роздуми

на будь-яку тему. Відповідати може кожен дописувач Форуму, за винятком тих, кому модератори заборонили це робити.

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Patlatus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 137
З нами з: 05 серпня 2011, 11:57

роздуми

Повідомлення Patlatus » 21 січня 2016, 11:28

Іноді я задумуюсь про дещо.
Наприклад, напередодні Різдва я задумувався про таке.
Навіщо взагалі Ісус приходив у цей світ?
Чому він взагалі вирішив народитися від Діви, якщо Він наперед знав, що Його свої ж відкинуть, будуть зневажати, бичувати, і зрештою, розіпнуть на хресті?
Я б, по-людськи думаючи, ніколи б не прийшов туди, куди мене не просять чи туди, куди б я знав наперед, що мене будуть зневажати чи ігнорувати.
Чому Ісус помер за мене?
Чи взагалі є сенс у цьому?
Чи є сенс у тому, щоб пробувати якось Йому віддячувати за це, адже будь-які людські вчинки нескінченно менші за Його жертву?

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: роздуми

Повідомлення Міра » 21 січня 2016, 16:47

Patlatus писав:Я б, по-людськи думаючи, ніколи б не прийшов туди, куди мене не просять чи туди, куди б я знав наперед, що мене будуть зневажати чи ігнорувати.
Чому Ісус помер за мене?
Чи взагалі є сенс у цьому?
Чи є сенс у тому, щоб пробувати якось Йому віддячувати за це, адже будь-які людські вчинки нескінченно менші за Його жертву?

Мені здається, по мірі того, як вчишся Любити, Як Ісус наповнює тебе Собою (Любов"ю), тим більше розумієш Його Жертву. Здається, у Вас немає дітей, а я можу сказати, що коли дивлюсь на своїх, така безмежна любов в серці, що зробиш усе, аби з ними все було добре. І не тільки дітей, коли дивлюсь на свою бабусю, інших родичів, відчуваєш, як та любов просто серце розпирає. А що моя любов порівняно з Божою?? Тому як вірю в те, що Бог мене любить, то і розумію Жертву.
А якщо я не добре розумію, то вручаю своє нерозуміння Йому.
А чому саме так постраждав? Напевно, в цьому "заслуга" нас грішних людей..
Віддячитись я ніяк не можу, як тільки любити, любити, любити Господа. І людей.
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33


Повернутись до “Запитання-відповіді”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей