Вибір адміністратора

на будь-яку тему. Відповідати може кожен дописувач Форуму, за винятком тих, кому модератори заборонили це робити.

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Вибір адміністратора

Повідомлення пілігрим » 11 квітня 2013, 23:33

Я не закликаю обирати адміністратора. Я говорю про вибір адміністратором цього форуму нік-нейма. Мова йде про "samael". До речі , всі повідомлення з цього форуму приходять мені з електронної адреси , яке також включає це ім"я.
Так от , в гностично-кабалістичній традиції це одне з імен диявола.
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D1%E0%EC%E0%FD%EB%FC
Звідси питання - що це , епатаж , чи щось інше?
Чесно кажучи мені моторошно.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибір адміністратора

Повідомлення о.Олег » 12 квітня 2013, 05:01

пілігрим писав:Я не закликаю обирати адміністратора. Я говорю про вибір адміністратором цього форуму нік-нейма. Мова йде про "samael". До речі , всі повідомлення з цього форуму приходять мені з електронної адреси , яке також включає це ім"я.
Так от , в гностично-кабалістичній традиції це одне з імен диявола.
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D1%E0%EC%E0%FD%EB%FC
Звідси питання - що це , епатаж , чи щось інше?
Чесно кажучи мені моторошно.

а в інших традиціях? :D
зрештою - почекаємо, чи відповість вибравший
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Вибір адміністратора

Повідомлення пілігрим » 12 квітня 2013, 08:16

о.Олег писав:а в інших традиціях? :D


Що ж - в інших традиціях
Самаэль — главный правитель пятого неба (иудаизм)
Самаэль — огромный двенадцатикрылый змей, тащащий за собой … Солнечную систему. (Апокалипсис)
Самаэль — ангел смерти, пришедший за Моисеем (Библия)
Самаэль — предводитель злых духов и ангел смерти (поздняя раввинская литература). (Обратите внимание: слова ангел смерти здесь имеют четко выраженное отрицательное значение.)
Самаэль — князь демонов и колдун (Книга Еноха)
Самаэль — ангел-хранитель Исава и начальник стражи Эдема (Талмуд)
Самаэль — змей-искуситель (Талмуд)
Самаэль — отец Каина (как следствие предыдущего пункта)
Самаэль — ангел тьмы (учение каббалистов)
Самаэль — пятый архангел мира Браия, соответствующий сефиру Гебура
Самаэль — одно из имен Сатаны
Самаэль — демиург (копты)
Самаэль — владыка нижней части преисподней и хаоса (копты)
Самаэль — главный архонт, первый сын Пестис София, создатель злого начала Мироздания (гностицизм)
Самаэль — Отец и предводитель Демонов (Демонолатрия)
Самаэль — Ангел-хранитель Рима
Самаэль — отрицательный герой оперы «Волшебный Стрелок», демон-охотник, владеющий секретом создания пуль, всегда попадающих в цель
Самаэль — в каббале первый из серафимов, и в знак своей исключительности имел не шесть а десять крыльев.
Востаннє редагувалось 12 квітня 2013, 08:48 користувачем пілігрим, всього редагувалось 2 разів.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Вибір адміністратора

Повідомлення viter » 12 квітня 2013, 08:25

Пілігриме, Вам не здається, що Ви трохи перегинаєте палицю? Ваш висновок поспішний та образливий (Ви навіть не дочекалися відповіді адміна).
MOD: Прошу видалити останнє речення зі свого останнього допису.

І ще, адміністратор не модерує, а здійснює технічний супровід роботи форуму. Модерує модератор.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Вибір адміністратора

Повідомлення пілігрим » 12 квітня 2013, 08:52

viter писав:Пілігриме, Вам не здається, що Ви трохи перегинаєте палицю? Ваш висновок поспішний та образливий (Ви навіть не дочекалися відповіді адміна).
MOD: Прошу видалити останнє речення зі свого останнього допису.

І ще, адміністратор не модерує, а здійснює технічний супровід роботи форуму. Модерує модератор.

Забрав.
Перегинаю? Може. А може ні.

Ще про традиції. Масони завжди вважали і тепер вважають себе продовжувачами гностично-кабалістичних традицій.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибір адміністратора

Повідомлення о.Олег » 12 квітня 2013, 09:15

а Ангел Риму - це теж "чорна" тваринка?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Вибір адміністратора

Повідомлення пілігрим » 12 квітня 2013, 09:46

о.Олег писав:а Ангел Риму - це теж "чорна" тваринка?

Язичницького Риму - так.
Є багато виразів - денниця , ранкова зірка , ангел світла і т.д. які в езотеричній літературі є синонімами слова "люцифер". Цими синонімами любили і люблять побавитись сили , яких друзями Церкви назвати важко.
Якщо керівництво форуму влаштовують ті аналогії , які виникають у деяких дописувачів (наприклад в мене) , то хай буде "самаель".
Κύριε ελέησον

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Вибір адміністратора

Повідомлення Міра » 12 квітня 2013, 10:03

Ух ти..
"Самаэ́ль (др.-евр. סמאל, «сам», яд и «эль», бог) — ангел смерти в Талмуде, христианстве и демонологии"
Тепер розумію, чому дивне відчуття якесь було, коли бачила тут і на пошті цей нік.
Мені теж цікаві мотиви вибору.
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Вибір адміністратора

Повідомлення viter » 12 квітня 2013, 11:48

Було б добре почути чим мотивував адміністратор вибір такого ніка. Можливо він не знає такого значення цього імені.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Вибір адміністратора

Повідомлення Just_me » 12 квітня 2013, 12:29

Люди добрі, наш адмін навчався у Духовній семінарії. Якщо він щось собі вибирав, то знає для чого. Для мене ця вся дискусія є лише свідченням того, що ми не завжди займаємося потрібними речами. Не уявляю, щоб мені колись прийшло в голову гуглити, що чийсь нік означає. Сорі, але було б мудро просто написаити йому ПП, якщо так вже мучить цікавість.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Вибір адміністратора

Повідомлення пілігрим » 12 квітня 2013, 14:45

Just_me писав:Люди добрі, наш адмін навчався у Духовній семінарії. Якщо він щось собі вибирав, то знає для чого. Для мене ця вся дискусія є лише свідченням того, що ми не завжди займаємося потрібними речами. Не уявляю, щоб мені колись прийшло в голову гуглити, що чийсь нік означає. .

Якщо адмін вчився в семінарії і знає для чого вибрав такий нік , то і мені тим більше цікаво знати , для чого. Адже форум - справа публічна .
Шановна пані модер , я нічого не гугляв. Крім інтернету є ще така штука , як книжки (це такі прямокутні аркуші паперу , на яких друковані літери) , і я їх час від часу читаю.
І так , мене дуже цікавить , чому саме з форуму моєї Церкви мені надходять повідомлення з масонсько-кабалістичними символами. Якби це був форум товариства мадам Блаватської , чи Реріхів , то й питань не виникало б.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибір адміністратора

Повідомлення о.Олег » 12 квітня 2013, 20:04

viter писав:Було б добре почути чим мотивував адміністратор вибір такого ніка. Можливо він не знає такого значення цього імені.

ніколи не подумав би, що в нас так обильно цікавляться гностиками/кабалою :D
розвиваємося :)
дякуєм Тобі, адмін :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Вибір адміністратора

Повідомлення andrivovk » 12 квітня 2013, 20:28

А я постійно собі думав, що цей нік означає Самуїл. :oops: і так завжди і вважав, а про самаеля вперше чую.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Вибір адміністратора

Повідомлення andrivovk » 12 квітня 2013, 20:31

пілігрим писав:...є ще така штука , як книжки (це такі прямокутні аркуші паперу , на яких друковані літери) , і я їх час від часу читаю...

Не всі книжки є паперовими і прямокутними. І навіть не всі мають літери.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Вибір адміністратора

Повідомлення пілігрим » 12 квітня 2013, 20:49

Я ж нічого...
Якщо ім"я демона (сатани) , як навіть одне з можливих значень , в електронному адресі Церкви більше нікого на цьому форумі не зачіпає , то хай так і буде.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Вибір адміністратора

Повідомлення пілігрим » 12 квітня 2013, 20:50

andrivovk писав:Не всі книжки є паперовими і прямокутними. І навіть не всі мають літери.

Так , ще є пластикові і круглі. Але я такими не користуюсь - з полиць скочуються.
Щодо літер - "Книги Ілая" надивились? :)
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибір адміністратора

Повідомлення о.Олег » 12 квітня 2013, 21:10

andrivovk писав:А я постійно собі думав, що цей нік означає Самуїл. :oops: і так завжди і вважав, а про самаеля вперше чую.

і я грішним ділом також так думав :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибір адміністратора

Повідомлення о.Олег » 12 квітня 2013, 21:12

пілігрим писав:Я ж нічого...
Якщо ім"я демона (сатани) , як навіть одне з можливих значень , в електронному адресі Церкви більше нікого на цьому форумі не зачіпає , то хай так і буде.

ще й як зачіпає - я навіть проти того чортоподібного смайлика в нашій збірці
написав Віталіку на Скайп - може знайде час поговорити про цей свій нік
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Вибір адміністратора

Повідомлення ShMariam » 12 квітня 2013, 21:13

о.Олег писав:
andrivovk писав:А я постійно собі думав, що цей нік означає Самуїл. :oops: і так завжди і вважав, а про самаеля вперше чую.

і я грішним ділом також так думав :)

А я собі так думаю, що й адмін так думав :) Вибачайте за тавтологію :D
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Вибір адміністратора

Повідомлення andrivovk » 12 квітня 2013, 21:13

пілігрим писав:
andrivovk писав:Не всі книжки є паперовими і прямокутними. І навіть не всі мають літери.

Так , ще є пластикові і круглі. Але я такими не користуюсь - з полиць скочуються.
Щодо літер - "Книги Ілая" надивились? :)

Я маю на увазі електронні книги або аудіо. :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Вибір адміністратора

Повідомлення пілігрим » 12 квітня 2013, 21:18

ShMariam писав:А я собі так думаю, що й адмін так думав :) Вибачайте за тавтологію :D

Кожен мав би думати , що пише.Навіть на паркані. А тим більше на офіційному форумі Церкви в якості адміна. Ось тут би дійсно гугль в пригоді став би.
Мене чомусь , як і Міру , коробило від цього імені в ел.адресі. Значить колись щось читав на цю тему. А вчора якраз читав книжку по темі гностики , апокрифи , кабалістика , і випливло.
Востаннє редагувалось 12 квітня 2013, 21:49 користувачем пілігрим, всього редагувалось 1 раз.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Вибір адміністратора

Повідомлення пілігрим » 12 квітня 2013, 21:23

andrivovk писав:Я маю на увазі електронні книги або аудіо. :)

В тому пості я і пояснював модеру , що носіями інформації є далеко не тільки електронні.
Аудіотринділки я книгами взагалі не вважаю.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Вибір адміністратора

Повідомлення Just_me » 12 квітня 2013, 22:29

пілігрим писав:Я ж нічого...
Якщо ім"я демона (сатани) , як навіть одне з можливих значень , в електронному адресі Церкви більше нікого на цьому форумі не зачіпає , то хай так і буде.

Це не від церкви приходять повідомлення, а від імені адміністратора форуму, навіть якщо його нік якийсь не такий, як хтось хотів би бачити. От мене найбільше всього зачіпає на форумі неправильне розставлення розділових знаків, пробіли перед крапками чи комами, написання кожного речення з нового рядка чи з малої букви. І що? А це мені зустрічається значно частіше, ніж листи від форуму, повірте на слово. Але я над собою працюю. Просто переключила власну увагу на багато інших корисних речей у світі, бо переконувати чи доколупуватися до когось, навіть якщо я 100 разів вважаю це правильним, я визнала для себе за недоцільне. Менше сиджу в неті, більше спілкуюся з людьми. Помагає. Чого і всім бажаю.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Вибір адміністратора

Повідомлення пілігрим » 12 квітня 2013, 23:01

Just_me писав:Це не від церкви приходять повідомлення, а від імені адміністратора форуму, навіть якщо його нік якийсь не такий, як хтось хотів би бачити. От мене найбільше всього зачіпає на форумі неправильне розставлення розділових знаків, пробіли перед крапками чи комами, написання кожного речення з нового рядка чи з малої букви. І що? А це мені зустрічається значно частіше, ніж листи від форуму, повірте на слово. Але я над собою працюю. Просто переключила власну увагу на багато інших корисних речей у світі, бо переконувати чи доколупуватися до когось, навіть якщо я 100 разів вважаю це правильним, я визнала для себе за недоцільне. Менше сиджу в неті, більше спілкуюся з людьми. Помагає. Чого і всім бажаю.


Нік адміна мені дуже навіть подобається. Просто цікаво , форум християнський , а нік , перепрошую , дзябелкуватий.
Шановна Джаст Мі , я не зовсім розумію ваших дописів у цій темі. Щось типу - стули писка і не пашталакай? Шановна , це форум. Я нікого не ображаю і і в дописах не фуліганю. Якщо вам не подобається ця тема (як мені нік адміна) , то скористайтесь власною порадою - вимкніть комп і поспілкуйтесь з людьми.
Або забаньте мене. Проблема точно зніметься.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Вибір адміністратора

Повідомлення Just_me » 12 квітня 2013, 23:17

Легко і просто поясню свою реакцію: Ви чомусь свою участь у форумі побудували на вишукуванні недоліків в якихось висловлюваннях, ніках, хтось там недостатньо критично до чогось відноситься, хтось якусь книжку рекомендує жахливу, то приписуєте якесь подвійне значення чиїмось словам. Ламати - не будувати. Спробуйте привнести якийсь конструктив, щось розповісти, поділитися чимось хорошим, цікавим, інформативним. Наразі ця тема якраз вартує бути об"єднаною із вже існуючим обговоренням "Чи все у нас добре", що і буде зроблено найближчим часом.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибір адміністратора

Повідомлення о.Олег » 13 квітня 2013, 05:35

не дуже розумію, чому "градус" обговорення в темі так повисився. :(
Питання стосується ніка Техадміна - допоки немає від нього повідомлення, прошу не об`єднувати з іншими темами. Наразі тему вичерпано - прийде у неї Техадмін - відкриє

З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Запитання-відповіді”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей