник пліток, ніж документальних даних? Якщо так, до професійного науковця з вас не буде на цьому світі! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Повідомлення Sotnik » 14 лютого 2009, 16:38

Добре, що дозволяєте Богу хоч останню крапку поставити.
Але мені більше подобається, якщо Бог Сам судитеме (бо Вин милістівийший за нас). А ми, зі свого боку, вибачимо (якщо є що вибачати), та ще й помолимось за цю людину. Тим більше, що і святійший Папа Римський до цього закликав.

Аватар користувача
NetomaN
новик
новик
Повідомлень: 22
З нами з: 29 грудня 2008, 20:45
Контактна інформація:

Повідомлення NetomaN » 01 березня 2009, 12:47

ljubomyr_ps писав:Іване, може вистачить лити бруд на УГКЦ ще й причіпляти до нас американських євреїв ти б ще про африканців племені Зулу згадав.
Кому й треба каятись то розкольникам.
Чужих хвалиш а своїх хаєш! Так не годиться. Де ж братня любов.


це ти про яких розкольників?

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 26 квітня 2009, 10:20

Сьогодні, 26 квітня, о 17.00 год в палаці культури на пл. Петрушевича відбудеться вечір пам'яті о. Василя Зінька.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 26 квітня 2009, 20:26

Олюнька писав:Сьогодні, 26 квітня, о 17.00 год в палаці культури на пл. Петрушевича відбудеться вечір пам'яті о. Василя Зінька.


Містична Троянда як завжди була на висоті... Особливо цікавими були уривки з книги покійного о. Василя "Найперше бути людиною". :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 27 квітня 2009, 18:37

mmm82 писав:Містична Троянда як завжди була на висоті... Особливо цікавими були уривки з книги покійного о. Василя "Найперше бути людиною". :)


Це о. Василь як завжди на висоті, зараз перечитую його книжки і не перестаю подивляти його розум і вміння говорити просто про складне.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 27 квітня 2009, 19:19

Олюнька писав:
mmm82 писав:Містична Троянда як завжди була на висоті... Особливо цікавими були уривки з книги покійного о. Василя "Найперше бути людиною". :)


Це о. Василь як завжди на висоті, зараз перечитую його книжки і не перестаю подивляти його розум і вміння говорити просто про складне.


Ну так, це теж не виключено! Радий, що доводилося також бути на реколекціях покійного...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Помер Архиєпископ Мирослав Марусин.

Повідомлення Cardinal » 22 вересня 2009, 07:54

:cry: :cry: :cry: :cry: :sorry:

Як на мене, це велика втрата Нашої Церкви!

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 22 вересня 2009, 07:55


Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 23 вересня 2009, 19:14

Царство йому небесне! Зробив для Христової Церкви, що міг...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Помер Патріарх Алексій ІІ

Повідомлення o.Mykil » 14 квітня 2010, 03:52

"Отец Владислав, священник УПЦ МП вспоминает, что в день смерти патриарха Алексия II в селе Устьянички под Алапаевском в России крупными слезами заплакала икона преподобного Алексия" http://focus.ua/kiev/112242
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

переставився до Господа отець Василь Вороновський

Повідомлення о.Олег » 31 липня 2010, 09:34

Сьогодні вночі переставився до Господа отець Восиль Вороновський.
Зображення
найсвіжіша фотографія (автор Ігор ХОМИЧ), яку я грішний знайшов в Інтернеті. о.Василь Вороновський у гостьовій кімнаті у монастирі святого Михаїла показує книжку про своє життя і служіння ”Не бійся, тільки вір”.
Вічная Пам'ять праведнику!
Не бійся - тільки вір!
Прошу молитися.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: переставився до Господа отець Василь Вороновський

Повідомлення о.Олег » 31 липня 2010, 11:51

Зображення
Василь Вороновський
Народився у селі Яблунівка Буського району Львівської області. Отець Василь – ієромонах-студит, учень блаженного Миколая Чарнецького, один із найвідоміших в Україні священиків-екзорцистів УГКЦ
підбірка матеріалів
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: переставився до Господа отець Василь Вороновський

Повідомлення о.Олег » 31 липня 2010, 15:17

http://www.ugcc.org.ua/news_single.0.html?&tx_ttnews[pS]=1275398593&tx_ttnews[tt_news]=3306&tx_ttnews[backPid]=1&cHash=dd01e00d0a

Зображення

31 липня 2010 року Божого о год. 5:40 в м. Львові на 81 році життя, 51 році священства, 45 році монашества переставився до Господа єрм. Василій Вороновський, монах студит.

Дякуємо Господу за дар його життя і просимо у Нього, щоб Милосердний Бог зволив йому оглядати безнастанно його в Царстві Небесному!

    Додаток 1:
    Життєпис

    єрм. Василія Вороновського,
    монаха студита



    6 травня 1929 року – народився в с. Гумниська, Буського району, в сім’ї Івана і Ксенії. Сім’я мала шестеро дітей, троє з яких померли в дитячому віці. Таким чином залишились інших троє - Михайло, Василь (майбутній священик та монах-студит) та Юрій (на даний час Єпарх Самбірсько-Дрогобицький УГКЦ).

    1935 рік – вступив до місцевої школи, де закінчив 6 класів. 7 клас закінчував в Буську.

    1938 рік – Отці Редемптористи провадять місії в с. Гумниська. В часі місій Василь Вороновський вирішує стати священиком-місіонарем.

    1942 рік – вступає до Малої духовної семінарії у Львові відразу на 3 курс.

    1945 рік – після закриття Малої семінарії продовжує навчання у Буській середній школі.

    1948 рік – поступає до Львівського Державного Університету ім. Івана Франка на факультет німецької філології. Протягом часу навчання підтримує контакти з Греко-Католицьким духовенством, яке вимушено пішло у підпілля після Львівського псевдо-собору 1946 року.

    1953-1970 роки - працює вчителем німецької та англійської мов, а також математики і фізики в селах Серники (1 рік), Гологори (5 років), Великосілки, Кизилів (11 років).

    14 серпня 1959 року – отримує дияконські свячення з рук Преосвященного Владики Івана Слезюка.

    15 серпня 1959 року – Преосвященний Владика Іван Слезюк поставляє Василія Вороновського у священичий сан.

    16 серпня 1959 року - Перша Служба Божа в церкві в с. Куличків, що біля Белзу.

    1965 рік – вступає до підпільного монастиря Студитів, де Архимандритом був підпільний єпископ Ніканор Дейнега.

    27 вересня 1970 року – на празник Всемірного Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста з рук Архимандрита Ніканора Дейнеги приймає Схиму з новим монашим ім’ям Володимир.

    Часи підпілля - єрм. Володимир Василій Вороновський відважно душпастирює як підпільний священик переважно по різних місцевостях Галичини, зокрема у селах Хлопчиці та Добряни.

    12 лютого 1970 року – перший арешт єрм. Володимира Василія Вороновського за те, що хрестив дітей на хуторі Фійна (біля Крехова).

    1976 рік – єрм. Володимир Василій Вороновський отримує дозвіл від Владики Василія Величковського на читання екзорцизму. Цей дозвіл пізніше підтвердив Митрополит Володимир Стернюк.

    12 лютого 1985 року – другий арешт за те, що висповідав людину по вул. Головацького, 34 у Львові.

    1 грудня 1989 року – третій арешт за публічну відправу в с. Хлопчиці.

    1992 - 1996 роки - викладач Церковного Уставу та духівник Львівської духовної семінарії Святого Духа.

    Часи свободи - єрм. Володимир Василій Вороновський проповідує місії майже по всій території України, а також поза її межами (Польща, Італія). Невід’ємною частиною усіх його місій є молитви за оздоровлення.

    6 травня 2004 року - отримав особливе благословення з нагоди 75-ліття від блаженної пам’яті Папи Івана Павла ІІ.

    21 липня 2010 року - прийняв Велику Схиму з рук рідного брата Преосвященного Владики Юліана Вороновського з іменем Василій.

    31 липня 2010 року - Переставився до Господа о год. 5:40




Упокой, Господи, душу усопшого раба Твого єрм. Василія!




Додаток 2:
ПРОГРАМА ПОХОРОННИХ ВІДПРАВ
ЛЬВІВ
Храм св. Архистратига Михаїла Студійського Уставу УГКЦ
(вул. В.Винниченка, 22)
Субота, 31 липня 2010 р.Б.
19:00 – Парастас
Неділя, 1 серпня 2010 р.Б.
7:00 – Св. Літургія з панахидою
9:00 – Св. Літургія з панахидою
11:00 – Св. Літургія з панахидою
17:00 – Священичий Парастас
Понеділок, 2 серпня 2010 р.Б.
7:00 – Св. Літургія з панахидою
9:00 – Св. Літургія з панахидою
Перевезення домовини до Унева
УНІВ
Святоуспенська Унівська Лавра Студійського Уставу УГКЦ
19:00 – Парастас
Вівторок, 3 серпня 2010 р.Б.
10:00 – Архиєрейська Божественна Літургія
Чин погребення
Погребення на монашому цвинтарі в Уневі
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: переставився до Господа отець Василь Вороновський

Повідомлення о.Олег » 31 липня 2010, 16:24

Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Кенгуру
дописувач
дописувач
Повідомлень: 73
З нами з: 06 вересня 2009, 20:48
Звідки: Від того самого нашого світу

Re: переставився до Господа отець Василь Вороновський

Повідомлення Кенгуру » 31 липня 2010, 17:44

Вічна йому пам'ять!
Святкуймо життя отця Василя, він прожив його достойно і свято.
Нехай його приклад будує серця священиків, монахів, всіх хто знав його, хто з ним молився і за кого він молився і жертвував життя.
Отець Василь моліться тепер у небі за нас земних і грішних

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: переставився до Господа отець Василь Вороновський

Повідомлення прочанка » 01 серпня 2010, 19:07

Слава Ісусу Христу!
Велику втрату понесла наша церква. Отець Василь порятував на тому світі не одну загублену душу. Маємо в Бога надію, що Гоподь гідно оцінить його вірну службу на землі і щиро молімося за його душу. Єдино, що зараз найцінніше, це наша спільна молитва за отця Василя.
Не бійтеся!

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: переставився до Господа отець Василь Вороновський

Повідомлення Olya » 02 серпня 2010, 08:53

Вічна пам"ять!
Шкода, що йдуть від нас такі достойні люди....
Отець Василь залишиться в серцях багатьох через свої настанови, повчання, допомогу... Молімося за нього....
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Романчик
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 01 серпня 2010, 19:45

Re: переставився до Господа отець Василь Вороновський

Повідомлення Романчик » 02 серпня 2010, 08:58

Слава Ісусу Христу!
Висловлюю співчуття усій нашій Церкві.Ми втратили Велику людину! Молимось за душу о.Василя. Віримо що він вже в Раю.
Отче Василь - моліться за нас грішних

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: переставився до Господа отець Василь Вороновський

Повідомлення vitalko » 02 серпня 2010, 12:35

Висловлюю співчуття усій нашій Церкві.Ми втратили Велику людину!


А я думаю радіти треба, бо маємо ще одного заступника в небі, який буде заносити свої молитви за нас грішних і нашу церкву. Якщо він тут на землі, у випробуваннях, стільком людям допоміг, то скільком допоможе там, в славі.....
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий


Повернутись до “Афіша оголошень”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей