Іслам

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Іса Корану це Ісус Біблії?

Повідомлення пілігрим » 11 січня 2013, 19:56

romanm писав: Іслам, сам по собі, офігеть який класний.


Наприклад чим?
Як на мене , єресь як єресь. Нічим не краща. А проти багатьох ще й гірша - глобально агресивна.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення andrivovk » 02 лютого 2013, 20:20

Цікава стаття.

Чи виходити заміж за мусульманина?

На сьогодні не новина побачити жінку цілком слов’янських рис, одягнену на мусульманський манір. Звісно, коли для котроїсь дівчини богом стає заміжжя, то можна без проблем і мусульманкою стати… Але коли така ситуація виникає у житті людини віруючої – що їй робити?

Ось свідчення молодої жінки, яка не в теорії пізнала життя зі сповідником Корану.

«Басейн і Басам… я в них закохана. Це не помилка в написанні: Басам – ім’я мого хлопця. Він мусульманин. Ми разом розважалися в басейні – плавали, пірнали… До якогось часу.

По двох роках знайомства він почав відкривати переді мною свою справжню особистість. Із веселого, сердечного до всіх хлопця змінився невпізнавано. Став забороняти мені багато речей, зокрема і плавання, яке ми раніше так любили. Ми не можемо ходити ні на які розваги; він не дозволяє мені зустрічатися з багатьма моїми знайомими, хоч узагалі їх не знає (і не хоче пізнати). Я не можу їсти свинину й робити багато чого іншого, список вельми довгий. Дійшло навіть до того, що він узагалі не шанує моєї віри (я християнка). Воскресіння Ісуса вважає дурницею, б’є ногами Біблію, плює на хрест. Ще недавно був милим хлопцем, який пішов зі мною разом на Пастирку. Сьогодні не поважає мене ані мою сім’ю. Пояснює це тим, що тепер «сприймає мене серйозно» і хоче одружитися… а по шлюбі ситуація зміниться ще більше. Пишу це для перестороги тим дівчатам, які, як і я, закохалися в мусульманина. Вони спочатку насправді інакші. Приховують своє виховання за Кораном, переконаність у вищості над жінкою. А коли вже здобудуть наше серце, то несподівано стають зовсім інакшими людьми… Сповненими ненависті, як тільки хтось зробить щось незгідне з Кораном. Тому прошу: не дайте себе обманути, як я…»

У мішаних подружжях, як знають душпастирі-практики, проблеми виникають однакові, незалежно від того, в якій країні живе така християнсько-мусульманська пара. Що саме їх формує? Яким є статус жінки (і дружини) в мусульманстві?

Іслам навчає, що «чоловік перевищує жінку» (Коран, сура 2:228); що жінка має половину тих прав, які має чоловік, – у суді (2:282) і в успадковуванні (4:11). Іслам трактує жінку як власність чоловіка. Наприклад, сура 3:14 каже: «Добре для чоловіка любити свої речі: жінок і синів, золото й срібло, і коней».

Іслам велить жінкам закривати обличчя, коли виходять із дому (24:31). Разом із цим Магомет навчає, що жінки – дефектні інтелектуально і духовно. Аль-Бухарі (2:541) переказує слова Пророка: «Не зустрів я нікого, більше позбавленого розуму й побожності, аніж жінки».

У подружжі іслам дозволяє полігамію, чоловік може мати навіть чотирьох жінок (4:3). Він може розлучитися з жінкою – достатньо усної заяви; натомість жінка не має права ініціювати розлучення. Розлучитися можна двічі (2:229). Якщо чоловік тричі вимовив формулу розлучення («Ти мені не дружина»), жінка не може до нього повернутися, доки не вийде заміж на іншого, який також розлучиться з нею (вочевидь, жінка муситиме співжити з таким чоловіком сексуально). Так велить Коран (2:230).

Іслам повчає, що чоловік повинен карати жінку, б’ючи її або відмовляючи їй у співжитті: «Якщо жінки виявляють брак послуху, карайте їх, не діліть із ними ложа і бийте їх» (4:34). Саму жінку іслам вважає за об’єкт заспокоєння сексуальних потреб чоловіка: «Ваші жінки для вас – поле для засіву, отож користуйтеся ними, коли тільки хочете і як хочете» (2:223).



Діти в шлюбі з мусульманином мають бути виховані у релігії батька-мусульманина. У разі розлучення діти завжди залишаються з батьком-мусульманином, який може заборонити матері бачитися з ними. Шаріат визначає, що у мішаних подружжях дитина має виховуватися «у кращій з двох релігій, сповідуваних батьками», причому кращою вочевидь визнається іслам. Коран стверджує, що іслам то взагалі єдина істинна релігія (3:19).

Немусульманин не може бути приятелем мусульманина (4:144).

Якщо чоловік-мусульманин помре раніше від жінки, а його майно знаходиться в ісламській країні, то буде застосований шлюбний закон: дружина мусульманина, яка не перейшла на іслам, не отримає нічого зі спадку померлого чоловіка, а та, яка перейшла, – невелику частину, бо ісламська дружина, за Кораном, не наслідує майна по чоловікові. Якщо чоловік помирає бездітним, то жінка дістає чверть його майна, а решту ділять поміж собою його батьки, брати, дядьки й дальші родичі. Якщо ж діти є, то жінка дістане одну восьму його майна, а решту успадкують діти, причому сини – удвічі більше за доньок. Це також прописано безпосередньо в Корані (4:12).

Перш ніж сказати мусульманинові «Так», потрібно дізнатися про причини, з яких він хоче одружитися з немусульманкою. Якщо жінку може надихати кохання, то нареченим цілком може керувати бажання дістати дозвіл на проживання в її країні. Навіть якщо він каже, що він «непрактикуючий мусульманин», слід пам’ятати: іслам є чимось більшим, ніж релігією. Це ціла релігійно-правова система. У разі будь-якої незгоди поміж тобою і твоїм чоловіком-мусульманином йому достатньо буде опинитися на території ісламу, аби дістати цілковиту перевагу над тобою.

Що ще варто мати на увазі, роздумуючи, чи не вийти заміж на мусульманина?

Дівчина (жінка), яка на це зважується, повинна сподобатися його батькам, дістати їхнє благословення на шлюб і знати, що як вони будуть проти, то наречений радше розпрощається з коханою, аніж піде проти волі батьків. Згідно з Кораном, непокора батькам є злочином і розцінюється, як один із найтяжчих гріхів. Також потрібно наперед погодитися з тим, що батьки можуть зайнятися «підбиранням» другої, третьої дружини для свого сина, і він погодиться з цим. Зрештою, він і сам може одружитися з іншими, до чотирьох жінок, а також мати коханок (наложниць), проти яких жінка-християнка не матиме права й слова сказати. Слід урахувати й те, що в будь-якому конфлікті зі свекрухою чоловік триматиме її сторону.

Потрібно буде прийняти іслам. Згідно з мусульманським законом, це необов’язково, – але все одно відбувається, одразу чи згодом. Якщо законний чоловік наказує прийняти його віру – яке в тебе право не послухатися? Загалом із самого початку мусульманину дозволено брати за дружину іновірку («невірну»), щоб навернути її в іслам. А дружина, за Кораном, має бути тихою покірною власністю чоловіка. Він же може розлучитися з нею будь-якої миті й навіть не пояснюючи причин.

***

«Не спрягайтеся з невірними в чуже ярмо! Яка бо спільність праведності з беззаконням? Що спільного між світлом і темрявою?» (2 Кор 6,14).

Апостольська Столиця видала інструкцію «Erga migrantes caritas Christi», у якій застерігає від укладення шлюбів зі сповідниками ісламу.


http://www.credo-ua.org/2013/02/76641
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення andrivovk » 14 лютого 2013, 21:09

Ціль мусульманства схематично зображено на малюнку

Зображення
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення Bohdan_ » 23 лютого 2013, 11:52

прошу переглянути дуже цікавий фільм:
про іслам де : Русский перевод широко известного в США и Западной Европе фильма. Документальный, научно-популярный фильм сделан на злобу дня. Благодаря участникам проекта - профессорам, исследователям, писателям, историкам и даже бывшим мусульманам - фильм увлекательно, апеллируя к фактам, событиям, аутентичным и научным источникам, рассказывает, что такое ислам в истории со дня своего основания исламским пророком Мухаммедом, и как в связи с этим его можно понять в настоящем времени.

https://www.youtube.com/watch?v=nmIBr1YDjFQ

о.Володимир K
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 06 березня 2013, 10:27

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Володимир K » 08 березня 2013, 19:13

"Icлам-це мирна релiгiя,а хто в цiм сумнiваеться,тому,мусульмани вiдрiжуть голову"
Звичайно ж не всi муслiми-терористи,але всi терористи-муслiми...Глибоко помиляеться той,хто думае,що iслам це релiгiя,icлам-iдеологiя агресивного кримiнального угруповання.Не хочу розводитись на "многа букафф",але iдеi,навiянi гашишем в хворих мiзках старого педофiла,створили пекельну сумiш :P =@

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення andrey s. » 08 березня 2013, 22:36

о.Володимир K писав:"Icлам-це мирна релiгiя,а хто в цiм сумнiваеться,тому,мусульмани вiдрiжуть голову"
Звичайно ж не всi муслiми-терористи,але всi терористи-муслiми...Глибоко помиляеться той,хто думае,що iслам це релiгiя,icлам-iдеологiя агресивного кримiнального угруповання.Не хочу розводитись на "многа букафф",але iдеi,навiянi гашишем в хворих мiзках старого педофiла,створили пекельну сумiш :P =@

І вочевидь приготована вона добре..., якщо почитати тему то сумніви відпадуть.
Діє.., іто досить перфектно діє. На нас Християн.
..............
Доречі піонери тероризму походять не з мусульманского світу.
:pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 10 березня 2013, 07:06

andrey s. писав:...Доречі піонери тероризму походять не з мусульманского світу.
:pardon:

це Ви про Степана Бандеру, наприклад?
:)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення пілігрим » 10 березня 2013, 10:50

о.Володимир K писав:"Icлам-це мирна релiгiя,а хто в цiм сумнiваеться,тому,мусульмани вiдрiжуть голову"
Звичайно ж не всi муслiми-терористи,

Ну тоді вони вже і не зовсім мусліми , а єретики від ісламу.
Істинні мусліми не тільки ті , хто влаштовує вибухи , а й ті ,хто щиро радіє з цих вибухів. Всі істинні "правовірні" якщо не самі террористи ,то співчувають і оправдують террористів..
Якщо хтось в цьому сумнівається , то хай попробує витягти з мусліма беззаперечного осудження вбивства мирних людей. І не забувайте при цьому існування принципу "ат - такійа".
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення andrey s. » 10 березня 2013, 16:34

о.Олег писав:
andrey s. писав:...Доречі піонери тероризму походять не з мусульманского світу.
:pardon:

це Ви про Степана Бандеру, наприклад?
:)

:) Дивно що Ви це саме так побачили. Але, якщо Вас турбує це, то можу заспокоїти ( зовсім трішки, бо сам цим не пишаюсь ). Бандера притримувався іншої політики, він не робив основну ставку на терор..., хоч при цьому все було не так просто ..., тобто і терор був засобом( але це окрема тема ). Тобто ні, не мав на увазі його ( і думаю так ..,не тільки тому що я українець ) .

А на загал., я говорив про те ( мав на увазі ).., що ноги ростуть з Франції ( Революція їхня.. яка вже згодом.. була підручником для наслідування ). Розумію що можна заглянути ще глибше., тема не проста і визачення " Тероризм " є дуУже широке .
Тобто я про те писав.., що тероризм не є привязаним до якоїсь релігії , а є привязаним до грішної людини .. .
І в наслідок цього, особисто я, вважаю лицимірством..., вішати всіх котів на мусульман.
Вони ще пішки під стіл ходили коли в монастирі св. Якова люди вооплочували політику терору.
:pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення пілігрим » 10 березня 2013, 17:08

andrey s. писав:

А на загал., я говорив про те ( мав на увазі ).., що ноги ростуть з Франції ( Революція їхня.. яка вже згодом.. була підручником для наслідування ). Розумію що можна заглянути ще глибше., тема не проста і визачення " Тероризм " є дуУже широке .
Тобто я про те писав.., що тероризм не є привязаним до якоїсь релігії , а є привязаним до грішної людини .. .
І в наслідок цього, особисто я, вважаю лицимірством..., вішати всіх котів на мусульман.

:pardon:

Згідно з одного хадісів Магомет вдасноручно в один день відтяв голови 700 полонених. Мусульмани дуже цим пишаються і вважають Магомета взірцем чеснот. Так що якщо тепер мусульмани відрізають голови , руки ноги , то вони не відступають від ісламу а сповняють його.
Іслам - єдина релігія на земній кулі яка дозволяє навертати до віри загрозою смерті. Іслам дозволяє вбивати невинних для торжества ісламу , бо згідно корану "невір"я безбожників ( а ми християни і є безбожниками , чи багатобожниками) це гріх більший , ніж їх вбивство".
andrey s. писав:
Вони ще пішки під стіл ходили коли в монастирі св. Якова люди вооплочували політику терору.
:pardon:

Що за терор в монастирі св.Якова? Подробниці можна?
Востаннє редагувалось 10 березня 2013, 17:25 користувачем пілігрим, всього редагувалось 2 разів.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення andrey s. » 10 березня 2013, 17:37

пілігрим писав:Згідно з одного хадісів Магомет вдасноручно в один день відтяв голови 700 полонених. Мусульмани дуже цим пишаються і вважають Магомета взірцем чеснот. Так що якщо тепер мусульмани відрізають голови , руки ноги , то вони не відступають від ісламу а сповняють його.
Іслам - єдина релігія на земній кулі яка дозволяє навертати до віри загрозою смерті. Іслам дозволяє вбивати невинних для торжества ісламу , бо згідно корану "невір"я безбожників ( а ми християни і є безбожниками , чи багатобожниками) це гріх більший , ніж їх вбивство".

Ніякого звязку не бачу з тим про що я . Хіба це Ваша думка, чи це чиясь думка яку Ви прийняли ? Ви знавець Корану ? Я ні !!
Тобто я в цьому ключі не можу розважати.
Пробачте :pardon:

Що за терор в монастирі св.Якова? Подробниці можна?

І доречі, цитуйте мої слова, а не Ваше розуміння їх . Я такого не писав як Ви подали. Тож Будласка :oops: .
Якобінці ( фр. jacobins ) - Учасники політичного клубу епохи Великої французької революції, які встановили свою диктатуру в 1793 - 1794 роках. Сформувалися в червні 1789 на базі бретонської фракції депутатів Національних зборів. Отримали свою назву від клубу, що знаходився в домініканському монастирі святого Якова. У число якобінців входили перш за все члени революційного Якобінського клубу в Парижі, а також члени провінційних клубів, тісно пов'язаних з основним клубом.

Партія якобінців включала праве крило, лідером якого був Дантон, центр, очолюваний Робесп'єром, і ліве крило, на чолі з Маратом (а після його смерті Ебером і Шометта).

Якобінці (переважно прихильники Робесп'єра) брали участь в Конвенті, а 2 червня 1793 року здійснили державний переворот, поваливши жирондистів. Їх диктатура тривала до перевороту 27 липня 1794, в результаті якого Робесп'єр був страчений.

Під час свого правління якобінці провели ряд радикальних реформ і розгорнули масовий терор.
Востаннє редагувалось 10 березня 2013, 17:44 користувачем andrey s., всього редагувалось 1 раз.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення пілігрим » 10 березня 2013, 17:41

andrey s. писав:
Що за терор в монастирі св.Якова? Подробниці можна?

Якобінці ( фр. jacobins ) - Учасники політичного клубу епохи Великої французької революції, які встановили свою диктатуру в 1793 - 1794 роках. Сформувалися в червні 1789 на базі бретонської фракції депутатів Національних зборів. Отримали свою назву від клубу, що знаходився в домініканському монастирі святого Якова. У число якобінців входили перш за все члени революційного Якобінського клубу в Парижі, а також члени провінційних клубів, тісно пов'язаних з основним клубом.

Партія якобінців включала праве крило, лідером якого був Дантон, центр, очолюваний Робесп'єром, і ліве крило, на чолі з Маратом (а після його смерті Ебером і Шометта).

Якобінці (переважно прихильники Робесп'єра) брали участь в Конвенті, а 2 червня 1793 року здійснили державний переворот, поваливши жирондистів. Їх диктатура тривала до перевороту 27 липня 1794, в результаті якого Робесп'єр був страчений.

Під час свого правління якобінці провели ряд радикальних реформ і розгорнули масовий терор.

З вашого попереднього повідомлення я зрозумів , що якісь монахи з монастира св.Якова терор започаткували...
Це ж треба... :)

andrey s. писав:Ніякого звязку не бачу з тим про що я . Хіба це Ваша думка, чи це чиясь думка яку Ви прийняли ?


Ви раніше писали , що терор не прив"язаний до релігії. А я кажу , що до ісламу терор прив"язаний від Магомета.
Востаннє редагувалось 10 березня 2013, 17:46 користувачем пілігрим, всього редагувалось 1 раз.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення пілігрим » 10 березня 2013, 17:57

andrey s. писав:
Вони ще пішки під стіл ходили коли в монастирі св. Якова люди вооплочували політику терору.
:pardon:

andrey s. писав:
пілігрим писав:

Що за терор в монастирі св.Якова? Подробниці можна?

І доречі, цитуйте мої слова, а не Ваше розуміння їх . Я такого не писав як Ви подали.


Андрію , я щось не так спитав , чи перекрутив ваші слова?

andrey s. писав:Ніякого звязку не бачу з тим про що я . Хіба це Ваша думка, чи це чиясь думка яку Ви прийняли ? Ви знавець Корану ? Я ні !!
Тобто я в цьому ключі не можу розважати.
Пробачте :pardon:


Як би м"якше...
Андрію , не дописуйте і не розважайте в тих темах , в яких не розбираєтесь. І слів не вживайте , значення яких не розумієте.
Це просто порада.
Востаннє редагувалось 10 березня 2013, 18:04 користувачем пілігрим, всього редагувалось 1 раз.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення andrey s. » 10 березня 2013, 18:16

Дякую за пораду. :pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 10 березня 2013, 21:18

звичайно, можу задатись ціллю довести всім і вся, що жоден з Вас не розбирається і не володіє термінологією :( але
нагадую собі грішному і прошу кожного зокрема так не робити
а взагалі зі Степаном Бандерою жартував (хоча... безперечно - (с) "у кожному жарті лише доля жарту") і... у мене (щоб дещо... зорієнтуватися, про що мова) запитання: чи знаєте такого хрестоносця, оспіваного в легендах (зі знаком плюс) - Річарда Левяче Серце (друга половина 12 ст.) - він взяв мирне (мусульманське) населення в заложники (близько 3000 людей) і, у звязку з тим, що викуп запізнився, вибив всіх до нога: чим це не тероризм?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення пілігрим » 10 березня 2013, 22:15

Так , християни натворили в історії не менше , а може й більше , ніж представники інших релігій. Але вони робили все це всупереч свїй же доктрині , всупереч християнству.
Мусульманм - терористи роблять ці речі не всупереч повелінням ісламу , а на їх виконання .
Різниця мені здається є.
Щодо миролюбності корану. В корані є й мирні сури. Але це ранні сури. Згідно правил тлумачення корану ( насх ) , якщо аяти корану вступають в суперечність між собою , в силі залишаються аяти , які написані пізніше. Серед всіх сур хронологічно остання - 9 сура. В цю суру входить знаменийтий 5-й аят. Він ще називається "аят меча". Це практично заповіт Магомета , як поступати з немусульманами.
"Когда ж запретные четыре месяца пройдут,
(Мы дозволяем вам) неверных убивать
Везде, где б вы их ни нашли:
Захватывайте (в плен) их, осаждайте (их дома)
И ставьте им засады.
Но коль раскаются они и обратятся,
Молитву будут соблюдать
И будут милостыню править,
Тогда откройте им дорогу, -
Аллах, поистине, прощающ, милосерд!"
Тобто - або смерть , або приймати іслам . Це остання сура. Це діюча сура. ЇЇ ніхто не може відмінити. Алегоричних тлумачень вона не передбачає.
Κύριε ελέησον

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення vitalko » 11 березня 2013, 14:45

пілігрим писав:Так , християни натворили в історії не менше , а може й більше , ніж представники інших релігій. Але вони робили все це всупереч свїй же доктрині , всупереч християнству.
Мусульманм - терористи роблять ці речі не всупереч повелінням ісламу , а на їх виконання .
Різниця мені здається є.
Щодо миролюбності корану. В корані є й мирні сури. Але це ранні сури. Згідно правил тлумачення корану ( насх ) , якщо аяти корану вступають в суперечність між собою , в силі залишаються аяти , які написані пізніше. Серед всіх сур хронологічно остання - 9 сура. В цю суру входить знаменийтий 5-й аят. Він ще називається "аят меча". Це практично заповіт Магомета , як поступати з немусульманами.
"Когда ж запретные четыре месяца пройдут,
(Мы дозволяем вам) неверных убивать
Везде, где б вы их ни нашли:
Захватывайте (в плен) их, осаждайте (их дома)
И ставьте им засады.
Но коль раскаются они и обратятся,
Молитву будут соблюдать
И будут милостыню править,
Тогда откройте им дорогу, -
Аллах, поистине, прощающ, милосерд!"
Тобто - або смерть , або приймати іслам . Це остання сура. Це діюча сура. ЇЇ ніхто не може відмінити. Алегоричних тлумачень вона не передбачає.


А маєте десь лінк на Коран в російськомовному вигляді?
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 11 березня 2013, 17:27

vitalko писав:А маєте десь лінк на Коран в російськомовному вигляді?

а українською не підійде?
:Rose:
тут прошу лінки не подавати.
Надіслав в ПП
але в Піст пропоную не читати :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

о.Володимир K
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 06 березня 2013, 10:27

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Володимир K » 11 березня 2013, 19:20

Дуалiзм свiтоспртйняття муслiма,немае мiсця для милосердя.Свiт у них дiлиться на двое,-"Свiт миру",-краiни мусульманськi;I "Свiт вiйни",-краiни,якi треба завоювати.Причiм все культурне надбання для мусла немае жодного значення. =@

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення пілігрим » 11 березня 2013, 19:40

о.Володимир K писав:Дуалiзм свiтоспртйняття муслiма,немае мiсця для милосердя.Свiт у них дiлиться на двое,-"Свiт миру",-краiни мусульманськi;I "Свiт вiйни",-краiни,якi треба завоювати.Причiм все культурне надбання для мусла немае жодного значення. =@

Про дуалізм можна посперечатись.
Древні іранці були дуалістами . Великий Повелитель Ахурамазда вчив персів говорити правду , поклонятись йому одному , не порушувати клятв. Його злий брат Аріман вічно плутався під ногами і вчив робити все навпаки.
Іслам - релігія одного бога , єдиного бога. Але цей бог дозволяє брехати немусульманам (ат - такійа) , наказує вбивати немусульман і пропонує за твкі "заслуги " рай , суть якого в напиханні шлунка і безперервних любовних утіхах з гуріями ( хто такі гурії достеменно невідомо , але точно не люди).
Вам такі вимоги і такий "рай" ні про що не говорять?
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 11 березня 2013, 21:01

думаю - дискутанти вживають поняття "дуалізму" в різних значеннях
перепрошую за ремарку
передчуваю - цікаво буде читати дискусію, якщо така матиме місце :Rose:
З повагою. о.олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення пілігрим » 11 березня 2013, 21:03

о.Олег писав:думаю - дискутанти вживають поняття "дуалізму" в різних значеннях
перепрошую за ремарку
передчуваю - цікаво буде читати дискусію, якщо така матиме місце :Rose:
З повагою. о.олег

я , звисайно ж , в теологічному
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 11 березня 2013, 21:13

пілігрим писав:
о.Олег писав:думаю - дискутанти вживають поняття "дуалізму" в різних значеннях
перепрошую за ремарку
передчуваю - цікаво буде читати дискусію, якщо така матиме місце :Rose:
З повагою. о.олег

я , звисайно ж , в теологічному

так. Ваш опонент говорив про поділ світу на своїх і чужих. Термін дуалізм не лише богословський :Rose:
знаю, що знаєте
просто відчув потребу прокоментувати
перепрошую, якщо не в тему
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення пілігрим » 11 березня 2013, 21:38

о.Олег писав:так. Ваш опонент говорив про поділ світу на своїх і чужих. Термін дуалізм не лише богословський :Rose:
знаю, що знаєте
просто відчув потребу прокоментувати
перепрошую, якщо не в тему
З повагою. о.Олег

пілігрим писав:Про дуалізм можна посперечатись.

:Rose:
Κύριε ελέησον

igormaks
дописувач
дописувач
Повідомлень: 105
З нами з: 24 листопада 2012, 22:55

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення igormaks » 11 березня 2013, 23:40

Слава Ісусу Христу!
Мусульманська релігія , так вже склалося , асоціюється у мене з гаслом "убей неверного". Що було перед війною в Афганістані - мусульмани шукали серед своїх невірних і убивали їх. Вмішався СРСР - обєдналися проти "невірних християн" ( мусульмани тоді з союзу в Афганістані не воювали ) і почали їх "невірних" убивати , або тих хто попадав у полон - "навертати" в мусульманство , а за відмову знущання і смерть. Вивели війська - далі почали шукати серед своїх "невірних" і далі убивства . Пізніше США пробує встановити демократію- знову "убей неверного " але вже в ширшому розумінні - не тільки на своїй території , а у всьому світі. Я до чого веду - трактування Корану релігійними фанатиками це однозначний конфлікт з усіма хто не підпадає під визначені рамки . Не знаю напевно , як би пішов розвиток історії людства , якби небуло в свій час Христового походу на святу землю. Можливо перебили би себе мусульмани в міжусобних війнах. Але що було то було. Зараз потрібно порозуміння. Чому Бог допускає до Храму Гробу Господнього з 12 сторіччя дві мусульманські родини , окрім збереження нейтралітету між шістьма конфесіями і "бабла" як тут раніше говорилося ? А сходження Благодатного вогню і мусульмани (або іудеї)які ретельно перевіряють Кувуклію на наявність вогню і його джерел, після чого її запечатують ? Що хоче християнам сказати Бог через таку радикальну релігію , як мусульманство ?
З повагою Ігор
Помагати Ісусові двигати хрест!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення ShMariam » 11 березня 2013, 23:52

igormaks писав: А сходження Благодатного вогню і мусульмани (або іудеї)які ретельно перевіряють Кувуклію на наявність вогню і його джерел, після чого її запечатують ?
Про Благодатний вогонь є ціла тема, пропоную почитати тут: viewtopic.php?f=21&t=832.

igormaks писав: Що хоче християнам сказати Бог через таку радикальну релігію , як мусульманство ?
Цікаве запитання. :good:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення пілігрим » 11 березня 2013, 23:55

"9 А Ангол Господній промовив до неї: Вернися до пані своєї, і терпи під руками її!
10 І Ангол Господній промовив до неї: Сильно розмножу потомство твоє, і через безліч буде воно незліченне.
11 І Ангол Господній до неї сказав: Ось ти зачала, і сина породиш, і назвеш ім'я йому Ізмаїл, бо прислухавсь Господь до твоєї недолі.
12 А він буде як дикий осел між людьми, рука його на всіх, а рука всіх на нього. І буде він жити при всіх своїх браттях." Буття ,16
Це пророцтво відносять до мусульман.
Збулось
Κύριε ελέησον

igormaks
дописувач
дописувач
Повідомлень: 105
З нами з: 24 листопада 2012, 22:55

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення igormaks » 12 березня 2013, 00:16

ShMariam писав:
igormaks писав: А сходження Благодатного вогню і мусульмани (або іудеї)які ретельно перевіряють Кувуклію на наявність вогню і його джерел, після чого її запечатують ?
Про Благодатний вогонь є ціла тема, пропоную почитати тут: viewtopic.php?f=21&t=832.
:good:

Дякую перечитав про Благодатний вогонь у наведеній темі . Але я про мусульман ?
Помагати Ісусові двигати хрест!

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення пілігрим » 12 березня 2013, 00:36

А що хотів сказати через виривання сердець на честь Кетцалькоатля , чи обрядову проституцію на честь Іштар ? Через розділ Церкви , через концетрацію нафтових родовищ в Ірані і в Аравії (без нафти не було б Бен Ладена , а ваххабіти возились би досі на ішаках , а не на ламборджіні).) ?
Подумати страшно. Його думки - не наші думки.
Κύριε ελέησον

igormaks
дописувач
дописувач
Повідомлень: 105
З нами з: 24 листопада 2012, 22:55

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення igormaks » 12 березня 2013, 01:36

пілігрим писав:А що хотів сказати через виривання сердець на честь Кетцалькоатля , чи обрядову проституцію на честь Іштар ? Через розділ Церкви , через концетрацію нафтових родовищ в Ірані і в Аравії (без нафти не було б Бен Ладена , а ваххабіти возились би досі на ішаках , а не на ламборджіні).) ?
Подумати страшно. Його думки - не наші думки.

Що стосується Кетцалькоатля та Іштар , то біля Гробу Господнього їх точно немає . Тема - мусульманство та його цілі. А ось нафтові родовища в Ірані і в Аравії мають опосередковано відношення до мусульманства. За бажанням можете задуматися і над цим допустом Божим. Що до думок ( я так зрозумів Бога?!) то дійсно його думки - не наші думки . Але мова не про думки , а про те що все ж таки хоче сказати нам Бог через мусульман біля Гробу Господнього , через мусульманство як таке ?
Помагати Ісусові двигати хрест!


Повернутись до “Інші релігії”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей