+Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Bohdan_ » 24 серпня 2012, 08:56

andrey s. писав:Дуже Всім Дякую, я сам не знаю чому , але я так скріпився Духом, потішився і переконався, Бог справді Любить всіх нас і Дух Його Дає здоровий глузд і "бронежелети" від шрапнелі лукавої.
Пробачте вже мені, що можу понаписувати якісь свої думки, можливо трішки різко і незвично, можливо і недоречно :sorry: .
:Rose:
:oops:


В мене таке саме почуття було i є. хоча моє повідомлення можна і зрозуміти погано :) але я писав в доброму. і радий що Just Me написала те що я просто незміг. :Rose:

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення kristik » 24 серпня 2012, 16:43

о.Олег писав:
Tornado писав:...Варто згадати собі наші весілля. Та столи вгинаються, а коли іноземці бачуть наші весілля, та знаєте, що кажуть? - "А, то ви ще не так бідно живете"...

а поживши трошки у нас бачать, що бідно живемо. Різниця менталітетів
З повагою, о.Олег


Знаєте отче, це офтоп і зовсім не в цю тему, але всерівно скажу. Може й самі ми собі винні, бо тут мова не тільки про весілля, а празники, а свята, а дні народження... і т.д. іноземці шоковані, а хати на 2-3 поверхи (одного разу одна заробітчанка показала фотографії своєї оселі, людям, в яких працювала, то вони їй на то: -"В тебе така вілла, то чого ти сюди приїхала?" В них в таких хатах тільки багачі живуть) Коротше кажучи, якби ми менше думали, а що люди скажуть якщо не збудую/стіл не накрию..., то може б і не потрібно було б по тих заробітках скитатися! Маємо те, що маємо!
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 24 серпня 2012, 17:07

Люди! Не в наїдках справа. Хай їдять на здоров"я, а в тому розбещеному способі життя( дорогі машини, гульки, п янки, ДТП - останні два шумні у Москві). Як на мене, хай живуть як хочуть. Але вони того не приховують - це раз. Верхівка МП в Росії себе дискредитувала, тому тепер шукає шляхів переселення в Україну. Русские батюшки множаться на наших землях і пускають коріння, витіснюючи нашу церкву.
Південно-Українськ Миколаївська області. В цьому містечку заледве прижився священик КП, який зумів завоювати місце під сонцем, хоч зазнає нападок. ВІн відстояв пам ятну дошку Голодомору, а колегу з УГКЦ виїли московські попи. Це щойно почута інформація з перших уст. От в чому загроза і знущання з України.
Я не бувала в наших найвищих колах, але в деяких була. Ніхто голодний не був, то правда, але відчувалась особлива атмосфера, бо були отці церкви, було особливе піднесення. Ми, миряни маємо захистити нашу церкву і молитись на наших отців. Особливо то атуально у такий непростий час. Сподіваюсь, нікого не образила і не викликала гострої дискусії.
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrivovk » 25 серпня 2012, 21:03

Святослав Шевчук про мовний закон.

“З одного боку це абсолютна зневага до української мови як державної, а з іншого - це зневага і до російської мови, тому будь-яка чесна людина не може змиритися з таким мовним законопроектом”, - каже Глава УГКЦ.

http://ugcc.tv/ua/media/54590.html
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 28 серпня 2012, 08:00

Київ – Українських школярів навчатимуть російською мовою, а посольство Росії допоможе з підручниками, методиками, й підготовкою фахівців. Про це заявили в понеділок і російський посол Михайло Зурабов, і представники Міносвіти України. Незалежні фахівці бачать у цьому передовсім політичний піар обох урядів, однак не виключають реальних ризиків від цього проекту для суверенітету України.
http://www.radiosvoboda.org/content/art ... 89805.html
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 28 серпня 2012, 13:54

"реальне" пакращення життя сьогодні. Чи "від стабільності до добробуту" Невже українці й далі купуються на дешеві гасла?

В Україні заборгованість з виплати заробітної плати в липні 2012 року зросла на 2,5%, порівняно з червнем, і на 1 серпня становила 986,04 млн. грн, з початку року заборгованість збільшилася на 0,9%; порівняно з даними на 1 серпня 2011 року заборгованість скоротилася на 15,8%.
Про це повідомляється на сайті Державної служби статистики України.
http://www.unian.ua/news/522053-v-ukraj ... rplat.html
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 10 вересня 2012, 12:53

andrivovk писав:Святослав Шевчук про мовний закон.

“З одного боку це абсолютна зневага до української мови як державної, а з іншого - це зневага і до російської мови, тому будь-яка чесна людина не може змиритися з таким мовним законопроектом”, - каже Глава УГКЦ.

http://ugcc.tv/ua/media/54590.html

Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrivovk » 10 вересня 2012, 17:14

о.Олег писав:Зображення


САМОТНІЙ САД

Сипле, стелить сад самотній
Сірий смуток — срібний сніг.
Сумно стогне сонний струмінь,
Серце слуха скорбний сміх.
Серед саду страх сіріє,
Сад солодкий спокій снить,
Сонно сиплються сніжинки,
Струмінь стомлено сичить.
Стихли струни, стихли співи,
Срібні співи серенад.
Срібно стеляться сніжинки —
Спить самотній сад.

P.S.Треба було це дати в тему "Прослава України". Далі там Прослава України
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 10 вересня 2012, 18:51

andrivovk писав:
САМОТНІЙ САД

Сипле, стелить сад самотній
Сірий смуток — срібний сніг.
Сумно стогне сонний струмінь,
Серце слуха скорбний сміх.
Серед саду страх сіріє,
Сад солодкий спокій снить,
Сонно сиплються сніжинки,
Струмінь стомлено сичить.
Стихли струни, стихли співи,
Срібні співи серенад.
Срібно стеляться сніжинки —
Спить самотній сад.

автор В.Кобилянський?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrey s. » 10 вересня 2012, 19:09

andrivovk писав:
САМОТНІЙ САД

Сипле, стелить сад самотній
Сірий смуток — срібний сніг.
Сумно стогне сонний струмінь,
Серце слуха скорбний сміх.
Серед саду страх сіріє,
Сад солодкий спокій снить,
Сонно сиплються сніжинки,
Струмінь стомлено сичить.
Стихли струни, стихли співи,
Срібні співи серенад.
Срібно стеляться сніжинки —
Спить самотній сад.


P.S.Треба було це дати в тему "Прослава України".

Так Ви праві Андрію. Дуже гарний віршик і дуже второпно написаний , що і свідчить за саму мову нашу.
В "Прославу" .., не менше. Навіть шкода такої краси щоб мірятись нею з кимось :oops: . Але байдуже як, головне щоб Українці побачили.
Дякую :Rose: .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 28 вересня 2012, 19:51

гарна, як на мене, відповідь на всі знущання політичної агітації
Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 04 жовтня 2012, 10:27

Екс-президент України Віктор Ющенко вважає своєю помилкою призначення Юлії Тимошенко прем'єр-міністром.
http://gazeta.ua/articles/politics/4591 ... /1#1295615
Про це він розповів в ефірі Першого національного телеканалу в середу ввечері.

"Я помилився, то була помилка, в тому, що призначив Тимошенко прем'єр-міністром - це головна помилка", - зізнався Ющенко.

Крім того, він нагадав, що після помаранчевої революції "суспільні очікування" були на користь Тимошенко і саме тому вона, а не Петро Порошенко, стала прем'єр-міністром в 2005 р. "Для мене це була категорія, перш за все етична", - зазначив Ющенко, підкресливши, що вважав більш підготовленим для посади прем'єра Порошенко.

Третій президент також сказав, що кримінальні справи, які були порушені проти Тимошенко, він у той час розцінював, "як політичні переслідування". "Я все це сприймав, в контексті, що це було несправедливо", - підкреслив Ющенко.

Ющенко також вважає своїми помилками призначення Олександра Турчинова керівником СБУ, а Юрія Луценка керівником МВС. "Далеко неправильним було рішення про призначення Турчинова керівником служби безпеки, неправильним було рішення про призначення Луценка міністром внутрішніх справ", - сказав Ющенко.

На думку Ющенка, "помилка була в тому, що це прийшли політики, які з першого дня займалися політикою".

Сумно, коли людина такого рангу, за якою пішов народ, заради того, щоб знову повернутись до влади " топить" тих, хто її підтримав найбільше.
"Пилати" не вироджуються. Страшно інше. Одна справа, що не знав, не розумів, а інша – свідомо відрікся...
Виходить, найбільша помилка - він сам.
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 04 жовтня 2012, 11:35

прочанка писав:...Сумно, коли людина такого рангу, за якою пішов народ, заради того, щоб знову повернутись до влади " топить" тих, хто її підтримав найбільше.
"Пилати" не вироджуються. Страшно інше. Одна справа, що не знав, не розумів, а інша – свідомо відрікся...
Виходить, найбільша помилка - він сам.

напевно, напередодні виборів, не буду розповідати всі думки з цього приводу, проте все, що тут назване помилкою (ще б Білозір тут згадав, якщо незгадана і ще з десяток з "помаранчового" блоку і штук тридцять з синьо-білого, які так і не "сіли", а нині розділяють і володарюють Україною...) вже давно (ще з часів зачарування більшої частини моїх знайомих Ющенком) називаю помилкою
продовжувати напевно не буду
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 04 жовтня 2012, 12:08

виникає питання - як жити далі, на кого, крім Бога, покладати надії.
І як казали Генцен-Ленін - що робити?
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrivovk » 04 жовтня 2012, 13:50

прочанка писав:виникає питання - як жити далі, на кого, крім Бога, покладати надії.

А для чого ще на когось покладати надію ??? :(
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 04 жовтня 2012, 14:17

як свідомі громадяни, ми маємо прийти на вибори і зробити власний вибір. З надією на Бога маємо прожити на землі, але та ж надія не має бути надмірною, чи не так? Тому як люди з вільною неприсилуваною волею маємо зробити правильній вибір. Від того залежить, як житимемо в нашій країні, як житимуть наші діти і чи зможуть наші діти жити у своїй країні.
Дуже сумно від тої безнадії( вже все вирішено наперед), від погодження з сьогоденням( а що? є що їсти, пити, а більше не треба) або ( найгірше), коли людина за пачку гречки чи навіть 300грн. продають свій голос, свою совість і стають черговою "тушкою".
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrivovk » 02 листопада 2012, 12:42

Про двомовність добре відповів Глазовий.

Павло Глазовий
ПРО БІДНОГО ЛЬОВУ I ДЕРЖАВНУ МОВУ

Зустрілися на базарi
Дамочки знайомі.
- Як ваш Льова поживає?
- Сидить у дурдомi.
Він в Ізраїль перебрався
До перебудови,
А там бар'єр - бiда тобi,
Як не знаєш мови.
Вчився Льова так старанно,
Що не бачив свiту,
Але ідишу не вивчив,
Не знає івриту.
Як почина балакати,
Ні складу, нi ладу.
Там же книжки не спереду
Читають, а ззаду.
Потикався бiдний Льова
В рiзні установи,
Все закрито-перекрито,
Як не знаєш мови.
Скрiзь дивилися на Льову,
Як на психопата,
Тому й зробив бiдний Льова
З фанери плаката.
Накарлякав: "До такого
Життя ми не звичні.
Ми - євреї особливі,
Російськоязичні.
Вимагаєм від кнесета
Створить нам умови,
Запровадить в Ізраїлі
Дві державні мови!”
Гукав Льова пiд кнесетом,
Роззявивши рота,
А на нього всі дивились,
Як на ідіота.
Мало йому не побили
На лобi плаката.
Тепер в Льови у дурдомі -
Окрема палата.
Щоб знав, дурень, що Ізраїль -
Розумна держава.
Нав'язувать чужу мову
Там не мають права.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення vitalko » 19 грудня 2012, 10:20

Жителі сіл біля "Київ-Чоп" за хліб просили 15-20 гривень

Жителі сіл біля траси Київ-Чоп у Львівській області продавали хліб застряглим у заметах водіям в 3-4 рази дорожче.

Про це повідомляє Ukranews з посиланням на водія одного їх автотранспортних підприємств.

"Приносили продукти, продавали їх з націнкою. За хліб просили 15-20 гривень", - сказав він.

Водій додав, що в той же час представники Головного управління МНС та ДАІ надавали гарячий чай і печиво безкоштовно.

Раніше Державтоінспекція зверталася до жителів сіл біля траси Київ-Чоп, на якій 15-17 грудня виник багатокілометровий затор через негоду, допомагати застряглим продуктами.

http://www.pravda.com.ua/news/2012/12/18/6980037/

Оце я називаю справжнім галицьким патріотизмом, побожністю, любов"ю до ближнього і т.д. Головне, шо нарікати на владу є кому, груди з городості напинати, а самому з брата в біді дві шкури здерти - раз плюнути! Як вже дістала ота наша дріб"язковість, корисливість, терпіти її не можу! :x
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrivovk » 19 грудня 2012, 14:21

Так, мене теж це нервує. Замість допомогти, то ще й добивають. :( "В нас такі побожні люди" часто можна почути, а в європі церкви пустують. Як казав Задорнов "Они не Богу молятся, они в церковь ходят". А по суті атеїсти. :( показували колись по телевізору на Різдво інтерв'ю однієї киянки. Вона казала, що невіруюча, але кутю робить, бо вона смачна і т.д. От так само більшість людей до церкви ходить. В нас продукти будуть гнити але іншому ми не дамо.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 19 грудня 2012, 17:33

А шо, паньство дивуються з такої поведінки земляків? ТО жиди і москалі винуваті, а ми щирі поборники дітько знає чого. Надіюся, шо в пеклі чорти з них будут дерти рівно на стільки більше, на скільки вони намагалися заробити на біді.

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення пілігрим » 19 грудня 2012, 19:41

romanm писав:А шо, паньство дивуються з такої поведінки земляків? ТО жиди і москалі винуваті, а ми щирі поборники дітько знає чого.

А хтось дивується? :)
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrey s. » 19 грудня 2012, 20:28

пілігрим писав:
romanm писав:А шо, паньство дивуються з такої поведінки земляків? ТО жиди і москалі винуваті, а ми щирі поборники дітько знає чого.

А хтось дивується? :)

Так.., мені то дивно. Скажу більше.., дивно не тільки те, а дивна реакція Ваша ( всіх хто тут ахає. Так .. , це бридко уявити.., але от те " ахання " нічим не відрізняється по своїй суті .., бо узагальнюєте те.., чого не знаєте.. Я думаю тут трохи згустили фарби. Або..., ми бачим те що нам хочиться бачити.
Просто з досвіду знаю як таке роздувається і як цим хтось маніпулює чи користає..., якщо навіть таке мало місце в якомусь одному випадку , то нехай Господь змилується над нами всіма.
Ось сьогодні .., можу засвідчити що люди є чуйні і безкорисливі у нашому місті.
Мені ж...., залишається поповнити їх ряди.
Дякую :x .
...........
:D Але є і добрі новини.., бо маємо чуйних і безкорисних ДАІ шніків .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення пілігрим » 20 грудня 2012, 00:35

andrey s. писав:Так.., мені то дивно. Скажу більше.., дивно не тільки те, а дивна реакція Ваша ( всіх хто тут ахає. Так .. , це бридко уявити.., але от те " ахання " нічим не відрізняється по своїй суті .., бо узагальнюєте те.., чого не знаєте.. Я думаю тут трохи згустили фарби. Або..., ми бачим те що нам хочиться бачити.
Просто з досвіду знаю як таке роздувається і як цим хтось маніпулює чи користає..., якщо навіть таке мало місце в якомусь одному випадку , то нехай Господь змилується над нами всіма.
Ось сьогодні .., можу засвідчити що люди є чуйні і безкорисливі у нашому місті.

Я також не люблю таких узагальнень. В кожній достатньо великій спільноті людей , імхо , приблизно однаковий процент людей непорядних. Процент людей "чуйних і безкорисливих" також приблизно той самий.
Але... Мені є з чим порівнювати. І реакція тих форумчан , які , як ви кажете "тут ахають" , мені видається якщо і перебільшеною , то несильно.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 21 грудня 2012, 08:46

http://wz.lviv.ua/ukraine/121593
Стидоба. Бидло. Потім хочуть шоби нас поважали. Кого і де? Істинні хохли. :(

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Just_me » 21 грудня 2012, 10:25

romanm писав:Стидоба. Бидло. Потім хочуть шоби нас поважали. Кого і де? Істинні хохли.

Єдиний Боже! Все обсіли хами.
Веди мене шляхетними шляхами.

І не віддай цим людям на поталу,—
вони вже іншу віру напитали.

Одплач в мені, одплач і одболи,—
вони ж моїми друзями були!

Чесно кажучи, коли виходжу на вулицю, тільки ці слова Л.Костенко мені спливають у думці. Я не їжджу в міському транспорті без дуже крайньої потреби. Коли валіза неважка, можу йти пішки з центру на вокзал. Якщо і йду на ринок, то виключно на продуктовий, і то через раз. Зайвий раз навіть на вулицю носа не показую. В мене із цього приводу пожиттєвий стрес. Я від нього позбуваюся, тільки коли виїжджаю за кордон. Ті кордони перетинала десятки разів у житті. На пішому не була, але і на автомобільному не краще. От нещодавно хтось зі знайомих розказував (дівчина), що була на тому пішому переході, польський митник до неї підійшов, узяв попід руку і вивів без черги, сказавши "прошу Пані пройти, бо Пані тут затопчуть". Я дивувалася, чому, аж тепер прочитала. Там на фоні істот із такою поведінкою люди виділяються. Не просіть мене нікого в цьому випадку не осуджувати. Я не знаю, чи це великий гріх - бути посміховиськом нації і її великим соромом. Але для мене він смертний. Не перед Богом, а перед нацією - то точно. Я боюся тих людей, боюся і ніяких теплих почуттів крім людського співчуття до них не плекаю і не прагну де-небудь із ними перетинатися. Я через них стала повністю асоціальна, це суспільство принижує мою елементарну людську гідність. Воно виправдовується злиднями, але мої батьки жили у злиднях, я жила з ними, вони не виховали мене так.
Нещодавно була на співбесіді. Директор філії однієї європейської фірми сказав мені, що він хоче звідси втекти, бо його гнітить низький рівень культури. Я мало не розплакалася - він читав мої думки.

Вибачте за відвертість і деякий пафос, просто накипіло. І соромно дуже, бо я - не по власній волі - частина того стада.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrey s. » 21 грудня 2012, 17:03

Just_me писав:Вибачте за відвертість і деякий пафос, просто накипіло. І соромно дуже, бо я - не по власній волі - частина того стада.

Вам соровно бо Вам накипіло, чи соровно щось інше ?
А якби Ваша воля.., то частиною якого стада хотіли би бути ?
Пробачте за цікавість яка торкається особистого :oops: :pardon: .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Just_me » 21 грудня 2012, 17:12

andrey s. писав:
Just_me писав:Вибачте за відвертість і деякий пафос, просто накипіло. І соромно дуже, бо я - не по власній волі - частина того стада.

Вам соровно бо Вам накипіло, чи соровно щось інше ?
А якби Ваша воля.., то частиною якого стада хотіли би бути ?
Пробачте за цікавість яка торкається особистого :oops: :pardon: .

Мені соромно, що я не люблю таких людей, соромно за них, коли доводиться дивитися на таке збоку, або коли вони тебе "заносять" у транспорт, а ти не можеш звідти вирватися, соромно за те, що всі ці люди уособлюють мою країну. Якби моя воля, то я була б частиною стада, яке спілкується на "Ви" і через "перепрошую". Загалом, якби зовсім-зовсім воля була моя, я б у стадо взагалі не влазила, але це неможливо за жодних обставин. Я просто дуже морально страждаю від такої поведінки навколо.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrey s. » 21 грудня 2012, 18:06

Just_me писав: Я просто дуже морально страждаю від такої поведінки навколо.

Зрозуміло.
Тобто виходить що Вас ображають , хтось має такий намір ? І навіть більше ; чи можливо що в такий спосіб ми виражаєм свої незадоволення собою чи як би ми себе хотіли бачити ?
Алергія на людей це доволі поширена штукенція. Так.., я знайду купу звязок ..,що у мене алергія не на людей, а на те що походить від людей .., і все у такому дусі. Що вчусь любити і терпіти.
Але.., чи правда це, чи просто гарне виправдання для себе..., я не знаю :pardon: .
Не Ви одна така ( яка страждає ).., і можу з певністю сказати що відчуття ці стають все більш і більш взаємними по відношенню до всього і кожного.
То я так, подумав в голос про себе. І ось собі думаю.., що мабудь тяжко мені буде якщо мене так легко змусити страждати.., і змусити не когось чи хтось мене, а самого себе.
Просто виходить, що при такому баченні я простий і банальний мозахіст.., і навіть більше.., це стає нормою яку я навязую іншим в спосіб ..., насправді їх багато :) . Но основний з них.., що я стаю садистом по відношенню до себе, а від так і довколишніх.

І чому деякі люди не зважають на це, тобто при цьому всьому вони по справжньому можуть пожалувати когось попавши в конкретну ситуацію де по логіці є місце тільки злісті .., злобі, страху до всього чого не розуміємо.
Чому від них таке не виходить .., вони не поповнюють міру довколишнього незадоволення ?
Є тільки одна можлива відповідь ; бо вони Бога мають.
Чи є ще варіанти ?
( то я так, щось Ваші думки спонукали до такої абстракності )
Дякую :) .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Just_me » 21 грудня 2012, 18:14

andrey s. писав:Тобто виходить що Вас ображають , хтось має такий намір ?

Ні, ніхто не має ніякого наміру, це стається саме собою, бо у людей така свідомість/стиль поведінки, який видається їм єдино природним. Мене це гнітить. Брак шляхетності мене гнітить.
andrey s. писав:І чому деякі люди не зважають на це
...
Є тільки одна можлива відповідь ; бо вони Бога мають.
Чи є ще варіанти ?

Багато так - бо мають стремлінна до Бога. Є ще категорія пофігістів. Їх мабуть переважаюча більшість.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 21 грудня 2012, 21:17

andrey s. писав:А якби Ваша воля.., то частиною якого стада хотіли би бути ? ...

згадалася недитяча байка про вовків, які писали привітання зайцям і все не могли вирішити, як підписати: "Зграя вовків" чи "Група товаришів" - вирішили підписпти "Зграя товаришів" :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей