Лінь? гріх?

на будь-яку тему. Відповідати може кожен дописувач Форуму, за винятком тих, кому модератори заборонили це робити.

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Wolodymyr
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 295
З нами з: 20 серпня 2015, 20:30

Лінь? гріх?

Повідомлення Wolodymyr » 16 жовтня 2015, 21:34

Так сталось що маю роботу пов’язану з творчою складовою. Не знаю чому, але останнім часом вона як то кажуть не йде. От сиджу на роботі і не знати чим займаюсь. Виходить що обманюю роботодавця, адже трачу робочі години не за призначенням і одержую за це зарплату. Разом з тим коли приходить "натхнення", то те що мало би робитись робочий тиждень, робиться за 4 години десь серед ночі.
Як заставити себе до праці в робочий час уявлення не маю.

Роботодавець виглядає, що задоволений, бо ще і зарплату підняв недавно. От думаю чи роблю щось не так чи змиритись з токою складовою своєї роботи.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Лінь? гріх?

Повідомлення о.Олег » 17 жовтня 2015, 08:19

Wolodymyr писав:Так сталось що маю роботу пов’язану з творчою складовою. Не знаю чому, але останнім часом вона як то кажуть не йде. От сиджу на роботі і не знати чим займаюсь. Виходить що обманюю роботодавця, адже трачу робочі години не за призначенням і одержую за це зарплату. Разом з тим коли приходить "натхнення", то те що мало би робитись робочий тиждень, робиться за 4 години десь серед ночі.
Як заставити себе до праці в робочий час уявлення не маю.

Роботодавець виглядає, що задоволений, бо ще і зарплату підняв недавно. От думаю чи роблю щось не так чи змиритись з токою складовою своєї роботи.

творча робота якраз від складової натхнення і залежить :Rose: А... допоки не "накотило" - займайтеся чимось корисним. Он - дописуйте і сюди на Форум :oops:
:) :) :) :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Лінь? гріх?

Повідомлення Міра » 17 жовтня 2015, 17:05

Я колись не думала, що лінь є якимось великим гріхом. Ну, подумаєш, полежала, почитала, замість того, щоб зробити щось корисне. Але.. одна прочитана книжка (де лінь прирівнюється до диявола) і роздуми над тим привели до того, що до цього гріха ставлюсь серйозно. Бо це дійсно велика проблема. Скільки всього могла б зробити людина, а не зробила, не досягла. Бо лінь. Лінь розвиватись, щось робити. І дорослим, і дітям :(
І тут чомусь мені згадуються слова "Царство Боже силою здобувається". Постійно треба боротись зі собою, заставляти себе. бо інакше :(

Все, пішла працювати :) дякую за стимул.
До речі, за творчу роботу -знаю, що то таке, коли нема натхнення (в мене теж така робота) але коли заставиш себе ,почнеш робити -і далі легше йде)
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Лінь? гріх?

Повідомлення ShMariam » 17 жовтня 2015, 19:40

Лінь, звісно, - гріх, але... Неможливість виконувати творчу роботу - нмд, не зовсім лінь. Не завжди. Деколи це може бути невпевненість у власних силах, деколи -втома (навіть не фізична), деколи - відсутність натхнення. Однозначно, творчу роботу не можна втискати в часові рамки, планування може бути тільки дуже орієнтовним, бо творчість - це ж вихід за межі встановленого порядку, стандартів... Тоді абсолютно не важливий порядок на столі, котра зараз година та інші дурниці.

Важливий момент - якщо творча робота не приносить задоволення, то нічого доброго з того не вийде. А яке може бути задоволення з думками типу: "я вже годину не працюю, отже, вже годину грішу". Тоді робота вже асоціюється з негативом - з гріхом... Я проходила через таке і нікому не рекомендую. Тепер замість фрази "я мушу" кажу собі "я можу і мені це подобається". Тільки після слів "я можу" :) головне почати (маючи в запасі досить часу) і... увійти у смак. Потім (мене) за вуха не віттягнеш :) Ага, і в перервах між роботою варто повністю розслаблятися - гарна музика, напр. (сам відпочинок теж не можна планувати).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Лінь? гріх?

Повідомлення Міра » 18 жовтня 2015, 17:04

ShMariam писав: Тільки після слів "я можу" :) головне почати (маючи в запасі досить часу) і... увійти у смак. Потім (мене) за вуха не віттягнеш :)

100 % :)
І в мене таке.
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Лінь? гріх?

Повідомлення luksander » 18 жовтня 2015, 21:02

Відповідність заробітної плати роботі, - це проблема роботодавця. От хіба що Ви свідомо його дурите?..

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Лінь? гріх?

Повідомлення Міра » 19 жовтня 2015, 09:20

Не думаю, що свідомо, коли нема натхнення. До речі, це, мабуть, у всіх так, хто зробив свою творчість роботою(
Спочатку робиш з радістю, натхненням, а проходять роки і вже мусиш заставляти себе (говорю про себе, бо робота втиснена в часові рамки)
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Wolodymyr
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 295
З нами з: 20 серпня 2015, 20:30

Re: Лінь? гріх?

Повідомлення Wolodymyr » 19 жовтня 2015, 22:49

Пішов до сповіді, отримав діагноз, Зневіра(Sloth), в чому цілком згоден. А коли маєш діагноз, то знаєш як лікувати. Відповідно сьогодні встав в 4-й ранку і до обіду скінчив те з чим місяць мучився.

А кажуть, що таїнства не помагають)


Повернутись до “Запитання-відповіді”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей