Допоможіть підібрати Біблійні Цитати

переклади, пояснення, роздуми

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення о.Олег » 16 січня 2012, 22:47

, що описують Бога чи/та людину:
1. у вразливості, тендітності
2. що не зважають на якісь соціальні умовності
3. житті "тут і тепер" (не у мріях чи ностальгії)
4. найтісніших (особистісних) стосунках
5. як миротворців
6. як слабких і сильних у своїй слабкості
7. в Дарі (здатності до щирої) дружби

буду дуже вдячний за допомогу
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення Georgij » 17 січня 2012, 10:30

о.Олег писав:, що описують Бога чи/та людину:
2. що не зважають на якісь соціальні умовності

10 Отож, царі, ви нині зрозумійте, і схаменіться ви, що правите землею. 11 Служіте Господеві в страсі й радуйтесь у тремтінні. 12 Цілуйте його ноги, щоб він не розгнівався й не загинули ви в дорозі, коли зненацька запалає гнів його. Блаженні всі, що покладаються на нього. Псалом 2
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення Georgij » 17 січня 2012, 10:32

о.Олег писав:, що описують Бога чи/та людину:
4. найтісніших (особистісних) стосунках

14 Тому, що він явив свою любов до мене, я його врятую; я вивищу його, бо знає моє ім'я. 15 Візве до мене, і я озвусь до нього; я буду з ним у скруті, я визволю його і його прославлю 16 Довгим віком його насичу , і явлю йому моє спасіння. Псалом 90
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення vitalko » 17 січня 2012, 11:23

6. як слабких і сильних у своїй слабкост


7 А щоб я не загордів надмірно висотою об'явлень, дано мені колючку в тіло, посланця сатани, щоб бив мене в обличчя, щоб я не зносився вгору. 8 Я тричі благав Господа ради нього, щоб він від мене відступився, 9 та він сказав мені: «Досить тобі моєї благодаті, бо моя сила виявляється в безсиллі.» Отож, я краще буду радо хвалитися своїми немочами, щоб у мені Христова сила перебувала. 10 Тому я милуюся в немочах, у погорді, у нестатках, переслідуваннях та скорботах Христа ради; бо коли я немічний, тоді я міцний. 2 Кор. 12:7-10
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення vitalko » 17 січня 2012, 11:37

1. у вразливості, тендітності


3 Зневажений, останній між людьми, чоловік болів, що зазнав недуги; немов людина, що перед нею обличчя закривають, зневажений, і ми його нізащо мали. 4 Та він наші недуги взяв на себе, він ніс на собі наші болі. Ми ж, ми гадали, що його покарано, що Бог його побив, принизив. 5 Він же був поранений за гріхи наші, роздавлений за беззаконня наші. Кара, що нас спасає, була на ньому, і його ранами ми вилікувані. 6 Усі, як вівці, ми блукали; кожен ходив своєю дорогою; провини нас усіх Господь поклав на нього. 7 Його мордовано, та він упокорявся і не розтуляв своїх уст; немов ягня, що на заріз ведуть його, немов німа вівця перед обстригачами, не відкривав він уст. Іс. 53:3-7
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення andrey s. » 17 січня 2012, 17:03

6. як слабких і сильних у своїй слабкості

Веселе серце - ліки добрі; | а дух прибитий висушує й кості.(прип.17.22)
Востаннє редагувалось 17 січня 2012, 17:50 користувачем andrey s., всього редагувалось 1 раз.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення о.Олег » 17 січня 2012, 17:09

andrey s. писав:Веселе серце - ліки добрі; | а дух прибитий висушує й кості.(прип.17.22)

?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення andrey s. » 17 січня 2012, 17:32

о.Олег писав:
andrey s. писав:Веселе серце - ліки добрі; | а дух прибитий висушує й кості.(прип.17.22)

?

????? (Хотіли цитату Біблійну, я її згадав..і все..)
А що власне не зрозуміло????.
Ага, :oops: Ну хіба от це:
6. як слабких і сильних у своїй слабкості
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення vitalko » 17 січня 2012, 18:20

2. що не зважають на якісь соціальні умовності


6 Щождо тих, які вважалися за знатних, - якими вони тоді були, мені байдуже; Бог не дивиться на обличчя людини, - мені ті знатні нічого не добавили. Гал. 2:6
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення vitalko » 17 січня 2012, 18:27

4. найтісніших (особистісних) стосунках


5 «Перш, ніж я уклав тебе в утробі, я знав тебе; і перш ніж ти вийшов з лона, освятив я тебе....» Єр. 1:5

13 Ти створив моє нутро, ти мене виткав в утробі матері моєї. 14 Хвалю тебе, що сотворив мене так дивно; діла твої предивні, ти душу мою знаєш вельми добре. Пс. 139:13-14
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення andrivovk » 17 січня 2012, 23:39

о.Олег писав:, що описують Бога чи/та людину:
1. у вразливості, тендітності

Сказав Мойсей Господові: "Змилуйся, Господи! Не проречистий я ні здавна, ні з того часу, як ти став говорити до раба твого; таж тяжкомовний я і тугоязикий." А Господь йому: "Хто дав уста людині? Хто сотворив німого або глухого, чи видющого або сліпого? Хіба не я, Господь? Тож іди, я буду в устах твоїх і навчу тебе, що маєш говорити." Але він сказав: "Молю тебе, Господи, пошли кого хочеш." І запалав Господь гнівом на Мойсея та й сказав: "Хіба нема Арона, левія, брата твого? Я знаю, що він вміє добре промовляти; та ось він і сам уже йде тобі назустріч, і зрадіє серцем, як побачить тебе. (Вих 4:10-14)



о.Олег писав:, що описують Бога чи/та людину:
2. що не зважають на якісь соціальні умовності

Я кажу це не тому, що терплю злидні, бо я навчився задовольнятись тим, що маю. Умію бути в упокоренні, умію бути і в достатку: в усьому й в усіх обставинах я звик і насичуватися, і голодувати, жити в достатках і терпіти злидні. Я можу все в тому, хто укріплює мене. (Фил 4:11-13)



о.Олег писав:, що описують Бога чи/та людину:
4. найтісніших (особистісних) стосунках

Не ховай обличчя твого від мене, не відпихай слуги твого в гніві Ти моя поміч, не відкидай мене і не залишай мене, Спасителю, мій Боже! Бо навіть, як покине мене рідний батько-мати, Господь мене до себе прийме. (Пс 27:9-10)



о.Олег писав:, що описують Бога чи/та людину:
5. як миротворців

Коли, отже, приносиш на жертовник дар твій і там згадаєш, що твій брат має щось на тебе, зостав там перед жертовником твій дар; піди, помирись перше з твоїм братом і тоді прийдеш і принесеш дар твій. Мирися з твоїм противником швидко, коли ти ще з ним у дорозі, щоб противник часом не віддав тебе судді, а суддя возному, щоб тебе не вкинули в темницю. (Мт 5:23-25)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення Georgij » 18 січня 2012, 00:20

о.Олег писав:6. як слабких і сильних у своїй слабкості

1 Відповів Іов Господеві й мовив: 2 «Знаю, що ти все можеш; | усе, що задумаєш, зробити спроможен. 3 Хто ж то такий, що затемнює задум невіданням? | Тому я говорив про те, чого не розумію; | про чуда, мені незбагненні, що їх не знаю. 4 Вчуй же, я буду говорити; | питатиму тебе, - навчай мене. 5 Я чув лиш те, що говориться про тебе, | але тепер на власні очі тебе виджу! 6 Тому смиряюся і каюсь | на поросі та на попелі.» Йов.42
хоча підкреслити можна весь текст :oops:
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення Georgij » 18 січня 2012, 00:42

о.Олег писав:4. найтісніших (особистісних) стосунках

Ти мене випробував, Господи, і знаєш. 2 Знаєш мене, коли сиджу і встаю я. Думки мої здаля розумієш. 3 Чи ходжу я, чи спочиваю, ти добре бачиш; тобі відомі всі мої дороги. 4 Бо ще нема й слова на язиці у мене, а ти, Господи, вже все знаєш. 5 Ти ззаду й спереду мене оточуєш, кладеш на мене твою руку. 6 Що за предивне знання! Для мене занадто високе, недосяжне воно! 7 Куди мені піти від духу твого? Куди мені втекти від обличчя твого? 8 Зійшов би я на небо - ти там єси, ліг би я у Шеолі - і там ти. 9 Взяв би крила зірниці, осівся б на край моря, - 10 і там рука твоя мене б водила, і твоя десниця мене б тримала. 11 Сказав би я: «Принаймні тьма нехай мене покриє, і світло, неначе ніч, мене сповиє», - 12 та навіть темрява для тебе не занадто темна; і ніч, немов день, світить. Так темрява, як і світло! 13 Ти створив моє нутро, ти мене виткав в утробі матері моєї. 14 Хвалю тебе, що сотворив мене так дивно; діла твої предивні, ти душу мою знаєш вельми добре. 15 Кості мої не були сховані від тебе, коли постав я таємничо, коли мене творено в землі глибоко. 16 Очі твої бачили мої вчинки, усі вони записані у твоїй книзі; і дні, що ти мені призначив, коли ані одного із них іще не було. .......Пс.139(138)


3. житті "тут і тепер" (не у мріях чи ностальгії)

Я не послухаю царського наказу. Я повинуюся велінню закону, що його дав Мойсей батькам нашим. 31 А ти, винахіднику всякого зла на євреїв, не уникнеш рук Божих! 32 Ми за свої гріхи страждаєм. 33 Наш вічно живий Бог розгнівався на нас на короткий час, щоб нас навести на розум і покарати, та він знову примириться з своїми слугами. 34 Ти ж, нечестивцю і наймізерніший з усіх людей злочиннику, не несись даремно вгору, пишаючись дурними надіями та здіймаючи на синів неба свою руку, 35 бо ти ще не втік від суду Бога Вседержителя, який усе бачить. 36 Наші брати тепер, перетерпівши короткі муки, осягнули вічне життя в Божому союзі. Тебе ж Божим судом спіткає справедлива кара за твою гординю. 37 Я ж, як і мої брати, віддаю тіло й душу за батьківські закони, просивши Бога, щоб незабаром змилувався над народом нашим і щоб ти, зазнавши кар і муки, визнав, що він - Бог єдиний; 38 та й щоб гнів Вседержителя., слушно наведений на весь наш народ, припинився на мені й на моїх братах. ....Макавеїв 2
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення andrivovk » 18 січня 2012, 15:51

о.Олег писав:, що описують Бога чи/та людину:
2. що не зважають на якісь соціальні умовності

Я став для юдеїв як юдей, щоб юдеїв придбати; для тих, що під законом, я став як під законом, - хоч сам я не під законом, - щоб тих, що під законом, придбати. Для тих, що без закону, я став як без закону, хоч я і не був без Божого закону, бувши під законом Христовим, щоб придбати тих, які без закону.Для слабких я став як слабкий, щоб слабких придбати. Для всіх я став усім, щоб конче деяких спасти. (1 Кр 9:20-22)



о.Олег писав:, що описують Бога чи/та людину:
4. найтісніших (особистісних) стосунках

З плачем вийшли вони, а я приведу їх утішених. До водяних потоків поведу їх, дорогою рівною, де не спотикнуться. Бо я - Ізраїлеві батько, й Ефраїм - мій перворідний. (Єр31:9)
І, поглянувши навкруги на тих, які сиділи довкола нього, каже: "Ось моя мати та мої брати. Бо хто чинить волю Божу, той - мені брат, сестра і мати." (Мк3:34-35)
Тому й не соромиться називати їх братами, коли каже: «Я звіщу ім'я твоє моїм братам, хвалитиму тебе серед громади.» І ще: «Буду надіятись на нього.» Та й: «Ось я і діти, що їх Бог мені дав.» А що діти були учасниками тіла і крови, то й він подібно участь у тому брав, щоб смертю знищити того, хто мав владу смерти, тобто диявола (Єв2:11-14)
Бачивши Ісус матір і біля неї учня, що стояв, - а його ж любив він, - мовить до матері: «Жінко, ось син твій.» А тоді й до учня мовить: «Ось матір твоя.» (Ів19:26-27)
А також притча про блудного сина.




о.Олег писав:, що описують Бога чи/та людину:
5. як миротворців

Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться. (Мт5:9)




P.S.Знайшов цікавий сайт з цитатами. http://obitnyci.at.ua/
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Patlatus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 137
З нами з: 05 серпня 2011, 11:57

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення Patlatus » 21 січня 2012, 00:43

Пропоную одночасно на пункти
о.Олег писав:, що описують Бога чи/та людину:
1. у вразливості, тендітності
2. що не зважають на якісь соціальні умовності
4. найтісніших (особистісних) стосунках
5. як миротворців
6. як слабких і сильних у своїй слабкості
7. в Дарі (здатності до щирої) дружби

буду дуже вдячний за допомогу
З повагою. о.Олег


тому, що дорогий ти в мене й цінний і я тебе люблю, людей даю за тебе, народи за твою душу.
(Ісаї 43:4)


Гори зрушаться й горби похитнуться, моя ж любов від тебе не відступить, мій союз миру не похитнеться, - каже Господь, якому тебе жалко.
(Ісаї 54:10)


Невже ж забуде молодиця своє немовля? Не матиме жалю до сина свого лона? Та хоча б вона й забула, я тебе не забуду.
(Ісаї 49:15)


Глянь! Я записав тебе в себе на долонях, мури твої завжди передо мною.
(Ісаї 49:16)

Patlatus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 137
З нами з: 05 серпня 2011, 11:57

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення Patlatus » 21 січня 2012, 00:50

Ще пропоную на це
о.Олег писав:, що описують Бога чи/та людину:
4. найтісніших (особистісних) стосунках
7. в Дарі (здатності до щирої) дружби

буду дуже вдячний за допомогу
З повагою. о.Олег


12 Ось заповідь моя: щоб любили ви один одного так, як я полюбив вас.

13 Більшої любови ніхто не має, ніж та, коли хто душу свою покладає за своїх друзів.

14 Ви є моїми друзями, якщо робите те, що я заповідав вам.

15 Не називаю вас більше рабами, бо раб не знає, що робить його пан; вас же назвав я друзями, бо сказав вам все, що почув від мого Батька.

16 Не ви мене вибрали, але я вибрав вас і настановив вас, щоб ви ішли і плід приносили і щоб плід ваш залишився, аби те, що тільки попросите від Батька в моє ім'я, він дав вам.

17 Заповідаю вам, щоб ви любили один одного.
Ів.15:12-17

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення andrivovk » 21 січня 2012, 12:52

Patlatus писав:
Невже ж забуде молодиця своє немовля? Не матиме жалю до сина свого лона? Та хоча б вона й забула, я тебе не забуду.
(Ісаї 49:15)


Я цю цитату хотів згадати і не зміг.Крутилася на язиці, а пам'ять підвела. :(
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення andrivovk » 24 січня 2012, 20:33

о.Олег писав:, що описують Бога чи/та людину:
4. найтісніших (особистісних) стосунках


До Господа візвав я - до батька мого, Господа, щоб він мене не покинув за днів тієї скрути (Сир 51:10)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення о.Олег » 02 лютого 2012, 09:25

допоможіть підібрати Біблійні цитати про любов
допоможіть підібрати Біблійні цитати про людину з неповносправностями
з повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення Bohdan_ » 02 лютого 2012, 14:48

о.Олег писав:допоможіть підібрати Біблійні цитати про любов
з повагою, о.Олег


Не будеш мститися, і не будеш ненавидіти синів свого народу. І будеш любити ближнього свого, як самого себе! Я Господь! (Лев.19:18)

І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю! (Повт.6:5)

А всі, хто надію на Тебе складають, хай тішаться, будуть вічно співати вони, і Ти їх охорониш, і будуть радіти Тобою, хто любить Ім’я Твоє! (Пс.5:12)

Хто Господа любить, ненавидьте зло! (Пс.96:10)

Великі Господні діла, вони пожадані для всіх, хто їх любить! (Пс.110:2)

Блажен муж, що боїться Господа, що заповіді Його любить! (Пс.111:1)

Господь любить тих, хто боїться Його, хто надію складає на милість Його! (Пс.146:11)

Мій сину, карання Господнього не відкидай, і картання Його не вважай тягарем, бо кого Господь любить, картає того, і кохає, немов батько сина! (Пр.3:11,12)

Хто чинить перелюб, не має той розуму, він знищує душу свою (Пр.6:32)

Ненависть побуджує сварки, а любов покриває всі вини. (Пр.10:12)

Хто любить навчання, той любить пізнання, а хто докір ненавидить, той нерозумний. (Пр.12:1)

Ліпша пожива яринна, і при тому любов, аніж тучний віл, та ненависть при тому. (Пр.15:17)

Хто шукає любови провину ховає, хто ж про неї повторює, розгонює друзів. (Пр.17:9)

Правдивий друг любить за всякого часу, в недолі ж він робиться братом. (Пр.17:17)

Хто сварку кохає, той любить гріх; хто ж підвищує уста свої, той шукає нещастя. (Пр.17:19)

Хто любить веселощі, той немаючий, хто любить вино та оливу, той не збагатіє. (Пр.21:17)

Ліпше відкрите картання, ніж таємна любов. (Пр.27:5)

Ви чули, що сказано: Люби свого ближнього, і ненавидь свого ворога. А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує, щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних.Коли бо ви любите тих, хто вас любить, то яку нагороду ви маєте? Хіба не те саме й митники роблять?(Матв.5:43-46)

Хто більш, як Мене, любить батька чи матір, той Мене недостойний. І хто більш, як Мене, любить сина чи дочку, той Мене недостойний. (Матв.10:37)

…що Любити Його всім серцем, і всім розумом, і всією душею, і з цілої сили, і що любити свого ближнього, як самого себе, це важливіше за всі цілопалення й жертви! (Мар.12:33)

Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне. (Iван.3:16)

Хто кохає душу свою, той погубить її; хто ж ненавидить душу свою на цім світі, збереже її в вічне життя. (Iван.12:25)

Нову заповідь Я вам даю: Любіть один одного! Як Я вас полюбив, так любіть один одного й ви! По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою. (Iван.13:34,35)

Якщо Ви Мене любите, Мої заповіді зберігайте! (Iван.14:15)

Ісус відповів і до нього сказав: Як хто любить Мене, той слово Моє берегтиме, і Отець Мій полюбить його, і Ми прийдемо до нього, і оселю закладемо в нього. Хто не любить Мене, той не береже Моїх слів. А слово, що чуєте ви, не Моє, а Отця, що послав Мене. (Iван.14:23,24)

А Бог доводить Свою любов до нас тим, що Христос умер за нас, коли ми були ще грішниками. (Рим.5:8)

І знаємо, що тим, хто любить Бога, хто покликаний Його постановою, усе допомагає на добре. (Рим.8:28)

Любов нехай буде нелицемірна; ненавидьте зло та туліться до доброго! Любіть один одного братньою любов’ю; випереджайте один одного пошаною! (Рим.12:9,10)

Не будьте винні нікому нічого, крім того, щоб любити один одного. Бо хто іншого любить, той виконав Закона. (Рим.13:8)

Любов не чинить зла ближньому, тож любов виконання Закону. (Рим.13:10)

Нехай віддає чоловік своїй дружині потрібну любов, так же само й чоловікові дружина. (1Кор.7:3)

Знання ж надимає, любов же будує! Коли хто думає, ніби щось знає, той нічого не знає ще так, як знати повинно. Коли ж любить хто Бога, той пізнаний Ним. (1Кор.8:1-3)

Коли я говорю мовами людськими й ангольськими, та любови не маю, то став я як мідь та дзвінка або бубон гудячий!
І коли маю дара пророкувати, і знаю всі таємниці й усе знання, і коли маю всю віру, щоб навіть гори переставляти, та любови не маю, то я ніщо!
І коли я роздам усі маєтки свої, і коли я віддам своє тіло на спалення, та любови не маю, то пожитку не матиму жадного!
Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить!
Ніколи любов не перестає! Хоч пророцтва й існують, та припиняться, хоч мови існують, замовкнуть, хоч існує знання, та скасується…
А тепер залишаються віра, надія, любов, оці три. А найбільша між ними любов!
(1Кор.13:1-8,13)

… хай з любов’ю все робиться в вас! (1Кор.16:14)

А плід духа: любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра, лагідність, здержливість: Закону нема на таких! (Гал.5:22,23)

Чоловіки, любіть своїх дружин, як і Христос полюбив Церкву, і віддав за неї Себе (Еф.5:25)

Чоловіки повинні любити дружин своїх так, як власні тіла, бо хто любить дружину свою, той любить самого себе. (Еф.5:28)

А над усім тим зодягніться в любов, що вона союз досконалости! (Кол.3:14)

Чоловіки, любіть дружин своїх, і не будьте суворі до них! (Кол.3:19)

Господь же нехай серця ваші спрямує на Божу любов та терпеливість Христову! (2Сол.3:5)

Нехай молодим твоїм віком ніхто не гордує, але будь зразком для вірних у слові, у житті, у любові, у дусі, у вірі, у чистості! (1Тим.4:12)

І уважаймо один за одним для заохоти до любови й до добрих учинків. (Євр.10:24)

Братолюбство нехай пробуває між вами! (Євр.13:1)

Не забувайте любови до приходнів, бо деякі нею, навіть не відаючи, гостинно були прийняли Анголів. (Євр.13:2)

Послухом правді очистьте душі свої через Духа на нелицемірну братерську любов, і ревно від щирого серця любіть один одного (1Петр.1:22)

Бо хто хоче любити життя та бачити добрі дні, нехай здержить свого язика від лихого та уста свої від говорення підступу. (1Петр.3:10)

Тому докладіть до цього всю пильність, і покажіть у вашій вірі чесноту, а в чесноті пізнання, а в пізнанні стримання, а в стриманні терпеливість, а в терпеливості благочестя, а в благочесті братерство, а в братерстві любов.(2Петр.1:5-8)

Не любіть світу, ані того, що в світі. Коли любить хто світ, у тім немає любови Отцівської (1Iван.2:15)

Подивіться, яку любов дав нам Отець, щоб ми були дітьми Божими, і ними ми є. Світ нас не знає тому, що Його не пізнав. (1Iван.3:1)

Ми з того пізнали любов, що душу Свою Він поклав був за нас. І ми мусимо класти душі за братів! (1Iван.3:16)

Діточки, любімо не словом, ані язиком, але ділом та правдою! (1Iван.3:18)

Хто не любить, той Бога не пізнав, бо Бог є любов! (1Iван.4:8)

І ти маєш терпіння, і працював для Ймення Мого, але не знемігся. Але маю на тебе, що ти покинув свою першу любов. (Об.2:3,4)

Кого Я люблю, тому докоряю й караю того. Будь же ревний і покайся! (Об.3:19)

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення Bohdan_ » 02 лютого 2012, 14:58

о.Олег писав: Біблійні цитати про людину з неповносправностями
з повагою, о.Олег


буду дописувати якщо знайду далші:

якщо тебе спокушає око, рука або нога, потрібно позбавитися від цієї частини тіла, тому що краще тобі покаліченому увійти до життя, ніж з двома руками йти в геєну, у вогонь непогасний (Мк 9:43-48)

наприклад цитата з біблії не цитата але текст коли Господь промовляє до Мойсея:
10
¶ Та Мойсей сказав до Господа: О Господи я не промовець ні від учора, ні від позавчора, ані відтоді, коли Ти говорив був до Свойого раба, бо я тяжкоустий та тяжкоязикий.
11
І сказав йому Господь: Хто дав уста людині? Або Хто робить німим, чи глухим, чи видючим, чи темним, чи ж не Я, Господь?
12
А тепер іди, а Я буду з устами твоїми, і буду навчати тебе, що ти маєш говорити.
13
А він відказав: Молю Тебе, Господи, пошли іншого, кого маєш послати.
14
І запалав гнів Господній на Мойсея, і Він сказав: Чи ж не Аарон твій брат, Левит? Я знаю, що він добре буде говорити. Та ось він вийде навпроти тебе, і побачить тебе, і зрадіє він у серці своїм. (2 М. 4:10-14)

чому я пишу про таке? тому що тут показано як би мало бути брат Аарон помагає Мойсею. так і ми маємо поступати.



«Учителю! хто згрішив: чи він, чи батьки його, що сліпим він родився? Ісус відповів: Не згрішив ані він, ні батьки його, але це для того, щоб на ньому діла Божі з’явились» (Ів. 9:2-3)

тут прямо показано і сказано що будуть люди такі на світі дла того щоб показались люди від кого вони або байдужі і непомагають або помагають і небайдужі.


І ходив Він по всій Галілеї, по їхніх синагогах навчаючи, та Євангелію Царства проповідуючи, і вздоровлюючи всяку недугу, і всяку неміч між людьми. (Мт. 4:23)

Tут знову непрямо сказано ми би мали робити як Ісус . Xодити між людми і помагати їм немаєтся наувазі як Ісус чуда але помагати скажемо любовю і ділом. якщо найду ще напишу

«Аби Бог Господа нашого Ісуса Христа, Батько слави, дав вам духа премудрости і одкровення для пізнання Його, і просвітив очі серця вашого, щоб ви спізнали, в чому є надія заклику Його, і яке багатство славної спадщини Його для святих»… (Послання до Ефесян 1:17-18)

о тут скажемо ясно показано якщо людина вірить але непомагає скажемо людині потребуючій то вона віруюча але неповністю. якщо людина вірить то помагає всім і насам перед людям з неповносправностями. тут можна багато чого написати скажемо як любов так і маємо робити в тій цитаті багато чого можна прочитати: і не одну річ а цілком все.

Потому налив Він води до вмивальниці, та й зачав обмивати ноги учням, і витирати рушником, що ним був підперезаний.

6
І підходить до Симона Петра, а той каже Йому: Ти, Господи, митимеш ноги мені?
7
Ісус відказав і промовив йому: Що Я роблю, ти не знаєш тепер, але опісля зрозумієш.
8
Говорить до Нього Петро: Ти повік мені ніг не обмиєш! Ісус відповів йому: Коли Я не вмию тебе, ти не матимеш частки зо Мною.
9
До Нього проказує Симон Петро: Господи, не самі мої ноги, а й руки та голову!
10
Ісус каже йому: Хто обмитий, тільки ноги обмити потребує, бо він чистий увесь. І ви чисті, та не всі.
11
Бо Він знав Свого зрадника, тому то сказав: Ви чисті не всі.
12
Коли ж пообмивав їхні ноги, і одежу Свою Він надів, засів знову за стіл і промовив до них: Чи знаєте ви, що Я зробив вам?
13
Ви Мене називаєте: Учитель і Господь, і добре ви кажете, бо Я є.
14
А коли обмив ноги вам Я, Господь і Вчитель, то повинні й ви один одному ноги вмивати.
15
Бо то Я вам приклада дав, щоб і ви те чинили, як Я вам учинив.
16
Поправді, поправді кажу вам: Раб не більший за пана свого, посланець же не більший від того, хто вислав його.
17
Коли знаєте це, то блаженні ви, якщо таке чините!

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення Bohdan_ » 02 лютого 2012, 18:47

о.Олег писав:допоможіть підібрати Біблійні цитати про любов
допоможіть підібрати Біблійні цитати про людину з неповносправностями
з повагою, о.Олег


взагалі то отче все що в Біблії є можна назвати любовю Отця нашого до нас :) кожна притча чи життя людини які написані в Біблії дають нам приклад як жити з любовю і якщо тебе навіть бють і плюють.
ось ще натрапив на таке від Луки : подібне мною цитоване про любов від (Матв.5:43-46) тут пояснено на скільки має людина розуміти ту любов.

А вам, хто слухає, Я кажу: Любіть своїх ворогів, добро робіть тим, хто ненавидить вас.
28
Благословляйте тих, хто вас проклинає, і моліться за тих, хто кривду вам чинить.
29
Хто вдарить тебе по щоці, підстав йому й другу, а хто хоче плаща твого взяти, не забороняй і сорочки.
30
І кожному, хто в тебе просить подай, а від того, хто твоє забирає, назад не жадай.
31
І як бажаєте, щоб вам люди чинили, так само чиніть їм і ви.
32
А коли любите тих, хто любить вас, яка вам за те ласка? Люблять бо й грішники тих, хто їх любить.
33
І коли добре чините тим, хто добро чинить вам, яка вам за те ласка? Бо те саме і грішники роблять.
34
А коли позичаєте тим, що й від них сподіваєтесь взяти, яка вам за те ласка? Позичають бо й грішники грішникам, щоб одержати стільки ж.
35
Тож любіть своїх ворогів, робіть добро, позичайте, не ждучи нічого назад, і ваша за це нагорода великою буде, і синами Всевишнього станете ви, добрий бо Він до невдячних і злих!
36
Будьте ж милосердні, як і Отець ваш милосердний!
37
¶ Також не судіть, щоб не суджено й вас; і не осуджуйте, щоб і вас не осуджено; прощайте, то простять і вам.
38
Давайте і дадуть вам; мірою доброю, натоптаною, струснутою й переповненою вам у подолок дадуть. Бо якою ви мірою міряєте, такою відміряють вам.
39
Розповів також приказку їм: Чи ж може водити сліпого сліпий? Хіба не обидва в яму впадуть?
40
Учень не більший за вчителя; але, удосконалившись, кожен буде, як учитель його.
41
Чого ж в оці брата свого ти заскалку бачиш, колоди ж у власному оці не чуєш?
42
Як ти можеш сказати до брата свого: Давай, брате, я заскалку вийму із ока твого, сам колоди, що в оці твоїм, не вбачаючи? Лицеміре, вийми перше колоду із власного ока, а потім побачиш, як вийняти заскалку з ока брата твого!
43
Нема доброго дерева, що родило б злий плід, ані дерева злого, що родило б плід добрий.
44
Кожне ж дерево з плоду свого пізнається. Не збирають бо фіґ із тернини, винограду ж на глоду не рвуть.
45
Добра людина із доброї скарбниці серця добре виносить, а лиха із лихої виносить лихе. Бо чим серце наповнене, те говорять уста його!
46
Що звете ви Мене: Господи, Господи, та не робите того, що Я говорю?
47
Скажу вам, до кого подібний усякий, хто до Мене приходить та слів Моїх слухає, і виконує їх:
48
Той подібний тому чоловікові, що, будуючи дім, він глибоко викопав, і основу на камінь поклав. Коли ж злива настала, вода кинулася на той дім, та однак не змогла захитати його, бо збудований добре він був!
49
А хто слухає та не виконує, той подібний тому чоловікові, що свій дім збудував на землі без основи. І наперла на нього ріка, і зараз упав він, і велика була того дому руїна!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення andrivovk » 02 лютого 2012, 19:33

о.Олег писав:допоможіть підібрати Біблійні цитати про любов

Тут попередній користувач настільки постарався, що майже нема що додати. :pardon: Ще з цього сайту трохи http://obitnyci.at.ua/publ/6-1-0-3
До римлян 5
8 А Бог доводить Свою любов до нас тим, що Христос умер за нас, коли ми були ще грішниками.

Вiд Iвана 3
16 Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.

1-е Iвана 4
7 Улюблені, любім один одного, бо від Бога любов, і кожен, хто любить, родився від Бога та відає Бога!
8 Хто не любить, той Бога не пізнав, бо Бог є любов!
9 Любов Божа до нас з'явилася тим, що Бог Сина Свого Однородженого послав у світ, щоб ми через Нього жили.
10 Не в тому любов, що ми полюбили Бога, а що Він полюбив нас, і послав Свого Сина вблаганням за наші гріхи.
11 Улюблені, коли Бог полюбив нас отак, то повинні любити і ми один одного!
12 Бога не бачив ніколи ніхто. Коли один одного любимо, то Бог в нас пробуває, а любов Його в нас удосконалилась.

1-е Iвана 4:
16Ми пізнали й увірували в ту любов, що Бог її має до нас. Бог є любов, і хто пробуває в любові, пробуває той в Бозі, і в нім Бог пробуває!
19 Ми любимо Його, бо Він перше нас полюбив.

Iван.15
9 Як Отець полюбив Мене, так і Я полюбив вас. Перебувайте в любові Моїй!
10 Якщо будете ви зберігати Мої заповіді, то в любові Моїй перебуватимете, як і Я зберіг Заповіді Свого Отця, і перебуваю в любові Його.
11 Це Я вам говорив, щоб радість Моя була в вас, і щоб повна була ваша радість!
12 Оце Моя заповідь, щоб любили один одного ви, як Я вас полюбив!
13 Ніхто більшої любови не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх.
17 Це Я вам заповідую, щоб любили один одного ви!

17 щоб Христос через віру замешкав у ваших серцях, щоб ви, закорінені й основані в любові,
18 змогли зрозуміти зо всіма святими, що то ширина й довжина, і глибина й вишина,
19 і пізнати Христову любов, яка перевищує знання, щоб були ви наповнені всякою повнотою Божою.
(Еф.3:17-19)

17 Я кохаю всіх тих, хто кохає мене, хто ж шукає мене мене знайде!
(Пр.8:17)

3 Здалека Господь з'явився мені та й промовив: Я вічним коханням тебе покохав, тому милість тобі виявляю!
(Єр.31:3)

21 І заручуся з тобою навіки, і заручуся з тобою справедливістю, і правосуддям, і милістю та любов'ю.
(Ос.2:21)

21 Хто заповіді Мої має та їх зберігає, той любить Мене. А хто любить Мене, то полюбить його Мій Отець, і Я полюблю Його, і об'явлюсь йому Сам.
(Iван.14:21)

9 Удень виявляє Господь Свою милість, уночі ж Його пісня зо мною, молитва до Бога мого життя!
(Пс.41:9)

13 А тепер залишаються віра, надія, любов, оці три. А найбільша між ними любов!
(1Кор.13:13)

38 Бо я пересвідчився, що ні смерть, ні життя, ні Анголи, ні влади, ні теперішнє, ні майбутнє, ні сили,
39 ні вишина, ні глибина, ані інше яке створіння не зможе відлучити нас від любови Божої, яка в Христі Ісусі, Господі нашім!
(Рим.8:38,39)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення andrivovk » 02 лютого 2012, 19:58

о.Олег писав:допоможіть підібрати Біблійні цитати про людину з неповносправностями


Трохи тут є.

Що робити, коли маєш фізичну слабкість? http://obitnyci.at.ua/publ/48-1-0-44


Що робити, коли ви відсталий у розвитку? http://obitnyci.at.ua/publ/38-1-0-35
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення andrivovk » 08 лютого 2012, 22:41

о.Олег писав:, що описують Бога чи/та людину:
4. найтісніших (особистісних) стосунках


Не знаю чи було "Як утішає когось рідна мати, так я буду вас утішати (Іс 66:13)"
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення Just_me » 08 лютого 2012, 23:04

Вибачте за оффтоп, але мушу сказати: Ого, люди, ви ж справжні монстри біблійного цитування! Я в шоці! :D
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення andrivovk » 09 лютого 2012, 20:47

Just_me писав:Вибачте за оффтоп, але мушу сказати: Ого, люди, ви ж справжні монстри біблійного цитування! Я в шоці! :D

Може ще вам шось знайти? :D Пишіть.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення Just_me » 09 лютого 2012, 23:24

andrivovk писав:Може ще вам шось знайти? Пишіть.

Наразі потреби в пошуку жодної, але як надумаю, чи спотребиться - то ТОЧНО знатиму, до кого звертатись... Я як цю гілочку прочитала... Ну ви даєте! Ви як програма комп"ютерна - тільки встигай теги вводити :)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення andrivovk » 10 лютого 2012, 17:08

Just_me писав:
andrivovk писав:Може ще вам шось знайти? Пишіть.

Наразі потреби в пошуку жодної, але як надумаю, чи спотребиться - то ТОЧНО знатиму, до кого звертатись... Я як цю гілочку прочитала... Ну ви даєте! Ви як програма комп"ютерна - тільки встигай теги вводити :)

Ой.То не до нас.Тут був такий брат-протестант Вова, то в нього точно голова як комп'ютер.Всі цитати знав напам'ять.В нього точно Sola Scriptura і Sola Scriptura. :D
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення ShMariam » 10 лютого 2012, 17:27

andrivovk писав:
Just_me писав:Вибачте за оффтоп, але мушу сказати: Ого, люди, ви ж справжні монстри біблійного цитування! Я в шоці! :D

Може ще вам шось знайти? :D Пишіть.

Ну раз так, :) даю запит : коли дуже мало часу, дуже багато роботи і важко зосередитися. Ану, спробуйте! :) :wink: Ні, мені це особливо не треба, але якщо комусь нема що робити...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Святе Письмо”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей