Профіль користувача

щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Профіль користувача

Повідомлення ShMariam » 29 червня 2011, 23:52

Якщо не можна таки – настоюю на «неофіт»

Можна ще дати на вибір:
Священик
Монах/монахиня
Мирянин
Неофіт
Оглашенний

Вважаю, що останні два пункти зайві. Знаю тут тільки одного неофіта, а оглашенних, я певна, не буде - всіх нас хрестили в дитинстві. :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Профіль користувача

Повідомлення luksander » 30 червня 2011, 21:15

Як на мене – це найкраще визначення:
Неофит

Неофит (от греч. neophytos — новообращенный) - новообращённый к вере.
Радостная, полная счастья пора вступления человека в мир веры и Церкви. Господь, как любящий Отец окружает человека Своей любовью. Это время небывалого духовного и эмоционального подъёма, человек в этот момент как бы по-новому открывает для себя мир, обретя его Творца; находит истинный смысл жизни в мире суеты и призрачного счастья.

Главное в период неофитства, который не миновал ни один из нас, выбрать верный путь духовного развития, когда в центр нашей жизни становится Христос; не погрузиться в прежнюю бесплодную суету (только с уже церковным антуражем) и не соблазниться второстепенным, потеряв главное.

http://azbyka.ru/dictionary/13/neofit.shtml


ось тому і не хотілося б зосереджуватись на визначенні віросповідання, а бути просто християнином. :)
Звичайно, необхідно і вірно визначитись, задекларувати і відстоювати, - та чомусь не хочеться зайвий раз демонструвати неодностайність християн :pardon:

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Профіль користувача

Повідомлення ShMariam » 30 червня 2011, 21:40

luksander писав:ось тому і не хотілося б зосереджуватись на визначенні віросповідання, а бути просто християнином. :)

Чесно, не розумію. :( Якщо людина навертається в християнство, то зразу тяжіє до якоїсь одної конфесії (або стає православним, або католиком, або протестантом), навіть якщо не визначився з Церквою. Чи я помиляюся? Тим більше, згідно вчення ортодоксальних християн для спасіння необхідно належати до відповідної Церкви (організації). Взагалі-то віросповідання неофіта буде залежати від того, яким чином він навернувся (вплинули якісь люди - прийме віру тих людей; вичитав щось в Біблії - повірить залежно від того як її розуміє, правильно це чи неправильно тощо), які погляди були до того, яке його оточення, географія і т. д. Зрештою, як не визначився, на то є пункт "Не визначився", а якщо й не думає визначатися, тоді то або якийсь неправильний неофіт :) , або створює своє оригінальне віросповідання.
luksander писав:та чомусь не хочеться зайвий раз демонструвати неодностайність християн

Тут і так буде 90 % католиків. :) Зайде людина перший раз на сайт і начитається єресей і подумає, що це наука нашої Церкви.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Профіль користувача

Повідомлення andrey s. » 30 червня 2011, 21:54

luksander писав:Як на мене – це найкраще визначення:
Неофит

Неофит (от греч. neophytos — новообращенный) - новообращённый к вере.
Радостная, полная счастья пора вступления человека в мир веры и Церкви. Господь, как любящий Отец окружает человека Своей любовью. Это время небывалого духовного и эмоционального подъёма, человек в этот момент как бы по-новому открывает для себя мир, обретя его Творца; находит истинный смысл жизни в мире суеты и призрачного счастья.

Главное в период неофитства, который не миновал ни один из нас, выбрать верный путь духовного развития, когда в центр нашей жизни становится Христос; не погрузиться в прежнюю бесплодную суету (только с уже церковным антуражем) и не соблазниться второстепенным, потеряв главное.

http://azbyka.ru/dictionary/13/neofit.shtml
ось тому і не хотілося б зосереджуватись на визначенні віросповідання, а бути просто християнином. :)
Звичайно, необхідно і вірно визначитись, задекларувати і відстоювати, - та чомусь не хочеться зайвий раз демонструвати неодностайність християн :pardon:


За пояснення дякую(неофіт),ато я сам би не подивився(хоч потрібно для цього пару кнопок натиснути :pardon: ).Можливо лінивий,а можливо читав "Шерлока Холмса"...
Але мушу зінатись,коли трішки розважив,то розумію про що Ви.
Але всерівно, поки своє бачення не відкидаю(повністю).
Розумієте,тут є багато плюсів і не мало мінусів.Суть в тому,кому що потрібно.А головне як це люди будуть використовувати.
Того власне і згадував потребу в молитві,при реальному починанні цього(втілюванні).
Тут ця штука(приналежність когось, до того чи іншого),може бути спокусою для когось стороннього.Бо нажаль підмітив,що є властивість на зловживання цим.(особисті комплекси людей,а деколи завдані їм трауми,а деколи переповнення "брудом").
Але є і хороші сторони цього...(вище написане,це моя смертна думка :) ,тобто можу і помилятись)
Але для того і балакаєм,щоб знайти ту "золоту середину".

Є ще варіант:Можна коротко і чемно викласти суть потреби(при регистрації),і дати людині вибір.Просто пуста графа(без переліку,який може бути дуже довгим :) ),і людина сама впише, що порахує за потрібне(обмежити кількість символів).
Ну як я казав,добровільно-примусово. Тобто чемно і без обовязковості.
.......
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Профіль користувача

Повідомлення luksander » 30 червня 2011, 22:07

:)
ShMariam писав:
luksander писав:ось тому і не хотілося б зосереджуватись на визначенні віросповідання, а бути просто християнином. :)

тяжіє до якоїсь одної конфесії
luksander писав:та чомусь не хочеться зайвий раз демонструвати неодностайність християн

Тут і так буде 90 % католиків. :) Зайде людина перший раз на сайт і начитається єресей і подумає, що це наука нашої Церкви.


тоді такий пункт: тяжію до ...
а перед кожним повідомленням: УВАГА! ймовірна ЄРЕСЬ!
:)
взагалі то я законослухняний в межах мого розуміння розумного - приймаю любі правила :beer:

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Профіль користувача

Повідомлення andrey s. » 30 червня 2011, 22:17

luksander писав::)
ShMariam писав:
luksander писав:ось тому і не хотілося б зосереджуватись на визначенні віросповідання, а бути просто християнином. :)

тяжіє до якоїсь одної конфесії
luksander писав:та чомусь не хочеться зайвий раз демонструвати неодностайність християн

Тут і так буде 90 % католиків. :) Зайде людина перший раз на сайт і начитається єресей і подумає, що це наука нашої Церкви.


тоді такий пункт: тяжію до ...
а перед кожним повідомленням: УВАГА! ймовірна ЄРЕСЬ!
:)
взагалі то я законослухняний в межах мого розуміння розумного - приймаю любі правила :beer:

А пиво яке любите :beer: ??( :) ).
Знаєте,скільки за своє життя я сказав "ймовірної єресі",але я вчився і вчуся.І ті хто мене вчили,єритиком мене не називали,а просто навчали,вказували на помилки.
Напевне це і є зростання(це я для свого заспокоєння :) )...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Профіль користувача

Повідомлення ShMariam » 30 червня 2011, 22:22

luksander писав:
тоді такий пункт: тяжію до ...
а перед кожним повідомленням: УВАГА! ймовірна ЄРЕСЬ!

Та все в межах розумного.

Просто я не уявляю людини, яка одночасно не належить до якоїсь релігії або конфесії, не є атеїстом, агностиком або вільнодумцем. До речі, представників останніх двох категорій значно більше, ніж здається.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Профіль користувача

Повідомлення ShMariam » 30 червня 2011, 22:27

andrey s. писав:Знаєте,скільки за своє життя я сказав "ймовірної єресі",але я вчився і вчуся.І ті хто мене вчили,єритиком мене не називали,а просто навчали,вказували на помилки.
Напевне це і є зростання(це я для свого заспокоєння :) )...

Проблема не в незнанні. Різниця в тому, що Ви бажаєте вчитися, а дехто ні. Тільки таким можна написати, що вони кажуть єресь (якщо назвуться католиками).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Профіль користувача

Повідомлення andrey s. » 30 червня 2011, 22:52

ShMariam писав:
andrey s. писав:Знаєте,скільки за своє життя я сказав "ймовірної єресі",але я вчився і вчуся.І ті хто мене вчили,єритиком мене не називали,а просто навчали,вказували на помилки.
Напевне це і є зростання(це я для свого заспокоєння :) )...

Проблема не в незнанні. Різниця в тому, що Ви бажаєте вчитися, а дехто ні. Тільки таким можна написати, що вони кажуть єресь (якщо назвуться католиками).

На мій погляд,те що Ви написали,це недоліки спілкування в інтернеті.Люди є різні,деякі вчаться доказуючи щось іншим,потім розуміють що були неправі,але визнати це гордість заважає.Але всетаки вчаться...
Тобто люди є різні,і відповідно характери,манери,і т.д.
Але думаю наша гордість сильно не постраждає,бо воно того варте.
Хоч я не вчитель,але маю такі підозри....(але суть не в цьому)
Ми зараз просто балакаєм,і доречі те, що так мало долучились до розмови,можливо і свідчить про щось(варіантів багато,але можливо нічого міняти не треба,а можливо і навпаки)
Сумно,могли би висловитись,особливо ті хто тут довго,їх думка більш суттєва і варта уваги,могли би вказати на наші помилки в цьому.

В ЄДНОСТІ СИЛА НАРОДУ :) (в якісь газеті прочитав)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Профіль користувача

Повідомлення ShMariam » 30 червня 2011, 22:57

Просто вже висловлювалися (перша сторінка), ця тема піднімається не перший раз.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Профіль користувача

Повідомлення andrey s. » 30 червня 2011, 23:09

ShMariam писав:Просто вже висловлювалися (перша сторінка), ця тема піднімається не перший раз.

..................Тема не життєво необхідна,тобто не "Архі важлива :) ",пишу щоб хтось не подумав,що надто акцентую на цьому.Просто і тоді і зараз,мало людей зацікавилось цим.
Питання в темі" С.П.і гомо..." для мене більш важливе.
Нема нажаль якоїсь спільності.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Профіль користувача

Повідомлення ShMariam » 07 липня 2011, 16:14

andrivovk писав:
ShMariam писав:2) те саме, тільки окремо виділити адвентистів

А чому така повага до адвентистів.А чим гірші лютерани, кальвіністи, п'ятидесятники, баптисти, англікани.....? :(

Тоді не треба їх виділяти. :)
luksander писав:ось тому і не хотілося б зосереджуватись на визначенні віросповідання, а бути просто християнином. :)

Тоді вписування віросповідання не може бути обов''язковим. :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Зауваги та пропозиції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей