Іслам

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 08 квітня 2011, 06:26

romanm писав:...Було би по іншому, якби вказав і іншій стороні на їх звірячі дії, де вбивали людей і відрізали їм голови...

а не вказав?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення romanm » 08 квітня 2011, 06:32

о.Олег писав:
romanm писав:...Було би по іншому, якби вказав і іншій стороні на їх звірячі дії, де вбивали людей і відрізали їм голови...

а не вказав?

Напевно я неуважно прочитав поданий лінк? Але цього я не побачив.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення luksander » 08 квітня 2011, 07:45

romanm писав:Якщо під "шкурним інтересом" ми розуміємо діяння згідно тої ситуації в якій ти знаходишся, то так, інтерес самозбереження. Було би по іншому, якби вказав і іншій стороні на їх звірячі дії, де вбивали людей і відрізали їм голови. Але осудження цього я не прочитав у словах Його Екселенції. І правильно.
Америка та країна, де КОЖЕН має право на свою думку. Отож не можу зрозуміти всіх тих закликів що пастора тре або до лікарні чи тюрми.



Він Є Архиєпископом Пакистану, країни мусульманської і, якби він був дурним, і спалив Коран десь на вулиці в Ісламабаді, то був би він не довго. Можливо це і забезпечило б йому перебування в раю, та чи в цьому його місія? Американський же пастир (певно - ну дуже ревний християнин, :x адже він в США! не боїться палити Коран), своїми діями провокує/спокушає людей до вбивства, чим напевно забирає в них можливість спасіння.
Я, власне, про "не спокушай" і говорив, а так - версії можуть бути найрізноманітніші...

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення andrey s. » 08 квітня 2011, 08:53

Ну все,так як більшість не в захваті від дій пастора,то так і зробим: :)
Будем просити о.Миколу(просто йому саме блище),щоб поїхав в США до того пастора,і з братньою любовю дав йому три "Реп :x ана",від форумчан УГКЦ. :D
Але нє,це Америка і в о.Миколи можуть відсудити останній габіт.Там свобода.Цікаво а пастори бігають до поліції,коли хтось там зазіхає на їх свободу думок...
Бо коли так,то яка це жертва.Це навіть навпаки образа.Типу спалив і тікати до поліції.
Так що не повинен бігти до поліції.
Можна сміло їхати... :)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення romanm » 08 квітня 2011, 11:15

luksander писав:Він Є Архиєпископом Пакистану, країни мусульманської і, якби він був дурним, і спалив Коран десь на вулиці в Ісламабаді, то був би він не довго. Можливо це і забезпечило б йому перебування в раю, та чи в цьому його місія? Американський же пастир (певно - ну дуже ревний християнин, :x адже він в США! не боїться палити Коран), своїми діями провокує/спокушає людей до вбивства, чим напевно забирає в них можливість спасіння.
Я, власне, про "не спокушай" і говорив, а так - версії можуть бути найрізноманітніші...

Згоден. Також , якщо дозволите продовжити, і ті є дурні, які в мусульманській країні є християнами.Вже цим одним вони ризикують головою в прямому сенсі.

А в чому дозвольте запитати місія? В потаканні головорізам? Вони усі, є Його Екселенція мають зрозуміти, що якщо є свобода слова і думки, то є свобода для УСІХ! Подобається це нам чи ні. Бог дав нам також свободу, що і сам не може нічого вдіяти в деяких ситуаціях.
Тут не повинні виходити з того, що ми можемо договоритися з ними. Мається справу з людом, який розуміє тільки силу. Коли європейці не жували соплі, то вони тримали у вузді увесь цей світ, зараз все навпаки. Як можна говорити з людьми, коли один з міністрів Пакистану заявляє, що якщо Барак Обама не може подіяти на пастора, то потрібно звернутися до Папи, хай він, мовляв, подіє на нього. :beer:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 08 квітня 2011, 11:31

romanm писав:... Його Екселенція мають зрозуміти...

не оправдовую єпископа, хоча і не думаю, що він не правий у засуді вчинку того пастора - крок його диструктивний і нмсд в жодному разі нічого позитивного християнам не принесе (чи Ви бачите якийсь Божий позитив?). Але пишу-пишу в цій темі і... ловлю себе на думці, що особисто я не готовий зійти на Хрест, як точно не хотів би ризикувати життями довірених мені Христових через коранові маніпуляції пастора... Невже варта?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення romanm » 08 квітня 2011, 11:39

Я також не готовий. Якщо би прийшли завтра до Вас і до мене, кажучи що або ми повинні статися мусульманами, або відріжуть голови, як би я діяв?

Маємо дивитися глибше. Не тільки тикати на те, що пастир дурень чи ні.Жест пасторе є глибшим, ніж це може здатися на перший погляд, показує що християнство не буде безкінечно терпіти приниження. І може також дати ЗРОЗУМІЛУ відповідь. Як на мене, якщо пастора засудять, то захід = християнство(бо це для них одне і теж) програло вщент. Потім будуть різати голови, щоби Папа зняв хрест з шиї. І я впевнений, що ми також будемо говорити ну що тут , мовляв, такого. Потрібно зняти, " не спокушай", адже ж в душі він і так є наслідником Петра, а зовнішність це не важливо.

Зрозумійте, що для них це джехад =війна, і на цій війні з кяфірами(невірними) усі засоби хороші.

А де ж засудження Екселенцією кроків його співвітчизників, які відрізали голови невинним людям. Лиш тільки за те, що вони іноземці? Хіба не в мусульманських країнах , ці ж мусульманські журналісти прийняли св. Причастя пожували і виплюнувши Його, сфотографували і помістили в газету! Чим це все закінчилося? Що Архієпископ відкликав з суду свій позов,типу пробачили їх. Їм плювати на це все. А якби було зроблено навпаки? Що ті ж мусульмани зробили з ними?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 08 квітня 2011, 13:09

romanm писав:...Жест пасторе є глибшим...

роздумую над цим всім і прийшов до висновку, що, власне, не протестував би проти дій пастора, якби він жив/проповідував серед мусульман. А так... як там в Луки: "горе вам, що накладаєте на людей тягарі важкі, а самі навіть пальцем не торкнетеся тих тягарів"... Небезпека розправи над тим пастором ніщо, порівняно з тим, що переживають християни в мусульманських країнах. А тут ще й він...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення andrey s. » 08 квітня 2011, 13:35

Як все легко,а головне зручно..."безкінечно терпіти приниження"...
Це ми говорим за релігію яка зявилась 500-600 років після Ісуса Христа.Яка є державною в 30 країнах,і нараховує близько 1.5 міл.чол.
Чому всі забувають що ми самі стали ким є,і вони в цьому не винні.Бо спочатку мав вагу термін "Люди Писання".Тобто цим вони відділяли нас від язичників,і просто причисляли як до НЕ ВІРНИХ АЛАХУ.Вони так само для нас НЕ ВІРНІ. І ми разом маєм спільну думку в тому що до істинності і можливості спастись тільки так.
Дивився фільм один. І справді це нагадує відносини двох братів(старшого і молотшого) які боряться за любов батька.Кожен по своїму,тобто як навчені.Але всі знають історію Каїна.(це коротка історія фільму).
Доречі а хто був старшим братом,Каїн чи Авель???
Бо знаю що вони обоє були старшими з поміж інших.Але хто з них старшим???
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення romanm » 08 квітня 2011, 14:28

о.Олег писав:
romanm писав:...Жест пасторе є глибшим...

роздумую над цим всім і прийшов до висновку, що, власне, не протестував би проти дій пастора, якби він жив/проповідував серед мусульман. А так... як там в Луки: "горе вам, що накладаєте на людей тягарі важкі, а самі навіть пальцем не торкнетеся тих тягарів"... Небезпека розправи над тим пастором ніщо, порівняно з тим, що переживають християни в мусульманських країнах. А тут ще й він...
З повагою, о.Олег

Отче,не зовсім так. Тео Ван Гог , наприклад,жив у "голубій" і свобідній Голандії. І що з того?! Художники, які малювали карикатури на тих, хто прикривається ім ям аллаха вбиває невинних людей живуть під охороною поліції не в мусульманських країнах. А в "свободолюбній" Європі.
Востаннє редагувалось 08 квітня 2011, 14:33 користувачем romanm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 08 квітня 2011, 14:33

romanm писав:
о.Олег писав:
romanm писав:...Жест пасторе є глибшим...

роздумую над цим всім і прийшов до висновку, що, власне, не протестував би проти дій пастора, якби він жив/проповідував серед мусульман. А так... як там в Луки: "горе вам, що накладаєте на людей тягарі важкі, а самі навіть пальцем не торкнетеся тих тягарів"... Небезпека розправи над тим пастором ніщо, порівняно з тим, що переживають християни в мусульманських країнах. А тут ще й він...
З повагою, о.Олег

Отче,не зовсім так. Тео Ван Гог , наприклад,жив у "голубій" і свобідній Голандії. І що з того?! Художники, які малювали карикатури на тих, хто прикривається ім ям аллаха вбиває невинних людей живуть під охороною поліції не в мусульманських країнах. А в "свободолюбній" Європі.

що не ставить пастора ближче до небезпеки ніж християн, що живуть в мусульманських країнах. Думаю - нам з Вами легко про це все говорити, бо не ризикуємо життям... Продовжувати сенсу не дуже бачу - ходимо по колу
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення o.Mykil » 13 квітня 2011, 05:42

Ще різні речі про мусульманство від авторитетного російського релігієзнавця http://pitanov.livejournal.com/tag/%D0% ... 0%B0%D0%BD
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення romanm » 13 квітня 2011, 07:45

В кінці кінців мусульмани тут ні при чому. Загадався випадок,коли під час Служби ( десь в Бельгії, чи де там), якийсь тип кинув тортом в лице Архиєпископу і потім спокійно вийшов з храму. Зверніть увагу, НІХТО, ніхто з присутніх там його не затримав, або не дав йому в пику. Таких слабаків і потрібно " мочити", що успішно роблять мусульмани.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 13 квітня 2011, 13:48

romanm писав:... Таких слабаків і потрібно " мочити", що успішно роблять мусульмани.

і юдеї слабака :( замочили... Ісуса
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення andrey s. » 13 квітня 2011, 14:04

о.Олег писав:
romanm писав:... Таких слабаків і потрібно " мочити", що успішно роблять мусульмани.

і юдеї слабака :( замочили... Ісуса
З повагою, о.Олег

Хочу продовжити....І всі знають чим це кінчилось для Юдеїв.Тобто обкакались.Не журіться і вони обкакуються.(ті хто проти Христа)А "відірвати голову комусь" це сила???,я так не думаю.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення vitalko » 13 квітня 2011, 14:40

andrey s. писав:Хочу продовжити....І всі знають чим це кінчилось для Юдеїв.Тобто обкакались.Не журіться і вони обкакуються.(ті хто проти Христа)А "відірвати голову комусь" це сила???,я так не думаю.


Я також не думаю, що варта голову відривати.... Але бодай видворити з храму можна було, нмсд.
Не берусь порівнювати нас грішних з Христом, коли він виганяв торговців з Єрусалимського храму, але, нмсд, також не треба давати робити з дому молитви печеру розбійників, де кожен буде свої коники показувати. Бо, знаєте, тут не стільки принизили самого єпископа(бо він всього лиш слуга, тому і не про нього йшлося), як Господаря дому.
Якщо увити собі, що ми на гостині в свого доброго друга, який дуже постарався, щоб справити нам гарне свято, і цю гостину якийсь чужинець паплюжить на наших очах(і цим фактично плює в очі самому господарю). Чи ми би просто спостерігали за тим що діється, а чи, може, показали б цьому чужинцю де його місце? То чому тут ми мовчки спостерігаємо за тим, що діється?
Те, що несправедливість щодо себе терпеливо зносити маємо, - це факт, але коли йдеться про когось збоку, маємо реагувати на несправедливість, нмсд.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення romanm » 13 квітня 2011, 15:15

Я би також і щодо несправедливості щодо себе, терпеливо зносити, не вважав це фактом. Боротися потрібно завжди проти несправедливості. Якою і проти кого би вона не була. Про це , власне, йшла і річ. Що ніхто не сприйняв це як образу не тільки Архиєпископа, але і кожного католика особисто. Це сталося під час Літургії, зверніть увагу, не тоді коли Архиєпископ йшов по вулиці. І це також не просте співпадіння. Я думаю, що місце і час було спеціально вибране. Щоби образити не тільки Архиєпископа , але і всіх хто рахує себе католиком.

А з таким підходом до справи,що от мовляв Бог все бачить і згадає, звичайно це так, але це не значить, що ми не повинні згадати слова

Льва XIII, енцикліка «Sapientiae christianae»
«Уступать врагу или умолкать, когда отовсюду раздается оглушительный крик против истины, свойственно либо людям малодушным, либо сомневающимся в истинности того, что они провозглашают. И то, и другое одинаково позорно, одинаково оскорбительно для Бога; и то, и другое препятствует общему спасению и приносит пользу одним лишь врагам веры».

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення andrey s. » 13 квітня 2011, 15:22

vitalko писав:
andrey s. писав:Хочу продовжити....І всі знають чим це кінчилось для Юдеїв.Тобто обкакались.Не журіться і вони обкакуються.(ті хто проти Христа)А "відірвати голову комусь" це сила???,я так не думаю.


Я також не думаю, що варта голову відривати.... Але бодай видворити з храму можна було, нмсд.
Не берусь порівнювати нас грішних з Христом, коли він виганяв торговців з Єрусалимського храму, але, нмсд, також не треба давати робити з дому молитви печеру розбійників, де кожен буде свої коники показувати. Бо, знаєте, тут не стільки принизили самого єпископа(бо він всього лиш слуга, тому і не про нього йшлося), як Господаря дому.
Якщо увити собі, що ми на гостині в свого доброго друга, який дуже постарався, щоб справити нам гарне свято, і цю гостину якийсь чужинець паплюжить на наших очах(і цим фактично плює в очі самому господарю). Чи ми би просто спостерігали за тим що діється, а чи, може, показали б цьому чужинцю де його місце? То чому тут ми мовчки спостерігаємо за тим, що діється?
Те, що несправедливість щодо себе терпеливо зносити маємо, - це факт, але коли йдеться про когось збоку, маємо реагувати на несправедливість, нмсд.

Так я розумію про що Ви.І багато з чим погоджуюсь,і скажу що просто не знаю як би я вчинив.(доречі цей приклад з тортом не стосується Мусульман).Ну це так.
Але я точно би мав спокусу намяти боки тому "бідоласі",і одне що мене би точно стримало-це то що я в храмі.
Но давайте розважим.Для чого його виганяти,він сам пішов з храму.Тобто якби він залишився і почав танцювати Стрип.,то це інша справа.Або якщо він би хотів зневажити Тайни в Храмі,то це інша справа.Повірте,Ісуса більше би образило, якби його діти(ми) відправили того бідолаху в реанімацію.
Знаєте,,,після того що Ісус пережив до Воскресіння, його можимо образити тільки ми (вірні).А такі вихідки при правильному нашому відношенні тільки навернуть тих маловірних.Згадайте як Ісус зупинив Петра коли по нього прийшли в саду.Тобто в Петра був благий намір,це без сумнівів.Але за Петром пішли би інші,і могли би все спаскудити.Бо люди слабкі,і я помічав як в товпі одна іскорка розпалює вогонь який змітає все.І там вже людиною управляє щось інше.
Тут як завжди повинна бути та золота середина.Тобто між:Надмірна надія на Бога(що Він все вирішить) і повна безнадія(що треба робити все самому).
Я буду чесний.В описаній ситуації(про торт),я намяв би йому боки бо той образив не Бога,а мене.Бога образити в такий спосіб не можливо.А ось мене можливо.І хто зна,можливо Бога ображають більше мої гріхи,чим вчинок "убогого".А так по люцкому шукати відпущення гріхів в самий тупий спосіб(морду йому набити,бо владиці торт в лице кинув.)Владика 100% це буде памятати з усмішкою в душі :) .Ніхто не знає мотиву того вчинку,і чи психічно здорова людина це була.
Тобто я вражений вчинком тих парафіян,і за слабкість це не рахую,і ви рахувати не можите.Бо просто не знаїте чи вони злякались,чи навпаки були сильними.
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення romanm » 13 квітня 2011, 15:28

Такі ми не знаємо як Бог зреагував. Цікаво, якби когось вбивали, ми би повинні реагувати, чи ні? Потрібно допомагати? Може навпаки прийшов його час? І коли я відвернуся і піду собі дальше, то хто мене звинуватить? Може я сильний?

Владика хай собі регоче з того випадку. Річ не про нього. А про те, що збезчестили храм під час Літургії, не Архиєпископа. Отож, якщо така реакція католиків в середині Європи на такі дії, то яка ж буде " реакція" католиків на дії мусульман щодо наших братів по вірі? Та ніякої.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення andrey s. » 13 квітня 2011, 15:50

п.Романе,я не знаю якого Ви віку,та і якщо чесно це не має ніякого значення.
Ви можливо колись і помітите що багато подібних випадків(і словесних також) робляться якраз з тою ціллю.Тобто щоб отримати нашу негативну реакцію.(щоб ми морду комусь натовкли).Як Ви думаєте для чого це їм??? Вони що мазахісти :) ???
Хоча якщо чесно то дечкі стали :) ,тобто їм це сподобалось.
Але я не маю наміру догожати їм,а ще не люблю коли я стаю пішачком в чиїсь незрозумілій грі.
Морду набити ніколи не пізно,але варто перед цим подумати що це принесе іншим.
В цій темі можна багато балакати.Типу якби і коби,в роті росли гриби.
Не варто сильно на цьому зусереджуватись.Є важливіші речі(як на мене).
Суть Християнства в терпінні(особистому) і полекшенні терпіння іншим(ближнім).
Дякую..
Востаннє редагувалось 13 квітня 2011, 15:52 користувачем andrey s., всього редагувалось 1 раз.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення romanm » 13 квітня 2011, 15:51

andrey s. писав:Суть Християнства в терпінні(особистому) і полекшенні терпіння іншим(ближнім).

:(

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 13 квітня 2011, 16:21

romanm писав:
andrey s. писав:Суть Християнства в терпінні(особистому) і полекшенні терпіння іншим(ближнім).

:(

суть в любові (що, як це не прикро, найчастіше - терпіння і смерть...)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення andrey s. » 13 квітня 2011, 16:44

Звісно в любові,тут я згоден отець.Просто в теперішньому світі це дуже тісно повязані речі.Тобто без терпіння(смирення) любов не можлива.І я згоден що це сумно.
Навіть наш народ приклався"Любов це терпіння",хоч напевне там про інше.(так каже жінка з синцем під оком).А чоловік в якому 0.5 гор. каже"Хто бє,той любить".
От і парадокс :) .Того і сумно.
Ми на превиликий жаль не можимо себе порівнювати з кимось,бо ми є дуже не культурна нація.Підмітив це сьогодні в ліфті в лікарні(ліфт на 20 чол.).Також ,,коли 3000 народу хотять спастись одночасно(отримати повний відпуст),і при цьому пройтись по комусь нормально.Також коли на прощі під час Служби піймали злодюжку,його скора забрала.(його 15-20 чол.копали,і якби не священник то напевне би вбили,доречі ті хто хотів розняти також получили :) )Цо казати,як ми думаєм про інших в Церкві(за культуру поведінки).
Але це нас має робити кращими,коли будем про це думати.Тобто якщо ми будем старатись.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення vitalko » 13 квітня 2011, 17:47

Но давайте розважим.Для чого його виганяти,він сам пішов з храму


Ото ж бо! Пішов, і за деякий час знову прийде, можливо, ще й "друзів" своїх прихопить. Бо знає, що йому за це нічого не було.

А коли б його з храму видворили(не кажу, щоб били, навіщо? Але погнали в шию), то він би наступного разу подумав: "чи варто? наступного разу можуть і по голові настукати"... А так всі мовчать, то можна робити, що хочеш. Чи так має бути серед нас - християн?
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 13 квітня 2011, 18:49

vitalko писав:
Но давайте розважим.Для чого його виганяти,він сам пішов з храму


Ото ж бо! Пішов, і за деякий час знову прийде, можливо, ще й "друзів" своїх прихопить. Бо знає, що йому за це нічого не було.

А коли б його з храму видворили(не кажу, щоб били, навіщо? Але погнали в шию), то він би наступного разу подумав: "чи варто? наступного разу можуть і по голові настукати"... А так всі мовчать, то можна робити, що хочеш. Чи так має бути серед нас - християн?

роздумую над зв'язком страждання і спасіння і... все глибше на цю тему... мовчу...
А виганяти, не допускати насильства - маємо обов'язок. І це - з любові до того ж чоловіка з тортом, до терористів тощо: маємо пояснювати загубленим\запутаним у різноманітних релігіях/течіях Божим людям, що таке добро, а що таке зло
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення luksander » 13 квітня 2011, 19:48

romanm писав:
Льва XIII, енцикліка «Sapientiae christianae»
«Уступать врагу или умолкать, когда отовсюду раздается оглушительный крик против истины, свойственно либо людям малодушным, либо сомневающимся в истинности того, что они провозглашают. И то, и другое одинаково позорно, одинаково оскорбительно для Бога; и то, и другое препятствует общему спасению и приносит пользу одним лишь врагам веры».


Перепрошую за дилетантське запитання:
а "підстав іншу щоку" має якесь відношення до тієї істини, чи я тут щось наплутав?

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення andrey s. » 13 квітня 2011, 21:45

vitalko писав:
Но давайте розважим.Для чого його виганяти,він сам пішов з храму


Ото ж бо! Пішов, і за деякий час знову прийде, можливо, ще й "друзів" своїх прихопить. Бо знає, що йому за це нічого не було.

А коли б його з храму видворили(не кажу, щоб били, навіщо? Але погнали в шию), то він би наступного разу подумав: "чи варто? наступного разу можуть і по голові настукати"... А так всі мовчать, то можна робити, що хочеш. Чи так має бути серед нас - християн?

Це досить не певна т.з.Ви не можите знати прийде він чи ні.А тим паче про його друзів.Незбагненність Господа полягає також в тому,що той "немудрий з тортом"(це мінімум не мудрий,бо зіпсував торт.Краще би зїв його з кимось :) ) має всі умови щоб стати Його ревним слугою(Про Павла памятаєте,також історію п.Олі почитайте).
І як на мене,то нехай радується що він не в Україні,бо йому би тут точно щось зламали.Торт зіпсував :D .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення romanm » 16 квітня 2011, 20:14

luksander писав:
romanm писав:
Льва XIII, енцикліка «Sapientiae christianae»
«Уступать врагу или умолкать, когда отовсюду раздается оглушительный крик против истины, свойственно либо людям малодушным, либо сомневающимся в истинности того, что они провозглашают. И то, и другое одинаково позорно, одинаково оскорбительно для Бога; и то, и другое препятствует общему спасению и приносит пользу одним лишь врагам веры».


Перепрошую за дилетантське запитання:
а "підстав іншу щоку" має якесь відношення до тієї істини, чи я тут щось наплутав?


Ні. Тут йде мова про пробачення образ. Насильство - інша річ. Потім часто скромність і любов ми розуміємо як мовчання і вседозволеність іншим робити те, що вони хочуть. Приводиться приклади Ісуса, який забирає меч у Петра.
Але є деякі "але".
Церква дозволяє і благословляє на справедливу війну проти агресорів. Річ також йде і про особисту щоку, якщо бажаєш підстав. Інших підставляти не потрібно. Тим паче тих речей які є святими.


Мене, якщо чесно, дивує позиція яку ми обговорюємо, що мовляв торта шкода. Та не про торт йде річ, а про кощунство ( чи як там). А розмови про те, що от грішники стануть праведниками, як на мене, є із благого фолькльору, бо якщо подивимося проценти навернень закоренілих грішників у святці то він буде надзвичайно малим. Імхо. А на гріх потакати, є також гріхом.
Востаннє редагувалось 16 квітня 2011, 20:47 користувачем romanm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 16 квітня 2011, 20:33

romanm писав:... кощунство ( чи як там)...

святотацтво?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення andrey s. » 17 квітня 2011, 10:09

Слава Ісусу Христу!!!
Народе Божий,,,мова піде за славнозвісний торт...
Я себе спитав:"Чи кине в мене хтось тортом :) ".Тобто, чи хтось за свої кошти купить Київський,а краще Чорнослив :) (якщо нема грошей, то можна спекти "Наполеон" :oops: ),і кине його в мене???
Навряд!!!!
Скорше люцка фантазія використає КАМІНЬ,або ГРАНАТУ,"Какашку"або пусту пляшку з під горілки?f,(вже чую..з торта почнеться,а гранатою закінчиться :D )

А цей випадок не має ніякого відношення до цієї теми.Про яке "кощунство" хтось там каже???
Дякую...

Доречі,,,я думав що церква війни не благословляє..Просто думаю що є різниця між війною і Хрестовим походом.Люди,,просніться.Хрестовий похід буде коли Єрусалим буде закритий кимось від Християн.І тоді проти того "когось" буде Хрестовий похід.А решта це виправдання чомусь іншому.Як на мене...(от так. :P )
Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Інші релігії”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість