Школа духовності в Уневі

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Школа духовності в Уневі

Повідомлення Yuriy D » 20 січня 2010, 09:37

Шановні форумчани, скажіть хтось уже був в школі духовності в Уневі? Поділіться враженнями?
Якщо є люди які збираються туди поїхати, можна зконтактуватись і поїхати разом.
Я якраз думаю чи не поїхати туди на вихідних :wink:

ненза
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 15 січня 2010, 21:20

Re: Школа духовності в Уневі

Повідомлення ненза » 20 січня 2010, 20:19

Гарно. Їхати навіть треба. Вважаю, що у будь-яких науках, повчаннях, реколекціях...кожен черпає своє. Тому однозначно сказати що саме - важко. Бо кожному Господь відкриває те, що ти готовий вже сприйняти і йти далі. Після кожної науки можна поділитися, кого що вразило, наскільки відкрилось.
Особисто я їхала звідтіля наповнена і в спокої. Пізнавальні науки, хоч і не все відразу надалі вдається впровадити в своєму бутті; цікаві особистості, бо в кожного теж можна чомусь вчитися; глибинні приватні розмови з духовними особами (за вашим ж бажанням); незмінно - св.Літургії; спільні трапези з Отцем та духовні читання, ну, і , звичайно саме перебування в такій благодаті як Унів! Ще можна багато перелічувати. Але, мабуть, залежить хто на що налаштований і за чим їде. Комусь достатньо поріг переступити і вже почуває себе, наче у Раю, а комусь не вистарчить і клоуна доставити, бо все буде не так і не те.
Однозначно тут справджується давня істина:"Хто шукає - той знаходить, хто стукає-тому відчиняють".

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Re: Школа духовності в Уневі

Повідомлення Yuriy D » 21 січня 2010, 09:10

Це все звичайно так, я вам вірю :wink: В Уневі був не раз, і знаю що це благодатне місце.
Але є одне но - вчора я дзвонив туди - сказали що бажаючих є багато, і люди вже записані по квітень місяць %)
Так що я навіть трохи вам по доброму заздрю, і якщо буде можливість то звичайно поїду :)

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Школа духовності в Уневі

Повідомлення Олюнька » 21 січня 2010, 13:28

Yuriy Dzyoba писав:Це все звичайно так, я вам вірю :wink: В Уневі був не раз, і знаю що це благодатне місце.
Але є одне но - вчора я дзвонив туди - сказали що бажаючих є багато, і люди вже записані по квітень місяць %)
Так що я навіть трохи вам по доброму заздрю, і якщо буде можливість то звичайно поїду :)


Добре, що люди прагнуть Бога :)
Ще в Уневі не була жодного разу :oops: треба хоча б на травень записатись :wink: але то досить важко так наперед планувати.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Re: Школа духовності в Уневі

Повідомлення Yuriy D » 21 січня 2010, 16:11

Олюнька писав:Добре, що люди прагнуть Бога :)
Ще в Уневі не була жодного разу :oops: треба хоча б на травень записатись :wink: але то досить важко так наперед планувати.

О так, звичайно, спланувати на травень досить важко. Але ви також можете передзвонити раніше - можливо з'являться місця (хтось відмовився, комусь не получилось і т.д.) - принаймні так мені запропонували в Уневі :)


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей