Сатанізм

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Сатанізм

Повідомлення Максим Борець » 30 січня 2012, 20:59

Недавно поставив WINDOWS 7 black&white. Сама штука хороша, але назва наводить на певні роздуми. Справа в старому доброму принципі "єдності і боротьби протилежностей", що його, як відомо, до небес піднімали в СРСР. Саме з цього принципу сатаністи виводять логіку поклоніння дияволу - мовляв, Бог і диявол - просто напросто дві рівноцінні протилежності, тож немає значення, кому поклонятися. Вони вважають, що існування Бога свідчить про існування Його супротивника.
Насправді, не мені пояснювати, існування диявола точно вказує на існування його Творця, і у жодному разі не навпаки.

Андрій85
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 22 червня 2010, 22:16

Re: Сатанізм

Повідомлення Андрій85 » 31 січня 2012, 18:14

Якщо взяти сатанізм, як явище в сучасному суспільстві, то тут варто виділити декілька моментів. Є сатаністи ідейні - здебільшого, досить освічені і інтелектуально розвинені люди, які перейнялися ідеями Лавея, але чомусь вони не змогли зрозуміти, що Лавей створив досить вдалий комерційний проект, а вони, якщо говорити сучасною мовою "піддалися на рекламу". Їм щось бракувало в їхньому житті, матеріальні блага в них є, в голові не порожньо, але вони стали жертвами моди, вони вважають, що шукати Бога в своєму житті є ознакою поганого тону і вирішили шукати диявола. З одного боку шкода таких людей - вони мучаються від того, що не бачать якогось сенсу в житті, і розуміють самі чудово, що сатанізм - це лише маска, яку вони одягають пред зовнішнім світом, але серед них є і такі, які свято у все це вірять. Свої ідеї не пропагують, а обговорюють все це на закритих зібраннях і тихенько вдома читають відповідну літературу. Для них сатана - це не особа, а персоніфікація певних ідей, персоніфікація бунту проти певних норм. Друга група - це екзальтовані особи, досить часто з доволі низьким рівнем інтелкту, підлітки із важкими долями чи віддані самі собі, бо їхні батьки занадто зайняті. Це вони влаштовують оргії на цвинтарях, руйнують склепи і нищать символи християнства, мучать тварин. Частина з них переростає це, частинає спивається чи стає наркоманами, частинає стає рабами очільників секти, які їх всіляко зомбують. Третій тип - найогидніший і найбільш небезпечний - дияволопоклонники (демонопоклонники). Вони чинять зло заради зла, вони поклоняються злу, як особі і чудово розуміють що Бог - це любов і добро, а сатана- зло, але їх приваблює зло. Вони здатні на все, включно із вбивством і жертвопринесеннями, практикують чорну магію, як і попередні дві групи. Але найгірше те, що зараз сатанізм проникає у владні ешелони, адже за тими всіма групами хтось стоїть і покриває їх. Як на мене, поширення таких явищ свідчить про наближення руйнації цього світу у тому вигляді, до якого ми звикли. Колись це все, не лише сатанізм, але всі негативні явища перейдуть так звану точку неповернення і відбудуться якісь зміни, в кращу чи в гіршу сторону - лише Богу відомо. Але існуюча система вже занадто сильно розхитана і тріщить по швах...

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Сатанізм

Повідомлення Максим Борець » 02 лютого 2012, 21:52

Я саме про тих останніх - про свідомих дияволопоклонників.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Сатанізм

Повідомлення andrivovk » 02 лютого 2012, 22:50

Проктер энд Гэмбл» являются последователями церкви сатаны


В 1970 году церковь сатаны была принята в Национальный совет церквей США. При Пентагоне наряду с другими конфессиями был представлен главный капеллан церкви сатаны, под руководством которого состояло около сотни капелланов-сатанистов, обслуживающих нужды вооруженных сил США .

Американские президенты почти всегда оказывали сатанизму негласную поддержку. Однако начиная с президента Рейгана эта поддержка приобрела открытый характер. В 1987 году Рейган публично признал «важную роль сатанизма в современной американской жизни» и высказался за необходимость учитывать интересы этой части избирателей. Администрация Рейгана приняла ряд решений, расширяющих права сатанистов :

не допускать нарушения прав сатанистов при приеме на государственную службу, в том числе и на правительственные посты;
привлекать к консультированию президента и правительственных органов «ведущих американских предсказателей, оккулистов и некромантов»;
не допускать в государственные документы и материалы слов и выражений, оскорбляющих чувства сатанистов .
По данным исследователя сатанизма Дж. Бренана, в США существуют около 8 тыс. «собраний» сатанистов , объединяющих около 100 тыс. сатанистов . Американские сатанисты имеют множество филиалов своих организаций в большинстве стран Западной Европы, Латинской Америки, а также в Канаде, Австралии, Новой Зеландии и России. Сатанизм прочно вошел в жизнь американской молодежи. В судах США регулярно проходят процессы по делам, связанным с сатанизмом и ритуальными убийствами, главными обвиняемыми в которых бывают молодые сатанисты . Для большей части молодых людей своего рода введением в сатанизм является праздник Хеллуин…. Недаром американская церковь сатаны открыто провозгласила этот день своим праздником, который, по ее замыслам, должен быть используем в целях свидетельства о сатане. В большинстве сатанинских сект рок-музыка (особенно тяжелый рок) является своего рода прелюдией ритуала поклонения сатане.

Новейшие сатанинские веяния коснулись не только американского правительства, но и крупнейших корпораций. Так, 1 марта 1990 года на одном из шоу американского телеведущего Фила Донахью выступили руководители корпорации « Проктер энд Гэмбл». Они сообщили телезрителям, что являются последователями церкви сатаны и отчисляют на ее поддержку часть своей прибыли. На вопрос Донахью , а не боятся ли руководители корпорации повредить таким признанием своему бизнесу, сатанисты ответили: «В Соединенных Штатах нет стольких христиан, чтобы причинить нам вред».

После этого выступления в США начались протесты и сбор подписей за бойкот товаров сатанинской корпорации. Однако американское правительство сразу же стало на сторону сатанистов, разъяснив подписантам, что они нарушают закон США о правах религиозных меньшинств.

Когда читаешь о сатанизме, кажется, что ты читаешь произведение о будущем какого-то сумасшедшего, помешавшегося на фильмах ужасов. В воспаленном воображении автора возникли картины, которых быть не может. Но в действительности это не бред сумасшедшего о будущем, это сегодняшняя реальность.


http://www.babyblog.ru/community/post/pravoslav/669835

Але ось інформація з Вікіпедії.

Эмблема компании

Procter & Gamble столкнулась с неожиданным муссированием своего имени в 80-х годах XX века, когда в американском обществе стали распространяться легенды о том, что тогдашняя эмблема компании являлась сатанистским символом. Такое мнение высказывалось на одной из трактовок текста из Библии (Откровение Иоанна Богослова, 12:1):

«And there appeared a great wonder in heaven; a woman clothed with the sun, and the moon under her feet, and upon her head a crown of twelve stars»

Несмотря на то, что на эмблеме изображён мужчина, а не женщина, и 13 звёзд вместо 12, среди населения передавалась легенда о том, что здесь зашифрованы сатанистские символы.

Также одно время циркулировал слух о том, что якобы президент Procter & Gamble выступил в телевизионном шоу Фила Донахью с рассказом о том, что он является членом секты сатанистов, и это отражено в логотипе компании. Естественно, эти слухи не имели под собой основания — руководитель P&G никогда не участвовал в данном телешоу и не делал подобных заявлений. В 2007 году, после 12 лет судебных разбирательств, судом Солт-Лейк-Сити был признан факт распространения двумя дистрибьюторами Amway ложных слухов о связи P&G с сатанизмом. Виновные были приговорены к штрафу в размере 19,25 млн долларов[12]

В итоге, несмотря на то, что сторонниками «версии сатанизма» не было предоставлено никаких доказательств этого, P&G, дабы избежать ненужной шумихи сменила эмблему на нынешнюю, представляющую собой лишь две первые буквы названия. В то же время, прежняя эмблема продолжает появляться в конце каждого телевизионного рекламного ролика компании в Гонконге и Китае. Также старое лого все ещё изображается на картонных коробках, в которых Procter & Gamble поставляет свою продукцию в магазины.

http://ru.wikipedia.org/wiki/Procter_%26_Gamble
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Сатанізм

Повідомлення andrey s. » 03 лютого 2012, 18:37

Максим Борець писав:Я саме про тих останніх - про свідомих дияволопоклонників.

Знаєте таких у житті???(знайомі, знайомі знайомих, знайомі знайомих знайомі, чи будь як???)
Дякую.
Ага, і друге запитання: Як вважаєте, зараз ми не чинимо так, як цього очікують від нас???...
тобто; за що(проти чого) боролись на те і напоролись...(народне чукотське прислівя :) )

Якось самі створюєм ті протилежності, тобто якщо не створюєм, то утвержуємо своєю увагою.
Бо якщо без причини згадувати :evil: , віддавати свою увагу, то маю такі побоювання, що король брехні цим неодмінно скористається.
Моя покійна Бабця(Нехай спочиває в Мирі, Світла Їй Память) казала: Не можна дітька просто так поминати..(а що таке "просто так", це вже індевідуальне сприйняття, бачення)
От зараз собі думаю :oops: , міркую :) , чи не даревно я то зробив, задав ці питання Вам, в такій формі....(сподіваюсь що ні....бо відповіді від Вас не очікую, тобто не розраховую на неї, думки...., на розгляд форумчан, без якоїсь крайності і категоричності.)
Ще раз дякую.
Востаннє редагувалось 03 лютого 2012, 18:48 користувачем andrey s., всього редагувалось 1 раз.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Сатанізм

Повідомлення Максим Борець » 03 лютого 2012, 18:46

andrey s. писав:Знаєте таких у житті???(знайомі, знайомі знайомих, знайомі знайомих знайомі, чи будь як???)


На щастя, не знаю.

andrey s. писав:Ага, і друге запитання: Як вважаєте, зараз ми не чинимо так, як цього очікують від нас???...
Якось самі створюєм ті протилежності, тобто якщо не створюєм, то утвержуємо своєю увагою.


Та чому ж? Ви, певно, просто неправильно мене зрозуміли - ми просто розмовляємо про філософську доктрину цих нещасних заблудших дітей Божих, про підгрунтя їх відступництва від істини.

andrey s. писав:Бо якщо без причини згадувати :evil: , віддавати свою увагу, то маю такі побоювання, що король брехні цим неодмінно скористається.


На жаль, не без причини - явище демонопоклонництва дедалі більше поширюється, ми тут просто спілкуємося з тією метою, щоб продовжувати справу Христових апостолів завтра на вулиці - і для того ми, як на війні, повинні знати якнайбільше про противника.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Сатанізм

Повідомлення andrey s. » 03 лютого 2012, 19:09

Максим Борець писав:На щастя, не знаю.


От і я не знаю, скільки прожив(це не так вже і багато, але трішки людей побачив...), і не знаю когось, хто ними є.
От собі і думаю, скільки людей знайомих, приятилів, товаришів, і у них так само є свої, а у тих є ще так само...
І нема, не чув.(явних) :pardon:
А тому, якщо так, то для чого мені це, ця турбота....
І чи турбота це взагалі, чи не іграшка я???(це я зараз у себе запитую).
Вашу відповідь я почув, розумію про що Ви.
А Ви мене???
Забуття їм, і крапка...звісно якщо це не жива конкретна людина, яку я знаю чи чув за неї, щоб донести, що ніколи не пізно покаятись, і завтра може і не бути, Богу таке буде Любо, і Він це прийме.
А ось так абстрактно, безособово...
Чи не в спокусу мені, і не в поміч .......???(то я знов у себе запитую)
Думаю з цього приводу запитаннь для себе вистачить.
Дякую за Вашу думку.
З Богом...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Сатанізм

Повідомлення Максим Борець » 05 лютого 2012, 17:22

Пишіть ще щось 8)

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Сатанізм

Повідомлення andrivovk » 05 лютого 2012, 18:05

Максим Борець писав:Пишіть ще щось 8)

ЛЮДИ ПОГИБЕЛИ.cатанизм в России: попытка анализа http://www.wco.ru/biblio/books/ludipog1/Main.htm
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Сатанізм

Повідомлення andrey s. » 05 лютого 2012, 18:15

Тут(на форумі) нема такого смайлика, який на мою думку доречний.
Все.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Сатанізм

Повідомлення Максим Борець » 10 лютого 2012, 19:38

andrivovk писав:ЛЮДИ ПОГИБЕЛИ.cатанизм в России: попытка анализа http://www.wco.ru/biblio/books/ludipog1/Main.htm


Ох, прочитав майже до кінця...
Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас грішних недостойних рабів Твоїх!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Сатанізм

Повідомлення andrivovk » 10 лютого 2012, 19:47

Уривок із книги о.І.Козовика "Екзорцизм: міф чи реальність?" http://www.banderivets.org.ua/?page=pag ... c/zmistc49
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Сатанізм

Повідомлення Bohdan_ » 11 лютого 2012, 23:49

бачу паніка з віндовс 7. а що скажете на таке місто АСТАНА - ПОМІНАЙТЕ 2 ПЕРШІ БУКВИ ЩО ПОЛУЧИТСЯ?

І тепер глянте які будови.

http://www.google.com/search?q=ASTANA&h ... 53&bih=500


:D :D

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Сатанізм

Повідомлення luksander » 11 лютого 2012, 23:50

:pardon:
Професор в університеті поставив своїм студентам таке питання:

— Все, що існує, створене Богом?

Один студент сміливо відповів:

— Так, створене Богом.

— Бог створив все? — запитав професор.

— Так, сер, — відповів студент.

Професор запитав:

— Якщо Бог створив все, значить, Бог створив зло, раз воно існує. І, згідно того принципу, що наші справи визначають нас самих, значить, Бог є зло. Студент принишк, почувши таку відповідь.

Професор був дуже задоволений собою, що він ще раз зумів довести студентам, що віра в Бога — це міф. Ще один студент підняв руку і сказав:

— Можу я поставити вам питання, професор?

— Звичайно, — відповів професор. Студент піднявся і запитав:

— Професор, холод існує?

— Що за питання? Звичайно, існує. Тобі хіба ніколи не було холодно?

Студенти засміялися над питанням молодої людини.

Молода людина відповіла:

— Насправді, сер, холоду не існує. Відповідно до законів фізики, те, що ми вважаємо холодом, насправді є відсутністю тепла. Людину або інший об’єкт можна вивчити на предмет того, чи має він або передає енергію. Абсолютний нуль (-460 градусів за Фаренгейтом) є повна відсутність тепла. Вся матерія стає інертною і нездатною реагувати при цій температурі. Холоду не існує. Ми створили це слово для опису того, що ми відчуваємо за відсутності тепла.

Студент продовжив:

— Професор, темрява існує?

Професор відповів:

— Звичайно, існує.

Студент відповів:

— Ви знову не маєте рації, сер. Темряви також не існує. Темрява, насправді, є відсутність світла. Ми можемо вивчити світло, але не темряву. Ми можемо використовувати призму Ньютона, щоб розкласти біле світло на безліч кольорів і вивчити різну довжину хвиль кожного кольору. Ви не можете виміряти темряву. Простій промінь світла може увірватися в світ темряви і освітити його. Як ви можете дізнатися, наскільки темним є який-небудь простір? Ви вимірюєте, яка кількість світла представлена. Чи не так? Темрява — це поняття, яке людина використовує, щоб описати, що відбувається за відсутності світла.

Врешті-решт, молода людина запитала професора:

— Сер, зло існує?

Цього разу невпевнено, професор відповів:

— Звичайно, як я вже сказав, ми бачимо його щодня. Жорстокість між людьми, безліч злочинів і насильство по всьому світу. Ці приклади є нічим іншим, як проявом зла.

На це студент відповів:

— Зла не існує, сер, або, принаймні, його не існує для нього самого. Зло — це просто відсутність добра. Воно схоже на темряву і холод — слово, створене людиною, щоб описати відсутність добра. Бог не створював зла. Зло непорівнюване з вірою або любов’ю, які втілюють світло і тепло. Зло — це результат відсутності в серці людини добра і Божественної любові. Це на зразок холоду, який наступає, коли немає тепла, або на зразок темряви, яка наступає, коли немає світла.
Професор сів. Ім’я молодого студента було — Альберт Ейнштейн.

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Сатанізм

Повідомлення Максим Борець » 12 лютого 2012, 20:15

Bohdan_ писав:бачу паніка з віндовс 7. а що скажете на таке місто АСТАНА - ПОМІНАЙТЕ 2 ПЕРШІ БУКВИ ЩО ПОЛУЧИТСЯ?

І тепер глянте які будови.

http://www.google.com/search?q=ASTANA&h ... 53&bih=500


:D :D



З буквами - це просто каламбур, що має місце лише в українській мові, а будівлі вам чим не подобаються? Нам би таких...

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Сатанізм

Повідомлення Bohdan_ » 12 лютого 2012, 22:00

Максим Борець писав:
Bohdan_ писав:бачу паніка з віндовс 7. а що скажете на таке місто АСТАНА - ПОМІНАЙТЕ 2 ПЕРШІ БУКВИ ЩО ПОЛУЧИТСЯ?

І тепер глянте які будови.

http://www.google.com/search?q=ASTANA&h ... 53&bih=500


:D :D



З буквами - це просто каламбур, що має місце лише в українській мові, а будівлі вам чим не подобаються? Нам би таких...



та я просто так сказав. :) може вже і відео є на ютубі де астана і з будівлею трикутника як масонске місто :) просто жарти нічого білшого. ви бачите сатанізм в чорному білому я бачу (жарт) в назві місті астана і її будовах :D

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Сатанізм

Повідомлення о.Олег » 12 лютого 2012, 22:15

Bohdan_ писав:... просто жарти нічого білшого. ви бачите сатанізм в чорному білому я бачу (жарт) в назві місті астана і її будовах :D

:D на Кайманових островах є містечко з промовистою назвою Hell (себто Ад).
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Сатанізм

Повідомлення о.Олег » 12 лютого 2012, 22:33

сєло такоє на Русі
Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Сатанізм

Повідомлення Bohdan_ » 12 лютого 2012, 22:37

о.Олег писав:
Bohdan_ писав:... просто жарти нічого білшого. ви бачите сатанізм в чорному білому я бачу (жарт) в назві місті астана і її будовах :D

:D на Кайманових островах є містечко з промовистою назвою Hell (себто Ад).


:) вово людська фантазія стільки може придумати що огого :) то як анекдот хочеш розмішити Бога розкажи йому свої плани :)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Сатанізм

Повідомлення ShMariam » 14 лютого 2012, 19:20

Максим Борець писав:Недавно поставив WINDOWS 7 black&white. Сама штука хороша, але назва наводить на певні роздуми. Справа в старому доброму принципі "єдності і боротьби протилежностей", що його, як відомо, до небес піднімали в СРСР. Саме з цього принципу сатаністи виводять логіку поклоніння дияволу - мовляв, Бог і диявол - просто напросто дві рівноцінні протилежності, тож немає значення, кому поклонятися. Вони вважають, що існування Бога свідчить про існування Його супротивника.
Насправді, не мені пояснювати, існування диявола точно вказує на існування його Творця, і у жодному разі не навпаки.

Напевно зрозуміло з моїх попередніх дописів, що я вважаю зайвим так закликлюватися на таких дрібницях як поєднання чорного і білого...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Сатанізм

Повідомлення andrivovk » 14 лютого 2012, 22:57

ShMariam писав:
Максим Борець писав:Недавно поставив WINDOWS 7 black&white. Сама штука хороша, але назва наводить на певні роздуми. Справа в старому доброму принципі "єдності і боротьби протилежностей", що його, як відомо, до небес піднімали в СРСР. Саме з цього принципу сатаністи виводять логіку поклоніння дияволу - мовляв, Бог і диявол - просто напросто дві рівноцінні протилежності, тож немає значення, кому поклонятися. Вони вважають, що існування Бога свідчить про існування Його супротивника.
Насправді, не мені пояснювати, існування диявола точно вказує на існування його Творця, і у жодному разі не навпаки.

Напевно зрозуміло з моїх попередніх дописів, що я вважаю зайвим так закликлюватися на таких дрібницях як поєднання чорного і білого...

Чорно-білий телевізор - зло. :shock:Чорно-білі фото - теж.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Сатанізм

Повідомлення Максим Борець » 15 лютого 2012, 22:00

viewtopic.php?f=8&t=2644&start=30#p43260

Давайте не зациклюватися на кольорах(я трошки писав про моє трактування цієї проблеми в розділі "Комп’ютер і проблеми з ним"), а просто подивимося на картинку запуску - хоча модератор із зрозумілих причин напевне видалить посилання...

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... wpgaAts4ig

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Сатанізм

Повідомлення о.Олег » 16 лютого 2012, 09:25

Максим Борець писав:http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=8&t=2644&start=30#p43260

Давайте не зациклюватися на кольорах(я трошки писав про моє трактування цієї проблеми в розділі "Комп’ютер і проблеми з ним"), а просто подивимося на картинку запуску - хоча модератор із зрозумілих причин напевне видалить посилання...

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... wpgaAts4ig

переглянув: ні - не видалить (у модератора сусідка ще не так навіть вимальовується і друзів має модератор готів і байкерів :D - глибоких молодих християн з таким-от "прівєтом" :o )
А якщо серйозно - зайдіть на будь-яку вечірку і ця картинка (незалежно - хлопець там, чи дівчинка :) ) Вам видасться навіть досить скромною :(
Ще раз повторюся - "піплз хаває", от і нмсд промовисті реклами з використанням символів, близьких цільовій авдиторії :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Сатанізм

Повідомлення Максим Борець » 16 лютого 2012, 19:52

о.Олег писав:Ще раз повторюся - "піплз хаває", от і нмсд промовисті реклами з використанням символів, близьких цільовій авдиторії :(


То-то - це з нас роблять цю цільову аудиторію - німих споживачів продукції, які не здатні адекватно оцінити її не те що символічність, але навіть і функціональність, а навіть якщо й здатні, то не можуть вдень з ліхтарем знайти альтернативу(і я не лише про мій конкретний випадок з "віндом").

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Сатанізм

Повідомлення andrivovk » 29 лютого 2012, 21:29

Екзорцист Василь Пантелюк: «Біси у Донецьку та Одесі однакові» http://www.credo-ua.org/2011/03/42585
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Сатанізм

Повідомлення Максим Борець » 24 квітня 2012, 17:21

В Італії відбувається повальне захоплення ідеями сатанізму.

http://focus.ua/foreign/228102/

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Сатанізм

Повідомлення andrey s. » 24 квітня 2012, 19:31

andrivovk писав:Екзорцист Василь Пантелюк: «Біси у Донецьку та Одесі однакові» http://www.credo-ua.org/2011/03/42585

:ROFL: , я не знаю чому, але я сміюсь до тепер....(доречі, я посилання не дивився, може там і не до сміху, я про назву)
Сказав як відрізав,,,,,,,, :D
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Сатанізм

Повідомлення о.Олег » 18 серпня 2014, 14:58

дожилися - в Україні офіційно зареєстрована церква сатани :( http://www.catholic-media.org/ua/index. ... mid=100014
:(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Сатанізм

Повідомлення прочанка » 18 серпня 2014, 15:49

о.Олег писав:дожилися - в Україні офіційно зареєстрована церква сатани :( http://www.catholic-media.org/ua/index. ... mid=100014
:(

я теж читала... Юристи... помилились..., виявляється. Зареєстрували "щось"
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Сатанізм

Повідомлення прочанка » 18 серпня 2014, 16:02

і це неймовірно..., що в нашій землі так оживилось всесвітнє зло.

Храм нечистої сили будують цілком легально, тобто папери за підписом начальника регіонального підрозділу юстиції України. В документах - дозвіл на діяльність. Ця структура іменує себе як релігійна організація "Божичі". Тільки бог у них зовсім не звичайний. Про них вже розповідали кілька українських телеканалів: день відкритих дверей "Церква сатани" провела в так звану Вальпургієву ніч, тоді ж були і перші жертвопринесення. http://ua.golos.ua/suspilstvo/14_08_17_ ... rkov_video

Свій сатанинський будинок вони незабаром добудують, але в Київ поки учасники цього руху не збираються.

А ось послідовники всеукраїнського духовного центру "Відродження" ще в середині липня читали свої незвичайні молитви у київської адміністрації. Тоді адепти молилися за нового президента.

Там, де зародилася Київська Русь, всіляко намагаються зменшити популярність православ'я. Багато політиків сповідують інші релігії. Як відомо, Олександр Турчинов поєднує діяльність у Верховній Раді з проведенням зустрічей в церкви баптистів. Прем'єр Арсеній Яценюк - послідовник саєнтологів, американської організації, яку в багатьох країнах вважають сектою.

Нагадаємо, в Україні в 1990 році з'явилася сумнозвісна секта "Біле братство". Тоді журналістка з Дніпропетровська Марина Мамонова заявила, що бачила Бога і їй доручена особлива місія. Пророкувала кінець світу в 1993 році, але його не сталося, організаторів секти засудили. Після погашення судимості Мамонова вийшла на свободу. Від її діяльності постраждали тисячі людей в Україні, Росії, Білорусії та Казахстані. На Майдані 2004 року популярність придбала церква "Посольство боже". Народжений в Нігерії Сандей Аделаджа після білоруського вузу поїхав не на батьківщину, а чомусь в Київ. В українській столиці він почав свою проповідницьку діяльність. В 1996 році в його організацію вступив бізнесмен і майбутній міський голова Києва Леонід Черновецький.
Не бійтеся!


Повернутись до “Інші релігії”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей