Прохання допомоги у боротьбі зі злим духом

Модератори: Artur, ihor

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Прохання допомоги у боротьбі зі злим духом

Повідомлення ljubomyr_ps » 21 грудня 2008, 19:53

Одна знайома жінка попала в біду. Скоріш за все вона має справу з т.з. «поробленням» чи «заговором» тобто напастуванням злого духа. Все почалось з того, що бувши вагітною, вона послухавшись поради когось з «доброї родини» звернулась до «цілительки» а простіше кажучи відьми. Ходила до неї на сеанси біля 10 раз та її заговорювала й махала над нею руками і чомусь постійно промовляла «то моя дитина». Роди проходили тяжко, але на світ появилась гарна донечка. Але щастя матері це не принесло. Жінці у сні і наяву почали ввижатись кошмари повязані з нечистим. У голові постійно почали звучати пекольні слова «вбий дитину, заріж її і т.п. Дійшло до того що жінка свою дитину чуть не возненавиділа. Як вона сама казала «я вже не живу а існую, мені цілий світ не милий, я наче мертва».
Звичайно жінка почала кидатись в різні сторни, шукаючи того хто б її міг помогти. Звернулась і до парафіяльного священника, що міг то він зробив (молитва, сповідь, причастя), але, як сам сказав в цій справі більше зарадити не може це не в його силі і компетенції. Жінка почала практикувати молитви, ходити до церкви, по її словам, їй трохи стало легше. І тут знов один «добродій» цій жінці нарадив поїхати до Львова до православного священника. Жінка охоплена відчаєм поїхала. Цей служитель почав над нею читати молитви, а потім сказав, що він працює над такими «випадками» ще з однією людиною «астралобуддистом» чи щось подібне. Ця жінка їздила до тих двох «цілителів душ» разом зі своїм чоловіком віддали їм свої фотографії з дитиною платили за кожний сеанс порядні гроші ті звичайно казали приїжати ще «аж поки не поможе». В результаті вже чоловікові стало погано. Жінці з дитиною нічуть не легше. Жінка, як казала, вже чуть з розуму не сходить не знає що робити жити вже їй не хочеться…

В мене велике прохання. Знаю що в нашій УГКЦ є люди (священники й монахи), що з такими випадками успішно працюють (о.Вороновський, монахи студити з Колодіївки) можливо є й інші. Прохання таке: як до тих мужів дістатись, коли і де вони приймають і т.п. Щоб людина мала всю потрібну інформацію, щоб не лишилась вона на одинці зі своєю бідою.
Християни Прошу Поможіть! (і молитвою також)
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 21 грудня 2008, 23:12

Хай їде до Унівської Лаври, розклад Богослужень тут http://studyty.org.ua/index.php?option= ... &Itemid=62

І хай не затягує з поїздкою, там мають їй помогти або хай звертається до свого єпархіального управління там мають знати куда звертатися в таких випадках!

Гузар
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 22 грудня 2008, 15:48

Повідомлення Гузар » 22 грудня 2008, 18:03

Cardinal писав:Хай їде до Унівської Лаври, розклад Богослужень тут http://studyty.org.ua/index.php?option= ... &Itemid=62
І хай не затягує з поїздкою, там мають їй помогти або хай звертається до свого єпархіального управління там мають знати куда звертатися в таких випадках!

Дуже добре допомагають реколекції у Підгірцях. Їдьте, то наші люди.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 22 грудня 2008, 18:22

Гузар писав:
Cardinal писав:Хай їде до Унівської Лаври, розклад Богослужень тут http://studyty.org.ua/index.php?option= ... &Itemid=62
І хай не затягує з поїздкою, там мають їй помогти або хай звертається до свого єпархіального управління там мають знати куда звертатися в таких випадках!

Дуже добре допомагають реколекції у Підгірцях. Їдьте, то наші люди.


А від чого конкретно помагають? А як? А коли? В який час дня чи ночі? А може краще не чіпати спокуси? :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 22 грудня 2008, 22:30

Cardinal(у)
Дякую за інфу. Помагай Вам Боже.

Провокатору на псевдо "гусар" прошу більше не турбувати.

Можливо в когось ще якась інформація корисна є на дану тему: наприкл. що до о. Вороновського.

Прошу пишіть.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 22 грудня 2008, 23:00

Знаю, що о. Вороновський відчитує молитви у Львові в церкві Архистратига Михаїла, здається щопонеділка.


м. Львів, вул. Винниченка, 22
(032) 2971633
(032) 2978138, (032) 2726955
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 23 грудня 2008, 21:31

Спасибі Вам Олюнька.
Хорони вас Боже.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

danus
початківець
початківець
Повідомлень: 41
З нами з: 24 квітня 2008, 19:21
Контактна інформація:

Повідомлення danus » 28 грудня 2008, 14:03

Вибачте мені мій цинізм, але мені цікаво, хто саме "поробив" цій жінці: "цілителька", чи то пак відьма, а може радники, а може вона сама собі це зробила, порушивши першу заповідь: "Нехай не буде в тебе інших богів, крім мене". Мабуть, що однозначно це зробив диявол, ворог нашого спасіння.
Добре, давайте подумаємо, хто може зарадити біді, цієї жінки: може знову таки "цілителі", а може астралобуддист, а може імам, чи краще лама; ні це мабуть однозначно має бути греко-католицький, дуже побожний єремонах. Вам не здається, шановні, що ми ходимо по кругу. І допускаємося однієї і тієї ж помилки. Святий Августин писав: "Чоловіче Бог створив тебе без тебе, але спасти тебе без тебе Він невзмозі". Я більш чим переконаний, що навіть сам Господь Бог не зможе допомогти цій жінці, якщо вона не допоможе сама собі. Так, можливо, що в даній справі без сторонньої допомоги не обійтися. Але доти доки в свідомості цієї жінки буде існувати всемогутній диявол, і Бог який не може спасати тих, що до Нього прибігають, нічого не зміниться, в житті цієї жінки і її родини. Правду кажучи я не знаю, що робити в даному випадку, може почати з катехизації, чи що? Бачите в чім проблема, виглядає, що в цієї жінки, зовсім відсутня віра; і немає жодних гарантій, що завтра вона не піде за порадою якихось "добродіїв". А без віри, в даній ситуації навряд, чи хтось допоможе. А ось сатана і його прислужники точно цим скористаються.
Ми в практиці церковного життя, досить часто практикуємо заморалізовану духовність. Що я цим хочу сказати? Ми занадто багато уваги приділяємо нашим діям і поступкам, бо саме так ми розумій гріх і чесноту, і майже не звертаємо уваги на те як ми віруємо, у що ми віруємо, чи правдиво християнський наш світогляд. Бо проблеми з духами, беруть своє коріння саме звідси.
Як на мене, то я не вважає, що ця жінка є одержимою, скоріш за все вона переживає, поки що бісівське напастування. А кого лукавий не спокушав, може праведників, та він спокушав самого Ісуса Христа, то що можна говорити про нас грішних. Треба боротись, як каже апостол Яків: "Коріться, отже, Богові, противтеся дияволові, і він утече від вас." Мало того, як що ця жінка правдиво стане на дорогу навернення, то на початку їй буде не легше, а навпаки їй буде ще гірше напастувати біс, бо вони завжди так роблять в таких випадках, намагаючись настрашити людину, яка намагається вириватися з їхніх лап. Легшати буде, лиш від дії шарлатанів, а в дійсності, свідомих, чи не свідомих прислужників диявола, бо в такий спосіб вона буде залишатися у їхній владі.
Ще раз вибачте, що не по темі вставляю, своїх п'ять копійок.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 29 грудня 2008, 01:16

Дякую «danus». Нема чого вибачатись. Кожна рада є корисною, якщо вона походить від серця.
Що до даної ситуації з конкретною людиною то тут, можливо, не обійшлось без упадку, але хто з нас не спотикається. І цей упадок і все що з нею трапилось якраз і навертають, ведуть її до Бога. А ми як християни , як брати і сестри, просто зобовязані помагати в конкретній біді людині і переважно не мудрими повчаннями, моралізаторством, а дієвою допомогою починаючи від співчуття, підтримки з любові, молитвою і добрими порадами…
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Олена12
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 04 січня 2011, 09:48
Звідки: Київська обл.

Re: Прохання допомоги у боротьбі зі злим духом

Повідомлення Олена12 » 03 січня 2012, 09:35

Чи є в Україні практика звільнення від злого духа на відстані?

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Прохання допомоги у боротьбі зі злим духом

Повідомлення romanm » 03 січня 2012, 09:41

Олена12 писав:Чи є в Україні практика звільнення від злого духа на відстані?

В Україні, може, і є. А от в УгкЦ, сумніваюсь.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Прохання допомоги у боротьбі зі злим духом

Повідомлення о.Олег » 03 січня 2012, 13:05

Олена12 писав:Чи є в Україні практика звільнення від злого духа на відстані?

та Господь каже, що все, чого в молитві попросимо - Подасть. Однак, боюсь, мова йде про т.зв. "відчитку" і це явище як на мене грішного ще більш не однозначне, аніж обговорювані нами viewtopic.php?f=7&t=1821&hilit=%D0%B5%D0%BA%D0%B7%D0%BE%D1%80%D1%86%D0%B8%D0%B7%D0%BC практики молитов екзорцизму
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Прохання допомоги у боротьбі зі злим духом

Повідомлення viter » 03 січня 2012, 13:09

о.Олег писав:боюсь, мова йде про т.зв. "відчитку" і це явище як на мене грішного ще більш не однозначне, аніж обговорювані нами viewtopic.php?f=7&t=1821&hilit=%D0%B5%D0%BA%D0%B7%D0%BE%D1%80%D1%86%D0%B8%D0%B7%D0%BC практики молитов екзорцизму

А яка з цим проблема, в чому полягає неоднозначність?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Прохання допомоги у боротьбі зі злим духом

Повідомлення о.Олег » 03 січня 2012, 13:20

viter писав:
о.Олег писав:боюсь, мова йде про т.зв. "відчитку" і це явище як на мене грішного ще більш не однозначне, аніж обговорювані нами viewtopic.php?f=7&t=1821&hilit=%D0%B5%D0%BA%D0%B7%D0%BE%D1%80%D1%86%D0%B8%D0%B7%D0%BC практики молитов екзорцизму

А яка з цим проблема, в чому полягає неоднозначність?

з відчиткою?
(навскидку): "хто відчитує", "що саме робить", "яка інтенція", що називається "злим духом"..?
З повагою. о.олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Прошу допомогти/Хочу допомогти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей