Хто такі баптисти?

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Лануся
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 02 листопада 2011, 19:41

Хто такі баптисти?

Повідомлення Лануся » 07 листопада 2011, 12:12

Мені запропонували роботу,але попередили,що там працюють баптисти.Хотілось би дізнатися детальніше про них.Чи є це секта?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Хто такі баптисти?

Повідомлення о.Олег » 07 листопада 2011, 14:08

Лануся писав:Мені запропонували роботу,але попередили,що там працюють баптисти.Хотілось би дізнатися детальніше про них.Чи є це секта?

так - одна з протестантських. Є, звичайно, там і хороші люди, що прагнуть Бога і небезпек у спілкуванні чи співпраці не буде, якщо Ви знаєте Бога і Його Церкву
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Хто такі баптисти?

Повідомлення ShMariam » 07 листопада 2011, 18:30

о.Олег писав:
Лануся писав:Мені запропонували роботу,але попередили,що там працюють баптисти.Хотілось би дізнатися детальніше про них.Чи є це секта?

так - одна з протестантських. Є, звичайно, там і хороші люди, що прагнуть Бога і небезпек у спілкуванні чи співпраці не буде, якщо Ви знаєте Бога і Його Церкву
З повагою, о.Олег

А шо не знаєте - тут питайте. :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Лануся
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 02 листопада 2011, 19:41

Re: Хто такі баптисти?

Повідомлення Лануся » 07 листопада 2011, 18:31

А чи чули про Nuga Best.Саме там мені запропонували працювати. Але я чула,що це секта під прикриттям.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Хто такі баптисти?

Повідомлення ShMariam » 07 листопада 2011, 18:46

Лануся писав:А чи чули про Nuga Best.Саме там мені запропонували працювати. Але я чула,що це секта під прикриттям.
Якщо почнуть втягувати в секту - втікайте. Але, нмд, це все бабські балачки. З відповідної теми:
одного разу хтось повісив на дереві біля церкви св.Андрія попередження, що там людям вживляють чіпи , і що деякі люди бачать там чортів, які лазять по цих ліжках

viewtopic.php?f=8&t=1713&p=39409#p39409
:D :lol: :ROFL:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Хто такі баптисти?

Повідомлення о.Олег » 07 листопада 2011, 18:49

Лануся писав:А чи чули про Nuga Best.Саме там мені запропонували працювати. Але я чула,що це секта під прикриттям.

та може бути і так (як один з видів діяльності тої чи іншої секти - такого роду практики, як школи бойового мистецтва, вивчення мов тощо можуть бути способом заманити адептів), але Ви вже десь там у темі пишете - можливо там краще, адже є окрема тема про Nuga Best.
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей