Греко-католики в Ізраїлі

Життя нашої Церкви за кордоном

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Nesna

Чекаємо на священника.

Повідомлення Nesna » 21 вересня 2005, 14:16

На жаль в Ізраїлі немає священника, якій би опікувався католиками східного обряду. Українськи католики відвідують Службу Божу в римо-католицькому соборі св. Йосипа, котра відправляється польською мовою.

histh

Ukr. za kordonom

Повідомлення histh » 22 вересня 2005, 02:53

Tsikavo. Ie v Israeli ukraintsi xrestiane, ne xotchu kazate katoleke? Tut v Brazelii ie ukr. ievreiskoho virovesnania, znaiomi, ale pro xrestian ievreiv ne tchuvav.

Аватар користувача
Nesna
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 21 вересня 2005, 14:43
Звідки: Haifa, Israel
Контактна інформація:

Повідомлення Nesna » 22 вересня 2005, 10:20

В Ізраїлі дуже багато вихідців з України, є віруючі християни католики і серед євреїв. На Службу Божу в соборі св. Йосипа приходить близько 20 українських католиків. Службу польською мовою відправляє священик латинського обряду о. Славомир Абрамовский, теж єврей. Було б добре, якби до нас надіслали українського священика, а якщо ні, то хоча б дозволили б о. Славомиру відправляти Службу Божу у візантійському обряді.
100% католик

Аватар користувача
Уставник
новик
новик
Повідомлень: 22
З нами з: 21 липня 2005, 17:36
Звідки: Thulcandra
Контактна інформація:

Повідомлення Уставник » 22 вересня 2005, 16:48

Знаю що є різні східо-католики в Ізраїлі (мароніти, мелхіти, і т.д.). Мароніти сирійського обряду, а мелхіти візантійського, тобто їхні відправи схожі на наші.

Сумніваю чи Церква призначить вам постійного пароха якщо у вас лишень 20 чоловік. :( Але не втрачайте надію! Шукайте 'наших' та пишіть листів до місцевого римо-католицького єпископа і до нашого Синоду. І найважнійше - моліть Богу! :)
Oυτις ημιν φιλει ου φροντιδα | Nemo Nos Diliget Non Curamus

Аватар користувача
Nesna
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 21 вересня 2005, 14:43
Звідки: Haifa, Israel
Контактна інформація:

Повідомлення Nesna » 23 вересня 2005, 12:54

Біля 20-ти тільки в Хайфі. У всьому Ізраїлі, я гадаю, набагато більше . При цьому потрібно пам'ятати про змішані родини. Якби взялися за організацію Церковного життя в Ізраїлі, зробили би оголошення в часописах, то можу припустити, що зібралося б більш тисячі вірних.
Про Східні Церкви. Обряд у мельхитів, дійсно, дуже схожий, але вони проводять Служби арабською мовою. Наші віруючі ходять на латинські Служби на польської, англійської й івриті, а також у російські православні церкви.
100% католик

oihor
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 19 вересня 2005, 21:10

Повідомлення oihor » 28 вересня 2005, 19:58

навіть якби було хіба 10 активних вірних то громада зросла б за короткий час. варто написати офіційного листа до блаженійшого, а потім другого.... просіть і дасться вам! відваги!!!

fr_josaphat
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 29 вересня 2008, 12:42

Відповідь на пошук священика.

Повідомлення fr_josaphat » 29 вересня 2008, 13:52

Слава Ісусу Христу!
Якщо Вас цікавить присутність українського греко-католицького священика на Святій Землі, тоді радий був-би з Вами познайомитись, а можливо й зустрітись! Буду чекати на Вашу відповідь, або якісь координати. Бажаю щедрого Божого благословення і всього найкращого!

oremus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 97
З нами з: 11 вересня 2008, 20:02

Повідомлення oremus » 30 вересня 2008, 09:46

Слава Ісусу Христу!

До уваги всіх, хто цікавиться ідеєю української Церкви на Святій Землі. Раджу звернутися до отця Валерія Сиротюка з Чернівців. У Чернівцях є церковна агенція через котру я їхав минулого року по Ізраїлі. Він та його священики кожного місця водять паломників по Ізраїлі. Я знаю, що він особисто домігся багато у співпраці з євреями, має різні корисні знайомства. Найважніше коли ми були тиждень у групі отця Сиротюка весь час молилися про український прихісток на Святій Землі. Думаю, що у нього є багато цінної інформації. І на останок є така поговірка совітська "в мире только две столицы- Тель Авив и Черновицы"... :) Я не про що і не про кого...Я просто кажу що варта зайти на www.yangol.org

А таки нашій владі українській має бути дуже соромно, що до цього часу на Святій Землі немає бодай бетонного стовпа на честь 1000 літньої української Церкви...

fr_josaphat
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 29 вересня 2008, 12:42

Повідомлення fr_josaphat » 30 вересня 2008, 10:19

Щиро дякую за цікаву інформацію і маю одне прохання, чи моглиб Ви допомогти взнати якісь координати отця Валерія Сиротюка?!
Було б цікаво більше поспілкуватись...
Наперед щиро вдячний і бажаю всього найкращого та щедрих ласк Божих!

fr_josaphat
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 29 вересня 2008, 12:42

Повідомлення fr_josaphat » 03 жовтня 2008, 22:08

Слава Ісусу Христу!
Дорогі у Христі брати і сестри!
Найперше, щиро вітаємо всіх Вас і бажаємо щедрого Божого благословення!
Ми є священиками-монахами Української Греко-Католицької Церкви і у цей час перебуваємо на Святій Землі в Єрусалимі. З великою радістю хочемо послужити тим, хто цього бажає і чекатимемо зустрічей з Вами! Завжди відкриті спілкуванню і уділенню святих Таїнств.
Наші координати: отець Тарас: тел. 972-54-2632904
отець Йосафат: тел. 972-54-2632865
Email: [email protected]

oremus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 97
З нами з: 11 вересня 2008, 20:02

Повідомлення oremus » 06 жовтня 2008, 17:24

Для fr_josaphat повідомляю:
щоб звязатися з отцем Сиротюком наберіть чернівецький телефон 38 0372 522753 - церква Успіння Богородиці в Чернівцях.

Святослава
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 02 жовтня 2008, 18:47

Повідомлення Святослава » 07 жовтня 2008, 21:54

Ви добре молилися що Бог послав о.Йосафата до вас! :D Щасливі ви!

Аватар користувача
alexoise
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 14 березня 2011, 16:32
Звідки: Израиль.Хайфа.

Греко-католики в Ізраїлі

Повідомлення alexoise » 15 березня 2011, 10:39

Я живу в Израиле в городе Хайфа,у нас существует небольшая греко католическая община,котороя состоит в основном из трудовых мигрантов из Украины и Белоруссии,я почти каждое Воскресенье посешаю их службы.Я совсем недавно перешел в Католиччество из Православия и вообщето считаю себя католиком Латинского обряда.Но есть что то такое,что меня неудержно тянет именно к Византийскому обряду,по этому поводу я могу сказать лишь одно,я еще не определился куда именно я отношусь,ведь среди недели я также посещаю Латинские мессы.Буду рад советам форумчан.
P.S.Я еще не обосновался на форуме и прошу модераторов перенести данную тему в раздел УКГЦ за границей.
DEUS LO VULT!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: греко католики в Израиле

Повідомлення andrivovk » 15 березня 2011, 20:09

В нас на форумі є вже один користувач з Ізраїлю (саме з Хайфи). Ось тут подивіться : memberlist.php?mode=viewprofile&u=71Можете з ним сконтактувати якось. :Rose:
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
alexoise
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 14 березня 2011, 16:32
Звідки: Израиль.Хайфа.

Re: греко католики в Израиле

Повідомлення alexoise » 16 березня 2011, 13:42

andrivovk писав:В нас на форумі є вже один користувач з Ізраїлю (саме з Хайфи). Ось тут подивіться : memberlist.php?mode=viewprofile&u=71Можете з ним сконтактувати якось. :Rose:
Спасибо за информацию,вот пока отправил сообщение в личку,рад буду познакомиться.
DEUS LO VULT!

Аватар користувача
alexoise
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 14 березня 2011, 16:32
Звідки: Израиль.Хайфа.

Re: греко католики в Израиле

Повідомлення alexoise » 18 березня 2011, 11:53

alexoise писав:
andrivovk писав:В нас на форумі є вже один користувач з Ізраїлю (саме з Хайфи). Ось тут подивіться : memberlist.php?mode=viewprofile&u=71Можете з ним сконтактувати якось. :Rose:
Спасибо за информацию,вот пока отправил сообщение в личку,рад буду познакомиться.
Только вот кажется этот пользователь уже не учавствует в форуме,последнее сообщение было лет пять назад.
DEUS LO VULT!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: греко католики в Израиле

Повідомлення о.Олег » 18 березня 2011, 11:57

alexoise писав:
alexoise писав:
andrivovk писав:В нас на форумі є вже один користувач з Ізраїлю (саме з Хайфи). Ось тут подивіться : memberlist.php?mode=viewprofile&u=71Можете з ним сконтактувати якось. :Rose:
Спасибо за информацию,вот пока отправил сообщение в личку,рад буду познакомиться.
Только вот кажется этот пользователь уже не учавствует в форуме,последнее сообщение было лет пять назад.

но если Вы послали ему письмо в личку - получит о етом уведомление на свой e-mail и, возможно, ответит
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
alexoise
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 14 березня 2011, 16:32
Звідки: Израиль.Хайфа.

Re: греко католики в Израиле

Повідомлення alexoise » 18 березня 2011, 13:58

Да,хотелось бы быть на связи с прихожанами нашего прихода.
DEUS LO VULT!

ingvar40
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 05 квітня 2011, 15:26

Re: греко католики в Израиле

Повідомлення ingvar40 » 05 квітня 2011, 20:22

Vsem privet! Menja zovut Igor, ja rodom iz Ukrainu i ja sejchas naxogus' v gostjax v monasture Latrun vozle Ramleh. Eto benediktinzu - trapistu! Zdes' est' toge Svjataja Messa dlja russko-govorjaschix kagduju subbotu v 16.00. Mogete priezgat! Est' svjaschennik kotoruj govorut po russki! Ja mogu takge perevodit' dlja tex kto xochet poobschat'sja s monaxami iz Latrun - italjanskij i franzuzskij! :) :roll:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: греко католики в Израиле

Повідомлення о.Олег » 06 квітня 2011, 05:52

ingvar40 писав:Vsem privet! Menja zovut Igor, ja rodom iz Ukrainu i ja sejchas naxogus' v gostjax v monasture Latrun vozle Ramleh. Eto benediktinzu - trapistu! Zdes' est' toge Svjataja Messa dlja russko-govorjaschix kagduju subbotu v 16.00. Mogete priezgat! Est' svjaschennik kotoruj govorut po russki! Ja mogu takge perevodit' dlja tex kto xochet poobschat'sja s monaxami iz Latrun - italjanskij i franzuzskij! :) :roll:

вітаємо Вас на Форумі :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
alexoise
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 14 березня 2011, 16:32
Звідки: Израиль.Хайфа.

Re: греко католики в Израиле

Повідомлення alexoise » 06 квітня 2011, 20:01

А монахи русско язычные там есть?
DEUS LO VULT!

ingvar40
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 05 квітня 2011, 15:26

Re: греко католики в Израиле

Повідомлення ingvar40 » 07 квітня 2011, 10:56

Net netu monaxov russko-jazichnux, no ja tut budu do konza ijunja i smogu perevesti to chto vam nado uznat' (krome konechno ispovedi!!!).

Аватар користувача
alexoise
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 14 березня 2011, 16:32
Звідки: Израиль.Хайфа.

Re: греко католики в Израиле

Повідомлення alexoise » 08 квітня 2011, 14:21

ingvar40 писав:Net netu monaxov russko-jazichnux, no ja tut budu do konza ijunja i smogu perevesti to chto vam nado uznat' (krome konechno ispovedi!!!).
А как можно туда попасть и попроситься в монахи,меня этот вопрос интересует уже очень долгое время.
DEUS LO VULT!

Аватар користувача
alexoise
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 14 березня 2011, 16:32
Звідки: Израиль.Хайфа.

Re: греко католики в Израиле

Повідомлення alexoise » 09 квітня 2011, 13:12

Помогите пожалуйста,как можно наладить связь с монастырем и узнать ,как можно попроситься в монахи,то бишь попасть на испытательный срок.Это просто мои представления и я не знаю точно как там происходит процесс вступления в орден.
DEUS LO VULT!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: греко католики в Израиле

Повідомлення andrey s. » 09 квітня 2011, 14:44

alexoise писав:Помогите пожалуйста,как можно наладить связь с монастырем и узнать ,как можно попроситься в монахи,то бишь попасть на испытательный срок.Это просто мои представления и я не знаю точно как там происходит процесс вступления в орден.

Просто я непонял за какой именно монастырь Вы спрашиваете...За какойто конкретно(высше упомянутый),или воопщем.
А лутше всего поинтересуйтесь в "личьке" у иеромонахов,тут их трое;о.Микил,о.Дионисий,о.Юстин.
Думаю с их уст будет достоверней.Просто у каждог чина свои приколы,но они в курсе как там у других ...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

ingvar40
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 05 квітня 2011, 15:26

Re: греко католики в Израиле

Повідомлення ingvar40 » 10 квітня 2011, 13:01

Ja s udovolstviem vam objasnju chto i k chemu no zdes' - v Latrun - vse monaxi govorjat na franzuzskom. Mnogie znajut ivrit i arabskij. Est' otez kotoruj govorit na italjanskom. Ja dumaju chto s nachala vam, Alexoise, nado napisat' o sebe - skol'ko vam let, gde vu givete i rabotaete, pochemu reshili stat' monaxom i t.d. i pochemu imenno Latrun - est' mnogo drugix monastirej v Svjatoj Zemle. S uvageniem Igor.

Аватар користувача
alexoise
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 14 березня 2011, 16:32
Звідки: Израиль.Хайфа.

Re: греко католики в Израиле

Повідомлення alexoise » 10 квітня 2011, 19:39

ingvar40 писав:Ja s udovolstviem vam objasnju chto i k chemu no zdes' - v Latrun - vse monaxi govorjat na franzuzskom. Mnogie znajut ivrit i arabskij. Est' otez kotoruj govorit na italjanskom. Ja dumaju chto s nachala vam, Alexoise, nado napisat' o sebe - skol'ko vam let, gde vu givete i rabotaete, pochemu reshili stat' monaxom i t.d. i pochemu imenno Latrun - est' mnogo drugix monastirej v Svjatoj Zemle. S uvageniem Igor.
А к кому и накакой адрес и имя писать сие прошение.
DEUS LO VULT!

Аватар користувача
alexoise
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 14 березня 2011, 16:32
Звідки: Израиль.Хайфа.

Re: греко католики в Израиле

Повідомлення alexoise » 15 квітня 2011, 11:29

Скоро приближается Пасха Господня и по всей видимости я ее буду справлять вместе с греко католической общиной.
DEUS LO VULT!

Аватар користувача
alexoise
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 14 березня 2011, 16:32
Звідки: Израиль.Хайфа.

Re: греко католики в Израиле

Повідомлення alexoise » 17 квітня 2011, 13:23

Хотя с каждым днем открываются новые опции,есть возможность поехать с латинской общиной в Иерусалим. :Yahoo!:
DEUS LO VULT!

ingvar40
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 05 квітня 2011, 15:26

Re: греко католики в Израиле

Повідомлення ingvar40 » 17 квітня 2011, 16:42

Mne kagetsja chto nash "Alexoise" ne znaet gde sebja prilepit' - to on xochet provesti vremja s monaxami Latrunskogo monasturja, to on menjaet svoju musl' i xochet provesti Pasxu s greko-katolikami....poslednjaja novost' - xochet poexat' s latinskoj obschinoj v Jerusalim... i t.d.
Takix "pilotov" v svjatoj zemle ochen' mnogo! Letajut gde xotjat! Bud'te vnimatelnu - est' uge sluchaji obmana na pochve xristianskoj veru!


Повернутись до “УГКЦ за кордоном”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей