Церква буде вести пропаганду на парламентських виборах?

УПЦ КП, УПЦ МП, УАПЦ

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Церква буде вести пропаганду на парламентських виборах?

Повідомлення samael » 26 вересня 2005, 14:46

В Україні створено Всеукраїнське об'єднання "Православний вибір" для відстоювання інтересів віруючих Української православної церкви (у канонічному об'єднанні з Московським патріархатом) на майбутніх парламентських і місцевих виборах.

"Необхідно домогтися, щоб на майбутніх виборах 2006 року у Верховну Раду й у місцеві органи української законодавчої влади кожен парафіянин канонічної православної церкви зумів зробити правильний вибір і підтримати саме ті партії й політичні об'єднання, які є щирими, а не кон'юнктурними прихильниками канонічного православ'я на Україні і його єдності з Російською православною церквою", - йдеться у повідомленні.

ВО "Православний вибір" створено на базі двох суспільних православних організацій - Союзу православних братств України й Православного братства Олександра Невського, які очолюють відповідно Валентин Лукіяник й Юрій Єгоров.

Лукіяник повідомив, що "Православний вибір" створюється як аналітичний центр для вивчення програмних положень політичних сил, які візьмуть участь у виборах, а також подальшого моніторингу виконання їхніх обіцянок після виборів.

Він відзначив, що на минулих парламентських виборах парафіяни УПЦ (МП) підтримали "певні політичні сили, які не виправдали очікування".
"Не хотілося б, щоб нас у черговий раз використали, давши обіцянки, і потім залишили наодинці з нашими проблемами", - заявив Лукіяник, відзначивши, що однією з них є захоплення храмів.

Єгоров повідомив, що "Православний вибір" буде роз'яснювати парафіянам УПЦ (МП), що "насправді стоїть за деклараціями представників тих або інших політичних сил", організовувати їх для роботи на майбутніх виборах "від спостерігачів на виборчих дільницях до членів виборчих комісій".

Він відзначив, що в цей час низка партій уже заявили про готовність захищати інтереси УПЦ (МП), зокрема, партія "Держава", Партія регіонів, Російський блок, партія "Союз".

Єгоров також заявив, що Комуністична партія України "постійно підтримує на політичному рівні" позиції УПЦ (МП).

Єгоров також повідомив, що "Православний вибір" не є альтернативою організації "Союз православних громадян", яка, за його словами, "створена під певну політичну структуру".


Українська Правда
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

zenyk
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 28 липня 2005, 11:29
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Повідомлення zenyk » 26 вересня 2005, 17:04

Одного разу їм було мало...
Щиро надіюсь що УГКЦ, УАПЦ і КП будуть разом стояти в стороні від політики...

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Re: Церква буде вести пропаганду на парламентських виборах?

Повідомлення demetris » 17 лютого 2006, 15:56

samael писав:
Він відзначив, що в цей час низка партій уже заявили про готовність захищати інтереси УПЦ (МП), зокрема, партія "Держава", Партія регіонів, Російський блок, партія "Союз".



Складається враження, що УПМ МП не має інши інтересів крім впровадження російської мови другою (дорбре що не єдиною :? ) державною мовою, Економічного рабського союзу (читай - "приєднання") з Росією і тому подібних загублених у часі стереотипів...

Скажіть, чому мене не дивує, що державні службовці тут не виступають проти, згідно з "розділенням Церкви і Держави"? (як, до слова у випадку християнської етики)
Чи МП вже не є Церквою?.. :roll:
З повагою, Дмитро.

dyyakon
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 24 лютого 2006, 11:57
Звідки: LVIV

Повідомлення dyyakon » 01 березня 2006, 13:51

На сайті УПЦ КП поміщена інформація про те що священники ідуть на вибори у районні ради. :lol:
DYYAKON

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 01 березня 2006, 16:25

dyyakon писав:На сайті УПЦ КП поміщена інформація про те що священники ідуть на вибори у районні ради. :lol:
А де саме?
З повагою, Дмитро.

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 01 березня 2006, 20:41

Без коментарів.... :)
unicuique suum

dyyakon
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 24 лютого 2006, 11:57
Звідки: LVIV

Повідомлення dyyakon » 03 березня 2006, 12:50

Na oficuyuniyu storinci UPC KP :P
DYYAKON

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 09 березня 2006, 23:25

Два дні тому дивився по одеському ТБ ролик реклами Наталії Вітренко. Я просто в шоці. Весь ролик базується на відстоюванні православія від агрессії УГКЦ (переїзд в Київ і т.д.), з якимись незрозумілими посиланнями на історію, захист від зрадників православія УПЦ КП, а зокрема від Філарета...

Невже таке можна говорити? Я розумію, демократія там, свобода слова, але це недоказані речі, образи, наклепи... Хіба за таке в суд не подається?

Що вже говорити, про те, що Держава і Церква розділені!!!

Хтось ще бачив цю дикість?
unicuique suum

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 10 березня 2006, 09:11

Саме цієї дикості я не бачив, але бачив іншу.... і від цієї ж особи...
Взагалі Вітренко дуже сильно проїхалась по всіх болючих темах у своїй передвиборчій агитації (я й не знаю чи можна це назвати агетацією)....

Одні кричать у церкві за кого тре голосувати, інші відстоюють "істине православ'я", до речі, істине православ'я тих, хто за них веде пропаганду у церквах :wink:
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua


Повернутись до “Українські традиційні Церкви”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей