УВАГА! Єресь!!! "Вірний останок" з Тернополя

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Michail » 24 серпня 2011, 10:18

Цікаво хто це проконтролює. Люди перебігають так швидко, що мигнути оком не встигнеш.
А цих правил і не знали ніколи. Хто їх зачитує хоч інколи для вірників?


Якби не зайшов на цю гілку, я б також нее знав, що в нас стільки розколів і сект виникає.

http://www.traducionalist.info/forum/32-9-1#26

Але десь в Біблії про це сказано, що серед нас мають появитись секти (не мається не увазі поза Церквою)... І так всю історію...

Нажаль.


" Ідучи за класифікацією сект, «Вірний останок» можемо віднести до категорії «псевдохристиянських», куди зачисляють Свідків Єгови, Мормони та російських Богородичників, тобто тих, котрі спотворюють або цілковито відкидають вчення про Пресвяту Трійцю. Рівно ж, за лаштунками «Вірного останку» чітко простежується ідейна матриця New Age: наголошення божественності жіночого начала та застосуванні терміну Нова Ера у «символі увірування».

Оце треба всім греко-католикам та й римо-католикам (бо це прийшло з Європи, навіть Павло Коельо пише про це в одній з своїх книг (а він теж в подібних єресях загруз) чітко вказувати.



Хоча про явління в Урочищі Джублик там трохи перебільшено. Бот таких висказувань про вічність Богородиці і несотворенність там не спостерігав. (Я один раз там був, і наш єпископ там проводить Літургії)...
Та й у Меджугорї в посланнях такого нема. Навпаки в Меджгорї Діва Марія вказує на Ісуса Христа (ну ще деякі римо-католицькі радиції презентує до практики).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Michail » 24 серпня 2011, 10:51

А про явління Богородиці багато можна писати. І саме головне, що якщо всі зібрати до купи і попробувати все виконувати що було дано християнам, то євреї з своїми 617 заповідями будуть квіточками.

То потрібно виконувати всі вискзанння з легалізованих послань?

Думаю, що це на власний вибір. Наприклад щодо постів, то щоб не грішити, в першу чергу треба виконувати пісну постанову своєї єпархії.

А далі, хто хоче здобувати більше благодаті, може дотримвуатись і постанов з послань.

А ще раз, щодо цієї єресі то одингреко-католицк так сказав:

Щодо цього - "Матінка Божа з допусту Отця Небесного дала Своїй Служниці - дівчинці Юлі з Лішні такий Символ Увірування:
http://www.faithful-remnant.org.ua/?pag ... nsultid=96" - сказала вона.

"Наша УГКЦ уже засудила цю єресь, вона і так була очевидною. Це аналог єресі богородичників чи якось так, вони вважають Пресвяту Богородицю божеством, типу 4 особою Божою, але ця секта скоро розпалася, залишилось тільки невелика групка сповідників цього культу, правда, казали, багато священиків секта потягла."

Як казав один юдей в Новому Завіті, що облиште їх, якщо це не від Бога, то розпадеться. Тобто краще перефразувати. Якщо розпалось, то точно вже ніякої волі Божої не було на це.

Щодо інших єресей і сект, то і вони протягом історії то зявлялись то зникали. І лише в традиційних Церквах, які дотримувалсь постанов закладених з початків (хоч і виводили з Писання і традиції щось нове для людей, або краще сказати акцентували увагу на чомусь до того часу невидимому) то вони устоялись. І видно на те також воля Божа.


на рахунок різних знаків, як отут:
http://www.dzhublyk.org.ua/

Добре, що Ватикан визнав це. Бо інакше як розрізнити правдиві знаки і чуда від неправдивих?
Та ще якщо і єресь у вчення дуже тонко підтасована?

Інаше потрібно все зауважувати цитату з Біблії. де Христос скзаав, що приже багато лжепророків і лжечудами зведе багатьох...

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення ShMariam » 24 серпня 2011, 19:38


Гарний аналіз. :good: Тільки сайт має відношення до лефевристів. :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Michail » 25 серпня 2011, 11:53

ShMariam писав:

Гарний аналіз. :good: Тільки сайт має відношення до лефевристів. :(

Я спілкувався з адміном сайту. Він каже що вони не мають до лефевристів нічого (з ними нічого спільного не мають). Про розкол і не думають. Просто тримають традиції запозичені вікаи від римо-католиків і більше нічого.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Georgij » 25 серпня 2011, 17:14

Заходять до мене на роботу дві жіночки.
- Слава Ісусу Христу і Діві Марії- вітаються- ми збираємо гроші ............. для побудови в Тернополі. Це те, про що я читав вище?
Я не мав часу добре розібратися, в мене було багато людей, але на що я спромігся, це спитати, чи церква дозволила те, що вони збирають. Вони відповіли, :shock: що ще не дозволили, але скоро дозволять. Я сказав що в такому випадку я нічого не даю. Одна гордо розвернулася йти геть, а друга каже: "На другий раз, не ми прийдемо до вас, а ви вже самі прийдете :shock: " от так! і ще купу всякого непотрібу наговорила...
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення ShMariam » 25 серпня 2011, 17:21

Georgij писав:Заходять до мене на роботу дві жіночки.
- Слава Ісусу Христу і Діві Марії- вітаються- ми збираємо гроші ............. для побудови в Тернополі. Це те, про що я читав вище?
Я не мав часу добре розібратися, в мене було багато людей, але на що я спромігся, це спитати, чи церква дозволила те, що вони збирають. Вони відповіли, :shock: що ще не дозволили, але скоро дозволять. Я сказав що в такому випадку я нічого не даю. Одна гордо розвернулася йти геть, а друга каже: "На другий раз, не ми прийдемо до вас, а ви вже самі прийдете :shock: " от так! і ще купу всякого непотрібу наговорила...

Впізнаю стиль: багато слів, а купи не тримається... Тільки в мому випадку вони сказали, що дозвіл є. :shock: В такому випадку треба питати в лоб: "Ви "Вірний Останок?"
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Georgij » 25 серпня 2011, 17:28

ShMariam писав:Впізнаю стиль: багато слів, а купи не тримається... Тільки в мому випадку вони сказали, що дозвіл є. :shock: В такому випадку треба питати в лоб: "Ви "Вірний Останок?"

Виглядало на те, що "останок", просто я був ну дуууже заклопотаний, а вони так швидко, біло бла бла бла.... А от грошей у скринці у них було досить!!! :shock:
І якось пахло агресією, і, мабуть..... сіркою =@
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення ShMariam » 25 серпня 2011, 17:36

Georgij писав:
ShMariam писав:Впізнаю стиль: багато слів, а купи не тримається... Тільки в мому випадку вони сказали, що дозвіл є. :shock: В такому випадку треба питати в лоб: "Ви "Вірний Останок?"

Виглядало на те, що "останок", просто я був ну дуууже заклопотаний, а вони так швидко, біло бла бла бла.... А от грошей у скринці у них було досить!!! :shock:
І якось пахло агресією, і, мабуть..... сіркою =@

Звичайно, вони ж називають себе католиками, скажуть про монастир, можуть показати фотографії, а люди раді допомогти. Нема часу всім пояснювати - треба гроші збирати.
:(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Georgij » 25 серпня 2011, 17:43

Звичайно, "католики", образок Божого милосердя на скринці, а в душах послуху- нуль :( , ну і що що нема дозволу? :twisted: - буде :twisted: :evil:, але не тут... До тепер сіркою пахне, чи смердить? Хто ж це зупинить? Хіба Бог...
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення ShMariam » 25 серпня 2011, 17:52

Georgij писав:Звичайно, "католики", образок Божого милосердя на скринці, а в душах послуху- нуль :( , ну і що що нема дозволу? :twisted: - буде :twisted: :evil:, але не тут... До тепер сіркою пахне, чи смердить? Хто ж це зупинить? Хіба Бог...

Ну, вони ж "слухають" Діву Марію і Святих , напряму, через "візіонерку" :shock:, для чого ж тоді слухати священиків і єпископів? Цитую: "Якщо б я слухала священиків, я б вже давно була б в пеклі." :shock: %) Наївні, думають, що диявол не може притворитися Пречистою Дівою і говорити про навернення, Найсвятіші Серця і т. п. Просто наївні. Диявол любить грати на тому, що для людини найдорожче. Біда в тому, що на Західній Україні пересічним практикуючим католикам невідоме поняття "прелесть" - духовний обман, через псевдооб'явлення зокрема.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення ShMariam » 25 серпня 2011, 18:00

Georgij писав:Хто ж це зупинить? Хіба Бог...

Нашими руками... То що робити?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Nazariusz
дописувач
дописувач
Повідомлень: 80
З нами з: 09 грудня 2010, 23:34
Звідки: Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Nazariusz » 25 серпня 2011, 21:09

Я спілкувався з адміном сайту. Він каже що вони не мають до лефевристів нічого (з ними нічого спільного не мають). Про розкол і не думають. Просто тримають традиції запозичені вікаи від римо-католиків і більше нічого.

Зайшов я собі в рубрику "Традиціоналізм УГКЦ" та й наткнувся ось на такий фрагмент:
Концепція традиціоналізму. Питання i Відповіді
Питання: Як ви пояснюєте слово католик традиціоналіст?
Відповідь: Оце як пояснює це слово наш Засновник Їх Укселенція Марсель Лефебвре:...

Ще по темі: http://www.traducionalist.info/faq/#3
http://www.traducionalist.info/faq/#5
http://www.traducionalist.info/faq/#7
"...Хто не зі Мною, той проти Мене, і хто не збирає зі Мною, той розкидає"(Мт. 12:3)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення ShMariam » 25 серпня 2011, 22:08

Nazariusz писав:...

Пам'ятаю ж, що вже здавна цей сайт має тут таку репутацію...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення o.Mykil » 25 серпня 2011, 22:45

Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Nazariusz
дописувач
дописувач
Повідомлень: 80
З нами з: 09 грудня 2010, 23:34
Звідки: Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Nazariusz » 26 серпня 2011, 07:59

ShMariam, знаю, просто здивувався словам адміна цього сайту - от і вирішив поритись в ресурсах сайту...
"...Хто не зі Мною, той проти Мене, і хто не збирає зі Мною, той розкидає"(Мт. 12:3)

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Michail » 26 серпня 2011, 12:08

Georgij писав:Заходять до мене на роботу дві жіночки.
- Слава Ісусу Христу і Діві Марії- вітаються- ми збираємо гроші ............. для побудови в Тернополі. Це те, про що я читав вище?
Я не мав часу добре розібратися, в мене було багато людей, але на що я спромігся, це спитати, чи церква дозволила те, що вони збирають. Вони відповіли, :shock: що ще не дозволили, але скоро дозволять. Я сказав що в такому випадку я нічого не даю. Одна гордо розвернулася йти геть, а друга каже: "На другий раз, не ми прийдемо до вас, а ви вже самі прийдете :shock: " от так! і ще купу всякого непотрібу наговорила...



Гордість - гріх!
Вітатись "слава Діві Марії" взагалі ніде не прийнято. Я в одній статті католицькій читав, що не воздаємо їй славу, а лише Богу. Один викладач мені взагалі суперцікаво пояснив, що прославляємо Бога у святих. Якщо вже дотримуватись вітання, то такого, як подала Марія в Джублику: Слава Ісусу Христу, нашому Спасителю!
Слава навіки Богу, нашому Сотворителю! (Хоча я притримуюсь традиційних форм вітання, бо вони в себе це всключають повністю).

Отак і легко розрізнити правильне християнство від неправильного.

Але ж християнам притаманно чимось вирізнитись і вони застосоують таке:

УКЛІН ТОБІ, ЦАРИЦЕ НЕБА І ЗЕМЛІ!
http://www.dzhublyk.org.ua/


Хоча на офіційному сайті Джублика такого нема:
http://dzublyk.at.ua/

Потрібна чітка теологічна лінія. Якщо є поняття про поклоніння Богу і про почитання святих, то цього Церква мала б дотримуватись чітко. Це вчення вирізнював Іван Дамаскин і підтримано Церквою, тому важливо цього дотритмуватись.
І це було б цензором для виявлення всяких єресей.
Востаннє редагувалось 26 серпня 2011, 12:44 користувачем Michail, всього редагувалось 1 раз.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Michail » 26 серпня 2011, 12:17

Nazariusz писав:
Я спілкувався з адміном сайту. Він каже що вони не мають до лефевристів нічого (з ними нічого спільного не мають). Про розкол і не думають. Просто тримають традиції запозичені вікаи від римо-католиків і більше нічого.

Зайшов я собі в рубрику "Традиціоналізм УГКЦ" та й наткнувся ось на такий фрагмент:
Концепція традиціоналізму. Питання i Відповіді
Питання: Як ви пояснюєте слово католик традиціоналіст?
Відповідь: Оце як пояснює це слово наш Засновник Їх Укселенція Марсель Лефебвре:...

Ще по темі: http://www.traducionalist.info/faq/#3
http://www.traducionalist.info/faq/#5
http://www.traducionalist.info/faq/#7

Дякую. Це добре, що Ви навели.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення vitalko » 26 серпня 2011, 13:46

o.Mykil писав:Знову єресь http://risu.org.ua/ua/index/blog/~taras.tymo/44037/


Не берусь судити висновки автора статті на рахунок цього культу(взагалі перший раз про нього почув, хоч в соборі св. Юра є часто), але щодо приватних об"явлень, то складається думка, що автор їх не схвалює взагалі. І, хоча, до них дійсно треба ставитися обережно, але не забуваймо, що Дух Святий діє і тепер у Церкві через різні дари, харизми, дива(об"явлення в тому числі). І є багато об"явлень, які Євангелію абсолютно не заперечують і не доповнюють, лише краще роз"яснюють. То чим вони погані?
І приклад сестри Фауситини Ковальської, чи Глорії Поло, якскраві тому доказм, бо хто ж візьметься називати їх злими?

Та й правдиве об"явлення, нмсд, виявити є легко, адже воно зосереджує людську увагу не на тій особі(чи особам) через кого отримані, не на якомусь явищі, святому, Богородиці а завжди привертає увагу людину до Бога, як до єдиного джерела всього, що існує. Тому не може суперечити ні Євангелії, ні вченню Церкви(адже Бог незмінний, і не може собі перечити). Інша річ, що часто люди ні одного ні іншого не знають і не шукають навіть, щоб могти перевірити. Тут і криється біда.

Ніхто не знає Сина, тільки Отець, і Отця ніхто не знає, тільки Син і кому Син зволив об’явити

Тут я би попросив отців про пояснення, бо на мою приватну думку, дана фраза не говорить про те, що ніхто Отця бачити не може, адже якщо Син захоче об"явити, то ніхто Йому цього не заборонить.
Тільки питання, чи правильно я думаю?
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення andrey s. » 26 серпня 2011, 19:12

vitalko писав:
Не берусь судити висновки автора статті на рахунок цього культу....

Слава Ісусу Христу!!!
Я прочитав ту статтю,і по прочитанні якраз Вас згадав. :pardon:
Я не буду писати свою думку з цього приводу,з приводу статті,і решти.Моя думка значення не має,тай зараз не про це.
Ви раніше писали,що Ви є у вівтарній дружині в Храмі св.Юра(якщо я не помилився,тобто не перепутав).
Я звичайно не прошу Вас ходити розпитувати про це,чи таке мало місце,але думаю якщо Ви часто там,то точно були би в курсі.
Тай думаю це є важливо(для читачів).Як Ви ставитись до такого,чи могли би Ви спитати у священників,чи у друзів(без надмірностей,і згідно можливості).Чи є у вас така група є(згромадження,чи щось в цьому дусі).
Повірте,я ніяким чином не висловлююсь проти когось там(чи автора статті,чи взагалі будь кого).Просто зараз маю думки з цього приводу,і хочу їх в перспективі зібрати до купи і написати на форум.Але потрібна інформація.
Повідомте будласка в П.П.,як ви ставитись до цього прохання.
Щиро вдячний...
vitalko писав:
Ніхто не знає Сина, тільки Отець, і Отця ніхто не знає, тільки Син і кому Син зволив об’явити

Тут я би попросив отців про пояснення, бо на мою приватну думку, дана фраза не говорить про те, що ніхто Отця бачити не може, адже якщо Син захоче об"явити, то ніхто Йому цього не заборонить.
Тільки питання, чи правильно я думаю?


Я насмілюсь висловитись,хоч і не отець.
Просто ми вірим у пр.,единосущну Трійцю. І якось це часто хотять розділити.Син нічого не зробить,що Отцю не довподоби.Так само і Дух Святий.І Отець є в Сині,і Син в Отці.Це справді незбагненно,власне тому і є Дух Святий,щоб це прийняти.
Ці особи є Не роздільними,і це дуже важливо.(як на мене)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення ShMariam » 27 серпня 2011, 20:00

ShMariam писав:Вони вже з'явилися у Львові... Збирають гроші на монастир.... на АС-2.

:( Продовжують збирати на АС-2. Хлібне місце. І справді шкода, що львів'яни не в курсі їх єресей.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення о.Олег » 28 серпня 2011, 21:01

Nazariusz писав:ShMariam, знаю, просто здивувався словам адміна цього сайту - от і вирішив поритись в ресурсах сайту...

адмін десь висловлювався допоки мене грішного не було? Можете процитувати про що Ви здивувалися?
перепрошую - трошки був відсутній в Мережі
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення ShMariam » 28 серпня 2011, 21:07

:) Не наш адмін.

Michail писав:
ShMariam писав:

Гарний аналіз. :good: Тільки сайт має відношення до лефевристів. :(

Я спілкувався з адміном сайту. Він каже що вони не мають до лефевристів нічого (з ними нічого спільного не мають). Про розкол і не думають. Просто тримають традиції запозичені вікаи від римо-католиків і більше нічого.

Nazariusz писав:
Я спілкувався з адміном сайту...

Зайшов я собі в рубрику "Традиціоналізм УГКЦ" та й наткнувся ось на такий фрагмент:
Концепція традиціоналізму. Питання i Відповіді
Питання: Як ви пояснюєте слово католик традиціоналіст?
Відповідь: Оце як пояснює це слово наш Засновник Їх Укселенція Марсель Лефебвре:...

Ще по темі: http://www.traducionalist.info/faq/#3
http://www.traducionalist.info/faq/#5
http://www.traducionalist.info/faq/#7
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Michail » 29 серпня 2011, 10:14

о.Олег писав:
Nazariusz писав:ShMariam, знаю, просто здивувався словам адміна цього сайту - от і вирішив поритись в ресурсах сайту...

адмін десь висловлювався допоки мене грішного не було? Можете процитувати про що Ви здивувалися?
перепрошую - трошки був відсутній в Мережі
З повагою, о.Олег


Ні. Я з ним по імейлу спілкувався. Вже йому вказав на ці згадки про Лефевра.
І ще раз повторюю, що він казав, що до лефевристів нічого не мають. А їх вважають заодно з лефевриставми, бо не хочуть покидати традицій набутих з віками...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення о.Олег » 29 серпня 2011, 12:17

Michail писав:
о.Олег писав:
Nazariusz писав:ShMariam, знаю, просто здивувався словам адміна цього сайту - от і вирішив поритись в ресурсах сайту...

адмін десь висловлювався допоки мене грішного не було? Можете процитувати про що Ви здивувалися?
перепрошую - трошки був відсутній в Мережі
З повагою, о.Олег


Ні. Я з ним по імейлу спілкувався. Вже йому вказав на ці згадки про Лефевра.
І ще раз повторюю, що він казав, що до лефевристів нічого не мають. А їх вважають заодно з лефевриставми, бо не хочуть покидати традицій набутих з віками...

тобто Ви спілкувались не з Адміном нашого сайту (на якому ми з Вами переписуємося), а з Адміном якогось іншого. Так?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення vitalko » 29 серпня 2011, 17:47

andrey s. писав:
Слава Ісусу Христу!!!
Я прочитав ту статтю,і по прочитанні якраз Вас згадав. :pardon:
Я не буду писати свою думку з цього приводу,з приводу статті,і решти.Моя думка значення не має,тай зараз не про це.
Ви раніше писали,що Ви є у вівтарній дружині в Храмі св.Юра(якщо я не помилився,тобто не перепутав).
Я звичайно не прошу Вас ходити розпитувати про це,чи таке мало місце,але думаю якщо Ви часто там,то точно були би в курсі.
Тай думаю це є важливо(для читачів).Як Ви ставитись до такого,чи могли би Ви спитати у священників,чи у друзів(без надмірностей,і згідно можливості).Чи є у вас така група є(згромадження,чи щось в цьому дусі).


Попитався. Така група дійсно є. Збираються раз на місяць, і, на жаль, там дійсно якоюсь єрессю пахне. Починалося все з набоженьств до Серця Христового в першу п"ятницю місяця, а переросло в те, в що переросло(дійшло до того, що вони таємно від настоятеля порозсилали листи в його імені по парохіях і монастирях із запрошеннями на їх зібрання). Але отець мене запевнив, що вони відповідним чином відреагували на все це, тому, думаю, найближчим часом все вирішиться.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення andrey s. » 29 серпня 2011, 18:41

vitalko писав:
Попитався. Така група дійсно є. Збираються раз на місяць, і, на жаль, там дійсно якоюсь єрессю пахне. Починалося все з набоженьств до Серця Христового в першу п"ятницю місяця, а переросло в те, в що переросло(дійшло до того, що вони таємно від настоятеля порозсилали листи в його імені по парохіях і монастирях із запрошеннями на їх зібрання). Але отець мене запевнив, що вони відповідним чином відреагували на все це, тому, думаю, найближчим часом все вирішиться.


Дякую за небайдужість, що попиталися і дали нам знати. :Rose:
Будемо вірити, що Бог не дозволить закрастися якісь "каці" в ту групу молодих людей. І якось священники це будуть тримати під своєю опікою, щоб не виникла якась єресь, і головне, щоб корені не пустила. Головне вчасно направити і з турботою все пояснити молодим людям, які цим зацікавились.

А на рахунок обявленнь, я думаю автор мав на увазі, що погано якщо наша віра починає формуватись на таких речах. Тобто якщо це є фундаментом, на чому власне і будується щось.
Фундамент має бути інший.
......
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення ShMariam » 29 серпня 2011, 19:19

о.Олег писав:тобто Ви спілкувались не з Адміном нашого сайту (на якому ми з Вами переписуємося), а з Адміном якогось іншого. Так?
З повагою, о.Олег

Говоримо про сайт http://www.traducionalist.info

Дивно там якось... :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення о.Олег » 29 серпня 2011, 19:25

ShMariam писав:
о.Олег писав:тобто Ви спілкувались не з Адміном нашого сайту (на якому ми з Вами переписуємося), а з Адміном якогось іншого. Так?
З повагою, о.Олег

Говоримо про сайт http://www.traducionalist.info

Дивно там якось... :(

зрозумів
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Nazariusz
дописувач
дописувач
Повідомлень: 80
З нами з: 09 грудня 2010, 23:34
Звідки: Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Nazariusz » 30 серпня 2011, 10:17

Ні. Я з ним по імейлу спілкувався. Вже йому вказав на ці згадки про Лефевра.
І ще раз повторюю, що він казав, що до лефевристів нічого не мають.

Був би радий в це повірити, але ж він сам відповідальний за інформацію, яку подає на сайті.
На додачу хотів би запитати, чи можна вважати допустимим такий термін як "Свята Традиція" в тому значенні, як його подають на сайті?
"...Хто не зі Мною, той проти Мене, і хто не збирає зі Мною, той розкидає"(Мт. 12:3)

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Michail » 31 серпня 2011, 10:56

Nazariusz писав:
Ні. Я з ним по імейлу спілкувався. Вже йому вказав на ці згадки про Лефевра.
І ще раз повторюю, що він казав, що до лефевристів нічого не мають.

Був би радий в це повірити, але ж він сам відповідальний за інформацію, яку подає на сайті.
На додачу хотів би запитати, чи можна вважати допустимим такий термін як "Свята Традиція" в тому значенні, як його подають на сайті?



А саме що Вас турбує?
Свята Традиція - це та, яка схвалена Церквою.
Звичайно обряд і традиції ніколи не можна брати з основу, але коли є тверда віра, то вже тоді можна намагатись чистіше дотримуватись свого обряду (це я в катехитичому плані: спочатку навчи людину щиро вірити, а вже потім обряд, бо якщо в пергу чергу наголошувати на обряд і традицію то виросте обрядовий християнин).


Ну то що саме Вам видиться в тому визначенні св. Традиції недоліком?


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей