Третя Таємниця Фатіми говорить про апокаліпсис в груд. 2011?

на будь-яку тему. Відповідати може кожен дописувач Форуму, за винятком тих, кому модератори заборонили це робити.

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

ВікторЕреміта
початківець
початківець
Повідомлень: 32
З нами з: 05 липня 2011, 21:29

Третя Таємниця Фатіми говорить про апокаліпсис в груд. 2011?

Повідомлення ВікторЕреміта » 15 грудня 2011, 12:24

Слава Ісусу Христу!

Зараз в церкві Різдва Пресвятої Богородиці у Львові мощі Св.Піо і до нього відмовлюється дев'ятниця.Сьогодні в церкві правда одна з жінок що прибирає чергує і загалом служить в церкві передала мені роздруківку де говориться про Третю Таємницю Фатіми. Я Найшов зараз цей текст в інтернеті ось тут http://www.jasmin.lviv.ua/content/%D1%8 ... 0%BA%D0%B0 Тут знайдете імя Отця Піо що він це підтримував.

Зміст в тому що в статті майже точно вказано що кінець світу майже точно на цьому чи наступному тижні. Скажіть будь-ласка чи цей текст дійсно був в Об'явленні в третій Тайні і чи дійсно до цього причетний Отець Піо? Чи можливо це просто дописи.

Прошу відповіді найперше у священників і у людей які добре обізнані в темі.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Третя Таємниця Фатіми говорить про апокаліпсис в груд. 2011?

Повідомлення Just_me » 15 грудня 2011, 12:41

Хіба не написано, що лише Отець Небесний знає про час? Не переймайтеся зайвим, чиніть діла милосердя і все буде гаразд :)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Третя Таємниця Фатіми говорить про апокаліпсис в груд. 2011?

Повідомлення Georgij » 15 грудня 2011, 13:26

Деколи дуже часто використрвують імена святих, для забезпечення деяким інформаціям ваги та поширення :(
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Третя Таємниця Фатіми говорить про апокаліпсис в груд. 2011?

Повідомлення о.Олег » 15 грудня 2011, 14:17

ВікторЕреміта писав:Слава Ісусу Христу!

Зараз в церкві Різдва Пресвятої Богородиці у Львові мощі Св.Піо і до нього відмовлюється дев'ятниця.Сьогодні в церкві правда одна з жінок що прибирає чергує і загалом служить в церкві передала мені роздруківку де говориться про Третю Таємницю Фатіми. Я Найшов зараз цей текст в інтернеті ось тут http://www.jasmin.lviv.ua/content/%D1%8 ... 0%BA%D0%B0 Тут знайдете імя Отця Піо що він це підтримував.

Зміст в тому що в статті майже точно вказано що кінець світу майже точно на цьому чи наступному тижні. Скажіть будь-ласка чи цей текст дійсно був в Об'явленні в третій Тайні і чи дійсно до цього причетний Отець Піо? Чи можливо це просто дописи.

Прошу відповіді найперше у священників і у людей які добре обізнані в темі.

ні не був. Проте дарма Ви ширите такого роду інформацію в Мережі - люди сюди заходять різні, в т.ч. такі, що переймаються всім і вся: краще Ви в оо. на парафії запитайтеся і про те, хто це розповсюджує скажіть. Адже це, зрозумійте правильно, не лише ім'ям Фатіми чи о.Піо спекулюють - це і довірою до церкви Різдва Богородиці... Одне діло, якщо я грішний передзвоню до о.Ореста/інших і попрошу втрутитись, а інше - коли свідок злочину (а це, переконаний, злочин залякування людей) посвідчить. Заохочую Вас бути діяльним Христовим воїном :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

ВікторЕреміта
початківець
початківець
Повідомлень: 32
З нами з: 05 липня 2011, 21:29

Re: Третя Таємниця Фатіми говорить про апокаліпсис в груд. 2011?

Повідомлення ВікторЕреміта » 15 грудня 2011, 15:01

Слава Ісусу Христу!

Так в тім то і справа, що я якраз особисто стараюсь з єресями розбиратися і не пускати до голови псевдообявлень. Але тут раптом дивлюся, що вже в заголовку того що дали почитати написано, що об'явлення в Фатімі визнане Католицькою церквою(що я знав і раніше). Але я ж ніколи не цікавився достеменно тим що було в посланнях(винуватий тим:( ).Тут читаю-що це передано безпосередньо Богородицею. Та й настрій сильно зіпсувся-бо там було написано, що треба попереджувати всіх про кінець інакше відповідатимемо за кожного не знаючого.
О.Олеже-я сьогодні їду в Варшаву і тому мабуть особисто не встигну зайти і сказати про це. Можливо ваш дзвінок пароху Оресту Фредині дійсно б допоміг бо він би сьогодні на 2ий день Дев'ятниці оголосив би людям що ця інформація не знаходжувана в об'явленні

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Третя Таємниця Фатіми говорить про апокаліпсис в груд. 2011?

Повідомлення о.Олег » 15 грудня 2011, 16:44

ВікторЕреміта писав:Слава Ісусу Христу!

Так в тім то і справа, що я якраз особисто стараюсь з єресями розбиратися і не пускати до голови псевдообявлень. Але тут раптом дивлюся, що вже в заголовку того що дали почитати написано, що об'явлення в Фатімі визнане Католицькою церквою(що я знав і раніше). Але я ж ніколи не цікавився достеменно тим що було в посланнях(винуватий тим:( ).Тут читаю-що це передано безпосередньо Богородицею. Та й настрій сильно зіпсувся-бо там було написано, що треба попереджувати всіх про кінець інакше відповідатимемо за кожного не знаючого.
О.Олеже-я сьогодні їду в Варшаву і тому мабуть особисто не встигну зайти і сказати про це. Можливо ваш дзвінок пароху Оресту Фредині дійсно б допоміг бо він би сьогодні на 2ий день Дев'ятниці оголосив би людям що ця інформація не знаходжувана в об'явленні

передзвонив. Каже, що знає про цю пакість і пачками то все палить. Правда не може вичислити, хто цю заразу до Храму Божого приносить. Повернетесь - обов'язково зайдіть до нього і вкажіть чітко, хто це розповсюджував. Щастливої поїздки! Благословення Господнє!
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Третя Таємниця Фатіми говорить про апокаліпсис в груд. 2011?

Повідомлення andrivovk » 15 грудня 2011, 19:34

Але ж третя таємниця Фатіми ніби оприлюднена.Як вона звучить насправді? :oops:
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Третя Таємниця Фатіми говорить про апокаліпсис в груд. 2011?

Повідомлення andrey s. » 15 грудня 2011, 21:40

Незнаю....якось почитав і це викликало не зовсім Християнскі почуття. (але то таке, менше з тим, з Божою поміччю не згіршусь)
Але Господь хіба не попереджував..
Люди, коли хтось читає і вірить у всякі обявлення,поширює їх, то спитайте себе, чи хочаб раз(від початку до кінця) прочитали Святе Письмо.
Чи Катехизм(хочаб для дітей) перечитали, і чи Заповіді знаєте. ( якщо так, то спитайте дозволу на то)

Та кожин день може бути останнім...(і чим це не тотожність з кінцем світу ).
Тому не варто відволікатись, ніхто не знає часу(Хіба в Н.З. не ясно написано).
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Третя Таємниця Фатіми говорить про апокаліпсис в груд. 2011?

Повідомлення andrivovk » 06 січня 2012, 23:23

ТРЕТЯ ФАТІМСЬКА ТАЄМНИЦЯ
На численні прохання читачів нашого часопису повторюємо ще раз матеріал про 3-ю Фатімську таємницю.Пресвята Діва Марія об’явилася трьом дітям у Фатімі (Португалія) у 1917 році. Об’явлення Матері Божої офіційно були визнані Католицькою Церквою. Одна із дівчаток Люція після смерті Франциска та Жасинти вступила в монастир у Коімбре. Померла 11 лютого 2005 року. Сестра Люція переслала третій Фатімський секрет Папі Римському Пію ХІІ, аби Він об’явив його світу. Папа прочитав цей лист і був глибоко вражений ним, проте не об’явив його світові. Те саме вчинили наступні Папи, щоб не викликати у світі паніки і страху. Після смерті Люції третя таємниця була опублікована, але не для того, щоб лякати людей, а для того, щоб люди були підготовлені до цих подій. Матір Божа сказала Люції: “Об’являю світу те, що повинно відбутися поміж 1950 і 2012 роками: людство занедбає Заповіді Божі. Сатана заволодіє світом, сіючи ненависть і незгоду посеред людей. Держави виробляють смертоносну зброю, котра буде в змозі знищити землю за декілька хвилин. Більша половина людства буде знищена під час атомної війни. Виникне великий конфлікт релігійний. Іслам заатакує християнство. Розповсюдяться великі згіршення у Церкві та Згромадженнях. Бог допустить на людство град, гострі зими, спекотні літа, повені, пожежі, землетруси, несприятливий час, катастрофи, котрі поволі будуть знищувати землю. Усі ці події мають сповнитися перед 2012 роком”. Матір Божа також сказала: “Практикуйте вчинки милосердя щодо тих, які нуждаються. Усі, хто не буде виконувати тих вчинків, не переживе катастрофи. Кару, яку Бог намірений зіслати на грішне людство, неможливо собі уявити. Бог покарає суворо всіх, хто відкинув Його заповіді. Взиваю всіх, хто відкинув Його заповіді. Взиваю всіх, аби наблизилися до Христа, Який є світлом для світу”. Отець Авґустин, який проживає у Фатімі, отримав від Папи Павла VI дозвіл на відвідини с. Люції в Коімбрі. Сестра Люція сказала йому: “Отче, Матір Божа є сумною, бо мало хто зацікавився Її пророцтвами з 1917 року. Вір мені, отче, кара Божа невдовзі прийде. Багато душ загине і багато держав щезне з лиця землі. Якщо люди навернуться і почнуть покутувати, молитися і практикувати вчинки милосердя, світ може бути збережений. А коли не навернеться, то загине. Уже час, аби послання Матері Божої дати пізнати всім, особливо родинам, родичам, знайомим. Почніть молитися і чинити покуту, бо лише крок відділяє нас від катастрофи. Коли будуть багато говорити про мир, тоді наступить катастрофа. Певна людина, яка займає високе становище у світі, буде вбита, і це викличе атомну війну, котра приведе до великого знищення у світі. Темрява огорне землю впродовж трьох днів (72 години). Перед катастрофою буде дуже холодна ніч і сильний вітер. Людей огорне неспокій і почнеться землетрясіння, котре триватиме багато годин. Вітер принесе газ і розповсюдить його по світу. Сонця не буде видно. Ті, хто почитав Матір Пресвяту і розповсюджував Її послання, не повинні нічого боятися. Вона охоронить їх від катастрофи”.


Діти Непорочної, №4, 2011р.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Patlatus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 137
З нами з: 05 серпня 2011, 11:57

Re: Третя Таємниця Фатіми говорить про апокаліпсис в груд. 2011?

Повідомлення Patlatus » 21 січня 2012, 01:53

Я ще 28 чер 2011 о 16:00 на одній зі своїх сторінок в контакті опублікував таку нотатку:

ПСЕВДОТРЕТІЙ ФАТІМСЬКИЙ СЕКРЕТ

Зараз в соціальних мережах поширюється фальшива інформація про третій фатімський секрет наступного змісту:

"В 1917 році у Фатімі, що в Португалії Пресвята Діва Марія об’явилася трьом дітям - Люції, Франциску та Гіацинті. Це об’явлення було офіційно визнане Католицькою Церквою. Два перших послання були проголошенні відразу, а третє зберігалось в таємниці. Люція, по смерті Франциска і Гіацинти, вступила до закритого закону в Кольможе (Португалія), була монахинею та померла 11 лютого 2005 року. Сестра Люція прислала третій секрет Святішому отцеві Піусові ХІІ, щоб він об’явив його світу. Папа прочитав його з жахом, але не оприлюднив. Так само зробили й інші Папи, щоб в світі тне виникла паніка і страх. Після смерті Люції секрет був об’явлений, звичайно не для того щоб налякати людей, але щоб люди були приготовлені на події, які мають наступити.
Божа Матір сказала до Люції: «Об’являю світу те, що має відбутися між 1950-2012 роками. Людство занедбує Божі заповіді; диявол заволодів світом, сіючи ненависть і неспокій серед людей; держави виробляють смертоносну зброю, котра може знищити землю за кілька хвилин; більша половина людей буде знищена в атомній війні; виникне великий релігійний конфлікт; іслам буде атакувати християнство; виникне велика небезпека в церквах та монастирях; Бог допустить на людство град, суворі зими, спекотне літо, повені, вогонь, землетруси. Ці всі події мають відбутися перед 2012 роком».
Божа мати сказала також: «Робіть вчинки милосердя потребуючим, всі хто не робить добрих справ не переживуть цієї катастрофи. Кару, яку Бог має послати на грішне людство не може собі уявити. Бог суворо покарає всіх, хто відкидає Його заповіді. Закликаю всіх, щоб наблизитися до Христа, котрий є світлом світу».
Отець Августин, котрий живе в Фатімі, отримав від Папи Павла VI дозвіл, щоб відвідати сестру Люцію в Кольможе і вона сказала йому: «Отче Мати Божа дуже засмучена тому, що мало хто зацікавився її пророцтвами з 1917 року. Повір мені отче, кара Божа невдовзі прийде. Багато душ пропаде і багато держав зникне з поверхні землі. Якщо люди навернуться і почнуть покутувати, молитися і виконувати вчинки милосердя, світ може бути спасенний, якщо не навернуться – то загине. Настав час, щоб послання Божої Матері дати пізнати всім, особливо рідним, друзям, знайомим. Почніть молитися і чинити покуту, бо лише крок ділить нас від катастрофи. Коли будуть багато говорити про мир – надійде катастрофа. (Одна людина, як займає високу посаду в світі, буде вбита і це стане причиною атомної війни, котра приведе до страшного знищення в світі).
Темрява охопить світ на три дні – 72 години. Перед катастрофою ніч буде дуже холодна з сильним вітром, людей огорне неспокій і почнеться землетрус, котрий триватиме кілька годин. Вітер принесе газ і рознесе по світі. Сонце стане невидимим. Ті, котрі віддають пошану Діві Марії та розповсюдили її послання не повинні нічого боятися, вона збереже їх від катастрофи.
Що потрібно робити коли це настане? В дома приготувати малий вівтар, на ньому поставити хрест і фігурку Божої Матері, бути вдома стати на коліна і перепрошувати Бога за гріхи. Молитися «Вірую в Бога Отця…» і розарій, після кожного десята молитися: «О Ісусе, прости на провини наші, врятуй від вогню пекельного, приведи до неба всі душі, особливо ті, які найбільше потребують Твого милосердя. Ісусе довіряю Тобі!». Дім повинен бути закритий, нікого чужого не впускати і дім, двері та вікна мають бути зачиненими, ні з ким не розмовляти, лише молитися. Засвітити посвячену свічку, котра має світити три дні, бо іншого світла в цей час не буде. Не виходити з дому пожодній причині аж поки все не внормується. Потрібно мати хоча б три воскові свічки в домі. Після молитви на розарію додати слава: «Діво Маріє, бережи нас любимо тебе, спаси нас і світ». Потрібно мати в домі свячену воду і нею покропити дім, особливо вікна та двері.
Ті, котрі повірять моїм словам і будуть розповсюджувати не повинні нічого боятися. Говорити про це іншим поки маєш ще час. Ті котрі мовчатимуть про це будуть відповідальні за тих, котрі про це не знали і загинули. Потрібно пам’ятати, що Бог безмежно милосердний."

Насправді, було всього три таємниці Фатіми, і третя таємниця містила іншу інформацію.
«Третій секрет» Фатіми був офіційно оприлюднений у ювілейному 2000 році. У тому далекому 1917-му році перед маленькою Луцією постала наступна картина: «Після двох частин, які я вже пояснила, ліворуч від Божої Матері і трохи вище, ми побачили Ангела з вогненним мечем в лівій руці. Палаючи, меч вивергав язики полум'я, які могли б спалити всю Землю, але вони гасли, торкаючись прекрасного сяйва, яке Божа Матір випромінювала назустріч їм зі своєї правої руки. Вказуючи на землю правою рукою, Ангел сказав гучним голосом: «Покайтеся, покайтеся, покайтеся!' Ми побачили в нескінченно яскравому світлі, чим є Бог - щось подібне до того, як зображення людей з'являються в дзеркалі, коли вони проходять перед ним; єпископа, одягненого в біле, - нам здалося, що це був Святіший Отець. Там були й інші єпископи, священики, вірні - чоловіки і жінки. Вони піднімалися на гору, на вершині якої був великий Хрест з необтесаних стовбурів коркового дерева. Перш ніж потрапити туди, Святіший Отець пройшов через велике напівзруйноване місто. Він ішов, зупиняючись, страждаючи від болю і горя, і молячись за душі тих, чиї тіла він зустрічав на своєму шляху. Досягнувши вершини гори, на колінах біля підніжжя Хреста Папа був убитий групою солдатів, які влучали в нього кулями і стрілами. Таким же чином там померли один за одним інші єпископи, священики та віруючі - чоловіки і жінки, миряни різних чинів і станів. З обох сторін Хреста стояли двоє Ангелів, кожен із кришталевою чашею в руці, в яку вони збирали кров мучеників, окропляючи нею душі, які прокладали свій шлях до Бога ».

І зараз офіційно вважається, що в третій фатімській таємниці був описаний замах на вбивство Івана Павла ІІ.
Хто б не поширював фальшиву інформацію про третій (чи четвертий) фатімський секрет, неправдомовці.
Мабуть, комусь дуже кортить поширювати страх поміж людей. В Біблії написано, що ніхто не може знати, коли відбудеться другий прихід Христа, тому всі, що пишуть про апокаліпсис, що прив'язаний до конкретної дати (наприклад, 2012 року) - неправдомовці.
Отож пізнайте правду, і правда вас вільними зробить.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Третя Таємниця Фатіми говорить про апокаліпсис в груд. 2011?

Повідомлення andrey s. » 21 січня 2012, 19:19

Божа мати сказала також: «Робіть вчинки милосердя потребуючим, всі хто не робить добрих справ не переживуть цієї катастрофи. Кару, яку Бог має послати на грішне людство не може собі уявити. Бог суворо покарає всіх, хто відкидає Його заповіді. Закликаю всіх, щоб наблизитися до Христа, котрий є світлом світу».


і
Дім повинен бути закритий, нікого чужого не впускати і дім, двері та вікна мають бути зачиненими, ні з ким не розмовляти, лише молитися. Засвітити посвячену свічку, котра має світити три дні, бо іншого світла в цей час не буде. Не виходити з дому пожодній причині аж поки все не внормується.

Людина якась буде загинатись на вулиці, буде стукати і прохати помочі..а їй скажуть: Ізиді.... :no:
Потрібно мати хоча б три воскові свічки в домі. Після молитви на розарію додати слава: «Діво Маріє, бережи нас любимо тебе, спаси нас і світ». Потрібно мати в домі свячену воду і нею покропити дім, особливо вікна та двері.
Ті, котрі повірять моїм словам і будуть розповсюджувати не повинні нічого боятися. Говорити про це іншим поки маєш ще час. Ті котрі мовчатимуть про це будуть відповідальні за тих, котрі про це не знали і загинули. Потрібно пам’ятати, що Бог безмежно милосердний."


Справді, я не розумію, чому так все запущено. :pardon: Хоча....маю підозри чому.....
Якщо людина сама не читала Святе Письмо, ніколи не трудилась сама пошурупати над Божим Словом, а тільки чиєсь пояснення і розуміння(того хто не журиться авторитетом Церкви, а тільки особистим), яке беззастережно і безсумнівно приймається, то внести смуту тій людині зовсім не важко...зробити її рабом страху, і не про Страх Божий тут йдеться.
Само по собі то є нормальним(нажаль), і чомусь я не дивуюсь тому. Ну так воно є, і що я можу змінити????
Чи повинен я протистояти тому, що на моє переконання чи ................., ну одним словом я не прийняв цього і вважаю таким, що не можу знайти причину, пояснення для себе, чому я зараз з цього приводу пишу, тобто не вартим уваги.(але чомусь пишу :pardon: )

Маєте кожин голову, от і думайте....що то таке і навіщо то ....(щасливі ті, які не думають про все, а просто живуть, живуть щоб Жити)
Дам тільки одну добру пораду, і це порада тим які ніколи того(всякі обявлення чи всякі такі "турботливі мудрості") не читали і ніц за то не знають.....
Зробіть все, все щоб так і залишилось. Навіть з банальної цікавості не читайте того...Ви нічого не втратите, а й навіть здобудите.
І скажу, що коли хочиться(з любих причин), а Ви собі відмовите, то справді здобудите або утвердитесь в дуже потрібній Чесноті.
Йде війна за душі, і обачний не шукає собі "гудза", якусь таємничу і виключно особливу мудрість, щоб не бути погубленним :evil: ....

Хоча можливо я не правий.. :roll: ...
На все Воля Божа і допуст...якщо то потрібно, такий шлях до Спасіння, то що тут вдієш. :pardon:
Тобто я нічого не зміню і знати не можу, як там і що, потрібно то комусь чи ні...(так що міг того всього і не писати :pardon: , то так, думки по ходу...)
Шляхи Господні незбагненні, і хто шукає той знайде. Головне, це правильно і сформувати запитання, коректно його поставити. Тоді і відповідь буде очевидна.
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Romana
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 10 листопада 2012, 21:19
Звідки: Львівська область

Re: Третя Таємниця Фатіми говорить про апокаліпсис в груд. 2011?

Повідомлення Romana » 11 листопада 2012, 20:24

Дякую за відповідь на питання,що збило мене з толку.
Дякую.
Люби Бога і роби,що хочеш.
Св.Августин


Повернутись до “Запитання-відповіді”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей