Про аморальність гомеопатії

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення Мaлuй » 21 січня 2010, 17:14

brunia писав: list jest powszechnie dostępny

з огляду на подане джерело, виникають сумніви щодо достовірності цього листа...
не знайшов його на жодних оф.сайтах церкви. Можливо автор вкаже якісь конкретніші джерела, бо давати посилання на форуми -- не коректно.

brunia
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 21 січня 2010, 16:44

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення brunia » 21 січня 2010, 17:24

Походження традиційної медицини теж є недобре але ми нею користаємось.
В двох словах я скажу так: Якщо прописав звичайний лікар чи то педіатр чи то терапевт препарат такий як афлубін чи анаферон (без реклами) то нічого страшного в тому немає, ліки за своїм складом є значно безпечніші для організму ніж хімічні противірусні засоби. А якщо "Вася з під верби" (без образ на ім"я) який навіть медучилище не закінчив і розказує, що мовляв гомеопатія то ціла філософія і як будете жити за неї, а ліки приймати тільки лівою рукою і в склянці помішувати тільки за часовою стрілкою, то вибачте багато розуму не потрібно, щоб зрозуміти, що до чого. Тут навіть магії не потрібно шукати. Основна проблема протистояння між геопатичними препаратами та хімічними (традиційними), то тут основна проблема в бізнесі і в грошах, і повірте мені ні в Україні ні в Америці ні в Європі ніхто не думає насамперед про добробут людей. Тому наука до сьогодні не дала ніякої відповіді, бо останні триста років вона залежна від фінансування і хто буде фінансувати досліди які можуть знищити бізнес, як це відвається між ліками проти раку основаних на екстракті чистотілу які можуть бути доступні і дешеві та хіміотерапією яка приносить мільярди прибутку виробникам і майже не допомагають людям, а тим яким допомогли і допомогою важко назвати. Ліки із чистотілу не є гомеопатичним препаратом хоч і це не завадило грошовитим перекрити їм кисень.

brunia
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 21 січня 2010, 16:44

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення brunia » 21 січня 2010, 17:25

Цей лист я отримав від знайомого (римо-католика), а він від когось зі священників.
Востаннє редагувалось 24 січня 2010, 20:04 користувачем brunia, всього редагувалось 1 раз.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення vitalko » 21 січня 2010, 17:33

Вважаю, що головну ідею треба було переповісти по-українськи у кількох реченнях


Ага, я навіть вирішив не завдавати собі труду з перекладом(хоч польською трохи читаю) :)
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

brunia
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 21 січня 2010, 16:44

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення brunia » 21 січня 2010, 17:41

Прошу вибачення я міг непрофесійно перекласти, тому не став це робити. Думаю, хто перекладе, можна знайти в кожному місті чи парафії.

Аватар користувача
nikolach
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 09 січня 2010, 17:31
Звідки: Одеса

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення nikolach » 22 січня 2010, 12:41

Mandrivnyk писав: чому з точку зору церковного вчення вживання гомеопатичних засобів вважається гріховним вчинком?


В православной Церкви я не слышал, чтоб запрещали гомеопатию. Напротив, читал книгу об одном старце, жившем в середине прошлого века (когда у нас гомеопатия была под запретом). Так он наоборот, советовал врачу-гомеопату не бросать практику лечения людей, продолжать лечить их, не бояться гонений.

Что касается меня, то я лично у гомеопата и лечусь, у профессионального, конечно, с дипломами и врача и гомеопата. Ведь гомеопатические средства - это разведенные в малых дозах травы и минералы. Возможно, раньше гомеопатией занимались непрофессионалы и шарлатаны, возможно и оккультисты. Наверное, это их запрещали.
Православный УПЦ МП

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення о.Олег » 22 січня 2010, 15:01

Христос Раждається!
nikolach писав:
Mandrivnyk писав: чому з точку зору церковного вчення вживання гомеопатичних засобів вважається гріховним вчинком?

В православной Церкви я не слышал, чтоб запрещали гомеопатию. Напротив, читал книгу об одном старце, жившем в середине прошлого века (когда у нас гомеопатия была под запретом). Так он наоборот, советовал врачу-гомеопату не бросать практику лечения людей, продолжать лечить их, не бояться гонений.
Что касается меня, то я лично у гомеопата и лечусь, у профессионального, конечно, с дипломами и врача и гомеопата. Ведь гомеопатические средства - это разведенные в малых дозах травы и минералы. Возможно, раньше гомеопатией занимались непрофессионалы и шарлатаны, возможно и оккультисты. Наверное, это их запрещали

вже у темі писав і не маю покищо підстав міняти позицію. Однак, пане nikolach, з православними старцями (наприклад гомеопатією лікували і Йоан Кронштадський, і Теофан Затворник...) для самої Православної Церкви важко: існує курс лекцій в Семінаріях, на якому розглядаються єресі чи єретичні погляди канонізованих святих... Тобто для Православія гомеопатія не вважається автоматично освяченою (не окультною) фактом користання нею канонізованого Церквою православного святого - це може бути його гріхом...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення o.Mykil » 22 січня 2010, 17:00

nikolach писав:
Mandrivnyk писав:

В православной Церкви я не слышал, чтоб запрещали гомеопатию.


Як уже зазначалась, у Православній Церкві (а вона теж різнорідна) стрічаємо неоднозначне ставлення до неї. Теж частина духовенства не схвалює її, зокрема ті, що вміють відрізнити окультне від Божого...


http://www.pravoslavye.org.ua/index.php ... le&id=4422

http://lib.komarovskiy.net/mistika-gomeopatii.html




..
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

brunia
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 21 січня 2010, 16:44

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення brunia » 22 січня 2010, 17:14

nikolach писав:Что касается меня, то я лично у гомеопата и лечусь, у профессионального, конечно, с дипломами и врача и гомеопата.



Тут потрібно бути дуже обережним, бо диплом лікаря-гомеопата можна отримати після двотижневих курсів навіть без медичної освіти. Такий "лікар" навіть не знатиме про існування 98% хвороб не то, що про їх лікування.
Моя позиція така, можне лише те, що призначає лікар традиційної медицини, який практикує в лікарні чи має ліцензію МОЗ на практику лікаря. З гомеопатами, можливо і не попадеш під окультну дію, але те, що гроші просто на вітер викинеш, то точно. До речі мій кум лікар-педіатр призначає гомеопатичні ліки (всього кілька) не через те, що лікує "пам"ять води", а через їх складники: мінерали і антитіла.

brunia
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 21 січня 2010, 16:44

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення brunia » 24 січня 2010, 21:00

Попрошу о. Олега, допомогти зв"язатись зі с. Августиною, ви писали, що можете. Це дуже допоможе для роз"яснюючої статті в "Кредо". Телефон або, щось в тому роді. Дякую наперед.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення о.Олег » 25 січня 2010, 09:11

Хпристос Раждається!
brunia писав:Попрошу о. Олега, допомогти зв"язатись зі с. Августиною, ви писали, що можете. Це дуже допоможе для роз"яснюючої статті в "Кредо". Телефон або, щось в тому роді. Дякую наперед.

надіслав у приват
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
nikolach
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 09 січня 2010, 17:31
Звідки: Одеса

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення nikolach » 25 січня 2010, 13:59

о.Олег писав: Тобто для Православія гомеопатія не вважається автоматично освяченою (не окультною) фактом користання нею канонізованого Церквою православного святого - це може бути його гріхом...

brunia написав:Моя позиція така, можне лише те, що призначає лікар традиційної медицини
З гомеопатами, можливо і не попадеш під окультну дію, але те, що гроші просто на вітер викинеш, то точно


К гомеопатии у Церкви не случайно сложилось осторожное отношение. В нее немало идет шарлатанов, самоучек, оккультистов. В Одессе, например, насчитывается более 500 практикующих гомеопатов, но среди них лишь меньше двух десятков профессионалов, имеющих дипломы гомеопата на базе профессионального диплома лечащего врача. Они все объединены в Гомеопатическое общество, принимают на базе гомеопатической аптеки, где работают профессиональные фармацевты; у них умеренные цены, имеют свой сайт. Я давно лечусь у одного из них, и не вижу в том греха, потому что никаких иных методов, кроме назначения мне препаратов, изготовленных на базе минералов и трав, ко мне не применяют. Тем более, что убедился, в реальной способности гомеопатии помочь. Да и мою жену такой гомеопат, в свое время, вылечил от нервного тика :good: .

Но надо быть осторожным, я считаю, в тех случаях, когда пытаются применить какое-то еще воздействие (например, психотерапия во многих случаях, действительно, опасна %) ), или спрашивают точную дату рождения (возможно, для составления гороскопа на больного). В таких ситуациях я на всякий случай всегда говорю неправильную дату. И идти, конечно, надо только к тем, кто имеет профессиональное образование на базе диплома лечащего врача. В Одессе такого найти проще, хотя в любом крупном городе должны быть подобные сообщества профессионалов (о них можно узнать, например, в гомеопатических аптеках).
Востаннє редагувалось 25 січня 2010, 14:40 користувачем nikolach, всього редагувалось 1 раз.
Православный УПЦ МП

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення o.Mykil » 25 січня 2010, 14:33

nikolach писав:
Со своей стороны могу дать ссылку на сайт, где консультирует львовский гомеопат (там же можно договориться о встрече, узнать цены).


Не треба тут рекламувати сумнівну та окультну медицину!Фактів для цього аж забагато!Краще вчитатися більше у малу назву замітки,питального характеру, на котру, вважаю, відповідь як така тут дана!Дякую.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
nikolach
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 09 січня 2010, 17:31
Звідки: Одеса

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення nikolach » 25 січня 2010, 14:39

o.Mykil писав:
Не треба тут рекламувати сумнівну та окультну медицину!Фактів для цього аж забагато!Краще вчитатися більше у малу назву замітки,питального характеру, на котру, вважаю, відповідь як така тут дана!Дякую.


Хорошо, я удалю это предложение.
Православный УПЦ МП

brunia
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 21 січня 2010, 16:44

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення brunia » 25 січня 2010, 21:39

nikolach писав:Но надо быть осторожным, я считаю, в тех случаях, когда пытаются применить какое-то еще воздействие (например, психотерапия во многих случаях, действительно, опасна %) ), или спрашивают точную дату рождения (возможно, для составления гороскопа на больного). В таких ситуациях я на всякий случай всегда говорю неправильную дату. И идти, конечно, надо только к тем, кто имеет профессиональное образование на базе диплома лечащего врача. В Одессе такого найти проще, хотя в любом крупном городе должны быть подобные сообщества профессионалов (о них можно узнать, например, в гомеопатических аптеках).


Цілком згоден, препарати, які призначають професійні лікарі, затверджені МОЗ після власних дослідів, і ніякої там пам"яті води або іншого нерозумного. Хоча я приймаю лише ті які йдуть до профілактики, мій лікар вважає, що при хворобі вони не допоможуть і я вважаю, що він правий. У гомеопата я не лікувався і не маю бажання, але гомеопатичні ліки, які призначають традиційні лікарі нічим окультним чи гріховним не вважаю, тим паче, що вони є в офіційними в лікарських класифікаторах та довідниках і затвердженні МОЗ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення o.Mykil » 26 січня 2010, 07:20

brunia писав: але гомеопатичні ліки, які призначають традиційні лікарі нічим окультним чи гріховним не вважаю, тим паче, що вони є в офіційними в лікарських класифікаторах та довідниках і затвердженні МОЗ


Так, окультизм нині проникає у різні частини життя людей, зокрема медицину, маскуючись часом і під науковість... По-моєму, в Україні на державному рівні навіть існує професія ворожки?... %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення Олюнька » 27 січня 2010, 15:02

Вчора виявила, що користуюсь гомеопатичною маззю :shock:, не просто користуюсь, але ще й іншим рекомендую. Отакі "пироги". Не знаю, я отак час від часу перечитую дописи з цієї гілки, конкретних висновків для себе не можу зробити. Про ті всі афлубінчики-антигрипінчики, то і так зрозуміло що воно все не дієве, а от, для прикладу, та мазь допомогла не одному і не раз... виробник - німецька фірма, тобто виготовлено на заводі, а не в підсобці аптеки. А як (чи) тут ще приплітається окультизм, взагалі не знаю. От і будь мудра. :unknown:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення o.Mykil » 27 січня 2010, 19:05

Перше попередження для користувача brunia!

Перехід з обговорюваного предмету на особистості, що в науці логіці, до речі, є найнижчим рівнем спілкування поряд з іншими, та неповага до співрозмовників, явні образи як і тих,що відповідають за лад на форумі, зокрема у питаннях релігійно-християнських! Останнє повідомлення видалено. Якщо ситуація не покращиться - буде бан.



І взагалі "гарячу" тему вважаю вичерпаною. Надіюся, рано чи пізно свята Христова Церква підтвердить остаточно окультність гомеопатії і не тільки, що належить до нетрадиційної медицини та не є однозначною, як бачимо з усього!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення o.Mykil » 18 червня 2010, 07:47

Світовий бестселер про секти українською, де також знадано і про окультну гомеопатію http://christusimperat.org/uk/node/28906
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення brat Martyn » 17 серпня 2010, 22:39

Дивно, але про гомеопатію мені теж якось важко зробити однозначний висновок.
В чому я на даний момент переконався, так це в аморальності "традиційної" сучасної медицини, орієнтованої на смерть.
Шкода, що християни рядом з невірними з великою довірою бігають до лікарів по "святу воду"...
Звичайно, в окультизмі сучасну медицину звинуватити тяжко, але у повному атеїзмі точно можна.
Релігія смерті - так назвав сучасну медицину один з крупніших американських педіатрів Роберт Мендельсон.
Релігія хоча б тому, що вона просто напичкана речима, в які просто треба вірити, бо глузду і сенсу в них знайти неможливо, окрім, звичайно, заробітку лікарів-жреців.

На захист гомеопатії наразі можу сказати таке, що гомеопатичне розуміння "хвороби" набагато ближче до автентичного, ніж відповідне розуміння сучасної офіційної медицини. Це твердження не знижує ступінь можливо присутнього в гомеопатії окультизму, але будьте певні, якщо Ви ходите при кожній ліпшій нагоді до традиційного лікаря, то грішите не менше.
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення прочанка » 18 серпня 2010, 15:23

Найкраще не хворіти і просити Лікаря душ і тіл наших здоров"я.
А відносно діагностики... розповів життєву історію. Один пан, поважний пан, типу невіруючий Хома, був почесним донором і вважав себе дуже здоровим. Якось, жінка на силу затягла на діагноста і лікар, який працює по методу Фоля, визначила, що чоловік в свій час переніс механічну жовтуху, тобто його печінка інфікована. Він, звичайно, цьому не повірив і висміяв лікарку. Коли на Скнилові сталася трагедія, багато людей здавало кров потребуючим і той чоловік теж пішов. Цього разу всіх бажаючих уважно перевіряли і виявилося..., що чоловік справді переніс гепатит і він не може бути донором. Для нього це був шок. Ось як перевіряють кров і як діагностують в офіційній медицині. А скільки людей заразилось через недбалість лікарів?
На жаль, традиційна медицина з недбалими лікаріями, часто скорочує життя людям, а "нетрадиційники" часто виявляються шахраями і теж несуть загрозу.
Тому знову наголошую, просити в БОга здоров"я і намагатись не грішити, бо хвороба часто є наслідком наших вчинків.
Не бійтеся!

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення brat Martyn » 18 серпня 2010, 23:54

До речі, ще одна незаперечна перевага гомеопатичних засобів перед "прогресивною" сучасною медициною в тому, що вони практично позбавлені побічних ефектів, і звичним хімічним, гормональним засобам чи антибіотикам годі до них дорівнятися. :)

Орієнтація на здоров"я, імунітет і природу - це без сумніву правильна позиція!
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення o.Mykil » 19 серпня 2010, 00:10

brat Martyn писав:До речі, ще одна незаперечна перевага гомеопатичних засобів перед "прогресивною" сучасною медициною в тому, що вони практично позбавлені побічних ефектів, і звичним хімічним, гормональним засобам чи антибіотикам годі до них дорівнятися. :)

Орієнтація на здоров"я, імунітет і природу - це без сумніву правильна позиція!


Неправда! Почитайте хоча б цю тему від самого початку. Дещо з початків, висновки експертів:

Думка, що гомеопатичні ліки не мають шкідливої дії – це всього-на-всього лише омана!!! Доказом для нас може також слугувати і свідоцтво колишнього ідеолога гомеопатії (!!) доктора Тайлора Кента, який визнає: “Я зустрівся з пацієнтом, який 7 років терпів від наслідків гомеопатичного ліку “Lachesi” – “зміїний яд”. “Маю пацієнтів, які терплять через “Selfur” та інші сильнодіючі ліки. Шкідлива дія тих ліків триває не раз кілька років…”. Д-р Т. Кент далі подає такі досвіди: “Всі гомеопатичні ліки впливають передусім на волю та свідомість. Деякі діють і на одне, і на друге. Вони мають вплив на вольові і розумові здібності, а також діють на тканини, функції та відчуття. При досліді над “Aurum” твердимо, що той лік найбільше діє на чуття. Любов людини до життя є найсильнішою. “Aurum” діє так сильно, що нищить цю любов, і людина поповняє самогубство... “Argentum”, з другого боку, нищить чуйність – людина перестає бути раціональною, руйнується пам’ять. Так діє кожний гомеопатичний лік. Наперед впливає на людську думку, а потім поширюється на цілий організм.” Це підкреслюється позиція колишнього представника гомеопатії, а не її противника!
Коли відмаскувати рекламу на гомеопатичні ліки, то їхнє запрошення виглядатиме так: Чи ви хочете прийняти демона самогубства? Якщо бажаєте, то послужіться таким ліком як “Aurum”! А коли хочете втратити здоровий розум і скінчити на психіатрії – послужіться гомеопатичним ліком “Argentum”!
Бачачи, що гомеопатія не має нічого спільного з солідною медициною та негативно діє на здоров’я людини, ставимо собі питання: що ж є основою гомеопатії? З чого вона походить? Коли підемо до коріння, то зустрінемося тут із магією та віщуванням...



viewtopic.php?f=3&t=1025&start=15
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення brat Martyn » 19 серпня 2010, 22:58

o.Mykil писав:... А коли хочете втратити здоровий розум і скінчити на психіатрії – послужіться гомеопатичним ліком “Argentum”!
Бачачи, що гомеопатія не має нічого спільного з солідною медициною та негативно діє на здоров’я людини, ставимо собі питання: що ж є основою гомеопатії? З чого вона походить? Коли підемо до коріння, то зустрінемося тут із магією та віщуванням...[/i]


Аргентум -наскільки я знаю, це всього лиш "срібло", але менше з тим.
З останніми рядками я не погоджуюся зовсім!
Бо якщо те, що Ви тут пишете про гомеопатію правда, то вона навіть дуже схожа на сучасну "солідну" медицину. Дуже-дуже.
Отче, а Ви часом не лоббіюєте інтереси сучасної злочинної медицини на цьому форумі?
При чому банальним способом знищення конкурентів...
Мене дивує, що отці на наших парохіях роблять те саме навчаючи людей не ходити до бабок, а про офіційну злочинну медицину - ні слова. А-яяй!
Що найприкріше, що я сам досі залишаюся носієм цього згубного світогляду, який нам нав"язує сучасна медицина... ой не малі тепер доведеться прикласти зусилля, щоб викорінити це все.
Що значить одна офіційна система цілком толерує і покриває іншу, байдуже, що їхні ідеології діаметрально протилежні.
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення o.Mykil » 20 серпня 2010, 00:47

brat Martyn писав:Отче, а Ви часом не лоббіюєте інтереси сучасної злочинної медицини на цьому форумі?


Ні. Не мав би я що робити. А взагалі до чого це, коли тема саме про "аморальність гомеопатії", нетрадиційної холістичної медицини, а не про все на світі? =@
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення o.Mykil » 20 серпня 2010, 01:02

brat Martyn писав:Аргентум -наскільки я знаю, це всього лиш "срібло", але менше з тим.


Всього лиш "срібло" безсиле само в собі. В ділянці гомеопатії, це не просте знане срібло, а на магічній основі. Який корінь, таке й інше.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення neoxgeforce » 20 серпня 2010, 09:36

o.Mykil писав:
brat Martyn писав:Аргентум -наскільки я знаю, це всього лиш "срібло", але менше з тим.


Всього лиш "срібло" безсиле само в собі. В ділянці гомеопатії, це не просте знане срібло, а на магічній основі. Який корінь, таке й інше.

Не просто срібло а
Іони срібла та його сполуки токсичні для деяких бактерій, вірусів, водоростей та грибів, що типово для важких металів, таких як ртуть та свинець, однак для срібла не характерна токсичність для людського організму, яка зазвичай асоціюється з цими важкими металами. Срібло вбиває численні мікроби in vitro, але тестування й стандартизація продуктів із вмістом срібла складні.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення romanm » 20 серпня 2010, 10:46

neoxgeforce писав:
o.Mykil писав:
brat Martyn писав:Аргентум -наскільки я знаю, це всього лиш "срібло", але менше з тим.


Всього лиш "срібло" безсиле само в собі. В ділянці гомеопатії, це не просте знане срібло, а на магічній основі. Який корінь, таке й інше.

Не просто срібло а
Іони срібла та його сполуки токсичні для деяких бактерій, вірусів, водоростей та грибів, що типово для важких металів, таких як ртуть та свинець, однак для срібла не характерна токсичність для людського організму, яка зазвичай асоціюється з цими важкими металами. Срібло вбиває численні мікроби in vitro, але тестування й стандартизація продуктів із вмістом срібла складні.

Ви впевнені що срібло Не небезпечно для людини?

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення Just_me » 20 серпня 2010, 11:30

Вибачте, за браком часу не перечитувала всю тему, лише кілька останніх сторінок, тому може й висловлю думку, котра вже була кимось опублікована.
Щодо гомеопатії, то тут питання, що вважати гомеопатією. Золото і срібло, як здавна доведено, мають позитивний вплив на організм. Особисто я фільтрую воду і ставлю туди срібну ложку, щоб вона там стояла, а потім ту воду п"ю, бо має антибактерицидні властивості, загоює рани. І ніяких шаманських обрядів. На практичному прикладі доведу. Коли дівчата проколюють вуха, то переважно вставляють туди срібні чи золоті сережки, тоді все загоюється швидко, коли ж одягають біжутерію - рана може загнивати. Думаю, не одна присутня на форумі дівчина чи жінка підтвердить з власного життя чи на прикладі дітей.

А що таке традиційна медицина? Хіба ж ліки, котрі ми вживаємо, виготовлені не на основі лікувальних властивостей різних речовин? Візьміть будь-які пігулки, мазі чи мікстури - така речовина відповідає за зниження тиску, така - за антимікробну дію, така - за розширення судин. То що, не лікуватися? :Search:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Про аморальність гомеопатії

Повідомлення ShMariam » 20 серпня 2010, 19:18

Just_me писав:
А що таке традиційна медицина? Хіба ж ліки, котрі ми вживаємо, виготовлені не на основі лікувальних властивостей різних речовин? Візьміть будь-які пігулки, мазі чи мікстури - така речовина відповідає за зниження тиску, така - за антимікробну дію, така - за розширення судин. То що, не лікуватися? :Search:


Так, певний час приймала одні ліки - настоянка трав. Потім додивилася - вони гомеопатичні. Смак трав відчувається дуже сильно, отже там достатньо діючих речовин. Не розумію, в чому тут гріх?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 21 гостей