УВАГА! Єресь!!! "Вірний останок" з Тернополя

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 28 травня 2009, 22:20

vira55555 писав:Ні. Романе, не в „четвірцю”, а в Пресвяту Трійцю, що є Один Бог в Трьох Особах: Бог Отець, Бог Син і Бог Дух Святий. А Марія то Особа не Бога, а Матері Божої, Котра завжди разом із Пресвятою Трійцею, і завжди є біля Свого Батька Бога Отця, біля Свого Сина Бога Ісуса і є Обручниця Духа Святого.


Марія є вічною, ви сказали. Вічною в плані сотвореною та що не матиме кінця, чи вічною без початку та кінця?
unicuique suum

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 28 травня 2009, 22:23

Марія є вічною, ви сказали. Вічною в плані сотвореною та що не матиме кінця, чи вічною без початку та кінця?


:)

Аватар користувача
Vagner
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 11 травня 2009, 21:38
Звідки: Тернове Поле

Повідомлення Vagner » 28 травня 2009, 22:37

Чув я про їхнє вчення. Знайома ходила 2 місяці, а потім пішла. Казала, що дуже давлять і лякають. А ще казала, що вони чекають кінця світу в 2012-15 рр.
Життя дається лише раз,
Щоб з Богом нам провести час,
Плодів від Господа набути,
Приємність мати мов у рути.

Відтак Творця в Письмі шукаю,
Йому все серце відкриваю.
Тобі бажаю також цього:
Пізнати Вишнього Святого.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 28 травня 2009, 22:41

Vagner писав:Чув я про їхнє вчення. Знайома ходила 2 місяці, а потім пішла. Казала, що дуже давлять і лякають. А ще казала, що вони чекають кінця світу в 2012-15 рр.


Хочаби до Євро футбольного потерпіли. Але якщо такими темпами будуть готуватися, то точно буде кінець, но не світу, а іміджу Україні. Вибачте за оффтоп.

Стефанія
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 28 травня 2009, 22:52
Звідки: м. Львів

Повідомлення Стефанія » 28 травня 2009, 22:59

Я є проста парафіянка, я ні за «співунів», ні за вас, учасників форуму, ні за всіх хто організовує такі дискусії, і хто на те дає благословення. Бо бачу і чую серцем що то є не миле Богові і тим, хто Його любить.

Я лише хочу сказати із того всього, що тут діється.

Люди добрі, хіба міг би диявол дати Матері Божій таку Велику Славу, що аж прирівняв Її до Слави Пресвятої Трійці, і визнав Її Вічною і Несотворенною. Тут щось не те.

«Напевно люди мої дорогі диявол покаявся, і навернувся до Бога, і ще й полюбив Марію».
А люди покаятись не хочуть.

Мені, посторонній людині, дуже шкода Матінку Божу.
Я є греко-католик, я завжди хожу до Церкви, не пропускаю Богослужіння, слухаю проповіді священиків.

Я сама була у підпіллі. Але такої зневаги Матері Божої ми у підпіллі не чули і не бачили.

Ми молились, просили Її Святого Заступництва, посвячувались Її Непорочному Серцю, благали Її Неустанної Помочі. Знали, що Її Свята Просьба за нас грішних розм’якшує Серце Ісуса.

Просили заступництва Святого Йосифа.

Знали, що Марія є у Небі разом з Ісусом, бо так завжди вчила нас Свята Католицька Церква. І то правда. Я ще до нині маю старовинні молитовники від своєї мами. Які то чудесні возвеличення Пречистій Діві Марії…

Чому так паскудите Матір Божу. Чому такими немилосердними словами Її називаєте?
Чому така ненависть криється у ваших серцях?
Чому прирівнюєте Її до себе?
Куди дивляться священнослужителі? Хто допустив такі спілкування? І кому потрібні такі форуми?
Адже ж за це все треба буде відповісти перед Богом…

Виходить, не знаю по чийому то, що Матір Божа вже ніхто… звичайна людина.

Але читаю назву Греко-Католицький форум.

Дивина…

То я стара жінка дожила до того часу, що Мати Ісуса стала ніхто.

Свята Церква вчить, що мовчати на гріх є великий гріх. Тому я не мовчу.
Щоб не довелось мовчати і опустити голову на Божому Суді…

Подумайте священнослужителі на що ви допустили… і за ким поминаєтесь…
І чому так багато парафіян пішло таки дійсно у секти…

Я вже є людина стара, але пам’ятаю як було коли я була молода…

Тому я задумуюсь чи йти на сповідь і на пораду до «священика» чи безпосередньо просити Бога порятунку: Боже, куди йти, щоб спасти свою душу…? І де нині є Твоя Свята Церква…?

Напевно, поїду до тих, хто серцем співає Богові і Матері Божій – Осанна.


Стефанія, м.Львів

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 28 травня 2009, 23:10

Стефанія писав: і визнав Її Вічною і Несотворенною.


Так. Тобто Мпрія є таки несотворенною? Існувала завжди?
Давайте, шановна "проста парафіянко", проясніть як Ви це розумієте. Дякую.
unicuique suum

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 28 травня 2009, 23:12

Стефанії
Пані не прикидайтеся що ви не є симпатичка "співочої" секти.
Як то Марія вічна і несотворена? Ви хоч розумієте що це означає?
Sic transit gloria mundi

vira55555
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 04 квітня 2009, 22:35

Повідомлення vira55555 » 29 травня 2009, 00:36

Vagner писав:Цікаво, пані Віро, а хто служить у вас? Хто ті "священики" якими так легко маніпулювати, невже вони сліпо всьому вірять?


Пане гість.

У Святій Церкві не служать людям, а у Святій Церкві і священики і парафіяни прославляють Бога.

А священики є священиками. Хіба ще треба питати хто? А хто можуть бути ті, що є дійсно священики. Вони є ті, хто служать Богові, хто наслідує Його на землі, продовжує Його розпочату Працю – спасіння душ. Ті називаються священиками, хто свято несе (виконує) обов’язок Божого Вчення – Божого Слова. Хто слухає Того Кого Бог призначив коло Апостольського Престолу – Папу.

Настав час, коли до Папи попасти невисокопреосвященним і невисокодостойним не можливо. Не пускають. Зате, все що Папа за всі віки говорив і говорить до світу, виконують.

Звичайно дуже би хотіли вони особистої зустрічі з Апостольським Намісником. Але сьогодні чомусь Його замінюють конгрегації, з якими не можливо знайти порозуміння.

Особливо коли просиш допомоги аудієнції з Папою.

А в особливіший спосіб коли говориш про З’яву Матінки Божої. Тут повна пересторога.

Об’яви Матері Божої є тяжкою невиліковною недугою їх священичого життя.

Звичайно визнати те, що просить Матір Божа і до чого закликає Матір Божа треба зректися світського: вибрати непорочне життя, убогість, послух Богові і Тому, через кого Бог говорить Апостольському Наміснику Папі Римському, Котрого Бог утвердив Твердинею Своєї Святої Церкви.

Треба одягнути Обручку з Ісусом і підняти голову до Неба, а не повернути на світ і його спокуси.

Чомусь Папа і до нині не підняв Своєї Пастирської Руки для Благословення на одруження. Хоча греко-католики одружуються. То є послух…? То є тільки першою сходинкою…, якщо перечислити все решта…?

Тому не хвилюйтеся дорогий гість.

Священики висвячені єпископами Вірного Останку Святої Католицької Церкви цілого світу, котрим теж тримають послух.

Єпископи самі за найперше тримають життя в чистоті не на устах а на ділі, виконують канони, устави, дотримують Догмату Святої Католицької Церкви, тримають послух, покору, смиренність в повній владі Апостольському Наміснику, є скромні, які ніколи не називають себе високопреосвященими і високодостойними, і блаженішими, а навпаки, принижують себе і вчать того священиків і монахів.

Тримаються і тримають зв’язок з Апостольським Престолом в Римі.

І Бог все те знає і бачить.

Священики служать по своїй волі, для Святої праці мають велике бажання.

А із їх священичого життя (непорочного, убогого, послушного Богові) і їх Святих промов на Славу Божу бачимо велику Божу Ласку і Божу Опіку.

А Ласка Божа конечно потрібна для нашого спасіння.

vira55555
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 04 квітня 2009, 22:35

Повідомлення vira55555 » 29 травня 2009, 00:36

Vagner писав:Чув я про їхнє вчення. Знайома ходила 2 місяці, а потім пішла. Казала, що дуже давлять і лякають. А ще казала, що вони чекають кінця світу в 2012-15 рр.


Ті, що ходили не слухали Божого Слова, тому і відійшли.

Бо якби слухали серцем і ще й виконували, то не перекрутили би Святого Провидіння на вигоду і радість дияволові.

А самі би розуміли і ще би іншим пояснили, що не кінець світу, а обіцяне Богом в Пророцтві від Івана Богослова тисячоліття, в якому залишаться тільки ті, котрі Бога слухали і виконували все як вчить Його Свята Церква.

І самі би не відійшли, а навпаки були би у Освячаючій Божій Ласці, і ближньому би подали руку допомоги бути спасенним, і якщо на те була би Божа Воля дочекали до тої довгожданої Ери Миру.

PS. Із Ноя теж всі сміялися, коли будував Ковчег Спасіння, але Він слухав тільки Бога.

Аватар користувача
Vagner
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 11 травня 2009, 21:38
Звідки: Тернове Поле

Повідомлення Vagner » 29 травня 2009, 00:45

П. Стефанія, а якими "немилосердними словами" на форумі називали Матір Божу? Може це було слово Богородиця, чи може Матір Божа, а може Діва Марія? Не плетіть дурниць, те що Ісус народився від людини і робить Його Спасителем людського роду. Він Син Бога прийняв людське тіло, чи мав Він його приймати від Бога, чи від особи яка є вищою за людину щоб вповні зрозуміти людську природу?

Ні, і Церквою доведено, а якщо вам так легше буде зрозуміти, то Церкві було відкрито через Святих, богословів і теологів, що Ісус був Богочоловіком. Божественна Природа поєдналася з людською.

Може вам не сподобалось що Богородицю назвали людиною, простою смертною, яка була захищена від гріха первородного, і ще там п. Віра здається говорила, що це не можливо. Значить ви "співуни" не вірите у всемогутність Бога (що в людини не можливо, те в Бога можливо), не вірите в Його жертву (Він прийняв людське тіло задля нас), не вірите в науку Святої Католицької Церкви (Матір Божа, Діва Марія, Богородиця є Найсвятіша в світі людина, подібної Їй не було, нема і не буде). Ви не вірите в те, у що вірить Святіший Отець, а ще хочете до Нього їхати. Як ви будете дивитися Йому в очі? Що ви будете Йому казати? Що буде, якщо Він дасть своє Пастирське Слово і воно не буде миле вам? Назвете Його антипапою, оголосите Йому анфему, чи може впадете на коліна і покаєтесь перед ним? Хочеться вірити в останнє.
Життя дається лише раз,

Щоб з Богом нам провести час,

Плодів від Господа набути,

Приємність мати мов у рути.



Відтак Творця в Письмі шукаю,

Йому все серце відкриваю.

Тобі бажаю також цього:

Пізнати Вишнього Святого.

Аватар користувача
Vagner
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 11 травня 2009, 21:38
Звідки: Тернове Поле

Повідомлення Vagner » 29 травня 2009, 00:59

П. Віро, а можете хоч назвати хоч одного єпископа на ім*я, бо щось я не чув ані про одного єпископа "Вірного Останку Святої Католицької Церкви цілого світу". Чув про Православних, Католиків, Греко-Католиків, ще там є якась Вірменська Церква, Коптійська Церква, Російська Католицька Церква, а про вашу ні сном ні духом. І як ви звязуєтеся з Папою, якщо ви в нього ще не були, по телефону, чи може телепатично? Місцевий єпископ вам заборонив там служити, Архиєпископ заборонив, а Святіший Отець ще не дозволив. Цікава ситуація получається, чи не так?
І ще одне невеличке запитання. Чому ви забороняєте людям набирати воду з джерела? Хто дав вам на це право, чи може джерело перейшло у вашу власність? Чому батьки з маленькими дітьми мають чекати 2-3 години допоки ви помолитесь?
Життя дається лише раз,

Щоб з Богом нам провести час,

Плодів від Господа набути,

Приємність мати мов у рути.



Відтак Творця в Письмі шукаю,

Йому все серце відкриваю.

Тобі бажаю також цього:

Пізнати Вишнього Святого.

Аватар користувача
Vagner
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 11 травня 2009, 21:38
Звідки: Тернове Поле

Повідомлення Vagner » 29 травня 2009, 01:18

vira55555 писав:
Vagner писав:Чув я про їхнє вчення. Знайома ходила 2 місяці, а потім пішла. Казала, що дуже давлять і лякають. А ще казала, що вони чекають кінця світу в 2012-15 рр.


Ті, що ходили не слухали Божого Слова, тому і відійшли.

Бо якби слухали серцем і ще й виконували, то не перекрутили би Святого Провидіння на вигоду і радість дияволові.

А самі би розуміли і ще би іншим пояснили, що не кінець світу, а обіцяне Богом в Пророцтві від Івана Богослова тисячоліття, в якому залишаться тільки ті, котрі Бога слухали і виконували все як вчить Його Свята Церква.

І самі би не відійшли, а навпаки були би у Освячаючій Божій Ласці, і ближньому би подали руку допомоги бути спасенним, і якщо на те була би Божа Воля дочекали до тої довгожданої Ери Миру.

PS. Із Ноя теж всі сміялися, коли будував Ковчег Спасіння, але Він слухав тільки Бога.

Ви нічим не кращі за Єговістів, правда ті хоч Папою не прикриваються.
Життя дається лише раз,

Щоб з Богом нам провести час,

Плодів від Господа набути,

Приємність мати мов у рути.



Відтак Творця в Письмі шукаю,

Йому все серце відкриваю.

Тобі бажаю також цього:

Пізнати Вишнього Святого.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 29 травня 2009, 08:15

Стефанія писав:
Люди добрі, хіба міг би диявол дати Матері Божій таку Велику Славу, що аж прирівняв Її до Слави Пресвятої Трійці, і визнав Її Вічною і Несотворенною. Тут щось не те.




Дідькові вигідно вносити замішання та хаос у Церкву, різні єресі, часами під благими намірами! До речі, в минулому траплялося, що він міг набрати образу певних святих, Діви Марії тощо з метою баламучення людей. Тому Свята Церква дуже обережна з різноманітними об*явленнями, які інколи не то що суперечать св. Писанню та Переданню, але й самі собі у суті...



Стефанія писав:Я сама була у підпіллі. Але такої зневаги Матері Божої ми у підпіллі не чули і не бачили.

Чому так паскудите Матір Божу. Чому такими немилосердними словами Її називаєте?
Чому така ненависть криється у ваших серцях?
Чому прирівнюєте Її до себе?

То я стара жінка дожила до того часу, що Мати Ісуса стала ніхто.




Не тільки Ви вийшли з підпілля... Пресвяту, Пречисту та Преблагословенну Діву Марію ніхто тут, слава Богу, не "паскудить". Вона залишилася тією самою, що й була раніше, не стала "ніким". Тут, на офіційному форумі УГКЦ, тільки скеровується нове вчення "співунів" у правильне церковне русло з лабіринтів слизького сектанства. Бачите різницю, шановна? :)
Востаннє редагувалось 07 липня 2009, 14:24 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 3 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 29 травня 2009, 08:38

mykil писав:
Стефанія писав:Люди добрі, хіба міг би диявол дати Матері Божій таку Велику Славу, що аж прирівняв Її до Слави Пресвятої Трійці, і визнав Її Вічною і Несотворенною. Тут щось не те.


Пані Стефаніє. Матір Божа є Богородицею, нашою Заступницею, нашою Поміччю, ми повинні її почитати й молитися до Неї за ЇЇ поміч та заступництво.

Але Вона не є Богом! І тому треба без фанатизму визнати це. Не думаю, що Матінці Божій треба щоб її прирівнювали до Бога.

Навіть Ісус вчив, що Троє свідкують на небі - Отець, Син і Дух Святий.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 29 травня 2009, 08:48

vira55555, дайте, будь ласка, відповідь на моє запитання.
unicuique suum

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 30 травня 2009, 19:49

З такими домислами на марійську тематику теж можна докотитися і до "Богородичного Центру" http://bc.theosis.ru/bc.htm

Тільки тепер у Тернополі... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

vira55555
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 04 квітня 2009, 22:35

Повідомлення vira55555 » 03 червня 2009, 12:46

Vagner писав:П. Стефанія, а якими "немилосердними словами" на форумі називали Матір Божу? Може це було слово Богородиця, чи може Матір Божа, а може Діва Марія? Не плетіть дурниць, те що Ісус народився від людини і робить Його Спасителем людського роду. Він Син Бога прийняв людське тіло, чи мав Він його приймати від Бога, чи від особи яка є вищою за людину щоб вповні зрозуміти людську природу?

Ні, і Церквою доведено, а якщо вам так легше буде зрозуміти, то Церкві було відкрито через Святих, богословів і теологів, що Ісус був Богочоловіком. Божественна Природа поєдналася з людською.

Може вам не сподобалось що Богородицю назвали людиною, простою смертною, яка була захищена від гріха первородного, і ще там п. Віра здається говорила, що це не можливо. Значить ви "співуни" не вірите у всемогутність Бога (що в людини не можливо, те в Бога можливо), не вірите в Його жертву (Він прийняв людське тіло задля нас), не вірите в науку Святої Католицької Церкви (Матір Божа, Діва Марія, Богородиця є Найсвятіша в світі людина, подібної Їй не було, нема і не буде). Ви не вірите в те, у що вірить Святіший Отець, а ще хочете до Нього їхати. Як ви будете дивитися Йому в очі? Що ви будете Йому казати? Що буде, якщо Він дасть своє Пастирське Слово і воно не буде миле вам? Назвете Його антипапою, оголосите Йому анфему, чи може впадете на коліна і покаєтесь перед ним? Хочеться вірити в останнє.


Господь прийняв Тіло і зійшов на землю не для того, щоб принизити Свою Матір, а щоб спасти нас.

І Його Всемогучість і ні у чому неможливість не у тому, щоб прирівняти Свою Божественну Матір до людини простої смертної, яка ніколи не буде взята з тілом до Неба, а у тому, щоб показати нам грішним, що із Савла можна стати Павлом.


А їхати до Папи буде Божа посланниця, так, як їхали попередні Божі Слуги і везли Боже Слово – нові Об’явлення. І буде дивитися Йому в очі так, як покерує нею Той, Хто її посилає.

А якщо Папа дасть Своє Пастирське Слово не на вашу користь і воно вам буде не миле, тоді ви Йому відкриєте протест і війну, і тоді ви назвете Його антипапою? Чи впадете тоді на коліна і ви, і будете каятись перед Богом…?

То дочекайтеся того Слова… Просіть духовенство, щоб помогло тій Божій Слузі зустрітись з Папою і якщо то є диявол, то чимскоріше його викрити.

Невже це не є в інтересах конгрегації УГКЦ? Навіщо стільки балачні? Єпископ саме той, хто може вирішити все. Але він чомусь замовчує і навпаки, ще й забороняє і не хоче це виконати – не допускає до Папи викрити «диявола співуна», а навпаки, продовжує довгу «дорогу в Дюнах».

Довший час просило Боже Провидіння всіх Своїх духовних дітей на молитви в місці З’яви Матері Божої. Просило, благало Святих Літургій, або хоча б молебнів до Марії, до Пресвятого Серця Ісуса.

Але за час від 13 червня 2003 року тільки одна духовна особа прийшла і приняла те, що просило Серце Бога. Решта не прийшли і не тільки не приняли, але навіть не поцікавились, що там діється, що просить Боже Слово. Не поцікавились і чини влади, ні високі чини духовенства. Дуже є дивним осуд із їх сторони Божого Слова, не чуючи Його. Довго виводило Боже Слово нас із тьми на Світло Вічної Правди. Бо таки не розуміли ми істини Святої Божої Віри і Святої Божої Церкви.

Йшли, бігли до греко-католицьких храмів. Вірили, що вони є одно із Апостольським Престолом. Але Господнє Провидіння сказало ні.
Ні, Мої діти, ні не одним кроком і не одним серцем. А зовсім протилежним…
Ось, діти, Правда Моя.

І за час З’яви Матінки Божої відкрив нам наші духовні очі і показав ті кроки, що правдиві і Серце, що одно.

Тому сьогодні не рахуємо себе греко «католики», а визнаємо у щиросердечному розкаянні, що стільки років нашого життя переступали пороги не послушних Богові Храмів.

Тому нині нам вже нема чого йти до чинів-греків і просити помочі. Вони, греки «католики» свою віру і церкву показали своїм плодом…

Вони, ті, що відмовили Апостольському Престолу і не є з ним одним кроком і серцем, і відмовили і Пресвятому Серцю Ісуса і Непорочному Серцю Марії, і Словам Їх Святим, що є дорогою нашого спасіння.

vira55555
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 04 квітня 2009, 22:35

Повідомлення vira55555 » 03 червня 2009, 12:46

Vagner писав:П. Віро, а можете хоч назвати хоч одного єпископа на ім*я, бо щось я не чув ані про одного єпископа "Вірного Останку Святої Католицької Церкви цілого світу". Чув про Православних, Католиків, Греко-Католиків, ще там є якась Вірменська Церква, Коптійська Церква, Російська Католицька Церква, а про вашу ні сном ні духом. І як ви звязуєтеся з Папою, якщо ви в нього ще не були, по телефону, чи може телепатично? Місцевий єпископ вам заборонив там служити, Архиєпископ заборонив, а Святіший Отець ще не дозволив. Цікава ситуація получається, чи не так?
І ще одне невеличке запитання. Чому ви забороняєте людям набирати воду з джерела? Хто дав вам на це право, чи може джерело перейшло у вашу власність? Чому батьки з маленькими дітьми мають чекати 2-3 години допоки ви помолитесь?


- Вірний останок – це залишок тих, хто хоче і прославляє Бога так, як вчить Його Свята Церква. Це ті, які не перейшли на модерно, а які вірять і служать Богові так, як наші Праотці. Саме про Залишок Своєї Святої Церкви і говорить Господь в Своєму Слові через Пророків. Читайте Святе Письмо.
«Коли б число синів Ізраїлевих було, як морський пісок, то тільки останок спасеться»
До римлян гл.9,27.

«Коли б Господь Саваот не лишив нам насіння, то ми стали б, як Содом, і подібні були б до Гомори!»
До римлян гл.9,29.

Ні, то не лефебристи на чолі з Ковпаком, ні, не підгорецькі «страждальці», ні, не спільноти із допущеним на них індультом. Ні…

А той заповіданий Богом Ізраїльський народ… Він пригорнув Ізраїля, Слугу Свого, згадавши Своє Милосердя, як обіцяв був Батькам нашим, Авраамові і Його потомству по віки віків…

Хоч люди шукають сучасну побожність, але Свята Христова Церква в Канонах, в Уставі, Догматі, в Святому Законі і в житті духовенства і в житті парафіян не стала модернізованою, а залишається такою як була. Тільки Господь через Своїх Пророків відкриває всі довершені Таємниці Його Святої Прослави і Прослави Його Божественної Матері нам на спасіння.


- А місцевий єпископ вирішує без узгодження із Святішим Отцем, тому це є несправедливо із його сторони. Місцевий єпископ повинен вислухати Божу посланницю і разом із нею поїхати на індивідуальну зустріч з Папою. А тоді робити так як скаже Святіший Отець. Тому дочекайтесь Пастирського Слова від Того, хто є Слава Оливок, а не рішення конгрегації.
Востаннє редагувалось 03 червня 2009, 12:55 користувачем vira55555, всього редагувалось 1 раз.

vira55555
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 04 квітня 2009, 22:35

Повідомлення vira55555 » 03 червня 2009, 12:47

robie писав:Марія є вічною, ви сказали. Вічною в плані сотвореною та що не матиме кінця, чи вічною без початку та кінця?


Сущий – Вічний. Той, що був, є і буде.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 03 червня 2009, 13:07

vira55555 писав: Просіть духовенство, щоб помогло тій Божій Слузі зустрітись з Папою і якщо то є диявол, то чимскоріше його викрити.




Аже ж на веб-ресурсі "вірного останку" написано, що антипапу геть теж... Як це розуміти конкретно? Якщо Вселенський Архиєрей, з об*єктивних на це причин, наприклад, певних маріологічниє єресей, не підтвердить це, за висновками визначеної богословської комісії, надіюсь, ви його не проголосите різко "анти..?" :)
Востаннє редагувалось 05 червня 2009, 09:10 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Vagner
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 11 травня 2009, 21:38
Звідки: Тернове Поле

Повідомлення Vagner » 05 червня 2009, 00:40

Господь прийняв Тіло і зійшов на землю не для того, щоб принизити Свою Матір, а щоб спасти нас.

А хіба величаючи Діву Марію Богородицею, ми її принижуємо? Мені здавалось навпаки возвеличуємо і прославляємо. Просто нам, простим католикам, ніколи не зрозуміти вашої "пророчої" сутності :) . Добре, якщо на то пішло, і ви називаєте ту капличку Святим Місцем, яке більше за всі інші місця з'яви Матері Божої, ба навіть більше, кажете що тут буде Другий Рим, тоді чому по всьому світі Богородиця такого не говорить, і не вказує істинний шлях спасіння і дійсне місце де можна спастися? Чи може ви єдині повинні донести це до всіх людей? І дайте відповідь на питання mykilа, мені також цікаво дізнатись що станеться?
Життя дається лише раз,

Щоб з Богом нам провести час,

Плодів від Господа набути,

Приємність мати мов у рути.



Відтак Творця в Письмі шукаю,

Йому все серце відкриваю.

Тобі бажаю також цього:

Пізнати Вишнього Святого.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 05 червня 2009, 10:11

Vagner писав: І дайте відповідь на питання mykilа, мені також цікаво дізнатись що станеться?


Не можу ствердити однозначно і не стверджую суціль (тільки Всевишньому все повністю відомо), але передбачую (інші декотрі користувачі форуму теж!), що це, наприклад, може бути чергова провокація-обман наших українських "співунів" http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1314

Що скажете про те?

І там є питання... Зокрема мої... Навряд, що на них буде отримано потрібну впору відповідь. Їм вигідніше певні слизькі речі замовчувати, щоб ще більше християн-католиків ввести в облуду.

Чому? Дещо знайомий стиль найперше. Дивно, що невідомому отцеві прочитали мало не "всі сторінки форуму" і тільки це його збентежило, навіть не підгорецька проблема, яка теж тут гостро стоїть, навіть більше, як на мене, і відразу посипалися такі висновки... А вкінці підписався просто "Юліян", а не традиційно "о. Юліян". Згідно з айпі, отець начебто був у Львові... Але це так між іншим... :)

Брехня безнога та вбога! І саме диявол, за св. Писанням, зветься батьком усякої брехні на світі... Тож варто нам вважати з подібним. Імхо.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Vagner
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 11 травня 2009, 21:38
Звідки: Тернове Поле

Повідомлення Vagner » 05 червня 2009, 20:50

Тут немає нічого дивного, село ж Лішня знаходиться в Львівській області, а "лішняни" із "співунами" тісно контактують. Дорога п. Іро, перестаньте бавитись у "невловимого месника" і пишіть на форумі від свого імені або від імені того "пророка" із яким ви, я так зрозумів, тісно спілкуєтесь. А про батька брехні- це незаперечна істина. І ще одне запитання, зовсім таке маленьке :D . Від кого ховається ваш "пророк", що його немає на нашому форумі, а тільки ви пишете і якщо ви не "пророк", тоді чому нас повчаєте?
Життя дається лише раз,

Щоб з Богом нам провести час,

Плодів від Господа набути,

Приємність мати мов у рути.



Відтак Творця в Письмі шукаю,

Йому все серце відкриваю.

Тобі бажаю також цього:

Пізнати Вишнього Святого.

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 05 червня 2009, 22:01

vira55555 писав:
robie писав:Марія є вічною, ви сказали. Вічною в плані сотвореною та що не матиме кінця, чи вічною без початку та кінця?


Сущий – Вічний. Той, що був, є і буде.


Враховуючи, що вічним в такому сенсі є тільки Бог, виходить, що Марія - Богиня. Тобто частина Трійці (четвірці?), або просто окрема богиня за свою сутністю, тобто маємо політеїзм у чистому виді. Як ви це поясните? :)
unicuique suum

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 06 червня 2009, 08:52

Vagner писав: Дорога п. Іро, перестаньте бавитись у "невловимого месника" і пишіть на форумі від свого імені або від імені того "пророка" із яким ви, я так зрозумів, тісно спілкуєтесь.


Не можу збагнути цілком, чого вони добиваються? Якщо така справа, що Папа (Рим) не підтвердив ще ці "суперодкровення", то чому тоді вони поширюють між народом передчасно різні тексти-послання, підозрілі диски тощо, уникаючи застережень місцевих ієрархів, які діють в імені Христової Церкви?

Не все тут виглядає чисто... Як казали дрені римляни, брехливий в одному - брехливий в усьому. Правдами та неправдами далеко не заїдеш. У Церкві має царювати тільки істина, а не диявольське сектантське баламутство!

http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=882
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 18 червня 2009, 20:05

"Співуни" знову займаються спамерством, знову розсилають на електронну пошту різні свої послання, апелюючи начебто до правди...
Перевірив нині пошту на одному з "мил" і побачив їхнє величезне англомовне послання. Швидко пустив його на google-перекладач і довідався з грубшого, що вони знову співають стару пісеньку...

На самому початку звертаються:

Шановне товариство

Як ми і обіцяли, ми знову звертаємося до вас за допомогою, до тих, хто дуже хоче знати правду, яка була виконана у каноні Святої Церкви...

Зачепили теж і пророків, провидців...

А далі пишуть, що Тернопіль в Україні є дуже великим святим місцем, що УГКЦ має різного роду обрядові проблеми, що церковна ієрархія заваджає у ції справі "об*явлень"...

"...Ось чому ми хочемо, щоб виконати волю Божу, і все те, що Божа Матір просила нас. Ми шукаємо істини, що в традиції нашої Святої предків..."

Ті "об*явлення", за їхніми словами, начебто необхідні для порятунку людей в усьому світі... "Співуни" заявляють, що тепер звертаються до цілого світу по допомогу... Хочуть вирватися з "пастки диявола", який їм боронить прославляти правдиво Бога в Латинській Месі...

"...Всі народи світу, які знають про нас, допоможіть нам...".


Укінці підписалися:

Священики та парафіяни Свято-католицької церкви Непорочного Серця Марії...

І доки вони будуть бавитися у спамерів та баламутити правовірний народ? Звідки ті священики взялося? %)
Востаннє редагувалось 03 липня 2009, 20:11 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Повідомлення Мaлuй » 18 червня 2009, 20:57

але з другої сторони... що в цих, що в підгорецьких, такий запал, шо "дай дорогу". от нам би, католикам, такого... скільки би справ Божих могли чинити.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 19 червня 2009, 13:49

Мaлuй писав:але з другої сторони... що в цих, що в підгорецьких, такий запал, шо "дай дорогу". от нам би, католикам, такого... скільки би справ Божих могли чинити.


Читав на днях, деяких дыячыв укр. політики. привильно говорив, про Сандея Аделаджу. Негр, який не вміє взагалі добре говорити добре ніодною мовою, створив таку організацію і назбирав купу людей, які ще й йому платят гроші. Так що вчитися і вчитися.:)

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 19 червня 2009, 15:56

Мaлuй писав:але з другої сторони... що в цих, що в підгорецьких, такий запал, шо "дай дорогу". от нам би, католикам, такого... скільки би справ Божих могли чинити.


Це не тільки в них, подивіться на атеїстів з їх прагненням заперечити Бога. Так чомусь завжди є, що до зла більший запал і ентузіазм.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 19 червня 2009, 18:55

Олюнька писав: Так чомусь завжди є, що до зла більший запал і ентузіазм.


То наслідки первородного гріха даються взнаки! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей