Католицизм і... педофілія

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення o.Mykil » 10 квітня 2010, 01:24

romanm писав:
Мені, особисто вже остогидло постійно коректувати Ваші дописи, які нагадують скоріше пасквілі проти КЦ.


Бачите людина вважає себе ніби католиком, хоч більшість дописів, як на мене, є явно антикатолицькими, провокативними. І назагал на форумі УГКЦ заборонено зневажати Церкву тощо. Обмежитись тільки частими попередженнями - не вистачить. Давно вже треба було забанити!!!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення о.Олег » 10 квітня 2010, 07:05

Kaktus писав:... я досить добре знаю ситуацію в Німеччині, де їх є сотні...

:) а скільки католицьких священиків в Німечині?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення о.Олег » 10 квітня 2010, 07:14

romanm писав:Мені, особисто вже остогидло постійно коректувати Ваші дописи, які нагадують скоріше пасквілі проти КЦ.

Ви дискутуєте, а не коректуєте.Добре робите: вимагайте підтвердження даних, давайте свої.
Тема важлива і складна. Написане Кактусом - дуже ніжне і толерантне, порівняно з тим, що сьогодні робиться в світі. Мені дуже шкода, але світ заставили дивитися на католиків (нас з Вами) через таку ось призму і ми добре робимо, що ведемо цю розмову - вона потрібна і нам, і світові.
Бажаю всім (і собі) бути виваженими в судженнях і терпеливими один до одного
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення Igor » 10 квітня 2010, 13:53

З Вами приємно говрити ...

о.Олег писав:у мене чомусь інший досвід: ставши священиком відчуваю на собі гнів ображених на Церкву... Розумію. що часами і є за що, однак з цим важко жити, вже не говорю про використання "авторитету Церкви"...

Церква позиціонує себе (і правильно робить) як духовного лідера, непомильного і правильного. Саме тому на усіх представників Церкви (священники, монахи) звернута особлива увага людей. І повірте що дуже боляче, коли хтось не відповідає тим задекларованим високим стандартам. Одне діло коли проста людина чинить недобре, зовсім інше, коли чинить недобре той, хто повинен стояти на сторожі моралі і духовності.
Але я розумію, що усі ми люди, тому основне питання не в тому - чому немає адекватної внутрішньої служби безпеки Церкви, чому немає адекватних покарань порушників, чому прості люди залишаються на одинці зі своїми проблемами?

о.Олег писав:В кожному разі говоримо тут не про наші реалії, а про всю Христову Церкву: переслідували і переслідують по сьогодні.

Наші реалії мають одні і ті ж корені, як і тема, яку тут було піднято вище.
На рахунок переслідувань... Непомітно цього, порівняйте життя сучасного священника з життям священника, ну наприклад, в 50-х роках минулого століття.

о.Олег писав:В жодному разі не говорю, що це "очорненя (завжди) гарних священиків" - проблема існує.

Визнання проблеми - перший крок на шляху до її вирішення.

о.Олег писав:Але - її роздули саме з метою антихристиянською. Антикатолицькою. Нажаль, зачинателям гонінь не про дітей розходиться - це жахливе явище розповсюджене по всьому світі, а не зарезервоване за католицькими священиками, яких зацькували настільки, що вже бояться йти катехизувати дітей (це реалії Ірландії - маю там товариша). Подібне було у Канаді, коли будь-якого священика могли звинуватити старенькі жіночки, що їх домагався, а той і захищатися не міг, бо зобов`язувала Тайна Сповіді.

Тут з Вами цілком згоден, нажаль реалії сучасного медійного життя часто базуються на сенсації, а якщо її немає, треба створити. Адекватною відповіддю мала би стати відкрита дискусія з представниками Церкви, але цього немає, нажаль.
Тому люди черпають інформацію з тих джерел, які є доступними. Одразу кажу - цікавить достовірна інформація, а не замовчування проблеми для заспокоєння людей.
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення о.Олег » 10 квітня 2010, 14:18

Христос Воскрес!
Igor писав: Церква позиціонує себе (і правильно робить) як духовного лідера, непомильного і правильного. Саме тому на усіх представників Церкви (священники, монахи) звернута особлива увага людей. І повірте що дуже боляче, коли хтось не відповідає тим задекларованим високим стандартам. Одне діло коли проста людина чинить недобре, зовсім інше, коли чинить недобре той, хто повинен стояти на сторожі моралі і духовності. Але я розумію, що усі ми люди, тому основне питання не в тому - чому немає адекватної внутрішньої служби безпеки Церкви, чому немає адекватних покарань порушників, чому прості люди залишаються на одинці зі своїми проблемами?

боюся, на основне Ваше запитання у мене грішного лише одна адекватна нмд відповідь - складна система функціонування (я б сказав - демократія) Церкви: за наявності скарги провина священика має бути розглянута (в результаті - на судовому процесі і це може розтягнутись на всі 3 рівня Суду), доведена, винесене і здійснене покарання. Відповідно - щоб захистити себе, тягнути час тощо, священик має багато можливостей... Я - за деспотію :) , але вона не менш неможлива у сучасних умовах, аніж адекватне використання системи, що існує. На мою приватну думку, звичайно. Але - ми відійшли від теми і не знаю, чи за педофілію не варта відразу ж розглядати справи клирика у державних органах.
Igor писав:На рахунок переслідувань... Непомітно цього, порівняйте життя сучасного священника з життям священника, ну наприклад, в 50-х роках минулого століття.

помітно, чому ж ні. Навіть про ті вияви переслідування, про які говорите Ви: і з Росії/Китаю виганяють католицьких священиків та єпископів, випадки вбивств священиків, вірних у мусульманських країнах, на Філіпінах - массові вбивства, розпинання християн... Але я про те, що переслідування набирають інших форм і з однією із них ми стикнулися нмд в цій тематиці.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення o.Mykil » 10 квітня 2010, 14:48

Тема про педофілію. Прикро, що знову тут появилися традиційні флудери...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення о.Олег » 10 квітня 2010, 14:58

o.Mykil писав:Тема про педофілію. Прикро, що знову тут появилися традиційні флудери...

так хочеш-нехочеш, мусимо претендувати на ширший контекст розгляду теми. Тим більше - тема не просто про педофілію, а у пов'язані з католицизмом... В кожному разі - слідкувати за невідвертанням з основної теми потрібно (дякую за пильність) і, якщо відійдемо, розділимо її на дві чи більше.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення o.Mykil » 10 квітня 2010, 16:57

о.Олег писав:
o.Mykil писав:Тема про педофілію. Прикро, що знову тут появилися традиційні флудери...

так хочеш-нехочеш, мусимо претендувати на ширший контекст розгляду теми. Тим більше - тема не просто про педофілію, а у пов'язані з католицизмом...


Звісно, отче. Проблема є ширша і не полягає тільки на вині священства. Але знаючи стиль та логіку "дискусії" декого з колись тут забанених, що бачать проблему тільки в безкарності (хоч є церковні покарання за відповідні дії духовенства, передбачені ККСЦ, ніхто цього не відміняв), можу сказати, що впадається теж у крайності із незнання церковних справ чи міряючи їх рамками цілком світськими...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення о.Олег » 10 квітня 2010, 18:50

o.Mykil писав:
о.Олег писав:
o.Mykil писав:Тема про педофілію. Прикро, що знову тут появилися традиційні флудери...

так хочеш-нехочеш, мусимо претендувати на ширший контекст розгляду теми. Тим більше - тема не просто про педофілію, а у пов'язані з католицизмом...


Звісно, отче. Проблема є ширша і не полягає тільки на вині священства. Але знаючи стиль та логіку "дискусії" декого з колись тут забанених, що бачать проблему тільки в безкарності (хоч є церковні покарання за відповідні дії духовенства, передбачені ККСЦ, ніхто цього не відміняв), можу сказати, що впадається теж у крайності із незнання церковних справ чи міряючи їх рамками цілком світськими...

може я ненормальний, але вірю, що людина може змінюватись на краще... В кожному разі - побачимо.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення Мaлuй » 10 квітня 2010, 18:58

о.Олег писав:може я ненормальний, але вірю, що людина може змінюватись на краще... В кожному разі - побачимо.

вірите, що людина може сама по собі змінитися на краще?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення о.Олег » 10 квітня 2010, 19:05

Мaлuй писав:
о.Олег писав:може я ненормальний, але вірю, що людина може змінюватись на краще... В кожному разі - побачимо.

вірите, що людина може сама по собі змінитися на краще?

вірую, що Ісус вже всіх визволив. Тобто вже відкриті двері змін. Кожному. А вже чи змінимося накраще - залежить від нашої особистої праці та праці оточення.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення Мaлuй » 10 квітня 2010, 19:16

о.Олег писав:вірую, що Ісус вже всіх визволив. Тобто вже відкриті двері змін. Кожному. А вже чи змінимося накраще - залежить від нашої особистої праці та праці оточення.

:D бажаю вам, отче, приємного спілкування.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення andrivovk » 15 квітня 2010, 11:42

Немає безгрішних людей, а отже немає і безгрішних свящнників.
Дуже влучно про ту роль, яку відіграють священики на землі, і яку неможливо переоцінити, сказав св.Іван Віанней : "Хоча б мали тут двісті ангелів, не могли б вам дати розгрішення (і від найдрібнішого гріха).Священик, яким би простим він не був, може це здійснити (може простити вам хоч би найважчий гріх)...Так, чимось великим є священик!Добре зрозуміємо це лише в Небі...Священик не є священиком для себе.Собі самому не дає розгрішення.Не уділяє собі Св.Тайн.Не для себе, але для вас.Священство - це любов Серця Ісусового.Коли бачите священика, думайте про нашого Господа."
Святий Франціск казав, що "якщо б я побачив Ангела з раю та священика, то перше поклонився б священикові, а потім – Ангелу".

Уривки із книги св.Альфонса Лігуорі "Велич та обов'язки священика"
Влада священика більша за владу Пресвятої Діви Марії: Божа Мати може молитися за душу й отримати, що захоче, але не може розгрішити її хоча б від найменшої провини. Інокентій III каже: “Хоч Преблагословенна Діва була вища за Апостолів, усе-таки не Їй, а Апостолам Господь довірив ключі Небесного Царства”. Св. Бернард Сієнський писав: “Преблагословенна Діво, пробач, не виступаю проти Тебе: Він(тобто, Господь - andrivovk ) підніс священство вище за Тебе”

Дияволи сильніше спокушують одного священика, ніж тисячу мирян, бо проклятий священик тягне за собою багато людей до пекла. Св. Іван Золотоустий твердить: “Хто забере пастиря, той розпорошить цілу отару”. В одному із творів св. Кипріяна знаходимо таке слушне зауваження: “У бою вояки більше намагаються вбити вождів, аніж простих жовнірів”. Це відомо, що ворог, ведучи війну, насамперед, намагається винищити військових керманичів. Отже, св. Єронім додає: “Диявол не шукає невірних, ані тих, що перебувають поза святинею. Він намагається знайти здобич у Христовій Церкві, бо, на думку Авакума, це дуже розкішна пожива для нього”. З цього бачимо, що дияволу більше смакують душі священиків, аніж мирян.

Не до порівняння спокуси, яким піддаються священики та миряни.Тому-то "рогата морда" старається скомпрометувати, довести до падіння перш за все священика.
Св.Іван Віанней казав (дослівно не пам'ятаю) : "Заберіть із Церкви священиків, і світ наповниться дияволами".
Дуже мене нервує, коли миряни (особливо непрактикуючі) осуджують священиків (той-во такий, а той таке-то робить).Так і хочеться запитати : "А ти вже колоду вийняв, що берешся за скалку?Чи ти молишся за священика, щоб став кращим, чи тільки осуджуєш?".

Я не захищаю педофілію, але просто священики також не з заліза, так само можуть впасти.
Недавно читав книжку Івана Мосха "Луг духовний".Там є приклади як духовні особи і навіть пустинники піддавались тілесним спокусам (а це приклади з перших століть, а не сучасні).
І не потрібно занадто довіряти всьому, що пишуть ЗМІї.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення o.Mykil » 17 квітня 2010, 07:55

Як відомо, не тільки в нашій Церкві наявні ці проблеми, ще у мусульмастві, між іншим, видно їх http://www.hraicjk.org/russian/pedophilia.html
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення Злий Іван » 19 квітня 2010, 07:45

Ого!! :bad: :bad: :bad:
Це не проблеми (перейшов по посиланні і прочитав там), це просто ЖАХ :evil:
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення Olya » 19 квітня 2010, 12:21

:shock: Це дійсно жах. Ну чого люди до якоїсь такої мерзоти додумуються? У мене більше слів навіть нема.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення o.Mykil » 19 квітня 2010, 15:40

Olya писав::shock: Це дійсно жах. Ну чого люди до якоїсь такої мерзоти додумуються? У мене більше слів навіть нема.


Я, бачте, зробив це посилання не, щоб перейти плавно на педофілію у мусульманстві (а знаю ще ряд фактів із сучасного відео про це, наприклад), бо маємо тут саме контекст католицизму. Просто хочу зазначити, що цей вид гріховності проникає чи не всюди... А чіпають не раз (особливо вороги християнства в цілому) чомусь тільки чомусь Католицьку Церкву, вельми впливову у світі, роблячи з неї немовби "козла відпущення", що не до кінця справедливо, звичайно. %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення Злий Іван » 20 квітня 2010, 07:43

Боюся, що ця гидота проникла наскрізь у ВСЕ наше суспільство, незалежно від віри, національності і всякого такого :shock:
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Kaktus
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 183
З нами з: 05 березня 2010, 10:05

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення Kaktus » 20 квітня 2010, 09:25

romanm писав: ПО Вашому допису виходить, що педофілія більш всього росповсюджена серед католицьких священиків.
Мені, особисто вже остогидло постійно коректувати Ваші дописи, які нагадують скоріше пасквілі проти КЦ. Ви знаєте німецьку, було би добре якби Ви читали не тільки те, що пишеться проти Церкви, але , також і на її захист.


Саме так - і то серед целібатних священиків РКЦ розвинутих країн Заходу.
То ж радійте й веселіться:
У зв’язку з систематичними репресіями адміну Kaktus змушений припинити дописи на форумі ВСІЄЇ УГКЦ, який дехто пробує перетворити на приватний форум псевдонепомильного інквізитора, католицькішого за самого папу.
Kaktus емігрує на форум РІСУ. Хто хоче спілкуватися з ним і надалі, гайда туди.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення romanm » 20 квітня 2010, 10:48

Саме так - і то серед целібатних священиків РКЦ розвинутих країн Заходу.
То ж радійте й веселіться:


п. Кактус, ну що ж Ви себе ведете чк підліток пубертного віку? Або ми говоримо серйозно, або у модератора буде багато роботи підчищати Ваші дописи, бо таке залишати буде не гоже. Я Вам привів факт, ніщо не забороняє Вам зробити це ж саме.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення о.Олег » 22 квітня 2010, 05:05

"підсумки Папської п'ятирічки"
http://sobornews.org/index.php?option=c ... &Itemid=27
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення прочанка » 30 квітня 2010, 20:27

моя мама два місяці як перекладач провела в Австрії разом з нашими українськими фермерами, які переймали досвід. Перший місяць жила в одному містечку в домі місцевого священика. Йому десь було біля 60років і він жалівся, що належить до молодшої кагорти священиків. Молодь не хоче висвячуватись через целібат - це головна причина. Люди відчувають покликання в собі, але людська природа вимагає свого. Не кожен має таку віру, щоб відректись від всього земного раз і назавжди... А там, де нема природнього часто виникає збочення...
Не мені судити, грішній, але, можливо, якби католицькі священики могли одружуватись, ця б проблема не була такою гострою.
Не бійтеся!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення o.Mykil » 30 квітня 2010, 20:47

прочанка писав:Не мені судити, грішній, але, можливо, якби католицькі священики могли одружуватись, ця б проблема не була такою гострою.


Та ж у нашій Католицькій Церкві, наприклад, візантійського обряду є альтернатива на це: можна так і так... Є багато одруженого духовенства. Не всі вибирають добровільно целібат, не всі в монастирях...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення прочанка » 30 квітня 2010, 22:16

тому в нашій церкві і нема таких проблем... А священича родина - приклад для всіх парохіян. Так приємно побувати в такій родині. Мій кум - священик, це я добре знаю :)
Не бійтеся!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення o.Mykil » 01 травня 2010, 06:10

Скандали навколо Папи: пошук істини чи антицерковна кампанія? http://www.benediktxvi.ru/index.php?opt ... 5&Itemid=1
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення о.Олег » 01 травня 2010, 07:25

прочанка писав: моя мама два місяці як перекладач провела в Австрії разом з нашими українськими фермерами, які переймали досвід. Перший місяць жила в одному містечку в домі місцевого священика. Йому десь було біля 60років і він жалівся, що належить до молодшої кагорти священиків. Молодь не хоче висвячуватись через целібат - це головна причина. Люди відчувають покликання в собі, але людська природа вимагає свого. Не кожен має таку віру, щоб відректись від всього земного раз і назавжди... А там, де нема природнього часто виникає збочення...
Не мені судити, грішній, але, можливо, якби католицькі священики могли одружуватись, ця б проблема не була такою гострою.

думаю, тут слід розрізнити: - проблему покликань до священства і, відповідно, обов'язкового для Латинської Традиції безженного стану (насправді, думаю, проблема стає всеглибшою і у нас (без обов'язку целібату) і пов'язана вона як там, так і тут з дистанціюванням суспільного загалу від Церкви і сучасними методами антицерковної пропаганди); - зв'язок між тим, що людина обіцяє целібат (Ваше "де нема природнього") і стає збоченцем (на мою думку, якщо людина має "природні" схильності, якими не спромоглась пожертвувати, то буде їх виявляти "природньо"; походження ж збочення у Церкві пов'язане не з целібатом у якості безпосередньої причини захворювання, а з браком покликань до священства: людина з "неприродніми схильностями" кандидує на священика - кандидатів мало і, якщо проблема не є надто явною, стає священиком - обіцює целібат і переступає через нього відповідно до своїх "неприродніх схильностей"); - зв'язок між піднятим криком про педофілію в КЦ і реальністю (проблема, як це не жахливо визнати, існує, однак її перебільшено в надцять разів і використано в антикотолицькій кампанії...)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення o.Mykil » 01 травня 2010, 07:44

о.Олег писав:думаю, тут слід розрізнити: - проблему покликань до священства і, відповідно, обов'язкового для Латинської Традиції безженного стану ([i]насправді, думаю, проблема стає всеглибшою і у нас (без обов'язку целібату)


Во Франции молодежь призывают стать священниками через сеть "Facebook" http://www.interfax-religion.ru/catholi ... &div=35404

П. С. У статті згадується про обітницю безшлюбності у сучасному контексті священства...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення o.Mykil » 19 травня 2010, 23:12

П. "Кактус" і на форумі РІСУ веде про це мову http://risu.org.ua/forum/viewtopic.php?id=50
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення romanm » 20 травня 2010, 06:45

o.Mykil писав:
прочанка писав:Не мені судити, грішній, але, можливо, якби католицькі священики могли одружуватись, ця б проблема не була такою гострою.


Та ж у нашій Католицькій Церкві, наприклад, візантійського обряду є альтернатива на це: можна так і так... Є багато одруженого духовенства. Не всі вибирають добровільно целібат, не всі в монастирях...

Люди добрі, ну чого ж ми не хочемо думати. Який звязок між педофілією і одруженням?Думаєте в УгкЦ немає таких проблемних священиків, чи в РКЦ всі поголовно педофіли? ДУМАЙТЕ!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Католицизм і... педофілія

Повідомлення o.Mykil » 20 травня 2010, 07:01

Всі ці ложі (на противагу до Церкви) об'єднуються у своїй антихристовій меті http://www.imhotep.if.ua/news.php
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей