Святкування суботи і неділі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 19 січня 2009, 01:11

Згідно четвертої заповіді Закону Божого субота є освячена Богом для відпочинку.
Порушення четвертої Божої заповіді нічим не відрізняється від порушення сьомої чи восьмої, бо це є непослух, в якому потрібно каятись.
Але я бачу, що ви наполегливо вчите порушувати цю Божу заповідь. Що ж? Що може бути спільного у праведності з беззаконням? Нічого!
Якщо ви не зміните свого ставлення до четвертої Божої заповіді, то я не бачу жодного сенсу далі продовжувати бесіду з тими, хто пропагує беззаконня - те, що не є вченням Христа і апостолів (Матв. 5:17,18, 15:3, 7:21-23, Луки 4:16, 23:56, Дії 16:13, Римл. 7:7,12, 1 Кор. 7:19, Євр. 4:9,10, 1 Ів. 5:3, Об'явл. 12:17, 14:12).
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

Андрій
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 01 січня 2009, 21:47

Повідомлення Андрій » 19 січня 2009, 01:52

Савонарола2009, Вих. 35:2-3, Числ. 28:9-10, Вих. 16:29 – це закон, в якому сказано як дотримуватися суботи.
    Вих. 35:2-3:
    "Ось ті речі, що Господь наказав їх чинити:
    2. Шість день робитимите, сьомий же день має бути святий для вас, субота – цілковитий спочинок на честь Господа. Кожен, хто робитеме в цей день, буде караний смертю.
    3.Не будете запалювати вогню в день суботній ані в одній із ваших домівок."

    Гал. 3:10:
    "Проклят усякий, хто не пильнує, щоб виконати все, що написане в книзі закону".

Чи Ви, Савонарола2009, не читаєте Біблію? Закон є цілісним і неподільним. Евреї ніколи не виділяли в законі другорядного і важливого. Господь сказав: "Коли ти пильно слухатимешся голосу Господа, Бога твого, і чититимеш те, що Йому довподоби, і важатимеш на Його накази, і дотримуватимешся всіх Його установ, ані одної з тих недуг, що Я навів був на Єгипет, не наведу на тебе"(Вих. 15:26).
Якщо всі перші християни відносилися до суботи так само, як нині адвентисти, тобто дотримання суботи – було головною заповіддю, то вони б ніколи в житті не поступилися нею і не відвернулися б від неї. Але ж християни її не дотримували або дотримували не всі, а лише євреї. У християнстві в апостольські часи була єврейська партія. Вона розкололася і частина відмовилася від своїх помилок, а друга частина розкололася на дві групи: назореїв і евіонітів. Назореї вважали, що закон Мойсея повинні дотримувати тільки євреї (але закон - це не тільки субота, а це весь закон, у тому числі і обрізання і т.д.). Евіоніти вважали, що всі повинні дотримуватись закону Мойсея, не визнавали апостола Павла вчителем, Христа почитали Месією і пророком, але не Богом, Евхаристію здійснювали як спогад один раз на рік і то з водою, замість вина. Таким чином, суботниками були лише дві групи, але жодні з них не дотримувалися поглядів адвентистів. Суботу ніхто не розглядав у відриві від решти всього Мойсеєвого закону. Лише тепер адвентисти розглядають закон по частинах, відокремлюючи різні частини на свій розсуд, що було б нечуваним в апостольські часи.
Тому Савонарола2009, якщо жити згідно з Законом, як це наказано Ізраїлю (Вих. 31:12-17), то потрібно виконувати весь Закон, а не окремі його елементи (Як. 2:10 і Лев. 26:14-39).
Савонарола2009 так і не відповів, як адвентисти виконують закон (Вих. 35:2-3). І хто у адвентистів є катом? І як адвентисти живуть в холодну пору року і в північних країнах, де холодно? І чому адвентисти, які не працюють в суботу, використовують працю інших людей?
Якщо адвентисти дотримуються однієї суботи сьомого дня, то чому вони не дотримуються їх всіх? 50-й день, дні сьомого місяця, 7-й рік, 50-й рік ювілею (Лев.23:16, 21, 24, 27, 39; 25:1-22).
Але я бачу, що ви наполегливо вчите порушувати цю Божу заповідь.

Хто це – ви?
Адвентисти не виконуючи закону Старого Завіту - Вих. 35:2-3, Числ. 28:9-10, Вих. 16:29, порушують і вчать порушувати четвертую заповідь. Згідно Гал. 3:10 вони винні перед всім Законом і ставлять самі себе під прокляття.

Якщо ви не зміните свого ставлення до четвертої Божої заповіді, то я не бачу жодного сенсу далі продовжувати бесіду з тими, хто пропагує беззаконня - те, що не є вченням Христа і апостолів

Де Ви взяли, що головним вченням Ісуса Христа і апостолів є дотримання суботи? Хіба Христос говорив: лише той буде спасений, хто дотримується суботи?
Наш Спаситель сказав: “Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку"(Мат. 28:20). Кожного дня, а не тільки в суботу. Апостол Павло в Посланні до колосян говорить: "Нехай же нас ніхто не судить із-за їжі чи за пиття, чи у справі свят, чи щодо новомісяця, чи суботи; це – тінь наступних речей, а тіло – Христове" (Кол. 2:16-17). А тут знайшлись адвентисти, які з'явились у 19 столітті і почали всіх судити за "суботу".

Що може бути спільного у праведності з беззаконням?

А адвентисти, дотримуючись лише 10 Заповідей, зовсім не грішать? Тобто, вони абсолютно безгрішні? Якщо так, то навіщо Вам Ісус Христос, адже Ви самі себе врятували праведністю згідно із законом - Гал.5:4: "Ви, що шукаєте в законі оправдання, від Христа відлучилися, від благодаті ви відпали." Але закону Вих. 35:2-3, Числ. 28:9-10, Вих. 16:29 адвентисти все одно не можуть дотримати.

danus
початківець
початківець
Повідомлень: 41
З нами з: 24 квітня 2008, 19:21
Контактна інформація:

Повідомлення danus » 19 січня 2009, 09:53

Савонарола2009 писав:В цьому уривку Лука описує воскресіння Євтиха, і коли це сталося.
Лука пише, що це був перший день тижня,
Що сталося, зібрання, чи падіння Євтиха, Лука пише, що зібрання відбулося дня першого в тижні
а ви кажете, що це був другий день тижня
і коли я це сказав, я вважаю, що зібрання відбулося у вечері після заходу сонця, як настала неділя, тим паче, що і передання розповідає, що перші християни практикували всенічні зібрання, тому що ні субота, а ні неділя, в той час не були вихідними днями.
(субота вечір по-біблійному є неділею, а неділя вечір по-біблійному є понеділком). Кому я повірю?

Кому хочете тому і вірте, і бажано б було, свої тлумачення Святого Письма на власний розсуд, проповідувати таким як ви.

danus
початківець
початківець
Повідомлень: 41
З нами з: 24 квітня 2008, 19:21
Контактна інформація:

Повідомлення danus » 19 січня 2009, 10:25

Савонарола2009 писав:Ось ДЕСЯТЬ БОЖИХ ЗАПОВІДЕЙ

I

Хай не буде тобі інших богів передо Мною!

II

Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене, і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей.

III

Не призивай Імення Господа, Бога твого, надаремно, бо не помилує Господь того, хто призиватиме Його Ймення надаремно.

IV

Пам'ятай день суботній, щоб святити його! Шість день працюй і роби всю працю свою, а день сьомий субота для Господа, Бога твого: не роби жодної праці ти й син твій, та дочка твоя, раб твій та невільниця твоя, і худоба твоя, і приходько твій, що в брамах твоїх. Бо шість день творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив тому поблагословив Господь день суботній і освятив його.

V

Шануй свого батька та матір свою, щоб довгі були твої дні на землі, яку Господь, Бог твій, дає тобі!

VI

Не вбивай!

VII

Не чини перелюбу!

VIII

Не кради!

IX

Не свідкуй неправдиво на свого ближнього!

X

Не жадай дому ближнього свого, не жадай жони ближнього свого, ані раба його, ані невільниці його, ані вола його, ані осла його, ані всього, що ближнього твого!

Чудове цитування Біблійних десять заповідей. Правда їх можна було почати наприклад з цього місця:
Повторення Закону 5
1 І скликав Мойсей усього Ізраїля, та й сказав до нього: Слухай,
Ізраїлю, постанови й закони, які я говорю сьогодні в ваші уші, і
навчіться їх, і будете пильнувати виконувати їх. 2 Господь, Бог наш,
склав з нами заповіта на Хориві. 3 Не з батьками нашими склав Господь
заповіта того, але з нами самими, що ми тут сьогодні всі живі.
4
Обличчям в обличчя говорив Господь із вами на горі з середини огню. 5 Я
того часу стояв між Господом та між вами, щоб передавати вам Господні
слова, бо ви боялися огню, і ви не зійшли на гору, коли Він говорив: 6
Я Господь, Бог твій, що вивів тебе з єгипетського краю, з дому рабства.

Савонарола як обріжитеся (апостол Павло ж обрізав Тимотея), то повідомите нас, а ми потішимось за вас.

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 19 січня 2009, 22:26

danus писав:Савонарола як обріжитеся (апостол Павло ж обрізав Тимотея), то повідомите нас, а ми потішимось за вас.

Повторюю. Апостол Павло сказав, що "обрізання ніщо і ніщо необрізання, а важливе дотримування Божих заповідей" (1 Кор. 7:19).

Греко-католики, ви справді вважаєте новозавітньою нормою красти, вбивати, чинити перелюб, обманювати, заздрити, зневажати батька й матір????? Бо ми, адвентисти, такі речі називаємо гріхом.
Чекаю відповіді.
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 20 січня 2009, 04:11

Савонарола2009 писав:Повторюю. Апостол Павло сказав, що "обрізання ніщо і ніщо необрізання, а важливе дотримування Божих заповідей" (1 Кор. 7:19).


Закон тільки тоді є законом, якщо він підлягає повному і беззастережному виконанню, а не вибірковому перегляду.

Савонарола2009 писав:Греко-католики, ви справді вважаєте новозавітньою нормою красти, вбивати, чинити перелюб, обманювати, заздрити, зневажати батька й матір????? Бо ми, адвентисти, такі речі називаємо гріхом.
Чекаю відповіді.


Бог є любов, люби Бога і ближніх, решта заповідей є похідними від цього. Крім "Памятай день святи святкувати"

Головне віра, а не традиція.

Андрій
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 01 січня 2009, 21:47

Повідомлення Андрій » 20 січня 2009, 11:50

ви наполегливо вчите порушувати цю Божу заповідь. Що ж? Що може бути спільного у праведності з беззаконням?

Греко-католики, ви справді вважаєте новозавітньою нормою красти, вбивати, чинити перелюб, обманювати, заздрити, зневажати батька й матір????

Савонарола2009, звідки Ви взяли, що інші християни "наполегливо вчать порушувати Божу Заповідь", чи можуть "вважати новозавітньою нормою красти, вбивати, чинити перелюб, обманювати, заздрити, зневажати батька й матір"? Яка порядна людина може так думати? Від кого у Вас такі думки?
Савонарола2009, невже Ви прийшли на форум, щоб засуджувати інших християн? Доречі, давно на одному із християнських форумів один із учасників дискусії з адвентистами зробив висновок, що вони думають, що лише вони одні мають рацію, через це в адвентистів гордості більше ніж у інших, тому й люблять засуджувати інших християн.

Повертаючись до теми форуму про дотримання суботи, я писав, що неможливо Закон Мойсея розривати на частини. Це одна цілісна система. Господь Бог, даючи закон і заповіді про святкування свят і суботи, визначив і вказав, як потрібно їх святкувати. Господь Бог не дав право Ізраїлю святкувати свята і суботу як народ забажає, але визначив і вказав весь порядок, як потрібно святкувати свята, шанувати і святкувати суботу. Про це чітко говорить Святе Письмо:
    Вих. 16:23:
    "Це й є те, що повелів Господь: завтра спочинок, свята субота в честь Господа; що маєте пекти, печіть, і що варити, варіть; усе ж що лишиться, сховайте про запас до завтрашнього ранку."
    В суботу не можна нічого пекти і варити.
    Вих.16:29:
    "Господь дав вам у суботу відпочинок, тим то дає вам шостого дня на два дні хліба. Кожен нехай сидить на своєму місці; ніхто нехай не виходить у сьомий день поза свою оселю."
    В суботній день не можна виходити із осель.
    Вих. 35:2-3:
    "Ось що заповідав Господь чинити: Шість день робитимите, сьомий же день має бути святий для вас, субота – цілковитий спочинок на честь Господа. Кожен, хто робитеме в цей день, буде караний смертю. Не будете запалювати вогню в день суботній ані в одній із ваших домівок."
    В суботу забороняється запалювати вогонь і піч. Кожен хто буде працювати в суботу буде покараний смертю.
    Єрем. 17:22: „не виносьте суботнього дня жодних тягарів з домів ваших і не робіть ніякого діла, а святкуйте день суботній так, як це я заповідав батькам вашим".
    Числа 28:1 —10: "Промовив Господь до Мойсея: Повели синам Ізраїля й скажи їм: Пильнуйте, аби належні мені приносини, хліб мій для вогненних жертв на приємний для мене запах, приношувано мені в означений час…А суботнього дня - двоє ягнят однолітків без вади, і як офіру - дві десятини питльованої муки, перемішаної з олією, та возливання до того. Це всепалення в суботу, щосуботи, окрім повсякчасного всепалення та возливання до нього".

Святе Письмо говорить:
"Бо хто всього Закона виконує, а згрішить в одному, той винним у всьому стає."(Якова 2:10)
"Проклят усякий, хто не пильнує, щоб виконати все, що написане в книзі закону" (Гал. 3:10).
Таким чином Бог звелів святкувати, шанувати і святити суботу.
А адвентисти так це роблять?
Тому ще раз повторюю, якщо жити згідно з Законом, як це наказано у Вих. 31:12-17, то потрібно виконувати весь Закон, а не окремі його елементи (Як. 2:10 і Лев. 26:14-39).
Савонарола2009 ігнорує відповіді на запитання: як адвентисти виконують закон (Вих. 35:2-3). І хто є катом? Якщо немає ката, то що вони зроблять із Законом - Вих.35:2? І як адвентисти живуть в холодну пору року і в північних країнах, де холодно? Чи адвентисти в суботу виходять зі своїх осель? І чому адвентисти, які не працюють в суботу, використовують працю інших людей?
Як адвентисти святкують наступні суботні свята: 50-й день, дні сьомого місяця, 7-й рік, ювілейний 50-й рік (Лев.23:16, 21, 24, 27, 39; 25:1-22)?

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 20 січня 2009, 22:39

В пророка Єремії, 31 розділі, написано, що Божий Закон не буде порушений або відмінений, а написаний в серцях віруючих.
Це підтвердив Ісус Христос в Матв. 5:17,18.

Це стосується Божих заповідей, якими, згідно апостола Павла, пізнається гріх (Римл. 7:7), бо система жертвоприношень по пророцтву (Дан. 9:25-27) припинила своє існування в момент Голгофської смерті Господа, так як слугувала тінню майбутнього.

І щорічні свята, які в Левит, 23 розділі названі "вашими" суботами, і які святкували в Старому завіті крім Господніх субіт (37,38 вірші), також ми не святкуємо, бо вони були тінню майбутнього і знайшли своє виконання в Ісусі Христі (Кол. 2:16).

А ось порушення Божих моральних приписів - крадіжку, перелюб, обман - ми справедливо вважаємо гріхом, бо гріх, за словами апостола Івана, - то є беззаконня (1 Івана 3:4).

Якщо говорити про четверту Божу заповідь - святкування суботи не відмінено, так як по своєму значенню ця заповідь не менша за інші дев'ять. Просто наслідки її невиконання менш відчутні, ніж, до прикладу, наслідки невиконання заповідей "не кради", "не вбивай. І ще - "до тих пір, поки існуватиме семиденний тиждень, в якому Бог мудро розклав працю на протязі шести днів і відпочинок - я святкуватиму суботу по заповіді, бо люблю Бога (1 Івана 5:3). А ви?
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

privet
початківець
початківець
Повідомлень: 47
З нами з: 05 грудня 2008, 00:03

Повідомлення privet » 20 січня 2009, 22:48

Вопрос непрост.

ИМХО, как пасха НЕ ПРАЗНУЕТСЯ ВМЕСТЕ С ИУДЕЯМИ, ТАК И СУББОТА.

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 20 січня 2009, 22:59

privet писав:Вопрос непрост.

ИМХО, как пасха НЕ ПРАЗНУЕТСЯ ВМЕСТЕ С ИУДЕЯМИ, ТАК И СУББОТА.

Пасха в Новому завіті по Євангелії - це не ягнятко, яке в старозавітній час слугувало прообразом Голгофської смерті нашого Спасителя, а Вечеря Господня - хліб і вино, які є символом тіла і крові нашого Спасителя, як і написано в 1 Кор. 5:7: "Наша Пасха, Христос, за нас у жертву принесений".


Щодо святкування Господньої суботи - не відділяйте четверту заповідь від інших дев'яти, і тоді все стане на свої місця.
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

privet
початківець
початківець
Повідомлень: 47
З нами з: 05 грудня 2008, 00:03

Повідомлення privet » 20 січня 2009, 23:40

Пасха в Новому завіті по Євангелії - це не ягнятко, яке в старозавітній час слугувало прообразом Голгофської смерті нашого Спасителя, а Вечеря Господня - хліб і вино, які є символом тіла і крові нашого Спасителя, як і написано в 1 Кор. 5:7: "Наша Пасха, Христос, за нас у жертву принесений".


И что из этого ?

Щодо святкування Господньої суботи - не відділяйте четверту заповідь від інших дев'яти, і тоді все стане на свої місця.


Не человек ради субботы...

Иного объяснения, кроме необходимости РАЗДЕЛИТЬСЯ с ИУДЕЯМИ - НЕТ.

Андрій
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 01 січня 2009, 21:47

Повідомлення Андрій » 21 січня 2009, 03:58

В пророка Єремії, 31 розділі, написано, що Божий Закон не буде порушений або відмінений, а написаний в серцях віруючих.
Це підтвердив Ісус Христос в Матв. 5:17,18.

Савонарола2009, я так і не отримав відповіді на наступні запитання про дотримання суботи: як адвентисти виконують закон (Вих. 35:2-3). І хто є катом? Якщо немає ката, то що вони зроблять із Законом - Вих.35:2? І як адвентисти живуть в холодну пору року і в північних країнах, де холодно? Чи адвентисти в суботу виходять зі своїх осель? І чому адвентисти, які не працюють в суботу, використовують працю інших людей?
Хіба відмінено Закон - Вих. 16:23, Вих.16:29, Вих. 35:2-3, Єрем. 17:22?
    Вих. 16:23:
    "Це й є те, що повелів Господь: завтра спочинок, свята субота в честь Господа; що маєте пекти, печіть, і що варити, варіть; усе ж що лишиться, сховайте про запас до завтрашнього ранку."
    В суботу не можна нічого пекти і варити.
    Вих.16:29:
    "Господь дав вам у суботу відпочинок, тим то дає вам шостого дня на два дні хліба. Кожен нехай сидить на своєму місці; ніхто нехай не виходить у сьомий день поза свою оселю."
    В суботній день не можна виходити із осель.
    Вих. 35:2-3:
    "Ось що заповідав Господь чинити: Шість день робитимите, сьомий же день має бути святий для вас, субота – цілковитий спочинок на честь Господа. Кожен, хто робитеме в цей день, буде караний смертю. Не будете запалювати вогню в день суботній ані в одній із ваших домівок."
    В суботу забороняється запалювати вогонь і піч. Кожен хто буде працювати в суботу буде покараний смертю.
    Єрем. 17:22: „не виносьте суботнього дня жодних тягарів з домів ваших і не робіть ніякого діла, а святкуйте день суботній так, як це я заповідав батькам вашим".
не відділяйте четверту заповідь від інших дев'яти, і тоді все стане на свої місця

Все стане на свої місця коли адвентисти перестануть ділити весь Закон Мойсея на окремі елементи. Євреї ніколи ніколи не виділяли в Законі другорядного і важливого.
І щорічні свята, які в Левит, 23 розділі названі "вашими" суботами, і які святкували в Старому завіті крім Господніх субіт (37,38 вірші), також ми не святкуємо, бо вони були тінню майбутнього і знайшли своє виконання в Ісусі Христі (Кол. 2:16).

Савонарола2009, в Кол. 2:16-17 апостол Павло говорить:
"Нехай же нас ніхто не судить із-за їжі чи за пиття, чи у справі свят, чи щодо новомісяця, чи СУБОТИ; це – тінь наступних речей, а тіло – Христове". Я раніше вже писав, що адвентисти, які з'явились у 19 столітті, почали всіх судити за "СУБОТУ". А на запитання про дотримання самими Закону про святкування, шанування суботи не відповідають.
Савонарола2009, апостол Павло НЕ пише "ВАШИХ СУБОТ", і НЕ пише "ЩОРІЧНИХ СВЯТ, ЯКІ В ЛЕВІТ 23 НАЗВАНІ ВАШИМИ СУБОТАМИ". Чому Ви допускаєте маніпулювання Святим Письмом?

Якщо адвентисти не святкують суботні свята: 50-й день, дні сьомого місяця, 7-й рік, ювілейний 50-й рік, то вони порушують Закон. Хіба відмінено Закон - Лев.23:23-41, 25:1-19?
Святе Письмо чітко говорить:
"Бо хто всього Закона виконує, а згрішить в ОДНОМУ, той винним у ВСЬОМУ стає."(Якова 2:10)
"Проклят усякий, хто не пильнує, щоб виконати ВСЕ, що написане в книзі закону" (Гал. 3:10).

Цікаво дізнатись, як адвентисти святкують свято Господнє (Лев.23:39)?

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 21 січня 2009, 13:48

Савонарола2009 сказав:
Пасха в Новому завіті по Євангелії - це не ягнятко, яке в старозавітній час слугувало прообразом Голгофської смерті нашого Спасителя, а Вечеря Господня - хліб і вино, які є символом тіла і крові нашого Спасителя, як і написано в 1 Кор. 5:7: "Наша Пасха, Христос, за нас у жертву принесений".

А до чого тут хліб чи вино? "Хто їсть Моє Тіло і п'є Мою Кров має життя вічне і Я воскрешу його в останній день"(Ів 6, 54), під видами хліба і вина, звісно.
Востаннє редагувалось 29 січня 2009, 14:40 користувачем ShMariam, всього редагувалось 1 раз.

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 21 січня 2009, 15:17

Щодо четвертої Божої заповіді.

Апостол Павло в Кол. 2:16 називає згадану ним суботи тінню майбутнього. Що це за суботи?
Законом Божим, до якого входить і четверта заповідь про святкування суботи, ніколи не був тінню майбутнього, а ним пізнається гріх (Римл. 3:20, 7:7). Святе Письмо справді описує "ваші" суботи (Левит, 23) і Господню суботу (Ісаї 58:13). "Ваші" суботи були тінню майбутнього, і ми сьогодні їх не святкуємо, в той час, як дотримування Господньої суботи є однією з десяти Божих заповідей, таких як "не вбивай", "не кради", "не чини перелюбу".

Отже,

Де в Новому Завіті є текст про святість першого дня в тижні?

В який момент історії перелюб, обман, ігнорування Господньої суботи, зневажання батьків, вбивство перестало бути гріхом?



Апостол Іван дав таке визначення гріху в першому посланні 3:4:

"ГРІХ - ТО Є БЕЗЗАКОННЯ".
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

privet
початківець
початківець
Повідомлень: 47
З нами з: 05 грудня 2008, 00:03

Повідомлення privet » 21 січня 2009, 15:41

Де в Новому Завіті є текст про святість першого дня в тижні?



...Про ВОСКРЕСЕНИЕ Христа ? :)

Андрій
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 01 січня 2009, 21:47

Повідомлення Андрій » 22 січня 2009, 09:59

Апостол Павло в Кол. 2:16 називає згадану ним суботи тінню майбутнього. Що це за суботи?
Законом Божим, до якого входить і четверта заповідь про святкування суботи, ніколи не був тінню майбутнього, а ним пізнається гріх (Римл. 3:20, 7:7). Святе Письмо справді описує "ваші" суботи (Левит, 23) і Господню суботу (Ісаї 58:13). "Ваші" суботи були тінню майбутнього, і ми сьогодні їх не святкуємо, в той час, як дотримування Господньої суботи є однією з десяти Божих заповідей, таких як "не вбивай", "не кради", "не чини перелюбу".

Савонарола2009, апостол Павло в Кол. 2:16-17 НЕ пише "ВАШІ СУБОТИ". Невже Ви думаєте, що всі люди дурні і взагалі не читають Святе Письмо? Чому Ви допускаєте мініпулювання Святим Письмом?
В Кол. 2:16-17:
"Нехай же нас ніхто не судить із-за їжі чи за пиття, чи у справі свят, чи щодо новомісяця, чи СУБОТИ; це – тінь наступних речей, а тіло – Христове".
Як видно з тексту Кол. 2:16-17 апостол Павло НЕ говорить: "ВАШІ СУБОТИ". Слово "СУБОТИ" у апостола Павла – в однині в родовому відмінку, а не в множині. В множинні було б "СУБОТ".
Де в Новому Завіті є текст про святість першого дня в тижні?

А де в Новому Завіті є текст про те, головна заповідь – це дотримання суботи? Де в Новому Завіті є текст про те, що від дотримання суботи залежить спасіння людини?
Христос сказав: “Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку"(Мат. 28:20). Кожного дня, а не тільки в суботу. Якщо Христос з нами повсякденно, то кожен день повинен бути присвячений Йому, а не тільки сьомий. Тому в храмах Свята Літургія здійснюється кожного дня весь тиждень.
В який момент історії перелюб, обман, ігнорування Господньої суботи, зневажання батьків, вбивство перестало бути гріхом?

Савонарола2009, подібне запитання Ви вже задавали:
Греко-католики, ви справді вважаєте новозавітньою нормою красти, вбивати, чинити перелюб, обманювати, заздрити, зневажати батька й матір????? Бо ми, адвентисти, такі речі називаємо гріхом.

Савонарола2009, Ви інших християн за дурнів вважаєте? Мовляв, лише для адвентистів, які з'явились у 19 ст., перелічене Вами є гріхом, а для інших християн "перестало бути гріхом", "вважається новозавітною нормою".
Щодо Господньої суботи, я Вам вже говорив і ще раз повторюю. Господь Бог, даючи закон і заповіді про святкування свят і суботи, визначив і вказав, як потрібно їх святкувати. Господь Бог не дав право Ізраїлю святкувати свята і суботу як народ забажає, але визначив і вказав весь порядок, як потрібно святкувати свята, шанувати і святкувати суботу. Про це чітко говорить Святе Письмо. Якщо жити згідно з Законом, то потрібно виконувати весь Закон, а не окремі його елементи (Як. 2:10 і Лев. 26:14-39).

Тому чекаю відповіді на запитання про дотримання адвентистами суботи: Вих. 16:23, Вих.16:29, Вих. 35:2-3, Єрем. 17:22. Як адвентисти виконують закон (Вих. 35:2-3). І хто є катом? Якщо немає ката, то що вони зроблять із Законом - Вих.35:2? І як адвентисти живуть в холодну пору року і в північних країнах, де холодно? Чи адвентисти в суботу виходять зі своїх осель? І чому адвентисти, які не працюють в суботу, використовують працю інших людей?
Як адвентисти святкують 7-й рік, ювілейний 50-й рік і свято Господнє (Лев.23:39)?

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 22 січня 2009, 15:08

Андрій писав:А де в Новому Завіті є текст про те, головна заповідь – це дотримання суботи? Де в Новому Завіті є текст про те, що від дотримання суботи залежить спасіння людини?

Четверта заповідь Божа "Пам'ятай день суботній, щоб святити його!" - це одна з десяти Божих заповідей, таких, як "шануй батька й матір", "не чини перелюбу", "не кради".

Спасіння - Божий дар в Ісусі Христі.
А Законом Божим пізнається, що є гріхом.

Подивіться на прикладі восьмої Божої заповіді.
Првласнивши щось від свого ближнього, я можу сказати, що я взяв. Але заповідь Божа викриває мій гріх, і називає, що я вкрав. Коли я визнаю цей гріх, то по Божій благодаті отримую прощення (1 Івана 1:9).
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 22 січня 2009, 15:09

privet писав:
Де в Новому Завіті є текст про святість першого дня в тижні?



...Про ВОСКРЕСЕНИЕ Христа ? :)

Не про воскресіння Господа, а про святість першого дня тижня.

Повторюсь - ми, адвентисти сьомого дня, шануємо і вельми радіємо, згадуючи Христове воскресіння, бо це є запорука воскресіння всіх праведних людей в час Його приходу. І, водночас, засуджуємо ганебну практику святкування самовільно встановленого дня - неділі, замість біблійної суботи, що воістину є нічим іншим, як лаодикійським корваном (фарисейський корван передбачав людські зміни в п'ятій Божій заповіді, що протирічили цій заповіді, а лаодикійський корван - це зміни, зроблені людьми і закріплені 29 правилом Лаодикійського Собору до четвертої заповіді Божої, що протирічать цій заповіді).

Ісус Христос засудив фарисейський корван, то чи можемо ми ставитись інакше до лаодикійського корвану?
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

danus
початківець
початківець
Повідомлень: 41
З нами з: 24 квітня 2008, 19:21
Контактна інформація:

Повідомлення danus » 22 січня 2009, 18:21

Савонарола2009 писав:Ісус Христос засудив фарисейський корван, то чи можемо ми ставитись інакше до лаодикійського корвану?

Савонарола, а як ви ставитеся до книг Новозавітнього канону Святого Письма, теж як до лаодикійського корвану?

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 23 січня 2009, 00:26

danus писав:
Савонарола2009 писав:Ісус Христос засудив фарисейський корван, то чи можемо ми ставитись інакше до лаодикійського корвану?

Савонарола, а як ви ставитеся до книг Новозавітнього канону Святого Письма, теж як до лаодикійського корвану?

39 книг Старого Завіту і 27 Нового Завіту, які складають кононічну Біблію - це Слово Боже.
Вся проблема в тому, що автори зміни дня поклоніння (Лаодикійський Собор, Карфаген, Vст.) випустили з уваги той факт, що дане рішення не грунтується на новозавітніх книгах Святого Письма, зібраних в канон на цьому ж Соборі. Виправлення цієї історичної помилки розклало б все на свої місця і припинило багатовікові дискусії на тему "субота чи неділя".
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

Андрій
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 01 січня 2009, 21:47

Повідомлення Андрій » 23 січня 2009, 09:00

Савонарола2009, ви учасників форума за дурнів вважаєте? Чи ви вважаєте, що учасники форуму читати не вміють?
Я вас запитував: де в Новому Завіті є текст про те, головна заповідь – це дотримання суботи? Де в Новому Завіті є текст про те, що від дотримання суботи залежить спасіння людини?
Чому ви постійно ігноруєте відповіді на запитання про дотримання суботи: Вих. 16:23, Вих.16:29, Вих. 35:2-3, Єрем. 17:22. Як адвентисти виконують закон (Вих. 35:2-3). І хто є катом? Якщо немає ката, то що вони зроблять із Законом - Вих.35:2? І як адвентисти живуть в холодну пору року і в північних країнах, де холодно? Чи адвентисти в суботу виходять зі своїх осель? І чому адвентисти використовують працю інших людей в суботу?
Як адвентисти святкують 7-й рік, девятий день сьомого місяця, ювілейний 50-й рік і свято Господнє (Лев.23:39)?
    Лев.23:39:
    п'ятнадцятого дня сьомого місяця, як позбираєте врожай із землі, святкуватимете свято Господнє протягом сімох днів; першого дня буде цілковитий відпочинок, і восьмого дня цілковитий відпочинок".
    Лев.25:2-3:
    "Шість років засіватимеш своє поле і шість років обтинатимеш свій виноградник, і збиратимеш урожай із них. А на сьомий рік буде цілковитий відпочинок для землі, відпочинок на честь Господа".

Савонарола2009, ви пильнуєте, щоб виконати все, що написано в книзі закону?
Бо, Гал. 3:10:
"Проклят усякий, хто не пильнує, щоб виконати все, що написане в книзі закону".

Ісус Христос засудив фарисейський корван, то чи можемо ми ставитись інакше до лаодикійського корвану?

Савонарола2009, знайдіть і процитуйте текст в Святому Письмі, в якому Ісус Христос засудив "лаодикійський корван".

І, водночас, засуджуємо ганебну практику святкування самовільно встановленого дня - неділі

Савонарола2009, чому ви берете на себе право судити без суду?
Мат. 7:1:
"Не судіте, щоб вас не судили; бо яким судом судите, таким і вас будуть судити, і якою мірою міряєте, такою і вам відміряють".

Вся проблема в тому, що автори зміни дня поклоніння (Лаодикійський Собор, Карфаген, Vст.) випустили з уваги той факт, що дане рішення не грунтується на новозавітніх книгах Святого Письма, зібраних в канон на цьому ж Соборі.

Ісус Христос сказав: “Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку"(Мат. 28:20). КОЖНОГО ДНЯ, а не тільки сьомого чи першого. Якщо Христос з нами повсякденно, то кожен день присвячений Йому, кожен день – це день ПОКЛОНІННЯ нашому Господу, а не тільки сьомий, перший чи третій.

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 23 січня 2009, 13:21

Андрій писав:де в Новому Завіті є текст про те, головна заповідь – це дотримання суботи?

Четверта Божа заповідь не є головною, вона одна з десяти.
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 23 січня 2009, 13:26

Андрій писав:Чому ви постійно ігноруєте відповіді на запитання про дотримання суботи: Вих. 16:23, Вих.16:29, Вих. 35:2-3, Єрем. 17:22. Як адвентисти виконують закон (Вих. 35:2-3). І хто є катом? Якщо немає ката, то що вони зроблять із Законом - Вих.35:2? І як адвентисти живуть в холодну пору року і в північних країнах, де холодно? Чи адвентисти в суботу виходять зі своїх осель? І чому адвентисти використовують працю інших людей в суботу?
Як адвентисти святкують 7-й рік, девятий день сьомого місяця, ювілейний 50-й рік і свято Господнє (Лев.23:39)?
    Лев.23:39:
    п'ятнадцятого дня сьомого місяця, як позбираєте врожай із землі, святкуватимете свято Господнє протягом сімох днів; першого дня буде цілковитий відпочинок, і восьмого дня цілковитий відпочинок".
    Лев.25:2-3:
    "Шість років засіватимеш своє поле і шість років обтинатимеш свій виноградник, і збиратимеш урожай із них. А на сьомий рік буде цілковитий відпочинок для землі, відпочинок на честь Господа".

Прочитайте біблійний текст четвертої Божої заповіді, і побачите, чому я ігнорую ваші питання.

"Пам'ятай день суботній, щоб святити його! Шість день працюй і роби всю працю свою, а день сьомий субота для Господа, Бога твого: не роби жодної праці ти й син твій, та дочка твоя, раб твій та невільниця твоя, і худоба твоя, і приходько твій, що в брамах твоїх. Бо шість день творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив тому поблагословив Господь день суботній і освятив його".

ні суботніх років, ні інших свят, які були тінню майбутнього (Кол. 2:16), і які ми сьогодні не святкуємо, в заповіді немає.
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 23 січня 2009, 13:35

Андрій писав:Савонарола2009, знайдіть і процитуйте текст в Святому Письмі, в якому Ісус Христос засудив "лаодикійський корван".

Господь засудив фарисейський корван. Написано в Євангелії від Матвія 15: 3-9

"Чого й ви порушуєте Божу заповідь ради передання вашого? Бо Бог заповів: Шануй батька та матір, та: Хто злорічить на батька чи матір, хай смертю помре. А ви кажете: Коли скаже хто батьку чи матері: Те, чим би ви скористатись від мене хотіли, то дар Богові, то може вже й не шанувати той батька свого або матір свою. Так ви ради передання вашого знівечили Боже Слово. Лицеміри! Про вас добре Ісая пророкував був, говорячи: Оці люди устами шанують Мене, серце ж їхнє далеко від Мене! Та однак надаремне шанують Мене, бо навчають наук людських заповідей..."

То хіба мають християни інакше ставитись до лаодикійського корвану - зроблених людьми змін в четвертій Божій заповіді?
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 23 січня 2009, 13:40

Андрій писав:чому ви берете на себе право судити без суду?

Слово Боже судить беззаконня, а не я.

Чому ми засуджуємо масові розлучення, аборти, святкування першого дня тижня, привласнення чужого майна, обман? Тому, що Слово Боже класифікує такі дії гріхом.
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 23 січня 2009, 13:48

Андрій писав:Ісус Христос сказав: “Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку"(Мат. 28:20). КОЖНОГО ДНЯ, а не тільки сьомого чи першого. Якщо Христос з нами повсякденно, то кожен день присвячений Йому, кожен день – це день ПОКЛОНІННЯ нашому Господу, а не тільки сьомий, перший чи третій.

Хіба хтось каже, що не так? Ісус Христос справді перебуває з нами завжди.
А в четвертій Божій заповіді Бог мудро розпроділив звичну працю на протязі шести робочих днів з неділі по п'ятницю, а суботу освятив для щотижневого відпочинку.
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

danus
початківець
початківець
Повідомлень: 41
З нами з: 24 квітня 2008, 19:21
Контактна інформація:

Повідомлення danus » 23 січня 2009, 18:55

Савонарола2009 писав:Слово Боже судить беззаконня, а не я.

Чому ми засуджуємо масові розлучення, аборти, привласнення чужого майна, обман? Тому, що Слово Боже класифікує такі дії гріхом.

Ви впевнені, що для засудження перелічених вами гріхів, конче потрібно щоб вони класифікувалися як гріх Святим Письмом? Чи не достатньо, вам того, що подібні дії стають вам назаваді любити ближнього як самого себе?
Ви називаєте Святе Письмо Словом Божим, а Святе Письмо говорить, що Слово Боже - це Ісус Христос. Що ви про це думаєте?
І ще як ви думаєте, чи кожен гріх є беззаконням, і чи всяке беззаконня є гріхом?
І ще цікаво в Старому Завіті Бог дав заповідь "не вбий" і той самий Бог засуджував Ізраїль за те, що вони не винищили народи які Він їм сказав винищити. Що ви про це думаєте?

Андрій
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 01 січня 2009, 21:47

Повідомлення Андрій » 23 січня 2009, 22:13

Четверта Божа заповідь не є головною, вона одна з десяти

Для адвентистів головною заповіддю є "субота". Бо всі розмови починають про "суботу" (ніби інших проблем немає) і лише про неї говорять.
Адвентисти певно думають, що всі інші християни дурні і не вміють читати. Бо насправді адвентисти не виконують сказаного про святкування суботи в Законі (Вих. 16:23, Вих.16:29, Вих. 35:2-3, Єрем. 17:22).

Прочитайте біблійний текст четвертої Божої заповіді, і побачите, чому я ігнорую ваші питання.

Савонарола2009, де в тексті четвертої Божої заповіді написано ігнорувати Вих. 16:23, Вих.16:29, Вих. 35:2-3, Єрем. 17:22?
Ще раз питаю, ви учасників форуму за дурнів вважаєте?
Савонарола2009, ваші контраргументи є неадекватними, багато з поставлених мною питань вами були проігноровані, і відповіді на них ви так і не дали. Чому ви постійно наводите одній й ті ж самі аргументи, які розглядались у попередніх повідомленнях? На вашу маніпулятивну аргументацію відповідаю, наголошуючи на наступних моментах.
В Святому Письмі про святкування суботи говориться НЕ ЛИШЕ в четвертій заповіді, але і в інших текстах Старого Завіту - Вих. 16:23, Вих.16:29, Вих. 35:2-3, Єрем. 17:22, які є Законом. Ще раз вам повторюю: Закон Мойсея є цілісним і неподільним, це одна система. Евреї ніколи не виділяли в законі другорядного і важливого.
Господь сказав: "Коли ти пильно слухатимешся голосу Господа, Бога твого, і чититимеш те, що Йому довподоби, і важатимеш на Його накази, і дотримуватимешся ВСІХ ЙОГО УСТАНОВ, ані одної з тих недуг, що Я навів був на Єгипет, не наведу на тебе"(Вих. 15:26).
Савонарола2009, в Вих. 15:26 сказано: "ВСІХ ЙОГО УСТАНОВ", а не лише заповідей.
Гал. 3:10:
"Проклят усякий, хто не пильнує, щоб виконати все, що написане в книзі закону".
В Гал. 3:10 сказано: "ВСЕ, ЩО НАПИСАНЕ В КНИЗІ ЗАКОНУ", а не лише заповіді.
Тому я в попередніх повідомленнях вказував на те, що якщо жити згідно з Законом, то потрібно виконувати весь Закон, а не окремі його елементи (Як. 2:10 і Лев. 26:14-39).
Савонарола2009, чому адвентисти поділили весь Закон Мойсея на окремі елементи, одні виконують, інші ні? Якщо ні, то дайте відповіді на запитання про дотримання адвентистами суботи: Вих. 16:23, Вих.16:29, Вих. 35:2-3, Єрем. 17:22. Як адвентисти виконують закон (Вих. 35:2-3). І хто є катом? Якщо немає ката, то що вони зроблять із Законом - Вих.35:2? І як адвентисти живуть в холодну пору року і в північних країнах, де холодно? Чи адвентисти в суботу виходять зі своїх осель? І чому адвентисти використовують працю інших людей в суботу?

ні суботніх років, ні інших свят, які були тінню майбутнього (Кол. 2:16), і які ми сьогодні не святкуємо, в заповіді немає.

Савонарола2009, в Кол. 2:16-17 сказано: "Нехай же нас ніхто не судить із-за їжі чи за пиття, чи у справі свят, чи щодо новомісяця, чи СУБОТИ; це – тінь наступних речей, а тіло – Христове".
Як видно з тексту Кол. 2:16-17 апостол Павло НЕ говорить: "СУБОТНІХ РОКІВ", "ІНШИХ СВЯТ", він чітко пише: "СВЯТ", "НОВОМІСЯЦЯ", "СУБОТИ".

Написано в Євангелії від Матвія 15: 3-9

Савонарола2009, в Євангелії від Матвія 15: 3-9 нічого не сказано про дотримання суботи.
Чому ви допускаєте маніпулювання Святим Письмом?

То хіба мають християни інакше ставитись до лаодикійського корвану - зроблених людьми змін в четвертій Божій заповіді?

Савонарола2009, християни святкували неділю до Лаодикійського Собору. Про це свідчать численні історичні документи. Цитати деяких із них.
Святий Варнава, апостол Ісуса Христа від 70-ти, сподвижник апостола Павла: "А потому мы празднуем восьмой день с великой радостью, день в который Иисус воскрес из мертвых".
Святий Ігнатій Богоносець, який загинув мученицькою смертю 107 року в Римі і був безпосереднім учнем апостола Івана Богослова: "Не будем более субботствовать, но будем праздновать день Господень. Пусть всякий, кто любит Христа, свято соблюдает день Господень, царицу дней, день Воскресения, праздник праздников", “Жившие в древнем порядке вещей приступили к новому упованию, и уже не субботствуют, но наблюдают в своей жизни день Господень, в который воссияла и наша жизнь через Него и через смерть Его”
Квінт Тертуліан (200 р.): "Мы празднуем день, после дня сатурина (субботы), потому что в тот день наш Господь воскрес".
Климент Олександрійський (†215 р.): "Старый седьмой стал не более, как рабочий день".
Кипріян, єпископ Карфагену (253 р.): "Как обрезание было заповедано в восьмой день, так и Господь, воскресши в восьмой день (первый после субботы), дал нам духовное обрезание. Этот восьмой день есть первый день после субботы, и называется днем Господним, который мы и празднуем."

Савонарола2009, Ісус Христос НЕ вчив: хто святкує суботу, той спасеться, а хто ні - то загине. Невже, адвентисти , які з'явились в 19 ст., вважають, що спасіння залежить від того, в який день вони відпочивають?

Слово Боже судить беззаконня, а не я.
Чому ми засуджуємо масові розлучення, аборти, святкування першого дня тижня, привласнення чужого майна, обман? Тому, що Слово Боже класифікує такі дії гріхом.

Савонарола2009, знайдіть і процитуйте текст з Святого Письма, в якому Слово Боже класифікує святкування першого дня тижня гріхом.

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 24 січня 2009, 22:01

danus писав:
Савонарола2009 писав:Слово Боже судить беззаконня, а не я.

Чому ми засуджуємо масові розлучення, аборти, привласнення чужого майна, обман? Тому, що Слово Боже класифікує такі дії гріхом.

Ви впевнені, що для засудження перелічених вами гріхів, конче потрібно щоб вони класифікувалися як гріх Святим Письмом? Чи не достатньо, вам того, що подібні дії стають вам назаваді любити ближнього як самого себе?

Так і святкування першого дня тижня стає на заваді любити Бога, Який від створення світу для щотижневого відпочинку освятив суботу.
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 24 січня 2009, 22:14

danus писав:
Савонарола2009 писав:Слово Боже судить беззаконня, а не я.

Чому ми засуджуємо масові розлучення, аборти, привласнення чужого майна, обман? Тому, що Слово Боже класифікує такі дії гріхом.

Ви називаєте Святе Письмо Словом Божим, а Святе Письмо говорить, що Слово Боже - це Ісус Христос. Що ви про це думаєте?

Слово - Ісус Христос в Івана 1:1,14.

Але в римлян 10:17 "Тож віра від слухання, а слухання через Слово Христове", в ефесян 6:17 "Візьміть і шолома спасіння, і меча духовного, який є Слово Боже", в Дії 13:46 "Тоді Павло та Варнава мужньо промовили: До вас перших потрібно було говорить Слово Боже; та коли ви його відкидаєте, а себе вважаєте за недостойних вічного життя, то ось до поган ми звертаємось" йде мова про Біблію.
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість