Пропозиції щодо розділу "Запитання-відповіді"

щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Пропозиції щодо розділу "Запитання-відповіді"

Повідомлення romanm » 11 травня 2010, 23:35

Шановні адміністратори:) Як Вам все таки ідея відкрити окрему гілку для запитань священикам, і щоби кожне питання було окремою темою. Бо якщо все перемішане, то повна беліберда. А так, є питання, є відповідь, мо щось хтось захоче "допитати" в даній темі. Я думаю це нагальна річ? Ви як на це?
Востаннє редагувалось 25 серпня 2010, 06:02 користувачем romanm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення о.Олег » 12 травня 2010, 10:40

romanm писав:Шановні адміністратори:) Як Вам все таки ідея відкрити окрему гілку для запитань священикам, і щоби кожне питання було окремою темою. Бо якщо все перемішане, то повна беліберда. А так, є питання, є відповідь, мо щось хтось захоче "доппитати" в даній темі. Я думаю це нагальна річ? Ви як на це?

думаю, так воно і буде. І питання священику, що вже проговорювались, також увійдуть у загальний каталог. Просто чекаємо на можливість реорганізації Форуму відповідно до пропозицій.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення Just_me » 12 травня 2010, 15:42

Як то цілий розділ "Запитатання до священника"? І кожне запитання - нова тема? Але ж запитання - не обговорення, 1 кваліфікованої відповіді достатньо, то до чого розводити стільки тем?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення viter » 12 травня 2010, 16:00

Just_me писав:Як то цілий розділ "Запитатання до священника"? І кожне запитання - нова тема? Але ж запитання - не обговорення, 1 кваліфікованої відповіді достатньо, то до чого розводити стільки тем?

Часто відповіді породжують нові запитання, може потрібно щось уточнити. Тому, вважаю, правильно для кожного запитання створювати окрему тему.
Це ж форум, як не як. :)
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення Just_me » 12 травня 2010, 22:30

Проте тоді майже кожну тему на форумі, яка існує зараз, можна вважати "Запитанням до священника", бо якщо дописувач чимось цікавиться, а згодом на питання реагує хтось з отців, присутніх на форумі, а потім це обговорюється рештою присутніх, то чим дана ситуація відрізняється від тої, котра є на даний момент? Цілком можливо, що я помиляюся, але в такому випадку всі запитання можна розкидати по відповідних розділах форуму й зараз, не треба створювати ще одного, бо, як на мене, чим лаконічніше, тим краще. А тут ось дивіться, 1 чудова тема, усі зацікавлені використовують можливість запитати, отці оперативно реагують, чим не порядок? :Rose:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення viter » 13 травня 2010, 07:23

Just_me писав:А тут ось дивіться, 1 чудова тема, усі зацікавлені використовують можливість запитати, отці оперативно реагують, чим не порядок? :Rose:

Так звичайно, але якщо потрібно знайти якесь запитання, то доведеться перечитувати всю тему. А якщо в темі буде так сторінок з 50, то уявляєте як це буде важко? Доведеться шукати голку у копиці сіна. :)
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення o.Mykil » 13 травня 2010, 07:27

Сюди, хто не був ще http://www.ugcc.org.ua/askform.0.html?&no_cache=1
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення romanm » 13 травня 2010, 09:39

o.Mykil писав:Сюди, хто не був ще http://www.ugcc.org.ua/askform.0.html?&no_cache=1


Хм, отче, ну тут гра в одні ворота. Чекати потрібно хто зна скільки, та йвідповіді бувають..........

Запитуємо священика значить, що в цій темі, мають право відповідати ТІЛЬКИ вони, а не усі, як це є в інших розділах.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення Olya » 13 травня 2010, 10:23

Я також за такий розділ, бо стільки запитань є багато . І я згідна з тим, щоб відповіді давали тільки священослужителі. :)
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення viter » 13 травня 2010, 10:58

romanm писав:Запитуємо священика значить, що в цій темі, мають право відповідати ТІЛЬКИ вони, а не усі, як це є в інших розділах.

Olya писав:І я згідна з тим, щоб відповіді давали тільки священослужителі. :)

Підтримую. Пропоную видаляти (згідно назви розділу) будь-які відповіді (навіть добрі) не священиків. Миряни можуть тільки задавати уточнюючі запитання.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Міша
дописувач
дописувач
Повідомлень: 74
З нами з: 23 березня 2009, 12:43
Звідки: США
Контактна інформація:

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення Міша » 13 травня 2010, 14:23

Абсолютно з вами погоджуюсь. :friends:
Якщо вже сьогодні не зустрінемо Ісуса у наших ближніх, то хто-зна чи потім Він зустріне нас як ближніх...

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення Олюнька » 13 травня 2010, 14:41

viter писав:Підтримую. Пропоную видаляти (згідно назви розділу) будь-які відповіді (навіть добрі) не священиків. Миряни можуть тільки задавати уточнюючі запитання.

А як ви будете знати, що то несвященик, якщо ми відмовились від ідеї зазначати це в профілі?
http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=5&t=1664&p=19793#p17381
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення romanm » 13 травня 2010, 14:48

Олюнька писав:
viter писав:Підтримую. Пропоную видаляти (згідно назви розділу) будь-які відповіді (навіть добрі) не священиків. Миряни можуть тільки задавати уточнюючі запитання.

А як ви будете знати, що то несвященик, якщо ми відмовились від ідеї зазначати це в профілі?
http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=5&t=1664&p=19793#p17381


Так допускає до відповідей модератор, післятого як у приваті вияснить ху із ху.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення viter » 13 травня 2010, 14:51

Олюнька писав:А як ви будете знати, що то несвященик, якщо ми відмовились від ідеї зазначати це в профілі?
http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=5&t=1664&p=19793#p17381

Ніяк. Якщо не вказав, що священик значить вважається мирянином і його відповідь автоматично підлягає видаленню. Думаю так буде справедливо.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення Олюнька » 13 травня 2010, 14:54

viter писав:
Олюнька писав:А як ви будете знати, що то несвященик, якщо ми відмовились від ідеї зазначати це в профілі?
http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=5&t=1664&p=19793#p17381

Ніяк. Якщо не вказав, що священик значить вважається мирянином і його відповідь автоматично підлягає видаленню. Думаю так буде справедливо.


Назвався грибом - лізь у борщ. :wink: Можна і так.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення viter » 13 травня 2010, 14:59

Олюнька писав:Назвався грибом - лізь у борщ. :wink: Можна і так.

А не назвався - то не ображайся, що в борщ не пускають. :D
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення viter » 13 травня 2010, 15:07

А може тут і єпископи є? Все ж таки це Офіційний форум Української Греко-Католицької Церкви. Було б добре.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення Olya » 13 травня 2010, 15:42

viter писав:А може тут і єпископи є? Все ж таки це Офіційний форум Української Греко-Католицької Церкви. Було б добре.


Дуже добре було б. :Rose:
А уявляєте, якщо єпископ незареєстрований навіть як священик і його відповідь модератор стирати буде? :pardon:

Напевно краще було б щоб священослужителі себе виявили, щоб недорозумінь не було
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення romanm » 26 серпня 2010, 19:51

[quote="о.Олег"]

Отче, що там чути про тему в якій пишемо? Будеться щось міняти, чи так все і залишиться?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення о.Олег » 26 серпня 2010, 20:55

romanm писав:
о.Олег писав:
Отче, що там чути про тему в якій пишемо? Будеться щось міняти, чи так все і залишиться?

та ще не знаю: адмін загруженийроботою. Трошки треба ще потерпіти. Але ідея добра, нмсд звичайно
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо розділу "Запитання-відповіді"

Повідомлення ShMariam » 23 вересня 2012, 12:15

Хочу відновити дискусію стосовно розділу "Запитання-відповіді" і теми "Запитуємо священика". В самій темі знайти щось практично неможливо, хіба через пошук. Запитання окремими темами, як на мене, - краще, але вони часом дублюють вже існуючі теми в інших розділах. В темі "Запитуємо священика" відповідають всі, кому не лінь (я теж :pardon: і , в принципі, не маю нічого проти), то чи логічно, що вона так називається? Ваші пропозиції.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо розділу "Запитання-відповіді"

Повідомлення ShMariam » 24 вересня 2012, 17:43

Тоді пропоную тему "Запитуємо священика" розформувати по окремих темах. Якщо питання будуть подібного змісту, то дати їх в одну тему. Всі теми залишити в даному розділі. Як вам таке? Тільки не мовчіть. :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Пропозиції щодо розділу "Запитання-відповіді"

Повідомлення Just_me » 25 вересня 2012, 16:19

ShMariam писав:Тоді пропоную тему "Запитуємо священика" розформувати по окремих темах. Якщо питання будуть подібного змісту, то дати їх в одну тему. Всі теми залишити в даному розділі. Як вам таке? Тільки не мовчіть. :)

Не знаю, не знаю. Цей розділ справді існує якось дивно, але тоді є небезпека, що будуть 2 теми "Шлюб": Одна в розділі "Запитання", інша - в "Житті Християнина". Може, людям краще трохи почитати форум і зорієнтуватися, куди писати перш, ніж ставити запитання? Бо буде море дубльованого.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо розділу "Запитання-відповіді"

Повідомлення ShMariam » 25 вересня 2012, 17:39

Тоді розподіляти по темах і розділах все, на що вже дали відповідь?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення romanm » 11 січня 2013, 15:42

По темі "Запитуємо священика". Зробіть , будь - ласка так, щоби кожне питання йшло окремою темою. Впевнений, так буде ліпше для того, щоби не повторювалися питання. Та й легше буде шукати якісь питання і відповіді.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення ShMariam » 11 січня 2013, 15:54

romanm писав:Не в тему але по темі. Зробіть , будь - ласка так, щоби кожне питання йшло окремою темою. Впевнений, так буде ліпше для того, щоби не повторювалися питання. Та й легше буде шукати якісь питання і відповіді.

Вже пробували (тема стала значно коротшою), але куди їх тоді заносити - долучати до відповідних тем форуму або створювати нові у відповідних розділах, чи залишати в розділі "Запитання-відповіді"? Бо залишати в цій темі не зовсім логічно - буде дублювання тем. А якщо порозкидати - втрачається сенс розділу, чи ні?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення romanm » 11 січня 2013, 16:03

Є розділ "Запитання", в цьому розділі є під-теми. І ось ці під-теми і є самим запитаннями. Тобто: в мене питання - нова тема. В когось іншого - нова тема і т.д. Видаляється чи з єднуються подібні питання. Нмсд.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення ShMariam » 11 січня 2013, 18:17

romanm писав:Є розділ "Запитання", в цьому розділі є під-теми. І ось ці під-теми і є самим запитаннями. Тобто: в мене питання - нова тема. В когось іншого - нова тема і т.д. Видаляється чи з єднуються подібні питання. Нмсд.

Але як бути з тим, що теми в цьому розділі будуть дублювати теми з тією ж тематикою, назвою, що є в інших розділах?

Ще один важливий момент - людина буде писати тут і, коли я відділю її повідомлення в окрему тему, або долучу до іншої, вона його не знайде (особливо, новички) :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення ShMariam » 12 січня 2013, 11:28

Навіть не знаю, чи варто розформовувати всю тему до кінця, хіба розкидати вже давніші повідомлення (коли вже всі встигли прочитати відповідь)... Особливо, враховуючи те, що деякі дописувачі чомусь не можуть створювати нових тем і... цікаво чому ж не можуть і від чого це залежить?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Зауваги та пропозиції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей