Подяка за випробовування?

на будь-яку тему. Відповідати може кожен дописувач Форуму, за винятком тих, кому модератори заборонили це робити.

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Естер
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 25 листопада 2012, 00:03

Подяка за випробовування?

Повідомлення Естер » 25 листопада 2012, 12:21

Дякую Богу за випробування, з якими не можу справитися. - як розуміти той вислів

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення andrey s. » 25 листопада 2012, 16:07

Естер писав:Дякую Богу за випробування, з якими не можу справитися. - як розуміти той вислів

Тут важливий контекст.., в розумінні цього (тобто до якої ситуації це міряєте ).
Розумієте..., на мою думку тут є сенс, а можливо навіть житєва правда. По суті.., якщо відверто, то ми ( тобто я :oops: ) мало з чим в силах впоратись, це робить Господь. Ну так.., здається що ми самі щось побороли чи пройшли якісь труднощі, часто так здається, особливо коли працювали в цьому напрямку, думали, терпіли . Але то тільки так здається.., і такий погляд може навіть нашкодити. Так Святі кажуть, кажуть що в основі є стара і всім знайома гордість.Апостол Павло напевне краще розумів це, коли писав про колючку.
А якщо простіше..., то я гадаю, так Господь Бог піклується про нас, робить це для того.., щоб ми не загубились і памятали.., що разом з Ним здатні пройти хоч через долину смерті..., аби Він був поруч.
А самі.., от те " я ".., я приречений у свому "я", а у Хресті я маю Надію, Віру..., ну Все ..що потрібно.
І якщо пошурупати, а краще осмислити це в конкретній ситуації.., то слова вдячності самі вирвуться з нутра.
Так ми ставим Бога на самому - самому місці, на чолі і на правиці ( в помислах і вчинках ).
..
Ну якось так підозрюю :) .
Дякую.
.......................
Ой !!!!, пробачте :sorry: , я не зауважив в яку тему перенесли це повідомлення. Я не священник, то я так, висловився.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Естер
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 25 листопада 2012, 00:03

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення Естер » 25 листопада 2012, 17:56

дякую. НЕ можу сказати, шо все зрозуміла, певно, моя віра не така глибока, як Ваша. Але взяла до роздумів.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення romanm » 25 листопада 2012, 18:41

А я думаю, що цей вислів взагалі не християнський. Якщо взяти дослівно. Віддає якимось приреченням. Неможливості протистояти гріху чи життєвим ситуаціям, нмсд. Тут вимальовується складна тема, якщо одне, то чому, якщо по іншому, то навіщо?:) Але я вважаю, повторюся,що цитата не має під собою християнського підґрунтя.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення о.Олег » 25 листопада 2012, 18:52

romanm писав:А я думаю, що цей вислів взагалі не християнський. Якщо взяти дослівно. Віддає якимось приреченням. Неможливості протистояти гріху чи життєвим ситуаціям, нмсд. Тут вимальовується складна тема, якщо одне, то чому, якщо по іншому, то навіщо?:) Але я вважаю, повторюся,що цитата не має під собою християнського підґрунтя.

скоріше - відчувається якась... вирваність з контексту... Мені, наприклад, почувся контекст:
Молитви Дня
Господи, дай мені зустріти з душевним спокоєм усе, що принесе мені цей день. Дай мені цілковито віддатися на волю Твою святу. На всяк час дня цього в усьому настав мене і підтримай мене, Господи. Які б я не дістав звістки, навчи мене приймати їх зі спокійною душею і твердим переконанням, що на все Свята Воля Твоя. У всіх ділах моїх і словах керуй думками моїми і почуттями. У всіх непередбачених випадках не дай мені забути, що все Ти посилаєш. Навчи мене просто і мудро ставитись до всіх людей, нікого не ображаючи, ані засмучуючи. Господи, дай мені силу перенести втому і всі події цього дня. Керуй моєю волею і навчи мене молитись, вірити, надіятись, терпіти, прощати і любити

МОЛИТВА СВ. ЙОАНА ЗОЛОТОУСТОГО
НА ВСЯКУ ГОДИНУ ДНЯ І НОЧІ

Господи, не позбав мене небесних Твоїх благ.
Господи, визволи мене від вічних мук.

Господи, розумом чи думкою, словом чи ділом згрішив я – прости мені.

Господи, визволи мене від усякого незнання, забуття, легкодухості, закам’янілої нечутливості.

Господи, визволи мене від усякої спокуси.

Господи, просвіти моє серце, затьмарене злою похіттю.

Господи, як людина, я згрішив, Ти ж, як Бог щедрий, помилуй мене, знаючи неміч моєї душі.

Господи, пошли благодать Твою на поміч мені, щоб я прославив ім'я Твоє Святе.

Господи Ісусе Христе, запиши мене, раба Твого, в книзі життя і подай мені кінець благий.

Господи Боже мій, хоч нічого доброго не вчинив я перед Тобою, але дай мені з благодаті Твоєї покласти добре починання.

Господи, зроси моє серце росою Твоєї благодаті.

Господи неба і землі, пом'яни мене, грішного, мерзенного і нечистого раба Твого, у Царстві Твоїм.

Господи, прийми мене в покаянні.

Господи, не залишай мене.

Господи, не дай мені впасти у спокусу.

Господи, дай мені благі помисли.

Господи, дай мені сльози каяття, пам'ять про смерть та упокорення.

Господи, дай мені твердий намір покаятись у гріхах моїх.

Господи, дай мені смирення, чистоту тіла мого та послух.

Господи, дай мені терпіння, великодушність і лагідність.

Господи, вкорени страх Твій благий в серце моє.

Господи, сподоби мене любити Тебе від усієї душі моєї і в усьому виконувати волю Твою.

Господи, захисти мене від лихих людей, і бісів, і пристрастей, і від усього шкідливого для мене.

Господи, твори за Твоїм бажанням все, що Ти хочеш, і нехай буде воля Твоя у мені, грішнім, бо Ти Благословенний єси навіки. Амінь.


МОЛИТВА ЩОДЕННА ДО ГОСПОДА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА

Господи! Не знаю, чого просити в Тебе! Ти один знаєш, що мені потрібно. Ти любиш мене більше, ніж я вмію любити себе. Отче! Дай рабові Твоєму, чого і сам я просити не вмію. Не насмілююсь просити ані хреста, ані втіхи. Тільки стою перед Тобою, серце моє відкрите. Ти бачиш потреби, яких я не бачу. Подивись і вчини зі мною по милості Твоїй. Урази і зціли, скинь і підведи мене. Благоговію перед святою Твоєю волею і незбагненними для мене Твоїми долями. Приношу себе в жертву Тобі. Віддаюсь Тобі. Нема в мене бажання, крім бажання виконати волю Твою. Навчи мене молитися. Сам у мені молись. Амінь.


МОЛИТВА НА ВСЯКЕ ПРОХАННЯ

Споглянь, Владико Чоловіколюбче, милостивим оком на рабів Твоїх і почуй благання наші, що з вірою приносимо, як і Сам Ти сказав: "Усе, що в молитві проситимете, віруйте – одержите, і буде вам", і знов: "Просіть – і дасться вам". Тому й ми, що надіємось на милість Твою, хоч і недостойні, просимо: подай милість Твою рабові Твоєму (ім'я) та вволи добре бажання його, в мирі та спокої, в здоров'ї та в довговічності все життя його збережи. І Тобі славу возсилаємо, Отцю і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

МОЛИТВА ПЕРЕД ПОЧАТКОМ ВСЯКОГО ДОБРОГО ДІЛА

Милосердний Боже, Отче і Господи, дай мені шукати всім серцем тільки того, що потребує від мене Твоя Свята Воля. У всякому ділі дай мені силу шукати перш усього сповнення Святих Твоїх Заповітів. Настав мене на Твою праведну путь і навчи в усякій роботі не сходити з неї. Сотвори моє життя таким, щоб я міг робити все з волі Твоєї, дай мені силу сповняти Твої святі Заповіді. На всіх стежках життя мого підтримай мої слабі сили, оборони від лукавої спокуси і поблагослови на все добре, чисте і святе, щоб і словами уст моїх і всіми ділами життя мого я прославляв Святе ім'я Твоє, Бога Великого, для нас людей, Милосердного Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

МОЛИТВА ПІСЛЯ СКІНЧЕННЯ ВСЯКОГО ДОБРОГО ДІЛА

Всемогутній Боже, Милосердний Отче! Я знаю, що я негідний приносити мою подяку Тобі. Ти не потребуєш нічого від мене, знаючи мою нікчемність, мою бідність перед Тобою. Але Ти дав мені ласкаво Твою заповідь приносити Тобі славослів'я і подяку мого вдячного серця.
Великий Боже, Милосердний Отче! Яку, достойну величності Твоєї, подяку можу принести Тобі я, бідний і нікчемний грішник? Все ж, віруючи в Твою милість до мене, грішного, в Твою всепрощаючу любов, я приношу Тобі, в імені Сина Твого, нашого Спасителя і Визволителя, жертву хвали, жертву славослів'я мого відданого Тобі і вдячного серця. Ти благословляєш мене у кожній хвилині життя мого, Ти настановляєш мене на все добре, чисте і святе. Ти підтримуєш мене і ведеш мене по дорозі Твоїй, Ти приводиш мене терпеливо до вічного блаженства в Твоїм Небеснім Царстві, прощаючи з любов'ю мої провини.


Нехай же слава, честь і поклоніння Тобі, Богу Вічному, ніколи не замовкнуть у серці моїм, нехай воно славить Тебе, Бога Милосердного, в Тройці Святій Єдиного, Отця, і Сина, і Святого Духа нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

МОЛИТВА ПРИ ВХОДІ ДО ЦЕРКВИ

Милосердя двері відкрий нам, Благословенна Богородице, щоб ми, на Тебе надіючись, не загинули, а від усякого лиха Тобою визволилися. Бо Ти єси спасіння роду християнського.

Це входжу я до дому Твого Святого, Господи, щоб поклонитися Твоїй величності і вознести свою щиру молитву перед святим Твоїм Престолом, Владико Світу. Стаючи перед Тобою, Господи, я приношу всі справи життя мого, а Ти щедрою рукою Своєю поблагослови мою щиру працю і мої добрі наміри і веди мене дорогою безпечною, щоб не похитнулися ноги мої. Я дякую Тобі, Отче Небесний, за всі щедрі дари, які подає нам батьківська рука Твоя.

Я прославляю Тебе, Творче і Владико неба і землі, як Радість життя нашого, як Світло, що життя наше освічує, як Законоположника, що життя наше на праведну путь наставляє, як Суддю, що всім віддасть по заслузі, як Доброчинця, що щедрою рукою допомагає тим, хто на Тебе надіється. Нехай же благоприємною буде Тобі нинішня молитва, наче кадило запашне, як щира жертва серця мого для Тебе, Господи. Амінь.


МОЛИТВА ПЕРЕД ПОЧАТКОМ БОЖЕСТВЕННОЇ ЛІТУРГІЇ

Господи Ісусе Христе, щедрий і милостивий до всіх, що до Тебе звертаються, молюся Тобі: дай мені зі щирістю, любов'ю, та страхом і всією увагою аж до кінця цієї служби Божої пробути, і з совістю та щирим серцем Тобі молитися, Милосердному Богові. Господи Царю, вислухай мене, що благаю Тебе, і прости мені гріхи мої, бо Ти один милосердний, і Тебе славлю з Отцем і Святим Духом навіки. Амінь.


МОЛИТВА ВДЯЧНА ПІСЛЯ СЛУЖБИ БОЖОЇ

Дякую Тобі, Боже, Спасителю мій, усією душею моєю і тілом, величаю, славлю і вихваляю Тебе, що сподобив мене, грішного, взяти участь у принесенні Твоєї безкровної і словесної жертви за наші гріхи і на спомин Твого земного життя, спасаючих мук, хресної смерті, преславного воскресіння і вознесіння на небо. Молюся Тобі: всі мої гріхи обмий, очисти і прости, і дай у всі дні життя мого творити волю Твою і в чистій совісті приносити подяку й молитви Тобі з Предвічним Твоїм Отцем і Пресвятим, Благим і Животворчим Твоїм Духом нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.




за одно і помолилися :)
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення andrey s. » 25 листопада 2012, 20:08

о.Олег писав:МОЛИТВА СВ. ЙОАНА ЗОЛОТОУСТОГО
НА ВСЯКУ ГОДИНУ ДНЯ І НОЧІ

Господи, не позбав мене небесних Твоїх благ.
Господи, визволи мене від вічних мук.

Господи, розумом чи думкою, словом чи ділом згрішив я – прости мені.

Господи, визволи мене від усякого незнання, забуття, легкодухості, закам’янілої нечутливості.

Господи, визволи мене від усякої спокуси.

Господи, просвіти моє серце, затьмарене злою похіттю.

Господи, як людина, я згрішив, Ти ж, як Бог щедрий, помилуй мене, знаючи неміч моєї душі.

Господи, пошли благодать Твою на поміч мені, щоб я прославив ім'я Твоє Святе.

Господи Ісусе Христе, запиши мене, раба Твого, в книзі життя і подай мені кінець благий.

Господи Боже мій, хоч нічого доброго не вчинив я перед Тобою, але дай мені з благодаті Твоєї покласти добре починання.

Господи, зроси моє серце росою Твоєї благодаті.

Господи неба і землі, пом'яни мене, грішного, мерзенного і нечистого раба Твого, у Царстві Твоїм.

Господи, прийми мене в покаянні.

Господи, не залишай мене.

Господи, не дай мені впасти у спокусу.

Господи, дай мені благі помисли.

Господи, дай мені сльози каяття, пам'ять про смерть та упокорення.

Господи, дай мені твердий намір покаятись у гріхах моїх.

Господи, дай мені смирення, чистоту тіла мого та послух.

Господи, дай мені терпіння, великодушність і лагідність.

Господи, вкорени страх Твій благий в серце моє.

Господи, сподоби мене любити Тебе від усієї душі моєї і в усьому виконувати волю Твою.

Господи, захисти мене від лихих людей, і бісів, і пристрастей, і від усього шкідливого для мене.

Господи, твори за Твоїм бажанням все, що Ти хочеш, і нехай буде воля Твоя у мені, грішнім, бо Ти Благословенний єси навіки. Амінь.



З повагою. о.Олег

Вперше бачу цю молитву.
Гарно...Потужно.
:Rose:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення andrey s. » 25 листопада 2012, 20:25

Естер писав:гм... мабуть, в плані віри та довіри БОгові Ви маєте рацію.

Я маю рацію..., це так...таку з антенкою :) .
...
Байдуже яка кому вага дана, головне в чистому одязі ходити. Господь подбав про " Пральню ". Маємо Церкву з Таєнствами.
...
Я точно худша.

Так це ж добре..., Двері у Царство Боже є вузькі... . Товстуни туди можуть не пролізти, а ось Вам якраз в пору прийдеться.
:oops:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Запитання-відповіді”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей