Шлюбна обручка

на будь-яку тему. Відповідати може кожен дописувач Форуму, за винятком тих, кому модератори заборонили це робити.

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

yuranya
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 13 липня 2011, 12:39

Шлюбна обручка

Повідомлення yuranya » 13 липня 2011, 14:40

Ми молоде поджружжя і в шлюбі 7 років. Я загубив обручку - а дружина суєвірна щодо різних забобонів щодо цього. Як церква дивится на таке. Що робити в даній ситуаціїї ?? Хочеться мати обручку - що для цього потрібно ???

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Зугблено обручку . Що робити

Повідомлення о.Олег » 13 липня 2011, 16:08

yuranya писав:Ми молоде поджружжя і в шлюбі 7 років. Я загубив обручку - а дружина суєвірна щодо різних забобонів щодо цього. Як церква дивится на таке. Що робити в даній ситуаціїї ?? Хочеться мати обручку - що для цього потрібно ???

з суєвірністю? Це дійсно проблема, суєвірність і... катихизуйте, застосовуйте логічне мислення, заспокоюйте :Rose:
а обручка :) - купіть/зробіть нову, підійдіть до священика - нехай поблагословить (він вже сам вирішить спосіб, в залежності від традиції у Вашій парафії) і носіть
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Зугблено обручку . Що робити

Повідомлення Georgij » 13 липня 2011, 18:00

Я в шлюбі вже 10 років :) (ого!!!) , 6 років, як навернувся до Бога, 8 років, як "проторчав" обручку :( . З дружиною живемо душа в душу, і разом славимо ГОСПОДА, який і благословить наш шлюб. Я правда (чомусь) і до тепер без обручки, але обіцяю виправитись :) А ви прсто любіть один одного і не бійтеся, і дякуйте Тому, хто за своїм провидінням вас з`єднав, бо хоч зараз і без каблучки, та все ж двоє на міліарди... :Rose: O:-)

Страху немає в любові, але досконала любов проганяє страх геть,
бо страх має муку. Хто ж боїться, той не досконалий в любові.
1 Івана 4:18
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Зугблено обручку . Що робити

Повідомлення andrivovk » 17 листопада 2011, 20:18

Була така історія в житті нашого блаженного Миколи Конрада.Його жінка загубила обручку, переживала і сказала йому.А він, щоб її заспокоїти (не маєш ти, не буду мати і я :) ) викинув свою у кущі.Але жінка каже нащо викинув.Тоді пішли у кущі і там лежали дві обручки.Отака історія. O:-)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Зугблено обручку . Що робити

Повідомлення andrey s. » 17 листопада 2011, 20:25

andrivovk писав:Була така історія в житті нашого блаженного Миколи Конрада.Його жінка загубила обручку, переживала і сказала йому.А він, щоб її заспокоїти (не маєш ти, не буду мати і я :) ) викинув свою у кущі.Але жінка каже нащо викинув.Тоді пішли у кущі і там лежали дві обручки.Отака історія. O:-)

:)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Наталя08
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 16 червня 2013, 15:28

Re: Питання до священників

Повідомлення Наталя08 » 16 червня 2013, 15:53

Доброго дня! У нас незабаром весілля і постало питання вибору обручок. Скажіть будь ласка чи дійсно слід купувати лише гладкі обручки? Оскільки, ми хотіли із вставкою діамантів, проте всі навколо нам радять, що відповідно до наших українських традицій, щоб "життя молодят було гладким" слід купувати звичайні класичні обручки. Ми розуміємо, що це лише прикмети, проте хотіли б почути ще думку церкви, яка повинна бути обручка. Заздалегідь вдячні!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання до священників

Повідомлення о.Олег » 16 червня 2013, 17:03

Наталя08 писав:Доброго дня! У нас незабаром весілля і постало питання вибору обручок. Скажіть будь ласка чи дійсно слід купувати лише гладкі обручки? Оскільки, ми хотіли із вставкою діамантів, проте всі навколо нам радять, що відповідно до наших українських традицій, щоб "життя молодят було гладким" слід купувати звичайні класичні обручки. Ми розуміємо, що це лише прикмети, проте хотіли б почути ще думку церкви, яка повинна бути обручка. Заздалегідь вдячні!

відомі випадки, коли обручкою ставали звичайні гайки :) і люди жили душа в душу в Шлюбі ціле своє життя і бачили дітей своїх дітей.... Але, правда, знаю випадок, коли при подібній же ситуації Шлюб таки розпався. Мабуть гайки були неякісними :pardon:
З повагою, о.Олег
пс. вітаю на Форумі. Перепрошую, ми не знайомі, мабуть, і, якщо неясно висловлююсь - кажіть, переформулюю :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Запитання-відповіді”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей