УВАГА! Єресь!!! "Вірний останок" з Тернополя

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

УВАГА! Єресь!!! "Вірний останок" з Тернополя

Повідомлення brat Martyn » 25 вересня 2007, 12:34

Пропоную погомоніти про єретичні новинки, які можна зустріти у вірних Католицької, а також Православної Церкви.

Нещодавно натрапив на цікаву співрозмовницю, яка дала мені одне посилання:

"Матінка Божа з допусту Отця Небесного дала Своїй Служниці - дівчинці Юлі з Лішні такий Символ Увірування:
http://www.faithful-remnant.org.ua/?pag ... nsultid=96" - сказала вона.

Цитую далі згідно посилання:
+Символ увірування.
16 вересня 2007р.Б.
Вірую, в Єдину Марію, Матір Божу, Обручницю Духа Святого, Доньку Отця Небесного, Співвідкупительку людей.
І в Єдиного Ісуса Христа, Її Сина, від Отця рожденного зперед всіх віків.
І в Ту, що для нас людей і нашого ради спасення була Зачата Духом Святим і воплоченою у лоні св. Анни.
І породила нам Ісуса, Спаса нашого, що відкупив нас Своїм Тілом і Кров`ю, а Сама, відкуплює нас Своїми Святими Сльозами.
Що страждала разом з Сином Своїм Єдинородним на Його Святій Хресній Дорозі.
Що сумувала за Ним після Його Смерті, і втішилася Його Воскресінню із мертвих, на третій день.
І вознеслася разом з тілом і душею на небеса, і у славі рівна Пресвятій Трійці і Трон Її коло Сина Її, Сама ж була вічною.
І разом з Ісусом прийде судити живих і мертвих а Їхньому Царству не буде кінця.
І вірую в Єдину Святу Церкву, разом з Її покровителями.
Дожидаю Нової Ери і життя будучого віку. Амінь.


Ще кілька текстів з прямої мови моєї молодої співрозмовниці:

"Нашим Ковчегом спасіння є Непорочне Серце Марії, хто Йому не посвятиться - той загине, той не буде у човні Святої Церкви, а хто Його визнає....????"

"Вона є нашою Співвідкупителькою, і про це скоро буде проголошена Папою Догма
вона вже давно готова, але масони не дають її проголосити"

"Матір Божа - суща.
Вона є Дочка Отця Небесного а Ісус - Його Син"

"Вона не була сотворена Богом, Марія вічна - так як і Сам Бог
Вона є у Славі рівна Пресвятій Трійці, Бог не міг вибрати на Маму Собі звичайне сотворіння"...
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Ira » 25 вересня 2007, 19:36

brat Martyn писав:Пропоную погомоніти про єретичні новинки, які можна зустріти у вірних Католицької, а також Православної Церкви.


Нинішня "православна" церква - це і є ЄРЕСЬ - зрадники Христової Віри.
І це є Свята Правда Святої Католицької Віри.

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 26 вересня 2007, 17:22

Знайшла ось таку новину.
Впевнена, що Церква чуває і є пильною...
Мария и экуменизм в центре международного мариологического симпозиума
Ватикан, 26 сентября, ZENIT – Agnuz – «Мария в экуменическом диалоге на Западе» – такую тему избрал к размышлению XVI международный мариологический симпозиум, который состоится в стенах папского богословского факультета «Marianum». В программе встречи предусмотрены утренние и дневные заседания со 2 по 4 октября, на которых будут рассмотрены документы мариологического характера, разработанные группой «Dombes», занимающейся вопросами диалога между католиками и лютеранами, католиками и англиканами.
Цель заявленных к прочтению докладов состоит в том, чтобы внести квалифицированный вклад в углубление ведущегося исследования, уделяя особое внимание тому, чтобы все это помогло продолжению диалога между Церквами.
Ректор факультета «Marianum», Сильвано М. Мадджиани, OSM, заявил агентству «Zenit», что «Второй Ватиканский Собор несомненно способствовал экуменическому диалогу между Церквами и христианскими общинами, как Западными, так и Восточными».
Согласно ректору, симпозиум проводится «с целью рассмотреть проблематику приемов, свойственных идущим в католическая сфере исследованиям; какие пути еще предстоит пройти в исследованиях и в мариологическо-марианском обучении; какими новыми горизонтами следует пройти в поисках того, как говорить о Марии, чтобы способствовать диалогу между христианами».
Профессор Бернард Сесбойе, из группы «Dombes», прочитает доклад об «иерархии истин и мариологии в экуменическом диалоге» (джерело - http://www.agnuz.info/?a=news&id=20802).
Мені особисто як греко-католичці, хрещеній у підпіллі, дуже боляче, коли бачу часом таку вузькість у вірі, яку демонструє Ваша, brat Martyn, молода співрозмовниця :o .
Переходячи на суб'єктивний рівень, думаю, Вам варто наразі "списати" її єретичний запал на т.зв. "юначий максималізм" :wink:
А об'єктивно, то цікаво було би побачити коментарі богословів щодо того, звідки у лоні УГКЦ могли народитися такі думки...
Може, то Паоло Коельо зі своїм культом Великої Богині винен? :roll: (жартую)
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 26 вересня 2007, 17:35

Хочу подати дещо із моєї розмови з братом Мартином, коли я запитала його, що означає слово „сущий”. Він мені дуже гарно відповів:

„той, хто існує поза часом, для якого нема ні минулого ні майбутнього, а тільки вічне тепер, хто не міняється, не вдосконалюється, бо вже втілює в собі всяку можливу досконалість....”
Можна сказати, що "сущий" означає "вічний", немає ні початку ні кінця? – запитала я.
„так, але це більше і глибше, ніж просто "вічний"...” – відповів він.
:)
А зараз прочитайте, будь-ласка, кожне слово Святої Молитви, яку ми всі знаємо і молимося щодня:

Достойно є воістину величати Блаженную Тебе, Богородицю, Присноблаженну і Пренепорочну, і Матір Бога нашого. Чеснішу від Херувимів і незрівнянно Славнішу від Серафимів, що без зотління Бога Слово породила, сущу Богородицю, Тебе величаємо.


Nо що ж, молимося і не знаємо, що молимося.....

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 26 вересня 2007, 19:05

Не маю компетенцій коментувати семантику в богословському контексті :oops:
Мені подобаються дотичні до дискусії статті, які є у цьому виданні: http://magazine.lds.lviv.ua/pdf/76.pdf
а також розділи Катехизму Католицької Церкви 484 - 511 (про "...Зачат Святым Духом, рожден Девой Марией")
і 203 - 231 (про те, що "Тільки Бог Є" (у значенні "сущий - YHWH")
Блаженні чисті серцем, бо вони Бога побачать :)
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення brat Martyn » 26 вересня 2007, 20:36

Ira писав:А зараз прочитайте, будь-ласка, кожне слово Святої Молитви, яку ми всі знаємо і молимося щодня:
Достойно є воістину величати Блаженную Тебе, Богородицю, Присноблаженну і Пренепорочну, і Матір Бога нашого. Чеснішу від Херувимів і незрівнянно Славнішу від Серафимів, що без зотління Бога Слово породила, сущу Богородицю, Тебе величаємо.
СУЩУ БОГОРОДИЦЮ
то що ж... молимося і не знаємо, що молимося.....


Думаю коректно було б дослідити, звідки взялося те слово "сущу" у молитві "Достойно" і як його слід розуміти.
Підозрюю, що ця ситуація подібна до історії із біблійними "синами Божими". :wink: :wink:

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення brat Martyn » 26 вересня 2007, 20:56

Дещо про молитву "Достойно єсть"(але про її частину від слів від "Достойно є" до "матір Бога нашого"):

Икона Божией Матери "Достойно есть" находится на горнем месте алтаря соборного храма Карейской обители на Афоне.

В один из воскресных дней, живший неподалеку от Карей старец ушел в обитель на всенощное бдение. В келлии остался послушник. При наступлении ночи постучался неизвестный инок. Во время всенощной, когда нужно было петь "Честнейшую Херувим...", оба встали перед иконой Божией Матери, называвшейся Милующая и гость заметил, что у них сначала поют "Достойно есть..." Во время пения этой неслыханной песни икона Богоматери сияла небесным светом, а послушник плакал от умиления. По его просьбе эта дивная песнь, за неимением бумаги, была записана на камне, размягчившемся, как воск, под рукой чудного певца. Назвав себя Гавриилом, странник стал невидим. Икона Божией Матери, перед которой впервые была воспета песнь "Достойно есть", была перенесена в соборный храм Успения Пресвятой Богородицы Карей (административного центра Афона). Плита с начертанной на ней Архангелом Гавриилом песнью, была перенесена в Константинополь во время патриаршества святителя Николая Хрисоверга (+ 995, память 16 декабря). Многочисленные списки с иконы "Достойно есть" ("Милующая") свято чтутся в русских храмах. В Галерной гавани Петербурга в честь Милующей Богоматери был воздвигнут пятикупольный храм, в котором поставили присланную с Афона благодатную икону "Милующая".
http://days.pravoslavie.ru/Life/life1285.htm

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 27 вересня 2007, 07:37

ola писав:Мені особисто як греко-католичці, хрещеній у підпіллі, дуже боляче, коли бачу часом таку вузькість у вірі


Ні не є ви греко-католичкою, бо у підпіллі - якраз і була та правдива Свята Віра, люди в своїх серцях її плекали, любили безмежно Матір Божу, почитали Її Непорочне Серце, а зараз - по-вашому "широкість" у вірі... будують екуменічну церкву, всі разом і греко-католики, і православні, і євангелисти, і єгови, і буддисти і т.д. нібито прославляють разом Бога в одному храмі - хто собі якого...

А про Матір Божу зараз навіть нігде і не згадують, щоб не образити часом тих, хто Її не визнає. Було в Тернополі одне міроприємство з представниками місцевої влади, нашим єпископом, священниками, а також представниками різних конфесій, то перед початком помолилися на ньому тільки "Отче наш", а "Богородице Діво" відкинули, аргументуючи це тим, що в залі багато присутніх з різних конфесій і це може їх образити.......... то де ж наша Віра, яка у підпіллі була???

Ніхто за Бога і Матір Божу не подумає, а тільки за людей. Зараз закликають любити ближнього, а Бога - поважати (зі слів папського кардинала, який приїжджав в Зарваницю)!!!!

І ще - в Бога немає серединки, немає "літеплих", в Бога є або "ТАК" або "НІ" (це до вашої фрази про так званий "юначий максималізм").

svjat
початківець
початківець
Повідомлень: 48
З нами з: 27 вересня 2005, 10:55
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Повідомлення svjat » 27 вересня 2007, 08:43

А що тут гомоніти, тут треба свідчити. Так, це єресь. Можна конкретно вказати, якщо Іра готова до діалогу.
Нинішня "православна" церква - це і є ЄРЕСЬ - зрадники Христової Віри...

А ще й агерсивна засліпленість. Бо робляться безпідставні звинувачення.

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення brat Martyn » 27 вересня 2007, 11:28

Ira писав:А про Матір Божу зараз навіть нігде і не згадують, щоб не образити часом тих, хто Її не визнає. .... помолилися на ньому тільки "Отче наш", а "Богородице Діво" відкинули, аргументуючи це тим, що в залі багато присутніх з різних конфесій і це може їх образити...........


Це дійсно може стати проблемою. Тут важливо не переборщити.
Але давайте згадаємо, як довго сам Ісус Христос говорив учням про свої страждання і воскресіння, а вони не розуміли, але Він їх не покидав, був з ними і їх терпів....

Так само і свята Католицька Церква повинна терпеливо, не говорячи по все зразу, вести менших братів у вірі до пізнання тої правди, яка їй об'явлена. А для того треба спочатку знайти спільності, які вже існують. Це і є любов, і істинний екуменізм, який ніколи не полягає в тому, щоб забути про Матір Божу!

Але ж робити з Богородиці несотворену богиню - це справжнісінька хула на Господа-Бога!!!

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 27 вересня 2007, 12:28

Ira, перегляньте Ваші повідомлення та просто елемнтарно порахуйте скільки разів Ви згадали Христа, а скільки Богородицю... Вам нічого не здається дивним?? :)
unicuique suum

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 27 вересня 2007, 13:29

Бо більше і ніхто не пише про Пречисту Діву Марію, і не згадає зовсім нігде на форумі про Неї, а Вона ж Матір Божа, Вона є і наша Мама, Яку ми повинні дуже любити. Вона за нас молиться і просить в Ісуса за кожного з нас, бо безмежно нас любить. А ми, люди, за Неї забули....

svjat
початківець
початківець
Повідомлень: 48
З нами з: 27 вересня 2005, 10:55
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Повідомлення svjat » 28 вересня 2007, 08:54

Так пишіть про Матір Божу правдиво по церковному в Дусі Святому, а не єресі, що брат Мартін навів на початку.

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 28 вересня 2007, 10:39

Я пишу так як вчить нас Свята Церква, і я пишу те, що відкривається нам на Святих Місцях З"яв Матері Божої. Це є Божі Таємниці, адже ж прочитайте в Святому Письмі в Книзі Пророка Даниїла (Гл.12, 9), а також в Одкровенні від Івана Богослова (Гл.10, 4-7), що не все є відкрите в Білії, а буде відкриватися в останні часи.
Тому зараз Бог відкриває Свої Таємниці через Своїх вибраних Пророків і Візіонерів по цілому світі. І так як в ті часи - не приймали Пророків, те що вони гласили, людям було тяжко прийняти науки Христа (Євагнелія), бо суперечили Старозавітнім Законам, за якими люди тоді жили. За це і розіп"яли Ісуса на хресті.... (а хто розіп"яв - книжники і фарисеї!).
Так само і зараз є: Бог послав на землю Матір Божу (дуже багато З"яв зараз є по світі), а люди не сприймають того, що Бог відкриває нам для нашого спасіння. Бог відкриває нові Таємниці, а також і нагадує і вчить нас тої Правди Святої, загубленої століттями... (і точно так само - цього не признає наше духовенство!)

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 28 вересня 2007, 11:49

Ira, якби слухати ті всі пророцтва, то можна було б зглузду з'їхати. Стільки їх і таких різних. Я думаю, якби співставити всі слова "богородиць", що з'являються останнім часом, то можна було б констатувати серйозне психічне захворювання. :)
unicuique suum

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 28 вересня 2007, 12:02

robie, їх багато, але все сходиться на одному - немає в них протиріч, Бог не може говорити одному так, а другому інакше, бо є одна правда (пригадайте, що було відкрито в Фатімі, Люрді, Меджугор"ї, Гарібандалі...).
А безбожникам страшним і не дивно - що можуть і зрозуму зійти........ :(

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 28 вересня 2007, 13:42

Іra, мені часом трудно встежити за Вашою логікою. :oops: Коли говорила, що мені болить вузькість віри «молодої співрозмовниці, на яку натрапив brat Martyn» (до речі, на момент мого писання я жодним чином не скомпрометувала Вас, бо не мала підстав знати, що то Ви :wink: ), то зауважила про те, що хрещена у підпіллі греко-католичкою якраз для того, щоби показати, що і за роки підпілля (на щастя, недовгі за моє життя), і за час від початку дев’яностих виховувалася на дуже різних способах передання і Правд Віри, і Традиції (з великої літери). І на різних традиціях (з малої літери)… Дякую Богові за таке багатство!
:) І навіть на цьому фоні те, що можна прочитати на Вашому сайті, не може бути ані позицією, ані Т(т)радицією УГКЦ. Моя сусідка, дружина підпільного греко-католицького священика, в домі яких щонеділі служилися Літургії, на моїх очах пекла просфори. І жодного разу не обходила таких обрядів, які описані у пораднику Вашої «Нововіри» :o
Євангеліє каже, що «пізнаєте їх по плодах»…
Ви заводите у глухий кут практично кожну дикусію, яка точиться довкола якоїсь конкретної теми. Якщо Ви бачите на цьому форумі потребу відновити побожність до Богородиці, то створіть окрему тему. «Почитання Пречистої Діви Марії» абощо. Це було би дуже гарно. :)
Натомість Ви починаєте ображати не тільки окремих учасників форуму, але й святих (у розділі «Святые»), Блаженнішого (у розділі «Місце жінки священика у церковній спільноті»), кардиналів, ІІ Ватиканський собор, православних, протестантів (практично у кожній із тем, куди дописуєте)…
Не знаю, яку мету Ви переслідуєте :o.
У питаннях догматики я волію слухати ієрархію і того, що вчить Церква у своїх документах, а не візіонерів. Напевно, кожен має право зробити власний вибір і бути за нього відповідальним. :)
Богородиця для мене є Особою дуже покірною (жила у домі Йоана Богослова і не претендувала на місце Святого Петра, хоча й дала апостолам їхнього Вчителя - носила у Своєму Непорочному лоні Господа), маломовною (одного Її «так» було достатньо для Воплочення Сина Божого). Постійно відчуваю Її заступництво і впевнена, що у духовному плані саме Богородиця «народила» мене для Ісуса Христа (першої молитви бабуся навчила мене – «Богородице Діво» перед образом Благовіщення).
Приклад життя Богородиці, навіть той, що досить скупо описаний у Євангелії, щодня вчить мене «вибирати кращу частку», молитися і читати Святе Письмо («вона ж зберігала все те, роздумуючи у своєму серці»), євангелізувати («робіть усе, що скаже вам Син»), прославляти Бога («Величає душа моя Господа і радіє дух мій у Бозі, Спасі моїм…»), приймати непрості моменти в житті (Марія втікала до Єгипту, жила на скромну зарплату Йосифа, пережила Хресну дорогу і смерть Ісуса…і т.д…)
Впевнена, що brat Martyn, Ira, robie, svjat краще за мене готові продовжувати цю дискусію в теологічному вимірі. Вірю, що почерпну із неї те, що будуватиме мою Католицьку віру :) .
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 28 вересня 2007, 14:06

ola писав:Якщо Ви бачите на цьому форумі потребу відновити побожність до Богородиці, то створіть окрему тему. «Почитання Пречистої Діви Марії» абощо. Це було би дуже гарно. :)


Нажаль на форумі вже назвали замість гарного "Почитання Пречистої Діви Марії" - "УВАГА!ЄРЕСЬ!!!" :( :( :( :( :(

ola писав:У питаннях догматики я волію слухати ієрархію і того, що вчить Церква у своїх документах, а не візіонерів.


Всі Папи Римські якраз писали і проголошували Догми віри і моралі на основі Божого Слова, що звучало із уст Дітей Божих - Пророків і Візіонерів.

raffi
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 25 вересня 2005, 20:55
Звідки: Lviv

Повідомлення raffi » 10 жовтня 2007, 18:36

мені дуже подобалася остання думка Олі – покора Богородиці....

мене, також, насторожує, така агресія Ірини... яка протиставляється покорі Богородиці про яку так рветься проповідувати Богороицю... навіть випередила всіх папів, проголошуючи нові доґми Католицької Церкви...

ніби проповідується любов, а в житті агресія...

гм... важко... я б радий чимось допомогти, але сумніваюся, що Іра готова чути ще чиюсь думку крім своєї та візіонерів... а так бути не мало би...
І об’явив я їм твоє ім’я, і об’являти буду, щоб любов, якою ти полюбив мене, в них перебувала, – а я в них!
Ів 17,26

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 18 жовтня 2007, 17:22

Нарешті зібрався - і прочитав гілку від початку до кінця. Зрозумів причини тез конкретних учасників. З досвіду знаю, що "продуктивної дискусії" тут напевно що не вийде.
8) УСІМ ДЯКУЮ.
завіса падає... :lol:
З повагою, Дмитро.

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 18 жовтня 2007, 20:08

але ж погодьтеся - це дуже весело!!! :Yahoo!:
unicuique suum

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 19 жовтня 2007, 00:23

Demetris, Вам - респект :)
Ви мусили, очевидно, мужньо триматися монітора :)
Тут справді - "кіно і німці"...
Всяке буває. У головах наших - як у лісі: думок, як і звірів, - багато і різних :o
Кажуть, Папа написав нову енцикліку про НАДІЮ.
Бережімо надію :) :) :)
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 19 жовтня 2007, 17:12

... дуже сумно.... сміється той, хто сміється останній..... отак і сміялися всі за часів Ноя.

Мене просто вражає як так можна зневажати правдиве Святе Пророче Слово, як так можна зневажати вибраних Божих Дітей Пророків, Візіонерів, Божих Служників, які доносять до людей Святе Боже Слово, через них Бог говорить до нас і вони є непомильні, бо кожної секундочки їхнього життя ними керує Сам Господь Бог і Святий Дух промовляє їхніми устами. Це є гріх проти Святого Духа.

Згадайте Святих Луцію, Гіацинту, Франциска, Бернадетту Субіру, Фаустину Ковальську, Меланію з Ля Салет, Святу Терезу від Дитятка Ісуса, згадайте Св. Маргарету Алякок, Пір’їну Джіллі, Жанну д'Арк, Отця Піо…… а як їх „визнавали”, що вони зносили, як вони вже натерпілися від людей, як їх ненавиділи всі, обзивали, садили у тюрми (до того ж маленьких дітей), спалювали.... і все за те, що просто були вибрані Божі Діти, що сповняли Божу Волю, виконували свою Місію, покладену на них Богом - доносили до людей Святе Боже Слово... а згадайте о.Піо – що він терпів від вищих духовних чинів..... а за що?????

Отак і зараз, в нинішній час, посилає Бог Своїх вибраних дітей...... і таж історія... так було, так є, і так буде, бо ділиться Бог із ними Своїми Святими Терпіннями, повинні вони так страждати за нас, грішних, за цілий світ. Не приймає їх цей жорстокий світ, не приймає Бога і Матір Божу цей жорстокий світ, знущається над Святими Серцями – Пренайсвятішим Серцем Отця Небесного, Пресвятим Серцем Ісуса, Непорочним Серцем Марії і Найневиннішим Серцем Святого Йосифа, який є Покровителем Святої Католицької Церкви. Святий Бог страждає, а люди сміються............

СВІТ ЗНЕВАЖАЄ СВЯТЕ БОЖЕ СЛОВО............ чи довго Бог буде таке терпіти............ і сум і жаль і біль.....

Аватар користувача
stekona
дописувач
дописувач
Повідомлень: 73
З нами з: 29 квітня 2007, 15:24
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення stekona » 19 жовтня 2007, 17:31

Ніяк не можу збагнути-ота візіонерка то ви,Іра? :)

Чому ви не хочете сказати хто ваш духівник? :wink:
Знаєте,мені жаль тих людей,котрі вперше на цьому форумі і котрі можуть дістати згіршення від деяких "візіонерських бачень" :cry:
"Благословляйте,бо ви на те покликані,щоб успадкувати благословення"(I Пт.3,9)

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 19 жовтня 2007, 17:59

Якщо вам так кортить дізнатися про візіонерів, а точніше про Божих Служниць – Пророків, то приїжджайте самі на Святі Місця З”яви Пречистої Діви Марії у Тернополі і у Лішні (біля Дрогобича) і не судіть, якщо не бачили і не чули і навіть не були на цих Святих Місцях. Там відправляє Святі Служби Божі священник, який свято служить Богові, про нього ви можете дізнатися на сайті http://www.faithful-remnant.org.ua де він сам особисто написав про себе декілька слів.
Востаннє редагувалось 20 жовтня 2007, 09:31 користувачем Ira, всього редагувалось 1 раз.

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 19 жовтня 2007, 18:15

підправте адресу сайту, там є якась помилка. Не працює.
unicuique suum

Аватар користувача
stekona
дописувач
дописувач
Повідомлень: 73
З нами з: 29 квітня 2007, 15:24
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення stekona » 19 жовтня 2007, 18:45

Іра,не гарно говорити неправду! :) Ну,і де на сайті про вашого священника написано.Будь-ласка, конкретніше :Rose:
"Благословляйте,бо ви на те покликані,щоб успадкувати благословення"(I Пт.3,9)

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 19 жовтня 2007, 22:38

stekona, мені вдалося розшукати ім'я того загадкового священика :)
На тому дивному сайті написано, між іншим, таке:
"Я Пилипів Петро священник Греко-Католицької Церкви, який покинув Згромадження Отців Редемптористів, щоби служити Матері Божій, Яка появилась у місті Тернополі у парку „Відродження”.
Приємно познайомитися :wink:
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 19 жовтня 2007, 23:05

Сподобалося:

Антихрист уже розсилає свої статті і листівки і тим дає про себе знати, щоби чекали його ті яким він обіцяє матеріальні блага і справедливий розподіл тих благ. Ніщо не може пробудити сплячих католицьких священників, а з ними їхніх вірних людей. Якщо б так дальше тривало то світ помер би не пробудився б зі свого летаргу духовного.


:)
unicuique suum

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 20 жовтня 2007, 00:12

Нічого не втямила... Якась езотерична логіка :o
Все яснішим для мене стає факт, що єресь - це вірус для віри. Ми відповідальні за те, що своєю лояльністю дійсно "зведемо" тут "когось із малих"...
Перепрошую за різкість :oops:
І запрошую "когось від маріології" пояснити тут ключові моменти...
Хвороби сайту http://www.faithful-remnant.org.ua/, на жаль, поширюються :o
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей