Гомосексуалізм

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 06 липня 2016, 16:57

Ігор В писав:Читав в Новому Завіті, щоб не молитися за тих, що грішать смертним гріхом, правда не можу зараз знайти те місце.

"На смерть". Але не впевнена, що йдеться конкретно про тяжкий гріх, а не напр. про гріх хули на Святого Духа.
І навіть якщо просто про тяжкий, то не значить, що для нас це актуально (може то була пасторальна настанова для людей того часу, зараз обставини змінилися). В будь-якому разі грішниками в контексті НЗ називалися в першу чергу ті, що тяжко грішать (а сказано молитися за грішників).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Ігор В
дописувач
дописувач
Повідомлень: 106
З нами з: 27 вересня 2012, 10:33
Звідки: м. Тернопіль

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Ігор В » 07 липня 2016, 11:21

Там сказано молитися за грішників, але не за тих, які грішать гріхом на смерть.Як правильно витлумачити ці слова не знаю, а вільних домислів не хочу робити.

igormaks
дописувач
дописувач
Повідомлень: 105
З нами з: 24 листопада 2012, 22:55

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення igormaks » 10 липня 2016, 22:03

ShMariam писав:Різницю між любов'ю і пристрастю треба пояснювати. Не лише гомо-, всім. І підліткам в першу чергу. (В любові і пристрасті хімія не та сама :) )

Згідний з Вами , підліткам в першу чергу таке треба пояснювати. Хоча кількість гормонів при любові і пристрасті можливо і різна (в мл.чи як там вимірюється) , а можливо і така сама,але є ще Божественне таїнство співучасті творіння з Богом ,реалізацією Божественного задуму . Цього у гомо- відсутнє на всі 100
Помагати Ісусові двигати хрест!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 10 липня 2016, 22:17

igormaks писав:
ShMariam писав:Різницю між любов'ю і пристрастю треба пояснювати. Не лише гомо-, всім. І підліткам в першу чергу. (В любові і пристрасті хімія не та сама :) )

Згідний з Вами , підліткам в першу чергу таке треба пояснювати. Хоча кількість гормонів при любові і пристрасті можливо і різна (в мл.чи як там вимірюється) , а можливо і така сама,але є ще Божественне таїнство співучасті творіння з Богом ,реалізацією Божественного задуму . Цього у гомо- відсутнє на всі 100

Почнемо з того, що гормони при любові і пристрасті різні (якщо вже так захотілося заглибитися у фізіологію). І суть любові (тої, що окситоцинова) - в тому, щоб не "я", а коханий був щасливий. Пояснюємо адекватно, що таке щастя з перспективи вічності і (якщо це була справжня любов :) ) проблема відпаде (тобто теоретично відпаде, а людина ще довго може мучитися).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

igormaks
дописувач
дописувач
Повідомлень: 105
З нами з: 24 листопада 2012, 22:55

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення igormaks » 10 липня 2016, 23:03

ShMariam писав:
igormaks писав:
ShMariam писав:Різницю між любов'ю і пристрастю треба пояснювати. Не лише гомо-, всім. І підліткам в першу чергу. (В любові і пристрасті хімія не та сама :) )

Згідний з Вами , підліткам в першу чергу таке треба пояснювати. Хоча кількість гормонів при любові і пристрасті можливо і різна (в мл.чи як там вимірюється) , а можливо і така сама,але є ще Божественне таїнство співучасті творіння з Богом ,реалізацією Божественного задуму . Цього у гомо- відсутнє на всі 100

Почнемо з того, що гормони при любові і пристрасті різні (якщо вже так захотілося заглибитися у фізіологію). І суть любові (тої, що окситоцинова) - в тому, щоб не "я", а коханий був щасливий. Пояснюємо адекватно, що таке щастя з перспективи вічності і (якщо це була справжня любов :) ) проблема відпаде (тобто теоретично відпаде, а людина ще довго може мучитися).

Якщо я Вас правильно зрозумів , то окситоцин — гормон любові ? А який тоді гормон пристрасті ? Ось тут https://www.b17.ru/article/narushenie/ про "окситоцинову любов". Цікаво на мою думку.
Помагати Ісусові двигати хрест!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 11 липня 2016, 06:14

Чисто пристасть - естрогени/андрогени, закоханість - дофамін. Але й "окситоцинова" любов не завжди чиста... (егоїзм)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

igormaks
дописувач
дописувач
Повідомлень: 105
З нами з: 24 листопада 2012, 22:55

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення igormaks » 12 липня 2016, 22:31

ShMariam писав:Чисто пристасть - естрогени/андрогени, закоханість - дофамін. Але й "окситоцинова" любов не завжди чиста... (егоїзм)

Тепер ідея для вчених - розробити "тестер любові" , який би аналізував кількість гормонів і видавав - "любов" "пристрасть" "закоханість" "егоїзм" . Уявляєте наскільки би все просто було в "сердечних питаннях". Жарт звичайно. Але таке можливе , зважаючи на сучасні технології. Якщо по темі, то пробую сказати , що вироблення гормонів проходить і під дією духовних чинників (дух панує над тілом). Зрештою до цього і веде релігія. Виходячи з цього можна допустити , що нечисті духи також можуть впливати на тіло , стимулюючи виділення того ж гормону любові окситоцину . Це як бізнес "Ти людино мені душу , а я тобі феноменальні відчуття (стимулюю виділення потрібного гормону)" "Ти людино навертаєшся до Бога, то отримуй гормон страху , невдоволення" . До речі це пов'язано і з темою знаків кінця світу. Чому б не вживити людині чіп , який би стимулював виділення гормонів і на гормональному рівні керувати людиною. Але чи то вже буде Людина в розумінні задуму Божого? Стосовно гомо- , то потрібно розуміти , що вони на якомусь етапі свого життя , будучи спокушувані нечистими духами, добровільно дали дозвіл на такий "бізнес". Тому вони отримують стимуляцію гормону любові , але за то розплачуються життям вічним. А ще нівелюють задум Божий - Людину і це дійсно страшно! Приклад Содому і Гомори говорить за це.
Помагати Ісусові двигати хрест!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 13 липня 2016, 13:54

будучи спокушувані нечистими духами, добровільно дали дозвіл на такий "бізнес".

Так. Але дійсно "дали дозвіл" ті, які на початку (статевого життя) були гетеро-, тобто мова про бісексуалів. Це - чиста розпуста. Ні, я не виправдовую тих, що чисто гомо-, просто зауважую, що там йдеться про хворобу (сексуальне несприйняття особи протилежної статі, а оскільки природа "шукає вихід", то знаходить в такій збоченій формі) в першу чергу, а потім вже про гріх. :( (великий гріх)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Ігор В
дописувач
дописувач
Повідомлень: 106
З нами з: 27 вересня 2012, 10:33
Звідки: м. Тернопіль

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Ігор В » 13 липня 2016, 14:36

[quote= Ні, я не виправдовую тих, що чисто гомо-, просто зауважую, що там йдеться про хворобу (сексуальне несприйняття особи протилежної статі, а оскільки природа "шукає вихід", то знаходить в такій збоченій формі) в першу чергу, а потім вже про гріх. :( (великий гріх)
[/quote]
Був би вдячний, якби ви обгрунтували, чому з вашої точки зору до гомосексуалістів можна відноситись, як до хворих, з вашої точки зору частина гомосексуалістів грішники, а друга частина хворі ?
Я до сьогодні їх розглядав просто,як грішників.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 13 липня 2016, 17:32

Ігор В писав:
[quote= Ні, я не виправдовую тих, що чисто гомо-, просто зауважую, що там йдеться про хворобу (сексуальне несприйняття особи протилежної статі, а оскільки природа "шукає вихід", то знаходить в такій збоченій формі) в першу чергу, а потім вже про гріх. :( (великий гріх)

Був би вдячний, якби ви обгрунтували, чому з вашої точки зору до гомосексуалістів можна відноситись, як до хворих, з вашої точки зору частина гомосексуалістів грішники, а друга частина хворі ?
Я до сьогодні їх розглядав просто,як грішників.


Бісексуали і всі, хто "спробували" гомосексуальне збоченство, хоча від природи їм нормально подобалися особи протилежної статі - точно сильно грішать (якщо усвідомлюють). А от є ще гомосексуалізм як хвороба від початку статевого життя (якщо правильно розумію, набута, але може в когось і вроджена, я не вникала), при якій є "збій" (на рівні підсвідомості) - симпатія, потяг до осіб своєї статі і повна відсутність потягу до осіб протилежної статі. І людина або погоджується з цим (грішить, шукає партнерів), або мучиться, намагаючись жити в чистоті.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

igormaks
дописувач
дописувач
Повідомлень: 105
З нами з: 24 листопада 2012, 22:55

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення igormaks » 13 липня 2016, 22:16

ShMariam писав:
будучи спокушувані нечистими духами, добровільно дали дозвіл на такий "бізнес".

Так. Але дійсно "дали дозвіл" ті, які на початку (статевого життя) були гетеро-, тобто мова про бісексуалів. Це - чиста розпуста. Ні, я не виправдовую тих, що чисто гомо-, просто зауважую, що там йдеться про хворобу (сексуальне несприйняття особи протилежної статі, а оскільки природа "шукає вихід", то знаходить в такій збоченій формі) в першу чергу, а потім вже про гріх. :( (великий гріх)

Ви впевнені що це хвороба? Яка генетична ? Гейпропоганда працює потужно. Мало того , хто заперечує цей спосіб життя , то скритний гей. Але скільки вже є досліджень , що це не генетична хвороба, не психічна. Все це губиться під навалою гейпропоганди. Знаєте , дійсно , можна погодитися з гейпропогандою, що будь хто з нас може стати геєм , чи лесбіянкою. Так може , якщо впустить в своє серце нечистого духа. Безперечно , вступивши з нечистим в спір , полеміку, на цю тему програш неминучий . Тому є випадки цього гріха і в Церкві.
Помагати Ісусові двигати хрест!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 13 липня 2016, 22:53

Психологічна (чи психічна? різниці не знаю). Людині з підліткового віку подобаються особи своєї статі і зовсім не подобаються - протилежної.(а часом і з дитинства видно проблеми - напр. коли хлопчик веде себе як дівчинка) І НЕ МОЖЕ зробити так, щоб було навпаки. Буде відкидати ці думки (тоді гріха й не буде), але все одно буде відчувати це. Просто факти. І Ви кажете, що це не хвороба???


Гейпропаганда не називає це хворобою, Ви що! Назвете хворобою - назвуть гомофобом! Це ж в них "нормальніше" за норму! В гейпропаганді намішано всього: і правди, і брехні. Інакше в неї ніхто б не вірив, як і в будь-яку ідеологію. Правда - те, що люди все життя з тим живуть, і що це не раз буває з юності. Брехня - що це норма (тому що в тваринок таке буває - та в тваринок бувають і не такі патології, але ж то нормою не є!). Як і про т.зв. "латентних гомосексуалістів" (тут банальна пропаганда розпусти серед нормальних людей, тому що для того, щоб зважитися на гомо-розпусту початково нехворій в тому плані людині (див. абзац вище) вистачить просто бути дуже розпусним, вибачте за тавтологію), зокрема ця ідея сприяє "заражуванню" цим гріхом (тут вже гріхом) інших.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Ігор В
дописувач
дописувач
Повідомлень: 106
З нами з: 27 вересня 2012, 10:33
Звідки: м. Тернопіль

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Ігор В » 14 липня 2016, 09:38

Я можу опиратись в цьому питанні тільки на Біблію і твори святих. Св. Йоан Ліствичник пише в Ліствиці духовній, що як поборе людину дух черевоугодництва, то він відходить і приступає дух розпусти. Від себе можу додати, що здається хвороба в більшості це наслідок гріха.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 14 липня 2016, 16:07

Ігор В писав:Я можу опиратись в цьому питанні тільки на Біблію і твори святих. Св. Йоан Ліствичник пише в Ліствиці духовній, що як поборе людину дух черевоугодництва, то він відходить і приступає дух розпусти. Від себе можу додати, що здається хвороба в більшості це наслідок гріха.

Наслідок первородного гріха, інший гріхів (і не своїх) взагалі. Тобто не значить, що якщо хтось хворий (в. т.ч. психічно, психологічно), то та людина більш грішна за інших.
Гріх в даному випадку починається тільки тоді, коли людина не відкидає збоченські думки, бажання і т.д. Тобто теоретично можна мати таку схильність і бути святим.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Ігор В
дописувач
дописувач
Повідомлень: 106
З нами з: 27 вересня 2012, 10:33
Звідки: м. Тернопіль

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Ігор В » 14 липня 2016, 16:47

ShMariam писав:Гріх в даному випадку починається тільки тоді, коли людина не відкидає збоченські думки, бажання і т.д. Тобто теоретично можна мати таку схильність і бути святим.

Отже допоки людина відкидає гомосексуальні думки і переборює гомосексуальну схильність- не грішить і навіть в цьому плані свята, але коли здійснила гомосексуальний вчинок-здійснила тяжкий гріх. Навіть якщо хвора вцьому плані-всерівно здійснила гріх.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 14 липня 2016, 19:03

Ігор В писав:
ShMariam писав:Гріх в даному випадку починається тільки тоді, коли людина не відкидає збоченські думки, бажання і т.д. Тобто теоретично можна мати таку схильність і бути святим.

Отже допоки людина відкидає гомосексуальні думки і переборює гомосексуальну схильність- не грішить і навіть в цьому плані свята, але коли здійснила гомосексуальний вчинок-здійснила тяжкий гріх. Навіть якщо хвора вцьому плані-всерівно здійснила гріх.

Так, коли відкидає думки і бореться. Але побороти схильності взагалі не може (хіба хтось поправте).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 16 липня 2016, 08:39

ShMariam писав:
Ігор В писав:

Отже допоки людина відкидає гомосексуальні думки і переборює гомосексуальну схильність- не грішить і навіть в цьому плані свята, але коли здійснила гомосексуальний вчинок-здійснила тяжкий гріх. Навіть якщо хвора вцьому плані-всерівно здійснила гріх.

Так, коли відкидає думки і бореться. Але побороти схильності взагалі не може (хіба хтось поправте).

хіба на цвинтарі :Rose:
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення прочанка » 27 липня 2016, 10:10

http://life.img.pravda.com/person/2016/06/10/213617/
Надежный тыл. Как это – быть мамой гея

Отака стаття. Для роздумів... Але нема ніякого "гену".

Це тільки виправдання, тому є корисні поради від спеціалістів...

http://christusimperat.org/uk/node/37087
Не бійтеся!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення vitalko » 26 серпня 2016, 12:11

Рекомендую прочитати ось цю статтю доктора медичних наук Джеффрі Сатіноуера про можливі причи розвитку гомосексуальності:

http://overcoming-x.ru/sobiraya-golovol ... lnost.html
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 07 вересня 2016, 14:22

о.Олег писав:
ShMariam писав: Але побороти схильності взагалі не може (хіба хтось поправте).

хіба на цвинтарі :Rose:
ОООО

Я помилилася, деколи можна: http://www.credo-ua.org/2016/01/150516
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Експрес » 23 жовтня 2020, 23:57

Слава Ісусу Христу!
Минуло вже 5 років із часу мого останнього допису на цьому форумі. Нещодавно сталася подія, яка, змусила мене вчергове звернутися до Церкви. Ця подія, на моє переконання, за своїми масштабами перевершила війни коронавірус і вибори разом взяті. Мова про останню заяву папи Франциска. Заяву, яка шокує, пригнічує і засмучує водночас:
«Гомосексуали мають право бути в сім’ї. Вони діти Божі і мають право на сім’ю. Ніхто не повинен бути через це покинутим або нещасним… Ми повинні створити закон про цивільний союз. Так вони будуть захищені законом. Я підтримую це»
Якщо "відмотати" цю тему трохи назад, то мій прогноз, на превеликий жаль, справдився. Не хочу дописувати у стилі "я ж Вам казав" і шукати хто винен. Хочу запитати в моєї Церкви, що ж цим робити??
Сталася кричуща, немислима подія. Папа закликав світські влади законодавчо захистити цивільні партнерства. Партнерства кого?
- Збоченців! Захистити від кого? Так виглядає - від нормальних людей.
До папи Франциска був значно менш помітний і не дуже популярний папа Бенедикт, так от, за часів, коли він був ще кардиналом
Конгрегація віровчення видала документ на цю тему. В документі йшлося, що «повага до гомосексуальних осіб жодним чином не може призвести до схвалення гомосексуальної поведінки або до юридичного визнання гомосексуальних союзів. Загальне благо вимагає, щоб закони визнавали, сприяли та захищали шлюб як основу сім’ї, первинну одиницю суспільства»
Оце і є позиція Церкви. Тобто теперішня заява папи Франциска і офіційна позиція Церкви діаметрально протилежні.
На моє переконання, папа закликав до гріха. Своєю заявою він знехтував Церквою, знехтував Словом Божим і його слова заслуговують на публічний осуд Церкви.
Станом на сьогодні знайшов тільки один коментар офіційного представника РКЦ Єпископа Радослава Змітровича, голова Комісії у справах сім’ї при Єпископаті РКЦ України: "Дивлячись на манеру висловлювання у фільмі, видається, що це більше його приватна думка, аніж офіційна заява Глави Церкви".
Якщо офіційна реакція Церкви буде в такому ж контексті, то ловіть мій черговий прогноз: років за 10 в церкві будуть"шлюбувати" збоченців, і ще за стільки ж дама нетрадиційної сексуальної орієнтації буде навчати своїх парафіян справжній любові. Якщо ж не хочемо наступати на протестанські граблі - ми повинні назвати гріх гріхом, а людей, які пробувають у ньому - грішниками.
У папи не може бути "приватної позиції". Він - перша людина в Церкві. Він - рупор Церкви. Заграванням з грішниками ми не врятуємо їх, натомість перетворимо Церкву на посміховисько.
Свої останні дописи на цьому форумі закінчував питанням, яке сьогодні стало, на мою думку, ще більш актуальним: ЧОМУ МОВЧИТЬ МОЯ ЦЕРКВА?
Цього разу вже не прошу, а вимагаю в очільників УГКЦ дати оцінку заявам папи і назвати гріх гріхом.
Не забуваймо слова апостола Петра: "Слухатися слід більше Бога, ніж людей!" Навіть якщо ця людина - папа.

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Експрес » 31 жовтня 2020, 12:11

Дорогенькі мої одновірці, брати і сестри! Сьогоднішнє моє звернення вже адресую до Вас.
Хочу розповісти Вам, як я намагався достукатися до провідників нашої Церкви.
23 жовтня я зателефонував у канцелярію нашого Високодостойного Владики Святослава. Жінці, яка взяла слухавку поставив запитання, на які хочу почути відповідь від моєї Церкви. Ця пані люб'язно надала мені номер телефону керівника інформаційного департаменту. О. Ігор терпеливо вислухав мій емоційний "спіч" і надав свою відповідь, яка полягала у тому, що він ще не може коментувати вказаної заяви папи Франциска через відсутність підтвердженої цитати останнього. Після цього я звернувся з електронним листом безпосередньо до провідника нашої Церкви +Святослава та до керівників департаментів, курій та комісій, електронні адреси яких знайшов на офіційному сайті. Відповідь не забарилася і о. Микола за дорученням +Святослава у відповідь на моє питання дав коментар на заяву п. Юрія Підлісного. Неодноразово бачив виступи та читав коментарі п. Юрія щодо різних світських та релігійних подій, в яких він чітко і зрозуміло відстоював позицію Церкви.
Але в даному випадку коментар п.Юрія не міг мене задовольнити, оскільки при всій повазі і авторитеті він не має мандату на те, щоб засудити заклик папи до гріха. На моє переконання, у цій справі необхідне скликання Синоду, на якому б наш духовний провід міг дати оцінку гріховному заклику папи, для подальшого недопущення гріха у нашу Церкву. В Церкві не має бути місця лицемірству і двоєдушності. Той, хто би мав сьогодні боронити свою Церкву від потужного наступу содомського гріха, навпаки, широко відкрив двері і запросив його у Церкву. Неодноразово була висловлена позиція +Святослава по відношенню до ЛГБТ ,в якій чітко і недвозначно гріх було названо гріхом. Переконаний, таку ж чітку відповідь сьогодні члени нашої Церкви хотіли б почути від +Святослава і у відношенні гріховного заклику папи. Якщо гріх не зупиняти - він шириться і поїдає все здорове. Сподіваюсь, що наша Церква дасть чітку і зрозумілу команду "стоп" для будь-якого поширення гріха.

При тому, що форум останні роки практично "мертвий", бачу що цю тему переглядають. Не зауважив скільки переглядів цієї теми було до останнього допису, але за останні три дні - це близько пів тисячі переглядів.
З великою надією на Божу допомогу та з вірою в те, що Господь Ісус Христос допоможе всім нам втриматись на добрій дорозі і відстояти Євангельську правду, звертаюся до всіх Вас, які читають ці слова. Кожен з Вас на своєму рівні може зробити здавалось би непомітну справу, яка згодом неодмінно дасть свій гарний плід. "Просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам". Так каже Господь - Той, на Слово якого точно можемо розраховувати. Тому прошу Вас, дорогенькі мої брати і сестри по вірі, нехай кожен із Вас сьогодні якомога гучніше постукає у всі двері, в які має можливість. Нехай кожен із нас розповість близьким сьогодні, яка біда чигає на Церкву, нехай кожен із Вас підійде до свого священика та задасть питання: чому сьогодні мовчить моя Церква, і дуже прошу - кожен у міру своєї можливості зверніться до нашого Високодостойного Владики Святослава ([email protected]) і попросіть його, спільно з нашим духовним керівництвом, виступити з єдиною, монолітною, міцною позицією, яка публічно засудить неприйнятне для Церкви і гидке перед Богом толерування гріха. Переконаний, що в цей скрутний для Церкви час не маємо права мовчати, бо сьогоднішнім нашим мовчанням користає батько всілякої неправди. А про те, як побороти підступи лукавого, Господь нам розповів:
"Тож підкоріться Богові та спротивляйтесь дияволові, то й утече він від вас. Наблизьтесь до Бога, то й Бог наблизиться до вас. Очистьте руки, грішні, та серця освятіть, двоєдушні! Журіться, сумуйте та плачте! Хай обернеться сміх ваш у плач, а радість у сум! Упокоріться перед Господнім лицем, і Він вас підійме!" Якова 4:7-10
Маємо сьогодні нагоду послужити нашому Богові. Тому діймо і не мовчімо на гріх!

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Експрес » 05 листопада 2020, 14:40

Нещодавно отримав чергову відповідь на свого листа до +Святослава, щодо засудження заклику Папи до узаконення гріха.
З відповіддю усі бажаючі можуть ознайомитися за посиланням:
http://www.chiesaucraina.it/index.php/u ... XbSJdU7zy4
В даному поясненні йдеться про те, що плутанина, яка «спричинили занепокоєння та збентеження у віруючого люду Божого» виникла через те, що творці документального фільму «Франческо» невірно передали зміст вислову Папи, подавши дві відповіді на різні запитання як одну.
Але вказаний текст в жодний спосіб не спростовує (в чому маєте можливість переконатись, переглянувши пояснення), а навпаки, підтверджує, що своєю другою відповіддю Папа Франциск закликав саме до юридичного захисту цивільного співжиття для одностатевих пар. І саме цей заклик суперечить доктрині Церкви. Ще раз нагадаю що у 2003 р Ватиканська Конгрегація віровчення визначила, що "повага до гомосексуальних осіб жодним чином не може призвести до схвалення гомосексуальної поведінки або до юридичного визнання гомосексуальних союзів".

Звичайно, я повторно звернувся до нашого Архієпископа та керівників нашої Церкви із закликом до засудження очевидного гріха. Знаю про чітку позицію нашого Архієпископа щодо цього питання. Цитата +Святослава:
«Певні групи намагаються за допомогою різноманітних технологій переконати суспільство приймати або принаймні закривати очі на небезпеку, яку несуть із собою гомосексуальні зв’язки, котрі вдають і пародіюють "священні подружні вузли", а насправді є відвертим запереченням Божого задуму щодо сім’ї та родини… Гріх не можна ані толерувати, ані пропагувати за посередництвом різних «парадів», поширення аморальності в ЗМІ чи впровадження хибних теорій у навчально-виховний процес. Тому всі відповідальні за майбутнє нашої країни, особливо наших дітей, мусять пам’ятати про свою важку відповідальність за це перед Богом і народом.»
Сьогодні, на превеликий жаль, групи, про яких згадує наш Патріарх у своєму зверненні, пробралися у саму Церкву і підточують її із середини, провідники цих груп, вже не приховують свої імена, а голос цих груп – лунає все гучніше, підміняючи і перекручуючи голос Євангельської правди на догоду батьку всілякої неправди.
Сьогоднішній заклик Папи до юридичного захисту одностатевих союзів це не вирвана з контексту фраза, а послідовна політика Ватикану щодо толерування гріха гомосексуалізму.
Риторика Папи Франциска і значної частини офіційного Ватикану щодо ЛГБТ зводиться до закликів до захисту дискримінованих мужоложників, яка часто (як у цьому випадку) переплітається із толеруванням самого гріха мужолозтва.
Що сьогодні чують «дискриміновані» представники ЛГБТ з уст церковних очільників?:
- «Гомосексуалісти володіють дарами і якостями, які вони можуть запропонувати християнській громаді... Чи здатні ми вітати цих людей, гарантувати їм місце і братнє ставлення в наших громадах?»- звіт синоду Римо-Католицької Церкви з питань сім'ї та шлюбу 2014 р
- «в таких союзах часто можна побачити справжні сімейні цінності або, принаймні, бажання їх створити» П. Едро угорський кардинал
- «вони не повинні бути ізольовані, а навпаки, повинні інтегруватися у суспільство» Папа Франциск.
Політика Ватикану при Папі Франциску щодо ЛГБТ не обмежується подібними висловами. Кардиналами та єпископами призначаються особи, які недвозначно підтримують ЛГБТ рухи.
Лицемірство стає ще більш кричущим, коли бачимо мовчання Папи Франциска на реальну дискримінацію християн – тих кого в першу чергу Папа мав би захищати.
Сьогодні в багатьох країнах Європи переслідуваними і дискримінованими є саме християни, які змушені віддавати дітей у школу, в якій обов’язковими є уроки сексуального виховання, де розповідають про «нормальність» гріха мужолозтва, гвалтують несформовану дитячу свідомість гендерною політикою, з просвітницькою метою дітям показують порнографію, а батьки, які не дозволяють дітям відвідувати ці уроки можуть відсидіти реальний термін ув’язнення. Структури ювенальної юстиції вилучають дітей у батьків за «нетолерантне» до гріха християнське виховання. І сьогодні можна наводити тисячі конкретних прикладів дискримінації християн у самій Європі.

І знову звертаюся до всіх Вас, шановні мої одновірці. Не маємо права сьогодні мовчати. Заради нашого Господа, заради наших дітей, заради себе самих – не мовчіть!
Згуртуймося проти гріха, і як вчив нас Господь Ісус – спротивляймося йому. В нашій Церкві не повинно бути місця гріху. Тож допоможіть цей гріх викрити, засудити його і закрити перед ним двері у нашу Церкву. Переконаний, що сьогодні ми ще можемо всі разом це зробити: через донесення небезпеки поширення гріха до своїх близьких, через запитання до своїх священиків «чому сьогодні мовчить наша Церква?», через заклики до нашого духовного проводу засудити заклик до гріха, і головне, через щиру молитву про захист нашої Церкви та збереження чистоти віри до нашого Бога, в ім’я Господа нашого Ісуса Христа.

Р.S.
Якщо я можу в якийсь спосіб допомогти із зверненням, чи маєте свої думки, пропозиції, запитання, які стосуються цієї теми можете писати на мою електронну адресу: [email protected]

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Експрес » 12 листопада 2022, 22:20

Слава Ісусу Христу! Щось в тій темі тихо-тихо...як на цвинтарі... І це при тому, що приводів для розвитку теми "Гомосексуалізм" - море! Пропоную переглянути і обговорити слова о.Романа Лаби про стан справ з цим гріхом в Католицькій Церкві: https://youtu.be/T9LGPWVfyIc - звідки тут ноги ростуть і чому маємо те що маємо? Цікаво почути Ваші думки!

Borrgdan
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 209
З нами з: 08 вересня 2009, 21:37

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Borrgdan » 08 січня 2024, 17:49

Слава Ісусу Христу! А що християни (церква) вважають гріхом в принципі, і чому?


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей