Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення andrey s. » 06 лютого 2013, 14:21

прочанка писав:http://gazeta.ua/articles/life/480534/3#photos Сатанинська влада йде на компроміс із сатанинською сектою :evil:

В Україні створюють альтернативу УГКЦ - залучили Колесніченка й Азарова


В Україні незабаром може бути створена альтернатива Української греко-католицької церкви (УГКЦ).

Ну Ви почитайте себе п. Прочанко, і тепер уявіть що це читає людина яка поза Церквою. Я би задумався .., над багато чим задумався. Насправді це дуже сумно, і ніякого виходу з такої т. з. я не бачу. Сподіваюсь, тішу себе тим, що я просто не розумію нічого і взагалі я з іншої планети.
...............
Знаєете, тут ми вже трішки відійшли від статті поданої п. Прочанкою і розмовляєм на загал. Про дію, реакцію і все таке. Ведем себе так.., як би нікого над нами не було, так якби наші Митрополити , Владики, Духовенство про то ніц не знали і тупо закрили на то очі.
Я не буду продовжувати, не хочу втомлювати своєю писаниною читачів.
Просто хочу застерегти, це серйозні речі.., і відповідно такі настрої в яких благими намірами переходиться межа ..., є дуже небеспечними для окремо взятих Душ, тобто індевідуально. Тобто звичайна пересторога людей стає простою агетацією " проти них " .., і ще плюс мішають все на купу включно з політикою.
От так взяти собі те "багно" в голову, потеревенити, отруїтись і завтра вже про то забути.., то дуже погано. Тому завжди згадую за молитву, вона охоронить від того .
От те все що писали про смуток , жаль, коли споглядаєш те все.., про небезпеку, про дію.., воно все так. Але у цьому всьому є межа яку перейти дуже легко.., і головне, перейшовши її ми будемо помагати , сприяти їм . Хоч і звучить банально.., но факт. :pardon:
Хочу застерегти перевіряти все що трапляється в інтернеті , перевіряти на брехню, перекручування чи маленьке спотворення.
Дякую.
Знаю хорошу молитву, і певен всі присутні знають її.
Господи, дай мені зустріти з душевним спокоєм усе, що принесе мені цей день.
Дай мені цілковито віддатися на волю Твою святу.
На всяк час дня цього в усьому настав мене і підтримай мене, Господи.
Які б я не дістав звістки, навчи мене приймати їх зі спокійною душею і твердим переконанням, що на все Свята Воля Твоя.
У всіх ділах моїх і словах керуй думками моїми і почуттями.
У всіх непередбачених випадках не дай мені забути, що все Ти посилаєш.
Навчи мене просто і мудро ставитись до всіх людей, нікого не ображаючи, ані засмучуючи.
Господи, дай мені силу перенести втому і всі події цього дня.
Керуй моєю волею і навчи мене молитись, вірити, надіятись, терпіти, прощати і любити.

Ну і звичайно в цю молитву включаю розуміння , суть з іншої.
Боже, дай мені душевний спокій
Прийняти те, що не можу змінити,
Відвагу змінити те, що можу,
І мудрість відрізнити одне від другого
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення прочанка » 06 лютого 2013, 15:12

я вчора спеціально посвятила вечір штудіюванню сайту правовірних... і зрозуміла, що "Правда Христа – далека від "підгорецьких". І я помолилась..., бо дивитись було моторошно, але перечитала той сайт, переглянула відео і з Божою поміччю вийшла з того. Тепер я розумію трагедію тих душ, які попали до лжепророків... Це ворожа політизована структура, яка має намір розколоти УГКЦ, на нині єдину українську церкву, яку "не штормить". Принаймні, навіть влада боїться відкрито критикувати і МП відкрито "не наїжджає" як ото на Київський Патріархат чи навіть УПЦ МП, тому діють підводні камені. Нам всім це варто усвідомити
Не бійтеся!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення ShMariam » 06 лютого 2013, 15:24

andrey s. писав: Ведем себе так.., як би нікого над нами не було, так якби наші Митрополити , Владики, Духовенство про то ніц не знали і тупо закрили на то очі.
При всій повазі до них, треба враховувати їх можливості і людський фактор
andrey s. писав:Просто хочу застерегти, це серйозні речі.., і відповідно такі настрої в яких благими намірами переходиться межа ..., є дуже небеспечними для окремо взятих Душ, тобто індивідуально. Тобто звичайна пересторога людей стає простою агітацією " проти них " .., і ще плюс мішають все на купу включно з політикою.
А... де переходиться межа? Де говоримо те, про що не варто було б? БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ є таким самим гріхом, як і дія. (і дуууже характерним для нашого народу) Мусимо попередити людей швидше, ніж їх агітатори (а вони активні - диявол чомусь :( їх не спокушає лінню і пасивністю), бо це війна... Наші владики і священики не можуть піти скрізь - на НАШЕ місце праці, навчання, в нашу компанію тощо. Проповідувати необхідно прикладом - без сумніву, але деколи треба й відкривати рот.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення ShMariam » 06 лютого 2013, 15:45

andrey s. писав:
Боже, дай мені душевний спокій
Прийняти те, що не можу змінити,
Відвагу змінити те, що можу,
І мудрість відрізнити одне від другого

Якщо можеш щось змінити не лише молитвою, а ТІЛЬКИ молишся, - то чого варта така молитва? :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення vitalko » 06 лютого 2013, 15:52

ShMariam писав:БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ є таким самим гріхом, як і дія. (і дуууже характерним для нашого народу)


Угу, а ось і відповідна стаття на тему:

Код: Виділити все

ЖАРІВКА ЛЄНІНА ЯК ДІАГНОЗ, АБО ПОВНА ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ – ВСІМ ВСЬО ДО ЛЯМПОЧКИ

 Минулий тиждень, окрім того, що фактично завершив різдвяні святкування, приніс українським греко-католикам дві радісні новини: Святіший Отець Бенедикт ХVІ підніс до гідності єпархій два екзархати УГКЦ у Західній Європі, тобто створено Паризьку єпархію Святого Володимира Великого для українців греко-католиків та Лондонську єпархію Пресвятої Родини також для українців греко-католиків. Це є хоча непрямим та все ж таки суттєвим доказом, що Апостольський Престіл серйозно розраховує на УГКЦ, і будить надії на те, що заснування цих єпархій – це ще один крок до Патріярхального завершення канонічного устрою УГКЦ.

Направду, є чим радіти. Але, зрештою, "а шо нам з того, жи там десь в Європі вони си дві єпархії вкраяли? Шо то нас обходит? Нам шо з того тепло чи зимно?" Хіба не так зреагує на ці новини пересічний наш обиватель? Трішки здібніший то ще здатен на такі приблизно метикування – "а шо, може, воно й добре – во будут мали тепер наші заробітчани свого владику, може буде їм сі ліпше справувало, ну а тепер вже навіть як тре буде втікати, то є навіть там і своя церква".

Здорова, реальна і раціональна логіка – ніц не скажеш, комар носа не пропхає.

Але що ж насправді стоїть за такою логікою?

Про те, що сховане за тою логікою обивателя засвідчив минулий тиждень, – українське суспільство є безнадійно хворе, і надіятись на позитивні зміни у ньому практично немає раціональних підстав. Ніхто зі здоровим мисленням не стане заперечувати, що українське суспільство таки хворе, адже симптомів цієї хвороби на кожному кроці – від корупції, до хабарництва, від зникнення судочинства і перетворення його на цирк і пародію, до розчавленого парламентаризму, зубожіння населення і астрономічного зросту статків невеличкої групки людей.

Але це тільки поверхневі симптоми затяжного захворювання. Проблема значно глибша, значно серйозніша і значно важча, ніж би нам хотілося це уявляти.

Українське суспільство за 20 років свого незалежного існування так і не перестало бути совєтським. Воно успадкувало систему цінностей, систему влади, судочинства, суспільних відносин з СССР. Не декларативні цінності, систему влади, судочинства і суспільних відносин, а реалії, які керували життям СССР вже від періоду пізнього брежнівізму.

Нам, як суспільству, глибоко наплювати на те, що в Україні існують політичні в’язні, що в світі існують офіційно визнані політичні біженці з України, нам глибоко наплювати на те, що кожен з нас ні за що, ні про що може потрапити в жорна репресій, нам глибоко наплювати на те, що в нас по-звірячому б’ють літніх жінок, що поспішають на Службу Божу, нам взагалі наплювати на те, що в нас б’ють жінок, не залежно від їхнього статусу – чи це народний депутат, чи проста літня бабуся. Нам наплювати на те, що в нас уже 8-9 річні діти стають правдивими покидьками. Ми майже без емоцій сприймаємо новини про те, що в нас мордують тварин, адже нас це розважає, забуваючи просту істину, яку ще старі римляни добре знали і тому внесли до своїх законів, – той, хто мордує тварин, так само легко мордуватиме людей. Ми ніби не хочемо помічати, що наше суспільство усе більше нагадує зграю ґремлінів, ґоблінів і орків. Ні, не окремо взяті милі люди, ні! Але суспільство, як колективітет, як цілісний організм.

Совєтський обиватель добре знав, за що має боротися – квартира, зарплата, путівка на відпочинок, запхати дитину до інституту, знайти нормальну роботу собі та дитині після інституту. Все. Фертик! Ну, галичани ше вміли підпільно слухати «голоси ворожі» і пильнувати народних традицій, так само підпільно і тихо в кулачок лаяти клятих москалів. Ну, знову ж таки, не всі – були і справжні герої віри, і справжні герої боротьби за свободу.

Тут ще необхідно згадати вельми важливих кілька рис совєтського обивателя. В ідеали комунізму мало хто вірив, але більшість цинічно їх використовувала, потайки насміхаючись над ними. Цинізм, безпринципність, практичне безвірство й відсутність співчуття – так само дуже характерні риси совєтського обивателя, або майже лайливо, гомо совєтікуса.

Фактично комунізму у його ленінському формулюванні було досягнено вже у період пізнього брежнівізму. Як казав вождь більшовиків: комунізм – це совєтська влада плюс електрифікація усієї країни. І в СССР так і було. Була совєтська власть і була повна електрифікація, правда, не тільки та, про яку говорив лозунг, в СССР була ще й інша електрифікація – всім всьо до лямпки.

Інакше й бути не могло. Хто хотів вижити, йому мусіло все бути «до лямпочки». Інакше він просто «наривався» на великі неприємності.

І ця система перекочувала з усім совєтським мотлохом і до незалежної  України. І знову ж таки – інакше не могло бути. Адже люди залишились ті самі. От і комунізм і далі панує в Україні: совєтська власть плюс всім всьо до лямпочки. Адже головне вижити. Ні, не жити – вижити.

Ті, що чекають, що гомо совєтікус вимре, коли відійдуть старші покоління глибоко помиляються. Діди вчили батьків, батьки вчать синів. А система, витворена в Україні, не тільки сприяє росту і розмноженню цього виду, але й робить його більш імунним на віруси людськості, віри, любові, свободи.

Але що там суспільство? Що там страшний Донбас? Погляньмо критичним поглядом на себе, на католиків і то обох Помісних Церков – Римської та Української. Є речі, перед якими і «Оксана на вишні» і «świentych łupcowanie» виглядають таки направду милими недоліками недорік.

Нам глибоко до лямпочки, що в Україні аборти – нормальна річ, що в процесі штучного запліднення, яке в нас рекламують мало не на кожному кроці, щонайменше 10 ненароджених дітей вбивають. Нам глибоко до лямпочки, що нашим дітям на уроках історії в школах подають образ Католицької Церкви, як мракобісної організації, ворога українського народу, ворога науки і свободи. Нам глибоко до лямпочки, що кат українських католиків, Богдан Зеновій Хмельницький, – національний герой. Нам глибоко до лямпочки, що неправда, неволя, використовування людей, корупція, хабарі, соціальна несправедливість, вбивства, грабунки, політичні переслідування стали нормальною річчю в нашому суспільстві, яка вже нас навіть не те що не обурює, а навіть не дивує – це для нас нормальний стан існування суспільства, у якому ми живемо. Нам до лямпочки, що сили, за які ми голосуємо, на виборах, не те що не поводяться по-християнськи, вони у своїх діях, а навіть і програмах, є виразно антикатолицькими. Нам глибоко до лямпочки усе, навіть власна парафія. Ще довго можна перераховувати те, що нам до лямпочки.

Ну, сказали щось там єпископи про аборти, ну то сказали, а що – най вони собі проти абортів й воюють. А що я, малий обиватель, можу зробити? Моя хата з краю, а як на то пішло: «а воно мені тре»? До лямпочки нам, шо там кажуть владики.

А тих кілька виродків, яким не є всьо до лямпочки, які не хворіють на «лямпізм» –  їх або сама система суспільства присмирить, або… або «шось сі їм стане»…

Суспільство, у якому всім всьо до лямпочки, мусить зникнути. Воно не може довго існувати. Воно – приречене. Отой сучасний стан загального відчуття безвихідності – це якесь, таки би мовити, підсвідоме усвідомлення приреченості теперішнього суспільства, його нежиттєвості.

Ага!

Ті, які дочитали до цього моменту, якщо ще скоріше не подумали, то тепер вже точно зметикували – автора напала післясвяткова депресія. У такому випадку одне зауваження – людина в депресії не пише навіть передсмертних записок.

Щоб якось підійти до хвороби, потрібно перш за все спробувати поставити діагноз. Інакше можна «відмазуватися» загальними фразами, типу «хворобу потрібно лікувати».  А це звісно не продуктивно. Хворому легше з цього не буде, хібащо "лікар" відчує себе страшно значущим і ґвавт як потрібним суспільству. А вчителів, мудреців, реформістів, спасителів, рятівників, борців, які розсипають на право і на ліво високопарні, нічого незначущі в цій ситуації слова і вирази, в нас вже стільки ся назбирало, що ну їх всіх до лямпочки.

«Всьо до лямпочки» – вираз крайнього розчарування безсенсовістю власного буття, вираз фактичного не зацікавлення життям. А причина, причина проста – відсутність сенсу життя.

Людина не створена Богом, як паразит, що паразитує на навколишньому і навколишніх. Бог створив людину, як свого партнера – упорядника світу (див. Бут. 1, 26). Тому в людській природі не є закладена обмежена до власного помешкання «лямпковість». І тому ота наша «лямпковість» й руйнує наше суспільство, руйнує й нас самих. Бо вона є протиприродна. Це своєрідна орієнтація на самого себе і вузьке коло своїх більш-менш клоноподібних – це такий собі світоглядний гомосексуалізм. А гомосексуалізм – це не любов, це звих, це патологія, яка робить людину і її взаємовідносини з іншим, неплідними. Вражена гомосексуалізмом людина нездатна вийти за межі свого нарцисизму, вона в інших шукає саму себе і в інших бачить тільки предмет задоволення своїх бажань і надбудови, які мають на меті доповнити її неповноцінність.

Так само і з людиною враженою «лямпковістю». Вона неплідна, бо нездатна вийти за межі кола своїх вузьких інтересів. Вона крутиться довкола самої себе, як пес довкола свого хвоста.

І якщо хочемо, щоб наше суспільство вийшло з ситуації «лямпковості», то мусимо віднайти свій сенс життя і допомогти його віднайти іншим.

Суперово, коли ми свідомі, що, як і для кожного християнина, нашим сенсом життя є наша єдність з Богом, або як знали говорити старі місіонери – спаси душу свою! Якщо ми цього свідомі – чудово! Але цього замало.

Щоб зрушити людей, замало їх привести до Бога! Привести людину до Бога, а потім кинути саму на себе – це найкращий спосіб наплодити духовних байстрят, які в кінцевому результаті впадуть у ще гіршу «лямпковість».

І що ж робити? Не навертати? Навертати і потім цілого життя пильнувати?

Звернімося за порадою до Бога. Він є найкращим Вчителем. Після сотворення Адам і Єва були у Божій милості, і їх не потрібно було навертати. Отож, вони були подібно, як тепер навернені християни у єдності з Богом.

Але окрім про перебування у Божій милості Святе Письмо нам говорить іще про одну важливу річ.

Бог не створив людину і не поставив в земний рай для того, щоб вона там била байдики. Бог дав людині чітку конкретну місію – порайте сад (див. Бут. 2, 15), множтеся (див. Бут. 1, 28), наповнюйте землю і собі її підпорядкуйте (див. Бут. 1, 28). Отож, Бог вже з самого початку дав людині місію.

Так само Бог вчинив, заснувавши Церкву. Після Христового Воскресіння апостоли таки були наверненими, але у їхньому житті нічого не змінилося - вони і далі пішли займатися тим, чим займалися і до навернення - пішли ловити рибу (див. Ів. 21,3). І тільки коли отримали місію, їхнє життя дійісно змінилося (див. Мк. 16, 15 - 20). А отримання Духа на день П'ятидесятниці було тільки укріпленням їх у цій місії.

WOW! Чарівне слово «місія»! Так саме так – місія.

Найкраще лікарство проти «лямпковості» – усвідомлення власної місії, місії окремого індивіда, місії маленького колективітету, місії суспільства в цілому.

Можливо, я помиляюся. Але якщо Сам Творець нас створив з потребою місії, то нашому суспільству, а перш за все Церкві як народові Божому, потрібно усвідомити собі свою місію, і тоді вихід з стану «лямпковості» стане цілком очевидним.

о. Орест-Дмитро Вільчинський


http://catholicnews.org.ua/zharivka-lye ... 3-vs#point
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення ShMariam » 03 березня 2013, 22:37

Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення о.Олег » 25 березня 2013, 14:55

надіслали по електронній внутрішньоархієпархіальній розсилці :(
Через відмову в державній реєстрації догналіти активізують свою діяльність шляхом створення та реєстрації громадських об’єднань, а саме: “Об’єднання віруючих української правовірної греко-католицької церкви”; ; “Сім’я під Покровом Богородиці”; „Молодь за здорове життя”; „Голос Господній”;. Комітет зі збереження християнської спадщини “Покрови Богородиці”; “Союз християнських матерів Львівської області (“Союз християнських матерів України”); Зборівська районна громадська організація - Товариство зі збереження християнської спадщини “Аве Марія”; Золочівська районна громадська організація “Батьки України”; “Любов проти гомосексуалізму”. Мають у Кругові (золочівщина) *реабілітаційний центр* „Тавор” – “лікують” від узалежнень - тільки питання яким чином і чиєю силою....Співпрацюють з Церквою “Посольство Боже” Сандея Адделаджі.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення Злий Іван » 26 березня 2013, 11:06

о.Олег писав:надіслали по електронній внутрішньоархієпархіальній розсилці :(
Через відмову в державній реєстрації догналіти активізують свою діяльність шляхом створення та реєстрації громадських об’єднань, а саме: “Об’єднання віруючих української правовірної греко-католицької церкви”; ; “Сім’я під Покровом Богородиці”; „Молодь за здорове життя”; „Голос Господній”;. Комітет зі збереження християнської спадщини “Покрови Богородиці”; “Союз християнських матерів Львівської області (“Союз християнських матерів України”); Зборівська районна громадська організація - Товариство зі збереження християнської спадщини “Аве Марія”; Золочівська районна громадська організація “Батьки України”; “Любов проти гомосексуалізму”. Мають у Кругові (золочівщина) *реабілітаційний центр* „Тавор” – “лікують” від узалежнень - тільки питання яким чином і чиєю силою....Співпрацюють з Церквою “Посольство Боже” Сандея Адделаджі.


Ну а з ким іще сектантам співпрацювати як не з другими сектантами?
Все стає на свої місця.

Виділення моє
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення andrivovk » 21 квітня 2013, 14:21

Кажуть люди, що кілька тижнів тому помер о.Михайло Осідач, той, що "висвячував" догналівців. І перед смертю навернувся. :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення о.Олег » 21 квітня 2013, 19:51

andrivovk писав:Кажуть люди, що кілька тижнів тому помер о.Михайло Осідач, той, що "висвячував" догналівців. І перед смертю навернувся. :)

в чому навернувся і звідки достеменно відомо, що висвячував? Наскільки я памятаю - він відхрещувався від догналітів, коли вписали його у свій "синод"
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення andrivovk » 21 квітня 2013, 20:04

о.Олег писав:
andrivovk писав:Кажуть люди, що кілька тижнів тому помер о.Михайло Осідач, той, що "висвячував" догналівців. І перед смертю навернувся. :)

в чому навернувся і звідки достеменно відомо, що висвячував? Наскільки я памятаю - він відхрещувався від догналітів, коли вписали його у свій "синод"
ОООО

Це мені казав знайомий, який колись туди до них ходив. Я питався на фейсбуці, то подібне говорять. :)
На рахунок "відхрещування", то ще не знати, згадайте публікації в "Експресі". Він тоді ніби був на їхньому боці.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення о.Олег » 21 квітня 2013, 20:06

andrivovk писав:
о.Олег писав:
andrivovk писав:Кажуть люди, що кілька тижнів тому помер о.Михайло Осідач, той, що "висвячував" догналівців. І перед смертю навернувся. :)

в чому навернувся і звідки достеменно відомо, що висвячував? Наскільки я памятаю - він відхрещувався від догналітів, коли вписали його у свій "синод"
ОООО

Це мені казав знайомий, який колись туди до них ходив. Я питався на фейсбуці, то подібне говорять. :)
На рахунок "відхрещування", то ще не знати, згадайте публікації в "Експресі". Він тоді ніби був на їхньому боці.

та ні - самі догналіти писали, що то його "з Юра" заставили відхрещуватись від них. Зрештою - може хтось має детальну інформацію - моя спеціалізація трошки іншого роду неповносправності людські
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення Georgij » 22 квітня 2013, 14:25

Зображення
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення andrivovk » 28 вересня 2013, 22:12

Журналісти вперше побували за брамою секти. Деякі цікаві факти. Виявляється, що там також є діти відомого львівського фотографа Пилип'юка. :(

В ЛОГОВЕ «ЧЕРНОГО БРАТСТВА»

«Вестям» первыми из СМИ удалось побывать на одном из собраний догналитов, проходящих по воскресеньям в Брюховичах подо Львовом. За открытыми настежь коричневыми воротами с крестом виден двор с припаркованными автомобилями и особняк с фигурой Иисуса Христа. Оттуда доносятся голоса: что-то похожее на групповое чтение стихотворения.

Захожу вовнутрь не без страха (коллег до этого и на порог не пускали), но никто не обращает внимания на новую «прихожанку». В небольшом помещении — нечто похожее на алтарь с иконой (единственной здесь, стены — голые). На полу стоят на коленях около тридцати человек, руки у них подняты, головы задраны вверх. Большинство из них — молодые женщины, есть пару мужчин в костюмах и дети. Минут 15 речитативом они читают молитву. Все это похоже на гипнотический транс. Как объяснил нам позже священник УГКЦ Виталий Дуткевич, это еще называется «боевая молитва»: в такой позе мозг перенасыщается кислородом — и влиять на человека легче.

Дальше идет обряд, как в обычной христианской церкви — с «Отче наш», «Верую» и причастием. Пухлощекий мужчина в одежде священника пропевает то ли с польским, то ли с чешским акцентом: «Скорее верблюд пройдет сквозь игольное ушко, чем богатый попадет в рай» — и начинается что-то типа лекции. Люди садятся на лавочки и настораживаются. «Бывает так, что человеку тяжело умереть. Его держит что-то в мире. В селе не на кого хозяйство оставить, богатый боится лишиться состояния. Материальное сдерживает. Сейчас нас успокаивают счета в банках, а на том свете они станут внутренним препятствием. Продавайте все, избавляйтесь от материального, оно мешает жить и познавать новую жизнь с Богом», — вещает пастор.

Народ кивает. Правда, через час проповеди некоторые начинают зевать, и пастор, будто заметив общую усталость, завершает лекцию и напоминает о курсах — их шесть, длятся несколько недель. На табличке на выходе — «расписание формаций» (обучения. — Авт.) и примечание: «С собой брать Писание и постельное белье». То есть «ученики» здесь селятся надолго.

Жертвы догналовцев рассказали нам о том, что происходит за забором «правоверной церкви» на курсах (их еще называют «реколлекции»), которые рекламирует проповедник.

«Монахини забрали у меня и моих «одногруппниц» мобилки, не разрешали выходить во двор, поили нас чаем, по вкусу травяным, — вспоминает львовянка Ярослава. — После такого чаепития я чувствовала себя вялой. Нас убеждали, что телевизор, интернет — зло. Я поняла, что здесь что-то нечисто и ушла».

Адептами Догнала стали трое детей известного львовского фотохудожника Василия Пилипьюка (они совершеннолетние). «Старшая дочь Христина стала монахиней у догналитов, — с грустью в голосе рассказывает Анна Пилипьюк. — Я ворвалась на обряд, который проводил Догнал. Но младшая дочь и сын мне начали выкручивать руки и закрывать рот. Видеться с Христиной я могу только под присмотром старших монахинь».

По словам женщины, дети стали чужими и агрессивными. Говорят, что ею владеет сатана, потому что ходит «не в ту церковь» (Анна — прихожанка УГКЦ). Выпускницу мединститута Галину Романчукевич родные насильно забирали от догналитов, но дома она объявила голодовку и через два дня вернулась в секту»


http://crime.in.ua/statti/20130927/sekta-dognala
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення прочанка » 09 жовтня 2013, 15:06

Лідер греко-католицької секти закликав Путіна ввести війська у "розкольницьку" Україну

http://gazeta.ua/articles/life/_lider-g ... aji/519936

Останнім часом Догнал і його соратники стали активно цікавитися політикою, зокрема, зовнішньополітичним курсом України. Зокрема влітку цього року Догнал закликав Віктора Януковича відмовитися від Європейського курсу України і приєднатися до Митного Союзу. У разі відмови Догнал передбачив Януковичу кінець кар'єри.

Білозір вважають причетною до діяльності секти "Догналівців" - ЗМІ
http://gazeta.ua/articles/politics/_bil ... zmi/508183
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення прочанка » 18 серпня 2014, 11:40

Брати і сестри, любі львів яни і гості міста, прошу вас бути уважними! На Сході діє відкрита пропаганда і сепатаризм, який нині визрів у війну. Гинуть наші сини, чоловіки. Страх,розгубленість, навіть паніка охоплює людей. Це зрозуміло, бо багато зла на нашу грішну землю зійшло. Цим користають інші сепаратисти, вівці в овечих шкурах, які мають нахабство говорити від імені Бога. Путінська секта знову заворушилась у Львові. "Невідома" фігура - Ісус -цар. Встановлена незаконно, без погоджень і дозволів, біля якої моляться за "мир"... Зболені жінки йдуть туди молитись і вірять в диво. Не відають, що можуть тільки нашкодити близьким, бо ті жіночки - догналівки не Богові служать, а Путіну і Ко. Я вчора те зло почали на власні очі, відчула як матеріальне. Зі свого боку, намагалась пояснити, що це за фігура і що це за "дев ятниці". Дехто до мене прислухався. Ті роздруківки зараз в Гарнізонному храмі, але розмножити їх не проблема. Будь пильні, не піддавайтесь на провокації. У Львові теж війна і б ють, де можна - розкол УГКЦ, церкви, яка завжди на боці народу. Зі свого боку кожен з нас має бути свідомим і 100 разів переконатись, перш ніж підтримувати такі акції. В наших церквах давно правлять і моляться за мир, постять у вівторок, збирають допомогу і реально допомагають армії, ці ж... тільки розбрат і працюють на агресора і окупанта.

http://tvoemisto.tv/news/shcho_za_taiem ... 65515.html
http://risu.org.ua/ua/index/all_news/cu ... ies/57239/
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення прочанка » 19 серпня 2014, 09:22

Вчора спілкувалась із своєю доброю приятелькою - поважною панею, яка в одній із великих львв. церков веде активне християнське життя. Одна з їхніх сестер власне й агітує на ті "молебні". Коли, моя знайома звернула їй увагу, що то догнілати - ініціатори акції, байдуже відповіла, що то не має значення – головне моляться за мир, проти війни і це дуже підтримує якась сестриця з церкви Андрія... :( Почуте засмутило... неймоврно засмутило. Так легко ввести в оману, як легко ввести в спокусу, якій люди навіть не впираються... З Києва мені підтвердили – догнали працюють... Невже й ця війна за душі, у нас, у Львові має йти з кров ю?
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення о.Олег » 19 серпня 2014, 12:42

прочанка писав:Вчора спілкувалась із своєю доброю приятелькою - поважною панею, яка в одній із великих львв. церков веде активне християнське життя. Одна з їхніх сестер власне й агітує на ті "молебні". Коли, моя знайома звернула їй увагу, що то догнілати - ініціатори акції, байдуже відповіла, що то не має значення – головне моляться за мир, проти війни і це дуже підтримує якась сестриця з церкви Андрія... :( Почуте засмутило... неймоврно засмутило. Так легко ввести в оману, як легко ввести в спокусу, якій люди навіть не впираються... З Києва мені підтвердили – догнали працюють... Невже й ця війна за душі, у нас, у Львові має йти з кров ю?

розумію, що це важко, однак у таких випадках варта цитувати, що говорили про Майдан і показувати, що має значення, хто молиться за мир і який мир вони просять - підпорядкований януковичам/путіним :(
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення прочанка » 19 серпня 2014, 13:48

однозначно і треба, щоб говорили люди, які мають авторитет у цілої громади, а не поодинокі жіночі балачки. Треба, що пояснювали по церквах, як раніше пояснювали про сутність доналів. На жаль, часто наші люди не аналізують і не мислять того, що перед очима і йдуть на поводу авантюристів
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення прочанка » 19 серпня 2014, 19:26

http://zaxid.net/news/showNews.do?nezak ... Id=1319344. Дай Боже, щоб назавжди
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення о.Олег » 20 жовтня 2014, 19:43

переглянув на youtub-і фільмик із кричущою назвою "УГКЦ на майдані молиться за гомосексуалізм" - догналіт там править бал :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення прочанка » 24 червня 2015, 12:25

з Украины выдворили руководство секты догналитов

http://nr2.com.ua/News/politics_and_soc ... 99788.html


нарешті!Дай Бог, щоб більше не повертались і не баламутили людей
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення о.Олег » 25 червня 2015, 07:46

прочанка писав:з Украины выдворили руководство секты догналитов

http://nr2.com.ua/News/politics_and_soc ... 99788.html


нарешті!Дай Бог, щоб більше не повертались і не баламутили людей

лише трьох? А кого саме і куди??
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення прочанка » 25 червня 2015, 10:29

Працівники СБУ 22 червня провели обшуки у приміщеннях жіночого та чоловічого монастирів Української правовірної греко-католицької церкви, більше відомої як «секта Догнала», у Брюховичах біля Львова та затримали п’ятьох наставників секти – громадян інших держав.

http://zik.com.ua/ua/news/2015/06/23/u_ ... ala_601268

Питання в іншому - стільки нерухомості. Це ж непросто так дозволи давались на землю, забудову, хоч знали - небезпечна секта чи "чорне братство". Ворожа церкві і державі разом. Але... маємо, що маємо, а потім пожинаємо плоди.
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення о.Олег » 25 червня 2015, 10:36

прочанка писав:Працівники СБУ 22 червня провели обшуки у приміщеннях жіночого та чоловічого монастирів Української правовірної греко-католицької церкви, більше відомої як «секта Догнала», у Брюховичах біля Львова та затримали п’ятьох наставників секти – громадян інших держав.

http://zik.com.ua/ua/news/2015/06/23/u_ ... ala_601268

Питання в іншому - стільки нерухомості. Це ж непросто так дозволи давались на землю, забудову, хоч знали - небезпечна секта чи "чорне братство". Ворожа церкві і державі разом. Але... маємо, що маємо, а потім пожинаємо плоди.

так, але кого саме і чи дійсно видворили. Просто ми таке вже проходили і ... нічого
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення прочанка » 25 червня 2015, 11:40

виглядає - лідерів. Якщо СБУ - значить, що політичні мотиви. Маємо надію - назавжди, питання - в зомбованих послідовниках.
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення о.Олег » 25 червня 2015, 14:59

прочанка писав:виглядає - лідерів. Якщо СБУ - значить, що політичні мотиви. Маємо надію - назавжди, питання - в зомбованих послідовниках.

тобто немає імен :( Лідери - це надто розмите твердження
З повагою, о.олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення прочанка » 25 червня 2015, 16:00

А саме депутати просили перевірити законність перебування та здійснення релігійної діяльності на території України іноземних громадян: Антоніна Догнала, Роберта Оберхаузера, Річарда Спіржика, Патріка Сойка і приблизно 20 колишніх монахинь, громадянок Чеської та Словацької республік;

Виходить, хтось з них. А що буде з тими черницями-василіянками? А з тими обдуреними й зазомбованими?
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення о.Олег » 25 червня 2015, 17:36

прочанка писав:А саме депутати просили перевірити законність перебування та здійснення релігійної діяльності на території України іноземних громадян: Антоніна Догнала, Роберта Оберхаузера, Річарда Спіржика, Патріка Сойка і приблизно 20 колишніх монахинь, громадянок Чеської та Словацької республік;

Виходить, хтось з них. А що буде з тими черницями-василіянками? А з тими обдуреними й зазомбованими?

там (у всій справі з догналітами) про релігійну складову відповідно до Законодавства мову вести не можуть, пані Славо. Про антидержавницьку діяльність, сепаратизм тощо - так, але не про догналітів як релігійну секту (навіть невизнану)
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення andrivovk » 25 червня 2015, 19:27

о.Олег писав:
прочанка писав:виглядає - лідерів. Якщо СБУ - значить, що політичні мотиви. Маємо надію - назавжди, питання - в зомбованих послідовниках.

тобто немає імен :( Лідери - це надто розмите твердження
З повагою, о.олег

25 червня з території України депортували двох «єпископів» – чеха Річарда Шпіржика і громадянина Словаччини Патріка Сойку, заявив на прес-конференції 25 червня голова УСБУ у Львівській області Віктор Андрейчук. Ще трьох очільників цієї організації – Роберта Обергаузера, Феледі Мар'яну та Петера Колодія депортували до Словаччини 22 червня.

Серед затриманих і депортованих лідерів «догналітів» нема Іллі Антоніна Догнала – самопроголошеного «патріарха Візантійського Католицького Патріархату», від імені якого секта і отримала свою назву.

22 червня у Брюховичах під час обшуків у 2 монастирях виявили 5 лідерів «догналітів». Троє із них надали свої документи, а двоє не захотіли називатися. Тих, хто представився, доставили у головне управління Державної міграційної служби України, де на двох із них склали адміністративні протоколи за те, що тривалий час незаконно перебувають на території України. Вони сплатили по ₴3,4 тис. Того ж дня усіх трьох видворили з України.

Особи двох інших, лідерів «догналітів» Річарда Шпіржика і Словаччини Патріка Сойку, які не пред’явили документів, встановлювали 24 червня у Жовківському суді. Розуміючи, що справа все одно дійде до логічного завершення, перед судовим засіданням адвокати принесли їхні паспорти.

Начальник обласного управління СБУ також зазначив, що, ймовірно, за межі України видворять також і декількох монахинь.

детальніше тут http://zaxid.net/news/showNews.do?kinet ... Id=1356202
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей