+Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 12 лютого 2013, 15:46

http://newsru.ua/world/12feb2013/femen_paris.html
Дякую тобі Господи, шо скоро не матиму ніц спільного з цим бидлом. Не хочу бути громадянином тої країни, яка виставляє таких путтан.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Just_me » 12 лютого 2013, 16:41

romanm писав:Дякую тобі Господи, шо скоро не матиму ніц спільного з цим бидлом. Не хочу бути громадянином тої країни, яка виставляє таких путтан.

Ну, знаєте, так, це огидно, але ніколи не повірю, щоб такий факт став причиною виходу з громадянства. В кожної держави є сторінки, які важко назвати предметом гордості. Це нормально, коли людина набуває громадянства держави, в якій проживає, але не слід, на мою думку, дії Фемен виставляти причиною втрати українського громадянства.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 12 лютого 2013, 17:00

Та фемен тут не головна причина. Просто як так? Така "побожна" нація як українці і .... нема слів, одні емоції. І ніхто їм ще до сих пір не набив морду. А, ні, попробували в Росії феміністки виступати і їх там присадили.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Just_me » 12 лютого 2013, 17:41

romanm писав:попробували в Росії феміністки виступати і їх там присадили.

Їх не присадили через фемінізм, а через те, що проти Путіна виступали. Краще речі називати своїми іменами, так швидше з"ясуємо істину.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrey s. » 12 лютого 2013, 23:42

Just_me писав:
romanm писав:попробували в Росії феміністки виступати і їх там присадили.

Їх не присадили через фемінізм, а через те, що проти Путіна виступали. Краще речі називати своїми іменами, так швидше з"ясуємо істину.

Думаю просто з Росії ноги ростуть, от і все. Росія замовляє ці концерти на замовлення. А дівчатка, дівчатка просто працюють, і судячи по реакції п. Романа.., працюють добре, ефективно, більшість з них по Українськи й балакати на вміє.
А ми.., ми просто стараємось виправдати себе, і для цього способів є багато. Але, якщо п. Роман так гостро це сприймає, то це таки добре, це краще ніж байдужість . Вкінці - кінців відверто.
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 13 лютого 2013, 09:04

Угу, а ше жидів забули.
То тим гірше, якщо наш нарід такий, на якому можуть їздити всі кому не ліньки. Мені соромно бути українцем. Баста. Дістали ті вічні бої, очікування чогось. І тотальне невігластво народу. Який стоїть на Паску в храмі і побожно хреститься, а вийшовши звідти готовий роздерти свого ближнього.

Щодо Путіна... хіба держава немає права захищати свій символ? То тільки ми, християни, боягузи шо не можемо навчити всяких кощунниць відноситися з повагою до наших святинь. І оправдуючи себе, говоримо про те, що, мовляв Бог сам все зробить, за нас. Або, що вони стануть святими. Ага, як "св" воїн Іосіф.
Востаннє редагувалось 13 лютого 2013, 09:19 користувачем romanm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 13 лютого 2013, 09:14

romanm писав:Угу, а ше жидів забули.
То тим гірше, якщо наш нарід такий, на якому можуть їздити всі кому не ліньки. Мені соромно бути українцем. Баста. Дістали ті вічні бої, очікування чогось. І тотальне невігластво народу. Який стоїть на Паску в храмі і побожно хреститься, а вийшовши звідти готовий роздерти свого ближнього.

і, що знаменно, одна із ознак представників того ж народу, Ромку - зрікатися свого народу :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 13 лютого 2013, 09:19

Я не зрікаюся, просто не хочу бути мясом, і стидатися показати свій паспорт. Дістало лицемірство. Коли, наприклад, в храмах Зах. України повно людей, а борделях тої ж Європи повно тих же зах. українок. Тьфу.

Нудить, коли на зупинці наркоман вириває в жінки ланцюжок, а здорові бугаї, в культурній столиці України, ні чорта не роблять. Бо їм того не потрібно. Зрада і біднота навкруги. І що саме жахливо, що нарід сам цього хоче.

Дістало, коли ти не можеш дозвонитися в своє посольство тижнями, а коли дозвонився і говориш по українськи то кидають трубку і більше не піднімають слухавку, коли бачать твій номер.
Питання: На фіга мені то?
Відповідь: Не потрібно.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Just_me » 13 лютого 2013, 10:54

romanm писав:Щодо Путіна... хіба держава немає права захищати свій символ? То тільки ми, християни, боягузи шо не можемо навчити всяких кощунниць відноситися з повагою до наших святинь.

Та яких святинь, пане Романе? Чи Ви наївно думаєте, що то дівчата в різнокольорових колготках забігли в храм і від того, що вони його осквернили даним фактом, їх було засуджено на такий дикий термін? Ні, бо за це у будь-якій державі, в т.ч. Росії світить адмінштраф або адмінарешт, або громадські роботи. Загалом АДМІНІСТРАТИВНА, а не КРИМІНАЛЬНА відповідальність. Так, як їх засудили, то по аналогії кожен, хто обкрав храм має бути покараний смертною карою. Ні, якби не те, що вони співали "Боже, Путіна прогони" і виклали це на Ютуб, то їх би навіть пальцем не торкнулися, або максимум поступили б із ними по закону. А так, самі розумієте. Проте я не співчуваю Росії, бо в нас те саме.
о.Олег писав:одна із ознак представників того ж народу, Ромку - зрікатися свого народу

Отче, це не так трагічно. Людина, котра мешкає поза межами своєї держави, рано чи пізно стає громадянином держави перебування. Це не значить зречення. Он Квітка Цісик не мала українського громадянства, але як багато зробила для нашого народу.
romanm писав:не хочу бути мясом, і стидатися показати свій паспорт.

Якщо Ви міняєте паспорт на російський, то його показати у світі так само соромно, а в деякі моменти міжнародної неполіткоректності російського керівництва іще більш соромно, аніж український. Це вже Ви мені, повірте. Ставлення до росіян в Європі огидне.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 13 лютого 2013, 14:57

Я не про Пуссі Райот, я про фемен, яким , в Росії, не дали навіть писнути. В аеропорті спб, була затримана і відправлена назад голова Феменів. І що? Погано зробили? Не думаю.

Якщо Ви міняєте паспорт на російський, то його показати у світі так само соромно, а в деякі моменти міжнародної неполіткоректності російського керівництва іще більш соромно, аніж український. Це вже Ви мені, повірте. Ставлення до росіян в Європі огидне.

Щодо політкоректності... Знаєте, думаю добре, якщо держава неполіткоректна і гне свою лінію. Наприклад Ватикан, теж неполіткоректна держава. Але, по крайній мірі, я звоню в консульство і говорю на одній мові і ніяка зараза мені, з посольства, моєї країни не буде кидати слухавку.

Огидне чи не огидне, але ліпше відноситися до держави яка має вагу, чим яка не поважає своїх співвітчизників. Огидна росія для "голубої" Європи. Звичайно, бо в Росії такого, як в тій же Англії, Португалії, чи де інде, недозволяється. Нмсд.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Just_me » 13 лютого 2013, 15:04

romanm писав:Огидна росія для "голубої" Європи. Звичайно, бо в Росії такого, як в тій же Англії, Португалії, чи де інде, недозволяється. Нмсд.

Ой, ні, не тому. А тому, що росіяни складають левову частку всіх членів мафії, найчастіше підробляють документи, порушують закон, поводяться неприпустимо в громадських місцях. Ви не чули ще про послугу для європейських туристів "відпочинок без росіян"? Бо росіяни в їх розумінні (і знайомі це підтвердили, спостерігали на власні очі) лежать біля басейну і сміття в нього викидають, бухають безпробудно в барі готелів ол інклюзів, а потім влаштовують по ночах п"яні дебоші. От Вам європейське бачення росіянина, а не те, що "вони наших голубих норм не приймають". Не хочу зачепити чи образити, але не все так благородно, як Ви собі уявляєте.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 13 лютого 2013, 15:32

romanm писав:Я не зрікаюся, просто не хочу бути мясом, і стидатися показати свій паспорт...

і мене грішного встидаєтеся? А - ні: мене є чого встидатися. Добре: встидаєтеся Андрея Шептицького, який не піддався-не став тим, що від нього очікувалося, а приєднався до, за словами його, власне, оточення, "бидлості"? Чому так, Ромку, вибірково? Бо важко? Безперечно, Ромку, важко. Легше приєднатися до сильних. І це може стати Вашим шляхом. Але паспорт і все це неподобство, що твориться чи то в Україні, чи в Росії/інших не мало б дозволити ні Вам, ні мені грішному забути своє походження і відрізняти добро від зла
:(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення пілігрим » 13 лютого 2013, 22:23

Я не осуджую тих людей , які залишають Україну , міняють громадянство .Мене також раніше прямо виводили з себе дуже багато речей в нашій країні. І що характерно , після роздумів мені перехотілось плювати в сторону влади. Це ми її вибрали , цю владу.Ми її заслуговуєм. І саме ми , звичайні , зовсім не владні українці навчили брати хабарі поліцейських Європи , це саме наші дівчата трусять цицьками і пиляють хрести...
Ну досить , я вже знов заводжусь.
Це мене раніше виводило.Зараз ні - я змирився. Нас не переробиш. Я нікуди не хочу їхати.Але якщо єдина дитина скаже , що їде , я благословлю.
Щасти вам ,Романе.Гарячковість і образа на чиновників пройде.Все у вас буде добре)
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Злий Іван » 13 лютого 2013, 22:36

Ох, щось мені ця дискусія здалеку нагадує: "Дякую, Тобі, Боже, що я не такий як той митник..."
Романе, хочете змінити світ - починайте з себе.
А бавитися в страуса вважайте, підлога може бути бетонна! :)
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення пілігрим » 13 лютого 2013, 23:59

Злий Іван писав:Ох, щось мені ця дискусія здалеку нагадує: "Дякую, Тобі, Боже, що я не такий як той митник..."
Романе, хочете змінити світ - починайте з себе.

Я в захопленні від тих , хто роздає такі поради :)
Тільки мій життєвий досвід показує - хто дійсно почав з себе , такими порадами не розкидається.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 14 лютого 2013, 12:45

Just_me писав:Ой, ні, не тому. А тому, що росіяни складають левову частку всіх членів мафії, найчастіше підробляють документи, порушують закон, поводяться неприпустимо в громадських місцях.

Мав можливість працювати рік, з карабінєрами, перекладачом в Італії. Отож говорю з власного досвіду. Те, що левова частка мафії росіяни- на 2 боки бабка ворожила. Підрозділ з яким я був, займався організованною злочинністю з терен СнД і для них усі(росіяни, білоруси, українці) носили назву російської мафії. Зверніть увагу, в той момент займалися нашими хлопцями і дівчатами з України, які своїх і гнобили. Так, що тут не все так просто.

Андрея Шептицького, який не піддався-не став тим, що від нього очікувалося, а приєднався до, за словами його, власне, оточення, "бидлості"?
Шептицький не був хохлом ( в поганому значенні цього слова) формація була в іншому середовищі. А його цькували і зацькували ті, хто зараз нами править. І ми, також такі, бо їх вибрали. Рабство в крові у нас. І я не можу зрозуміти, чому я не можу жити в більш-менш нормальних умовах а бути з якимось слабшими чи сильнішими? Питання: невже ми, українці слабкі(хочеться добавити, на голову)? Це вже тягнеться спокон віків і кінця не видно. Може вистарчить, якщо є можливість?

Романе, хочете змінити світ - починайте з себе.
Це з опери, що думки матеріяльні. А якщо вони такі матеріяльні, то чого ми такі дурні?

Я не про відречення , взагалі - то. А про те, що ми приходимо на цю землю, не для того щоби бути подібними до хробаків які живуть не в яблуці, і на питання: "Чому"?, відповідають: "Бо це Батьківщина".
А якщо всі такі. То, пардон, я не всі.
Це так, думки вголос. Звичайно я все розумію.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 14 лютого 2013, 13:37

romanm писав:... Шептицький не був хохлом...

так. Рівняюсь.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 15 лютого 2013, 07:54

http://zaxid.net/home/showSingleNews.do ... Id=1277772
До нас всюди ставляться як до .... хотів написати, свиней, але не буду. Як до людей 10-ого сорту.

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Злий Іван » 15 лютого 2013, 10:49

пілігрим писав:
Злий Іван писав:Ох, щось мені ця дискусія здалеку нагадує: "Дякую, Тобі, Боже, що я не такий як той митник..."
Романе, хочете змінити світ - починайте з себе.

Я в захопленні від тих , хто роздає такі поради :)
Тільки мій життєвий досвід показує - хто дійсно почав з себе , такими порадами не розкидається.


О-о-о! Розчарую вас. Це не моє авторство. Десь вичитав, правда де - не пам'ятаю. :pardon: :sorry:
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Злий Іван » 15 лютого 2013, 11:34

romanm писав:
Just_me писав:Ой, ні, не тому. А тому, що росіяни складають левову частку всіх членів мафії, найчастіше підробляють документи, порушують закон, поводяться неприпустимо в громадських місцях.

Мав можливість працювати рік, з карабінєрами, перекладачом в Італії. Отож говорю з власного досвіду. Те, що левова частка мафії росіяни- на 2 боки бабка ворожила. Підрозділ з яким я був, займався організованною злочинністю з терен СнД і для них усі(росіяни, білоруси, українці) носили назву російської мафії. Зверніть увагу, в той момент займалися нашими хлопцями і дівчатами з України, які своїх і гнобили. Так, що тут не все так просто.


Думаю, серед будь-якого народу можна знайти як абсолютно пристойних людей, так і останніх поганців. Більше того, коли на тисячу нормальних добропорядних людей буде всього лишень один злочинець (шахрай, бандит тощо) він залишить по собі дуже замітний слід. А в чужій країні цей слід буде висіти чорним маревом над репутацією цілої нації. Надто, після другої світової та холодної воєн.
romanm писав:
Романе, хочете змінити світ - починайте з себе.
Це з опери, що думки матеріяльні. А якщо вони такі матеріяльні, то чого ми такі дурні?

Я не про відречення , взагалі - то. А про те, що ми приходимо на цю землю, не для того щоби бути подібними до хробаків які живуть не в яблуці, і на питання: "Чому"?, відповідають: "Бо це Батьківщина".
А якщо всі такі. То, пардон, я не всі.
Це так, думки вголос. Звичайно я все розумію.


Та нематеріальні вони, проте вони формують наш світогляд, а відтак наші дії, вплив на суспільство і світ в цілому.
А Батьківщину, таки, не обирають. Хочете у смачне яблучко?
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення пілігрим » 15 лютого 2013, 12:34

З інтерв"ю з Іриною Бєкєшкіною
"А вам не здається, що в суспільстві вже є якесь звикання до всіх цих процесів, з'явилася якась апатія…
Ясно, що суспільство на всіх поверхах деградує. Наймолодша й активна частина думає про те, як би втекти за кордон. Батьки, які раніше хотіли, щоб діти були при них, зараз замислюються, що, може, дітям буде краще десь в іншому місці. А суспільство деградує, економіка деградує, мораль деградує. І все це, звичайно, це дуже сумно".
Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/irina-bekeshkina ... 82231.html
Це вже соціологія.Майже діагноз.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrivovk » 15 лютого 2013, 12:58

Злий Іван писав:Більше того, коли на тисячу нормальних добропорядних людей буде всього лишень один злочинець (шахрай, бандит тощо) він залишить по собі дуже замітний слід.

Більше шуму робить одне дерево, що падає, ніж цілий ліс, що росте (Китайське прислів'я)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 15 лютого 2013, 13:18

Та перестаньте. Ці прислів я канають для німців, чи поляків. Але не для нас. Якби, не дай Бог, завтра відкрили границі в Євросоюз, то тут залишилися би тільки діти, каліки і старі! Мені по барабану як до нас ставляться інші нації. Подєлом, як кажуть москалі. Але остання крапля, то відношення моїх співвітчизників(консульство) до таких як я.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення vitalko » 15 лютого 2013, 16:15

romanm писав:Та перестаньте. Ці прислів я канають для німців, чи поляків. Але не для нас. Якби, не дай Бог, завтра відкрили границі в Євросоюз, то тут залишилися би тільки діти, каліки і старі! Мені по барабану як до нас ставляться інші нації. Подєлом, як кажуть москалі. Але остання крапля, то відношення моїх співвітчизників(консульство) до таких як я.


Значить я та каліка, яка б тут залишилася. Так, українське суспільство хворе(покажіть мені натомість інше, цілком здорове), але якшо не я сьогодні не буду його лікувати, там де маю змогу, то хто буде?
Збрити - часом легше всього, але, знаєте, мені плювати(щоб не сказати міцніше), що про мене думає якийсь німець, поляк, араб чи ще хто небудь. Моєї гідності від мене ніхто не відбере, бо не люди мені її дали. Українці одні одним вовки бо зробили їх такими, бо не показали як бути людьми, бо гнили століттями як раби, то як можна стати вільними за 20 років. Навіть Мойсей, і той свій народ водив пустелею два рази довше. Але тим не менше, чомусь ні митрополиту Андреєві, ні патрірху Йосифові, ні підпільним отцям, дисидентам, мученикам в голову не прийшло піти на угоду з православ"ям, аби нас поважали, бо знали що така "повага" нічого не вартувала. Але тим вони і гідні, і є тепер авторитетами, тому що не зігнули голови, не втекли, не таврували свій народ, який був в багні не менше ніж тепер, а цей народ конкретними вчинками з того багна витягували. Не хочете мати нічого спільного з цим народом - не майте, а що ставитеся принизливо до нього, то чим ви інший? Вибачте.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 15 лютого 2013, 19:06

Послухайте:) мені вже не 25 років а трішки більше.

І всі ті тєми, які Ви розписуєте, я пройшов. І про Мойсея і про дармові кобаси і про дисидентів і т.д.
І? Яке заключення?
Хіба відсидів патр.Йосиф 18 років, за Україну?
Ні. А за вірність Папі.Так, що давайте не підміняти поняття. Чи може нагадати Вам з якими умовами був звільнений той же Патріярх? І як він потім жив в Італії?

А ті шо прийняли православ я з греко-католицького духовенства? О. д-р Костельник? З ними як?

Щодо рабів - українців. Князі- брати які нищили своїх кровних. Це що? Москалі, чи жиди винуваті?

Ні, я зовсім не проти. Якщо Ви вилікуєте націю, то вперед.

Зрозумійте, я НЕ відрікаюсь. Але не хочу мати нічого спільного з такою державою, яка подібна на колгосп в останні роки совіцкого союзу.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 15 лютого 2013, 19:37

romanm писав:... Якщо Ви вилікуєте націю, то вперед...

переконаний, що це наше спільне ("ми")
а стосовно Патріарха - і за Україну також сидів, і в Римі відстоював саме українську Церкву (за що був і є звинувачуваний, от лише осудити дійсного мученика не змогли), фактично від його старань несе свій початок УГКЦ як Церква свого права...
Та Ви це, Ромку, знаєте
стосовно ж запроданців - так: є таке. І часами Україну дійсно краще відстоювати поза реаліями цієї недержавної держави. Але - саме Україну. Не тому, що вона чимось краща за інших - просто вона наша
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Злий Іван » 15 лютого 2013, 20:49

Запроданці є всюди, отче. В будь-якому народі!

І так, для роздумів...:
Бо Я голодував був і ви нагодували Мене, прагнув і ви напоїли Мене, мандрівником Я був і Мене прийняли ви.
(Від Матвія 25:35)

30. Фарисеї ж та книжники їхні нарікали на Нього, та учням Його говорили: Чому з митниками та із грішниками ви їсте та п'єте?
31. А Ісус відповів і промовив до них: Лікаря не потребують здорові, а слабі.
32. Не прийшов Я, щоб праведних кликати до покаяння, а грішних.
(Від Луки 5:30-32)
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення пілігрим » 15 лютого 2013, 21:36

Мене тішить молодечий запал тих , хто готовий розбудовувати нашу державу.Це без іронії. Мені тільки хочеться зрозуміти - як? Розбудувати державу - це не викопати яму 2м.куб.Це навіть не копати звідси і до обіду. Я не знаю , що маю робити. Хіба просто жити і працювати. І вчити свою дитину(і дась Бог внуків) , що честь , людське достоїнство , гідність , совість - це не просто слова. Чесно скажу , говорити про Батьківщину з великої букви з дочкою я вже не зможу. Що таке Батьківщина - земля чи люди? Мабуть люди. І що ми за двадцять років самі з собою зробили? Ще років 5 тому була якась надія , але...Краще б ВОНО з Хоружівки не виїжджало.
Я не дивлюсь ТВ , але позавчора випадково побачив по 1+1 здається. Одягли 3 здорованів в оранжові жилетки.Заїхали в Києві в перший ліпший двір.В дворі був дитячий майданчик і щось типу артезіанського джерельця.Ці три здоровані натягнули кругом джелельця і майданчика огороджувальну стрічку , повісили тарифу - 1 літр води - 50 коп. , 1година на дитячому майданчику - 3 грн.
І що ви думаєте - люди мовчки розвертались і йшли геть (з дітьми , з баняками).Деякі почали платити.Ніхто навіть не просив в "митників" якісь документи показати.
Я не знаю , що з нами сталось і що з цим робити. Тому і не осуджую тих , хто готовий будувати іншу державу і вчити своїх дітей любові до іншої Батьківщини.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrey s. » 15 лютого 2013, 22:40

Злий Іван писав:
30. Фарисеї ж та книжники їхні нарікали на Нього, та учням Його говорили: Чому з митниками та із грішниками ви їсте та п'єте?
31. А Ісус відповів і промовив до них: Лікаря не потребують здорові, а слабі.
32. Не прийшов Я, щоб праведних кликати до покаяння, а грішних.
(Від Луки 5:30-32)

Я про цей уривок собі чстенько нагадую..,, правда не у слух, а подумки ( хто зна.., можливо як виправдання. а можливо і ні :pardon: ). Це відбувається в ті моменти ...., ну бувало дееколи.
Ми Християни часто такі перепуджені, це вже якщо відверто (і мова йде не за просте боягузство. я про іше. ). І часто дуже зверхні по відношенню до " Не таких як ми ", хоч насправді просто боягузи в Хритсовому розумінні ( як я це розумію з Його Слів ). Ні.., у свому колі говорити ми герої, тут мови нема.
П. Іване, то я про своє.., нічого собі не думайте. просто процитував те що Ви процитували. Так, подумалось.
:)
Востаннє редагувалось 15 лютого 2013, 23:06 користувачем andrey s., всього редагувалось 2 разів.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrey s. » 15 лютого 2013, 22:52

пілігрим писав:Я не дивлюсь ТВ , але позавчора випадково побачив по 1+1 здається. Одягли 3 здорованів в оранжові жилетки.Заїхали в Києві в перший ліпший двір.В дворі був дитячий майданчик і щось типу артезіанського джерельця.Ці три здоровані натягнули кругом джелельця і майданчика огороджувальну стрічку , повісили тарифу - 1 літр води - 50 коп. , 1година на дитячому майданчику - 3 грн.
І що ви думаєте - люди мовчки розвертались і йшли геть (з дітьми , з баняками).Деякі почали платити.Ніхто навіть не просив в "митників" якісь документи показати.
Я не знаю , що з нами сталось і що з цим робити. Тому і не осуджую тих , хто готовий будувати іншу державу і вчити своїх дітей любові до іншої Батьківщини.

Відверто...., я і не дуже сильно засуджую тих людей які користаються нашою " ...... " ( ну я не зміг підібрати слово . " Хохлістю " чи що, салом замість мозку ). Ми є спокусою для більш прудкіших від світу цього, тобто спокуса від нас, і відповідно частина вини також наша. Пошук винних то завідомо програшна справа. А ось що робити ? , це вже питання .
Сумно мені щось стало, але крайніх шукати не стану, це вияв безхрибетності.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей