Чи є французький поцілунок гріхом?

на будь-яку тему. Відповідати може кожен дописувач Форуму, за винятком тих, кому модератори заборонили це робити.

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Чи є французький поцілунок гріхом?

так
6
21%
ні
23
79%
 
Всього голосів: 29

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи є французький поцілунок гріхом?

Повідомлення о.Олег » 13 травня 2015, 19:58

ShMariam писав:
о.Олег писав:
ShMariam писав:Розуміючи небезпеки,... може, ну його, фізичну близькість! По мінімуму, а то й взагалі практично без (поцілунків навіть легких і т. д.)? :sorry: :(

думається... якби Творець щось такого Думав, то наврят чи б нас Творив: жити ж так небезпечно - що не крок, слово, помисл, відчуття, погляд, то гріх...
:oops:

Я мала на увазі тільки до Шлюбу. Щось, як в мусульман.

Не сприймайте це надто серйозно. Просто роздуми. :)

цікаво чи правда, що мусульманські жінки не мають душі? А в Раю вони будуть для ублажання чоловіків? Зрештою - як і на землі...
не получиться у християнина як у мусульман. Та і як в давніх (і християнських) народів Вам наврят чи получиться...
Нє - жити треба саме тут і тепер. Пам`ятаючи про Бога :Rose:
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи є французький поцілунок гріхом?

Повідомлення ShMariam » 13 травня 2015, 21:02

Я не про те. А про велике значення, яке приділяють дошлюбній чистоті між неодруженими хлопцями і дівчатами взагалі. Не скажу за всіх мусульман - бачила відео, де одна дівчина, що прийняла іслам, порівнює взаємовідносини хлопців і дівчат, і взагалі їх поведінку (великої поваги - якось так звучало) - вона, ставши мусульманкою, працювала в мусульманському університеті і порівнювала. Вона - звичайна російська дівчина, а відео про Дагестан чи про Чечню (чи десь в тому районі :oops: ), отже за всі мусульманські країни не скажу. Ну і вигляд тих студенток треба було бачити - надзвичайно гарні плаття, хіджаби (ніжні кольори, прекрасні тканини), прямо втілена чистота. :) Звісно, я не про різні крайнощі, коли не зустрічаються перед весіллям, коли батьки домовляються, чи коли можуть бути відкритими тільки лице і кисті рук :) і т.д., але щось, варте наслідування, в тому є. :wink:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи є французький поцілунок гріхом?

Повідомлення о.Олег » 14 травня 2015, 08:58

ShMariam писав:Я не про те. А про велике значення, яке приділяють дошлюбній чистоті між неодруженими хлопцями і дівчатами взагалі. Не скажу за всіх мусульман - бачила відео, де одна дівчина, що прийняла іслам, порівнює взаємовідносини хлопців і дівчат, і взагалі їх поведінку (великої поваги - якось так звучало) - вона, ставши мусульманкою, працювала в мусульманському університеті і порівнювала. Вона - звичайна російська дівчина, а відео про Дагестан чи про Чечню (чи десь в тому районі :oops: ), отже за всі мусульманські країни не скажу. Ну і вигляд тих студенток треба було бачити - надзвичайно гарні плаття, хіджаби (ніжні кольори, прекрасні тканини), прямо втілена чистота. :) Звісно, я не про різні крайнощі, коли не зустрічаються перед весіллям, коли батьки домовляються, чи коли можуть бути відкритими тільки лице і кисті рук :) і т.д., але щось, варте наслідування, в тому є. :wink:

так і треба приділяти велике значення дошлюбній чистоті. Саме так і навчаємо. Просто не заставляємо і не каменуємо/тавруємо нечистих. Все залежить від "твоєї" волі, а не від суспільної загрози.
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи є французький поцілунок гріхом?

Повідомлення ShMariam » 14 травня 2015, 09:37

Ну я ж кажу - без крайнощів. :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи є французький поцілунок гріхом?

Повідомлення о.Олег » 14 травня 2015, 10:14

ShMariam писав:Ну я ж кажу - без крайнощів. :)

я розумію, однак стверджую, що без вимоги під страхом смерті чи в кращому випадку вигнання (як це є в мусульман), все з обговорюваного нами питання дістає свій надприродній рівень: добровільна боротьба людини за опанування своєю (саме своєю) природою, як це і відбувається у Вашому/моєму випадку.
до праці
З повагою, о.олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Запитання-відповіді”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей