Хрещення

на будь-яку тему. Відповідати може кожен дописувач Форуму, за винятком тих, кому модератори заборонили це робити.

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Хрещення

Повідомлення ShMariam » 16 червня 2013, 17:09

Все, що стосується духовного споріднення, яке утворюється між хресними батьками, похресником і його сім'єю: тут
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

stas.h
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 04 серпня 2014, 10:41

Re: Хрещення

Повідомлення stas.h » 19 серпня 2014, 14:14

Слава Ісусу Христу!

Хочемо охрестити дитину. Знаю що в багатьох церквах хрестять не в самый церкві а в в кімніті рядом, або при хрещені дитини опускають не у ванночу з водою, а лише помазують ручки ножки.
Може підкажете в якій церкві у Львові чи на Львівщині при хрещені житини опускають в повінстю усвіту воду?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Хрещення

Повідомлення о.Олег » 19 серпня 2014, 15:41

stas.h писав:Слава Ісусу Христу!

Хочемо охрестити дитину. Знаю що в багатьох церквах хрестять не в самый церкві а в в кімніті рядом, або при хрещені дитини опускають не у ванночу з водою, а лише помазують ручки ножки.
Може підкажете в якій церкві у Львові чи на Львівщині при хрещені житини опускають в повінстю усвіту воду?

помазують? Ні - таких не знаю. Ми при Хрещенні поливаємо. А Хрестити через занурення - можна і так. Пишіть мені в ПП - порадимося: не надто складно взяти ванночку і Хрестити занурюючи
тут (не лише у Вас - при кожному Хрещенні) завжди велика проблема - віруючі хресні і кровні батьки й, відповідно, християнське виховання дитяти :Rose:
З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Хрещення

Повідомлення ShMariam » 09 листопада 2014, 22:10

До хрещення дитину не виносять на люди (не гуляють і т. п.). Це ж забобон?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Хрещення

Повідомлення о.Олег » 10 листопада 2014, 09:27

ShMariam писав:До хрещення дитину не виносять на люди (не гуляють і т. п.). Це ж забобон?

так, як і просто страх за дитинку
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Хрещення

Повідомлення ShMariam » 10 листопада 2014, 19:26

о.Олег писав:
ShMariam писав:До хрещення дитину не виносять на люди (не гуляють і т. п.). Це ж забобон?

так, як і просто страх за дитинку
З повагою, о.Олег

То виносити чи не виносити? :D
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Хрещення

Повідомлення о.Олег » 10 листопада 2014, 22:00

ShMariam писав:
о.Олег писав:
ShMariam писав:До хрещення дитину не виносять на люди (не гуляють і т. п.). Це ж забобон?

так, як і просто страх за дитинку
З повагою, о.Олег

То виносити чи не виносити? :D

і те і інше, якщо із Хрещенням це не пов`язано
інакше - забобон
:Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

roman_rb
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 08 листопада 2015, 19:31

Re: Хрещення

Повідомлення roman_rb » 08 листопада 2015, 20:31

Слава Ісусу Христу!
Можливо, подібна проблема вже відображалася на сусідніх вітках форуму... Та все одно, хочу розповісти і порадитись щодо моєї історії..
Ми з моєю (вже тепер коханою) дівчиною рік тому були дружбою та дружкою на весіллі в наших друзів. Доки не переконаємося, що почуття у нас дійсно справжні та взаємні, старалися на людях цього не показувати, і сильно не афішували.
Наші дорогенькі щасливі молодята народили синочка. І запросили нас (кожного - окремо, так як ми до того були абсолютно незнайомі) бути хресними батьками дитини.
Цілий день я сьогодні не знаходжу собі місця, бо десь чув, що хресні батьки не можуть потім одружуватися. Що це буде великим гріхом.
Якщо можна, ще раз роз'ясніть, чи це правда?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Хрещення

Повідомлення о.Олег » 08 листопада 2015, 21:05

roman_rb писав:Слава Ісусу Христу!
Можливо, подібна проблема вже відображалася на сусідніх вітках форуму... Та все одно, хочу розповісти і порадитись щодо моєї історії..
Ми з моєю (вже тепер коханою) дівчиною рік тому були дружбою та дружкою на весіллі в наших друзів. Доки не переконаємося, що почуття у нас дійсно справжні та взаємні, старалися на людях цього не показувати, і сильно не афішували.
Наші дорогенькі щасливі молодята народили синочка. І запросили нас (кожного - окремо, так як ми до того були абсолютно незнайомі) бути хресними батьками дитини.
Цілий день я сьогодні не знаходжу собі місця, бо десь чув, що хресні батьки не можуть потім одружуватися. Що це буде великим гріхом.
Якщо можна, ще раз роз'ясніть, чи це правда?

хресні батьки можуть одружуватись. Це хресний з похресницею (хресна з похресником) не може - як от в переказах про княгиню Ольгу, яка викрутилася з залицянь імператора, ставши його похресницею. Не маєте чому переживати.
раді вітати на Форумі, Романе
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

roman_rb
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 08 листопада 2015, 19:31

Re: Хрещення

Повідомлення roman_rb » 08 листопада 2015, 23:30

Щиро дякую за швидку і докладну відповідь! У мене наче камінь з душі звалився!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Хрещення

Повідомлення о.Олег » 09 листопада 2015, 10:52

roman_rb писав:Щиро дякую за швидку і докладну відповідь! У мене наче камінь з душі звалився!

Богу дякувати :) Заходьте - дописуйте: радо поспілкуємося
щось такого вже обговорювали viewtopic.php?f=20&t=2853#p48515
хорошого дня, з повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Запитання-відповіді”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей