8 березня святкувати не святкуючи?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення Тарас_ » 04 березня 2011, 18:39

Один з священнослужителів Київського Патріархату на Волині закликав не святкувати 8 березня. Він послався на те що починається піст і жінкам потрібно виказувати увагу цілий рік, а не раз на рік.

Котрась з львівських молодіжних організацій теж закликає не святкувати 8 березня, бо в цей день колись в Європі та США традиційно був днем громадських виступів повій.

Представники керуючою в Галичині партії ВО Свобода теж не раз закликали скасувати 8 березня як святковий і впровадили навіть відповідні накази по меріям.

"Друзі" галичан і націоналістів одразу скористались моментом і майже на всіх українських політичних форумах в один день почали задаватись питання і звучати насмішки: "Чи "западенські жінки" на 8 березня отримають квіти чи лекцію про патріотизм", "А не побрезгають квіткою на день запроваджений жидовками Кларою Цеткін і Розою Люксембург?" і в тому ж дусі.

Невже 8 березня - велика проблема і щось гріховне? Це світське свято. Звісно ж навряд східняки згадують "засновниць" 8 березня і даруючи примовляюють "ось тебе цветочек моя Кларочка и Розочка, от Цеткин и Люксембуг тебе мой подарок...."
Не бачу проблеми в жодному святі, якщо є його нормальне сприйняття і воно не кардинально вороже. 8 березня як на мене не несе ніякої аж надто поганої ідеології. До речі в Західному Світі євреї зуміли пролобіювати святкування Дня Святого Валентина. Немає проблем коли даруєш для гарного настрою... Ідеї, початки, засновники - це потім.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення о.Олег » 04 березня 2011, 18:46

подавав колись тут статтю по темі viewtopic.php?f=6&t=1717&p=18881&hilit=%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D1%8F#p18881
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення Тарас_ » 04 березня 2011, 18:59

о.Олег писав:подавав колись тут статтю по темі viewtopic.php?f=6&t=1717&p=18881&hilit=%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D1%8F#p18881


Читав декілька статей цього Грабовецького на УП. Він вважає себе всепоївшим розуми і постійно вчить націоналістів. Наче йому нічого робити - тільки розповідати які мають бути правильні націоналісти. За оцінку його єврейського лиця і дратуючих описів багато українських коментаторів опинились "в бані". До його матеріалів потрібно ставитись обрежно, бо там нічого нового не дізнаєшся, а лиш чути повчання і жодної чіткої позиції по питанню.

Тих хто не хоче святкувати це свято і закликає скасувати можна зрозуміти - СССР добряче розізлив свого часу... Тільки знайти аргументи для них на залишення 8 березня - це важча справа. І вже точно цьому не сприятиме Грабовщина:" ви такі тупі перефарбовані русскіє що не бачите, а євреї ж тут ні при чому, і т. п."

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення о.Олег » 04 березня 2011, 19:03

Тарас_ писав:
о.Олег писав:подавав колись тут статтю по темі viewtopic.php?f=6&t=1717&p=18881&hilit=%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D1%8F#p18881


Читав декілька статей цього Грабовецького на УП. Він вважає себе всепоївшим розуми і постійно вчить націоналістів. Наче йому нічого робити - тільки розповідати які мають бути правильні націоналісти. За оцінку його єврейського лиця і дратуючих описів багато українських коментаторів опинились "в бані". До його матеріалів потрібно ставитись обрежно, бо там нічого нового не дізнаєшся, а лиш чути повчання і жодної чіткої позиції по питанню.

Тих хто не хоче святкувати це свято і закликає скасувати можна зрозуміти - СССР добряче розізлив свого часу... Тільки знайти аргументи для них на залишення 8 березня - це важча справа. І вже точно цьому не сприятиме Грабовщина:" ви такі тупі перефарбовані русскіє що не бачите, а євреї ж тут ні при чому, і т. п."

у нас тема "Грабовецький"?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення Тарас_ » 04 березня 2011, 19:05

о.Олег писав:

у нас тема "Грабовецький"?


Ні, просто накопилось на цього персонажа на статтю якого ви отче дали посилання. А я ж вже був забув про нього а ви мені нагадали. :shock:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення о.Олег » 04 березня 2011, 19:16

Тарас_ писав:
о.Олег писав:

у нас тема "Грабовецький"?


Ні, просто накопилось на цього персонажа на статтю якого ви отче дали посилання. А я ж вже був забув про нього а ви мені нагадали. :shock:

та нехай собі живе - просто слідкуймо, щоб не грішити його рівнем, про який пишите. А обережно відноситись потрібно нмсд до всього, що тільки знайдемо написаного. Незалежно, хто підписаний: +Любомир, Папа чи хтось зі Святих: живемо у час, коли дуууже багато людей вміють писати :)
Пильнуймо тему
Якщо маєте щось проти аргументації Грабовецького і хочете протиставити - цікаво буде почути.
Свою особисту думку з приводу святкування 8 березня вже десь тут озвучував і вона не змінилася: свято (зі всіма своїми + і - ) існує і ігнорування чи виступи "проти" нічого з ним не вдіють - пропоную християнам (кожному на своєму рівні відповідальності в Державі, містах/селах, родині/сім'ї...) очолити.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Олесь Вахнiй
початківець
початківець
Повідомлень: 41
З нами з: 07 березня 2011, 12:13

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення Олесь Вахнiй » 07 березня 2011, 12:29

Чуже це нам. Замiсть нацiонального й християнського нав`язують нiчим не пов`язане з традицiями. Це новiтнiй глобалiзм. Не святкувати

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення о.Олег » 07 березня 2011, 15:18

Олесь Вахнiй писав:Чуже це нам...

безперечно
але на сьогодні вже "нечужими" по факту свого існування (їх святкують, а 8 березня ще й на державному рівні - вихідний же) стають все більше таких "свят", тому, якщо є моральна можливість (а з 8 березня нмсд вона є), - пропоную вливати Христа Бога у ці святкування. Не бачу інакшого виходу
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення andrey s. » 07 березня 2011, 15:25

Слава Ісусу Христу!!!
Трохи кумедно,,но ніодна жінка не висловилась проти,,тут на форумі(хоча це не факт,,з цими "ніками" неясно він,чи вона)..
Друзі,,що таке святкувати???
Це поняття особисте для кожного(сприйняття)..
Якщо святкувати,, це влаштувати якусь грандіозну вечірку(з усіма витікаючими),,,,то я проти... піст всетаки..
А якщо привітати дружину зранку,,приділити їй увагу,і підкреслити це подарунком,закріплиним поцілунком,,то це чудово....
Піст не для того,,щоб це всім підкреслювати,,які ми побожні...
Мене це влаштовує,,.нікому не навязую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення о.Олег » 07 березня 2011, 15:27

andrey s. писав:...Піст не для того,,щоб це всім підкреслювати,,які ми побожні...

тут не через Піст мова про 8 Березня, а і про час, коли воно випадає і в Піст, і не в період Посту.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення andrey s. » 07 березня 2011, 18:17

о.Олег писав:
andrey s. писав:...Піст не для того,,щоб це всім підкреслювати,,які ми побожні...

тут не через Піст мова про 8 Березня, а і про час, коли воно випадає і в Піст, і не в період Посту.
З повагою, о.Олег

о.Олег,,розясніть будласка,бо я попав в "просак"......
До сьогоднішнього дня я думав Що 8 Березня попадає майже завжди в час посту,,в більшості..
А взагальному,,свядкувати чи ні,(на державному рівні),посилаючись що це не Християнське свято,,що нам навязують,і все таке,,,.
На мою думку трошки наївно,,бо так нічого не змінити,,особливо при теперішньому розкладі в державі,,коли робиться все,щоб змінились моральні цінності людини,бо так лекше ними(людьми) управляти,,,,
Це традиції,,які вже дуже довго живуть,,доречі це стосується не тільки 8 Березня..
В такому випадку,,лишається одне,,наповнити ці традиції(не тільки 8 Бер.) духом Християнства,,і тут без церкви не обійтись...
Я не закликаю щоб церква обявила це Христ. святом,,зовсім НІ..
Но внесла,наповнила це свято Християнським змістом,,,,,ТАК...
Це не значить заборонити,,бо на мою думку це ще гірше..
А внести "корективи",,і в наслідку чого люди самі відчують чи так,чи ні,,і оберуть самі,,це друге діло....
І якщо навіть це свято залишиться,,то люди будуть його святкувати зовсім по іншому,,і значення свята(якеб воно не було) також зміниться...
Дякую...

P.S.
Якщо брати в загальному,,падіння моральних цінностей,ця "зомбація" народу,,яка на превиликий жаль зараз відбувається,..
Може бути переможена не заборонами,,а роботою по "духовному наповненню" нації,,і церква в цьому має бути "першою скрипкою"..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Олесь Вахнiй
початківець
початківець
Повідомлень: 41
З нами з: 07 березня 2011, 12:13

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення Олесь Вахнiй » 07 березня 2011, 18:31

Чому Естонія й Ховатія на офіційному рівні скасували цей паскудний сатанинський атавізм, а в нас бояться? Влада думає не про Божу Справу, а шукає можливості сподобатись здеградованому плебсу, який керується виключно пошуком чуттєвих насолод.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення о.Олег » 07 березня 2011, 19:24

andrey s. писав:
о.Олег писав:
andrey s. писав:...До сьогоднішнього дня я думав Що 8 Березня попадає майже завжди в час посту,,в більшості...

ну... майже - це не завжди :) Часто - так, Ви праві, але знайдіть, наприклад, календар за 2003 рік, коли ми святкували Пасху 5 травня: Піст починався 18 березня (відповідно, якщо Пасха 4.05 - Піст з 17.03 і т.д., десять варіантів, коли 8.03 ще не Піст).
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення о.Олег » 07 березня 2011, 19:41

Олесь Вахнiй писав:Чому ..?

та не знаю... Знаю (переконаний) лише, що це не автоматично ознака "плебсу" чи відсутності Бога в серці, як і несвяткування 8 березня не робить когось духовним чи шляхетним.
Скажімо, людина (таких знаю бааагато) звикла, що цього дня їй робили/він робив подарунки або не погоджується з святкуванням лише Дня Матері у травні (бо багато жінок не є матерями або і не можуть (і знаю жінок, яких Свято Матері глибоко ранить) мати діточок) і прагне окремого дня жіночності, а, оскільки 8 березня вже існує, святкують...
Розумію, що Ви вирішили ось так от і гарно, що маєте і відстоюєте власну думку. Надіюсь, розумієте, що і інші можуть мати свою. Надіюсь також, що піднімите тон Ваших висловлювань на більш духовний рівень: нешляхетно і противно духові Форуму, пане Олесю, ось так всіх "святкуючих" скопом обзівати плебсом (і далі по змісту). Вибачте, якщо щось не так зрозумів чи написав. Надіюсь, порозуміємось.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення andrey s. » 07 березня 2011, 19:51

Олесь Вахнiй писав:Чому Естонія й Ховатія на офіційному рівні скасували цей паскудний сатанинський атавізм, а в нас бояться? Влада думає не про Божу Справу, а шукає можливості сподобатись здеградованому плебсу, який керується виключно пошуком чуттєвих насолод.

Пробачте,,но це трохи наївно,,і по новоУкраїнському...
Чому Естонія й Хорватія так,,а ми Україна ні...
Тому що ми Україна,,
І на превиликий жаль,,України як такої поки нема,,є букет з багатьох інших держав,,(перечисляти держави небуду,,часу шкода)
Поки ми дивимся на інших,,втрачаєм себе(Україну)...
А ми маєм багаті Християнські традиції,,но нажаль мало користаєм з цього..
На сьогоднішній день 8 березня,це державне свято...це нажаль факт...
Так давайте завтра наповним цей день,,нашим Українським,Християнським змістом....
А там побачим...
Я прожив не так багато,,но підмітив одну річ:
Такі заяви(чому у них добре,,а у нас ні),,часто мають зміст,,тобеж щось в цьому є..
Але ніяких позитивних змін не приносять,,як правило..бо акценти трішки не там роставленні...
Я можу і помилятися,,бо досвіду в цьому не маю,,але маю трішки кмітливості...
Доречі мені сподобались ваші розважання,про духовний упадок нації,,і бездіяльність держави в цьому...
Дякую...
P.S.
Любі наші жінки,,нехай вам завтрішній день,день 8 Березня,принесе радість...
Особливе підкреслення вашої потрібності,,й необхідності..
Яке завтра підкреслиться вашими чоловіками,хлопцями,синами й внуками..
Нехай Господь дарує вам всі ті ласки,,які кожній з вас необхідні...
А СПОГЛЯДАТИ ЯК ЧОЛОВІК МИЄ ПОСУДУ,ВАРИТЬ ЇСТИ,РОБИТЬ УБОРКУ,......ЗАВЖДИ ПРИЄМНО...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення andrivovk » 07 березня 2011, 20:42

Святкувати чи ігнорувати: 8 Березня очима Церкви http://www.credo-ua.org/2011/03/41750
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення andrey s. » 07 березня 2011, 20:58

andrivovk писав:Святкувати чи ігнорувати: 8 Березня очима Церкви http://www.credo-ua.org/2011/03/41750

З проханням утриматись від гучних забав,,і все таке..Бо припадає на перший тиж.посту...
Як на мене дуже добре,,і дуже правильно...
Но Бабусь, Мам,Сестер,Дружин,Дівчат,,привітати ніхто не забороняв...
Наскільки я зрозумів,,,,,,
Святкувати(в загально прийнятому сенсі,,так щоб зранку було стидно),,і привітати,,це дві великих різниці....
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення о.Олег » 08 березня 2011, 11:31

о.Олег писав:... 2003 рік, коли ми святкували Пасху 5 травня...

перепрошую - це в 2002-му. А буває Пасха і 8 травня :). Всіх дат святкування Пасхи маємо 35 (від 4 квітня до 8 травня) і, якщо не помиляюся, в 14 з них 8 Березня - це ще не час Великого Посту
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення andrey s. » 08 березня 2011, 11:58

о.Олег писав:
о.Олег писав:... 2003 рік, коли ми святкували Пасху 5 травня...

перепрошую - це в 2002-му. А буває Пасха і 8 травня :). Всіх дат святкування Пасхи маємо 35 (від 4 квітня до 8 травня) і, якщо не помиляюся, в 14 з них 8 Березня - це ще не час Великого Посту
З повагою, о.Олег

Ого!!! :shock: Пізнавально,,я не підозрював що так...
Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення о.Олег » 08 березня 2011, 12:55

:Rose: цілую ручки, сестри Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення andrivovk » 08 березня 2011, 14:58

8 березня: це цікаво знати http://ridnaua.org/p/8-bereznya-tse-tsikavo-znaty/
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення прочанка » 08 березня 2011, 22:39

гм-гм. Суто чоловіча дискусія вийшла
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення прочанка » 08 березня 2011, 22:50

піст... Великий. Перший тиждень. Вибачте, але це не завадило мені і доньці отримати по трояндочці, а у вечері піти на канон Андрея Критського. Чому галас? Дискримінація чоловіків? Забрали 23 лютого? ну, то хай зроблять свято українського чоловіка, а не воїна загарбницької армії, яка вже до речі і не існує. А день жінки, як день весни є у всьому світі, може не 8 березня, а 1-го. Просто в нас дуже часто, звичних до пишних гулянок,можна побачити дуже" веселого чоловіка з квіткою, бо він раз у рік згадав про дружину і від того щастя знову напився. Чи то в радість таке свято? НІ! Це просто знущання. Можливо нашим чоловікам варто уважніше ставитись до жінок на протязі життя? Тоді й 8- ме березня не буде проблемою. Оце вам трошки дьогтю в бочку з... , кому з чим. Але мені нині можна :)

Любімося, бо любов спасе світ. Як і Ісус полюбив нас,грішних....
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення о.Олег » 08 березня 2011, 23:12

прочанка писав:... це не завадило мені і доньці отримати по трояндочці...

:Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення о.Олег » 15 березня 2011, 17:58

надіслали статтю http://www.apn.ru/opinions/article19402.htm
навіть не знаю: плакати? сміятись?
:) :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення ShMariam » 15 березня 2011, 19:24

о.Олег писав:надіслали статтю http://www.apn.ru/opinions/article19402.htm
навіть не знаю: плакати? сміятись?
:) :(

Cмійтеся. Так настрій підняло. :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення о.Олег » 08 березня 2012, 14:24

так все ускладнилося... Одні ображаються, якщо привітаєш, інші - якщо не привітаєш...
Вітаю всіх, хто вітається :Rose:
ну і... Перцю трохи http://perec-ua.livejournal.com/41761.html
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення andrivovk » 08 березня 2012, 15:44

о.Олег писав:так все ускладнилося... Одні ображаються, якщо привітаєш, інші - якщо не привітаєш...

Я ображаюсь. :x
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення Bohdan_ » 09 березня 2012, 11:10

8 березня по інакшому
http://5.ua/newsline/232/0/88461/

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: 8 березня святкувати не святкуючи?

Повідомлення о.Олег » 07 березня 2015, 22:45

Міра писав:... серце вже зболілось за Надю Савченко...

Зеня Кушпета надіслала:
Dorohi -
Po svitu ide zaklyk - zavtra, 8 bereznia, vsim zhinkam svitu holoduvaty odyn den' na znak solidarnosti z Nadiyeyu Savchenko!
Khto mozhe neakhaj poshyrjuje tsiu informatsiyu ta pryjednuyet'sia do aktsiyi.
Molymosia!
zenia

з святом всіх :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 30 гостей