Демократія

історія, філософія, мови, економіка...

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Демократія

Повідомлення viter » 16 листопада 2010, 00:10

Сергій Трегубенко писав: А якщо до Бога та його вчення ставитися, як до повсякденного керівництва до дії, то це не суперечитиме вченню Католицької Церкви?

Ні звичайно. Так і треба робити.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Сергій Трегубенко
новик
новик
Повідомлень: 16
З нами з: 04 листопада 2010, 18:38
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Демократія

Повідомлення Сергій Трегубенко » 18 березня 2011, 15:27

Не знайшов відповідної теми, тому пишу тут:
Сьогодні українцям потрібна така Церква, котра навчить людей світоглядної мудрості в земному житті, навчить тим світоглядним основам, котрі дозволять збудувати досконале суспільство та квітучу країну. Відповідними якостями має бути наділений і Глава Церкви, така потреба дня. До речі, саме завдяки своїм мудрим порадам українцям в світоглядній царині, здобув таку пошану до себе та вцілому до УГКЦ Блаженійший Любомир Гузар.
На мій погляд, найкращою кандидатурою на посаду глави УГКЦ є о.Борис Гудзяк.
Тому прохання до тих, хто буде приймати участь в обранні - пам'ятайте, що від вашого голосування залежить дуже багато, в тому числі й доля України, й значною мірою доля світу. Прошу бути свідомими своєї відповідальності.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Демократія

Повідомлення Олюнька » 22 березня 2011, 13:24

Сергій Трегубенко писав:Сьогодні українцям потрібна така Церква, котра навчить людей світоглядної мудрості в земному житті, навчить тим світоглядним основам, котрі дозволять збудувати досконале суспільство та квітучу країну.

Здається, ви не зовсім розумієте що таке Церква і для чого вона взагалі. :oops:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Сергій Трегубенко
новик
новик
Повідомлень: 16
З нами з: 04 листопада 2010, 18:38
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Демократія

Повідомлення Сергій Трегубенко » 24 березня 2011, 17:22

Олюнька писав:Здається, ви не зовсім розумієте що таке Церква і для чого вона взагалі. :oops:


Дякую за відповідь, Олюнька. Звісно, не лише для цього, але що для формування християнського світогляду людей, то це точно! Чи я помиляюся? В будь-якому випадку буду вдячний за аргументацію Вами Вашого висловлювання. :)

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Демократія

Повідомлення romanm » 18 травня 2011, 09:43

Церква не зважає на те, що відбувається сьогодні і що потрібно Україні завтра. Бо Вона, Церква, не є закритою в границях однієї країни. Бачите, для України був би добре о. Гудзяк, а нпр., для Канади о.Такий - то, для Аргентини- ще якийсь. Св. Дух надихає в такі моменти і той пастир , який стає Главою Церкви, є тим хто є необхідний в цей момент. Принаймі вірю в це.

Аватар користувача
Сергій Трегубенко
новик
новик
Повідомлень: 16
З нами з: 04 листопада 2010, 18:38
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Демократія

Повідомлення Сергій Трегубенко » 22 грудня 2011, 22:56

Давно не був на цьому гідному поваги форумі. І привела мене сьогодні сюди велика занепокоєність.
Так вже сталося, що найкращим випало прокладати іншим шлях в майбутнє. Свого часу це робив Ісус Христос, сьогодні в Україні духовну й світоглядну звитягу чинить Блаженнійший Любомир. Навіть не з духовних, а й з чисто адміністративних поглядів, важко переоцінити той внесок, котрий мудрістю Блаженнійшого Любомира сприяв зростанню УГКЦ в Україні. Я добре розумію, що далеко не всім по силам нести найтяжчу в світі ношу, але все ж, хочу спитати, чи є серед священників УГКЦ гідні світоглядної мудрості свого вчителя учні? Чи є з ким поспілкуватися на найважливіші світоглядні питання?
Україна сьогодні переживає дуже важкі часи духовної реабілітації, і здатні вести українців в краще майбутнє поводирі більш ніж на вагу золота.
Сподіваюся серед вас знайти багатьох і багатьох вірних учнів та послідовників мудрості Блаженнійшого Любомира.
Сподіваюся зустрічі на даному форумі, моєму профілі в Facebook чи контактам через пошту [email protected].


Повернутись до “Гуманітарні дисципліни”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей