Молитви до Святих

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: З протестантизму додому

Повідомлення romanm » 04 вересня 2010, 10:33

Вова писав:
romanm писав:1.Тут річ йде про cопричастя святих, до речі, базується ця доктрина на св. Писанні. К.Ц. говорить це ж саме, що говорить Павло в 1 Кор. 12. Всі віруючі в Христа, формують живий організм, в якому різні "члени" цього "тіла" допомагають один одному під проводом єдиного Глави, Ісуса Христа..

Тоді поясніть такий вірш із 12 розділу. Як вам ті що померли помагають практично у таких дарах
1Кор.12:28 А інших поставив Бог у Церкві поперше апостолами, подруге пророками, потретє учителями, ....управління, різні мови.


п. Вов, ви напевно, знущаєтеся? Причому тут допомога померлих до вищевказаних Вами дарів? Читайте уважно про що йде мова. Практична допомога померлих, у їх молитвах там за нас. Чи вони тільки співають гімни і все? Чи то пак, слідуючи Вашим поняттям св. Письма, зробили собі стіл і банкетують?

2. Перебуваючи в стані слави(Рай, хіба там може бути щось непрославлене?)душі вірних, мучеників , ісповідників взивають до Бога

Та ви забули про чистилище, а там як ви говорите пробувають від 100 до тисячі років. Написано "що вони зпочили від своєї праці", а де от ваше Біблійне підтвердження?

:( Шо за брєдятину Ви говорите? Хто таке говорить? Я?


Ще поясніть то як вам так вдається коли прямо сказано що посередник один, то вам ще пряміше треба, а тут ви дочиталися що на небі є заступники, то як це вам вдається. Не можна так, треба визнавати свої помилки.


п. Вово, дивіться уважніше на те, що пишу, а не те, що Ви собі додумуєте? А правильніше не те, що пишу я, а що пише св. Письмо!


Щоби не додавати вам трафіку, перекопіюю з іншої теми.






Дозвольте ще декілька думок, думаю, що буде по темі, щоби не писати по різних(протестантизм). Мені здається, що лінки які ми тут виставляємо, напевно, СКОРІШЕ УСЬОГО їх виставляємо... самі собі, бо люди, яким, по ідеї, ми цим щось хочемо сказати, не дуже їх беруть до уваги.

Щодо посередництва. Наші "знавці" Писання як завжди говорять, що посередник є один, між Богом і людьми - Ісус Христос, про яку Марію чи святих може йти річ?

Нічого нового немає під небом, ці всі закиди вже мають не оду сотню років, хоча, якби ми вивчали не тільки СОЛА Скріптура, а також все, що тісно зв язано з ним (життя християн) то побачили б, що з самих перших пір християнства люди зверталися до Марії, як до заступниці. І не думаю, що вони були настільки недолугі,щоби забути слова про єдиного посередника 1. Тим. 2.5-6.(тут ще можна привести цілу купу цитат, що є тільки ОДНЕ посередництво Ісуса Христа(яке, вкупі з "свідками", приводять і наші" правильні" штунди).

Проблема в тому,що ця шановна тусовка не вивчає нашу доктрину по НАШИМ документам, а "вчаться"по тому,як іх "вчать" їх старші. От і виходить, що вони приписують католикам те, чого ми насправді не ісповідуємо.

1.Католики завжди вірили і ісповідували слова від 1Тимофія 2,5, хто говорить інше про нас- повний неук. Ця доктрина була підтверджена і на 2 ВС. "Ніхто з творіння не може бути зрівняний з воплоченим Словом".
2.Це значить, що яку би річ ми не просили у Бога, в любий час, в любій формі, все це просимо В ІМ Я!!!!!!!!!!, тобто через ПОСЕРЕДНИЦТВО ХРИСТА, якийє єдиним НЕЗАМІНИМИМ посередником.

Дальше: мільойонний раз підтверджується, що їх т.зв., "знання" св. Письма, є нічим іншим як простим повторюванням завчених фраз.
Все одно, все те, що ми сказали про єдиного посередника, не суперечить - для тих хто знає Біблію - з практикою звернень , тобто про прохання чи посередництво через Святих і особливо Марію, до Бога.
Перед тим як продовжити було би бажано процитувати цілий уривок тексту 1 Тимотея 2, 1-5, а не тільки те, що декотрим вигідно. Думаю,в кожного є Біблія і зможе подивитися сам, отже читаємо цілий уривок 1-5 а не тільки останнє речення.

1.На думку екзегетів(ті,що насправді вчать Біблію)св. Павло дає своєму учню вказівки щодо Літургійних функцій, і побожних практик мирян.
Зверніть увагу!!!!!!!! Серед речей на які він вказує,є також, на вершині, молитва за інших, Тимотей хай провадить молитву з вірними:"за всіх людей, царій і усіх хто є при владі". Що значить молитися за інших? Значить просити за них, бути ПОСЕРЕДНИКАМИ! Просити Бога про спасіння третіх осіб. Павло просить посередництва вірних у молитві за ВСІХ людей, а особливо за тих хто не вірить або є ворогом Церкви. Дальше, більше, він говорить, що це посередництво( молитва) є богоугодна річ!

2. Є тут щось проти доктрини ЄДИНОГО посередництва ХРИСТА? В упор(як кажуть мої племінники) не виджу! Дійсно, Павло добавляє, що заступництво(прохання) вірних, діє так, що також і ті, хто є далеким від Церкви і грішники, прийдуть до пізнання правди, тобто єдиного і правдивого Бога і єдиного посередника Ісуса Христа. Хто спасає це тільки Бог, через посередництво Христа. Але Бог, звертає увагу, також і на молитви і добрі діла(= заступництво) вірних, щоби просвітити і спасти, через Христа тих, хто знаходиться в невіданні і помилках. Заступництво = прохання вірних є ВТОРИЧНИМ = ПІДПОРЯДКОВАННИМ Христу. Посередництво Христа є ЗАВЖДИ необхідним, бо прохання вірних можуть бути , а можуть і не...
Востаннє редагувалось 04 вересня 2010, 10:48 користувачем romanm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 04 вересня 2010, 10:42

ShMariam писав:
Вова писав:Святий у розуміння Павла це той хто відрікся світського життя і прийняв Христа.

Якщо вживати в розумінні Павла - так. Але я маю на увазі, що святий - це досконалий християнин. Якщо хтось називає себе досконалим, він грішить гордістю.

Не думаю що хоч один може так сказати, навіть Павло говорив 1Кор.15:31 Я щодень умираю. Так свідчу, браття, вашою хвалою, що маю її в Христі Ісусі, Господі нашім.. Святий, він кожен раз освячується, не всі гріхи одразу відкриваються що це гріх. Не всі годин одразу залишити.

От і ми дійшли до того, що за посередництвом певної людини відбувається чудо.

Я б не зазвав ц е посередництво, це дар С.Д., він дає цей дар кому хоче.

Для того Бог дав Д.С. цей дар Бог дає іншому, звісно що не попереданю, а Бог дає тому хто може тим даром помагати людям.

Не зовсім зрозуміла речення
[/quote]
Я писав до цього місця (1Кор.12:7-11), що Д.С. дає як Він хоче, а не як ми.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 04 вересня 2010, 10:47

romanm писав:п. Вов, ви напевно, знущаєтеся? Причому тут допомога померлих до вищевказаних Вами дарів? Читайте уважно про що йде мова. Практична допомога померлих, у їх молитвах там за нас. Чи вони тільки співають гімни і все? Чи то пак, слідуючи Вашим поняттям св. Письма, зробили собі стіл і банкетують?

А з чого ви зробили висновок що вони заступаються? Я на це питання не відповім, бо не знаю відповіді,ніколи не задумувався над цим питанням, давайте місця із Писання дослідимо.

2. Перебуваючи в стані слави(Рай, хіба там може бути щось непрославлене?)душі вірних, мучеників , ісповідників взивають до Бога

Та ви забули про чистилище, а там як ви говорите пробувають від 100 до тисячі років. Написано "що вони зпочили від своєї праці", а де от ваше Біблійне підтвердження?

:( Шо за брєдятину Ви говорите? Хто таке говорить? Я?

Не пам’ятаю хто, але так мені відповідали у темі «чистилище».
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення neoxgeforce » 04 вересня 2010, 10:54

Час призначений для відліку чогось. На тому світі немає часу. Бо там вічність.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення ShMariam » 04 вересня 2010, 11:04

Вова писав:Я б не зазвав ц е посередництво, це дар С.Д., він дає цей дар кому хоче.

Ви б не назвали, ми б назвали, але то суті справи не міняє. Головне, що це не те саме посередництво, що посередництво Ісуса.
neoxgeforce писав:Час призначений для відліку чогось. На тому світі немає часу. Бо там вічність.

А це до чого?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 04 вересня 2010, 11:05

romanm писав:... що з самих перших пір християнства люди зверталися до Марії, як до заступниці.

З відки ви таке взяли. Писання говорить що вона як інші християни молилася до Бога Дiї.1:14 Вони всі однодушно були на невпинній молитві, із жінками, і з Марією, матір'ю Ісусовою, та з братами Його.


Проблема в тому,що ця шановна тусовка не вивчає нашу доктрину по НАШИМ документам, а "вчаться"по тому,як іх "вчать" їх старші. От і виходить, що вони приписують католикам те, чого ми насправді не ісповідуємо.

Я бачу як ваша тусовка вивчає нашу доктрину, про що я писав нижче, повний бред.

Перед тим як продовжити було би бажано процитувати цілий уривок тексту 1 Тимотея 2, 1-5, а не тільки те, що декотрим вигідно. Думаю,в кожного є Біблія і зможе подивитися сам, отже читаємо цілий уривок 1-5 а не тільки останнє речення.

Ви що це з інтернету скачали, не читаючи? То що там написано, про посередників?

1.На думку екзегетів(ті,що насправді вчать Біблію)св. Павло дає своєму учню вказівки щодо Літургійних функцій, і побожних практик мирян.
Зверніть увагу!!!!!!!! Серед речей на які він вказує,є також, на вершині, молитва за інших, Тимотей хай провадить молитву з вірними:"за всіх людей, царій і усіх хто є при владі". Що значить молитися за інших? Значить просити за них, бути ПОСЕРЕДНИКАМИ! Просити Бога про спасіння третіх осіб. Павло просить посередництва вірних у молитві за ВСІХ людей, а особливо за тих хто не вірить або є ворогом Церкви. Дальше, більше, він говорить, що це посередництво( молитва) є богоугодна річ!

То тут він звертається до живих, чи говорить про мертвих? Чи може мертві звертаються за живих? Чи може він говорить щоб ми всяк час молилися про всіх людей. Тобто, ви, я маємо молитися за владу, за спасіння людей і т. д. Це молитва заступництва, можна так сказати.

2. Є тут щось проти доктрини ЄДИНОГО посередництва ХРИСТА? В упор(як кажуть мої племінники) не виджу! Дійсно, Павло добавляє, що заступництво(прохання) вірних, діє так, що також і ті, хто є далеким від Церкви і грішники, прийдуть до пізнання правди, тобто єдиного і правдивого Бога і єдиного посередника Ісуса Христа. Хто спасає це тільки Бог, через посередництво Христа. Але Бог, звертає увагу, також і на молитви і добрі діла(= заступництво) вірних, щоби просвітити і спасти, через Христа тих, хто знаходиться в невіданні і помилках. Заступництво = прохання вірних є ВТОРИЧНИМ = ПІДПОРЯДКОВАННИМ Христу. Посередництво Христа є ЗАВЖДИ необхідним, бо прохання вірних можуть бути , а можуть і не...

То я вас не розумію, то ви за померлих говорити, що до них молитися, а даєте місце де стосується нас і всіх християн. Абзац хороший, тільки чому ви його поєднуєте із молитвою до померлих, ні як не розумію. Як написано "В упор(як кажуть мої племінники) не виджу!"
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 04 вересня 2010, 11:19

ShMariam писав:
Вова писав:Я б не зазвав ц е посередництво, це дар С.Д., він дає цей дар кому хоче.

Ви б не назвали, ми б назвали, але то суті справи не міняє. Головне, що це не те саме посередництво, що посередництво Ісуса.

Те саме запитання, то як це стосується молитви до померлих святих людей?

І дайте відповідь, одні католики говорять що моляться до них, а інші що шанують, це ж різні речі. То які правильні? І не пишіть тоді такі дурниці, самі розберіться у своїй доктрині. ( це не особисто вас стосується, а romanm )
Проблема в тому,що ця шановна тусовка не вивчає нашу доктрину по НАШИМ документам, а "вчаться"по тому,як іх "вчать" їх старші. От і виходить, що вони приписують католикам те, чого ми насправді не ісповідуємо.


Я наприклад їх шаную і дивлюся як вони прожили святе життя, давши нам зразом. 2. Євр.13:7 Спогадуйте наставників ваших, що вам говорили Слово Боже ( як бачимо мова йде за Писання, а не за Передання); і, дивлячися на кінець їхнього життя, переймайте їхню віру.
Але Писання говорить про більші речі, на кого дивитися Євр.12:2 дивлячись на Ісуса, на Начальника й Виконавця віри, що замість радости, яка була перед Ним, перетерпів хреста, не звертавши уваги на сором, і сів по правиці престолу Божого.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення ShMariam » 04 вересня 2010, 11:28

Вова писав:Те саме запитання, то як це стосується молитви до померлих святих людей?

Господь ніколи не забирає Своїх дарів, тобто ці люди здатні допомагати й після смерті.

І дайте відповідь, одні католики говорять що моляться до них, а інші що шанують, це ж різні речі.
Шанувати їх треба обов'язково - так, як Ви написали нижче. Але це ж не заважає просити їх помочі
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: З протестантизму додому

Повідомлення romanm » 04 вересня 2010, 11:32

Вова писав:
romanm писав:... що з самих перших пір християнства люди зверталися до Марії, як до заступниці.

З відки ви таке взяли. Писання говорить що вона як інші християни молилася до Бога Дiї.1:14 Вони всі однодушно були на невпинній молитві, із жінками, і з Марією, матір'ю Ісусовою, та з братами Його.

Звичайно,я мав наувазі традицію. В яку Ви не вірите.



Перед тим як продовжити було би бажано процитувати цілий уривок тексту 1 Тимотея 2, 1-5, а не тільки те, що декотрим вигідно. Думаю,в кожного є Біблія і зможе подивитися сам, отже читаємо цілий уривок 1-5 а не тільки останнє речення.

Ви що це з інтернету скачали, не читаючи? То що там написано, про посередників?

При чому ту інтернет? Річ йде про повний відрізок а не про частини. З таким самим успіхом, я Вас можу запитати, покажіть мені да говориться в св. Писанні про Трійцю, де є текс, щоби було написано, що є Трійця як така? Не відмом мені таке, щоби ясні були стихи про Трійцю. Тоді виходить, що її немає?

1.На думку екзегетів(ті,що насправді вчать Біблію)св. Павло дає своєму учню вказівки щодо Літургійних функцій, і побожних практик мирян.
Зверніть увагу!!!!!!!! Серед речей на які він вказує,є також, на вершині, молитва за інших, Тимотей хай провадить молитву з вірними:"за всіх людей, царій і усіх хто є при владі". Що значить молитися за інших? Значить просити за них, бути ПОСЕРЕДНИКАМИ! Просити Бога про спасіння третіх осіб. Павло просить посередництва вірних у молитві за ВСІХ людей, а особливо за тих хто не вірить або є ворогом Церкви. Дальше, більше, він говорить, що це посередництво( молитва) є богоугодна річ!

То тут він звертається до живих, чи говорить про мертвих? Чи може мертві звертаються за живих? Чи може він говорить щоб ми всяк час молилися про всіх людей. Тобто, ви, я маємо молитися за владу, за спасіння людей і т. д. Це молитва заступництва, можна так сказати.


До чого тут мертві, на данному етапі? Ви згідні, що Павло, звертаючись до свого учня, дає йому вказівки про молитви, і говорить також про те, що ті молитви приємні Богу? Де я ТУТ, в цих реченнях говорю про мертвих?
А що таке є молитва? Розмова! А роозмова не може бути різного роду: прохання, і т.д.?
2. Є тут щось проти доктрини ЄДИНОГО посередництва ХРИСТА? В упор(як кажуть мої племінники) не виджу! Дійсно, Павло добавляє, що заступництво(прохання) вірних, діє так, що також і ті, хто є далеким від Церкви і грішники, прийдуть до пізнання правди, тобто єдиного і правдивого Бога і єдиного посередника Ісуса Христа. Хто спасає це тільки Бог, через посередництво Христа. Але Бог, звертає увагу, також і на молитви і добрі діла(= заступництво) вірних, щоби просвітити і спасти, через Христа тих, хто знаходиться в невіданні і помилках. Заступництво = прохання вірних є ВТОРИЧНИМ = ПІДПОРЯДКОВАННИМ Христу. Посередництво Христа є ЗАВЖДИ необхідним, бо прохання вірних можуть бути , а можуть і не...

То я вас не розумію, то ви за померлих говорити, що до них молитися, а даєте місце де стосується нас і всіх християн. Абзац хороший, тільки чому ви його поєднуєте із молитвою до померлих, ні як не розумію. Як написано "В упор(як кажуть мої племінники) не виджу!"
[/quote]

п. Вово, ви , будь- ласка читайте те що пишуть. І не додумуйте. Округляю і пишу простішою мовою:

1. Ви вірите, що Павло вчить, що молитва = прохання перед Богом за третіх лиць?
2. Ви вірите в позагробне життя? Слідуючи книзі Одкровення, Ви вірите, що молитви святих, йдуть до Бога? Одкровення 6. "9 І коли п'яту печатку розкрив, я побачив під жертівником душі побитих за Боже Слово, і за свідчення, яке вони мали. 10 І кликнули вони гучним голосом, кажучи: Аж доки, Владико святий та правдивий, не будеш судити, і не мститимеш тим, хто живе на землі, за кров нашу? " Це не слова прохання? За кого вони прохають? За тих хто живе НА ЗЕМЛІ? Чи я помиляюся?
3 . Одкровення 5.8" А коли Він узяв книгу, то чотири тварині й двадцять чотири старці попадали перед Агнцем, а кожен мав гусла й золоті чаші, повні пахощів, а вони молитви святих". Тобто бачимо що там є молитви.
4. Ви вважаєте, після того як людина помирає, то вона втрачає любий зв язок із тими хто знаходиться тут, на землі?
Не можу зрозуміти, як так у вас виходить. За нас моляться в небі, а ми не можемо молитисяза тих хто помер? Чи як? Щось я не можу зрозуміти думки.

Дальше, читайте уважно!!!!!!!!! ПОСЕРЕДНИК 1 ХРИСТОС. А все інше, з ним зв язано.
Востаннє редагувалось 04 вересня 2010, 11:33 користувачем romanm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 04 вересня 2010, 11:33

Я свою думка сказав, і підтвердив це Писанням, більше не має смислу про це говорити, а то будемо крутитися на одному місці.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 04 вересня 2010, 11:57

romanm писав: Звичайно,я мав наувазі традицію. В яку Ви не вірите.

Я уже говорив, якщо щось суперечить Писанню, це єресь.

Річ йде про повний відрізок а не про частини. З таким самим успіхом, я Вас можу запитати, покажіть мені да говориться в св. Писанні про Трійцю, де є текс, щоби було написано, що є Трійця як така? Не відмом мені таке, щоби ясні були стихи про Трійцю. Тоді виходить, що її немає?

Я уже раз був відповів на те саме питання, мені дали зауваження, що я по темі не відповідаю, а вам його не дадуть хоч ви його задали. От такий тут парадокс.


До чого тут мертві, на данному етапі?

Бо почалася розмова із цієї темі, ви не сказали що змінили питання, або я не замітив.
Ви згідні, що Павло, звертаючись до свого учня, дає йому вказівки про молитви, і говорить також про те, що ті молитви приємні Богу? Де я ТУТ, в цих реченнях говорю про мертвих?

Звісно, я був уже погодився нижче. Для того ми тут і живемо щоб проповідувати про Христа, навертати грішників, і звісно за них молитися. У нас кожної неділі в кінці богослужіння моляться так. Рідше моляться за владу, але моляться і ходять голосувати, не відірвані від життя в Україні, як це люблять деякі говорити.


1. Ви вірите, що Павло вчить, що молитва = прохання перед Богом за третіх лиць?

Так.

2. Ви вірите в позагробне життя?

так.
Слідуючи книзі Одкровення, Ви вірите, що молитви святих, йдуть до Бога? Одкровення 6. "9 І коли п'яту печатку розкрив, я побачив під жертівником душі побитих за Боже Слово, і за свідчення, яке вони мали. 10 І кликнули вони гучним голосом, кажучи: Аж доки, Владико святий та правдивий, не будеш судити, і не мститимеш тим, хто живе на землі, за кров нашу? " Це не слова прохання? За кого вони прохають? За тих хто живе НА ЗЕМЛІ? Чи я помиляюся?

Вони прохають за себе. Ви не уважні, їхня молитва була не вислухана, читайте останні вірші.

3 . Одкровення 5.8" А коли Він узяв книгу, то чотири тварині й двадцять чотири старці попадали перед Агнцем, а кожен мав гусла й золоті чаші, повні пахощів, а вони молитви святих". Тобто бачимо що там є молитви.

Так є. Тобто живих. Ще потрібно контекст прочитати про що мова йде.

4. Ви вважаєте, після того як людина помирає, то вона втрачає любий зв язок із тими хто знаходиться тут, на землі?

Так.
Не можу зрозуміти, як так у вас виходить. За нас моляться в небі, а ми не можемо молитисяза тих хто помер? Чи як? Щось я не можу зрозуміти думки.

А звідки ви взяли що за нас моляться, я ж вам уже пояснював з об.6 розділу. Взагалі там мова йде хто постраждав мученицькою смертю за Христа, і просять вони за себе.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: З протестантизму додому

Повідомлення romanm » 04 вересня 2010, 12:49

Я уже говорив, якщо щось суперечить Писанню, це єресь.

Ну тоді Трійця також єресь, бо в Писанні чітко про це не сказано.А догадки якісь, що Ви писали раніше, що там єврейські слова щось значать, це всього лиш догадки( використовую ваш стиль дискусії). Дивно виходить. Ви все таки визнаєте традицію в сфері Трійці, а коли ця ж сама Традиція говорить інші речі, Ви стверджуєте, що це єресь. І якось не можу зрозуміти, виходить: На землі можуть молитися за інших, а в небі тільки за себе. НУ але що ж. Якщо так, то Ви праві, товкти воду в ступі, не бачу сенсу. Хай ,хто читає , сам собі робить висновки.
Востаннє редагувалось 04 вересня 2010, 13:03 користувачем romanm, всього редагувалось 3 разів.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: З протестантизму додому

Повідомлення romanm » 04 вересня 2010, 12:56

І дайте відповідь, одні католики говорять що моляться до них, а інші що шанують, це ж різні речі. То які правильні? І не пишіть тоді такі дурниці, самі розберіться у своїй доктрині. ( це не особисто вас стосується, а romanm )
Проблема в тому,що ця шановна тусовка не вивчає нашу доктрину по НАШИМ документам, а "вчаться"по тому,як іх "вчать" їх старші. От і виходить, що вони приписують католикам те, чого ми насправді не ісповідуємо.


Пояснюю на пальцях: шанування і молитва, речі різні але не взаємновиключені. Чи якщо шаную, то не молюся і навпаки? Я шаную Христа, але, слідуючи Вашій логіці, йому не молюся, а якщо шаную, то як мені молитися до нього?
Що тут розбиратися?

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 04 вересня 2010, 13:17

romanm писав:Ну тоді Трійця також єресь, бо в Писанні чітко про це не сказано.А догадки якісь...

То ви вимагаєте в слово, в слово. У Писання є багато місць де вказується на Ісуса як Бога, мені для цього не потрібна традиція. Бо якщо було б так, тоді це теж лже вчення. Але все одно ця тема складна. На протестантському форумі, дуже багато посвячено цій темі, там іде розмова із СЄ.
До речі, вони себе не відносять до протестантів, і протестанти їх не вважають за протестантів.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Олюнька » 04 вересня 2010, 13:58

Дуже багато написано, але чи є з того толк?

Про Марію. Маємо весілля в Кані Галилейській, коли слуги підійшли до Марії, а вона вже просила Ісуса. Чим не посередництво? Та ж молитва.

Про померлих. Згадуємо Переображення, коли Ісусові з'явились Мойсей та Ілля, навіть Петро пропонував поставити три намети (щось подібно до храму?). Ісус тоді не заперечив, а за вашою логікою Вово мав би сказати: "Для чого померлим намет?" :pardon:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення ShMariam » 04 вересня 2010, 14:09

Де в Біблії є слова, які вказують на те, що святі в небі такі егоїсти, що їм байдуже до нас на землі? Якщо нема, то заступництво святих - це не ересь.
Згадайте заповідь Любові і притчу про милосердного смарянина. Ми, в порівнянні зі Святими в небі, хворі, зранені духовно
Востаннє редагувалось 04 вересня 2010, 18:07 користувачем ShMariam, всього редагувалось 1 раз.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 08 вересня 2010, 14:00

Олюнька писав:Дуже багато написано, але чи є з того толк?

Про Марію. Маємо весілля в Кані Галилейській, коли слуги підійшли до Марії, а вона вже просила Ісуса. Чим не посередництво? Та ж молитва.

Дивіться у грецький текст, це була звичайна розмова, а не молитва. Якщо так думати то Євангелія це одне сплошне посередництво і молитви.

Олюнька писав:Про померлих. Згадуємо Переображення, коли Ісусові з'явились Мойсей та Ілля, навіть Петро пропонував поставити три намети (щось подібно до храму?). Ісус тоді не заперечив, а за вашою логікою Вово мав би сказати: "Для чого померлим намет?" :pardon:

Та учні взагалі спали, а не молилися. І в мене такої логіки не виникало, бо написано про Петра "Він не знав, що говорить... "
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 08 вересня 2010, 14:07

ShMariam писав:Де в Біблії є слова, які вказують на те, що святі в небі такі егоїсти, що їм байдуже до нас на землі? Якщо нема, то заступництво святих - це не ересь.

А що про померлих сказано, що вони роблять після смерті? Я от не знаю. Я не досліджував це питання, якщо ви знаєте то процитуйте Святе Письмо.
Чітко за то сказано, що Христос є Єдиним Посередником.


ShMariam писав:Згадайте заповідь Любові і притчу про милосердного смарянина. Ми, в порівнянні зі Святими в небі, хворі, зранені духовно

Із притчі навіть не логічно думати про це, бо там чітко говориться про живих. Дай Бог щоб ми так ставилися до своїх ближніх і чужих людей, як про це сказано у притчі.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей