УГКЦ в Румунії

Життя нашої Церкви за кордоном

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Чи знали Ви про існування УГКЦ в Румунії?

Так
11
65%
Ні
6
35%
 
Всього голосів: 17

parinte
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 22 вересня 2005, 14:39
Контактна інформація:

УГКЦ в Румунії

Повідомлення parinte » 22 вересня 2005, 14:49

Слава Ісусу Христу! Маю радість повідомити про те, що ми маємо свої парохії на теренах Румунії. Якщо буду на те Божа воля і бажання допомогти у людей вміючих, думаю в дуже скорому часі з’явиться оффсайт УГКЦ в Румунії! Миру Вам у Господі!

Аватар користувача
ihor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 78
З нами з: 22 червня 2005, 09:26
Звідки: м. Київ

Повідомлення ihor » 22 вересня 2005, 18:40

Щиро радію за ваші успіхи!

parinte
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 22 вересня 2005, 14:39
Контактна інформація:

Слава Ісусу Христу!

Повідомлення parinte » 02 грудня 2005, 14:58

Дуже дивно, дорогі мої, що ніхто не мав бажання подати свої відгуки стосовно подорожі Блаженнішого Патріарха Любомира до Румунії... А ще прикрішим був той факт, що будучи в на теренах цієї держави, Блаженніший, принаймні проїздом, не відвідав жодної!!! греко католицької парохії! Це надзвичайно прикро... Це думка не тільки моя, персонально, але й багатьох священиків... нас тут є так мало, ми не маємо свого Єпископа, а тільки румунського греко католицького. Отож для нас було би направду великою радість така візитація... Прикро... прикро...

Аватар користувача
Уставник
новик
новик
Повідомлень: 22
З нами з: 21 липня 2005, 17:36
Звідки: Thulcandra
Контактна інформація:

Re: Слава Ісусу Христу!

Повідомлення Уставник » 02 грудня 2005, 21:34

parinte писав:Дуже дивно, дорогі мої, що ніхто не мав бажання подати свої відгуки стосовно подорожі Блаженнішого Патріарха Любомира до Румунії... А ще прикрішим був той факт, що будучи в на теренах цієї держави, Блаженніший, принаймні проїздом, не відвідав жодної!!! греко католицької парохії! Це надзвичайно прикро...


Щодо того, що Патріарх Любомир не відвідав парафій, можливо у нього просто не було часу? До того, Румунія не його, і не наша, територія.


parinte писав:Це думка не тільки моя, персонально, але й багатьох священиків... нас тут є так мало, ми не маємо свого Єпископа, а тільки румунського греко католицького. Отож для нас було би направду великою радість така візитація... Прикро... прикро...


Я радий, що українці у Румунії гуртуються. А стосовно “українського” єпископа, чому? У Румунії існує митрополича, греко-католицька церква, свого права. У Вас українські парафії з власними священиками. Чи потрібно створити нову структуру, паралельно з румунським? Чому не можуть бути підлеглими місцевими єпископами – через те, що “вони” не “наші”? Вони християни, ще й до того греко-католики! Чи нам повторити історію діаспори, наприклад, в Америці, де існують аж 4 ієрархій (в одному місці 2 г-к катедри, українська й русинська). Якщо румунська ієрархія не вимагає від Вас стати “румунами”, то я не бачу проблеми.
Oυτις ημιν φιλει ου φροντιδα | Nemo Nos Diliget Non Curamus


Повернутись до “УГКЦ за кордоном”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей