Св Письмо

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

nezalewnui1
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 29 березня 2015, 13:26

Св Письмо

Повідомлення nezalewnui1 » 29 березня 2015, 16:49

MOD: розділ "запитання-відповіді" створено саме для тих дописувачів, хто щось запитує для того, щоб отримати відповідь. З написаного Вами випливає, що Ви не питаєтесь і не чекаєте на відповідь. Відповідно - переносимо створену Вами тему у відповідний розділ. Ви пробували продублювати свою тему в розділі Святе Письмо, однак проповідь марновірства в "лише Писання" походить не із Святого Письма, а із упадку о.Мартина Лютера, тому ваша тема переноситься у спеціально створений для такого роду обговорень розділ для "інших церков і спільнот"

Доброго дня в мене таке питання чому церква не слідує писанням а сама видумує те чого в Біблії немає ,наприклад

Обітниці Господа Нашого Ісуса Христа


"Я обіцяю, що душа, яка буде вшановувати образ Божого Милосердя, не загине. Обіцяю також вже тут, на землі, перемогу над ворогами, а особливо в годині смерті.
Я сам буду захищати її, як свою славу.
Я подаю людям посуд, з яким вони повинні приходити за ласками до джерела Милосердя.
Цим посудом хай стане образ з написом: "Ісусе, уповаю на Тебе". Бажаю, щоб перша неділя після Великодня стала святом Божого Милосердя.
Хто в цей день приступить до св. Причастя, той осягне багато особливих моїх ласок.
Людство не знайде спокою, поки не звернеться з довір'ям до Божого Милосердя.
Перш, ніж прийти, як Цар справедливий, Я приходжу як Цар Милосердя, щоб ніхто не виправдовувався в день суду, який поволі наближається".
"О Кров і Вода, що пролилися з Ісусового Серця як джерело милосердя для нас, я уповаю на Вас".

Немає ніякої ссилки на Святе письмо , просто видно шо це людська видумка насправді Ісус такого нас не вчив , і ніколи такого не говорив ,

"Я обіцяю, що душа, яка буде вшановувати образ Божого Милосердя, не загине - прошу дати поссилання на Біблію ?

ЩОБ ОТРИМАТИ ВІЧНЕ ЖИТТЯ, ПОТРІБНО ПІЗНАВАТИ... ЄДИНОГО ПРАВДИВОГО БОГА» (ІВАНА 17:3).nezalewnui1

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Св Письмо

Повідомлення о.Олег » 29 березня 2015, 17:51

nezalewnui1 писав:Доброго дня в мене таке питання чому церква не слідує писанням а сама видумує те чого в Біблії немає ,наприклад
дякую

Обітниці Господа Нашого Ісуса Христа


"Я обіцяю, що душа, яка буде вшановувати образ Божого Милосердя, не загине. Обіцяю також вже тут, на землі, перемогу над ворогами, а особливо в годині смерті.
Я сам буду захищати її, як свою славу.
Я подаю людям посуд, з яким вони повинні приходити за ласками до джерела Милосердя.
Цим посудом хай стане образ з написом: "Ісусе, уповаю на Тебе". Бажаю, щоб перша неділя після Великодня стала святом Божого Милосердя.
Хто в цей день приступить до св. Причастя, той осягне багато особливих моїх ласок.
Людство не знайде спокою, поки не звернеться з довір'ям до Божого Милосердя.
Перш, ніж прийти, як Цар справедливий, Я приходжу як Цар Милосердя, щоб ніхто не виправдовувався в день суду, який поволі наближається".
"О Кров і Вода, що пролилися з Ісусового Серця як джерело милосердя для нас, я уповаю на Вас".
Немає ніякої ссилки на Святе письмо , просто видно шо це людська видумка насправді Ісус такого нас не вчив

Дивуюся, що ви так швидко покинули того, хто вас покликав Христовою благодаттю, і перейшли на іншу євангелію;
7. не те, щоб вона була справді інша, але деякі баламутять вас, бажаючи перемінити Євангелію Христову.
8. Та коли б чи ми самі, чи ангел з неба проповідували вам іншу, більше за те, ніж ми вам проповідували були, нехай буде анатема!
9. Як ми казали перше, так і нині повторяю: Коли хтось вам проповідує іншу Євангелію, ніж ту, що ви прийняли, -нехай буде анатема!
послання апостола Павла до Галатів

Слава Ісусу Христу!
перепрошую - не дуже розумію, про що Ви тут звинувачуєте і кого анафемствуєте. Там є "ссилка" на Ісуса. Ви маєте щось проти святої Фаустини? А її Ісус обрав :pardon: Ви проти почитання Ікон? Дивно, бо Ісус каже Своїй дочці Фаустині так себе зобразити і поклонятись. Проти того, що Ісус не обмежив Себе Святим Письмом? Але ж Бога обмежувати... безумно :( Проти того, що Ісус Заснував на землі Свою Церкву? Чому ж тоді цитуєте Біблію, яку Церква проголосила Божим Словом? Не вірите, що Ісус може (і Вам) Явитися і чогось Навчити? Так само поступали юдеї, не приймаючи Нового (Завіту). Ви стиштеся, не звинувачуйте, а задумайтеся про спосіб, яким Об`являє Себе нам-людям Господь.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

nezalewnui1
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 29 березня 2015, 13:26

Re: Св Письмо

Повідомлення nezalewnui1 » 29 березня 2015, 18:26

Ви маєте щось проти святої Фаустини? А її Ісус обрав - звідки у вас така інфорація з Біблії ? хто така фаустина таких як вона може бути і Св Василь Андрій ,Микола і.т.д , і вони можуть видумувати шо захочуть
Ісус каже Своїй дочці Фаустині так себе зобразити і поклонятись.- звідки така інфорація з Біблії - тоді дайте ссилку шоб я це прочитав у Біблії ,

це абсолютна брихня , кожна монахиня чи священник може видумувати які захоче історії - і люди сліпо в це вірять ,для чого нам Біблія для того шоб ми розрізняли брихню від правди . якшо є слова Ісуса то вони вказані в Біблії ,

отже якщо немає ссилки на Біблію , тоді висновок такий що церква придумує свою якусь інакшу Біблію . і від імені ісуса Христа говорить і пише шо захоче ! для того і апастол написав такі слова


Дивуюся, що ви так швидко покинули того, хто вас покликав Христовою благодаттю, і перейшли на іншу євангелію; 7 не те, щоб вона була справді інша, але деякі баламутять вас, бажаючи перемінити Євангелію Христову. 8 Та коли б чи ми самі, чи ангел з неба проповідували вам іншу, більше за те, ніж ми вам проповідували були, нехай буде анатема! 9 Як ми казали перше, так і нині повторяю: Коли хтось вам проповідує іншу Євангелію, ніж ту, що ви прийняли, -нехай буде анатема! 10 Хіба я отим запобігаю ласки у людей чи в Бога? Хіба намагаюся людям подобатися? Якби я ще й людям хотів подобатися, я не був би Христовим слугою

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Св Письмо

Повідомлення о.Олег » 29 березня 2015, 18:35

nezalewnui1 писав:Ви маєте щось проти святої Фаустини? А її Ісус обрав - звідки у вас така інфорація з Біблії ? хто така фаустина таких як вона може бути і Св Василь Андрій ,Микола і.т.д , і вони можуть видумувати шо захочуть
Ісус каже Своїй дочці Фаустині так себе зобразити і поклонятись.- звідки така інфорація з Біблії - тоді дайте ссилку шоб я це прочитав у Біблії ,

це абсолютна брихня , кожна монахиня чи священник може видумувати які захоче історії - і люди сліпо в це вірять ,для чого нам Біблія для того шоб ми розрізняли брихню від правди . якшо є слова Ісуса то вони вказані в Біблії ,

отже якщо немає ссилки на Біблію , тоді висновок такий що церква придумує свою якусь інакшу Біблію . і від імені ісуса Христа говорить і пише шо захоче ! для того і апастол написав такі слова


Дивуюся, що ви так швидко покинули того, хто вас покликав Христовою благодаттю, і перейшли на іншу євангелію; 7 не те, щоб вона була справді інша, але деякі баламутять вас, бажаючи перемінити Євангелію Христову. 8 Та коли б чи ми самі, чи ангел з неба проповідували вам іншу, більше за те, ніж ми вам проповідували були, нехай буде анатема! 9 Як ми казали перше, так і нині повторяю: Коли хтось вам проповідує іншу Євангелію, ніж ту, що ви прийняли, -нехай буде анатема! 10 Хіба я отим запобігаю ласки у людей чи в Бога? Хіба намагаюся людям подобатися? Якби я ще й людям хотів подобатися, я не був би Христовим слугою

MOD: цитуйте коректно. Вас важко читати/розуміти. Для того, щоб писати свого листа, цитуючи іншого учасника дискусії, натискаєте над повідомленням, на яке хочете вілповідати, клавішу "цитата". З`явиться бланк для Вашої відповіді з цитатою, оформленою службовими фразами в квадратних дужках. Стираєте все зайве (лише квадратні дужки не чіпайте) і цитата готова. Під нею пишите те, що хочете написати. Відредагуйте своє повідомлення. Для цього натисніть на клавішу "редагувати" (поряд з клавішою "цитата"). Нагадую/інформую, що написане червоним - модераторіал. Модераторіали обговорювати на Форумі заборонено. Всі питання стосовно модераторіалів можна вияснювати лише в ПП (клавіша праворуч, "приватна переписка"). Модераторіали потрібно виконувати
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей