Блоковані реалії

звалище оффтопу

Модератори: Artur, ihor

romkomasyk
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 08 січня 2010, 11:11
Звідки: Львів

Блоковані реалії

Повідомлення romkomasyk » 08 січня 2010, 12:21

Я не розумію чому заблокували тему про церкву Пресвятої Євхаристії. Проблема є і її потрібно обговорювати.
Церква - це спільнота. Але дуже шкода, що коли до храму призначали нового настоятеля, невідомого парафіянам, нас ніхто не спитав. Спільнота, яку владика Йосип будував десятиліттями, зникає. Поступово до інших церковних громад переходять колишні парафіяни церкви Пресвятої Євхаристії. Я виріс й сформувався як переконаний практикуючий християнин у цій громаді й мені шкода, що одна особа руйнує те, що крок за кроком будувалося роками.
Обличчя храму змінилося. З осередку львівської інтелегенції, молоді, перетворюється на центр пліток (читай заблокований форум). Професійний рівень нового настоятеля бажає кращого.
Прошу усіх не байдужих сприяти тому, щоб спільнота, яка будувалася роками не була зруйнована особистими амбіяціями новопоставлених у нашу громаду отців!!!!!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 08 січня 2010, 15:03

От біда декотрих наших священиків, які будують все на собі, а не на системі(Христі та Церкві). Не було би таких проблем. Які би не були теперішні настоятелі, але більшу вину мають ті, хто все зав язав на своїй особі. Знаю на особистому досвіді, як тяжко щось робити, коли тебе порівнюють з іншими і т.д.

Не входжу в аргумент правди або ні, просто говорю свою думку. Та й не думаю, що вартує відкривати тему, бо це ж для тих, хто про це все знає, а хто не знає, тому....
А якщо відходять по других церквах, що ж, це ще більше показує те, що попередники не робили так як потрібно, імхо. Бо я приходжу до храму не тому, що там розумний чи файний настоятель, а зовсім по іншим причинам. Якщо цього не було донесено до парафіян, то гріш ціна таким спецам і інтелігентам.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Блоковані реалії

Повідомлення о.Олег » 08 січня 2010, 15:49

Христос Раждається!
romkomasyk писав:Я не розумію чому заблокували тему про церкву Пресвятої Євхаристії.

це до модераторів питання, але нмд: не було там теми про церкву Пресвятої Євхаристії - були лише звинувачення анонімних авторів... Ви відкрили нову тему: можете описати проблеми спільноти, які бачите, обговорити плюси (вони завжди є - придивіться) і мінуси сучасного стану речей, шляхи подолання мінусів тощо? Може вийти гарна тема, корисна для різних спільнот. Інакше - дарма Ви втретє дублюєте заблоковане...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Блоковані реалії

Повідомлення Олюнька » 08 січня 2010, 17:37

о.Олег писав:Христос Раждається!
romkomasyk писав:Я не розумію чому заблокували тему про церкву Пресвятої Євхаристії.

це до модераторів питання, але нмд: не було там теми про церкву Пресвятої Євхаристії - були лише звинувачення анонімних авторів... Ви відкрили нову тему: можете описати проблеми спільноти, які бачите, обговорити плюси (вони завжди є - придивіться) і мінуси сучасного стану речей, шляхи подолання мінусів тощо? Може вийти гарна тема, корисна для різних спільнот. Інакше - дарма Ви втретє дублюєте заблоковане...


Цілком згідна з отцем. Була на саме Різдво в Домініканах: людей повно, гарна проповідь отця, повний порядок.
А незадоволені завжди були на кожній парафії, і ніхто ніколи всім не догодить.
romkomasyk та їже з ним просто хочуть керувати: має владика прийти і питати, кого ж ви хочете. :crazy:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 08 січня 2010, 17:58

Тут є пояснення http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1605&start=45
І прохання не диктувати надалі тут своїх умов! Дублювати одне й те саме, порушуючи наші ПРАВИЛА!

Тему перенесено у "Зауваги та пропозиції". Та заблоковано! Ще раз буде дублювання на грані спаму - подібні теми будуть видалені цілком! Звертайтеся письмово до офіційної церковної влади у Львові, якщо бачите якісь проблеми, а не займайтеся тут осудами. Бо це не цілком по-християнськи.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Смітник”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей