Про визнання Шлюбу неправосильним

на будь-яку тему. Відповідати може кожен дописувач Форуму, за винятком тих, кому модератори заборонили це робити.

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Borrgdan
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 209
З нами з: 08 вересня 2009, 21:37

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення Borrgdan » 11 квітня 2016, 13:52

Я хотів почути про шлюб Господа з Церквою. А як церква уділяє таїнство можна розглядати після того, як у нас буде приблизно однакове розуміння, що це (шлюб) таке. Та й, взагалі, як Церква уділяє Таїнство - зовсім не моя справа. Я лише про суть шлюбу.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення о.Олег » 11 квітня 2016, 15:06

Borrgdan писав:Я хотів почути про шлюб Господа з Церквою. А як церква уділяє таїнство можна розглядати після того, як у нас буде приблизно однакове розуміння, що це (шлюб) таке. Та й, взагалі, як Церква уділяє Таїнство - зовсім не моя справа. Я лише про суть шлюбу.

"як уділяє" - це саме про суть Шлюбу. Церква взагалі все уділяє в суті. А "одинакове розуміння" - це не моє, а Церкви (я вихований Церквою і моє лише співпадає) розуміння, яке треба, щоб розуміти, про що Ви (особисто Ви) тут на Форумі (чи, можливо, ще десь) взялися розмовляти, треба обовязково знати. Тема ж не про Ваше чи моє розуміння Шлюбу - мене б і не зацікавила така тема. Ви говорите про Шлюб, який уділяє Церква і, скільки б Ви не казали, що це "не Ваша справа", Ви вже в цій справі, бо взялися сюди у тему дописувати, тому це Ваша справа - от лише... Ви ...гм... втікаєте від послідовної в ній участі. Не втікайте, пане Богдане, якщо можна.
І так: Ви розмовляєте в темі, про визнання Шлюбу неправосильним (уневажнення Шлюбу) і, безперечно, можемо говорити і в контексті Шлюбу Христа з Церквою (яка в своїх частинах чи особах може бути і невірною Христові, як Христові може бути невірний один чи інший подруг, обманом/застрашуванням/тощо йдучи у Шлюб), але прагну своїм запитанням достосувати Вас до Шлюбів, які заключаються між чоловіком і жінкою: що таке Шлюб, пане Богдане? Про що Ви тут розмовляєте?? Також цікавлюсь Вашою відповіддю на невеличкий, але нмсд промовистий "тест" (тут трошки вище, Омелян) на розумність Вашого означення Шлюбу - Ви, якщо я вірно пам`ятаю, повторюєте тут "щось сталося" і це Шлюб: в "тесті" реальний випадок (і я особисто такі знаю) того, що "щось" (незалежно, чи Ви маєте на увазі статеву сферу, чи юридичну тощо) "сталося" - це для Вас Шлюб (як Господа з Церквою?) чи ні???
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Borrgdan
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 209
З нами з: 08 вересня 2009, 21:37

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення Borrgdan » 11 квітня 2016, 17:26

Так що ж таке Шлюб Господа з Церквою?

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення ShMariam » 11 квітня 2016, 20:10

Borrgdan писав:Так що ж таке Шлюб Господа з Церквою?

Тааак, поки не почали - суто модераторське :) : про Церкву (в т.ч. про Церкву як Христову наречену, відповідно про кожну душу - як про Христову наречену), говоримо тут: viewtopic.php?f=9&t=3092&p=57475#p57475
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Олег_373
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 30 жовтня 2011, 20:51
Звідки: м.Калуш ,Івано -Франківської обл.
Контактна інформація:

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення Олег_373 » 11 квітня 2016, 20:15

Омельян писав:
Олег_373 писав:
Омельян писав:перепрошую за офтоп, але читаючи звернення двох Олегів, виникло запитання - як українською провильно: вокатив Олеже чи вокатив Олегу?
Слава Ісусу Христу.

Троль ?

де ж Ви тут побачили якусь брутальність чи провокативність у моєму дописі? Просто визначався, як правильно до Вас звертатись.
Слава Ісусу Христу.

Омельян,я зовсім не почуваю себе якимось "великим цабе" як можливо дехто з тут присутніх-образливі там...коротше слабаки ,на мій погляд. Можете мене тут хоч матом крити- з теми я все одно не зійду :x

Аватар користувача
Олег_373
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 30 жовтня 2011, 20:51
Звідки: м.Калуш ,Івано -Франківської обл.
Контактна інформація:

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення Олег_373 » 11 квітня 2016, 20:21

ShMariam писав:Якщо Ви там (нове партикулярне право) не побачили і слова про визнання Шлюбу недійсним (до речі, таки є - кан. 134), то який Ви з того зробили висновок?

Діло за малим : процитуйте тут будь-ласка той 134 канон випуску 2015 року .Я-мовчу,бо тільки що переглянув його. =@

Аватар користувача
Олег_373
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 30 жовтня 2011, 20:51
Звідки: м.Калуш ,Івано -Франківської обл.
Контактна інформація:

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення Олег_373 » 11 квітня 2016, 20:23

о.Олег писав:
Олег_373 писав:тут Володику цілком з тобою...

перепрошую - не зауважив: навіть, якщо ви між собою знайомі/родичі/друзі/тощо, звертання на "ти" можете собі дозволити приватно. На загальному Форумі (принаймі - в намаганні дискутувати на серйозніші теми) просимо використовувати форму "Ви"

І сестрі писав і вам пишу о.Олеже : конкретно напишіть що і де я порушив.Конкретно який пункт. Чому до цих пір нема позовної заяви про образу від Володика ? Я перглядав правила-нічого кримінального в своїх діях не знайшов.

Borrgdan
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 209
З нами з: 08 вересня 2009, 21:37

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення Borrgdan » 11 квітня 2016, 20:38

Маріам, мова не про Церкву, а про шлюб. Шлюб, як такий, не може бути в одному випадку одним, а в іншому іншим по-суті.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення ShMariam » 11 квітня 2016, 21:04

МOD: Відповідати на модераторіал (написане червоним - модераторіал) дозволено тільки в приват.
Про відділення питання про Шлюб Христа і Церкви - думала, що всім і так зрозуміло що це по суті інша річ, ніж Шлюб між людьми. Тому що абсолютно точну аналогію стосункам Бога і людини (Бога і Церкви) важко знайти у людських стосунках. Це, перепрошую, як ототожнювати Божого Агнця з вівцею (як біологічний вид) і з тієї позиції говорити, що ми "поклоняємося вівці".
Тому решта - у відповідну тему, а що не зрозуміло - в приват.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ВОЛОДИК
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 01 лютого 2016, 13:57
Звідки: м.Калуш Івано-Франківська обл.

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення ВОЛОДИК » 11 квітня 2016, 21:33

Ви вже, дорогі мої браття і сестри, тут до нудотства докотились в цій темі і мабуть не замічаєте, що вже не чуєте і, тому не розумієте один одного!!!!!??!!!!!
Ще раз дозволю собі коротко підсумувати вище викладене:
1) якщо б ми вміли бачити ум і серце свого ближнього (як Ісус)-то жодних проблем по цій темі не виникало б;
2) але за відсутністю таких вмінь-мусимо довіряти один одному-і це стосується як духовенства, так і мирян (в контексті уділення таїнств);
3) а вже після виявлення неполадок-ОЧЕВИДНО мусимо розбирати ситуацію, оглядаючись в минуле-ЯК ВОНО ТАК ВИЙШЛО???
Як на мене, найкращий приклад для порівняння подав о.Олег з "благословенною олією"-тож кому підходить,може себе тішити, що салат з мочою для нього "благословення", а хто не приймає цього-йде на скаргу до компетентних "дегустаторів" і ОЧЕВИДНО-в ЦЕРКВІ !!!
Пробачте мене за такий тон-але,направду,це вже виглядає не на християнський форум-а якийсь ФейсБук :(
"В головному-єдність,в другорядному-свобода,а в усьому-ЛЮБОВ!!!" св.Августин

Borrgdan
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 209
З нами з: 08 вересня 2009, 21:37

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення Borrgdan » 11 квітня 2016, 21:46

Маріам, якщо знаєте різницю, то просто напишіть. А Агнець Божий - це ім'я Господа, тому пишеться з великої букви, а не біологічний вид - вівця.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення ShMariam » 11 квітня 2016, 22:03

Ой, а до чого Фейсбук? Фейсбук тим особливий, що бачиш (читаєш) те, що хочеш бачити (хоч аналітичні статті, хоч патріотичні сторінки, хоч про "Русскій мір", хоч про останні новини УГКЦ...). (Зрештою, як і в житті). У Фейсбуці є прекрасний Дискусійний клуб і якби вдалося сюди перетягнути принаймні найактивніших його дописувачів, то цей Форум заново народився б. :)

А тепер по суті. Проблема відпаде, коли ви (можна і обоє) дасте чітку відповідь що таке Шлюб. Щось я не бачу відповіді на тест Омельяна , бо лише тоді, коли виявимо ситуації, при яких шлюб не був Шлюбом, ми зможемо рухатися далі. По аналогії можна роглянути цивільне право (хоч це не добра аналогія, бо в нашому випадку йдеться про Шлюб як Таїнство).

Повторюю: крики нічого не дадуть. Лише аргументи. І ще дуже бажано читати, що писав Вам опонент.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення ShMariam » 11 квітня 2016, 22:12

Borrgdan писав:Маріам, якщо знаєте різницю, то просто напишіть. А Агнець Божий - це ім'я Господа, тому пишеться з великої букви, а не біологічний вид - вівця.

Справа не у вівцях, а у вмінні аналізувати. Одні й ті самі слова можуть позначати "трошки" різні за змістом речі.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення о.Олег » 12 квітня 2016, 05:56

Олег_373 писав:
о.Олег писав:
Олег_373 писав:тут Володику цілком з тобою...

перепрошую - не зауважив: навіть, якщо ви між собою знайомі/родичі/друзі/тощо, звертання на "ти" можете собі дозволити приватно. На загальному Форумі (принаймі - в намаганні дискутувати на серйозніші теми) просимо використовувати форму "Ви"

І сестрі писав і вам пишу о.Олеже : конкретно напишіть що і де я порушив.Конкретно який пункт. Чому до цих пір нема позовної заяви про образу від Володика ? Я перглядав правила-нічого кримінального в своїх діях не знайшов.

якщо чесно - зовсім Вас не розумію. Що незрозумілого: звертатися можна лише на "Ви". Влодик тут ні до чого - він не може Вам це дозволяти. Це не про "кримінал" - це наше спілкування тут на Форумі: не говоримо "Ти", лише "Ви". Це не обговорюється.
прошу більше ніколи на Форумі не цитувати/обговорювати модераторіал. Для ясності: все, що пишуть модератори і адміністратори відповідним червоним кольором - являється модераторіалом. Це правило - не проти Вас: воно універсальне, для підтримання порядку на Форумі. Апелювати до модераторіалів дозволяється лише в приватній переписці (ПП). Вам зауваження
З повагою, о.олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення о.Олег » 12 квітня 2016, 11:00

Олег_373 писав:
Омельян писав:
Олег_373 писав:Троль ?

де ж Ви тут побачили якусь брутальність чи провокативність у моєму дописі? Просто визначався, як правильно до Вас звертатись.
Слава Ісусу Христу.

Омельян,я зовсім не почуваю себе якимось "великим цабе" як можливо дехто з тут присутніх-образливі там...коротше слабаки ,на мій погляд. Можете мене тут хоч матом крити- з теми я все одно не зійду :x

перепрошую - справа не в Омелянові чи Вас, в жодному разі ні про "великих цабе", ні про образливих-слабаків не йдеться. Ви нікого, пане Олегу, не ображали. Справа в ПРАВИЛАХ функціонування Форуму. "Матом крити" у нас заборонено, звертатися рекомендовано на "Ви". Розумію, що рекомендації можуть бути Вами сприйняті, як щось необов`язкове, але після звернення до Вас модераторів - і рекомендації обов`язкові до виконання.
З повагою, о.олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення о.Олег » 12 квітня 2016, 11:05

Borrgdan писав:Так що ж таке Шлюб Господа з Церквою?

:D давайте так - щоб не склалося враження, що Ви (вже вкотре?) утікаєте від відповіді на питання про те, що, власне, обговорюєте: Ви відповідаєте на запитання "що таке Шлюб", про який говорите і чи являється шлюбом описане в тесті (Омелян), а тоді вже я грішний зобовяжуся розповісти про Шлюб (в тому числі і по аналогії з Шлюбом Господа з Церквою)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення о.Олег » 12 квітня 2016, 11:08

Borrgdan писав:Маріам, мова не про Церкву, а про шлюб. Шлюб, як такий, не може бути в одному випадку одним, а в іншому іншим по-суті.

може, чому ні? Земні аналогії - не рівня Небесним. Не лише по впровадженню у дію (навіть в найкращій своїй якості), але і по суті. Але питання саме до Вас - не втікайте: що таке Шлюб, що Ви про нього тут так багато вже написали? Про що Ви говорите??
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення о.Олег » 12 квітня 2016, 11:16

ВОЛОДИК писав:Як на мене, найкращий приклад для порівняння подав о.Олег з "благословенною олією"-тож кому підходить,може себе тішити, що салат з мочою для нього "благословення", а хто не приймає цього-йде на скаргу до компетентних "дегустаторів" і ОЧЕВИДНО-в ЦЕРКВІ !!!
Пробачте мене за такий тон-але,направду,це вже виглядає не на християнський форум-а якийсь ФейсБук :(

так - флуд, флейм, тролінг :( Як в соцмережах. Але... інакше чомусь люди не хочуть спілкуватись. Правда... - Маріам не дасть збрехати (та і самі можете переконатися, переглянувши "дискусії" 10-ти літньої давності) - трошки направляємося. Хоть це постійна праця.
Стосовно ж аналогії - дійсно добра, от лише: людність Божа не просто самі салат з мочею їсти прагнуть, а заявляють, що всі це мають робити, бо "так зволив Бог". :(
З повагою, о.олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Borrgdan
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 209
З нами з: 08 вересня 2009, 21:37

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення Borrgdan » 12 квітня 2016, 14:01

Необхідною умовою шлюбу є те, що двоє стануть одним. Я не побачив якоїсь чіткої позиції навіть щодо того, що так справді відбувається, не говорячи про те, як. Без цього пояснити, що таке шлюб - неможливо.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення ShMariam » 12 квітня 2016, 22:01

Borrgdan писав:Необхідною умовою шлюбу є те, що двоє стануть одним. Я не побачив якоїсь чіткої позиції навіть щодо того, що так справді відбувається, не говорячи про те, як. Без цього пояснити, що таке шлюб - неможливо.

Але чи кожного разу коли двоє стають одним (в контексті принаймні обох цитат, які я подавала вище), то чи це є Шлюб?

І, зважаючи на те, що мені не зовсім зрозуміло, що Ви розумієте під тим, чи вважаєте Ви Шлюбом те, що описав Омельян?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Borrgdan
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 209
З нами з: 08 вересня 2009, 21:37

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення Borrgdan » 13 квітня 2016, 08:45

Чи є сексуальний стосунок - шлюбом? Ні. Дошлюбні стосунки раніше не були такими поширеними. І в шлюб люди вступали без такого. Отже, і одним вони ставали не завдяки цьому. Якщо згода, то підем дальше.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення ShMariam » 13 квітня 2016, 09:10

Borrgdan писав:Чи є сексуальний стосунок - шлюбом? Ні. Дошлюбні стосунки раніше не були такими поширеними. І в шлюб люди вступали без такого. Отже, і одним вони ставали не завдяки цьому. Якщо згода, то підем дальше.

Так
Отже, "стати одним" - для Шлюбу потрібно не лише у фізичному плані?
Що ще необхідно для того, щоб Шлюб був Шлюбом (як Таїнство)?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Borrgdan
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 209
З нами з: 08 вересня 2009, 21:37

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення Borrgdan » 13 квітня 2016, 10:59

Маріам, Ваше "Так" означає, що двоє стали одним до "фізичного плану" і для шлюбу це не обов'язково (взагалі неможливо).
Отже, коли двоє стають одним (підкреслю - не шлюбом): 1) коли погодились стати супругами; 2) коли погодились на фізичний контакт; 3) коли відбувся церковний обряд?

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення ShMariam » 13 квітня 2016, 11:52

Borrgdan писав:Маріам, Ваше "Так" означає, що двоє стали одним до "фізичного плану" і для шлюбу це не обов'язково (взагалі неможливо).
Отже, коли двоє стають одним (підкреслю - не шлюбом): 1) коли погодились стати супругами; 2) коли погодились на фізичний контакт; 3) коли відбувся церковний обряд?

Моє "так" означає лише згоду на Ваше "Чи є сексуальний стосунок - шлюбом? Ні."

А це все з перерахованого має бути одночасно? Бо, нмд, це ще не значить стати "одним", воно довершується в Шлюбі. Що таке Шлюб?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Олег_373
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 30 жовтня 2011, 20:51
Звідки: м.Калуш ,Івано -Франківської обл.
Контактна інформація:

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення Олег_373 » 14 квітня 2016, 21:23

Конкретно о.Олеже та сестро : який пункт я порушив.Ткніть будь-ласка пальцем .
"2. На форумі заборонено:

1. Прямо чи опосередковано ображати користувачів чи адміністраторів форуму. Заборонено також відповідати на образи!
2. Вживати лайку та нецензурні вислови.
3. Заборонено переходити на особистості (тобто акцентувати увагу на вік, статус, національність...), вести дискусію в стилі викривляння думок співрозмовника, провокацій, спрямованих на учасників конференцій.
4. Створювати користувачів з ніком, що містить ненормативну лексику, чи ображає присутніх на форумі.
5. Створювати нік, що містить плагіат на чужий нік або прізвища церковних ієрархів.
6. Заборонено створювати однією людиною кількох користувачів.
7. Велика кількість граматичних помилок, жаргонних слів...
8. Висловлювання у стилі "Ось цей N - для дурнів!" або "Вони - ніхто, а ось ми!".
9. Флуд - багаторазове повторення повідомлення, яке не несе жодного змісту.
10. Флейм – суперечка, що не відповідає тематиці, коли переходять на особистості.
11. Оффтоп - розміщення повідомлень (більше 550 символів) не по темі. Виняток - розділ "Балачка"
12. Публікація реальної інформації про користувачів (ім'я, прізвище, телефон...) без їхнього відома.
13. Використання підписів:
13.1 використання великих літер, зображень... що може перешкоджати у читанні форуму.
13.2 з рекламою (Ваш сайт, ТМ, і т.п.).
14. Зловживання клавішею Caps Lock.
15. Заклики до порушення чинного законодавства.
16. Категорично заборонено обговорювати дії адміністрації! Звертайтеся у приват до адміністраторів.
17. Публікація недостовірної (неправдивої) інформації.
18. Заборонені дії на нанесення шкоди форуму.
19. Висловлювання, які принижують почуття віруючих та розпалюють міжконфесійну ворожнечу.
20. Висловлювання проти Церкви і віри.
21. Виділяти текст повідомлення червоним кольором - прерогатива лише модераторів! "

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення ShMariam » 14 квітня 2016, 23:05

о.Олег писав:після звернення до Вас модераторів - і рекомендації обов`язкові до виконання.

і правило № 16

Ви прийшли на цей Форум, на якому діють такі правила, подобається це Вам, чи ні. На зауваження модераторів Ви зобов'язані реагувати (зрештою, як і в будь-якій іншій інтернет-спільноті).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Про визнання Шлюбу неправосильним

Повідомлення о.Олег » 15 квітня 2016, 05:21

Олег_373 писав:Конкретно о.Олеже та сестро : який пункт я порушив.Ткніть будь-ласка пальцем .
"2. На форумі заборонено:

1. Прямо чи опосередковано ображати користувачів чи адміністраторів форуму. Заборонено також відповідати на образи!
2. Вживати лайку та нецензурні вислови.
3. Заборонено переходити на особистості (тобто акцентувати увагу на вік, статус, національність...), вести дискусію в стилі викривляння думок співрозмовника, провокацій, спрямованих на учасників конференцій.
4. Створювати користувачів з ніком, що містить ненормативну лексику, чи ображає присутніх на форумі.
5. Створювати нік, що містить плагіат на чужий нік або прізвища церковних ієрархів.
6. Заборонено створювати однією людиною кількох користувачів.
7. Велика кількість граматичних помилок, жаргонних слів...
8. Висловлювання у стилі "Ось цей N - для дурнів!" або "Вони - ніхто, а ось ми!".
9. Флуд - багаторазове повторення повідомлення, яке не несе жодного змісту.
10. Флейм – суперечка, що не відповідає тематиці, коли переходять на особистості.
11. Оффтоп - розміщення повідомлень (більше 550 символів) не по темі. Виняток - розділ "Балачка"
12. Публікація реальної інформації про користувачів (ім'я, прізвище, телефон...) без їхнього відома.
13. Використання підписів:
13.1 використання великих літер, зображень... що може перешкоджати у читанні форуму.
13.2 з рекламою (Ваш сайт, ТМ, і т.п.).
14. Зловживання клавішею Caps Lock.
15. Заклики до порушення чинного законодавства.
16. Категорично заборонено обговорювати дії адміністрації! Звертайтеся у приват до адміністраторів.
17. Публікація недостовірної (неправдивої) інформації.
18. Заборонені дії на нанесення шкоди форуму.
19. Висловлювання, які принижують почуття віруючих та розпалюють міжконфесійну ворожнечу.
20. Висловлювання проти Церкви і віри.
21. Виділяти текст повідомлення червоним кольором - прерогатива лише модераторів! "

Вам заборонено дописувати на цей Форум до Провідної Неділі
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Запитання-відповіді”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей