Філіокве і "27 мученников в огне пострадавших"?

на будь-яку тему. Відповідати може кожен дописувач Форуму, за винятком тих, кому модератори заборонили це робити.

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Patlatus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 137
З нами з: 05 серпня 2011, 11:57

Філіокве і "27 мученников в огне пострадавших"?

Повідомлення Patlatus » 31 липня 2017, 09:08

Мене одна православна запитала, чи я знаю про "27 мученников в огне пострадавших" і чи я вважаю чи вони спаслися.
Я про це нічого не чув. Бачу тільки в православних календарях якийсь такий день, і хто вони і що з ними насправді сталося, щось жодної інформації в інтернеті знайти не можу. Хтось щось знає про це? Щоб я міг аргументовано відповісти

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Філіокве і "27 мученников в огне пострадавших"?

Повідомлення о.Олег » 01 серпня 2017, 20:09

Patlatus писав:Мене одна православна запитала, чи я знаю про "27 мученников в огне пострадавших" і чи я вважаю чи вони спаслися.
Я про це нічого не чув. Бачу тільки в православних календарях якийсь такий день, і хто вони і що з ними насправді сталося, щось жодної інформації в інтернеті знайти не можу. Хтось щось знає про це? Щоб я міг аргументовано відповісти

напевно про Зографських мучеників має на увазі. В Атонському Патерику можна знайти оповідь про завоювання латинянами Афону. Це десь кінець 13ст.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Запитання-відповіді”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей