Провокації

щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 11 листопада 2009, 17:17

Олюнька писав:Ми тут "вибили" пояснення:
http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?p=14086#14086 :wink:



Бачив, але це був суцільний ФЛУД! Таке треба вирішувати більше у приватний спосіб!!!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Відкрите звернення до користувача Irka

Повідомлення o.Mykil » 11 листопада 2009, 17:20

Olya писав: Може Іра, не зрозуміла і щось в неї не вийшло. Всяке буває :) .


Може й так, але людині все добре пояснили і що хіба весь спам видалено, зокрема в рубриці "Церква та суспільство"???
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 11 листопада 2009, 17:28

mykil писав:Бачив, але це був суцільний ФЛУД! Таке треба вирішувати більше у приватний спосіб!!!


Цікаво чи людина, яка умудрилася 50 раз "випадково" розмістити допис вміє читати ПП. :(

Головне не коментувати ті дописи у всіх темах відразу!
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 12 листопада 2009, 06:53

Раз спамер не вдався самостійно до виправлення жахної ситуації, прийшлось мені самому видаляти нині численні короткі повідомлення "до теми", робити цю зайву роботу.

Подальшу долю цього користувача на форумі вирішуватиме адмін!!!

Зображення
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Shargo
новик
новик
Повідомлень: 26
З нами з: 25 жовтня 2009, 17:16
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Повідомлення Shargo » 13 листопада 2009, 15:23

Звісно, шукають нових адептів :)
"думати - не боляче, вірити - не страшно"

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 13 листопада 2009, 16:12

Вирішила написати тут, щоб не починати нової теми.
А користувача Shargo ніхто не вважає спамером?
Мені подобається журнал Кредо, заходжу на їх сторінку, але для чого давати посилання для нього в буквально всіх темах форуму. :shock:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 22 листопада 2009, 13:50

Олюнька писав:Мені подобається журнал Кредо, заходжу на їх сторінку, але для чого давати посилання для нього в буквально всіх темах форуму. :shock:


Бо теми цього юзера немовби базуються на журналі "Кредо" ("Вірую")...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Повідомлення Мaлuй » 22 листопада 2009, 22:00

Олюнька писав:Вирішила написати тут, щоб не починати нової теми.
А користувача Shargo ніхто не вважає спамером?
Мені подобається журнал Кредо, заходжу на їх сторінку, але для чого давати посилання для нього в буквально всіх темах форуму. :shock:

:D Римо-католики піаряться, нічого поганого тут не бачу, але зловживання цим хіба зашкодить часопису... краще б добрий фільтр на публікації поставили, бо деколи таке пишуть...

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Прихильники окультизму на форумі УГКЦ, вільнодумці!

Повідомлення o.Mykil » 16 грудня 2009, 08:52

На жаль, на офіційному форумі УГКЦ почастішали різні вислови, які не цілком узгоджуються із суттю християнського вчення, зокрема від тих, що декларують себе християнами, знавцями теології тощо. Мова не йде тільки про сумнівну у своїй основі гомеопатію http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1025&start=0 , а взагалі про публічне прилюдне вільнодумство мало не в масонському стилі у справах християнської віри-релігії. Мені у приват дехто шле звинувачення, що начебто блокую теж виключно за те, що не погоджуються з моєю думкою... Зокрема йшлося про бан одного поширювача в нас содомського гріха під різними логінами на форумі, що є прямим порушенням правил форуму http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=738&start=45

Однак якщо мені поручили відповідати за тутешній порядок, то чинитиму це, певною мірою, безкорисливо й надалі. Крім мене, є ще інші також люди, що до цього причетні. Тож не варто з'ясовувати стосунки з кимось одним, зокрема мною. І абсолютної справедливості на землі, зокрема тут, не буде. Це треба так само розуміти, відповідаючи і за свої слова!
Востаннє редагувалось 16 грудня 2009, 21:43 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 3 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Повідомлення Мaлuй » 16 грудня 2009, 10:46

Я за те, щоб банити. Не дивлячись на особи... Такі "умніки", просякнуті Нью Ейджем, не можуть принести жодної користі на форумі, а лише шкоду.

Банити! не дивлячись на те, чи дописувач священик, чи мирянин...
п.с. Якщо хтось потребує ширшого розкриття моєї позиції, то можу надати.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 грудня 2009, 17:02

Про нью ейдж тут мову започаткували, звісно, теж http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1580

Я розумію, що кожен має право на власну думку, але коли хтось більше схильний у доказуванні своїх незрозумілих до кінця з християнської точки зору поглядів, вдаючись до агресивності, звинувачень модератора тощо ну то ви мені вибачте... Прийдеться карні санкції посилювати, нема часу тут бавитись у "котика-мишки".
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 16 грудня 2009, 23:01

Про нью ейдж тут мову започаткували, звісно, теж http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1580


Сподіваюся ви мене до прихильників Нью-Ейджу не занесли(бо я ним не є). А тему започаткував щоб люди знали що воно таке, вміли розпізнати і остерігатися його впливів, бо він навіть у християнство пролазить. І дуже багато хто не знає що навіть та ж йога до нього входить, і що це не прості собі вправи для розвитку тіла і покращення самопочуття. Тому і подав лінк на фільм про цей рух з точки зору християнства.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 грудня 2009, 23:18

vitalko писав:
Про нью ейдж тут мову започаткували, звісно, теж http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1580


Сподіваюся ви мене до прихильників Нью-Ейджу не занесли(бо я ним не є).


Боже сохрани, Віталію. Ви добре зробили, що підняли цю неабияк актуальну на нині тему... ))
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

orest
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 189
З нами з: 06 березня 2006, 14:57
Звідки: Ukraine

Повідомлення orest » 17 грудня 2009, 13:28

я ще раз кажу, що жодним чином не схвалюю окультизм, але вважаю, що:
1- певні речі і дії не є окультними самі по-собі, навіть якщо комусь це так здається на перший погляд (зокрема йшлося про лозоходство та користування маятником... тобто про "надчутливість" людей до певних енергетично-інформаційних полів).
2 - вважаю, що форум власне і є для того, щоб дискутувати, не опускаючись до примітивних зневажливих висловлювань та образ, поважаючи право інших на власну думку і позицію, особливо з питань щодо яких нема чітко окресленої офіційної позиції Церкви (напр. гомеопатія).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 17 грудня 2009, 18:11

orest писав:я ще раз кажу, що жодним чином не схвалюю окультизм, але вважаю, що:
1- певні речі і дії не є окультними самі по-собі, навіть якщо комусь це так здається на перший погляд (зокрема йшлося про лозоходство та користування маятником... тобто про "надчутлвість" людей до певних енергетично-інформаційних полів).


А як тоді розуміти ваше, що "те, що дехто з окультистів є теж екстрасенсом ще не означає, що всі екстрасенси - окультисти!" (начебто за людською, але не Божою логікою) http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php? ... c&start=15

Особисто таке твердження для мене є з області нью ейджу.

Раджу найперше ознайомитися, що насправді криється під екстрасенсорикою, почитати про це теж думки автентичних священиків, богословів, послухати колишніх навернених на путь істинний екстрасенсів і т. д., щоб не робити гучних заяв і потім знову мене не звинувачувати чи прилюдно чи у приваті, як це полюбляєте чи не найбільше поки що робити!

Я не раз раджуся у таких питаннях з одним колишнім магом, який навернувся до Бога, навіть є зараз в одному католицькому монастирі. Але це так, між іншим, у контексті екстрасенсорики-окультизму.

Я теж за розумне спілкування, за діалог без образ, за порядок, послух Божим істинам!

З Богом!:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Зауваги та пропозиції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей