З проводу модерування отця Олега

звалище оффтопу

Модератори: Artur, ihor

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

З проводу модерування отця Олега

Повідомлення Тарас_ » 12 січня 2012, 16:32

Прийшовши на форум через довший час відсутності не міг зрозуміти звідки така нервовість і чому так мало людей спілкується на форумі. Навіть задав пряме запитання одному з учасників Петрі Теслі: "чого такий злий як собака" на Різдво( цитата Алібабаїча з фільму "Джентельмени удачі").

Після відкриття власної теми з цікавим мені запитанням зрозумів - не люблять тут чомусь тих, хто відкриває теми, наче цим порушується якась ієрархія прав.



Отче Олеже чи не бачите ви жодної проблеми і несправедливості у своєму модеруванні? Звісно добре що хтось дивиться за форумом, але...

О. Олеже, ми учасники форуму звісно не шановні спонсори вашої організації Оселя, але МИ Й НЕ ТІ ХТО ТАМ ПРОЖИВАЄ!!!

З цими людьми:
[img]http://emaus-oselya.org/ua/wp-content/uploads/2011/03/Изображение-170.jpg[/img]

дійсно потрібно вам бути суворим. Щоб Оселя і допомогу що вона надає не перетворилась на підгодовку перед пиятикою чи прийняттям зовсім нелікувальної дози.

Ми, учасники форуму - не вони. В нас інші проблеми і нужди. На форум ми прийшли не до вас, а до всіх хто готовий поділитись думками, вияснити якісь питання, взнаєте щось нове у дискусіях. Ми не прийшли до вас по нужді грошовій чи по лікувальній і нам на відміну від ваших жителів Оселі є трохи часу поспілкуватись, повчитись. Ми можемо собі дозволити не витрачати весь час на заробіток і вирішення життєвих проблем накопичених через минулі гріхи.

Ваше жорстоке модерування не бачить чомусь цієї різниці. Ви робите добре в Оселі, а тут? Чому ви як модератор не сприяєте всесторонньому виясненню питань дискусії, а спиняєте цей процес? Сюди не заходять пяні чи щоб просто поговорити про що-небудь. Люди знають на який форум ідуть і як я чекають тут не ставлення до себе як до ще неполікованих наркоманів і алкоголіків, які несуть "бред" і їх треба ставити на місце.

Чи не помітили ви отче Олеже як зробились царьком цього форуму? Подивіться скільки попереджень винесено вами і жодним іншим модератором. Ті які я бачив у темах попередження зовсім на те не заслуговують - є всього лиш думками людей.

За що наприклад ви винесли попередження мені:

"Тарас_ написав:
...Подивіться на знаряддя інквізиції і приписувати більше не треба. Це історія....

прошу перестати повторювати вигадки про Святу Інквізицію. Для обговорення цієї проблематики існує окрема тема. Вам усне попередження, перепрошую


В чому нападки і як можна до цієї фрази застосувати вигадка? Там наведено конкретний факт якого не було? Проти думки людини ви виступили і права мати її окремо від вашої. Крім того це не стосувалось основної теми дискусії чи був Ісус євреєм? а, тільки випадковою фразою яка як "виплила" так і "втонула" не маючи найменшого важливого пливу на аргументи сторін в дискусії.

Зробивши з мене відзначеного червоним ви отче Олег закрили тему осуджуючим мене дописом:

Ви нмсд не маєте аргументів, Тарасе - Ви подаєте якусь своєрідну фантазію (якою майже без змін повторились вже декілька разів поспіль), малюючи Бога під свої уявлення про те, що б Він мав, а що б не мав робити, які гени б мав чи не мав прийняти. А це все зовсім мало кого торкає і мені грішному було б байдуже (зовсім байдуже, про це вже писав), якби не те, що Бог так Зволив: вибрав собі народ і з нього Родився. Вибачте, що не виправдав Ваших очікувань. Але і не мушу. Ніхто не мусить. Просто - перечитав і одного разу було б достатньо і цікаво, якби не повторення - навіть би запам'яталося як одна з ідей, з якими цікаво "переспатись"/продумати. Повторення, що мали (так це виглядало, перепрошую) на меті будь що спонукати (спонукати) прийняти Ваш спосіб мислення - це і сміх, і жаль, і якусь відразу викликало. Отаке... Перепрошую, що ніхто з Вами не погоджується, але для людини нормально це певний сигнал...
З повагою, о.Олег


Мені жаль що у вас виникла відраза до мене. Причина її вигадана і на основі ваших домислів. Саме через відразу до мене я вирішив пошукати в інтернеті Оселю, якою ви кажете керуєте. Повторюваність була для різних людей, які запитували - більшість відповідей були не вам. Спонукання? Я доводив свою думку і ні від кого не вимагав її абсолютно приймати - кажучи що за це буде покарання. Ви і в цьому помилились.

Закривши тему ви не мене зупинили насправді, а моїх опонентів. Бо як ви підтвердили мені доводилось повторювати те що написано в початковій темі, яку учасники не читали і перепитували.

Ваше право не бачити в наведених мною логічних висновках аргументів - як бачите я вас не спонукаю до іншого, з чим взялись воювати як Дон Кіхот з вітряком. Я сказав те що сказав і більших пояснень думаю воно не потребує. Це була моя думка і я її обстоював до закриття вам теми. Не прийняли, не хочете дискутувати - я розумію і будучи модератором не шукав би можливості вам червоним поставити попередження за будь-яку дрібницю.

Ви отче Олеже як один з активних модераторів граєте важливу роль на цьому форумі. Написав такий довгий текст надіючись що ви змінити свої підходи до учасників форуму і дасте їм змогу спілкуватись, обмінюватись думками ідеями і шукати та знаходити відповіді на питання як хотіли чи випадково отримали.

Післямова:

- Не потрібно цитувати кожне речення чи слово окремо - думаю більшість учасників як і я здатні опрацювати середнього розміру тексти і абзаци. На розбите цитування незручно дуже відповідати.

- Чи не здається вам що частим вживанням: "я грішний" після чи під час прийняття сумнівних рішень, для прийняття яких вам не вистачає критичної переваги аргументів "за" і "проти" ви собі наче купуєте індульгенцію на вседозволеність.

Можете відповідати чи не відповідати.
Тут от подумалось: чи мені критично важлива участь у цьому форумі? Чи варто тратити час своєї відпустки на незнаходження того що шукав - відповідей на питання і розрішення сумнівів у дискусіях з ученими священнослужителями чи просто обізнаними людьми.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: З проводу модерування отця Олега

Повідомлення andrey s. » 12 січня 2012, 17:01

Я уважно прочитав допис Тараса, тобто прочитав і напевне зрозумів, що я міг зрозуміти, чи ще щось таке...(не важно, мова не про мене).

Чи можу я звернутись до п. Тараса й сказати свою думку????? Я не знаю, бо це вже буде особисте, що не стосується теми. Але нажаль, чи на радість, ну одним словом по факту, обговорення будь якої теми стосується(торкається) особистостей учасників...(якщо п.Тарасу цікаво,то хай це скаже, і тоді я скажу)
І ще, п.Тарас зробив свою заяву, що є його правом...я не буду вмішуватись в питання задані не мені, тобто це звернення о.Олегу..
Але, але я хочу акцентувати на тому, що це приватна думка Тараса, а не всіх учасників форуму, і Тарасе, я не вхожу в число тих "МИ".
О. Олеже, ми учасники форуму звісно не шановні спонсори вашої організації Оселя, але МИ Й НЕ ТІ ХТО ТАМ ПРОЖИВАЄ!!!


Особисто я(бо можу казати тільки за себе), дуже вдячний о.Олегу за модейрування, і просто, за те, що Він хороша і вихована людина, яка є дуже делікатною і зваженою, має досвід, і напевне трішки розбирається у людях, згідно їх дописів.
Що до закриття теми, то я теж погоджуюсь з о.Олегом....Страху Божого треба навчатись, балакаєм про Господа Бога, Спасителя нашого, щоб так, в такій формі, як про якусь просто людину , ...одним словом...я розумію про що о.Олег казав.

п.Тарасе, я взагалі не розділяю Ваші висновки, що до о.Олега...решта, це між Вами обома. Поважаю Вас, що висказали свою думку в нормальній формі, тобто балакаючи про особисте несприйняття, нерозуміння, навіть докору, уникнули грубощів і хамства..за це респект...
Решта по ходу... :pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: З проводу модерування отця Олега

Повідомлення о.Олег » 12 січня 2012, 17:01

Тарас_ писав:[i]Прийшовши на форум через довший час відсутності не міг зрозуміти звідки така нервовість і чому так мало людей спілкується на форумі. Навіть задав пряме запитання одному з учасників Петрі Теслі: "чого такий злий як собака" на Різдво( цитата Алібабаїча з фільму "Джентельмени удачі")...

прослідкуйте дописи Петра Теслі від першого і далі і зможете побачити, що те, на що Ви відреагували цитатою Алібабаїча не змінилося: таким прийшов. Якщо я правий - дописувач під цим ніком є викладачем УКУ і він не "злой", а використовує метод іронії як шлях розрухати людей. Нмсд - поганий метод, з яким погодитись як модератор Форуму не можу
всі інші проблеми - сюди на Форум приходять дуже різні люди і "Оселя" (доречі - прекрасні переважно люди, як і тут) виграє перед Форумом у тому значенні, що не ховається за "нік". Вам було вказано на конкретну тему - там можна обговорювати тему Інквізиція; Ваші ідеї проти єврейства Ісуса Христа - прошу мені в ПП (можна і вже) і, якщо з'явиться щось нове в Ваших думаннях, тоді з радістю відкрию тему або відкрию її на наступному тижні. Шкода, що знаємось лише в інтернет - в жодному разі жорстоким мене б не назвали: люблю людей, незалежно від того, що виговорюють. Нові теми для обговорення модераторіалів не створюйте - цим порушуєте правила Форуму. Маєте жаль на мене - шкода, прошу вибачення, однак вважаю такі мої дії необхідністю і всі незгоди прошу виливати Адміну
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Петро Тесля
початківець
початківець
Повідомлень: 43
З нами з: 12 лютого 2011, 10:27

Як маніпулюють форумом

Повідомлення Петро Тесля » 17 січня 2012, 19:33

Вчора розмістив тему про "Правовір"я чи Православ"я".
Її тихесенько прибрали...вочевидь вона не відповідає певним установкам: перенесли до іншої теми до іншого розділу у вигляді цитати без попереднього мене про те повідомлення і БЕЗ ПОЯСНЕНЬ.
Сьогодня я повторив тему, а модератор повідомляє що тему буде стерто.
Шановний модераторе отче Олеже! Нас же читають сотні людей !
А вас особисто знає ще більше.....ЯК СЛУЖИТЕЛЯ ІСТИНИ!
отче Олеже, Ви й досі не відповіли мені - ЯК ЗВАТИ ВАШОГО НЕБЕСНОГО ПОКРОВИТЕЛЯ?
ХОЧУ ПОМОЛИТИСЯ ЗА ВАС!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Як маніпулюють форумом

Повідомлення andrey s. » 17 січня 2012, 19:43

Петро Тесля писав:Вчора розмістив тему про "Правовір"я чи Православ"я".
Її тихесенько прибрали...вочевидь вона не відповідає певним установкам: перенесли до іншої теми до іншого розділу у вигляді цитати без попереднього мене про те повідомлення і БЕЗ ПОЯСНЕНЬ.
Сьогодня я повторив тему, а модератор повідомляє що тему буде стерто.
Шановний модераторе отче Олеже! Нас же читають сотні людей !
А вас особисто знає ще більше.....ЯК СЛУЖИТЕЛЯ ІСТИНИ!
отче Олеже, Ви й досі не відповіли мені - ЯК ЗВАТИ ВАШОГО НЕБЕСНОГО ПОКРОВИТЕЛЯ?
ХОЧУ ПОМОЛИТИСЯ ЗА ВАС!

Ага, прям кругом вороги, людоньки ратуйте, подивіться на беззаконня і блюзнірство :sorry: ...(Вам що уваги мало приділяється в житті, для чого акцентуєте на своїй виключності, при цьому не журячись про можливу образу опонента..не всі ж такі просунуті й розумно-дотепні як Ви)
Ну чесне слово...пишу без якогось негативу, нічого не вкладую, крім призиву до стриманості і трішки Страху Божого теж зайвим не буде.
:Rose:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Петро Тесля
початківець
початківець
Повідомлень: 43
З нами з: 12 лютого 2011, 10:27

Re: Як маніпулюють форумом

Повідомлення Петро Тесля » 17 січня 2012, 19:53

andrey s. писав:
Петро Тесля писав:Вчора розмістив тему про "Правовір"я чи Православ"я".
Її тихесенько прибрали...вочевидь вона не відповідає певним установкам: перенесли до іншої теми до іншого розділу у вигляді цитати без попереднього мене про те повідомлення і БЕЗ ПОЯСНЕНЬ.
Сьогодня я повторив тему, а модератор повідомляє що тему буде стерто.
Шановний модераторе отче Олеже! Нас же читають сотні людей !
А вас особисто знає ще більше.....ЯК СЛУЖИТЕЛЯ ІСТИНИ!
отче Олеже, Ви й досі не відповіли мені - ЯК ЗВАТИ ВАШОГО НЕБЕСНОГО ПОКРОВИТЕЛЯ?
ХОЧУ ПОМОЛИТИСЯ ЗА ВАС!

Ага, прям кругом вороги, людоньки ратуйте, подивіться на беззаконня і блюзнірство :sorry: ...(Вам що уваги мало приділяється в житті, для чого акцентуєте на своїй виключності, при цьому не журячись про можливу образу опонента..не всі ж такі просунуті й розумно-дотепні як Ви)
Ну чесне слово...пишу без якогось негативу, нічого не вкладую, крім призиву до стриманості і трішки Страху Божого теж зайвим не буде.
:Rose:



""""при цьому не журячись про можливу образу опонента..не всі ж такі просунуті й розумно-дотепні як Ви""""

Ну про опонента це Ви трошки перебрали (смиренний Ви наш)....Вам для початку хоча б у слухачі записатися...

Якщо Вас ображає або принижує моя біла сорочка, або чисті брюки....запрошую і Вас до носіння того ж...

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Як маніпулюють форумом

Повідомлення andrey s. » 17 січня 2012, 19:59

Петро Тесля писав:[


""""при цьому не журячись про можливу образу опонента..не всі ж такі просунуті й розумно-дотепні як Ви""""

Ну про опонента це Ви трошки перебрали (смиренний Ви наш)....Вам для початку хоча б у слухачі записатися...

Якщо Вас ображає або принижує моя біла сорочка, або чисті брюки....запрошую і Вас до носіння того ж...

:) , дякую, я не віднімаю останнє. Похожу у свому. :wink:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Як маніпулюють форумом

Повідомлення о.Олег » 17 січня 2012, 20:03

Петро Тесля писав:Вчора розмістив тему про "Правовір"я чи Православ"я".
Її тихесенько прибрали...вочевидь вона не відповідає певним установкам: перенесли до іншої теми до іншого розділу у вигляді цитати без попереднього мене про те повідомлення і БЕЗ ПОЯСНЕНЬ.
Сьогодня я повторив тему, а модератор повідомляє що тему буде стерто.
Шановний модераторе отче Олеже! Нас же читають сотні людей !
А вас особисто знає ще більше.....ЯК СЛУЖИТЕЛЯ ІСТИНИ!
отче Олеже, Ви й досі не відповіли мені - ЯК ЗВАТИ ВАШОГО НЕБЕСНОГО ПОКРОВИТЕЛЯ?
ХОЧУ ПОМОЛИТИСЯ ЗА ВАС!

прошу припинити обговорення модераторіалів. Всі приватні запитання прошу задавати в ПП. Попередження
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Петро Тесля
початківець
початківець
Повідомлень: 43
З нами з: 12 лютого 2011, 10:27

Re: Як маніпулюють форумом

Повідомлення Петро Тесля » 17 січня 2012, 20:04

andrey s. писав:
Петро Тесля писав:[


""""при цьому не журячись про можливу образу опонента..не всі ж такі просунуті й розумно-дотепні як Ви""""

Ну про опонента це Ви трошки перебрали (смиренний Ви наш)....Вам для початку хоча б у слухачі записатися...

Якщо Вас ображає або принижує моя біла сорочка, або чисті брюки....запрошую і Вас до носіння того ж...

:) , дякую, я не віднімаю останнє. Похожу у свому. :wink:


Ходіть ходіть, аде серед людей не з"являйтесь... :-)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Як маніпулюють форумом

Повідомлення о.Олег » 17 січня 2012, 20:08

Петро Тесля писав:""""при цьому не журячись про можливу образу опонента..не всі ж такі просунуті й розумно-дотепні як Ви""""

Ну про опонента це Ви трошки перебрали (смиренний Ви наш)....Вам для початку хоча б у слухачі записатися...

Якщо Вас ображає або принижує моя біла сорочка, або чисті брюки....запрошую і Вас до носіння того ж...


Петро Тесля писав:Ходіть ходіть, аде серед людей не з"являйтесь...

мені дуже шкода, але Вам безтермінова заборона дописувати на Форум. За образу опонента. До амністії, якщо хтось з дописувачів Форуму за Вас (в ПП) заступиться. Перепрошую :(
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Як маніпулюють форумом

Повідомлення о.Олег » 17 січня 2012, 20:35

Петро Тесля писав:отче Олеже, Ви й досі не відповіли мені - ЯК ЗВАТИ ВАШОГО НЕБЕСНОГО ПОКРОВИТЕЛЯ?
ХОЧУ ПОМОЛИТИСЯ ЗА ВАС!

прошу молитися за заступництво всіх Святих українського народу
дуже вдячний за молитву
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Як маніпулюють форумом

Повідомлення andrey s. » 17 січня 2012, 20:59

о.Олег писав:
Петро Тесля писав:отче Олеже, Ви й досі не відповіли мені - ЯК ЗВАТИ ВАШОГО НЕБЕСНОГО ПОКРОВИТЕЛЯ?
ХОЧУ ПОМОЛИТИСЯ ЗА ВАС!

прошу молитися за заступництво всіх Святих українського народу
дуже вдячний за молитву
З повагою, о.Олег

+
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Смітник”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей