УВАГА! Єресь!!! "Вірний останок" з Тернополя

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення vitalko » 05 жовтня 2011, 15:14

Зараз мученики - велика рідкість. І думаю є серед них такі що благословляють своїх ворогів. Але погано те, що їх навіть свої вважають фанатиками. В перших століттях своїх їх вважали героями. Є відмінніть.


Вибачте, але пишете дурниці.

Щороку на мученицьку смерть приречені 105 тисяч християн

Якщо не вірите, то задайте в гуглі "вбивства християн" і подивитесь, що воно вам викине.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення andrey s. » 05 жовтня 2011, 17:27

Michail писав:
Зараз мученики - велика рідкість. І думаю є серед них такі що благословляють своїх ворогів. Але погано те, що їх навіть свої вважають фанатиками. В перших століттях своїх їх вважали героями. Є відмінніть.

Так, мученик зараз пішов не той, переводяться мученики, куди котимся.. :pardon: (пробачте за сарказм, намагаюсь так виразити думку)
Знаєте, я зараз цитую Вас, але пишу на загал.
Суть в тому, що проблеми починаються коли мучеників стає багато, тобто багато хто думає про вінець, а навіть мріє про нього, намагаючись спланувати чи зпрямувати то мученецтво, шукаючи ту жаданну нагоду, і навчити який має бути правельний мученик.
Насамперед, для того і є Церква, щоб серед цього загалу виділити достойні приклади для наслідування, і це вже давно зроблено(звичайно будуть ще, визнанні Церквою, для нас.) А для Бога Вони всі одинакові і любі, тобто я підозрюю, що ніякий мученик не керувався бажанням щоб Його наслідували, а тільки думав про наслідування Христа. А решта, це вже дія Святого Духа в Церкві.
Доречі, Мученик, це коли людина вже вмерла фізично принявши терновий вінець на Славу Божу. При житті не існує мучеників. Існують Боговіддані люди, які не причисляють самі- себе, до мучеників за Віру, за ЇЇ сповідування. То є люди,можливо навіть дуже грішні люди, які перемогли свій гріх і світ, який той гріх породжує і вкореняє в наші серця.
На крові Мучеників багато чого тримається, можна сказати все. Тому Церква не може існувати без Мучеників, яких Сама визнала і почитає, шанує, молиться.
Але чи можуть бути ті, хто свою кров хоче спрямувати не на То. Не на життя інших, а на погибель. І не за тілесну погибель я балакаю...

Michail писав:Чи Бог заклав таку схильність в людину? (Це особисте питання, може Ви знаєте, бо десь воно вже зачіпалось.)

Ні, то змій закинув, а Єва з Адамом ковтнули. А Бог показав як то виправити, як зруйнувати то, повернувши собі втрачене.
Власне Те, Що ХРИСТОС ВОСКРЕС, Є ДОКАЗОМ ТОМУ.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення o.Mykil » 05 жовтня 2011, 22:05

Хм, тема ніби не про мучеників...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Michail » 06 жовтня 2011, 11:12

vitalko писав:
Зараз мученики - велика рідкість. І думаю є серед них такі що благословляють своїх ворогів. Але погано те, що їх навіть свої вважають фанатиками. В перших століттях своїх їх вважали героями. Є відмінніть.


Вибачте, але пишете дурниці.

Щороку на мученицьку смерть приречені 105 тисяч християн

Якщо не вірите, то задайте в гуглі "вбивства християн" і подивитесь, що воно вам викине.


Справді не знав статистику. І вибачте за оф-топ, але цікаво, як Ви задали питання, чи благословляють вони своїх ворогів?

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Michail » 06 жовтня 2011, 11:33

Щодо єресей і розколів. Підскажіть будь ласка, хто це:
МОD: Вибачте, на Форумі заборонено посилатися на ресурси, що пропагують єресь.



Церковь Универсальная Жизнь / ULC открывает свои двери для всех, кто приветствует их духовное учение, и предоставляет возможность для служения, получения духовного образования и получения духовного сана рукоположенного священника. Объединение надконфессиональное и международное. За время нашей деятельности нами рукоположено более 20 миллионов священников и других служителей через таинство хиротонии во многих странах мира

?

Якщо в них 20 млн служителів, то скільки тоді вірників?

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення vitalko » 06 жовтня 2011, 11:35

Michail писав: І вибачте за оф-топ, але цікаво, як Ви задали питання, чи благословляють вони своїх ворогів?


Це що іронія, сарказм? Якщо так, то чи здаєте собі справу з того, на яку тему іронізуєте? Чи ви готові саме в цей момент віддати життя за Христа, не зректися своєї віри, не прийняти чужої, аж до смерті? Вже не кажу про благословення того, хто убиває.

За себе скажу: не впевнений, що пішов би до кінця, що не віддався б панічному страху. Навпаки, дивлячись на моє внутрішнє боягузтво, скоріше схиляюся до того, що міг би не витримати. Міг би злякатися. Тому сам факт того, що хтось проливає свою кров за віру, це для мене вже настільки багато(і сам Христос каже, що нема вже більшої любові, ніж тоді коли життя віддаєш за іншого), що в житті би не посмів назвати когось якимось недомучеником, не таким як колись були, меншовартісним, другорядним. Бо писати на форумі легко, а втілювати в життя слова Христа на практиці часом неймовірно важко.

Але це дійсно оффтоп. Якщо можна, просив би перенести в тему про мучеників(якщо така є), або створити нову.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Michail » 06 жовтня 2011, 11:49

vitalko писав:
Michail писав: І вибачте за оф-топ, але цікаво, як Ви задали питання, чи благословляють вони своїх ворогів?


Це що іронія, сарказм? Якщо так, то чи здаєте собі справу з того, на яку тему іронізуєте? Чи ви готові саме в цей момент віддати життя за Христа, не зректися своєї віри, не прийняти чужої, аж до смерті? Вже не кажу про благословення того, хто убиває.

За себе скажу: не впевнений, що пішов би до кінця, що не віддався б панічному страху. Навпаки, дивлячись на моє внутрішнє боягузтво, скоріше схиляюся до того, що міг би не витримати. Міг би злякатися. Тому сам факт того, що хтось проливає свою кров за віру, це для мене вже настільки багато(і сам Христос каже, що нема вже більшої любові, ніж тоді коли життя віддаєш за іншого), що в житті би не посмів назвати когось якимось недомучеником, не таким як колись були, меншовартісним, другорядним. Бо писати на форумі легко, а втілювати в життя слова Христа на практиці часом неймовірно важко.

Але це дійсно оффтоп. Якщо можна, просив би перенести в тему про мучеників(якщо така є), або створити нову.


Не іронія. Просто цікаво. Будете мати можливість перенесіть.
Я знаю, що писати то одне, а зробити - інше.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Michail » 19 жовтня 2011, 09:15

о.Олег писав:
Nazariusz писав:Дякую о. Олегу, мені нічого додати :) В будь-якому випадку, хай би там як той адмін сайту "Свята Традиція УГКЦ" не казав, але реальний стан речей виявляє його певний маргіналізм і навіть опозиційність церковній владі...

маргіналізм... можливо, а от стосовно опозиційності... я грішний радше буду старатися віднайти точки дотику і, відповідно, пробувати допомогти людині залишатися в Христовій Церкві... Навіть, якщо Ви і праві - чоловік каже, що нічого не має до схизм і це гарна нагода співпрацюючи показати багатогранність Традиції Христової Церкви
З повагою, о.Олег


Я запропонував адміну того сайту забарти ті статті, бо там згадується Дефевр. Він казав, що почистить сайт.
Якщо почистить (можна прослідкувати по наведеним вище посиланням про Лефевра), то значить все нормально. Просто він каже, що його Церква дотримується тих традицій, які були здавна запроваджені.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення ShMariam » 30 вересня 2012, 11:34

Аналіз секти "Вірний останок"
http://olha-church.org.ua/web/page/cekta-virnuj-ostanok

Враховуючи їх єресі, як їх правильно ідентифікувати: "Інші Церкви і Спільноти" чи "Спільноти, що пов'язують себе з християнством"?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення andrivovk » 30 вересня 2012, 17:29

ShMariam писав:Аналіз секти "Вірний останок"
http://olha-church.org.ua/web/page/cekta-virnuj-ostanok

Враховуючи їх єресі, як їх правильно ідентифікувати: "Інші Церкви і Спільноти" чи "Спільноти, що пов'язують себе з християнством"?

Скоріше до другого, бо самі себе пов'язують.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення о.Олег » 01 жовтня 2012, 07:52

andrivovk писав:
ShMariam писав:Аналіз секти "Вірний останок"
http://olha-church.org.ua/web/page/cekta-virnuj-ostanok

Враховуючи їх єресі, як їх правильно ідентифікувати: "Інші Церкви і Спільноти" чи "Спільноти, що пов'язують себе з християнством"?

Скоріше до другого, бо самі себе пов'язують.

напевно так
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей