Пропозиції щодо форуму

щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

Модератори: Artur, ihor

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення ljubomyr_ps » 24 травня 2010, 21:08

Олюнька писав:Тут потрібно придумати щось нове. Можливо, звести функції модератора до чисто технічної роботи, а крім того створити певну Раду з отців, які б могли дискутувати, надавати авторитетні відповіді і коригувати роботу форуму.

Ми вже маємо одну Раду – Верховну і нічого доброго з неї не вийшло і не вийде. На мою думку, створювати Раду на нашому форумі чи з Отців, чи ще будь-кого, то так як клепати з велосипеда машину. Є на то ПП… і не тре видумувати нового слона.

На форумі усі форумчани рівні - чи то отці, чи то чайники, чи проффесори – різниці нема. Кожен має свою думку на те чи інше питання і має право відстоювати її. На жаль трапляються т.з. наїзди, маніпуляції, ігри на почутті вини і т.п.( з різних сторін і Отці в тому не виняток) – практично все так як і в нашому соціумі (ну тільки без матів і то вже прогрес).
Я за демократичне, ліберальне модераторство, тому не дуже хочу, щоб наш форум перетворився на форум отців і богословів, які дають лиш поради «випадковим чайникам», тому що в такому разі форум просто загниє сам в собі , як застояне болото, а така небезпека, на мою думку, існує. :(
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення o.Mykil » 31 травня 2010, 22:37

ljubomyr_ps писав: Ми вже маємо одну Раду – Верховну і нічого доброго з неї не вийшло і не вийде. На мою думку, створювати Раду на нашому форумі чи з Отців, чи ще будь-кого, то так як клепати з велосипеда машину. Є на то ПП… і не тре видумувати нового слона.
(


І праві ви, п. Любомире,і не праві. Церковна дійсність дещо інша, більше біблійна в дусі християнської взаємодопомоги, сопричастя. Згадайте, що навіть у Церкві є колегія єпископів, але це не цілком для порівняння з працею на форумі, та може щось пригадати. Як кажуть, одна голова добре, а дві ще краще. Одна людина може мати помилкові не раз погляди на певні речі, навіть при найменшій владі. І по собі знаю теж, що непросто самому "тягнути віз" у вирі щоденних багатьох обов'язків. :shock:

О, до речі. Маю таку просьбу, щоб при зауваженні, попередженні червоним іншим кольором до певних юзерів форуму, наводили заодно відповідний пункт із правил форуму (правило, цифри), подібно як це було раніше та щоб були такі вчинені з боку модератора справедливо, відповідно до тутешніх законів, а не відповідно до власних поглядів, стереотипів навіть. Дякую.
Правила зі своїми чіткими пунктами-розділами, як відомо, є ось viewtopic.php?f=5&t=1665
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Обговорімо можливі зміни у систематизації Форуму

Повідомлення Олюнька » 01 червня 2010, 13:58

Помітила, що доцільно було б створити в розділі УГКЦ гілку Бібліотека.
o.Mykil писав:Для тих, кому потрібно, хто хоче поглибити свої знання з нашого церковного права, просто якщо є потреба в цитуванні в окремих ситуаціях http://old.ugcc.org.ua/CCEC/CCEC-toc.html.

Також є посилання на Катехизм тощо. Такі теми губляться, а так би були на виду. :Rose:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення o.Mykil » 09 червня 2010, 23:13

С. І. Х. Одне із завдань модераторів форуму, як відомо, полягає в тому, аби не допускати відходу від теми. Знаєте деколи смішно виглядає як цьому по різноманітних вітках форуму потурають, не виконують цього правила для всіх, ну наприклад viewtopic.php?f=3&t=1779&p=22984#p22984

Сам можу відійти через "ліві" питання від теми. Але хто спинить, якщо самі модератори в цьому "плавають"??? :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 10 червня 2010, 11:03

o.Mykil писав:С. І. Х. Одне із завдань модераторів форуму, як відомо, полягає в тому, аби не допускати відходу від теми. Знаєте деколи смішно виглядає як цьому по різноманітних вітках форуму потурають, не виконують цього правила для всіх, ну наприклад viewtopic.php?f=3&t=1779&p=22984#p22984

Сам можу відійти через "ліві" питання від теми. Але хто спинить, якщо самі модератори в цьому "плавають"??? :)

тут проблема у тому, отче, що триматися теми потрібно закликати лагідно і терпеливо. Дозволити людині говорити. Зацікавити розмовою. Вислухати. Це ж не просто Форум - тут людина хоче (і може) побачити Христову Церкву, відчути Любов Божу. Тут справа не у підпорядкуванні всіх Форуму, а у воцерковлені Форумом людини. Так само відбувається і на парафії і будь-де, де працюють священики Христової Церкви. Знаю, що розумієте це, і дякую, що саме Ви (людина збоку, а не я "в лоб") призиваєте триматися теми. Це потрібно. З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Обговорімо можливі зміни у систематизації Форуму

Повідомлення о.Олег » 29 червня 2010, 19:11

Олександр писав:Христос Воскрес!
Дозволю розпочати свій вхід в Форум з цієї теми.
Я, особисто є вже досить тривало читачем та відвідувачем нашого форуму,і почерпнув досить багато доброї користі та приємності з нього. Але з причини того, що відсутній прямий домашній і постійний доступ до Інтернету, я користаю з кожної нагоди доступу до нього чи то в друзів, чи в клубах та ігрових, або в і нших доступних місцях.
Не буду дивуватись, що в такий спосіб діють ще багато подібних мені. І є більш ніж впевнений з того, що користь і приємність з такого спілкування є частково лише задоволена.
Отже тому я знайомлюсь з тематикою Форуму в режимі скачування, і вже в дома допіру перечитую, або ж роздруковую, попередньо редагуючи, тексти і читаю принагідно в часі дозвілля, або як уже вийде з часом. Але це виключає ефект живого і реактивного контакту.
А в тому часі власне користь від такої можливості просторового спілкування є неоціненною як для вірних нашої Церкви, так і для тих, хто попросту цікавиться Нею, або ж і для випадкових чи цільових "гостей" Форуму.
Я є "пересічним" вірним Церкви і практикуючим (молитовно) християнином в миру, котрий хоче в міру максимально можливо мати доступ до наук, досвіду і практик правдивої Христової спільноти, - а то є не обовязково лише догматичний і канонічний вишкіл, але, як уже зазначив, і обмін у неформальній дискусійній та невимушеній обстановці досвідченими і освідченими практиками віри і діяльності тих, хто є між собою подібними.
Таку обстановку можно створити та віднайти теж і в Інтернет-просторі. І дякувати Господу, Церква прийняла цей віртуальний, на перший погляд, простір та форму, як дозволену і приємну форму комунікацій. Ще б тільки постаратись сприяти більшій доступності його для більшого загалу. Адже не в кожній парафіяльній громаді і спільноті надається можливим для парохів огорнути більш-менш чисельним і активним спілкуванням прихожан і захожан на живі та актуальні, а навіть і наболілі теми... З різних на те причин...
В чому я зауважив потребу цього спостереження, яким хочу поділитись?
Нинішній формат Форуму є значно зручніший для копіювання і повторного перегляду, ніж попередній, але посилання на інші вебсторінки на жаль так і залишаються недоступними поза Інтернетом, а вони є вагомою частиною обговорення в тій чи іншій темі і огляді. Чи не є можливим, щоб ті посилання можно було б зберігати в ресурсі форуму?!
Досить зручною теж зробили версію для друку, але хотілось би якось спростити спосіб редагування для ощадливішого використання друкарських розхідних матеріалів, так як в клубах ці послуги є не такими вже й дешевими в цьому часі, особливо якщо не в кожному з них є Офіс Ворд. До речі, думав часто стосовно того, щоб можно було б роздруківки з Форуму у вигляді таких собі бюлетнів розповсюджувати в парафіях на так званих "інформаційних столиках" з можливістю періодичного їх доповнення новими дописами. Тоді можливо й зацікавленість та бажання відвідати Форум були б активнішими.
Ще дуже хочеться мати обємний , якісний і доступний мультимедійний ресурс, хоча б і на базі Форуму, де можно було б почерпнути в єдиному місці з електронної книги, аудіо та відео з корисних і потрібних тем, а теж єдиний реєстр усіх наших церковних засобів друкованої інформації в повноформатних електронних копіях. Це неправду послужило би добру службу на рівні з майбутнім Шематизмом, для обєднання усієї нашої живої Церкви.
Не певний, що хтось не назве пересадою слідуючу мою задумку і пропозицію, але як кажуть: сказав "А"... А саме - було би дуже добрим і корисним записувати в аудіо чи відео форматі Літургії та проповіді в храмах, а також і інші богослужбові і парохіальні міроприємства, на тих наших парафіях, котрі б цього не цурались, і розміщувати їх в наших Інтернет ресурсах. Скажу напевне, що почуте і побачене повторно, не лише поновлює память, але й "цементує" її. А попри те це дає змогу хоч і віртуального, але дієвого залучення тих, хто є з різних причин ще не готові до реального відвідування храму і спільноти Церкви, як загалом по Україні і на поселеннях, так і, що є важним, в кожному окремому селі, містечку чи місті. Скажу, що добрий приклад поводження сусіда в незнаному для іншого сусіда середовищі, а в добавок до того ще й добра і пожитечна проповідь підготовленого пароха - це дієва "бомба" сповільненої дії для тих, хто боїться, стидиться чи сумнівається в собі і в тому чи приймуть його в спільноті щиро і з приємністю. Але відразу хочу відкинути ті закиди, які звучатимуть щодо прикладів уже існуючих спроб віртуалізувати в тому Тайни Віри Христової та Церкви, як то є уже місцями і зі Сповіддю та Вінчанням... В добавок - це ще й дисциплінує парохів і проповідників в стимулі доброї підготовки до кожного Божого дня, а з ними і братство і прислугу в парафіях; хоч і є теж застереження проти своєрідного "хизування"...
Як для мене, то є чимсь знаковим і те, що початок обговорення цієї теми Ви розпочали з о. Ігорем Яцівим, так як я є віртуально знайомий з його голосом, але реально вдячним його прихильником, завдяки його активній діяльності у висвітленні справ Церкви і Блаженнішого Любомира зокрема, через радіо Воскресіння. Цим самим хочу подякувати принагідно і всьому колективу та редакції цього радіо, а особливо за їхній вебресурс. Адже знайомий з актуальностями Церкви не через ефір, але через архів. Тому хочу через цей Форум висловити ще одне побажання. А саме - створити на базі і ресурсі цього радіо повнообємну, повноформатну і повноцінну версію олайнового ефіного Інтернетового радіо нашої Церкви. І не тільки я буду від цього в захваті...
Теж в пору є застановитись і над тим, що є нагальна потреба і в Телебаченні Церкви, навіть якщо розпочати теж з Інтернетовоі версії!!!
Скажу на особисту думку, що ці формати комунікативності та обєднавчої інформативності не є над те дуже коштовними у витратному вимірі, але є над те вартістним і цінним способом єднання і просвітлення.
Це ще не все з того, про що хотів би поділитись, але натомість перепрошую за так довге зауваження, ат вибачитись, що не все стосовно цієї теми...
Воістину, Христос Воскрес!

це єдине повідомлення від Олександра, який днесь святкує свої уродини: хай Господь Вас Благословляє ходити Його Стежками, плекати тіж думки, що В Христі Ісусі! З новим Вашим роком! :Rose: З повагою і благословенням, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

цитати

Повідомлення Олюнька » 02 липня 2010, 11:32

Зауважила, що на форумі часто зловживаємо цитатами, коли повністю копіюємо попередній допис. Це дуже обтяжує читання теми. Тому, будьмо розважливіші, цитуємо 1-2 речення, коли хочемо їх прокоментувати, якщо ж просто продовжуємо думку (чи заперечуємо), то можна процитувати лише початок і поставити три крапки або ж взагалі не цитувати. :Rose:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: цитати

Повідомлення romanm » 02 липня 2010, 16:10

Зауважила, що на форумі часто зловживаємо цитатами, коли повністю копіюємо попередній допис


Забороніть оверквотінг. Згоден.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Обговорімо можливі зміни у систематизації Форуму

Повідомлення ShMariam » 13 липня 2010, 18:03

Думаю, добре було б зібрати в один розділ або виділити якимось іншим способом теми, в яких є застереження, попередження про певні речі, про які не кожен греко-католик знає: про Г. Маковій, абортативну контрацепцію, Ковпака ... і т. д. і т. п.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Обговорімо можливі зміни у систематизації Форуму

Повідомлення о.Олег » 13 липня 2010, 18:05

ShMariam писав:Думаю, добре було б зібрати в один розділ або виділити якимось іншим способом теми, в яких є застереження, попередження про певні речі, про які не кожен греко-католик знає: про Г. Маковій, абортативну контрацепцію, Ковпака ... і т. д. і т. п.

дякую :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення Just_me » 15 вересня 2010, 23:20

Як форумчани поставляться до ідеї анулювати аккаунти тих, хто вже довший час не відвідує форуму (до прикладу 1 рік), при цьому не знищуючи повідомлень? Вважаю, що форум працює не для статистики, а щоб приносити певні результати. Нмд краще менше та краще.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення viter » 16 вересня 2010, 07:22

Хіба ті аккаунти заважають? Не бачу потреби анульовувати їх.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення Злий Іван » 16 вересня 2010, 08:18

Ну, може, тоді 2 роки?
Люди написали за 2 роки 2-3 дописи.
А переглянути можна і гостем.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення Олюнька » 16 вересня 2010, 11:48

viter писав:Хіба ті аккаунти заважають? Не бачу потреби анульовувати їх.

Таке практикується на багатьох форумах. Подивіться в список учасників, скільки є "мертвих душ", відповідно короткі ніки вже зайняті і нову користувачі мусять дописувати до своїх імен циферки щи ще щось.
Але треба видаляти не по дописах, а по останньому відвідуванню. Зробити розсилку від форуму про те, що, наприклад, через місяць всі, хто не заходить на форум більше року будуть видалені. І повторити попередження 2-3 рази. Побачите, що відвідуваність форуму зросте :wink:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 16 вересня 2010, 12:46

Олюнька писав:
viter писав:Хіба ті аккаунти заважають? Не бачу потреби анульовувати їх.

Таке практикується на багатьох форумах. Подивіться в список учасників, скільки є "мертвих душ", відповідно короткі ніки вже зайняті і нову користувачі мусять дописувати до своїх імен циферки щи ще щось.
Але треба видаляти не по дописах, а по останньому відвідуванню. Зробити розсилку від форуму про те, що, наприклад, через місяць всі, хто не заходить на форум більше року будуть видалені. І повторити попередження 2-3 рази. Побачите, що відвідуваність форуму зросте :wink:

так. Приблизно так і будемо робити. Говорили, правда, про це вже давно, але надіємося, що в скорому часі і Форум набуде нового порядку, і мертві душі нас покинуть :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення Олюнька » 16 вересня 2010, 13:10

о.Олег писав:... надіємося, що в скорому часі і Форум набуде нового порядку, і мертві душі нас покинуть :)

трохи не так :wink: "і мертві душі оживуть" :D
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 16 вересня 2010, 15:52

Олюнька писав:
о.Олег писав:... надіємося, що в скорому часі і Форум набуде нового порядку, і мертві душі нас покинуть :)

трохи не так :wink: "і мертві душі оживуть" :D

мені подобається хід Вашої думки :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення viter » 17 вересня 2010, 08:50

Олюнька писав: короткі ніки вже зайняті і нову користувачі мусять дописувати до своїх імен циферки щи ще щось.

Ну тоді треба видаляти і їхні дописи. Уявіть ситуацію: хтось візьме собі колись існуючий нік, тоді всі колишні дописи присвояться новому юзеру.
Чи ні?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення Олюнька » 17 вересня 2010, 10:51

viter писав:
Олюнька писав: короткі ніки вже зайняті і нову користувачі мусять дописувати до своїх імен циферки щи ще щось.

Ну тоді треба видаляти і їхні дописи. Уявіть ситуацію: хтось візьме собі колись існуючий нік, тоді всі колишні дописи присвояться новому юзеру.
Чи ні?

Ні, є дата реєстрації, та інші відмінності.
І взагалі, подивіться в списки - там більшість користувачів мають по нуль дописів.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення Just_me » 17 вересня 2010, 11:34

Можна ніки людей, котрі видаляються, у їх постах змінити на "Гість", тоді не буде жодних претензій до авторства.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення Олюнька » 20 вересня 2010, 12:46

Подивилась статистику користувачів і їх дописів (дані станом на 17 вересня):
Всіх зареєстрованих - 1385, з них:
0 дописів - 397 користувачів;
1 допис - 97 користувачів;
2 дописи - 60 користувачів;
...
50-100 дописів - 35 користувачів;
понад 100 дописів - 34 користувачі.
:pardon:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення ShMariam » 20 вересня 2010, 19:49

А як щодо довічно забанених користувачів? Може варто зробити якусь позначку в їх профілі?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення o.Mykil » 20 вересня 2010, 21:46

Олюнька писав:Подивилась статистику користувачів і їх дописів (дані станом на 17 вересня):
Всіх зареєстрованих - 1385, з них:
0 дописів - 397 користувачів;
1 допис - 97 користувачів;
2 дописи - 60 користувачів;
...
50-100 дописів - 35 користувачів;
понад 100 дописів - 34 користувачі.
:pardon:


Дуже добре.... Варто не забувати, що тут є теж багато так званих "мертвих юзерів", що створені спам-ботами. З якими раніше не наводили порядку. Такі "користувачі" поруч свого ніку мають переважно ще три цифри. Якщо і "відсилали" вони якийсь комент, то переважно це було скопійовано автоматично з інших ресурсів. Думаю, ці профілі доречно видалити назавжди (хоч є і бан таких), бо користі жодної від цього. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 21 вересня 2010, 06:19

o.Mykil писав:
Олюнька писав:Подивилась статистику користувачів і їх дописів (дані станом на 17 вересня):
Всіх зареєстрованих - 1385, з них:
0 дописів - 397 користувачів;
1 допис - 97 користувачів;
2 дописи - 60 користувачів;
...
50-100 дописів - 35 користувачів;
понад 100 дописів - 34 користувачі.
:pardon:


Дуже добре.... Варто не забувати, що тут є теж багато так званих "мертвих юзерів", що створені спам-ботами. З якими раніше не наводили порядку. Такі "користувачі" поруч свого ніку мають переважно ще три цифри. Якщо і "відсилали" вони якийсь комент, то переважно це було скопійовано автоматично з інших ресурсів. Думаю, ці профілі доречно видалити назавжди (хоч є і бан таких), бо користі жодної від цього. :)

цікаво, чи можна (технічно) видаляючи таких, помітити їхні дописи, наприклад, жовтим, щоб можна було відрізнити людину, яка буде реєструватися з таким самим ніком (тобто - відрізнити таким чином авторство написаного)?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення samael » 21 вересня 2010, 10:14

Я можу:

1. видалити користувачів а їх повідомлення залишити
2. видалити користувачів разом із повідомленнями
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення romanm » 21 вересня 2010, 11:49

samael писав:Я можу:

2. видалити користувачів разом із повідомленнями


:good:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 21 вересня 2010, 16:45

romanm писав:
samael писав:Я можу:

2. видалити користувачів разом із повідомленнями


:good:

але повідомлення... хіба серед них немає вартих уваги? :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення kristik » 21 вересня 2010, 17:57

о.Олег писав:
romanm писав:
samael писав:Я можу:

2. видалити користувачів разом із повідомленнями


:good:

але повідомлення... хіба серед них немає вартих уваги? :(


Та й тоді будуть якимись недоречними відповіді форумчан, які їм дописували. Тобто тема буде "порвана" і новий користувач не зможе вловити суті.
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення ShMariam » 21 вересня 2010, 18:04

о.Олег писав:але повідомлення... хіба серед них немає вартих уваги? :(

Якщо повідомлення створені "мертвими юзерами", то я дуже сумніваюся, що там є щось варте уваги. А щодо повідомлень інших, то я згідна з Just_me:
Just_me писав:Можна ніки людей, котрі видаляються, у їх постах змінити на "Гість", тоді не буде жодних претензій до авторства.
.
Хоча, можливо, це було б ще краще:
о.Олег писав:цікаво, чи можна (технічно) видаляючи таких, помітити їхні дописи, наприклад, жовтим, щоб можна було відрізнити людину, яка буде реєструватися з таким самим ніком (тобто - відрізнити таким чином авторство написаного)?

А не буде плутанини?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 21 вересня 2010, 19:25

думаю, дописи навіть "мертвих" не варта стирати (від них могла початися дискусія, на них відповідали - відповідно загубиться сенс розмови для нових учасників, які захочуть переглянути чи щось шукають через пошукові системи). Тому пропоную всіх (нині мертвих :) ), хто хоть щось написав назвати "гість".
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Зауваги та пропозиції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей