Дружба і дружка

на будь-яку тему. Відповідати може кожен дописувач Форуму, за винятком тих, кому модератори заборонили це робити.

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Любочка....
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 14 червня 2015, 18:29

Дружба і дружка

Повідомлення Любочка.... » 16 червня 2015, 13:44

Слава Ісусу Христу!Моєго хлопця друг покликав бути на весіллі дружбою,а мене дружкою.чи можна бути дружкою і дружбою на одному весіллі з своїм хлопцем...чи можна так?бо в народі ходить думка,що не можна,що це не добре..хочеться почути вашу думку....в забобони я не вірю!

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Дружба і дружка

Повідомлення Міра » 16 червня 2015, 14:05

А що це, як не забобон? дурниця якась... Але як собі повіриш, так і буде, бо по вірі дається. То навіщо себе обмежувати нерозумними забобонами? :)
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Дружба і дружка

Повідомлення о.Олег » 16 червня 2015, 14:08

Любочка.... писав:Слава Ісусу Христу!Моєго хлопця друг покликав бути на весіллі дружбою,а мене дружкою.чи можна бути дружкою і дружбою на одному весіллі з своїм хлопцем...чи можна так?бо в народі ходить думка,що не можна,що це не добре..хочеться почути вашу думку....в забобони я не вірю!

двійчі ми з моєю майбутньою дружиною були першими дружками на весіллях в наших друзів. :) Більше того - знаю достатньо людей, які познайомились, коли були дружбою/дружкою і сьогодні мають дуже гарні сім`ї. Двох точно вінчав особисто :)
Так ось - можна.
Заборона є на одруження хресної мами з похресником (чи хресного тата з похресницею) і то - при потребі Єпископ може дати дозвіл.
:) Кажуть, що я часами неконкретно відповідаю, тому: так можна; жодної заборони бути Вам з Вашим хлопцем дружбою і дружкою на одному весіллі немає; те, що Ви будете дружбою і дружкою на одному весіллі не є для Христової Церкви перешкодою для Ваших взаємин чи творення Вашого Шлюбу
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Запитання-відповіді”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей