УВАГА! Єресь!!! "Вірний останок" з Тернополя

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Michail » 31 серпня 2011, 11:20

ShMariam писав:
Georgij писав:Звичайно, "католики", образок Божого милосердя на скринці, а в душах послуху- нуль :( , ну і що що нема дозволу? :twisted: - буде :twisted: :evil:, але не тут... До тепер сіркою пахне, чи смердить? Хто ж це зупинить? Хіба Бог...

Ну, вони ж "слухають" Діву Марію і Святих , напряму, через "візіонерку" :shock:, для чого ж тоді слухати священиків і єпископів? Цитую: "Якщо б я слухала священиків, я б вже давно була б в пеклі." :shock: %) Наївні, думають, що диявол не може притворитися Пречистою Дівою і говорити про навернення, Найсвятіші Серця і т. п. Просто наївні. Диявол любить грати на тому, що для людини найдорожче. Біда в тому, що на Західній Україні пересічним практикуючим католикам невідоме поняття "прелесть" - духовний обман, через псевдооб'явлення зокрема.

Ну то очому про цю "прелесть" не говорять священики? Чому для них щорічне повторювання і переповідання прочитаного Євангелія чи "Апостола" важливо, а інші важливі речі - неважливі?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення о.Олег » 31 серпня 2011, 13:36

Michail писав:
Nazariusz писав:
Ні. Я з ним по імейлу спілкувався. Вже йому вказав на ці згадки про Лефевра.
І ще раз повторюю, що він казав, що до лефевристів нічого не мають.

Був би радий в це повірити, але ж він сам відповідальний за інформацію, яку подає на сайті.
На додачу хотів би запитати, чи можна вважати допустимим такий термін як "Свята Традиція" в тому значенні, як його подають на сайті?



А саме що Вас турбує?
Свята Традиція - це та, яка схвалена Церквою.
Звичайно обряд і традиції ніколи не можна брати з основу, але коли є тверда віра, то вже тоді можна намагатись чистіше дотримуватись свого обряду (це я в катехитичому плані: спочатку навчи людину щиро вірити, а вже потім обряд, бо якщо в пергу чергу наголошувати на обряд і традицію то виросте обрядовий християнин).


Ну то що саме Вам видиться в тому визначенні св. Традиції недоліком?

назагал часта проблема у людей, що вживають термін "Свята Традиція", у тому, що у такий спосіб заявляється "лише ця Традиція є Свята", напротивагу іншим. Таке відношення до інших схвалених Церквою Традицій (їх багато і кожна з них - Свята Традиція) прослідковується у різних людей. Одні з них дійшли до схизми і відійшли від єдності з Христовою Церквою. Інші навіть залишаючись в злуці з Христовою Церквою, нажаль, проповідують (у різний спосіб, в т.ч. простим використовуванням назв) ...гм... назвемо це "благодатність" лише одного способу Богопочитання, інші ж відкидають як ущербні. На рівні наших церковних буднів це може виражатися у проповідуванні Причастя лише стоячи або лише коліноприклонно (інше, поряд з тим, що схвалене Церквою, заперечується як таке)... Та ми навіть тут на Форумі з такою постановкою питання неодноразово стикалися. І не думаю, що тут ми маємо справу з обрядовірами - такий спосіб мислення стрічаю неодноразово в глибоко віруючих людей. Тобто людей, що "навчені" щиро вірити. Складна людина... Навіть дуже Божа - може виявляти свою віру у спосіб війни з людьми, що моляться у благословенний Христовою Церквою, але інший, неприйнятний/незрозумілий/чужий для "мене" спосіб... Важко з цим мені грішному і найважче... неосудити того, хто у такий спосіб судить, бо ризикує відійти від Христа і Церкви, змалювати Бога під "себе", створити "свою" церкву... І це було і було в історії.
важко
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення о.Олег » 31 серпня 2011, 13:52

Michail писав:...
Ну то очому про цю "прелесть" не говорять священики? Чому для них щорічне повторювання і переповідання прочитаного Євангелія чи "Апостола" важливо, а інші важливі речі - неважливі?

Але ж говорять - чому так негативно пишите? :( . В кожному разі, погодьтеся, Євангеліє проповідуємо, а не заперечення "прєлєстей", і я грішний маю мабуть кращий досвід проповідництва священиками Доброї Новини, аніж зазначений Вами (хоч, погоджуюсь, стрічалось чути різне, проте саме від таких "проповідників" радше волію почути переповідання Євангелії/Апостола, аніж мову про "прєлєсть" :) ) і, коли з'являється якийсь з описаних випадків лжевізіонерів/месій/тощо - говориться про це саме в контексті Євангелія.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Nazariusz
дописувач
дописувач
Повідомлень: 80
З нами з: 09 грудня 2010, 23:34
Звідки: Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Nazariusz » 31 серпня 2011, 15:37

Дякую о. Олегу, мені нічого додати :) В будь-якому випадку, хай би там як той адмін сайту "Свята Традиція УГКЦ" не казав, але реальний стан речей виявляє його певний маргіналізм і навіть опозиційність церковній владі...
"...Хто не зі Мною, той проти Мене, і хто не збирає зі Мною, той розкидає"(Мт. 12:3)

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Michail » 01 вересня 2011, 10:40

о.Олег писав:
Michail писав:...
Ну то очому про цю "прелесть" не говорять священики? Чому для них щорічне повторювання і переповідання прочитаного Євангелія чи "Апостола" важливо, а інші важливі речі - неважливі?

Але ж говорять - чому так негативно пишите? :( . В кожному разі, погодьтеся, Євангеліє проповідуємо, а не заперечення "прєлєстей", і я грішний маю мабуть кращий досвід проповідництва священиками Доброї Новини, аніж зазначений Вами (хоч, погоджуюсь, стрічалось чути різне, проте саме від таких "проповідників" радше волію почути переповідання Євангелії/Апостола, аніж мову про "прєлєсть" :) ) і, коли з'являється якийсь з описаних випадків лжевізіонерів/месій/тощо - говориться про це саме в контексті Євангелія.
З повагою, о.Олег



Я не негативно пишу, а досвід викладую. Мало хто з священиків говорить, що явління можуть бути і не від Маарії.

Я погоджуюсь, що кожного року постійно повторюється Євнгеліє.
Але навчати потрібно весь Новий Завіт. Розяснювати, що таке оправдання, праведність, святість, народження згори, хрещення Святим Духом... і т.д. Колись я це все шукав і з жадністю впитував як губка. Знайшов багато статей доктора П. Ракмана. Там багато чого було цікавого. Правда я читав вибірково через фільтр, бо це жбабптист.

Якби я це все не вишуковував, то ніколи б не знав. Та навіть на курси катехиичні нас з дружиною Дух святий приввів. Ми про це і не думали, але раз прийшли в академію на, як ми тоді думали, катехизи... А там намсказали, що катехизи е прості, а якісь специфічні 9може то був неокатехуменат, вже не памятаю). Але сказали, що якщо хочемо, можемо поступати на катехитичні курси (які стали далі катехитичним інстиутом, а ми першими його випускниками - слава Богу!)

Так от "прельщение" потрібно пояснювати. Правда і проповідування має бути правильно поставлене - в Євангельському контексті.

Так от люди прагнуть чітких знань своєї віри. Як пише пророк Осія, "народ гине без знань". І тому що протестанти їм пропонують ці знання і ще й задарма, вони часто (особливо в селах) йдуть до протестантів.

і, коли з'являється якийсь з описаних випадків лжевізіонерів/месій/тощо - говориться про це саме в контексті Євангелія.


Саме в контексті Євангелія, звичайно. Але якщо чекати саме таких випадків, то можна пропустити початок і тоді вже сніжний ком котиться і котиться. А для того, щоб початок недопустити потрібна профілактика.

А що провірити чи люди прагнуть знань, то достатньо пройтися по всіх християнських форумах і сайтах з гостьовими книгами... Нажаль багато людей не мабть такої можливоті (по рівню свого розвитку, своїх щоденних клопотів і т.д.), але хоча б ті, хто є на Літургії - можуть це від священика почути, було б бажання священика про це говорити.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Michail » 01 вересня 2011, 10:51

Складна людина... Навіть дуже Божа - може виявляти свою віру у спосіб війни з людьми, що моляться у благословенний Христовою Церквою, але інший, неприйнятний/незрозумілий/чужий для "мене" спосіб... Важко з цим мені грішному і найважче... неосудити того, хто у такий спосіб судить, бо ризикує відійти від Христа і Церкви, змалювати Бога під "себе", створити "свою" церкву... І це було і було в історії.


Було, звичайно. Особливо на офіційному рівні в історії Католицької Церкви.

Не знаю досконало деталей всієї історії КЦ, але важко мені говорити з багатьма думаючими людьми про мою Церкву, бо зразу перераховують всі історичні бувальщини і на цьому катехизація затихає. Коли про це заходиться, вже можна робити що хочеш, і говорити про людську і божу частини Церкви, і про грішність людини, та про те що Бог не хоче обмежувати людську волю і т.д. Це несприйняття одні одних навіть в середині Церкви - блок для віри багатьох людей.

З такими, які не свідомі достатньо про Церкву, які мало знають, а намагаються щось дізнаись. ще можна говорити. А з думаючими, які багато читали письменників і філософів, які аналізують історію і знають багато фактів, нажаль дуже важко говорити про Церкву.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Michail » 01 вересня 2011, 10:56

Nazariusz писав:Дякую о. Олегу, мені нічого додати :) В будь-якому випадку, хай би там як той адмін сайту "Свята Традиція УГКЦ" не казав, але реальний стан речей виявляє його певний маргіналізм і навіть опозиційність церковній владі...

Якщо хочете, можете сам з ним поговорити по імейлу. Дізнаєтесь з пержоджерела. Дуже поган вчити філософію не з першоджерел, а з робіт про них...

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення viter » 01 вересня 2011, 10:59

Michail писав:
бо зразу перераховують всі історичні бувальщини

В більшості випадків небилиці. Тут на форумі вже багато про це говорилося. Читайте і належно відповідайте, тим хто перераховує такі історичні "бувальщини".
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення о.Олег » 03 вересня 2011, 10:35

Nazariusz писав:Дякую о. Олегу, мені нічого додати :) В будь-якому випадку, хай би там як той адмін сайту "Свята Традиція УГКЦ" не казав, але реальний стан речей виявляє його певний маргіналізм і навіть опозиційність церковній владі...

маргіналізм... можливо, а от стосовно опозиційності... я грішний радше буду старатися віднайти точки дотику і, відповідно, пробувати допомогти людині залишатися в Христовій Церкві... Навіть, якщо Ви і праві - чоловік каже, що нічого не має до схизм і це гарна нагода співпрацюючи показати багатогранність Традиції Христової Церкви
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Nazariusz
дописувач
дописувач
Повідомлень: 80
З нами з: 09 грудня 2010, 23:34
Звідки: Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Nazariusz » 03 вересня 2011, 10:46

Michail писав:Дізнаєтесь з пержоджерела. Дуже поган вчити філософію не з першоджерел, а з робіт про них...

А чи не може бути такого, що "першоджерело" каже неправду? Як відомо, Ковпак теж заперечує екскомуніку, на нього накладену, і запевнює всіх, що підпорядковується Синоду єпископів і Патріарху. Втім, я можу з ним поговорити, але навряд цей адмін скаже мені щось інакше.
О. Олег, я теж радий дивитись в першу чергу на те, що нас зближує, але, як говориться, не тільки словом, але й ділом - що б людина не заперечувала, вона залишається при своїй думці. Чи сприяє зневага ІІ Ватиканського собору на його сайті виявленню багатогранності нашої традиції? Я вважаю, що ні.
"...Хто не зі Мною, той проти Мене, і хто не збирає зі Мною, той розкидає"(Мт. 12:3)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення о.Олег » 03 вересня 2011, 11:23

Michail писав:
Складна людина... Навіть дуже Божа - може виявляти свою віру у спосіб війни з людьми, що моляться у благословенний Христовою Церквою, але інший, неприйнятний/незрозумілий/чужий для "мене" спосіб... Важко з цим мені грішному і найважче... неосудити того, хто у такий спосіб судить, бо ризикує відійти від Христа і Церкви, змалювати Бога під "себе", створити "свою" церкву... І це було і було в історії.


Було, звичайно. Особливо на офіційному рівні в історії Католицької Церкви.

Не знаю досконало деталей всієї історії КЦ, але важко мені говорити з багатьма думаючими людьми про мою Церкву, бо зразу перераховують всі історичні бувальщини і на цьому катехизація затихає. Коли про це заходиться, вже можна робити що хочеш, і говорити про людську і божу частини Церкви, і про грішність людини, та про те що Бог не хоче обмежувати людську волю і т.д. Це несприйняття одні одних навіть в середині Церкви - блок для віри багатьох людей.

З такими, які не свідомі достатньо про Церкву, які мало знають, а намагаються щось дізнаись. ще можна говорити. А з думаючими, які багато читали письменників і філософів, які аналізують історію і знають багато фактів, нажаль дуже важко говорити про Церкву.

маємо дізнаватись і розслідити історію Христової Церкви. Погоджуюсь з viter: не бувальщини це, а небелиці - цілеспрямовано створені; сьогодні ми б назвали це "чорноим піаром". Так - напевно можемо говорити, що протягом багатьох століть і по нині це робилось керівниками народів, що не хотіли втручання керівної руки Риму у їхньому політикумі, але від цього очорнення (небелиця) не стає тим, що було (бувальщина). Взагалі проблема з катехизацією людей, які "проковтнули наживку" наклепників дійсно актуальна і тут допоможуть лише фактичні широкі знання. Можливо хтось і зрозуміє різницю між людською (грішною) і Божою (Святою) складовою Церкви, але переважно... навіть Ви (принаймі саме так я грішний Вас розумію, коли пишите у темі про Папу
Michail писав:Ага, тобто папу як людину звів, а папу як папу не звів...
viewtopic.php?f=9&t=2500&start=30 ) виявили нерозуміння в темі про непомильність Папи, що в чомусь він несе Божий дар, а в іншому може керуватися слабкостями людини (те ж саме зі священиками, чи, якщо Біблійний приклад, людиновбивця, але Цар і Пророк і Псалмоспівець Давид )... Для нас, хто займається катехизацією, важливо осягнути і цю різницю (між Божою Святістю і Святістю Його Церкви, Дарів, що Даються нам грішним з одної сторони і нашою особистою грішністю з іншої), але щоб оперувати цим в катехитичних розмовах, потрібно зуміти до цієї істини співрозмовника підвести (часто - пройшовши шляхом його віри, його розуміння історії свого народу чи спільноти) і аж тоді це стає гарною відправною точкою розмови про історичні правду і про вигадку, про шляхи філософії, розвиток Богословської думки... От лише... вигадок так багато, що... не з них треба починати, а з знання про те, чого навчає Свята Христова Церква, а на закиди - так: поволі, наскільки зустрінуться нам, відповідаймо, вчімося, розбираймо де правда, а де вимисел :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення о.Олег » 03 вересня 2011, 11:31

Nazariusz писав:
Michail писав:Дізнаєтесь з пержоджерела. Дуже поган вчити філософію не з першоджерел, а з робіт про них...

А чи не може бути такого, що "першоджерело" каже неправду? Як відомо, Ковпак теж заперечує екскомуніку, на нього накладену, і запевнює всіх, що підпорядковується Синоду єпископів і Патріарху. Втім, я можу з ним поговорити, але навряд цей адмін скаже мені щось інакше.
О. Олег, я теж радий дивитись в першу чергу на те, що нас зближує, але, як говориться, не тільки словом, але й ділом - що б людина не заперечувала, вона залишається при своїй думці. Чи сприяє зневага ІІ Ватиканського собору на його сайті виявленню багатогранності нашої традиції? Я вважаю, що ні.

він точно багато чого (з Ваших слів - я грішний не дуже хожу по Мережі і там не буваю і наврят чи буду) робить не згідно Христової Церкви, але говорю про Вас - катехизуйте про те, що 2Ватиканський є 21 Вселенським Собором, пояснюйте рішення цього Собору і що вони стоять на рішеннях всіх попередніх Соборів і папських Бул тощо, що ніякого "духу Собору" інакшого за "букву" написаних Соборних Постанов не існує... - спонукайте його до буття католиком :Rose: Так: катехизація - це важко. Але це краще, аніж будь-що інше
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Nazariusz
дописувач
дописувач
Повідомлень: 80
З нами з: 09 грудня 2010, 23:34
Звідки: Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Nazariusz » 03 вересня 2011, 15:30

Дякую, отче, та якби ж я, грішний, був достойний когось вчити... мені скорше треба більше слухати, ніж когось вчити
"...Хто не зі Мною, той проти Мене, і хто не збирає зі Мною, той розкидає"(Мт. 12:3)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення о.Олег » 03 вересня 2011, 15:45

Nazariusz писав:Дякую, отче, та якби ж я, грішний, був достойний когось вчити... мені скорше треба більше слухати, ніж когось вчити

так думаю що всі ми тепер (у цій добі, коли кожен, хто навчився писати - писатель :) ) покликані навчитись і тоді вчити. Це дійсно важко. Але надзвичайно важливо.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Michail » 21 вересня 2011, 14:45

Будь ласка підскажіть це російські "богородичники"?

http://www.avemaria.ru/

http://www.virgin-world.com/

Недавно і до нашої області добрались... :(

В книгах негативно відзиваються про Руаг-Елогім, але признають Непорочне Зачаття Марії.
Дивно.

Написали "Поборники руах-елогима оказались первыми врагами непорочного зачатия..." "Даже монашество и католический целибат не есть девство"...

Якийсь блаженный Иоан в них лідирує. І люди до них підходять та й купують літературу. Я підійшов і купив саму дешеву ,бо думав що православні ,а розгорнув і там було непорочне зачаття. Зацікавився ,але говорти з ними не хотів. Раз хотів провірити.
Чесно кажучи написано важко і не думаю що прості люди розберуться чи сильно зацікавляться ,але те що маскуються православними - хуже ніж СЄ.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Michail » 21 вересня 2011, 14:51

Чи сприяє зневага ІІ Ватиканського собору на його сайті виявленню багатогранності нашої традиції? Я вважаю, що ні.


Звичайно що ні. Бо ІІ Ватиканський собор (як я почитав документи) багато чого мені пояснив, чого я просто перебуваюччи в своїй сільскій Церкві, зберігаючій таку традицію, як пише о. Ковпак, просто не міг усвоїти. Та до 12 приблизно років навіть не міг розуміти що Ісус Христос є Бог разом з Отцем і Святим Духом. Хоч катехизували нас добре, але щось все упускалось...

Так що якби самоначання по цьому не провадив і відкинув запрошенняна катехитичні курси (випускниками першими інституту, який з них виник, мій курс і ми з дружиною стали), то і тепер би ще багато чого не знав...

А тут на сайтів потроху донавчаюсь (через діалоги і дискусії) того, що там не дали детально... А вчу лише те, що достовірно.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення andrey s. » 21 вересня 2011, 17:12

Michail писав: зберігаючій таку традицію, як пише о. Ковпак, просто не міг усвоїти. Та до 12 приблизно років навіть не міг розуміти що Ісус Христос є Бог разом з Отцем і Святим Духом. Хоч катехизували нас добре, але щось все упускалось...


А тут на сайтів потроху донавчаюсь (через діалоги і дискусії) того, що там не дали детально... А вчу лише те, що достовірно.


Я Вас тільки прошу, Ви будьте обережним з читанням всякої надрозумної літератури. Воно вроді здається що ніяк на нас не впливає, бо ми сильні у Христі, маєм основу закладену на Скелі, і все таке. Но повірте, повірте не мені, а тим хто щось знає. Не варто черпати якісь знання, які викладені людьми з не зовсім смиренним духом. Там можуть бути досить вичерпні і розумні речі. Але, то розум автора. І читаючи таке, Ви, хочите того чи ні, маючи добрий намір навчання і запобігання вводу в єресь вірних, всерівно берете те, що є "між рядків", що закладено автором(звісно без такого наміру самого автора. Хоча хто зна!!). Воно дуже непомітно діє.
Якщо Ви навчаєте дітей Катихизмовій частині, і при цьому сприймаєте мою турботу смішною і наївною, то вважайте.
От що значить; Не читати лихих книжок. Для чого на цьому в Катихизмі акцентується. Що таке "злих книжок".?? Це тільки про сатаністів чи збочинців?
Будласка поясніть мені. Це стосується змісту чи автора? чи всього разом? Для чого взагалі то написали?
Вдячний заздалегіть за розясненя. :Rose:
Помагай нам Боже. :Rose:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення romanm » 21 вересня 2011, 20:09

Michail писав:Будь ласка підскажіть це російські "богородичники"?

http://www.avemaria.ru/


так

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Michail » 22 вересня 2011, 09:37

Там можуть бути досить вичерпні і розумні речі


Я прочитав саму меншу брошурку "Тайны духостяжания". І знвєте що дізнався? Що це катаро-вальденська секта з вкрапленнями гностики, будизму, а також висказів з явлінь Марії.

Ще такої бомбової (для напівінтелігентських християн, бо щиросердечні прості такого взагалі не будуть читати - важко для них, а добре обізнані зразу зрозуміють що то гидота) суміші не читав. Аж хотілось ту книгу порвати, яка гидота. Мало того що катари вважали поганим народження дітей від тіла, ці ще далі пішли. Трійцю попаклюжили, Імя Свяотго Духа з Старого Завіту попаклюжили, пости, ікони... Коротше знайшов всього кілька розумних абзаців. А все друге термінологія якась гидка: жупел, катарсис, кайфи... :)

І сміх і гріх. І саме таке, що як і всі сектанти, кажуть що поза їх церквою нема світло Духа Святого. (На відміну від цього Католицька і в деякій мірі Православна Церква та наіть протестантські Церкви визнають можливість спасіння в інших кофесіях за рахунок Вселенської дії Святого Духа (ну пояснюючи кожна трохи по-своєму).

Один позитив, що вони не завлєвкають як СЄ..., а поки що просто продають літературу. Але й це погано. Бо бачив біля них крутяться люди... А це може бути базою. Знаєте, в першу чергу запускають своє вчення між народ, спокушаючи, а потім і самі захочуть нагрянути.

Саме через катарів виникла інквізиція і з’явився Франциск Асизький. А тепер хто їх спинить? Хіба що такий суспільний стан, що суспільство вже такому і не дуже довіряє...

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Michail » 22 вересня 2011, 09:44

Будласка поясніть мені. Це стосується змісту чи автора? чи всього разом? Для чого взагалі то написали?
Вдячний заздалегіть за розясненя.
Помагай нам Боже.


В першу чергу це стосується слабких людей. Священики кажуть що розуміючим вчення нашої Церкви для ознайомлення можна почитати. Коли була книга Дена Брауна популярна.. то пропагували ї не читати, але я сказав, що читав так для ознайомлення що то є. І священик сказа що якщо для ознайомлення можна.

Яких і справді не можна читати? Колись був католицький список таких книг... НАвіть книгу Еріугени забороняли...

Не занаю чи його продовжують. Але точно не треба читати всяких книг ворожбитських, бо там є закляття які можуть підсвідомо впливати, сатаністичних, порнографічних.

А якщо якоїсь секти, то можна (знаючи і вірячи вченню своєї Церкви), думаю, бо ворога потрібно знати в лице. ТО краще вивчити його літературу, аніж десь на вулиці попасти під агітацію. Я ще в 12 років перечитав величезну купу і кілька книг СЄ... І навіть добре не знаючи вчення своєї Церкви (бо наголошуючій лише на традицію сільській парохії, в якій навіть катехизму під руками не було, мало що поглиблено взнаєш... Добре що хоч катехизу пройшов тожі і Біблію для діткей прочитав...) все рівно не звабився на вчення лжесвідків.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Michail » 22 вересня 2011, 09:48

Якщо Ви навчаєте дітей Катихизмовій частині, і при цьому сприймаєте мою турботу смішною і наївною, то вважайте.


Зовсім не вважаю, тому і написав вище обширні відповіді.
Та в мене в катехитичній групі один хлопчик всяких брахманічно-будистичних книг читає... (так що добре Вас розумію)

Я йому пояснював як міг що це людські філософствування. Може і донесе до нього Святий Дух що це лжевчення. Батько його хоче колись дати в духовну академію чи католицький університет (як закінчить школу).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Michail » 22 вересня 2011, 13:31

І ще питання. Чи мають якийсь звязок, якісь контакти "богородичники" з "останком"?
Може останок з якихось інших мотивів почав діяльність ніж богородичники?

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення romanm » 22 вересня 2011, 15:38

Michail писав:І ще питання. Чи мають якийсь звязок, якісь контакти "богородичники" з "останком"?
Може останок з якихось інших мотивів почав діяльність ніж богородичники?

"Останок", то тернопільські?

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Michail » 23 вересня 2011, 14:22

romanm писав:
Michail писав:І ще питання. Чи мають якийсь звязок, якісь контакти "богородичники" з "останком"?
Може останок з якихось інших мотивів почав діяльність ніж богородичники?

"Останок", то тернопільські?



НУ так ми вище про них говорили...

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення o.Mykil » 03 жовтня 2011, 04:06

За рішенням міської ради незаконно зведену в Тернополі каплицю незареєстрованих "співунів" демонтовано. Лилась з уст адептів агресія, прокльони тощо http://www.youtube.com/watch?v=4ehU5Y35JKM

"Як повідомляють з місця події кореспонденти Погляду, представники даної релігійної громади надають телефонні коментарі іноземному телебаченню. Англійською мовою вони розповідають про те, що у Тернополі зруйнували церкву і вбили хлопця". http://poglyad.te.ua/hvalt/u-ternopoli- ... nnya-foto/
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Michail » 03 жовтня 2011, 10:55

o.Mykil писав:За рішенням міської ради незаконно зведену в Тернополі каплицю незареєстрованих "співунів" демонтовано. Лилась з уст адептів агресія, прокльони тощо http://www.youtube.com/watch?v=4ehU5Y35JKM

"Як повідомляють з місця події кореспонденти Погляду, представники даної релігійної громади надають телефонні коментарі іноземному телебаченню. Англійською мовою вони розповідають про те, що у Тернополі зруйнували церкву і вбили хлопця". http://poglyad.te.ua/hvalt/u-ternopoli- ... nnya-foto/



Ну це звичайно видає їх (агресія, плітки і т.д.).
Справжні християни мали б без усього цього добиватись своїх прав. Нажаль серед традиційних християн також не все так гладко бувало навіть в наш час, коли повертали Церкви. А от перші мученики християни благословляли своїх ворогів...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення о.Олег » 04 жовтня 2011, 19:39

Michail писав:...Нажаль серед традиційних християн також не все так гладко бувало навіть в наш час, коли повертали Церкви...

гладко було коли забирали, напевно :(
невже повторюєте і за РПЦ?
:(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення romanm » 04 жовтня 2011, 20:29

Michail писав:А от перші мученики християни благословляли своїх ворогів...

А другі? Вже не благословляли? А зараз?
То все, дозвольте, розмови для "богословствующих дам", типу: "От колись - ооооо, а зараз- уууу". Я з такою теорією не зовсім згідний.Людина є завжди людиною= схильною до злого. Боролася і бореться з перемінним успіхом. Так було, є, і думаю,що так і буде.
Востаннє редагувалось 05 жовтня 2011, 17:29 користувачем romanm, всього редагувалось 1 раз.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення luksander » 04 жовтня 2011, 21:32

romanm писав:
Michail писав:А от перші мученики християни благословляли своїх ворогів...

А другі? Вже не благословляли? А зараз?
То все, дозвольте, розмови для "богословствующих дам", типу: "От колись, ооооо, азараз, уууу". Я з такою теорією не зовсім згідний.Людина є завжди людиною= схильною до злого. Боролася і бореться з перемінним успіхом. Так було, є, і думаю,що так і буде.


Правильно думаєте, бо то є історія людства, кінець якої (і - якого) відомий... :pardon:
та ми саме тому це і знаємо, щоб не лякатися такого стану речей...

Христос Воскрес!!! :Yahoo!:

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: УВАГА! Єресь!!!

Повідомлення Michail » 05 жовтня 2011, 13:45

romanm писав:
Michail писав:А от перші мученики християни благословляли своїх ворогів...

А другі? Вже не благословляли? А зараз?
То все, дозвольте, розмови для "богословствующих дам", типу: "От колись, ооооо, азараз, уууу". Я з такою теорією не зовсім згідний.Людина є завжди людиною= схильною до злого. Боролася і бореться з перемінним успіхом. Так було, є, і думаю,що так і буде.



Зараз мученики - велика рідкість. І думаю є серед них такі що благословляють своїх ворогів. Але погано те, що їх навіть свої вважають фанатиками. В перших століттях своїх їх вважали героями. Є відмінніть.


Людина є завжди людиною= схильною до злого.

Починаючи від гріхопадіння. До того часу була лише свобідна воля.
Чи Бог заклав таку схильність в людину? (Це особисте питання, може Ви знаєте, бо десь воно вже зачіпалось.)


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей