Особиста інформація

щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

Модератори: Artur, ihor

Гість

Анкета - узнаем о друг друге больше

Повідомлення Гість » 04 серпня 2005, 21:11

Классный у вас форум!!! Принимайте меня в свои ряды.

Итак, эта темка предназначена для того, чтобы мы больше узнали друг о друге.
Решил, может каждый напишет о себе в форме анкеты:
1. Имя.
2. Дата рождения.
3. Увлечения.
4. Любимый фильм, сериал.
5. Любимые актёры.
6. Любимый цвет, цветок, животное.
7. Что Вы больше всего цените в людях.
8. Что в людях Вам больше всего не нравится.
9. Кем хочешь стать в будущем. Чему хочешь посвятить свою жизнь.
10. Ваш любимый стиль в музыке. Любимые группы, певцы, песни.
11. Самая вредная привычка.
12. Самое сильное воспоминание.
13. Любимый стиль в одежде.
14. Чего больше всего боишься.

zenyk
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 28 липня 2005, 11:29
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Повідомлення zenyk » 05 серпня 2005, 10:03

...
15. Де працюєш
16. Номер паспорту
17. Адрес прописки
18. Судимості
:wink:

А не забагато для анкети розміщеної в Інтернеті?... 8)

Плюс людина яка попросила це написати сама не зареєструвалась і не написала приклад заповненя із _своїми_ особистими данними...

Якщо іти далі то невеличка розвідка показує що це взагалі свого роду "велике соц опитування", можливо людьми повязаними з "соціологією" і, можливо, пострашнішими справами:
Розвідка в Гуглі

Я перепрошую за упередженність, але будучи далеко не перший рік в Інтернеті можу сказати що цей постінг ну дуже підозрілий... :)

Пропоную почекати поки автор постінгу сам не напише першу таку заповнену анкету... :)
І щоб трошки детальніше описав для чого йому(їй) потрібна настільки "інтимна" інформація... :roll:

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 05 серпня 2005, 20:34

zenyk писав:...
Пропоную почекати поки автор постінгу сам не напише першу таку заповнену анкету... :)
І щоб трошки детальніше описав для чого йому(їй) потрібна настільки "інтимна" інформація... :roll:


Правильно... я вже і сам думав, щось таке написати... ти мене випредив :lol:
unicuique suum

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 06 серпня 2005, 08:51

А може цей топік цілком закрити?
Щось мені це не подобається.....
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Igor Er
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 20 вересня 2005, 10:23
Звідки: Січеславль

Повідомлення Igor Er » 20 вересня 2005, 10:36

Подібну пропозицію в тому ж складі я зустрічав на форумі аполлогія.
І там це не пройшло. І.Є.

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Хто відвідує форум?

Повідомлення robie » 05 серпня 2006, 14:54

За сьогодні я вам набридну :)

Мені цікаво, хто всеж таки відвідує цей форум. Зареєстрованих учасників більше 200, але хто вони? Якого віку? Думаю, це важливо знати, для того, щоб знати, що саме пропонувати ім.

Якщо є бажання - прошу предствалятися в цій темі. :)

До адміністраторів: я не знав де саме створювати цей топ, прошу перенести в відповідний розділ, якщо є потреба. 8)
unicuique suum

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Особиста інформація

Повідомлення Олюнька » 04 червня 2009, 14:53

Майже в кожній темі починають звучати пропозиції-побажання-вимоги, щоб назвати конкретні імена, прізвища певних осіб тощо.

Я особисто негативно ставлюсь до таких закликів. Якщо хтось схоче про себе розказати - прошу дуже, але не варто виставляти сюди інформацію про третіх осіб чи закликати до цього.

Хочу почути ваші аргументи.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аморалєз
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 02 червня 2009, 08:09

Повідомлення Аморалєз » 04 червня 2009, 14:56

Та не питання.
"...Всё для того чтоб Вы улыбались" :)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 04 червня 2009, 14:59

Як знаємо, на офіційному форумі УГКЦ заборонено публікацію реальної інформації про користувачів (ім'я, прізвище, телефон) без їхнього відома тощо...


http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mode=register


Комусь може вона трохи помогти, а комусь більше пошкодити. Та й не етично це якось виглядає з боку...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 04 червня 2009, 15:06

Я давав таку пропозицію. Пояснюсь: якщо я приводжу якийсь факт з життя церкви. Говорю, наприклад, що деякі такі, сякі, то так виглядає, що ми обмовляємо усіх. Так чи ні? Тоді, во їзбежаніі такого руху, що от, мовляв, всі такі сякі, хай говорять все так як є.

Наприклад: порівняйте - я був вимушений в церкві зробити те то і те, мені сказали так то і так, от я того не розумію, бо вони такі сякі.

2. Особа N, сказала мені в церкві такій - то, що я маю зроьити так то і так. Це правильно чи ні?

Тоді ми не товчемо воду в ступі, а розбираємо КОНКРЕТНУ ситуацію, а не огульну, під яку попадають все і вся.

А то це все подібне до анонімки, нпр: Роман - верблюд, без доказів, і потім я зі всих сил маю доказувати що я не верблюд.

Пропоную, якщо хтось хоче відкривати теми, де би обговорювалися дії священослужителів, чи щось такого, хай модератору, в приваті, дає інфу про себе, а модератор виставляє тему для ледей в прикритому виді. Бо, я не юрист, але мені здається, що так можна мати проблеми і з законом. Бо нічим іншим як обмовлянням і наклепництвом в деяких темах ми не займаємося. І я, на жаль, перший з них.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 04 червня 2009, 15:15

Я виступаю за примусову реєстрацію особи за місцем роботи, прізвищем, імям і містом проживання.
Особисто мені немає чого ховати чи соромитись своїх слів, а гарячих голів би на форумі поменшало, і дискусія була би виваженіша.
Востаннє редагувалось 04 червня 2009, 15:20 користувачем Igor, всього редагувалось 1 раз.
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 04 червня 2009, 15:16

romanm писав:

Пропоную, якщо хтось хоче відкривати теми, де би обговорювалися дії священослужителів, чи щось такого, хай модератору, в приваті, дає інфу про себе, а модератор виставляє тему для людей в прикритому виді.


Заувага слушна, адже не раз ми можемо зловживати своєю анонімністю (хоча не завжди повністю!) в Інтернеті і не нести за це найменшої відповідальності. На раз, зауважив, догналівці описують загально якісь "факти", "корупційні скандали" тощо, що важко потім зауважити, що малось на увазі і чи це взагалі правда. Багато чого може бути надуманого з лихої волі, а пляма може бути немала на комусь чи на чомусь. Звичайно, за свої слова треба відповідати та знати межі дозволеного на землі.

Можне внести це до загальних правил форуму. Хто "за", звертайтеся у приват до адміна http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mo ... rofile&u=2

Якщо буде внесено згодом зміни і такі теми знову будуть напівзаконно порушуватися, то вони будуть видалятися, а користувачів-порушників чекає справедливо бан. Імхо.:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 04 червня 2009, 15:48

Igor писав:Я виступаю за примусову реєстрацію особи за місцем роботи, прізвищем, імям і містом проживання.



І я за те, що твердить п. Ігор... Вже звернувся до нашого адміна з тією пропозицією, адже наявні всякі зловживання у сфері "життя на форумі". Сказав адміністратор, що, мовляв, форум буде оновлено до відповідної версії і начебто мали бути зміни... Але чи скоро? Звертайтеся теж до нього. Хто патріот офіційного форуму УГКЦ - вперед!.:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 04 червня 2009, 16:20

mykil писав:
Igor писав:Я виступаю за примусову реєстрацію особи за місцем роботи, прізвищем, імям і містом проживання.



І я за те, що твердить п. Ігор... Вже звернувся до нашого адміна з тією пропозицією, адже наявні всякі зловживання у сфері "життя на форумі". Сказав адміністратор, що, мовляв, форум буде оновлено до відповідної версії і начебто мали бути зміни... Але чи скоро? Звертайтеся теж до нього. Хто патріот офіційного форуму УГКЦ - вперед!.:)


Це все добре, але є люди, якв тут питають поради для себе, розповідають про власні проблеми і переживання. Напевно, що така вимога відштовхне також багатьох користувачів з добрими намірами.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 04 червня 2009, 17:25

Це все добре, але є люди, якв тут питають поради для себе, розповідають про власні проблеми і переживання. Напевно, що така вимога відштовхне також багатьох користувачів з добрими намірами


Згоден. Пропоную реєструватися хто як хоче. Просто надати повноваження модератору корегувати теми. Не в значенні підчищати, а направляти в русло. Дальше, особливо звернути увагу на переходи на особистості. Ну а "щекотливі" темки і підтемки, зробити як в газеті, прізвище в модератора(редакції) і пишеться. Після закінчення теми, модератор викидає геть всі дані.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 05 червня 2009, 06:55

romanm писав:
Це все добре, але є люди, якв тут питають поради для себе, розповідають про власні проблеми і переживання. Напевно, що така вимога відштовхне також багатьох користувачів з добрими намірами


Згоден. Пропоную реєструватися хто як хоче. Просто надати повноваження модератору корегувати теми. Не в значенні підчищати, а направляти в русло. Дальше, особливо звернути увагу на переходи на особистості. Ну а "щекотливі" темки і підтемки, зробити як в газеті, прізвище в модератора(редакції) і пишеться. Після закінчення теми, модератор викидає геть всі дані.


Судячи з рівня більшості відповідей в людей, які питали порад відпало бажання сюди звертатись.
Натомість часткове відкриття особистої інформації(ПІБ, або бодай достовірного імені) і обовязково посади(щоб священників одразу було видно) і міста проживання я думаю пішло би на користь, та і спам би відпав як явище.
Хто хоче щось запитати чи сказати - не соромиться своїх слів, а якщо соромиться, то чи місце цих слів на форумі?
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 05 червня 2009, 07:49

Мокрій Роман. 1977 р.н. з Тернополя, зараз живу в Ленінграді. Педагогічний університет, факультет Історії. Перекладач.

Щоби не було проблем що я пишу всякі речі. От він я. Хто мене впізнав, вітаю. Хто ні, приємно познайомитися.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 05 червня 2009, 08:58

romanm писав: Педагогічний університет, факультет Історії. Перекладач.



А ще казали, що не закінчували "школів"...

А з яких мов перекладаєте і на які? Надіюсь, не перекладаєте речі з місця на місце... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 05 червня 2009, 09:39

romanm писав:От він я. Хто мене впізнав, вітаю. Хто ні, приємно познайомитися.


І я теж.

Попадюк Ігор. 1975 р.н. Народився в м.Перемишляни Львівської обл. проживаю в м.Івано-Франківськ. Приватний підприємець. Програмне забезпечення, управлінський і бухгалтерський облік. Мережі і обладнання.

П.С. Малий - Ви наступний!
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 05 червня 2009, 10:01

Для таких "одкровень" кожен користувач має свій профіль. 8)
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 05 червня 2009, 10:04

Олюнька писав:Для таких "одкровень" кожен користувач має свій профіль. 8)


Ну люди хочуть представитись поширше, тож не будемо їм боронити, адже мають що від себе розказати світові! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 05 червня 2009, 10:46

Чудово, що хтось нарешті порушив поважну тему. Щоб не розвивати забагато думки, скажу таке:

я за те, щоб учасники християнських форумів мали своє обличчя, тобто принаймні знали свої імена і прізвища, оскільки це робить нас дійсно людьми з відкритим серцем і сумлінням.

Одна з проблем віртуального простору є якраз та, що будучи без імені і прізвища, користуючись логіном, людина тратить ще більше і сумління, і обличчя.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 05 червня 2009, 10:49

Мав можливість спостерігати, як наприклад, на форумах Православної Церкви користувачі переважно фігурували у дописах з іменем-прізвищем. На місці аватарки - реальне фото. І відразу - віросповідання.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 05 червня 2009, 10:58

Але в профілі користувача навіть таких полів як ім"я і прізвище нема. То як же їх вказати?
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 05 червня 2009, 11:33

vitalko писав:Але в профілі користувача навіть таких полів як ім"я і прізвище нема. То як же їх вказати?



Поки наш адмін не вирішив те питання, то на майбутнє можна поки що, наприклад, реєструватися ось так http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mo ... ile&u=1167
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 05 червня 2009, 11:44

В такому випадку добре було б таку інформацію приховувати від незареєстрованих відвідувачів.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 05 червня 2009, 12:39

Олюнька писав:В такому випадку добре було б таку інформацію приховувати від незареєстрованих відвідувачів.



Ви часом не про особисте фото теж? :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 05 червня 2009, 13:21

mykil писав:
Олюнька писав:В такому випадку добре було б таку інформацію приховувати від незареєстрованих відвідувачів.



Ви часом не про особисте фото теж? :)


Про все. Всі ми знаєм, що у відповідь на виставлення особистої інфи ми одержуєм незкінченні потоки спаму.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 05 червня 2009, 13:39

Олюнька писав:

Про все. Всі ми знаєм, що у відповідь на виставлення особистої інфи ми одержуєм незкінченні потоки спаму.



Особливо коли лишаєш відкритим свій емейл, адже відомо що є певні програмки які збирають по Інтернеті електронні адреси користувачів, залишені у відкритому вигляді. Адмін сказав, що наш форум, наприклад, від спам-ботів захищений майже повністю. Хіба люди будуть тоді спамити...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 05 червня 2009, 19:53

Звичайно, ніхто не зообовязує реєструватися підвласним іменем, всяке буває. Але я, особисто, написав так, бо багато пишу і просто щоби знали хто я і шо. Перекладаю книжки зі стола на бомбетель, і італійську мову. Італо - російське дєло:)


Повернутись до “Зауваги та пропозиції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей